Patuska18 i kosmetyki Syngeren - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 21:12   #1
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082

Patuska18 i kosmetyki Syngeren


Tak jak i Wy, ja też zostałam wybrana do testowania kosmetyków. Moją pierwszą reakcją było to, że stwierdziłam, że ktoś o podobnym do mnie nicku wygrał Jednak po chwili zalogowałam się na konto i ku mojemu zaskoczeniu ukazała się informacja o wygranej Ucieszyłam się bardzo ponieważ nie miałam jeszcze styczności z kosmetykami tej firmy, jednak słyszałam o nich wiele dobrego. Dlatego bardzo się cieszę, że ja też będę mogła testować te kosmetyki. Jeżeli z którymś z nich się zaprzyjaźnię możliwe, że zakupie po wykończeniu

Nagrodę odebrałam prawie w ostatniej chwili, bo dopiero 22 lutego. Akurat wczoraj miałam urodziny ( także 22 : ) więc tym bardziej cieszyłam się jak dziecko z odbierania nagrody. Na początku nikt nie wiedział o co chodzi, jakie kosmetyki itp ale po krótkiej chwili kroczyła w moją stronę Pani z różową torebką. Potrzebny był tylko mój dowód i mogłam wyjść ze sklepu z wygraną. Od razu po wyjściu sprawdziłam czy wszystko dostałam ( czytałam opinie innych dziewczyn które miały braki ). Na szczęście wzbogaciłam się o cały zestaw, czyli o 7 kosmetyków

W skład zestawu wchodzą:
1. Puder w kompakcie, 01 One
2. Antyperspirant do skóry wrażliwej
3. Antybakteryjny korektor przeciw wypryskom, 01 Vanilla
4. Maseczka przeciwtrądzikowa
5. Masło kokosowe do ciała
6. Krem nawilżający do cery mieszanej
7. Żel punktowy na wypryski

Jestem 22-letnią studentką z niedoskonałą cerą. Największym dla mnie problemem są różnego rodzaju wypryski, z którymi próbuję walczyć. Niestety jak na razie 1:0 dla syfków Dlatego też bardzo cieszę się, że w wygranej znalazły się kosmetyki takie jak np. żel punktowy. Może będą to kosmetyki odpowiednie dla mnie.


Na pierwszą walkę wyszedł antyperspirant do skóry wrażliwej. W opisie o mnie zapomniałam dodać, że moim problemem jest także nadpotliwość.Jak dotąd używałam dezodorantu w spray'u Nivea dry comfort. Niestety zapewnianie o 24h działaniu na mojej skórze było nieprawdą ponieważ po paru godzinach zapachu nie było czuć. Nawet kosmetyki z seri Etiaxil także nie eliminowały mojego problemu.
Dzisiaj rano zamiast moim Nivea posmarowałam się antyperspirantem Syngeren.

Zalety:
- spodobał mi się zapach. Lekki, kwiatowy
- na etykiecie widnieje napis "antyperspirant do skóry wrażliwej". Zgadzam się z tym w 100 %. Dzień wcześniej depilowałam pachy i po użyciu nic mnie nie szczypało
- po wielu godzinach zapach nadal czuć

Wady:
- niestety nie spodobał mi się wygląd opakowania. Jeżeli miałabym się kierować tylko wyglądem nie wiem czy bym wybrała ten kosmetyk


Dzisiaj postaram zamieścić jeszcze opinie po testowaniu kokosowego masła do ciała oraz maseczki przeciwtrądzikowej. Czytałam wiele złych informacji o tej maseczce, ale może mi podpasuje
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.