Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 09:47   #3121
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Ależ Wy dziewczyny uparte jesteście
Czemu chcecie korzystać z laserów, które nie działają? Szkoda Waszych pieniędzy i bólu podczas zabiegu.
Szukajcie gabinetów z laserem LightSheer Duet firmy Lumenis.
Poczytajcie opinie, temat jest strasznie rozległy i można tu znaleźć całą masę przydatnych opinii. Niestety bądź stety łącznie z negatywnymi opiniami odnośnie innych laserów.

Jestem po drugim zabiegu, włoski wychodzą fantastycznie, na kolejny zabieg jestem umówiona za 7 tyg, to będzie mój trzeci i ostatni. Po wakacjach zobaczę co zdziałały te 3 zabiegu, bo właściwie na dzień dzisiejszy moje łydki są już bez włosków, na udach mam tylko bialutkie więc niestety laser ich nie łapie (wywalone pieniądze ). Paszki i bikini prawie łyse

często na gruponach sa ofery zabiegów wykonywanych na pseudo laserach,aby nazbierać sobie klientów.często nowopowstałe gabinety kupują lipny laser,dają ogłoszenie na grupon,aby się zareklamowac.
nie mówię,że każdy,ale dość soro gabinetów na tym bazuje.
nie każdy laser jest laserem i nie zawsze efekt jest zadowalający,czasem trzeba zapłacić za jakość.

ja osobiście nie pójdę na zabieg z oferty grupona,ponieważ w większości przypadków te zabiegi sa na masową skale./często niedkoładnie robione,na szybko i mało skutecznie.
ja wolę dołożyć,ale wiem,że pani się przuyłożyła,że masz sporo czasu przeznaczonego na mnie i nie śpieszy,się,bo 10 klientek czeka na poczekalni.
nie potępiam dziewczyn idacych z grupona,ale proszę/błagam uczulajcie panie kosmetyczki na jakość usług.rządajcie tego co wam się należy.inaczej nie nauczymy się jakości.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-03-28 o 09:52
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 10:49   #3122
werka17B
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nie do końca się z tym zgodzę, ale rzeczywiście coś w tym musi być. Masowość w tym przypadku nie skłania za bardzo do korzystania z oferty salonu. Inaczej - jesli można pójść do sprawdzonego miejsca, w którym pracują profesjonaliści i to na najlepszym z możliwych sprzęcie.
werka17B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:22   #3123
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z salonem Dermed z Wrocławia? LS Duet na pachy mają za 220 zł a łydki za 270 zł
Chyba niezła cena... Tylko zastanawiam się czy nie za niska... no wiecie.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:43   #3124
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z salonem Dermed z Wrocławia? LS Duet na pachy mają za 220 zł a łydki za 270 zł
Chyba niezła cena... Tylko zastanawiam się czy nie za niska... no wiecie.
zapytaj o markę sprzętu.
ja rozmowę tel zaczuynam od informacji,jakiej marki jest to sprzet(jaka nazwa) a, potem się umawiam.
być może mają promocje i wszystko jest OK.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:51   #3125
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zapytaj o markę sprzętu.
ja rozmowę tel zaczuynam od informacji,jakiej marki jest to sprzet(jaka nazwa) a, potem się umawiam.
być może mają promocje i wszystko jest OK.
Podpytam o markę.
Na stronie napisali:
"TO NIE JEST PROMOCJA ! ! !
TO REWOLUCJA W CENACH DEPILACJI LASEROWEJ !

NAJNOWSZY LASER DIODOWY LIGHT SHEER DUETŸ

NAJNIŻSZE CENY DEPILACJI W KRAJU !

5 X SZYBCIEJ !
2 X TANIEJ !
BEZ ZNIECZULENIA !

DEPILACJA NÓG W 20 minut?
BEZBOLEŚNIE?
CZY TO MOŻLIWE?
TAK!"

i

"Centrum DER-MED dysponuje pełną gamą laserów diodowych Light Sheer Diode SystemŸ: laserem SC, ET, XC oraz obecnie najnowszym laserem Light Sheer DuetŸ .Amerykańska firma LumenisŸ jest światowym liderem w produkcji laserów mających zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i w medycynie. Lasery Light SheerŸ posiadają certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA), honorowany na całym świecie, dopuszczający je na rynek jako urządzenia do trwałego usuwania włosów."


LumenisŸ - więc chyba ok...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 15:34   #3126
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Podpytam o markę.
Na stronie napisali:
"TO NIE JEST PROMOCJA ! ! !
TO REWOLUCJA W CENACH DEPILACJI LASEROWEJ !

NAJNOWSZY LASER DIODOWY LIGHT SHEER DUETŸ

NAJNIŻSZE CENY DEPILACJI W KRAJU !

5 X SZYBCIEJ !
2 X TANIEJ !
BEZ ZNIECZULENIA !

DEPILACJA NÓG W 20 minut?
BEZBOLEŚNIE?
CZY TO MOŻLIWE?
TAK!"

i

"Centrum DER-MED dysponuje pełną gamą laserów diodowych Light Sheer Diode SystemŸ: laserem SC, ET, XC oraz obecnie najnowszym laserem Light Sheer DuetŸ .Amerykańska firma LumenisŸ jest światowym liderem w produkcji laserów mających zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i w medycynie. Lasery Light SheerŸ posiadają certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA), honorowany na całym świecie, dopuszczający je na rynek jako urządzenia do trwałego usuwania włosów."


LumenisŸ - więc chyba ok...
ołł jeee,ale cio zazdroszcze.wrocław duże miasta ,więc i salonów jest sporo.konkurencyjna cena musi przyciągać.
to jest to .idź i nie wahaj się.
cena-super
szybkość-duża głowica w LS DUET,

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-03-28 o 15:35
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 16:10   #3127
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do osób zainteresowanych LS Duet...

sprawdzajcie dokładnie gabinety! Pracujemy od jakiegoś czasu na duecie i stwierdzam że niemozliwe jest dokładne i solidne wykonanie zabiegu na całe nogi w 20 minut. Porządny zabieg na same lydki to conajmniej 30 minut (bez kolan) jeśli nogi są szczupłe i trzeba dłubać małą końcówką potrzeba więcje czasu.
Wymagajcie doładności bo to równiez bardzo istotne przy tym zabiegu!

pozdrawiam

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2011-03-28 o 16:11
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 17:06   #3128
alice203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 153
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A co sądzicie o tym laserze:
LightSheer® DuetTM firmy Coherent-Lumenis.
http://www.depilacjalaserowa.lublin.pl/laser.htm
alice203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 17:13   #3129
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was słyszała lub może nawet korzystała z lasera (też diodowego) Qantel Derma Leda Epi 808/980 ?
Macie jakieś wiadomości lub doświadczenia ?
ja korzystałam, poszukaj w wątku moich postów, bo dość szczegółowo opisywałam
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 18:02   #3130
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ołł jeee,ale cio zazdroszcze.wrocław duże miasta ,więc i salonów jest sporo.konkurencyjna cena musi przyciągać.
to jest to .idź i nie wahaj się.
cena-super
szybkość-duża głowica w LS DUET,
Dzięki TmargoT
No to idę na paszki!!! Dzwoniłam. Bardo miła Pani. Wyjaśniła co i jak. Mam przyjść na konsultację do Pani doktor, założą mi kartę a po tygodniu zabieg. Konsultacja co prawda płatna ale niewiele i jednorazowa. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Nie mogę się doczekać.
Chciałabym zrobić 3 razy ale coś kiepsko to widzę z przerwami 8 tygodni. Raczej tylko 2 dam radę. Czy nie będzie gorszego efektu jeśli resztę zabiegów odłożę na przyszły rok zamiast zrobić wszystkie pod rząd?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 19:34   #3131
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

często na gruponach sa ofery zabiegów wykonywanych na pseudo laserach,aby nazbierać sobie klientów.często nowopowstałe gabinety kupują lipny laser,dają ogłoszenie na grupon,aby się zareklamowac.
nie mówię,że każdy,ale dość soro gabinetów na tym bazuje.
nie każdy laser jest laserem i nie zawsze efekt jest zadowalający,czasem trzeba zapłacić za jakość.

ja osobiście nie pójdę na zabieg z oferty grupona,ponieważ w większości przypadków te zabiegi sa na masową skale./często niedkoładnie robione,na szybko i mało skutecznie.
ja wolę dołożyć,ale wiem,że pani się przuyłożyła,że masz sporo czasu przeznaczonego na mnie i nie śpieszy,się,bo 10 klientek czeka na poczekalni.
nie potępiam dziewczyn idacych z grupona,ale proszę/błagam uczulajcie panie kosmetyczki na jakość usług.rządajcie tego co wam się należy.inaczej nie nauczymy się jakości.
dołączam się i jestem jak najbardziej za )
a co do LIGHT SHEER to bez dwóch zdań wczytując się w posty ten laser jest najlepszy !!!!!!!!!!!!! i nie ma co tracić pieniędzy na inne.
Dziewczyny czytajcie co inne, doświadczone piszą i nie pytajcie milion pięćset razy co sądzimy o IPL, RF, i innych pseudo laserach.
Ja już zbieram kasę na jesień )
pozdrawiam
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 06:46   #3132
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;26016049]ja korzystałam, poszukaj w wątku moich postów, bo dość szczegółowo opisywałam[/QUOTE]


szukałam, ale masz tyle wątków że nie odnalazłam
możesz mi to skopiować ? będę naprawdę wdzięczna ..
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 08:44   #3133
raiinbow
Raczkowanie
 
Avatar raiinbow
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: z Miami
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, słuchajcie, powiedzcie mi czy to normalne, że zabieg depilacji las. pach (na obie pachy łącznie) trwał ok jednej minuty?? Wczoraj poszłam pierwszy raz na zabieg (metodą IPL+RF) i kosmetyczka ukłuła mnie może ze 2x w jedną pachę i ze 2x w drugą.. Generalnie poinformowała mnie b.szczegółowo na temat depilacji, powiedziała, że laser jest jednym z lepszych. Na moje zdziwienie, czemu tak krótko to trwało, powiedziała, że nie ma potrzeby wiecej, bo teraz głowice są większe i objęło całą pachę i że już po 2 tygodniach zaczną wypadać włosy. Ale coś mi się tu nie zgadza.. Wszędzie na forach i gdziekolwiek czytam, ze depilacja pach trwa przynajmniej ok 15 min?? Ja skorzystałam z oferty z groupona. Jestem zapisana jeszcze na 2 zabiegi.. za 4 tyg. No ale nie wiem. Czy to jest normalne, czy coś tu jest nie tak,że ten zabieg tak krótko trwał? Pani się wydawała szczera i bardzo miła,no ale.. Po zabiegu miałam delikatnie, wręcz prawie niewidocznie zaróżowioną leciusieńko skórę, poza tym żadnego dyskomfortu. Przekonam się już za 2 tygodnie czy faktycznie to coś dało... ale trochę się obawiam, bo tak się nastawiłam, a tu coś takiego?

O ,no właśnie...teraz doczytałam post TmargoT... może powinnam była się wykłócać w takim razie? Kurde, ale babka się naprawdę szczera wydawała... Jeśli to nic nie da, to naprawdę przestanę korzystać z jakichkolwiek ofert z groupona.. Kiedyś byłam w innym salonie na masażu i babka wykonała go cudownie, ze 20minut, tak jak być powinno i widać było, że się na tym zna, więc może po prostu teraz taki pech.. i trafiłam na taki salon no ale niestety się nie przewidzi...
__________________
Life is just a game


"Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić"

Edytowane przez raiinbow
Czas edycji: 2011-03-29 o 08:49
raiinbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 10:27   #3134
niiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Martyna321 Pokaż wiadomość
Depilacja laserowa jest bardzo praktyczna osobiście mogę polecić Skin Laser Studio z Katowic. Jestem naprawdę zadowolona


ewidentna reklama pomijając , że nie mają LS


A teraz co do moich wrażeń przygody z laserem LS pierwszy zabieg odbył się 08-03 oferta z grupona trochę miałam obawy bo gabinet miał różne opinie
ale ogólnie wrażenia ok sama się znieczuliłam emlą przynajmniej przy bikini oprócz tego robiłam łydki i pachy moc lasera 31 ból do przejscia
ale bikini mimo znieczulenia ciężka sprawa niewspominając tyłu

po dwóch tygodniach włoski zaczęły wychodzić ku mojej radości
pani uprzedzala , że to będzie 30% ale wydaje mi się że jest wiecej pomijając , że od tygodnia się nie golę i nic mi nie wychodzi

idę teraz na następny zabieg pewnie za wcześnie no ale zobaczymy co z tego będzie

pozdrawiam i dziekuje za to forum bo mój pierwszy wybór był na IPL dopiero po tym forum szybciutko to zmieniłam na LS
niiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:10   #3135
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
szukałam, ale masz tyle wątków że nie odnalazłam
możesz mi to skopiować ? będę naprawdę wdzięczna ..
chyba żartujesz
jak ja potrzebuję jakiś informacji to po prostu ich szukam, nie wyręczając się innymi
cofnij się w TYM wątku do postów grudnia i wszystko znajdziesz
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:16   #3136
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez raiinbow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, słuchajcie, powiedzcie mi czy to normalne, że zabieg depilacji las. pach (na obie pachy łącznie) trwał ok jednej minuty?? Wczoraj poszłam pierwszy raz na zabieg (metodą IPL+RF) i kosmetyczka ukłuła mnie może ze 2x w jedną pachę i ze 2x w drugą.. Generalnie poinformowała mnie b.szczegółowo na temat depilacji, powiedziała, że laser jest jednym z lepszych. Na moje zdziwienie, czemu tak krótko to trwało, powiedziała, że nie ma potrzeby wiecej, bo teraz głowice są większe i objęło całą pachę i że już po 2 tygodniach zaczną wypadać włosy. Ale coś mi się tu nie zgadza.. Wszędzie na forach i gdziekolwiek czytam, ze depilacja pach trwa przynajmniej ok 15 min?? Ja skorzystałam z oferty z groupona. Jestem zapisana jeszcze na 2 zabiegi.. za 4 tyg. No ale nie wiem. Czy to jest normalne, czy coś tu jest nie tak,że ten zabieg tak krótko trwał? Pani się wydawała szczera i bardzo miła,no ale.. Po zabiegu miałam delikatnie, wręcz prawie niewidocznie zaróżowioną leciusieńko skórę, poza tym żadnego dyskomfortu. Przekonam się już za 2 tygodnie czy faktycznie to coś dało... ale trochę się obawiam, bo tak się nastawiłam, a tu coś takiego?

O ,no właśnie...teraz doczytałam post TmargoT... może powinnam była się wykłócać w takim razie? Kurde, ale babka się naprawdę szczera wydawała... Jeśli to nic nie da, to naprawdę przestanę korzystać z jakichkolwiek ofert z groupona.. Kiedyś byłam w innym salonie na masażu i babka wykonała go cudownie, ze 20minut, tak jak być powinno i widać było, że się na tym zna, więc może po prostu teraz taki pech.. i trafiłam na taki salon no ale niestety się nie przewidzi...
na cuda bym nie liczyla glownie stad, ze o IPL
co do czasu trwania zabiegu - u mnie pachy LS Duetem byly robione w 5 minut gora - jak jest duza glowica, zadne to wielkie mecyje, dwa dotkniecia i po krzyku

odnosnie do jakosci uslug wykonywanych w wyniku skorzystania z oferty Groupona (i inszych takich) - coz, wszystko zalezy od tego czy podmiot wystawiajacy swoja oferte, od poczatku do konca jest konsekwentny - bo jezeli wydaje sie tyle pieniedzy na reklame, to wypadaloby swiadczyc uslugi na jak najwyzszym poziomie, zeby klientki wrocily i poza Grouponem, inaczej to nie ma sensu. takie jest moje rozumowanie, ale niestety, slysze o przypadkach, gdzie rzeczywiscie, osoby korzystajace z uslugi poprzez Groupona, sa gorzej traktowane - tutaj przoduja tzw. osiedlowi przedsiebiorcy (czyli pizzeria miedzy blokami, kosmetyczka czy fryzjer w blaszaku) - z tego, co znajomi opowiadaja, wychodzi, ze jak niektorzy zainwestuja w reklame, to mysla, ze mozna ludzi traktowac jak dopust Bozy... a to sie potem msci

od siebie dodam, ze gdyby nie Groupon, w najblizszym czasie pewnie bym ud nie zrobila, a pach to w ogole nie planowalam, a tak, to mam trzy czesci ciala taniej niz gdybym robila samo bikini (ktore zaczelam chwile przed Grouponem).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2011-03-29 o 11:20
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:22   #3137
beti_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Idę dzisiaj na depilację do revision w krakowie i jestem masakrycznie zestresowana boję się że będzie mnie boleć bo mam naprawdę ciemne i mocne owłosienie , poza tym korzystam z oferty groupona i po przeczytaniu ostatnich komentarzy zaczęłam się martwić, że nie przyłożą się do tego zbytnio. Ale po zabiegu napiszę jak wrażenia ( o ile przeżyję )
beti_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:25   #3138
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez beti_89 Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj na depilację do revision w krakowie i jestem masakrycznie zestresowana boję się że będzie mnie boleć bo mam naprawdę ciemne i mocne owłosienie , poza tym korzystam z oferty groupona i po przeczytaniu ostatnich komentarzy zaczęłam się martwić, że nie przyłożą się do tego zbytnio. Ale po zabiegu napiszę jak wrażenia ( o ile przeżyję )
e, nie ma co sie uprzedzac, wierz mi
a to, ze masz takie, a nie inne owlosienie, to akurat plus, bo laser "lubi" taki typ
bol - coz, jest, ale czyz efekty nie sa tego warte?^^

beti, bedzie dobrze, glowa do gory
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:38   #3139
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez beti_89 Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj na depilację do revision w krakowie i jestem masakrycznie zestresowana boję się że będzie mnie boleć bo mam naprawdę ciemne i mocne owłosienie , poza tym korzystam z oferty groupona i po przeczytaniu ostatnich komentarzy zaczęłam się martwić, że nie przyłożą się do tego zbytnio. Ale po zabiegu napiszę jak wrażenia ( o ile przeżyję )
sama korzytam z grupera z salonu revision i jestem bardzo zadowolona, dziewczyny bardzo mile i mega dokladne same nogi trwaly 2 h takze nie ma sie co bac, bedzie dobrze ja korzystalam z salonu na ul.szlak
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 13:51   #3140
raiinbow
Raczkowanie
 
Avatar raiinbow
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: z Miami
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny a polećcie w takim razie jakiś dobry salon w Warszawie - gdzie faktycznie robią dokładnie i jesteście zadowolone.
Btw ja miałam robione w studiu urody prestige w Warszawie - i jest to oferta groupona 3 sesje depilacji na pachy IPL+Rf

może któraś z Was też korzystała z usług tego salonu i mogłaby się wypowiedzieć?
__________________
Life is just a game


"Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić"
raiinbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:05   #3141
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez raiinbow Pokaż wiadomość
dziewczyny a polećcie w takim razie jakiś dobry salon w Warszawie - gdzie faktycznie robią dokładnie i jesteście zadowolone.
Btw ja miałam robione w studiu urody prestige w Warszawie - i jest to oferta groupona 3 sesje depilacji na pachy IPL+Rf

może któraś z Was też korzystała z usług tego salonu i mogłaby się wypowiedzieć?

tu raczej nie znajdziezs zwolenniczek IPL+RF,poszukaj wątku o tym typie "lasera" i poczytaj recenzje
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:09   #3142
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez raiinbow Pokaż wiadomość
dziewczyny a polećcie w takim razie jakiś dobry salon w Warszawie - gdzie faktycznie robią dokładnie i jesteście zadowolone.
Btw ja miałam robione w studiu urody prestige w Warszawie - i jest to oferta groupona 3 sesje depilacji na pachy IPL+Rf

może któraś z Was też korzystała z usług tego salonu i mogłaby się wypowiedzieć?
a Ty czytalas, co Ci wczesniej napisalam?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:10   #3143
raiinbow
Raczkowanie
 
Avatar raiinbow
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: z Miami
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

tu raczej nie znajdziezs zwolenniczek IPL+RF,poszukaj wątku o tym typie "lasera" i poczytaj recenzje
Ojej, przecież nie chodzi mi o konkretnie ten laser, tylko o ten ktory jest wg was najlepszy i gdzie robiłyście w Warszawie i co polecacie.
Bo gdyby a nuż faktycznie depilacja teraz okazała się bez skutku too po prostu pewnie już na własną kieszeń się zapisze.. wydam wiecej ,ale sprawdzone i pewne.

Drugie pytanie było związane z IPL ,ale tylko odnośnie tej jednej oferty z groupona, czy może któraś się po prostu skusiła.. mimo wszystko i z jakim efektem..


siarka_40 - owszem, czytałam, dlatego właśnie się pytam jaki Wy salon polecacie.. a nie o metodę IPL...............
To wy chyba nie zrozumiałyście do końca moich postów
__________________
Life is just a game


"Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić"

Edytowane przez raiinbow
Czas edycji: 2011-03-29 o 14:14
raiinbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:16   #3144
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

raiinbow, nie odnioslas sie do mojej wypowiedzi, wiec pomyslalam, ze moze jej nie zauwazylas

IPL na pewno okaze sie nieskuteczny, niestety
w Warszawie salonow nie znam, za to laser, ktory polecam, to Light Sheer badz Light Sheer Duet (nowoczesniejszy od zwyklego LS, z wieksza glowica = krotszy i mniej bolesny zabieg), obydwa przetestowalam
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:20   #3145
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy któraś z Was może polecić dobry i sprawdzony gabinet z LS z Olsztyna
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:41   #3146
martinii885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Kupiłam grupera na depilację w Art Medice. Czy ktoś kojarzy ten salon? Mają tam laser neodymowo-yagowy. Dowiedziałam się tylko, że "depilacja odbywa się głowicą IPL, która jest częścią lasera ND-YAG". Miała któraś z Was styczność z tym laserem? I czy skoro jest tam głowica IPL to jest to fotodepilacja?- słyszałam, że nieskuteczna, więc nie pałam entuzjazmem.
1,5roku temu robiłam sobie depilację LS w StudioLaser(10 zabiegów na bikini i tyle też na pachy). Jeśli chodzi o bikini to w moim mniemaniu sporo zostało, przy ostatnich zabiegach już nawet różnicy nie widziałam, więc sobie odpuściłam. Teraz chciałabym sprawę dokończyć tylko nie wiem co na moje włosy podziała- w moim mniemaniu są ciemne, ale może już za jasne na LS.
Proszę o radę
martinii885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:47   #3147
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Az 10 zabiegów ls ?? No nie zalamuj mnie ;p Ja juz jestem po czwartym na bikni i chyba nie jest tak zle Mam nadzieje ze az tyle zabiegów co Ty nie bede musiała wykonac.. pff ;p
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:49   #3148
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez raiinbow Pokaż wiadomość
Ojej, przecież nie chodzi mi o konkretnie ten laser, tylko o ten ktory jest wg was najlepszy i gdzie robiłyście w Warszawie i co polecacie.
Bo gdyby a nuż faktycznie depilacja teraz okazała się bez skutku too po prostu pewnie już na własną kieszeń się zapisze.. wydam wiecej ,ale sprawdzone i pewne.

Drugie pytanie było związane z IPL ,ale tylko odnośnie tej jednej oferty z groupona, czy może któraś się po prostu skusiła.. mimo wszystko i z jakim efektem..


siarka_40 - owszem, czytałam, dlatego właśnie się pytam jaki Wy salon polecacie.. a nie o metodę IPL...............
To wy chyba nie zrozumiałyście do końca moich postów
Cytat:
Napisane przez raiinbow
dziewczyny a polećcie w takim razie jakiś dobry salon w Warszawie - gdzie faktycznie robią dokładnie i jesteście zadowolone.
Btw ja miałam robione w studiu urody prestige w Warszawie - i jest to oferta groupona 3 sesje depilacji na pachy IPL+Rf

zadaj pytanie jeszcze raz.
pytasz o najlpszy salon salon,o metodę obojętnie jaką,opinie metody IPL czy ofertę grupona

jeśli pytanie było odnośnie tej oferty to odpowiedziałam dobrze.nie znajdziesz tu zwolenniczek IPL-u z żadnej CUD oferty.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-03-29 o 14:51
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:41   #3149
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
na cuda bym nie liczyla glownie stad, ze o IPL
co do czasu trwania zabiegu - u mnie pachy LS Duetem byly robione w 5 minut gora - jak jest duza glowica, zadne to wielkie mecyje, dwa dotkniecia i po krzyku

odnosnie do jakosci uslug wykonywanych w wyniku skorzystania z oferty Groupona (i inszych takich) - coz, wszystko zalezy od tego czy podmiot wystawiajacy swoja oferte, od poczatku do konca jest konsekwentny - bo jezeli wydaje sie tyle pieniedzy na reklame, to wypadaloby swiadczyc uslugi na jak najwyzszym poziomie, zeby klientki wrocily i poza Grouponem, inaczej to nie ma sensu. takie jest moje rozumowanie, ale niestety, slysze o przypadkach, gdzie rzeczywiscie, osoby korzystajace z uslugi poprzez Groupona, sa gorzej traktowane - tutaj przoduja tzw. osiedlowi przedsiebiorcy (czyli pizzeria miedzy blokami, kosmetyczka czy fryzjer w blaszaku) - z tego, co znajomi opowiadaja, wychodzi, ze jak niektorzy zainwestuja w reklame, to mysla, ze mozna ludzi traktowac jak dopust Bozy... a to sie potem msci

od siebie dodam, ze gdyby nie Groupon, w najblizszym czasie pewnie bym ud nie zrobila, a pach to w ogole nie planowalam, a tak, to mam trzy czesci ciala taniej niz gdybym robila samo bikini (ktore zaczelam chwile przed Grouponem).
zgadzam się z kazdym słowem - jeśli jest duża głowica pachy robione są szybko - podobnie jak Duet laser Quantel Derma też ma dużą głowicę i zrobione miałam szybko, ale na pewno nie trwało to 1 minutę - bez przesady - czasu nie mierzyłam ale było to w granicach 5-10 minut.

gdyby nie oferty grupowe ja nawet nie zaczynałabym przygody z depilacją laserem - po standardowych cenach to dla mnie za droga zabawa z niewiadomym efektem - wychodzę z założenia, skoro pojawiła się okazja, którą cenowo akceptuję to czemu nie, przetestuję - i mam zamiar całą depilację załatwić za pomocą kuponów - na razie mam wykupione 2, a średnia cena 1 zabiegu na 1 obszar kosztuje mnie 50 lub 58 zł - taniej niż np. woskowanie lub pasta cukrowa w salonie.

Cytat:
Napisane przez beti_89 Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj na depilację do revision w krakowie i jestem masakrycznie zestresowana boję się że będzie mnie boleć bo mam naprawdę ciemne i mocne owłosienie , poza tym korzystam z oferty groupona i po przeczytaniu ostatnich komentarzy zaczęłam się martwić, że nie przyłożą się do tego zbytnio. Ale po zabiegu napiszę jak wrażenia ( o ile przeżyję )
nie masz się czego bać, byłam w Revision z kuponu i powiem tylko rewelacja. miła i dokładna Pani, salon bez zarzutu. jeśli miałabym się decydować na płatne zabiegi to byłby pierwszy brany pod uwagę salon (przeze mnie).
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:31   #3150
beti_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

No i już po wszystkim nie było tak źle, bikini znieczuliłam emlą więc nic nie czułam, jedynie pod pachami mnie troche bolało, ale nic nie mówiłam bo chciałam mieć większą moc żeby pozbyć się tych paskudnych włochów Muszę powiedzieć że mam bardzo dobre wspomnienia, pani bardzo miła, prawie cały czas ze mną rozmawiała, dzięki temu nie myślałam o bólu, nawet nie krępowałam się przed nią rozebrac do naga przy depilacji bikini. Dostałam jednorazowe majteczki, ale stwierdziłam, że to może przeszkadzać w zabiegu a i tak co to niby zakryje
Laser mają LS ale zwykły nie duet, bikini i pachy miałam robione mocą 32, łydki 35, a twarz jakąś niską ok.24 żeby nie szarżować za perwszym razem i krzywdy sobie nie zrobić jak myślicie wystarczająco jak na 1szy raz? jaka jest max moc na zwykłym LS?
beti_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.