Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 22:01   #1441
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziękuję za namiary na puder.

Właśnie kończę Bourjois, ale chciałabym spróbować coś innego, bo to nie jest do końca mój typ, choć kolor wybrałam nawet optymalny (ale jednak nieco zbyt różowy).

W sumie czasem moja cera ma lekko różowy ton, ale szyję mam oliwkową i wszelkie pudry/podkłady w różowej tonacji robią ze mnie mozaikową świnkę Pigi.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:05   #1442
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

To u mnie podobnie. Twarz mam wybitnie różową, szyja zółto-oliwkowa, dekolt różowy
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:09   #1443
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Red nie jestem wielka znawczynia rozswietlaczy, ale ten korektor daje u mnie taki mrozny efekt http://everydaycosmetics.pl/aussie-p...ealer-867.html najlepiej zmieszac z pudrem, bo blyszczenie moze byc zbyt nachalne

jakbys chciala wyprobowac Minta, to mam z 1/3 oryginalnej probki, nie uzywam
Dzięki za namiary, ależ oni mają ceny za 1 g
Ooo, chętnie bym capnęła na wypróbowanie, zajrzyj do mojego wymiankowego w podpisie, może coś wpadnie Ci w oko? Oprócz tego mogę porobić próbki perfum: Dune, Black Cashmere obie wersje, Encre Noire PH, Neonatura Cocon, Mauboussin EDT, Poison, Gucci PH.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:10   #1444
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Dziękuję za namiary na puder.

Właśnie kończę Bourjois, ale chciałabym spróbować coś innego, bo to nie jest do końca mój typ, choć kolor wybrałam nawet optymalny (ale jednak nieco zbyt różowy).

W sumie czasem moja cera ma lekko różowy ton, ale szyję mam oliwkową i wszelkie pudry/podkłady w różowej tonacji robią ze mnie mozaikową świnkę Pigi.
skory twarzy jasnych typow zazwyczaj sa bardzo cienkie a do tego plytko unaczynione, stad bardzo czesto szyja kontrastuje z twarza z tego powodu tez rozjasnienie nie bardzo ma sens- skora nie robi sie jasniejsza, raczej jeszcze bardziej przezroczysta- przeswituja bardziej naczynia, powstaje wiadomy efekt
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:13   #1445
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
To u mnie podobnie. Twarz mam wybitnie różową, szyja zółto-oliwkowa, dekolt różowy
No to high five!

Ja jestem wielokolorowa - sińce fioletowe, twarz czasem różowa, czasem oliwkowa, szyja żółto-oliwkowa itd. itp.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
skory twarzy jasnych typow zazwyczaj sa bardzo cienkie a do tego plytko unaczynione, stad bardzo czesto szyja kontrastuje z twarza z tego powodu tez rozjasnienie nie bardzo ma sens- skora nie robi sie jasniejsza, raczej jeszcze bardziej przezroczysta- przeswituja bardziej naczynia, powstaje wiadomy efekt
Cienkiej skóry raczej nie mam, ale faktycznie czasami jest zaróżowiona (z reguły w zimniejsze dni). Do tej pory płytkie unaczynienie skóry kojarzyło mi się z cerą typowo naczynkową i widocznymi popękanymi naczynkami, ale domyślam się, że jestem w błędzie.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:18   #1446
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość

Cienkiej skóry raczej nie mam, ale faktycznie czasami jest zaróżowiona (z reguły w zimniejsze dni). Do tej pory płytkie unaczynienie skóry kojarzyło mi się z cerą typowo naczynkową i widocznymi popękanymi naczynkami, ale domyślam się, że jestem w błędzie.
plytko unaczyniona nie musi sie rownac z naczynkową, wiecznym buraczkiem itp

ja bym sobie najchetniej pogrubila skore pod oczami i rzucila korektory na zawsze w kąt
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:22   #1447
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
plytko unaczyniona nie musi sie rownac z naczynkową, wiecznym buraczkiem itp

ja bym sobie najchetniej pogrubila skore pod oczami i rzucila korektory na zawsze w kąt
Oj, tak.

Ja mam pod oczami widoczne również malutkie żyłki, ale to sińce są moją największą zmorą.

Za to poliki mam bardzo "mięsiste", ale nie wiem czy to zasługa grubości skóry, czy tłuszczu...w każdym razie podczas uśmiechu wyglądam jak wypasiony chomik.

A żeby nie odchodzić za bardzo od tematu - na dniach wybieram się na kosmetyczne łowy i chyba zaopatrzę się w ostro różową szminkę. Sympatycznie wygląda przy bladej skórze, ale...zęby wydają się bardziej żółte!
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 22:31   #1448
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
EDM w małej ilości nie jest zielony? Bo podkładu używam mało kryjącego
Inglot ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ng-powder.html ? Nie wiem czemu byłam święcie przekonana, że jest wycofany...
W malutkiej ilości nie zieleni. Ale trzeba uważać. Jeśli chcesz, mogę odstąpić Ci go, bo nie używałam go od roku. Tylko leży biedaczek i się kurzy... A zostało z 3/4 pełnego wymiaru
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:34   #1449
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Oj, tak.

Ja mam pod oczami widoczne również malutkie żyłki, ale to sińce są moją największą zmorą.

Za to poliki mam bardzo "mięsiste", ale nie wiem czy to zasługa grubości skóry, czy tłuszczu...w każdym razie podczas uśmiechu wyglądam jak wypasiony chomik.

A żeby nie odchodzić za bardzo od tematu - na dniach wybieram się na kosmetyczne łowy i chyba zaopatrzę się w ostro różową szminkę. Sympatycznie wygląda przy bladej skórze, ale...zęby wydają się bardziej żółte!
ciesz sie, bedziesz dluuugo bezzmarszczkowa

jezeli nie przepadasz za szminkami to polecam z calego serca https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...tlenialna.html to jest cudenko, duzo mocnych rozy, niestety nie do konca mi pasuja, ale i tak kocham polecam nr 4
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:38   #1450
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ciesz sie, bedziesz dluuugo bezzmarszczkowa

jezeli nie przepadasz za szminkami to polecam z calego serca https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...tlenialna.html to jest cudenko, duzo mocnych rozy, niestety nie do konca mi pasuja, ale i tak kocham polecam nr 4
Jaki gadżecior! Pierwszy raz coś takiego widzę.

To cacko jest dostępne w drogeriach Rossmann, Natura?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:44   #1451
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Jaki gadżecior! Pierwszy raz coś takiego widzę.

To cacko jest dostępne w drogeriach Rossmann, Natura?
popytaj w takich malych, osiedlowych drogeryjkach (nie cierpie niesamoobslugowych, ale nie warto przeplacac na allegro)

kolor wyglada bardzo roznie w zaleznosci od naturalnego koloru ust np. nr 1 u mnie daje efekt ladnego, naturalnego rozu, u kolezanki (Zimy) juz bardziej koralowego, u innej to bardzo cukierkowy, bazarkowy roz

podobno sliczna fuksja wychodzi przy uzyciu nr 3 (zielona pomadka)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 22:58   #1452
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W malutkiej ilości nie zieleni. Ale trzeba uważać. Jeśli chcesz, mogę odstąpić Ci go, bo nie używałam go od roku. Tylko leży biedaczek i się kurzy... A zostało z 3/4 pełnego wymiaru
Ooo, lecę na PW
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 00:24   #1453
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Chmm...a możecie polecić jakiś puder w kamieniu, który dobrze matuje, kryje i jednocześnie producent oferuje szeroką gamę kolorów?

Transparentnych nie lubię, a ostatnio trafiam na same pomarańczowe albo jasnoróżowe, a potrzebuję cielistej oliwki.

Od podkładów postanowiłam odpocząć w sezonie letnim. Ewentualnie zaopatrzę się w korektor pod oczy.
Mi na myśl przyszły pudry z Constance Carroll, ale one mogą zapychać, bo zawierają talk i parabeny. Nie wiem, jak Twoja skóra się lubi z tymi składnikami, ale poza tym masz do wyboru dużo odcieni

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ciesz sie, bedziesz dluuugo bezzmarszczkowa

jezeli nie przepadasz za szminkami to polecam z calego serca https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...tlenialna.html to jest cudenko, duzo mocnych rozy, niestety nie do konca mi pasuja, ale i tak kocham polecam nr 4
Hmm... Nie widziałam tego cuda. Chyba muszę się przejść w pewne rejony, gdzie jest cała szafa Celii Kusisz
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 00:59   #1454
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość

Hmm... Nie widziałam tego cuda. Chyba muszę się przejść w pewne rejony, gdzie jest cała szafa Celii Kusisz
zdradzisz gdzie jest tak szafa? ja szminki (i testery) znalazlam w drogerii na Widnej (Hala Kupcow) i w tej wiekszej drogerii na Kołłątaja (teraz przeniesiona na Dworcowa)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 12:04   #1455
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
popytaj w takich malych, osiedlowych drogeryjkach (nie cierpie niesamoobslugowych, ale nie warto przeplacac na allegro)

kolor wyglada bardzo roznie w zaleznosci od naturalnego koloru ust np. nr 1 u mnie daje efekt ladnego, naturalnego rozu, u kolezanki (Zimy) juz bardziej koralowego, u innej to bardzo cukierkowy, bazarkowy roz

podobno sliczna fuksja wychodzi przy uzyciu nr 3 (zielona pomadka)
mam zieloną od 3 lat u mnie nie wychodzi fuksja- tylko brzydkie buraczkowe usta ale może u każdego inaczej? W sumie fajna idea tych pomadek ale odstręcza mnie od nich chemiczny "babciny" zapach-tych starych pomadek

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Mi na myśl przyszły pudry z Constance Carroll, ale one mogą zapychać, bo zawierają talk i parabeny. Nie wiem, jak Twoja skóra się lubi z tymi składnikami, ale poza tym masz do wyboru dużo odcieni

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------



Hmm... Nie widziałam tego cuda. Chyba muszę się przejść w pewne rejony, gdzie jest cała szafa Celii Kusisz
mam puder CC ale moim zdaniem on prawie nic nie kryje słuzy do matowienia czasami ale kolorki fajne, mam #17-jest jasny
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 12:22   #1456
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A kawowy nadaje się do twarzy czy jest za mocny? Czytałam, że można mieszać fusy np. z solą czy cynamonem ale takiej mieszanki nie zaryzykowałabym na paszczę...



Szkoda Swoją drogą jestem ciekawa jaki mam poziom, nie używam i nie używałam płynnych podkładów więc ciężko z kimś porównać.
Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Do twarzy kawowy raczej się nie nadaje. Jak już pisałam, do twarzy mam inny niż do ciała. Polecam regularne peelingowanie, naprawdę przynosi efekty.
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o zdzieraki to ja polecam korund. Jest niesamowity! do tego maseczka ze spiruliny i glinki czerwonej
Ja używałam kawowego do twarzy i bardzo lubię . Wg mnie nie można się całkiem "zetrzeć" jak szmatką z mikrofibry i na mojej wrażliwej cerze się sprawdził. Skóra po peelingu jest wygładzona i pełna energii (tzn. skóra nie jest taka ziemisto-zielona ). Wrócę do niego, jak tylko zejdzie mi uczulenie.
O, korund, właśnie. Mam na niego ochotę już dłuższy czas, trzeba będzie zamówić , spirulinę też, bo słyszałam, że fajna.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mam zieloną od 3 lat u mnie nie wychodzi fuksja- tylko brzydkie buraczkowe usta ale może u każdego inaczej? W sumie fajna idea tych pomadek ale odstręcza mnie od nich chemiczny "babciny" zapach-tych starych pomadek
Ja mam żółtą i daje bardzo ładny, delikatny róż. Można budować kolor wraz z ilością warstw. Zapach jest do przeżycia, szybko się ulatnia.
To jedna z moich ulubionych szminek
Stainiac z the Balm też jest ciekawą alternatywą, ładnie się nosi ^^.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 13:20   #1457
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja zakochałam się w arbuzowym błyszczyku Smackers. Kolor jest co prawda subtelny i mało widoczny, ale uzależniłam się od tego obrzydliwie sztucznego, słodkiego smaku i zapachu.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 13:43   #1458
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja zakochałam się w arbuzowym błyszczyku Smackers. Kolor jest co prawda subtelny i mało widoczny, ale uzależniłam się od tego obrzydliwie sztucznego, słodkiego smaku i zapachu.
uwielbiam szminki i błyszczyki o zapachu arbuza, melona
ciekawe jakby ta żółta Celii wyglądała u mnie ta zieleń wygląda jak brąz według próbnika. Jakbym sobie usta sokiem z buraków natarła i jakoś mi ten kolor nie pasuje pytałam jakiś czas temu o pigmenty do ust z Inglota ale w moim oczywiście nie ma i babeczka jak zwykle nie wie o co chodzi zabawne że panie pracujące przy kosmetykach w tych wszystkich drogeriach, sklepach firmowych pojęcia zielonego o nich nie mają
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 13:56   #1459
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
uwielbiam szminki i błyszczyki o zapachu arbuza, melona
ciekawe jakby ta żółta Celii wyglądała u mnie ta zieleń wygląda jak brąz według próbnika. Jakbym sobie usta sokiem z buraków natarła i jakoś mi ten kolor nie pasuje pytałam jakiś czas temu o pigmenty do ust z Inglota ale w moim oczywiście nie ma i babeczka jak zwykle nie wie o co chodzi zabawne że panie pracujące przy kosmetykach w tych wszystkich drogeriach, sklepach firmowych pojęcia zielonego o nich nie mają
a znasz? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...d-liptint.html
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 14:51   #1460
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
znam ale tylko ze słyszenia również nie ma tego stacjonarnie. Tak jak Armaniego, Givenchy, Bobbi Brown, a w jednym nawet Clarinsa nie ma jest ta firma w jednym Rossie-ale niepełny asortyment
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:12   #1461
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
znam ale tylko ze słyszenia również nie ma tego stacjonarnie. Tak jak Armaniego, Givenchy, Bobbi Brown, a w jednym nawet Clarinsa nie ma jest ta firma w jednym Rossie-ale niepełny asortyment
ja kupilam stacjonarnie, ale tylko dlatego, ze pan handlujacy na Allegro mieszkal klatkę obok moim zdaniem to kosmetyk wart kupienia w ciemno, szczegolnie odcien malinowy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:48   #1462
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ooo. Czegoś takiego szukałam. Kiedyś Manhattan miał podobny pigment w ofercie. Tyle, że był to róż, który można było spożytkować jako malowidło do ust.
Notabene recenzje mnie wkurzyły. Sorry, ale żeby kupić pigment do ust, a potem jęczeć, że nie jest to pomadka, "bo ja lubię czuć że mam coś na ustach", to jednak trzeba mieć jakiś error w mózgu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:59   #1463
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ooo. Czegoś takiego szukałam. Kiedyś Manhattan miał podobny pigment w ofercie. Tyle, że był to róż, który można było spożytkować jako malowidło do ust.
Notabene recenzje mnie wkurzyły. Sorry, ale żeby kupić pigment do ust, a potem jęczeć, że nie jest to pomadka, "bo ja lubię czuć że mam coś na ustach", to jednak trzeba mieć jakiś error w mózgu
ja najbardziej zaluje, ze na KWC nie ma opcji komentowania recenzji
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 16:16   #1464
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja najbardziej zaluje, ze na KWC nie ma opcji komentowania recenzji
Ja też. Bo jak czytam takie głupoty, to zawsze mi ciśnienie skacze i świerzbią paluszki by coś odpisać
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:09   #1465
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja też. Bo jak czytam takie głupoty, to zawsze mi ciśnienie skacze i świerzbią paluszki by coś odpisać
Podpinam się
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:19   #1466
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja mam takie dość nietypowe pytanie. Jak Wy to robicie, że na niektórych waszych zdjęciach tak dokładnie widać kolory makijażu? Tzn. jakich aparatów używacie.

Mój ma 10 mega pixeli i - bez względu na ustawienia - prawie nie łapie np. barwy cienia do powiek na skórze. Dopiero z flashem cokolwiek widać.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:27   #1467
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A ja mam takie dość nietypowe pytanie. Jak Wy to robicie, że na niektórych waszych zdjęciach tak dokładnie widać kolory makijażu? Tzn. jakich aparatów używacie.

Mój ma 10 mega pixeli i - bez względu na ustawienia - prawie nie łapie np. barwy cienia do powiek na skórze. Dopiero z flashem cokolwiek widać.
Tutaj najlepsza byłaby lustrzanka.... Albo kompakt, ale z bardzo dobrym trybem makro...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:33   #1468
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tutaj najlepsza byłaby lustrzanka.... Albo kompakt, ale z bardzo dobrym trybem makro...
Lustrzanka - moje marzenie.

Ja mam dość starego Canona i strasznie przekłamuje kolory. Nie mogę na niego narzekać, bo ładne zdjęcia robi, ale np. w trybie makro zdjęcia nie są ostre.

To już wiem na co będę zbierać pieniądze.

Zrobiłam sobie całkiem sympatyczny makijaż w kolorze ostrego różu, ale niestety na zdjęciach wygląda sino.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:38   #1469
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Bo megapixele nie mają nic do rzeczy, ważniejsza jest optyka Też mam lustro i szczerze to do makijaży nie używam makro, a trybu gdzie samemu można sobie pogrzebać i poustawiać ;p
Ale jeśli po zmianie ustawień w aparacie kolory dalej wychodzą słabe i Ci się nie podobają to zawsze można wszystko podkręcić w programie graficznym
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:21   #1470
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A ja mam takie dość nietypowe pytanie. Jak Wy to robicie, że na niektórych waszych zdjęciach tak dokładnie widać kolory makijażu? Tzn. jakich aparatów używacie.

Mój ma 10 mega pixeli i - bez względu na ustawienia - prawie nie łapie np. barwy cienia do powiek na skórze. Dopiero z flashem cokolwiek widać.
Mam odpowiedź na Twoje pytanie. Właśnie oglądałam mój ulubiony program popularnonaukowy Galileo, w którym mówiono o mitach dotyczących różnych urządzeń technicznych. Największym mitem okazało się przekonanie, że im więcej pixeli ma aparat tym jest lepszy. Najlepszą jakoś zdjęć uzyskuje się na aparatach mających 6-8 mega pixeli. Jest to powodowane tym, że przy 10Mpixelach (mówiąc łopatologiczne) obraz jest tak dokładny, że pixeli zaczyna "brakować". Dziękuje za uwagę.

Wczoraj w tymże wątku przeczytałam o Balsamie Do Opalania Soraya. Po przeczytaniu rewelacyjnych recenzji w KWC dzisiaj postanowiłam go zakupić. O dziwo znalazłam jeszcze wersje spf 45. Jeszcze nie zdążyłam konkretnie go wyprobowac, ale nałożyłam odrobinkę na dekolt - momentalnie się wchłonął, skóra jest przyjemnie gładka, nie czuje żadnej tłustej warstwy. Zobaczymy jak się sprawdzi na twarzy - trochę się obawiam, ale podobno sprawdza się w też tej roli.
Do tego uzupełniłam zapasy peelingu Garnier.
Polecam kupowanie kosmetyków drogeryjnychw supermarketach, zazwyczaj można oszczędzić 5-8 zł w stosunku do cen w drogeriach. Ww. peeling w drogerii kosztuje 18 zł,a w markecie 10.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2012-05-20 o 19:22
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.