Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-21, 21:23   #871
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
o dziwo w miarê ok , tylko te z ty³u przy szyi jak siê dzi¶ opala³am to a¿ mokre by³y to jak wysch³y troszkê siê wywija³y ale nie by³o tragedii
Zastanawiam siê czy to w³a¶ciwo¶æ moich w³osów czy znak, ¿e mia³am za ma³o keratyny na w³osach. Bo w zasadzie wcze¶niej, jak by³o ch³odno, to po intensywnych æwiczeniach musia³am umyæ w³osy i to nie tyle z powodu ich przet³uszczenia ile w³a¶nie dlatego, ¿e siê puszy³y, a po umyciu ju¿ by³y ok
Plusy tego s± takie, ¿e mam efekt push up przy skórze g³owy i zero oklapu, hehe
Jakie¶ porady ?
Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
mi siê ogólnie trochê wysuszaj± przez temperaturê ale od potu nic im nie ma, poza tym, ¿e siê szybko t³uszcz±


btw co do produktów przeciws³onecznych znalaz³am dzisiaj w Rossmannie z Isany od¿ywkê chroni±c± przed UV, ale nie u¿ywa³am, wiêc nie oceniê ;-)
Mi te¿ niestety siê przesuszaj±, zabezpieczam je na razie Jantarem, teoretycznie chroni przed UV.
Daj znaæ jak siê sprawuje ta od¿ywka Isany, bo jak bêdzie OK, to sobie kupiê
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:29   #872
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Mi te¿ niestety siê przesuszaj±, zabezpieczam je na razie Jantarem, teoretycznie chroni przed UV.
Daj znaæ jak siê sprawuje ta od¿ywka Isany, bo jak bêdzie OK, to sobie kupiê
Nie kupi³am jej, bo mam jeszcze pó³ litra innej kupi³am tylko maskê, ale ona nie ma nic na pude³ku o UV :P

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...uv-schutz.html

na kwc opinie rozbie¿ne ma ta od¿ywka.

którego jantara u¿ywasz?
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:31   #873
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Wcierki W³osy s± po nim miêkkie Wiem,¿e jest jeszcze specjalna od¿ywka, któr± siê pryska ca³e w³osy, ale czy jest miêdzy tymi produktami jaka¶ istotna ró¿nica ?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:41   #874
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 568
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dziewczyny...prostowa³am wczoraj w³osy i dzis swedzi mnie skora g³owy strasznie;/
__________________
- wiesz które rany goj± sie najd³u¿ej?
- te po szczê¶ciu ...
witaminka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:59   #875
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja te¿ na razie Jantar wcieram ochronnie
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-22, 08:26   #876
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jak Wam reaguj± w³osy na spocon± skórê g³owy i na takie upalne temperatury jakie s± aktualnie w naszym kraju? Cholera, po basenie mi nic nie by³o, a jak siê tak pocê, to w³osy zaczynaj± mi siê puszyæ. Co¶ jest nie tak, robi³am prostowanie 1,5 miesi±ca temu i zawsze w³osy trzyma³y mi siê 3 miesi±ce! Mia³am osobê do pomocy (wcze¶niej robi³am sama), zastanawiam siê czy nie na³o¿y³a mi za ma³o preparatu Zosta³o mi trochê w buteleczce i nie wiem czy nie powtórzyæ prostowania
mi najkrótsze kedziorki przy skorze glowy ktorych nie prostowalam strosza sie;p reszta gladka:P
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-22, 09:14   #877
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziêki za odpowiedzi na moje pytanie Wychodzi na to, ¿e mam niesforne w³osy. Je¶li sytuacja bêdzie siê powtarzaæ, to powtórzê prostowanie
Dzisiaj u mnie ch³odniej i pada deszcz, w³osy s± normalne Nie ogarniam tego, ale dzisiaj idê kupiæ sobie jedwab do w³osów, bo mi siê skoñczy³, a jednak mam wra¿enie, ¿e te silikony jako¶ pomagaj± moim w³osom i je zabezpieczaj±
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 19:00   #878
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jak Wam reaguj± w³osy na spocon± skórê g³owy i na takie upalne temperatury jakie s± aktualnie w naszym kraju? Cholera, po basenie mi nic nie by³o, a jak siê tak pocê, to w³osy zaczynaj± mi siê puszyæ. Co¶ jest nie tak, robi³am prostowanie 1,5 miesi±ca temu i zawsze w³osy trzyma³y mi siê 3 miesi±ce! Mia³am osobê do pomocy (wcze¶niej robi³am sama), zastanawiam siê czy nie na³o¿y³a mi za ma³o preparatu Zosta³o mi trochê w buteleczce i nie wiem czy nie powtórzyæ prostowania
moje od wysokiej temperatury siê szybciej przet³uszczaj±. i w sumie tyle. nie pusz± siê, bo podczas suszenia na³o¿ê serum termoochronnê Mariona albo olejek arganowy i to to trzyma je w ryzach. bez termoochrony mam raczej siano.

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê czy to w³a¶ciwo¶æ moich w³osów czy znak, ¿e mia³am za ma³o keratyny na w³osach. Bo w zasadzie wcze¶niej, jak by³o ch³odno, to po intensywnych æwiczeniach musia³am umyæ w³osy i to nie tyle z powodu ich przet³uszczenia ile w³a¶nie dlatego, ¿e siê puszy³y, a po umyciu ju¿ by³y ok
Plusy tego s± takie, ¿e mam efekt push up przy skórze g³owy i zero oklapu, hehe
Jakie¶ porady ?


Mi te¿ niestety siê przesuszaj±, zabezpieczam je na razie Jantarem, teoretycznie chroni przed UV.
Daj znaæ jak siê sprawuje ta od¿ywka Isany, bo jak bêdzie OK, to sobie kupiê
ale Jantar nak³adany na d³ugo¶æ w³osa powoduje siano
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:04   #879
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Wcierki W³osy s± po nim miêkkie Wiem,¿e jest jeszcze specjalna od¿ywka, któr± siê pryska ca³e w³osy, ale czy jest miêdzy tymi produktami jaka¶ istotna ró¿nica ?

ta co pachnie facetem? fajnie siê j± u¿ywa³o, ale w sumie ¿adnych efektów u siebie nie zauwa¿y³am tylko tyle, ¿e mi siê w³osy mniej przet³uszcza³y. Dodawa³am te¿ jej trochê do mgie³ki do w³osów a tej drugiej nie znam ;P

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za odpowiedzi na moje pytanie Wychodzi na to, ¿e mam niesforne w³osy. Je¶li sytuacja bêdzie siê powtarzaæ, to powtórzê prostowanie
Dzisiaj u mnie ch³odniej i pada deszcz, w³osy s± normalne Nie ogarniam tego, ale dzisiaj idê kupiæ sobie jedwab do w³osów, bo mi siê skoñczy³, a jednak mam wra¿enie, ¿e te silikony jako¶ pomagaj± moim w³osom i je zabezpieczaj±
mo¿e te¿ byæ tak, ¿e to wina s³oñca, bo ono powoduje w jakim¶ stopniu odparowanie wody z w³osów, przez co siê pusz±. U mnie te¿ dzisiaj pada i ca³kiem wilgotno, w³osy s± na swoim miejscu wystarczy tylko trochê wy¿sza temperatura i puuuuchhh wtedy tylko silikony mnie ratuj±.
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:37   #880
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
ta co pachnie facetem? fajnie siê j± u¿ywa³o, ale w sumie ¿adnych efektów u siebie nie zauwa¿y³am tylko tyle, ¿e mi siê w³osy mniej przet³uszcza³y. Dodawa³am te¿ jej trochê do mgie³ki do w³osów a tej drugiej nie znam ;P
u mnie te¿ nic nie zdzia³a³a, ale ten zapach...
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-22, 22:30   #881
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

u mnie dzi¶ dalej gor±co a w³oski ok ja nie u¿ywam ¿adnych ¶rodków do stylizacji , tylko przed wysuszeniem wcieram jantar i tyle
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 16:53   #882
Mega1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 226
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ Dziewczyny. Odno¶nie preparatów bez formaldehydu to zrobi³am prostowanie samodzielnie preparatem Kativa. postanowi³am o tym napisaæ poniewa¿ nie znalaz³am ¿adnych opinii na temat tego preparatu. Minus jest taki, ¿e zapach (nie czu³am go podczas robienia) trochê dra¿ni³ moje gard³o, je¿eli dosta³ siê na twarz to szczypa³o (poprzedniego dnia by³am na zabiegu u kosmetyczki i mia³am mikrouszkodzenia skóry). Moje w³osy puszy³y siê, nie by³y ani krêcone ani proste - taki kiepski pudel. Efekt po jest super jak dla mnie. Nie s± idealnie proste, ale te¿ tego nie oczekiwa³am i u¿y³am prostownicy nagrzanej tylko do 205 stopni. W³osy generalnie siê nie pusz±, ³adnie siê b³yszcz± i odbijaj± ¶wiat³o. Szybko mogê je wysuszyæ. Dla mnie to odkrycie, bo podobny efekt mia³am tylko po prostownicy i utrzymywa³ siê 2 godziny. Dla mnie du¿± zaleta jest to, ¿e mog³am umyæ w³osy natychmiast po zabiegu. Aktualnie jest 3 tygodnie po i jest ok. Je¿eli s³ysza³y¶cie jakie¶ opinie na temat Kativa proszê napiszcie.
Mega1979 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-23, 17:33   #883
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Co do jantaru, to nie mam po nim szopy. Dobrze dzia³a na moje w³osy
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-23, 19:34   #884
pure_pleasure_seeker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny!

Czy ta zasada, ¿eby poczekaæ z farbowaniem min. 2 tygodnie odnosi siê tylko do tego, ¿eby maksymalnie przed³u¿yæ efekty prostowania? Czy wcze¶niejsze na³o¿enie farby nie niesie jakiego¶ ryzyka, ¿e farba wyjdzie nierówno itd?

W pi±tek mia³am robiony zabieg i moje br±zowe w³osy wyp³owia³y o jakie¶ 2 tony i maj± teraz ¿ó³tawo-pomarañczowy odcieñ. Nie mogê na siebie patrzeæ i chcê jak najszybciej je pofarbowaæ, ale bojê siê, czy nie pogorszê sytuacji...

Pomó¿cie plis.
pure_pleasure_seeker jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-23, 19:56   #885
sarah67
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1 777
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny
przepraszam, ¿e siê wtr±cam, ale mam do Was pytanie, je¶li mi odpowiecie bêdê bardzo wdziêczna.
Czy je¶li karmiê piersi± mogê sobie zrobiæ zabieg encanto,
a je¶li nie to czy jest jaki¶ zamiennik??
Z góry dziêkujê za odpowied¼.
sarah67 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-23, 20:41   #886
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez pure_pleasure_seeker Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny!

Czy ta zasada, ¿eby poczekaæ z farbowaniem min. 2 tygodnie odnosi siê tylko do tego, ¿eby maksymalnie przed³u¿yæ efekty prostowania? Czy wcze¶niejsze na³o¿enie farby nie niesie jakiego¶ ryzyka, ¿e farba wyjdzie nierówno itd?

W pi±tek mia³am robiony zabieg i moje br±zowe w³osy wyp³owia³y o jakie¶ 2 tony i maj± teraz ¿ó³tawo-pomarañczowy odcieñ. Nie mogê na siebie patrzeæ i chcê jak najszybciej je pofarbowaæ, ale bojê siê, czy nie pogorszê sytuacji...

Pomó¿cie plis.
ja farbowa³am a w³a¶ciwie hennê k³ad³am kilka dni po encanto i wszystko by³o ok

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sarah67 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny
przepraszam, ¿e siê wtr±cam, ale mam do Was pytanie, je¶li mi odpowiecie bêdê bardzo wdziêczna.
Czy je¶li karmiê piersi± mogê sobie zrobiæ zabieg encanto,
a je¶li nie to czy jest jaki¶ zamiennik??
Z góry dziêkujê za odpowied¼.
wiem ¿e na pewno w ci±¿y nie mo¿na ale przy karmieniu hmm ciê¿ko powiedzieæ , podobno cocochoco jest delikatniejsze bo nie zawiera FORMALDEHYDU , najlepiej by by³o napisaæ do sprzedawcy czy mo¿na
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-23, 21:33   #887
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
wiem ¿e na pewno w ci±¿y nie mo¿na ale przy karmieniu hmm ciê¿ko powiedzieæ , podobno cocochoco jest delikatniejsze bo nie zawiera FORMALDEHYDU , najlepiej by by³o napisaæ do sprzedawcy czy mo¿na
A ONI Wiedz± tyle samo co my albo i jeszcze mniej
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-23, 21:40   #888
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
A ONI Wiedz± tyle samo co my albo i jeszcze mniej
hehehehe pewnie masz racjê ale mo¿e maj± oryginalne opisy produktów
moje w³oski po ca³ym dniu - najpierw by³o s³onecznie potem bardzo parno a na koñcu lunê³o - kilka kropli na w³osy te¿ spad³o zanim siê schowa³am
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (31,8 KB, 62 za³adowañ)
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-23, 22:28   #889
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Sylwka, piêkne

Chyba bym nie ryzykowa³a prostowania przy karmieniu piersi±. Mo¿e to naci±gane, ale jednak wdycha siê te opary w czasie zabiegu... A to, ¿e preparat jest bez formaldehydu, to trochê takie pitu-pitu, bo zamiast tego bêdzie mia³ inny aldehyd - w koñcu dziewczyny, prostuj±c w³osy czym¶ bez formaldehydu, nadal odczuwaj± pieczenie w oczach czy drapanie w gardle
Z drugiej strony to przecie¿ siê nie spo¿ywa bezpo¶rednio tej keratyny i jest ona tylko na w³osach, no... Ale raczej sprzedawcy nie bêd± wiedzieæ, ju¿ prêdzej producent, a najlepiej to chyba lekarzowi przedstawiæ sprawê i spytaæ
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 07:10   #890
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Sylwka, piêkne

Chyba bym nie ryzykowa³a prostowania przy karmieniu piersi±. Mo¿e to naci±gane, ale jednak wdycha siê te opary w czasie zabiegu... A to, ¿e preparat jest bez formaldehydu, to trochê takie pitu-pitu, bo zamiast tego bêdzie mia³ inny aldehyd - w koñcu dziewczyny, prostuj±c w³osy czym¶ bez formaldehydu, nadal odczuwaj± pieczenie w oczach czy drapanie w gardle
Z drugiej strony to przecie¿ siê nie spo¿ywa bezpo¶rednio tej keratyny i jest ona tylko na w³osach, no... Ale raczej sprzedawcy nie bêd± wiedzieæ, ju¿ prêdzej producent, a najlepiej to chyba lekarzowi przedstawiæ sprawê i spytaæ
Vinnga ma racjê. Najlepiej wzi±¶æ od sprzedawcy sk³ad, pokazaæ lekarzowi i zapytaæ.
anulita30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:08   #891
SpaceOddity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny. Pozwólcie, ¿e przy³±cze siê do konwersacji .
Zachêcona opowie¶ciami o cudach, jakie prostowanie keratynowe mo¿e uczyniæ z krêconymi, niesfornymi i sianowatymi w³osami postanowi³am wypróbowaæ Encanto. Najpierw chcia³am wykonaæ zabieg w salonie fryzjerskim, ale ceny s± wysokie i do tego zazwyczaj oferuj± produkty firmy Cocochoco, a wiele osób mówi, ¿e ten specyfik ¶rednio siê spisuje. Postanowi³am zakupiæ 100 ml Encanto na Allegro i dzi¶ bêdê samodzielnie wykonywaæ zabieg. Nie wiem jak mi to wyjdzie, bo mam d³ugie i gêste w³osy, ale bêdê siê staraæ .
Co do pytania o Encanto i karmienie piersi±, to etykietka na butelce z keratyn± mówi: "Nie zalecany dla kobiet w ci±¿y i karmi±cych piersi±." Lepiej nie ryzykowaæ.
Przy okazji mam pytanie w zwi±zku z etapem nak³adania od¿ywki i sp³ukiwania 50%. Czy mogê nie sp³ukiwaæ jej w ogóle i efekt wyjdzie równie spektakularny ? Czy za pierwszym razem lepiej dostosowaæ siê do zaleceñ producenta? Ogl±da³am film na Youtube, gdzie blogerka i forumowiczka Aga opowiada³a o Encanto i wspomina³a, ¿e nie sp³ukuje od¿ywki, ale chcia³abym siê dowiedzieæ, czy podczas pierwszego prostowania te¿ tak mo¿na?
Przede mn± kilka godzin ciê¿kiej pracy, ale mam nadziejê, ¿e warto .
SpaceOddity jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:11   #892
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Vinnga - dziêkujê
chyba jednak najlepszym sposobem bêdzie odczekaæ a¿ przestanie karmiæ i wtedy z czystym sumieniem sobie zrobi
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:18   #893
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez SpaceOddity Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny. Pozwólcie, ¿e przy³±cze siê do konwersacji .
Zachêcona opowie¶ciami o cudach, jakie prostowanie keratynowe mo¿e uczyniæ z krêconymi, niesfornymi i sianowatymi w³osami postanowi³am wypróbowaæ Encanto. Najpierw chcia³am wykonaæ zabieg w salonie fryzjerskim, ale ceny s± wysokie i do tego zazwyczaj oferuj± produkty firmy Cocochoco, a wiele osób mówi, ¿e ten specyfik ¶rednio siê spisuje. Postanowi³am zakupiæ 100 ml Encanto na Allegro i dzi¶ bêdê samodzielnie wykonywaæ zabieg. Nie wiem jak mi to wyjdzie, bo mam d³ugie i gêste w³osy, ale bêdê siê staraæ .
Co do pytania o Encanto i karmienie piersi±, to etykietka na butelce z keratyn± mówi: "Nie zalecany dla kobiet w ci±¿y i karmi±cych piersi±." Lepiej nie ryzykowaæ.
Przy okazji mam pytanie w zwi±zku z etapem nak³adania od¿ywki i sp³ukiwania 50%. Czy mogê nie sp³ukiwaæ jej w ogóle i efekt wyjdzie równie spektakularny ? Czy za pierwszym razem lepiej dostosowaæ siê do zaleceñ producenta? Ogl±da³am film na Youtube, gdzie blogerka i forumowiczka Aga opowiada³a o Encanto i wspomina³a, ¿e nie sp³ukuje od¿ywki, ale chcia³abym siê dowiedzieæ, czy podczas pierwszego prostowania te¿ tak mo¿na?
Przede mn± kilka godzin ciê¿kiej pracy, ale mam nadziejê, ¿e warto .
a co to za aga? czy to ja?
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:25   #894
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

pewnie to ty Aga !!!
Spokojnie mo¿esz zostawiæ od¿ywkê bez sp³ukiwania jej
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:26   #895
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
a co to za aga? czy to ja?
Te¿ tak pomy¶la³am
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:27   #896
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

jestem s³awna
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:29   #897
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

no jakby nie patrzeæ jeste¶
Aga wrzuæ autograf
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:30   #898
SpaceOddity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
a co to za aga? czy to ja?
Chyba mia³am na my¶li w³a¶nie Ciebie .
SpaceOddity jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:31   #899
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
no jakby nie patrzeæ jeste¶
Aga wrzuæ autograf
hahahaha, ok
Cytat:
Napisane przez SpaceOddity Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba mia³am na my¶li w³a¶nie Ciebie .
ale dziewczyny Ci to tylko mog± potwierdziæ zreszt± Sylwia ju¿ napisala, ¿e te¿ tak robi i niewa¿ne, ¿e to 1 zabieg.. tym lepiej, ¿eby¶ j± zostawi³a
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:39   #900
SpaceOddity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
hahahaha, ok


ale dziewczyny Ci to tylko mog± potwierdziæ zreszt± Sylwia ju¿ napisala, ¿e te¿ tak robi i niewa¿ne, ¿e to 1 zabieg.. tym lepiej, ¿eby¶ j± zostawi³a
OK, dziêki za odpowied¼. W takim razie zabieram siê do pracy . A film, który wrzuci³a¶ na Youtube jest bardzo przekonuj±cy, bardziej ni¿ wpisy na blogach dotycz±ce Encanto itp., tak wiêc nie dziw siê, ¿e dziêki niemu sta³a¶ siê s³awna w pewnych krêgach .
Pozdrawiam.
SpaceOddity jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.