przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-10, 12:52   #751
taleńka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja znalazłam kilka stron z przedłużaniem włosów, różne metody mają, kto co lubi, się naszukałam, ale myślę, że komuś to coś pomoże, ceny niske niektóre mi sie wydają, a fotki sami oceńcie,chyba godne polecenia te stronki:
http://seniorita.pl
http://www.coconella.pl
http://rashahair.com.pl
http://metamorfoza.com.pl
taleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 15:18   #752
Olcia1491
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tak, chodzi mi dokladnie o te metode
aj znajde na kogos namiary to sie odezwe!
Olcia1491 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 22:22   #753
kleszcz81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Widzę, że nikt z Krakowa nie wie gdzie kupić tutaj włosy i mi nie pomoże. Zdecyduję się chyba na zakup włosów w wymienionym wczesniej beautyshop7 na allegro. Powiedzcie mi tylko czy włosy europejskie mozna ewentualnie farbować, bo nie wiem czy dobiore mój kolor. I jeszcze jedno pytanko czy te włosy bardzo się różnią od swoich naturalnych. Z góry dzieki za odp.
kleszcz81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 23:28   #754
Dariann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

czesc a moze ktoras z was przedluzala wlosy w Lublinie, szukam kogos naprawde dobrego nie musi byc tanio. Niedlugo wychodze za maz i same wiecie ...panna mloda musi jakos wygladac a z mojej czupryny nic sie nie da wyczarowac.
Dariann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 08:14   #755
reniha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez szati Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!Właśnie dostałam syntetyki z adresu-www.wlosyonline.com i nie polecam!!Dobrze ,że kupiłam tylko jedna paczke!!Włosy sie strasznie świeca ,widać,że takie jakieś plastikowe,a opakowanie bardzo podobne do tych co na targach sprzedaja dopinki-no i napis -made in china.Jak ktoś chce moge przysłać fotke ,jak wygladaja ,ale są okropne-takżesyntetyków nie polecam!!Bardzo chciałabym sie dowiedzieć na temat włosków wplatanych na taśmie??Jak sie wplata??Bo niestety wogóle nie mam pojęcia o co chodzi.Może macie dziewczyny instrukcje??
hej a jakie to syntetyki??bo tam jests ich kilka. ja kupilam u nich profibre 90 zł za paczke i powiem ze takie lalkowate sa,brrrr. a drugie jakie kupiłam to na taśmie 100%kanaklon za 30 zł i w dotyku lepsze niz te za 90. Ale ja kupiłam je tylko po to żeby zobaczyć...nigdy bym sobie ich nie założyla. Ani jednych ani drugich.FUJ!!
reniha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 10:41   #756
casuelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

kleszcz81 ja rowniez zastanawiałam sie nad zakupem włosow na allegro u beautyshop7. Ponieważ jednak sam sprzedajacy niechetnie odpowiadal na maile postanowilam dowiedziec sie czegos od osob,ktore braly udzial we wczesniej szych jego aukcjach. Przypadkiem trafiłam na dziewczyne, ktora zamowiła u niego taśme z wlosami indyjskimi a dostała cienkie pasemka:/ Oczywiscie to mnie definitywnie zniechecilo. Polecila mi betahair. Narazie jestem na etapie obserwowania aukcji, poniewa w tej chwili nie mam interesujacego mnie koloru. Oczywiscie to twoja decyzja u kogo kupisz. Ja jednak beautyshop7 odradzam
casuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 13:21   #757
o_kassia_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kochane dziewczyny! Mam bardzo ważne pytanie, mianowicie: czy uważacie ze przedłużenie włosów jest metoda mikroring jest możliwe do wykonania w domu? Pomóźcie prosze!
o_kassia_o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-12, 08:49   #758
reniha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez casuelle Pokaż wiadomość
kleszcz81 ja rowniez zastanawiałam sie nad zakupem włosow na allegro u beautyshop7. Ponieważ jednak sam sprzedajacy niechetnie odpowiadal na maile postanowilam dowiedziec sie czegos od osob,ktore braly udzial we wczesniej szych jego aukcjach. Przypadkiem trafiłam na dziewczyne, ktora zamowiła u niego taśme z wlosami indyjskimi a dostała cienkie pasemka:/ Oczywiscie to mnie definitywnie zniechecilo. Polecila mi betahair. Narazie jestem na etapie obserwowania aukcji, poniewa w tej chwili nie mam interesujacego mnie koloru. Oczywiscie to twoja decyzja u kogo kupisz. Ja jednak beautyshop7 odradzam
no hej...wiesz tak naprawde trzeba zwracać uwage na gramature taśmy . jesli ma 110 gram to napewno jest gesta przy tasmie ok (170-180 cm).jesli ma NP100 gram i 2 m to lichota bedzie okrutna. Warto wiec wczesniej zapytac.Ale fakt faktem ze ostatnio kontakt z nimi jest utrudniony, co sprawia że człowiek się zniecheca. A propo masz założone włosy przez panią od Anastazji?? o ile przypominam sobie to byłyście umówione, a ja z nia kontaktu żadnego nie mam
reniha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 13:12   #759
casuelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Nie wiem czy wyszlo cos z tego spotkania z Pania od anastazji. Ja w nim w kazdym razie nie uczestniczyłam. Zamierzam kupić włosy na taśmie i jechac do niej. Narazie tak jak mowilam szuklam odpowiednich u betahair.
casuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 14:42   #760
salamis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czesc dziewczyny
mam pytanie czy krotas wie jak przedluzyc wlosy metoda keratynowa?
prosze o pomoc
salamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 11:59   #761
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez o_kassia_o Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny! Mam bardzo ważne pytanie, mianowicie: czy uważacie ze przedłużenie włosów jest metoda mikroring jest możliwe do wykonania w domu? Pomóźcie prosze!
Cześc!!Ja uważam ,że jak najbardziej mozna sobie w domku założyc-z tym ,że musisz mieć kogoś do pomocy.Tu w wcześniejszych wątkach są adresy stron gdzie jest pokazane krok po kroku jak zakładać na microringi.Pozdrówka
szati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-14, 16:53   #762
Oira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kochane wizazystki !! POMOCY !! Zamowilam Włosy na allegro indyjskie naturalne , mialy byc przecudne jednak jak listonosz mi je przyniosl to nogi mi sie ugiely ! Wedlug mnie sa to zwykle syntetyki ! Powiedzcie jak latwo sprawdzic czy wlosy sa naturalne czy syntetyczne ?? Kobieta ktora mi je sprzedala , wyslala mi je w zupelnie innym kolorze niz zamowilam. Zanioslam je do fryzjerki by mi je troche rozjasnila ze wzgledu na to ze zupelnie sie roznily od zamowionych (klor 613 nie byl bialy tak jak sie spodziewalam a mhm ... miodowy !) Fryzjerka ktora podjela sie farbowania tych wlosow powiedzala ze mimo dwoch metod ktore zastosowala (na zimno i na cieplo) wlosy nie chwycily farby ! I nie rozjasnily sie ani o ton ! Co wiecej ze nie sa naturalne ! Kobieta ktora mi je wyslala zarzeka sie ze sa naturalne ! Jak to teraz sprawdzic ? Co robic ? Co Wy bysce zrobily na moim miejscu ? Kobieta nie chce slyszec o reklamacji i nawet na moj koszt nie chce ich wymienic na jasniejsze ! POMOCY !!
Oira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 18:16   #763
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

musisz pare pojedynczych wloskow podpalic..
naturalne wiesz jak smierdza po podpaleniu.. a syntetyki wyraznie czuc ze sa ze sztucznego tworzywa..

ja bym zglosila sprawe do allegro ze kobieta sprzedaje przedmioty niezgodne z opisami..
p.s. mozesz napisac u kogo kupilas? wole wiedziec zanim chcialabym cos od niej kupic :?

ja mam inny problem.. znacie moze jakies ciekawe stronki na ktorych LEGALNIE mozna sobie umiescic ogloszenie o przedluzaniu? zawsze korzystalam z allegro jednak takie rzeczy oni zawsze traktuja jako reklame a konkurencji jak sie nudzi to po prostu korzystaja z opcji "zglos naruszenie zasad"

dajcie znac
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 18:38   #764
Oira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Frozia ja zakupilam wlosy u pani "angela_2013" . Nie wiem co teraz zrobic tym bardziej ze pani niby jest zza granicy "Frankfurt am Main, Germany" . Najprawdopodobniej zglosze sprawe na policji . Sama nie wiem postaram sie w najblizszym czasie wkleic zdjecia wlosow zkupionych u tej pani . Kazde pasemko wlosow mialo miec 1 g ! Ani jeno pasemko tyle nie wazy . Co wiecej pasemka sa nierownej dlugosci od 45 do 55 cm. Jak do niej napisalam to mi odpowiedziala ze wlosy musza byc takie ! Bo jak sie je doczepi to wygladaja bardziej naturalnie . Ehm ...

Frozia powiedz gdzie doczepiasz wlosy tzn. w jakiej miejscowosci ? I jaka metoda ? Ja bym byla chetna ! Podaj nick z allegro nawet w wiadomosci prywatnej to Cie bezproblemu znajde
Oira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 19:19   #765
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja zobaczylam jej aukcje (owej pani) to od razu poczulam mala niechec i ryzyko w kupowaniu u niej..
rozne dlugosci? tak jak by Ci resztki swoich zapasow wcisnela :|
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 08:14   #766
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez reniha Pokaż wiadomość
hej a jakie to syntetyki??bo tam jests ich kilka. ja kupilam u nich profibre 90 zł za paczke i powiem ze takie lalkowate sa,brrrr. a drugie jakie kupiłam to na taśmie 100%kanaklon za 30 zł i w dotyku lepsze niz te za 90. Ale ja kupiłam je tylko po to żeby zobaczyć...nigdy bym sobie ich nie założyla. Ani jednych ani drugich.FUJ!!
Włoski to syntetyki ,które nazywaja sie ,,Elephant,,-niestety Profibre nie ma kręconych,więc byłam zmuszona to zakupić i totalna klapa.Teraz uważam,że jak wydać kase to tylko na naturalne.Tu na wizażu polecano mi bardzo babkę z allegro -Danusiek5.Ponoć włoski ma super.Niestety w tej chwili nic nie wystawia,ale pisałam do Niej i obiecała,że wszystko będzie.
szati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 08:15   #767
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Oira Pokaż wiadomość
Frozia ja zakupilam wlosy u pani "angela_2013" . Nie wiem co teraz zrobic tym bardziej ze pani niby jest zza granicy "Frankfurt am Main, Germany" . Najprawdopodobniej zglosze sprawe na policji . Sama nie wiem postaram sie w najblizszym czasie wkleic zdjecia wlosow zkupionych u tej pani . Kazde pasemko wlosow mialo miec 1 g ! Ani jeno pasemko tyle nie wazy . Co wiecej pasemka sa nierownej dlugosci od 45 do 55 cm. Jak do niej napisalam to mi odpowiedziala ze wlosy musza byc takie ! Bo jak sie je doczepi to wygladaja bardziej naturalnie . Ehm ...

Frozia powiedz gdzie doczepiasz wlosy tzn. w jakiej miejscowosci ? I jaka metoda ? Ja bym byla chetna ! Podaj nick z allegro nawet w wiadomosci prywatnej to Cie bezproblemu znajde
Chyba juz nie masz sie co martwić!!Pani ta ma konto zawieszone.Pa
szati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 10:19   #768
Oira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez szati Pokaż wiadomość
Chyba juz nie masz sie co martwić!!Pani ta ma konto zawieszone.Pa
Nie mam sie co martwic uwazasz ? Ciekawa jestem co Ty bys zrobila gdybys wyzucila 380 zlotych w towar ktorego nigdy nie uzyjesz , gdyz jest niezgodny z opisem ... Moze i ta pani ma juz konto zawieszone ale dla policji to raczej nie bedzie roznicy , bo zawieszenie konta to nie jest zadne rozwiazanie . A mi pozostaje jedynie kombinowanie co z ta cala sytuacja zrobic .
Oira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:03   #769
marzena20
Raczkowanie
 
Avatar marzena20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

gdzie we wrocławiu mozna przedluzyc wlosy naturalne metoda warkoczykowa na gumke i za ile czy lepsze sa micro ringi w lubinie u coconelli probowal ktos?????????????????????
marzena20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 08:31   #770
reniha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej..oira..wiesz ..tak myśle sobie..jesteś pewna że to syntetyki? 2 miesiące temu mialam spotkanie z babka z krakowa , ktora zajmuje sie przedłużaniem włosów od kilku lat. Znawca ponoć..pojechałam na ta konsultację z dziewczyna która przedłuża mi włosy. Byłyśmy ciekawe nowej metody no i wogóle.Ta moja koleżanka właśnie miała świeżo zakupione włosy indyjskie tyle że zakupiła je u betahair na allegro. .I pani znawca kiedy je dotknęla stwierdziła ze to są wlosy syntetyczne tyle że bardzo dobrej jakości.Możesz sobie wyobrazić nasze zdziwienie i kiedy to usłyszałyśmy.Dodam ze tez miala zalożony blond 613.A włosy są w 100% naturalne indyjskie. tyle że wszystkie blondy wyglądaja bardzo sztucznie, ponieważ jak wiesz indyjskie kobitety mają włosy czarne i trzeba poddac ich takim zabiegom że w rezultacie te włosy różnia sie od ciemnych kolorów.Zazwyczaj z tymi jasnymi jest najwięcej kłopotów.A dlaczego sie nie rozjaśniły? Ano dlatego że włosy sa już tak wytrawione przez chemie ze nie mają już pigmentu. Jedynie mozesz je przyciemnic. A jeśli nadal masz wątpliwości co do ich naturalnośći to weż jakąkolwiek farbe czarna ,czerwona albo jakas inna i spróbuj zafarbować jakies pasemko. Jeśli to syntetyk to nie chwyci jeśli naturalny to...uzyskasz pewność ze jest naturalnyMoże nie wyrzucaj tych włosów tylko dostosuj swój kolor do ich koloru , albo zrób jakies pasemka na nich i zakładaj dziewczyno, bo jeśli są naturalne to nic straconego
reniha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 09:10   #771
kleszcz81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Oira Pokaż wiadomość
Nie mam sie co martwic uwazasz ? Ciekawa jestem co Ty bys zrobila gdybys wyzucila 380 zlotych w towar ktorego nigdy nie uzyjesz , gdyz jest niezgodny z opisem ... Moze i ta pani ma juz konto zawieszone ale dla policji to raczej nie bedzie roznicy , bo zawieszenie konta to nie jest zadne rozwiazanie . A mi pozostaje jedynie kombinowanie co z ta cala sytuacja zrobic .

Jeżeli chcesz żeby ta osoba poniosła jakies faktyczne konsekwencje to musisz skontaktować i porozumieć się z osobami które zostały równiez przez nią oszukane. Z tego co widziałam to jest ich kilka. Jeżeli złożycie wspólne doniesienie na policje to sprawa trafi do sądu. Powodzenia życzę
kleszcz81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 12:36   #772
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Popieram Renihe z tym farbowaniem na kolor blond wlosow indyjskich.. dlatego ja zawsze wybieram dla siebie europejskie gdyz one bez problemu rozjasniaja sie do siwej platyny (a takie wlasnie mam pasemka na glowie) i zaden kolor z probnika w pelni do moich nie pasuje i musze je troche dostosowac
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 15:45   #773
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Szczerze ??To chyba bym sie z złości zaryczała.To kupa forsy i faktycznie masz racje,że w tej sytuacji zawieszenie konta ,to żadna kara.Ja myślę ,że powinnaś sie jakoś ubiegać o zwrot kasy-tylko czy odda??Oto jest pytanie..............Wspó lczuje Ci -naprawde
szati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 18:22   #774
wiewiórka_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam dziewczyny.szukam jedenej dziewczyny z warszawy lub z Poznania lub okolic, która posłużyłaby mi jako modelka. Bede sie uczyć w POznaniu (1 dzien)wplatania taśmy.Metoda tak zachwalana przez Anastazję. Dziewczyna która byłaby chetna powinna posiadac włosy na taśmie a założenie ich bedzie gratis( ja pokrywam koszt założenia +koszt szkolenia).Osoba chetna powinna sie liczyc ze bedzie miala tasme wplatana i rozplatana żebym mogła dobrze te technike opanowac. W efekcie jednak wyjdzie z włosami na g łowie))osoby chętne prosze o info na maila :catwoman72@onet.eu. TYLKO JEDNA DZIEWCZYNA!!!
wiewiórka_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 23:46   #775
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczynki.Superowa strona,niestety po niemiecku.
Po lewej stronie sa opcje i jesli ktos wybierze np. Anl.Mikrorings ,ma dokladnie opisana metode Mikroringow..Mnie konkretniej interesuje metoda Kerinbondings a jeszcze bardziej schemat wydzielania pasemek na przykladowej glowie.
Tak wiec zainteresowane ,slowniki do reki i ogladac sobie i tlumaczyc.
http://www.american-hairextensions.de/
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-17, 08:20   #776
Oira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Cytat:
Napisane przez reniha Pokaż wiadomość
hej..oira..wiesz ..tak myśle sobie..jesteś pewna że to syntetyki? 2 miesiące temu mialam spotkanie z babka z krakowa , ktora zajmuje sie przedłużaniem włosów od kilku lat. Znawca ponoć..pojechałam na ta konsultację z dziewczyna która przedłuża mi włosy. Byłyśmy ciekawe nowej metody no i wogóle.Ta moja koleżanka właśnie miała świeżo zakupione włosy indyjskie tyle że zakupiła je u betahair na allegro. .I pani znawca kiedy je dotknęla stwierdziła ze to są wlosy syntetyczne tyle że bardzo dobrej jakości.Możesz sobie wyobrazić nasze zdziwienie i kiedy to usłyszałyśmy.Dodam ze tez miala zalożony blond 613.A włosy są w 100% naturalne indyjskie. tyle że wszystkie blondy wyglądaja bardzo sztucznie, ponieważ jak wiesz indyjskie kobitety mają włosy czarne i trzeba poddac ich takim zabiegom że w rezultacie te włosy różnia sie od ciemnych kolorów.Zazwyczaj z tymi jasnymi jest najwięcej kłopotów.A dlaczego sie nie rozjaśniły? Ano dlatego że włosy sa już tak wytrawione przez chemie ze nie mają już pigmentu. Jedynie mozesz je przyciemnic. A jeśli nadal masz wątpliwości co do ich naturalnośći to weż jakąkolwiek farbe czarna ,czerwona albo jakas inna i spróbuj zafarbować jakies pasemko. Jeśli to syntetyk to nie chwyci jeśli naturalny to...uzyskasz pewność ze jest naturalnyMoże nie wyrzucaj tych włosów tylko dostosuj swój kolor do ich koloru , albo zrób jakies pasemka na nich i zakładaj dziewczyno, bo jeśli są naturalne to nic straconego
Dzieki reniha ! Wlasnie tak kombinuje aby je jakos przyciemnic i doczepic do swoich . Jeszcze nie wiem ale moze zamowie jeszcze wlosy "prawdziwego " koloru 613 i zrobie z tego jakis ciekawy balejaz . Ja mam na swojej glowie wlosy baaardzo jasne , prawie ze biale . nie wiem jak ja sie przyzwyczaje do "nowego" koloru . Napewno ich nie wyzuce szkoda mi pieniazkow wydanych na nie . Pewna dziewczyna napisala mi wiadomosc prywatna gdzie pisze ze powinnam je sprobowac potraktowac plukanka ! Mowi ze powinno pomoc . Zobaczymy . Narazie jestem dobrej mysli . Gdy wroce ze studiow do domu to zrobie probe i pofarbuje jedno pasemko na jakis kolor . zobaczymy co z tego wyjdzie .

Cytat:
Napisane przez szati Pokaż wiadomość
Szczerze ??To chyba bym sie z złości zaryczała.To kupa forsy i faktycznie masz racje,że w tej sytuacji zawieszenie konta ,to żadna kara.Ja myślę ,że powinnaś sie jakoś ubiegać o zwrot kasy-tylko czy odda??Oto jest pytanie..............Wspó lczuje Ci -naprawde
Pisze do niej maile , aby wymienila mi te wlosy na jasniejsze , ze to ja pokryje koszty transportu wlosow w obie strony , zeby tylko mi je wymienila , jednak to nie skutkuje , odpisuje ze ona juz nie posiada zadnych wlosow , ze juz wszystkie wyprzedala i ze nie przyjmoje zadnych zwrotow ani reklamacji . Ze te co zamawia to jest po 1000 pasemek i teraz aby mi wymienic moje 100 by musiala zamowic cale 1000 i nie miala by co zrobic z cala reszta . ehm .. wiem jednak dobrze ze klamie ze wzgledu na to ze zanim zawiesili jej konto dalej wystawiala te wlosy na aukcji . z tymi samymi zdjeciami i z calym opisem .

Cytat:
Napisane przez kleszcz81 Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz żeby ta osoba poniosła jakies faktyczne konsekwencje to musisz skontaktować i porozumieć się z osobami które zostały równiez przez nią oszukane. Z tego co widziałam to jest ich kilka. Jeżeli złożycie wspólne doniesienie na policje to sprawa trafi do sądu. Powodzenia życzę
Skozystalam z Twojej rady i powysylalam maile do osob ktore wystawily negatywne komentarze . Czekam na odpowiedzi . Zobaczymy co z tego wyjdzie . Najgorsze jest to ze ta pani jest zza granicy a przynajmniej tak ma napisane w "lokalizacji" , a allegro bierze odpowiedzialnosc tylko za aukcje przeprowadzone na terenie poslki czy jakos tak . Nie wiem czy moja sprawa tez sie zainteresuja czy uznaja ze jest juz wykraczajaca poza ich mozliwosci . Bede jednak probowac ! Do skutku

Zapomnialam napisac . Ze w kilku ok. 4 pasemkach dopatrzylam sie czarnych wlosow . co tylko wzbudzilo moje podejrzenia o to ze sa to wlosy syntetyczne . Jednak nie znam sie na tym az tak dobrze jak wy dlatego zapytalam sie jak rozpoznac czy sa to wlosy syntetyczne . O tym ze moje wlosy sa syntetyczne powiedziala mi fryzjerka ktore nie mogla ich rozjasnic . Bede probowac je przyciemnic i zobaczymy co z tego wyjdzie . Napewno bede jeszcze pisac . Jak wyglada cala sytuacja

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-19 o 21:04 Powód: post pod postem
Oira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-17, 09:58   #777
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Oira Pokaż wiadomość
Skozystalam z Twojej rady i powysylalam maile do osob ktore wystawily negatywne komentarze . Czekam na odpowiedzi . Zobaczymy co z tego wyjdzie . Najgorsze jest to ze ta pani jest zza granicy a przynajmniej tak ma napisane w "lokalizacji" , a allegro bierze odpowiedzialnosc tylko za aukcje przeprowadzone na terenie poslki czy jakos tak . Nie wiem czy moja sprawa tez sie zainteresuja czy uznaja ze jest juz wykraczajaca poza ich mozliwosci . Bede jednak probowac ! Do skutku
Ja zamawiam kolor 613 i niestety rozbieżność w odcieniach jest bardzo duża, od platyny do takiego świńskiego blondu. Stosuję wtedy szampon np. Welli fioletowy Regenal, aby włosy nabrały platynowego odcienia. Trochę pomaga, ale włosy bardzo wysusza. Trzeba mieć wyczucie, żeby wyszedł właściwy kolor, bo może wyjść fiolet, albo nic nie bedzie znać - zależnie od czasu ile się trzyma na głowie.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-17, 20:33   #778
Oira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Ja zamawiam kolor 613 i niestety rozbieżność w odcieniach jest bardzo duża, od platyny do takiego świńskiego blondu. Stosuję wtedy szampon np. Welli fioletowy Regenal, aby włosy nabrały platynowego odcienia. Trochę pomaga, ale włosy bardzo wysusza. Trzeba mieć wyczucie, żeby wyszedł właściwy kolor, bo może wyjść fiolet, albo nic nie bedzie znać - zależnie od czasu ile się trzyma na głowie.
Smirky dzieki za razde tez to wyproboje Duzo kosztuje taki szampon ? I czy kazdy odcien blondu od platyny po swinski blond niebierze platynowego odcienia ? Bo ja dostalam wlosy a'la zołte .
Oira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-17, 21:48   #779
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Oira Pokaż wiadomość
Smirky dzieki za razde tez to wyproboje Duzo kosztuje taki szampon ? I czy kazdy odcien blondu od platyny po swinski blond niebierze platynowego odcienia ? Bo ja dostalam wlosy a'la zołte .
A' la żółte to takie jak moje. Umyłam swoje ostatnio 2 razy i kolor znacznie lepszy i jeszcze umyję 1 raz zwykłym szamponem i na głowę!! Tych żółciaków nie założyłabym absolutnie. Jeśli zastosujesz mój sposób to po przyczepieniu jeszcze umyj swoje w tym Regenalu, żeby wyrównać koloryt swoich z doczepionymi. Sztuczne myję w wiązce przed założeniem, bo wtedy mam kontrolę w dopasowaniu koloru. Jak przedobrzysz nic się nie stanie ,ten fiolecik zmywa się. Nie rób tego na raz - tylko przez kilka dni wtedy dokładniej dobierzesz kolor. Jak za dużo fioletu to mycie zwykłym szamponem, jak za żółte powtórka z fiolecikiem, aż będą takie jak trzeba - tylko bez pośpiechu... cierpliwości. Czasem wystarczy jedno mycie, a czasem z 5. Wella Regenal około 17zł.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-17, 21:54   #780
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Oira podziel się swoimi spostrzeżeniami po tej metodzie z fioletowym szamponem. Dla mnie to narazie najlepszy i najskuteczniejszy sposób. Przydałaby się jeszcze tłusta odżywka po zastosowaniu tego szamp.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.