Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-31, 20:16   #871
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze z tego koloru nie mam fotek na blogu, wszystkie wczesniejsze sa

te w zielonej bluzce na temat brwi, to sa te sprzed miesiaca, tak samo morska bryza, to ten kolor co mialam przed tym tonowaniem

no jasne, rewelacyjne sa. oleje od razu na noc zostawilam na glowie, maski obowiazkowo. dopiero jedno mycie mialam i juz bylo lepiej, one tak po 2-3 dochdoza do siebie, jednak to taki dyskomfort psychiczny dla mnie jest, skoro dbam o wlosy, a tutaj trach, taki wior czuje na koncowkach, to smutno mi sie robi..

teraz robilam na 6%, moze do nastepnego mniej sie wypluka niz na tej 3% lub jakos inaczej zachowa, ze wystarczy tylko troche mixow, ale raczej bede tylko gore tonowac, bo to ona zawsze szalenie ruda jest
Domy¶lam siê, ¿e to dla Ciebie cios No to regeneruj porz±dnie
Ja mam cieniu¶kie w³osy, i to jest jedynie mój problem ale nic z nimi nie robiê, ¿adnych masek,(czasem wax sobie po³o¿ê) tylko ta od¿ywka, któr± mi poleci³±¶ z olejkiem babassu zakwaszam po ka¿dym myciu wod± z octem i s± g³adziu¶kie, jest dobrze (a te¿ je kiedy¶ katowa³am pasemkami i koñcówki na pewno rozja¶niacz pamiêtaj±). A mo¿e pójd¼ sobie na "odnowê biologiczn±" do fryzjera tzn, woskowanie, pod tak± tub± siê siedzi i para z woskiem i od¿ywk± dzia³a,(p³aci³am kiedy¶ 20z³)

No a tonowanie samej góry, by³oby chyba najlepszym rozwi±zaniem
ach.... zapomnia³±m dopisaæ... opanowa³a¶ do perfekcji to tonowanie, skoro na fotkach z tamtego miesi±ca te¿ wspaniale wygl±daj±

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-31 o 20:30
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-31, 20:46   #872
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Domy¶lam siê, ¿e to dla Ciebie cios No to regeneruj porz±dnie
Ja mam cieniu¶kie w³osy, i to jest jedynie mój problem ale nic z nimi nie robiê, ¿adnych masek,(czasem wax sobie po³o¿ê) tylko ta od¿ywka, któr± mi poleci³±¶ z olejkiem babassu zakwaszam po ka¿dym myciu wod± z octem i s± g³adziu¶kie, jest dobrze (a te¿ je kiedy¶ katowa³am pasemkami i koñcówki na pewno rozja¶niacz pamiêtaj±). A mo¿e pójd¼ sobie na "odnowê biologiczn±" do fryzjera tzn, woskowanie, pod tak± tub± siê siedzi i para z woskiem i od¿ywk± dzia³a,(p³aci³am kiedy¶ 20z³)

No a tonowanie samej góry, by³oby chyba najlepszym rozwi±zaniem
ach.... zapomnia³±m dopisaæ... opanowa³a¶ do perfekcji to tonowanie, skoro na fotkach z tamtego miesi±ca te¿ wspaniale wygl±daj±
dzieeeki
przed kazdym farbowaniem, dokaldnie ogladam wlosy, robie zdjecia i pozniej stoje przed lusterkiem, patrze na foto i jade pedzelkiem

najbardziej ostatnio sie balam, ze seledynem najade na fiolet i co to z tego bedzie

ja mma wlosy krecone, wyrzekam sie wszelkich silikonow i stawiam na anturalna pielegnacje, wiec nie dla mnie te zabiegi... chociaz pamietam jak bylam na joico to byly pieekne no i oni maja zdrowe te zabiegi, u mnie efekt trwal dosc dlugo, a nie ze po paru myciach od nowa to samo, jednak wtedy pamietam, ze 190zl mnie to kosztowalo i mimo, ze wlosy byly cudowne, to ja daze do takich, ale tanszymi, naturalnymi srodkami dla CG
ale dziekuje za propozycje, gdybym miala proste wlosy latwiej byloby mi podjac decyzje
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-31, 20:55   #873
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Nie mia³am pojêcia, ¿e w³osy krêcone, a¿ tak ró¿ni± siê od prostych i wymagaj± innej pielêgnacji

Nad tym miejscem zmieszania te¿ siê zastanawia³am
Dobra uciekam...dobrej nocki
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-31, 22:40   #874
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mia³am pojêcia, ¿e w³osy krêcone, a¿ tak ró¿ni± siê od prostych i wymagaj± innej pielêgnacji

Nad tym miejscem zmieszania te¿ siê zastanawia³am
Dobra uciekam...dobrej nocki
tak, niestety lub stety... wymagaja innej pielegnacji, bo maja inna strukture, sa delikatne i latwo je uszkodzic. co wlasnie mi sie udalo tak czuje

no trudno... podetne i tyle, mialam za miesiac zrobie troche wczesniej jak sie nie poprawi jakos wizualnie...

tez uciekam, dobranoc
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 00:26   #875
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kochane, czy mo¿ecie mi napisaæ kilka dok³adnych nazw firm farb, które nie s± zbyt drogie, a posiadaj± blond czy jasny br±z o metaliczno-popielatym odcieniu?

Znalaz³am tak± http://www.ebay.co.uk/itm/WELLA-COLO...item2566283e7f
I ja¶niejsza o 2 tony http://www.ebay.co.uk/itm/Wella-Colo...item3cb0df92eb
I jak± mam wybraæ? nie chce aby moje w³osy by³y ciemne, chcia³abym takie ¶rednie, lepiej wybraæ wiêc 8.71?


Je¿eli zakupie taki barwnik to rozumiem, ¿e potrzebuje jeszcze utleniacza "developer creme" np - http://www.ebay.co.uk/itm/WELLA-COLO...item4cf3dfbbb3
tak? tylko jaki procent, kto¶ wspomina³ o 3% chyba, ale jak widzicie s± tylko 1.9%,4%,6% itd.
I jeszcze jedno, ile mililitrów utleniacza musze zakupiæ, aby starczy³o mi na ca³y barwnik? ¿eby mi nie zabrak³o ani jednego ani drugiego? bo na aukcji tych farb nie jest wyszczególnione ile maj± ml, czyli jaka¶ normalna, typowa tubka.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-01 o 01:41
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 06:07   #876
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Reddishh Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane, czy mo¿ecie mi napisaæ kilka dok³adnych nazw firm farb, które nie s± zbyt drogie, a posiadaj± blond czy jasny br±z o metaliczno-popielatym odcieniu?

Znalaz³am tak± http://www.ebay.co.uk/itm/WELLA-COLO...item2566283e7f
I ja¶niejsza o 2 tony http://www.ebay.co.uk/itm/Wella-Colo...item3cb0df92eb
I jak± mam wybraæ? nie chce aby moje w³osy by³y ciemne, chcia³abym takie ¶rednie, lepiej wybraæ wiêc 8.71?


Je¿eli zakupie taki barwnik to rozumiem, ¿e potrzebuje jeszcze utleniacza "developer creme" np - http://www.ebay.co.uk/itm/WELLA-COLO...item4cf3dfbbb3
tak? tylko jaki procent, kto¶ wspomina³ o 3% chyba, ale jak widzicie s± tylko 1.9%,4%,6% itd.
I jeszcze jedno, ile mililitrów utleniacza musze zakupiæ, aby starczy³o mi na ca³y barwnik? ¿eby mi nie zabrak³o ani jednego ani drugiego? bo na aukcji tych farb nie jest wyszczególnione ile maj± ml, czyli jaka¶ normalna, typowa tubka.
Po pierwsze ta pierwsza farba jest z czerwienia! Po drugie jak juz napisala Ci Zyta farby farba nie rozjasnisz!!! wszystkie probowalysmy Ci dac jakies wskazowki,ale do zadnej sie nie zastosowalas i pomalowalas wlosy na warm cos tam...jakie po tym masz wlosy, jak bardzo ciemne? Podejrzewam,ze bez dekoloryzacji sie nie obejdzie
Btw. Tubka farby ma 60ml, utleniacza potrzeba Ci tyle samo przy zalozeniu,ze bedziesz mieszac 1:1,ja bym kupila wiecej bo 60ml sie nie oplaca,masz jeszcze 500ml i litrowe

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------

....probowalismy dac wskazowki....sorki fryz5
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 07:34   #877
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Matko ¶wiêta czy mo¿esz nie u¿ywaæ tylu "!!!!!"? bo czuje siê jak ma³e dziecko, które rozbi³o mleko. Proszê nie róbcie te¿ ze mnie kobiety, która ma w swoich rêkach pierwsz± w ¿yciu farbê. Bo od 7 lat non stop wszystkim je katuje, i du¿o wiem, niestety nie u¿ywa³am nigdy farb fryzjerskich, i st±d moje pytania. Wiem jak co z czym reaguje, ale siê upewniam. Tak± farb± wiem ¿e nie rozja¶nie w³osów, ale nigdy o to nie pyta³am, chodzi³o mi zawsze, czy przyciemni mi w³osy bardzo czy w ogóle.

Farba któr± mam na w³osach siê zmyjê, wiêc nie ma problemu, teraz s± mniej wiêcej tonu "4" mniej wiêcej, ale siê wymyje.

Co do farby fryzjerskiej, to opadaj± mi rêce..jakim prawem mo¿e mieæ co¶ czerwonego, skoro ma koñcówkê .71? to jak± ja mam w koñcu kupiæ farbê, z koñcówk± .71 i bez niby "czerwieni"???????

Chyba ¿e chodzi Ci o t± farbê, któr± zakupi³am i ju¿ mam na w³osach - tak wiem ¿e warm to ciep³y, ale (a¿ sama siê zdziwi³am) bo w sklepie nie by³o ani jednej mroznej farby, by³a tylko ta, ale postanowi³am spróbowaæ, aby zobaczeæ co siê stanie, by³a tania i sp³ukuj±ca siê, wiêc wzie³am.

Pare myæ i farba mi siê zmyjê, tak¿e bez nerwów...

Co do rozja¶niania w³osów odpada kompletnie, moje w³osy zacze³yby siê znowu po tym wykruszaæ, a tego trasznie nie chce, wiêc to na 100% odpada.


Proszê jak kto¶ mo¿e siê odnie¶æ do moich linków z farbami, i powiedzieæ mi, czy takie s± odpowiednie, a je¶li tak, to która z nich jest lepsza...poniewa¿ zaraz bym j± zamówi³a.
Z utleniaczami ju¿ wiem.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-01 o 07:38
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 08:24   #878
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

wybacz,ale naszla mnie nieodparta pokusa na te wykrzykniki.
chodzilo mi o ta,ktora masz na wlosach.
jesli mowisz,ze teraz masz wlosy mniej wiecej na poziomie 4 i poczekasz az sie wyplucze po czym polozysz ta 4/71 to znow przyciemni Ci do poziomu 4,ale tego chyba nie chcesz? Czy chcesz? bo ja juz sama nie wiem..
Z koleji patrzac na Twoje fotki farba na poziomie 8 praktycznie nic nie zmieni bo jest zbyt jasna. ciagle piszesz ..'zeby nie wyszedl za ciemny..' a jaki konkretnie chcialabys zeby wyszedl?
poczytaj tego pdfa od zyty i ten watek od poczatku i moze sama cos wykombinujesz, ja sie naprawde duzo dowiedzialam z tego watku i mu podobnym teraz tylko musze ta wiedze odniesc w praktyce ciekawe co wyjdzie bo jutro bede tonowac moje rudzielce.
..i tak dla pewnosci,ze wiesz....dekoloryzacja to nie rozjasnianie, fryz5 Ci juz wyjasnil jak dziala
btw. Jak chcesz zeby sie szybciej wyplukal kolor mozesz uzyc szamponu przeciwlupiezowego

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
heeej,

ok, nie dalam rady wstawic wczesniej zdjec, bo nie wyrobilam sie przed wyjazdem.
mixy chantal jakie zmieszalam to na 3/4 byl fiolet z przewaga niebieskiego, a na koncowki nalozylam seledyn. gore trzymalam 25min, dol 20min na oxy 6%.
ogolnie mi sie podoba, ale nigdy wiecej tych mixow, wlosy po nich sa tragiczne

zdjecia bez lampy.
Wow ! piekne Ci wyszly
Ja tez mam krecone i wiem co to znaczy, z koncowkami mam zawsze problem, co jakis czas sa przesuszone i trzeba ciachac
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 09:05   #879
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ten trik z szamponem znam
Z tym aby mi nie wyszed³ za ciemny, to chodzi ¿eby nie by³ taki baardzo bardzo ciemny br±z, taki w tonie "4" jest w³a¶nie dobry, i nie chce aby by³y ciemniejsze od niego.

Czyli wyp³ukaæ farbê, a potem pofarbowaæ t± z linka 4.71 tak?


ps. Czyta³am to od zyty, w³a¶nie dlatego to napisa³am, i powiem szczerze, ¿e faktycznie jest tam tyle ciekawych rzeczy, które chyba nie tylko w tym farbowaniu mi pomog±

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-01 o 09:06
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 10:39   #880
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Reddishh Poka¿ wiadomo¶æ
Ten trik z szamponem znam
Z tym aby mi nie wyszed³ za ciemny, to chodzi ¿eby nie by³ taki baardzo bardzo ciemny br±z, taki w tonie "4" jest w³a¶nie dobry, i nie chce aby by³y ciemniejsze od niego.

Czyli wyp³ukaæ farbê, a potem pofarbowaæ t± z linka 4.71 tak?


ps. Czyta³am to od zyty, w³a¶nie dlatego to napisa³am, i powiem szczerze, ¿e faktycznie jest tam tyle ciekawych rzeczy, które chyba nie tylko w tym farbowaniu mi pomog±
Nie, nie to .71 akurat w Welli CT jest g³êbokim br±zem, a ash w nazwie i ta 1 oznaczaj± niebieski.
Czytaj przede wszystkim jaka jest nazwa przy farbie, br±z na barwnik czerwony.
Mam takie fotki z palet welli CT jak na dole, ona nie jest dla Ciebie i nawet nie ma zielonego mixu... Chyba Wella koleston ma zielony mi¼, ale musisz poszukaæ palety.
Co do developera to Wella CT ma te które wymienila¶, jedne w³a¶nie do W CT 1.9% i 4% a do W K 6% Wella CT to semi-permanent a W Koleston to permanentna i dlatego na 6%.
Poszukaj Palety tej koleston..ja w I czê¶ci tego w±tku na pewno wkleja³am paletê(nie mam jej na kompie bo wykasowa³am przez przypadek)
Przypomnia³o mi siê, ¿e by³a na forum fryzjerka Matys - Magda i Ona w³a¶nie w Uk mieszka i wie jakie farby s± u Was, odszukaj j± i napisz do niej, na pewno co¶ Ci poradzi...ja sama korzysta³am z jej porad
.
.
znalaz³am jeszcze mixy z kolestony, ale ten 0.28 jest matowo-niebiesko- per³owy, gdzie 8 to per³a a 2 to fiolet opal wiêc te¿ d...
tu masz linka
......................... .......
to chyba te¿ odpada, chyba, ¿e w normalnej palecie na jak±¶ zieleñ, czy metaliczny?


dobra w goldwelu masz 7MB , 6MB, 5MB- nefryt.....= zieleñ
A w NEUTRALIGHTS masz Gren ash. i bingo..tylko znajd¿ to teraz w UK

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:30
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 11:36   #881
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie to .71 akurat w Welli CT jest g³êbokim br±zem, a ash w nazwie i ta 1 oznaczaj± niebieski.
Czytaj przede wszystkim jaka jest nazwa przy farbie, br±z na barwnik czerwony.
Mam takie fotki z palet welli CT jak na dole, ona nie jest dla Ciebie i nawet nie ma zielonego mixu... Chyba Wella koleston ma zielony mi¼, ale musisz poszukaæ palety.
Co do developera to Wella CT ma te które wymienila¶, jedne w³a¶nie do W CT 1.9% i 4% a do W K 6% Wella CT to semi-permanent a W Koleston to permanentna i dlatego na 6%.
Poszukaj Palety tej koleston..ja w I czê¶ci tego w±tku na pewno wkleja³am paletê(nie mam jej na kompie bo wykasowa³am przez przypadek)
Przypomnia³o mi siê, ¿e by³a na forum fryzjerka Matys - Magda i Ona w³a¶nie w Uk mieszka i wie jakie farby s± u Was, odszukaj j± i napisz do niej, na pewno co¶ Ci poradzi...ja sama korzysta³am z jej porad
.
.
znalaz³am jeszcze mixy z kolestony, ale ten 0.28 jest matowo-niebiesko- per³owy, gdzie 8 to per³a a 2 to fiolet opal wiêc te¿ d...
tu masz linka
http://lokikoki.pl/product-pol-2240-...-ml-Wella.html
to chyba te¿ odpada, chyba, ¿e w normalnej palecie na jak±¶ zieleñ, czy metaliczny?


dobra w goldwelu masz 7MB , 6MB, 5MB- nefryt.....= zieleñ
A w NEUTRALIGHTS masz Gren ash. i bingo..tylko znajd¿ to teraz w UK
dokladnie, przeciez ja robila 6.71 i byla cieplo jak cholera

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
wybacz,ale naszla mnie nieodparta pokusa na te wykrzykniki.
chodzilo mi o ta,ktora masz na wlosach.
jesli mowisz,ze teraz masz wlosy mniej wiecej na poziomie 4 i poczekasz az sie wyplucze po czym polozysz ta 4/71 to znow przyciemni Ci do poziomu 4,ale tego chyba nie chcesz? Czy chcesz? bo ja juz sama nie wiem..
Z koleji patrzac na Twoje fotki farba na poziomie 8 praktycznie nic nie zmieni bo jest zbyt jasna. ciagle piszesz ..'zeby nie wyszedl za ciemny..' a jaki konkretnie chcialabys zeby wyszedl?
poczytaj tego pdfa od zyty i ten watek od poczatku i moze sama cos wykombinujesz, ja sie naprawde duzo dowiedzialam z tego watku i mu podobnym teraz tylko musze ta wiedze odniesc w praktyce ciekawe co wyjdzie bo jutro bede tonowac moje rudzielce.
..i tak dla pewnosci,ze wiesz....dekoloryzacja to nie rozjasnianie, fryz5 Ci juz wyjasnil jak dziala
btw. Jak chcesz zeby sie szybciej wyplukal kolor mozesz uzyc szamponu przeciwlupiezowego

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------



Wow ! piekne Ci wyszly
Ja tez mam krecone i wiem co to znaczy, z koncowkami mam zawsze problem, co jakis czas sa przesuszone i trzeba ciachac
trzeba, trzeba, dlatego zanim ja cokolwiek z nimi zrobie to mysle tysiac razy, czy aby na pewno... dzieki
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 11:49   #882
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie to .71 akurat w Welli CT jest g³êbokim br±zem, a ash w nazwie i ta 1 oznaczaj± niebieski.
Czytaj przede wszystkim jaka jest nazwa przy farbie, br±z na barwnik czerwony.
Mam takie fotki z palet welli CT jak na dole, ona nie jest dla Ciebie i nawet nie ma zielonego mixu... Chyba Wella koleston ma zielony mi¼, ale musisz poszukaæ palety.
Co do developera to Wella CT ma te które wymienila¶, jedne w³a¶nie do W CT 1.9% i 4% a do W K 6% Wella CT to semi-permanent a W Koleston to permanentna i dlatego na 6%.
Poszukaj Palety tej koleston..ja w I czê¶ci tego w±tku na pewno wkleja³am paletê(nie mam jej na kompie bo wykasowa³am przez przypadek)
Przypomnia³o mi siê, ¿e by³a na forum fryzjerka Matys - Magda i Ona w³a¶nie w Uk mieszka i wie jakie farby s± u Was, odszukaj j± i napisz do niej, na pewno co¶ Ci poradzi...ja sama korzysta³am z jej porad
.
.
znalaz³am jeszcze mixy z kolestony, ale ten 0.28 jest matowo-niebiesko- per³owy, gdzie 8 to per³a a 2 to fiolet opal wiêc te¿ d...
tu masz linka
http://lokikoki.pl/product-pol-2240-...-ml-Wella.html
to chyba te¿ odpada, chyba, ¿e w normalnej palecie na jak±¶ zieleñ, czy metaliczny?


dobra w goldwelu masz 7MB , 6MB, 5MB- nefryt.....= zieleñ
A w NEUTRALIGHTS masz Gren ash. i bingo..tylko znajd¿ to teraz w UK
Boje siê tych mixów. Wola³abym jak±¶ normaln± fryzjersk± farbê, w³a¶nie z tymi metalicznymi po³yskami etc. ¿eby odrazu zafarbowa³a ale i zneutralizowa³a. A z mixami to boje siê, ¿e bêdê mia³a niebieskie czy inne odcienie.

Nie muszê mieæ super zimnych w³osów, na prawdê, chodzi mi tylko o br±z w okolicach6- 4 tonu i z lekko zneutralizowanym tym pomarañczowawym kolorem..to wszystko nie jest on ju¿ w ogóle intensywny, widaæ go trochê, jest po¶wiata ale jest baaardzo przyæmiona.

Czy mo¿ecie mi poleciæ teraz ju¿ na prawdê jak±¶ konkretn±, zimn± br±zow± farbê? tylko nie tak± drog±...

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-01 o 11:51
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 11:58   #883
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Niestety nie mogê zrobiæ aktualnie dobrych zdjêæ, wiêc musicie mi uwierzyæ na s³owo

Zafarbowa³am mieszank± Topchic 7SB+7A+P i mam w³osy na poziomie ciemnego blondu, w naturalnym odcieniu. W³a¶ciwie, to wygl±daj± jak moje w³asne sprzed lat zim± (lekko ch³odniejsze, ni¿ latem).

Mia³am okazjê poradziæ siê ostatnio kolorysty i zgodzi³ siê, ¿e przy moich w³osach bardzo trudno jest osi±gn±æ zimny, niewyp³ukuj±cy siê do rudo¶ci br±z. Zasugerowa³ tak¿e dodanie zielonego barwnika (trzy ch³odne odcienie - dwa neutralizuj± to, co jest a trzeci wprowadza zimno) i jednak ciemniejszy odcieñ.

Zakupiê wobec tego jeszcze chyba 5MB i dodam do nastêpnego farbowania.
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 12:02   #884
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

reddishh -A zdjêcia??? Ja ju¿ nic nowego nie wymy¶lê, i dziewczyny pewnie te¿...mo¿esz sobie zrobiæ ok³ad ze szpinaku(papkê, lub papkê z trawy...serio..jest zielona i powinna zneutralizowaæ

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ

Mia³am okazjê poradziæ siê ostatnio kolorysty i zgodzi³ siê, ¿e przy moich w³osach bardzo trudno jest osi±gn±æ zimny, niewyp³ukuj±cy siê do rudo¶ci br±z. Zasugerowa³ tak¿e dodanie zielonego barwnika (trzy ch³odne odcienie - dwa neutralizuj± to, co jest a trzeci wprowadza zimno) i jednak ciemniejszy odcieñ.

Zakupiê wobec tego jeszcze chyba 5MB i dodam do nastêpnego farbowania.
Rewolucja nasta³a, takie cenne info Cieszê siê, ¿e Ty jeste¶ zadowolona..to¿ to prze³om w naszych zmaganiach
A na zdjêcia poczekamy
A co mia³a¶ na g³owie przed? Sama robi³a¶, czy u niego?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-01 o 12:03
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 13:20   #885
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Rewolucja nasta³a, takie cenne info Cieszê siê, ¿e Ty jeste¶ zadowolona..to¿ to prze³om w naszych zmaganiach
A na zdjêcia poczekamy
A co mia³a¶ na g³owie przed? Sama robi³a¶, czy u niego?
Kole¿ance ¶wietnie zrobi³ b. jasny zimny blond (a mia³a bardzo problematyczne poprzednie dekoloryzacje i inne cuda), ja siê te¿ zastanawiam, czy siê kiedy¶ nie przej¶æ.

Póki co, farbowa³am sama - mia³am sp³ukane 8,1 Majirela na 3%, pó¼niej tonowane mixtonami.

Akurat na dodanie zieleni sama nie wpad³am, bo nie mam czerwieni we w³osach. Koniecznie muszê sprawdziæ wiêc ten trop I my¶lê sobie, ¿e 5MB + poziom 7 na wodzie 3% mo¿e daæ mi nieco ciemniejsze i ch³odniejsze w³osy.

Tylko teraz - czy zostawiæ ca³± mieszankê (sb+a+p) czy z czego¶ zrezygnowaæ?
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 16:08   #886
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Kole¿ance ¶wietnie zrobi³ b. jasny zimny blond (a mia³a bardzo problematyczne poprzednie dekoloryzacje i inne cuda), ja siê te¿ zastanawiam, czy siê kiedy¶ nie przej¶æ.

Póki co, farbowa³am sama - mia³am sp³ukane 8,1 Majirela na 3%, pó¼niej tonowane mixtonami.

Akurat na dodanie zieleni sama nie wpad³am, bo nie mam czerwieni we w³osach. Koniecznie muszê sprawdziæ wiêc ten trop I my¶lê sobie, ¿e 5MB + poziom 7 na wodzie 3% mo¿e daæ mi nieco ciemniejsze i ch³odniejsze w³osy.

Tylko teraz - czy zostawiæ ca³± mieszankê (sb+a+p) czy z czego¶ zrezygnowaæ?
Japamiêtam ¿e Ty 6 poziom masz.To co Ty robi³a¶ tym poziomem 8 och³adza³a¶, bo Da siê tak? Bo reddish chia³a po³o¿yæ na czerwone jaki¶ jasny poziom , ¿eby nie przyciemniaæ tylko zneutralizowaæ i wydawa³o mi siê to beznadziejnym pomys³em???
A co do Twoich odkryæ to w sumie:
sb-silwer brown -srebro/zimny
a - ash - popiel w poziomach ni¿szych niebieski/zimny
p - pearl - popiel w poziomach powy¿ej 7,8/zimny
to jak sobie dowalisz jeszcze nefryt - zieleñ/zimny(albo zast±piæ je green ash neutralights goldwell), to mega bêdzie

Ale no w³a¶nie jaki mia³a¶ refleks przed farbowaniem, ze pad³ taki wybór?
Skoro nie czerwony to pewnie rudy...ale, ¿e ta zieleñ tam siê jemu widzi?¿e nie bêdzie jej widaæ? Nie mam pojêcia jak to siê ma do siebie
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 17:21   #887
4asik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
trzymam kciuki
Jestem ju¿ po poprawce. Wszystko OK. W³oski jeszcze mam, kolor wyszed³ równiutko, piêkny po³ysk, miêkkie w³oski. No i zimniutko a¿ mi³o. Zobaczymy jak bêdzie siê sp³ukiwa³.
4asik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 19:00   #888
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 4asik Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem ju¿ po poprawce. Wszystko OK. W³oski jeszcze mam, kolor wyszed³ równiutko, piêkny po³ysk, miêkkie w³oski. No i zimniutko a¿ mi³o. Zobaczymy jak bêdzie siê sp³ukiwa³.
To poka, poka Cieszê siê, ¿e nic z³ego siê z w³osami nie sta³o. Jak wkleisz jak¶ fotki to podpisz jeszcze raz jak± farb± robiona i z jakim oxy, i ile trzyma³±¶, mo¿e siê komu¶ przyda...ale, ¿e mahoñ Ci och³odzi³a? w sume to 5.15 to i niebieski(1) i mahoñ(5) wiêc chyba w po³±czeniu jaki¶ fiolet ...to mog³oby byæ

A tak siê teraz zastanowi³am ¿e skoro z 1 i 5 wychodzi fiolet, to czy ze zmieszania 1 i 3 (z³oto) uzyska siê zielony?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-02 o 08:48
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-02, 01:24   #889
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kochane, dziêkujê wam za wskazówki i pomoce

Jutro po po³udniu postaram siê wrzuciæ zdjêcie w ¶wietle dziennym, zrobi³abym teraz ale s± mokre i jest noc a nie chce przek³amania przez sztuczne ¶wiat³o.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-02 o 02:21
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 09:00   #890
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Tak, mam teraz cos pomiedzy 6 a 7 poziomem. 8,1 to byl akt desperacji, zeby ewentualnie bylo zloto, a nie rudosci pomysl sredni, rzeczywiscie.

Wlasnie o zieleni nigdy nie myslalam, ale sprobuje domieszac to 5mb i dam znac, co wyszlo. Poziom 5 + 7 powinien teoretycznie dac 6, wiec fajnie.

Refleks mialam jak zwykle rudo-zloty, stad mieszanka 7a i 7sb + p do neutralizacji zlota. Jest ok, ale jednak w ciemniejszych wlosach mi chyba ladniej...



Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Japamiêtam ¿e Ty 6 poziom masz.To co Ty robi³a¶ tym poziomem 8 och³adza³a¶, bo Da siê tak? Bo reddish chia³a po³o¿yæ na czerwone jaki¶ jasny poziom , ¿eby nie przyciemniaæ tylko zneutralizowaæ i wydawa³o mi siê to beznadziejnym pomys³em???
A co do Twoich odkryæ to w sumie:
sb-silwer brown -srebro/zimny
a - ash - popiel w poziomach ni¿szych niebieski/zimny
p - pearl - popiel w poziomach powy¿ej 7,8/zimny
to jak sobie dowalisz jeszcze nefryt - zieleñ/zimny(albo zast±piæ je green ash neutralights goldwell), to mega bêdzie

Ale no w³a¶nie jaki mia³a¶ refleks przed farbowaniem, ze pad³ taki wybór?
Skoro nie czerwony to pewnie rudy...ale, ¿e ta zieleñ tam siê jemu widzi?¿e nie bêdzie jej widaæ? Nie mam pojêcia jak to siê ma do siebie
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-02, 16:15   #891
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Qrcze...drogo to wyjdzie jak 4 farby trzeba kupiæ, ale przynajmniej na d³u¿ej wystarczy i taniej ni¿ u fryzjera.
A jeszcze zapytam, mówi³ co¶ w jakich proporcjach maj± byæ te zimne, w równych czy na oko.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-02, 17:00   #892
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Qrcze...drogo to wyjdzie jak 4 farby trzeba kupiæ, ale przynajmniej na d³u¿ej wystarczy i taniej ni¿ u fryzjera.
A jeszcze zapytam, mówi³ co¶ w jakich proporcjach maj± byæ te zimne, w równych czy na oko.
Nie nie, fryzjer mi tylko zasugerowal zielen. To farbowanie robilam sama, mysle nawet, ze nie trzeba az tylu odcieni niestety o proporcje ani o dokladne wskazowki nie zapytalam
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-02, 17:10   #893
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nie, fryzjer mi tylko zasugerowal zielen. To farbowanie robilam sama, mysle nawet, ze nie trzeba az tylu odcieni niestety o proporcje ani o dokladne wskazowki nie zapytalam
Dobre i to.
To Ty zapisuj jak sobie robisz w³osy, u¿yte proporcje potem przepis wdro¿ysz na forumA pewnie nie wypada³o tak dopytywaæ...mam nadziejê, ¿e sobie nie pojecha³ z t± zielenia i nie zrobi³ sobie ¿artu, ¿e ....o jeny jaka w¶cibska ...to jej dowalê ciekawe...ciekawe....
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-02, 20:56   #894
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kobietki, ja tu czekam na fotorealcje i odkrycia Wasze, pamietajcie
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-03, 20:54   #895
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

w koncu zafarbowalam dzis wloski troche sie przyciemnily,ale minimalnie, rudego praktycznie sie pozbylam, no i mialyscie racje...jest jeszcze zloty :/ i tak sie zastanawiam czy przy kolejnym farbowaniu dodac troche fioletu czy tylko je stonowac juz bez farby..?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (67,6 KB, 74 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (154,3 KB, 79 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (76,6 KB, 73 za³adowañ)
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-03, 21:30   #896
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
w kocu zafarbowalam dzis wloski troche sie przyciemnily,ale minimalnie, rudego praktycznie sie pozbylam, no i mialyscie racje...jest jeszcze zloty :/ i tak sie zastanawiam czy przy kolejnym farbowaniu dodac troche fioletu czy tylko je stonowac juz bez farby..?
A Ty robi³a¶ t± 7 i 0.88 z Wella CT tak? bo ju¿ siê gubiê..
a tonujê, bo wracam do naturalnego koloru i praktycznie tonujê tylko od po³owy w³osów. Nie radzê Ci tonowaæ mixem naturalnego blondu, bo mog± wyj¶æ niebieskie, chyba,¿e chcesz siê pozbyæ t¿ rusrgo refleksu z naturalnych. Ale tonowanie to krótko tak na³o¿yæ, spieniæ i potrzymaæ z 10 minut. Najlepiej na odrost k³a¶æ naturê 7, je¶li poziom Twoich naturalnych jest ja¶niejszy
...sorki edytujê jutro i dopiszê do koñca bo muszê ju¿ spadaæ dobranoc
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-03, 21:39   #897
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ja bym teraz korzysta³ z fioletowych szamponów/p³ukanek no i jak bêdziesz chcia³a totalnie zgasiæ z³oto to fioletowy mixton ale sam, bez farby
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-03, 21:46   #898
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
A Ty robi³a¶ t± 7 i 0.88 z Wella CT tak? bo ju¿ siê gubiê..
a tonujê, bo wracam do naturalnego koloru i praktycznie tonujê tylko od po³owy w³osów. Nie radzê Ci tonowaæ mixem naturalnego blondu, bo mog± wyj¶æ niebieskie, chyba,¿e chcesz siê pozbyæ t¿ rusrgo refleksu z naturalnych. Ale tonowanie to krótko tak na³o¿yæ, spieniæ i potrzymaæ z 10 minut. Najlepiej na odrost k³a¶æ naturê 7, je¶li poziom Twoich naturalnych jest ja¶niejszy
...sorki edytujê jutro i dopiszê do koñca bo muszê ju¿ spadaæ dobranoc
tak, kladlam welle 7/0 i 0/88 tylko kolestona, nie CT, dzieki za wskazowki
nastepnym razem chyba poloze 6/0 bo wydaje mi sie,ze na tym poziomie sa moje naturalne wlosy, teraz polozylam 7 bo myslalam,ze ten niebieski mix mi bardzo przyciemni. popatrze na te plukanki i szampony-takie rozwiazanie by mi sie podobalo
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-03, 23:35   #899
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ole¶nica
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny mam do was ogromna pro¶bê,mog³yby¶cie mi podac szczegolowe proporcje uzycia mixtona z oxydantem ? bo wlasnie chce nalozyc 0.88 z welli z oxydantem 3% ale nie wiem w³a¶nie w jakich proporcjach.Ostatnio natknê³am sie ze 1:5 ale chodzi tu o to ze 1 ³y¿eczka mix(5ml) i 5 ³y¿eczek oxy (5*5=25 ml ) czy jednak ¼le to zrozumia³am ? :P
I jeszcze jedno postanowi³am po nastepnym rozjasnianiu ciemnych wlosow nalozyc farbe casting gloss o numerze 613 i moje pytanie jest nastepujace czy ta farba ugasi choæ trochê rudo¶ci czy 3 czyli z³oto mo¿e je jeszcze wzmocniæ ?
aniula884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-04, 09:18   #900
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
tak, kladlam welle 7/0 i 0/88 tylko kolestona, nie CT, dzieki za wskazowki
nastepnym razem chyba poloze 6/0 bo wydaje mi sie,ze na tym poziomie sa moje naturalne wlosy, teraz polozylam 7 bo myslalam,ze ten niebieski mix mi bardzo przyciemni. popatrze na te plukanki i szampony-takie rozwiazanie by mi sie podobalo
Fryz5 -
Acha...koleston... No to próbuj t± 6/0 jak Ci za jasno:: Pmaiêtaj, ¿e mo¿esz tez mieszaæ pó³ na pó³ 7/0 i 6/0.
Co do Twojego z³ota to dobrze Ci pisz±, ¿e fiolet potrzebny. Mo¿esz sobie te¿ kupiæ jak±¶ farbê z fioletem/opalem, zazwyczaj2 lub V. Tylko nie k³ad¼ na naturalne, bo mog± byæ fioletowe.
Ja jednak jestem za kupowaniem w³a¶nie natury i mixów ¿eby sobie mixowaæ w miarê potrzeby. Ja mieszam mix czerwony z niebieskim na fiolet, bo z mojej firmy nie maja fioletowego mixu. (kiedy¶ kto¶ pisa³, ¿e to tak nie dzia³a, ¿e siê nie miesza mixów, ale mi to pasuje)
Kiedy¶ jak mia³am ¿ó³tawe pasemka, po umyciu i od¿ywce na sam koniec maczalam w misce z wod± i kropelk± genicjany (uwaga, bo ciê¿ko sp³ukaæ ze skóry jak siê chlapnie z buteleczki , tak¿e bardzo ostro¿nie). Acha, p³ukankê to co mycie trzeba robiæ!
Jeszcze z goldwella masz neutralights violet, tylko to do jasnego blondu, ale mo¿e bu siê sprawdzi³o??? nie wiem czy to nie rozjasnia???
Szampony fioletowe ,czy srebrne mia³am, ale efektu nie by³o, to chyba ¶ciema.

aniula884-fotki by siê przyda³y.
Ja takie proporcje robi³am jak napisa³a¶(na poziomie 7) wiêc dobrze rozumiesz. Niebieski neutralizuje rudy do poziomu 7.
Nie k³ad¼ tego na poziom 8,9,10,11,12 (bo w tych poziomach rudy neutralizuje per³a)
Z 3% bêdzie bezpiecznie, ale na krótko, wypróbuj sobie, trzymaj na g³owie i przecieraj wacikem i sprawdzaj nasycenie( po 10 min-zalezy jaki bêdzie efekt), spieñ z mocn ciep³± wod±, potrzymaj jeszcze z 5 minut i sp³ucz.
Co do Twojego castinga to 3 w numerze oznacza z³oto, 4 i 5 te¿ s± ciep³e. To Ci nie och³odzi. Zreszt± po rozja¶nianiu bêdzie siê ¼le farba trzyma³±, bo nie bêd± mia³y w³osy pigmentu i niebêdzie mia³a siê czego farba z³apaæ. Trzeba by najpierw zafarbowaæ natur± lub natur± z mixem.
Jak och³adzaæ to 1- popielem/niebieskim (je¶li masz rude) lub 2 i V - opal/fiolet (je¶li niechciany refleks masz z³oty)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-04 o 10:08
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.