tabletki dopochwowe a spóźniający się okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 18:15   #1
mnemozyne
Raczkowanie
 
Avatar mnemozyne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46

tabletki dopochwowe a spóźniający się okres


Witam,
drogie Wizażanki mam pytanie. Moja pani Ginekolog przepisała mi następujące tabletki dopochwowe: Natamycyna Unia i Metronidazol Polpharma do stosowania naprzemiennie dwa razy w tygodniu. Okres spóźnia mi się ponad tydzień. Czy możliwe jest aby po tych tabletkach opóźniała mi się miesiączka? A może któraś z Was miała taki 'przypadek'?
mnemozyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:26   #2
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: tabletki dopochwowe a spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez mnemozyne Pokaż wiadomość
Witam,
drogie Wizażanki mam pytanie. Moja pani Ginekolog przepisała mi następujące tabletki dopochwowe: Natamycyna Unia i Metronidazol Polpharma do stosowania naprzemiennie dwa razy w tygodniu. Okres spóźnia mi się ponad tydzień. Czy możliwe jest aby po tych tabletkach opóźniała mi się miesiączka? A może któraś z Was miała taki 'przypadek'?
Ja tak miałam po Gynalginie, a on ma metronidazol w składzie. Odstawiłam globulki i okres przyszedł.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:39   #3
mnemozyne
Raczkowanie
 
Avatar mnemozyne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
Cool Dot.: tabletki dopochwowe a spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Ja tak miałam po Gynalginie, a on ma metronidazol w składzie. Odstawiłam globulki i okres przyszedł.

Dziś powinnam zaaplikować kolejną globulkę, ale skoro tak sprawa wygląda to odstawiam. A po miesiączce udaję się do gina. Trochę to dziwne bo p. doktor nic nie mówiła o opóźnieniu miesiączki a zjawić mi się kazała po kwietniowym krwawieniu(byłam u niej w marcu)...
mnemozyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:45   #4
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: tabletki dopochwowe a spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez mnemozyne Pokaż wiadomość
Dziś powinnam zaaplikować kolejną globulkę, ale skoro tak sprawa wygląda to odstawiam. A po miesiączce udaję się do gina. Trochę to dziwne bo p. doktor nic nie mówiła o opóźnieniu miesiączki a zjawić mi się kazała po kwietniowym krwawieniu(byłam u niej w marcu)...
U mnie oprócz braku okresu była jeszcze reakcja uczuleniowa, głównie dlatego odstawiłam. Dużo ci zostało globulek do wybrania?
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 20:23   #5
mnemozyne
Raczkowanie
 
Avatar mnemozyne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
Dot.: tabletki dopochwowe a spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
U mnie oprócz braku okresu była jeszcze reakcja uczuleniowa, głównie dlatego odstawiłam. Dużo ci zostało globulek do wybrania?
Oprócz suchości pochwy nie zauważyłam innych dolegliwości. A i ta nie była jakoś szczególnie wzmożona... ja wzięłam dopiero 4 tabletki. Tak jak pisałam wyżej wizytę miałam w marcu. Według zaleceń miałam przyjmować wdie tabletki w tygodniu naprzemiennie(np w czwarteknatamycynę a w sobotę metronidazol). Brak okresu trochę mnie martwi, bo no nie ukrywam, że raz zdarzyło mi się współżyć z Moim bez zabezpieczenia ( już podczas przyjmowania w.w. leków). Nie doszło do wytrysku we mnie, ale zawsze... Na razie się nie stresuję. Dziś nie biorę już tabletki-czekam cierpliwie na okres. JAk długo ty czekałaś na krwawienie?
mnemozyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:54   #6
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: tabletki dopochwowe a spóźniający się okres

Wieczorem nie zaaplikowałam leku i rano już był okres.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 21:23   #7
kanapusa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: tabletki dopochwowe a spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez mnemozyne Pokaż wiadomość
Witam,
drogie Wizażanki mam pytanie. Moja pani Ginekolog przepisała mi następujące tabletki dopochwowe: Natamycyna Unia i Metronidazol Polpharma do stosowania naprzemiennie dwa razy w tygodniu. Okres spóźnia mi się ponad tydzień. Czy możliwe jest aby po tych tabletkach opóźniała mi się miesiączka? A może któraś z Was miała taki 'przypadek'?
Witam, mam ten sam problem i chciałabym wiedzieć czy okres ci przyszedl po długim czasie ?
kanapusa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-14 22:23:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.