Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-04, 13:09   #3571
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i same się szminki wzieły i wylosowały

Ta sama pomadka, co i mi, ale własnie skontastowałam, że ja juz ją miałam przeciez z innej LE, bo tez mi po zdjęciach promo sie spodobała, a na zywo okazała sie u mnie mało noszalna i musiałam zbyc, bo kupiłam wtedy w ciemno jak to identyczna repromote, to mogę o niej zapomniec, chyba ze nagle mi spasuje. Chociaz w sumie watpie, bo z tego co sobie przypomniałam, to zamiast w śliwkę, jak liczyłam wpadała u mnie na ustach w braz

Matte Bronze mam juz drugie opakowanie - uwielbiam go

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------




Ja nie stosuję filtrów, ale uzywam rozjasniajacych toników, peeleingów i innych takich, stad pewno dlatego coraz bielsza jesten
Własnie zostałam w sumie bez podkładu W sumie z resztką Wawtewrweighta Ale zadnego kryjacego nie mam na aktualna chwilę, bo resztka Nourishing za ciemna
Musze ten el dw i Nourishing 15 kupić

Creme Cup miałam kiedyś jak miałam czarne pióra i pasowała mi, a potem przestała i puściłam w świat
generalnie czystki szminek robię co jakis czas - 1-2 razy w roku, ostatnio niedawno. Dziwne , ze zawsze znajdzie sie coś na odstrzał,a niby jak kupuje to jest super hiper
No to z Vibetribe w takim razie po ten bronzer sięgnę, a z pomadkami poczekam na swatche, może coś mi się spodoba. Bo wydawało mi się kiedyś, że frosty są be, a Creme de la femme kupiony przypadkiem uwielbiam.

Ja pewnie miałabym już dwa razy więcej pomadek, gdyby nie wy Bo kilka mi wybiłyście z głowy, raczej skutecznie. Np. Creme Cup podoba mi się bardzo na swatchach, sprawdziłam na żywo (bez malowania), ale ostatecznie wtedy coś innego wybrałam.

Zazwyczaj czytanie wizażu sprzyja kuszeniu Ale muszę przyznać, że jeśli chodzi o pomadki MAC, to wszystkie polecone są takie, że ani myślę o ich zbyciu.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 15:27   #3572
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cori , ja tez zamówiłam nourishing ....
Shoseido jest fajny ale za ciemny... Moj mężczyzna w podrozy nagrywalam jakas bzdurke życzenia dla niego... Pozniej tak patrze... Twarz zdechlo żółta dekolt biały... Nope. Za mocno oksyduje, lece juz z nim chyba tylko na bazie sentymentu.
Zastanawiałam się czy pro longweara sobie nie wziąć, ale ida do mnie jeszcze dwa kolory face and body.... To by była lekka przesada...:/
Dw mam jeszcze na stanie i sand i ecrue, ale chyba wykończe i kupie do testow coś innego , bo przy takim poziomie suchości skóry jak mój- bazsensu kombinowac, kiedys pewnie kupie ponownie. Dobrze go miec na stanie.
Miałam ostatnio wtope z lock it tatto od kat von d .... Kiedys go uzywalam teraz mi zmasakrował cere... Bardzo zapchał, a ja raczej jestem ostrozna i stosuje konkretny demakijaż
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2016-04-04 o 15:32
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 15:56   #3573
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Cori , ja tez zamówiłam nourishing ....
Shoseido jest fajny ale za ciemny... Moj mężczyzna w podrozy nagrywalam jakas bzdurke życzenia dla niego... Pozniej tak patrze... Twarz zdechlo żółta dekolt biały... Nope. Za mocno oksyduje, lece juz z nim chyba tylko na bazie sentymentu.
Zastanawiałam się czy pro longweara sobie nie wziąć, ale ida do mnie jeszcze dwa kolory face and body.... To by była lekka przesada...:/
Dw mam jeszcze na stanie i sand i ecrue, ale chyba wykończe i kupie do testow coś innego , bo przy takim poziomie suchości skóry jak mój- bazsensu kombinowac, kiedys pewnie kupie ponownie. Dobrze go miec na stanie.
Miałam ostatnio wtope z lock it tatto od kat von d .... Kiedys go uzywalam teraz mi zmasakrował cere... Bardzo zapchał, a ja raczej jestem ostrozna i stosuje konkretny demakijaż
Mam nadzieję, ze będziesz zadowolona

Klasycznego Pro Longa raczej nie wezmę, bo nic jasniejszego niz NC15 nie ma. No chyab ze NW13 nie będzie z rózowe i wystarczajace jasne... ale chyba pod wzgledem wygladu na ryjku i tak Nourishing lepiej u mnie jakos się sprawuje.

Jakbym miała suchą cere, tp bym na EL DW nawet nei sprzojrzała, bo wysuszyłby ja na wiór. Zauwazyłam, ze jak nosze ten podkład pod rząd parę dni, to potrafi mi przesuszyć nos i czoło. Dlatego staram sie na zamianę. Ale ja mam mieszaną cere, wiec jeszcze daje radę.

Czesto u mnie jest tak, ze coś co mi słyżyło np. pół roku temu, to potem już nie. A za jakiś czas znowu słuzy dobrze. Nie lubię tego, bo człowiek nakupuje, pooddaje, znowu nakupuje, a i tak traci na $
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 16:27   #3574
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Si, si... Mam to samo, chociaz ja nalogowo kupuje podkłady. Juz nawet z tym nie walcze bo szkoda czasu. Juz wszystko potestowałam teraz odgrzewam stare kotlety.

Nourishing ma ogólnie mniej matowe i takie delikatniejsze wykończenie niz pro longwear. Mnie nie wysusza w sumie tylko Bobbi Brown Skin foundation, no i extra firming clarinsa i ego typu nawilżające podkłady. Tak to wszystko suszy:/
A jakiego koloru double wear używasz? Cool bone?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 17:53   #3575
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny wiecie moze czy na back to Mac mozna oddawać opakowania po rzęsach ?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 18:25   #3576
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie moze czy na back to Mac mozna oddawać opakowania po rzęsach ?
Nie można byłam pewna, że można, ale nie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 18:49   #3577
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A po lakierach do paznokci? Myślałam że można, ale jak w którymś kraju można wysylkowo załatwić back2mac, sprawdzałam tam w tej liście do wyboru i nie było lakieru
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-04, 19:40   #3578
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A po lakierach do paznokci? Myślałam że można, ale jak w którymś kraju można wysylkowo załatwić back2mac, sprawdzałam tam w tej liście do wyboru i nie było lakieru
A to nie wiem. Na kartoniku musi być napisane, ale pewnie wywaliłaś?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 19:46   #3579
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jakbym miała to bym sprawdziła

Ciekawi mnie też jak to jest w końcu z wykrecanymi kredkami, jedni mówią że nie wchodzą, ostatnio oglądałam jakiś filmik gdzie ktoś wymieniał... To wchodzą w końcu czy nie?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 19:53   #3580
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Si, si... Mam to samo, chociaz ja nalogowo kupuje podkłady. Juz nawet z tym nie walcze bo szkoda czasu. Juz wszystko potestowałam teraz odgrzewam stare kotlety.

Nourishing ma ogólnie mniej matowe i takie delikatniejsze wykończenie niz pro longwear. Mnie nie wysusza w sumie tylko Bobbi Brown Skin foundation, no i extra firming clarinsa i ego typu nawilżające podkłady. Tak to wszystko suszy:/
A jakiego koloru double wear używasz? Cool bone?
Tez tak nałogowo kupuję i pierwszy raz chyba taki szął zbycia mnie dopadł, ze zostałam bez
Jutro ide zmacać 15 Nourishinga
Moze to kwestia mniejszego matu - nie wiem, bo zalezy co sie da pod spód, ale generalnie na bank lepiej wyglada u mnie na ryjku i klasyczny
Bobikowe i Clarinsowe podkłądy nie pasują mi a ogóle, straciłam tylko kiedyś czas testując je
Z EL DW mi tylko Ivory Nude pasuje nic innego Bone miałam próbkę i za ciemny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 19:59   #3581
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jakbym miała to bym sprawdziła

Ciekawi mnie też jak to jest w końcu z wykrecanymi kredkami, jedni mówią że nie wchodzą, ostatnio oglądałam jakiś filmik gdzie ktoś wymieniał... To wchodzą w końcu czy nie?
Wiem, że Patentpolish i Eye Brows wchodzą na bank
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-04, 21:56   #3582
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jakbym miała to bym sprawdziła

Ciekawi mnie też jak to jest w końcu z wykrecanymi kredkami, jedni mówią że nie wchodzą, ostatnio oglądałam jakiś filmik gdzie ktoś wymieniał... To wchodzą w końcu czy nie?
Nie wiem, co jest na kartoniku (zwykle od razu wyrzucam), ale już co najmniej trzykrotnie oddawałam buteleczki po lakierach.

Z plastikowymi wysuwanymi kredkami to chyba stanęło, że jednak przyjmują, ale jakieś zamieszanie wokół tego było.
Ja na wszelki wypadek nie wyrzucam opakowań po kredkach i jak już uzbieram z 10 różnistych pudełek i się wybieram po darmową szminę, to pytam, czy przyjmą te "niepewne" po kredkach, a jak nie - to wyciągam inne opakowania .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 22:06   #3583
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie wiem, co jest na kartoniku (zwykle od razu wyrzucam), ale już co najmniej trzykrotnie oddawałam buteleczki po lakierach.

Z plastikowymi wysuwanymi kredkami to chyba stanęło, że jednak przyjmują, ale jakieś zamieszanie wokół tego było.
Ja na wszelki wypadek nie wyrzucam opakowań po kredkach i jak już uzbieram z 10 różnistych pudełek i się wybieram po darmową szminę, to pytam, czy przyjmą te "niepewne" po kredkach, a jak nie - to wyciągam inne opakowania .


tak trzeba będzie chyba zrobić

Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 22:24   #3584
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Oj ale ze mnie gapa , wyrzucilam ostatnio lakier z maca, a akurat jednego opakowania mi brakuje do zwrotu
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 22:32   #3585
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie można byłam pewna, że można, ale nie
oj szkoda
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 23:03   #3586
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Oj ale ze mnie gapa , wyrzucilam ostatnio lakier z maca, a akurat jednego opakowania mi brakuje do zwrotu
Nauczona doświadczeniem, że co salon, to inne zasady B2M, a do tego jeszcze te zasady zmieniają się w czasie, profilaktycznie nie wyrzucam opakowań, które, na mój rozsądek , mogłyby wchodzić w program B2M. Polecam tę metodę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 00:55   #3587
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dyskusja natchnęła mnie do wymienienia opakowań na szminkę, chyba już uzbierałam. Standardowo (bo zawsze nad nimi dumam, a biorę co innego) myślę nad Cherish, Honeylove, ulubionej (ale wyłącznie przez kolor, nie formułę ) Hue albo czymś w typie Peach Blossom. Może któraś z nich jest beznadziejna i odradzacie?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 07:33   #3588
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A po lakierach do paznokci? Myślałam że można, ale jak w którymś kraju można wysylkowo załatwić back2mac, sprawdzałam tam w tej liście do wyboru i nie było lakieru
Lakiery na 100% wchodzą Mam zapasowe opakowanie Simply Swinging w kartoniku i na kartoniku stoi jak byk "Back2MAC"

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dyskusja natchnęła mnie do wymienienia opakowań na szminkę, chyba już uzbierałam. Standardowo (bo zawsze nad nimi dumam, a biorę co innego) myślę nad Cherish, Honeylove, ulubionej (ale wyłącznie przez kolor, nie formułę ) Hue albo czymś w typie Peach Blossom. Może któraś z nich jest beznadziejna i odradzacie?
Weź Honeylove - cudna jest
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 07:40   #3589
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dyskusja natchnęła mnie do wymienienia opakowań na szminkę, chyba już uzbierałam. Standardowo (bo zawsze nad nimi dumam, a biorę co innego) myślę nad Cherish, Honeylove, ulubionej (ale wyłącznie przez kolor, nie formułę ) Hue albo czymś w typie Peach Blossom. Może któraś z nich jest beznadziejna i odradzacie?

Mialam Hue i bardziej wysuszala mi usta niz Diva czy Russian red.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 08:55   #3590
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dyskusja natchnęła mnie do wymienienia opakowań na szminkę, chyba już uzbierałam. Standardowo (bo zawsze nad nimi dumam, a biorę co innego) myślę nad Cherish, Honeylove, ulubionej (ale wyłącznie przez kolor, nie formułę ) Hue albo czymś w typie Peach Blossom. Może któraś z nich jest beznadziejna i odradzacie?
Cherish to była moja pierwsza szminka MAC - uwielbiam ja do tej pory, aczkolwiek do platynowych włosów juz mi jakos niebzyt pasuje
A tak w ogóle to dosyc neutralny i fajny kolor, nie wysuszała mi ust, dobrze sie trzymala, to chyba Satyna była.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 09:27   #3591
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mam już sporo pustych opakowań, tylko czasu brak, żeby wybrać się do salonu , niemniej tak myślę, co by tu wziąć przy okazji i chyba spróbuję Faux .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 09:53   #3592
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja juz mam prawie 7 ale w 2 jeszcze troche zostało i chyba wezme Stone.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 09:56   #3593
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Lakiery na 100% wchodzą Mam zapasowe opakowanie Simply Swinging w kartoniku i na kartoniku stoi jak byk "Back2MAC"

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------



Weź Honeylove - cudna jest

Tak? To chyba tak zrobię


Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Mialam Hue i bardziej wysuszala mi usta niz Diva czy Russian red.
No, ona paskudnie podkreśla suche usta i do tego sama w sobie wysusza. Uwielbiam ten kolor, ale chyba faktycznie odpuszczę.


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cherish to była moja pierwsza szminka MAC - uwielbiam ja do tej pory, aczkolwiek do platynowych włosów juz mi jakos niebzyt pasuje
A tak w ogóle to dosyc neutralny i fajny kolor, nie wysuszała mi ust, dobrze sie trzymala, to chyba Satyna była.
Pamiętam ją właśnie z Twoich rekomendacji Może przymierzę ją i Honeylove i wybiorę z tych dwóch.


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam już sporo pustych opakowań, tylko czasu brak, żeby wybrać się do salonu , niemniej tak myślę, co by tu wziąć przy okazji i chyba spróbuję Faux .
U Ciebie pewnie Faux wypadnie jak chłodny nudziak, powinno być ładnie U mnie jakoś nijako wygląda, jeszcze nie znalazłam na nią sposobu.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:06   #3594
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cherish to była moja pierwsza szminka MAC - uwielbiam ja do tej pory, aczkolwiek do platynowych włosów juz mi jakos niebzyt pasuje
A tak w ogóle to dosyc neutralny i fajny kolor, nie wysuszała mi ust, dobrze sie trzymala, to chyba Satyna była.
Masz jasne włoski teraz?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez tak nałogowo kupuję i pierwszy raz chyba taki szął zbycia mnie dopadł, ze zostałam bez
Jutro ide zmacać 15 Nourishinga
Moze to kwestia mniejszego matu - nie wiem, bo zalezy co sie da pod spód, ale generalnie na bank lepiej wyglada u mnie na ryjku i klasyczny
Bobikowe i Clarinsowe podkłądy nie pasują mi a ogóle, straciłam tylko kiedyś czas testując je
Z EL DW mi tylko Ivory Nude pasuje nic innego Bone miałam próbkę i za ciemny.
Ja z Bobbikami się kocham , ale mysle ze wynika to w duzej mierze z tego ze one sa takie ...jak dla sucharkow tzn na mieszanej cerze slabo sie trzymaja, na suchej bardzo suchej wyglądaja ok....co mi sie wyswieci to mi skora wchlonie. Ten klasyczny to moj faworyt choc ostatnio czesciej po face and body siegam.. O kurcze to Ty chyba jasniejsza niz ja jestes ja mam ecrue ( tyci za ciemny, rozbielam go teraz) Bobbi Brown Porcelain / warm ivory , face and body c1 ( zima z bialym) lancome 005 .... Guerlain nie wynalazl niestety dla mnie koloru: prosi:

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam już sporo pustych opakowań, tylko czasu brak, żeby wybrać się do salonu , niemniej tak myślę, co by tu wziąć przy okazji i chyba spróbuję Faux .
Jakby brali pod uwage opakoania po rzesach to bym mogla wimieniac tak to ciezka sprawa.... Zanim wydenkuje dwa Podklady po 120 ml to sie akcja back to mac skonczy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:16   #3595
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Nabyłam Nourishinga NC15 - na razie kolor idealny, modlę się abym nie zjasniała, bo juz nic jasniejszego nie kupię w macu
Z tego wszystkiego zapomniałam looknać na nowe kolekcje- własnie sobie przypomniałam, jak jzu w domu jestem
Ale moze to i lepiej, bo co, jakby mi sie spodobalo cos z rzeczy do ust?
Za to przygarnełam Oryginalną Too Faced

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Masz jasne włoski teraz?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------



Ja z Bobbikami się kocham , ale mysle ze wynika to w duzej mierze z tego ze one sa takie ...jak dla sucharkow tzn na mieszanej cerze slabo sie trzymaja, na suchej bardzo suchej wyglądaja ok....co mi sie wyswieci to mi skora wchlonie. Ten klasyczny to moj faworyt choc ostatnio czesciej po face and body siegam.. O kurcze to Ty chyba jasniejsza niz ja jestes ja mam ecrue ( tyci za ciemny, rozbielam go teraz) Bobbi Brown Porcelain / warm ivory , face and body c1 ( zima z bialym) lancome 005 .... Guerlain nie wynalazl niestety dla mnie koloru: prosi:
Już z jakis rok będzie, jakżem platynowa blondi

Fajnie Ci, mi kazdy jeden Bobikowy podkład cera odrzucała - kazdy wygaldał fatalnie

Rzeczywiście, minimalnie jestem jasniejsza O Guerlainie moge zapomnieć - wszystko za ciemne a tak mi pasuja jego podkłady i lipa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-04-05 o 13:21
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:17   #3596
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja przygarne dzis black orchid toma forda. Jeeeeeeeeeeee!
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:22   #3597
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja przygarne dzis black orchid toma forda. Jeeeeeeeeeeee!
Miałam kiedys go kupic, ale pare razy przetestowałam i jakos mi przeszło. Myślałam potem o Sahara Noir, ale tez mi przeszło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:35   #3598
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nabyłam Nourishinga NC15 - na razie kolor idealny, modlę się abym nie zjasniała, bo juz nic jasniejszego nie kupię w macu
Z tego wszystkiego zapomniałam looknać na nowe kolekcje- własnie sobie przypomniałam, jak jzu w domu jestem
Ale moze to i lepiej, bo co, jakby mi sie spodobalo cos z rzeczy do ust?
Za to przygarnełam Oryginalną Too Faced

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------



Już z jakis rok będzie, jakżem platynowa blondi

Fajnie Ci, mi kazdy jeden Bobikowy podkład cera odrzucała - kazdy wygaldał fatalnie

Rzeczywiście, minimalnie jestem jasniejsza O Guerlainie moge zapomnieć - wszystko za ciemne a tak mi pasuja jego podkłady i lipa
Mi tez u Guerlaina prawie wszystko pasuje ( poza podkladem bronzujacym terracota teint jolie sie chyba nazywał łotr i wysuszał) niestety kolorustyka..... Ja to bym nawet zawszalala i machnela sie samoopalaczem tylko tonacja nadal jakby nie ta
U maca latwiej wybrac kolor, przy Bobbi Brown wybieram w ciemno... Znam sie z ta marka az nazbyt ( dla portfela dobrze) mysle ze to tez jeden z powodow dla ktorych tak lubie ich podklady. Sa po prostu dla mnie idealne kolorystycznie

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam kiedys go kupic, ale pare razy przetestowałam i jakos mi przeszło. Myślałam potem o Sahara Noir, ale tez mi przeszło
na mnie niewiele zapachów ładnie się rozwija....ten uwielbiam w dodatku rozwija się pięknie , więc jest miłość....to juz Moj trzeci falkon, sahary noir nie mialam..
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:42   #3599
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mi tez u Guerlaina prawie wszystko pasuje ( poza podkladem bronzujacym terracota teint jolie sie chyba nazywał łotr i wysuszał) niestety kolorustyka..... Ja to bym nawet zawszalala i machnela sie samoopalaczem tylko tonacja nadal jakby nie ta
U maca latwiej wybrac kolor, przy Bobbi Brown wybieram w ciemno... Znam sie z ta marka az nazbyt ( dla portfela dobrze) mysle ze to tez jeden z powodow dla ktorych tak lubie ich podklady. Sa po prostu dla mnie idealne kolorystycznie

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------



na mnie niewiele zapachów ładnie się rozwija....ten uwielbiam w dodatku rozwija się pięknie , więc jest miłość....to juz Moj trzeci falkon, sahary noir nie mialam..
Ponoc azjatyckie kolory dostepne na Tru Guerlaina sa jasniejsze. Ja nie wiem, bo w ciemno nie chce zamawiac
Bobbi ma duża i fajna kolorystykę, także dla jasnych i zóltków Ale cóz, nie dla mnie

Nie umiem mieć tyle pod rząd jednego zapachu - znaczy mam 2 ktore zawsze - nawet w najmniejszej pojemnosci mam w szafce, ale nie używam ciągle, musze miec pare flaszek na zmianę, bo po tygodniu z jendym nie czuje go w ogóle, a lubie niuchać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 14:35   #3600
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tak? To chyba tak zrobię
Jeśli dobrze pamiętam, że lubisz "trupikowe" szminki, to powinna Ci pasować Jest jaśniutka, śliczna, a jednocześnie nie daje niezdrowego efektu, bardzo subtelnie wypada. I sam kolor jest piękny. Cherish miałam kiedyś i lubiłam ją w miarę, ale była taka "okeeeej...", trochę nijaka. A Honeylove ma więcej charakteru Ale oczywiście to wszystko kwestia indywidualnych upodobań, karnacji itd, więc poprzymierzaj. I daj znać, co wybrałaś
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.