Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-24, 13:33   #1561
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czy po u¿yciu encanto w³osy mogê umyæ nastêpnego dnia, czy muszê odczekaæ 2-3 dni?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 13:59   #1562
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sillke29 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy po u¿yciu encanto w³osy mogê umyæ nastêpnego dnia, czy muszê odczekaæ 2-3 dni?
1 post
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 15:25   #1563
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

widzia³am 1 post, jednak spotka³am siê z osobami, które mówi³y, ¿e trzeba odczekaæ. Pytam tutaj, mo¿e kto¶ rozwinie temat bazuj±c na w³asnym do¶wiadczeniu czy je¿eli poczekam to efekt bêdzie trwalszy, czy nie ma to najmniejszego znaczenia.
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 15:27   #1564
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

s±dzi³am, ¿e je¶li jest tak napisane w 1 po¶cie, to by³o to skonsultowane z osobami, które robi³y? nikt nikogo by nie wprowadza³ w b³±d....
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:24   #1565
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

w takim razie po co ca³y w±tek skoro i tak ka¿dy odsy³a do 1 postu?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 17:03   #1566
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sillke29 Poka¿ wiadomo¶æ
w takim razie po co ca³y w±tek skoro i tak ka¿dy odsy³a do 1 postu?
po to ¿eby dzieliæ siê efektami, spostrze¿eniami, w±tpliwo¶ciami.
Najwa¿niejsze kwestie zosta³y spisane w 1 po¶cie i nikt nie udzieli Ci innej odpowiedzi ni¿ zawarta w³a¶nie tam.
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:41   #1567
sniegusia
Raczkowanie
 
Avatar sniegusia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam , nie potrafi³am znale¼æ odpowiedzi w 1 po¶cie . Niedawno kupi³am zestaw encanto , moje w³osy w po³owie d³ugo¶ci sa strasznie zniszczone ( rozja¶niane i wielokrotnie farbowane ) Czy keratyna wyp³uka sie z nich bardzo szybko i czy efekt wg bedzie zadowalaj±cy ? Nastepne moje pytanie to : czy keratynie wyp³ukuje sie równomiernie z ca³ych w³osów ? Je¿eli pytanie juz by³o to przepraszam , nie mam czasu zeby przegl±daæ wszystkie strony ... Pozdrawiam
__________________
"I believe that whatever doesn't
kill you, simply makes you...
stranger"
sniegusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 23:34   #1568
psylwia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czy ktos z was u¿ywa³ szamponu i od¿ywki z serii TRESEMME KERATIN ?
__________________
Magiczny
psylwia85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 00:06   #1569
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sniegusia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam , nie potrafi³am znale¼æ odpowiedzi w 1 po¶cie . Niedawno kupi³am zestaw encanto , moje w³osy w po³owie d³ugo¶ci sa strasznie zniszczone ( rozja¶niane i wielokrotnie farbowane ) Czy keratyna wyp³uka sie z nich bardzo szybko i czy efekt wg bedzie zadowalaj±cy ? Nastepne moje pytanie to : czy keratynie wyp³ukuje sie równomiernie z ca³ych w³osów ? Je¿eli pytanie juz by³o to przepraszam , nie mam czasu zeby przegl±daæ wszystkie strony ... Pozdrawiam
Nie wyplukuje sie rownomiernie. Keratyna (nawet naturalna) ucieka nam z wlosow szybciej w miejscach, gdzie luski sa uszkodzone. Jesli masz w miare "rowny" stan wlosow na calej glowie to bedzie sie wyplukiwac rowno, jesli masz zdrowa gore i dol straaasznie zniszczony to koncowki bedziesz musiala poprawiac czesciej a jesli masz straszne siano to bedziesz musiala sciac, bo zabieg wszystkiego niestety nie naprawi.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sillke29 Poka¿ wiadomo¶æ
w takim razie po co ca³y w±tek skoro i tak ka¿dy odsy³a do 1 postu?
Jakbysmy mialy cale info zawrzec w pierwszym poscie to pewnie brakloby znakow . Na poczatku sa zawarte NAJWAZNEJSZE i PODSTAWOWE informacje, watek jest dopelnieniem i odpowiedzia na pytania bardziej dociekliwe.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:20   #1570
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Nie udziela³am siê w w±tku, ale podczytywa³am Was troszkê i zachwycona Waszymi efektami po encanto sama spróbowa³am to zrobiæ.
Wczoraj robi³am wszystko tak jak by³o napisane w instrukcji, któr± dosta³am przy zakupie zestawu, ale...co¶ nie wysz³o.
Nie wiem dlaczego. Mo¿e co¶ ¼le zrobi³am, albo podejrzewam te¿ ¿e przyczyn± mo¿e byæ za s³aba prostownica, bo moja nagrzewa siê do 220 C, ale po prostu mam zbyt krêcone w³osy. Jak my¶licie co mog³o byæ przyczyn±?
Za³±czam zdjêcia:
1. Moje w³osy przed encanto- niestety nie mam zdjêcia tu¿ przed zabiegiem, zdjêcie by³o robione jakie¶ 2 miesi±ce temu gdy mia³am jeszcze inny kolor w³osów, ale takie krêcone by³y zawsze
2. Moje w³osy po encanto
Ojej! Teraz to mi narobi³a¶ stracha.... Wczoraj by³am u fryzjera i obciê³am na krótko w³osy, posz³am na ca³o¶æ bo i tak mam w najbli¿szych planach zrobienie encanto (ju¿ czeka na pó³eczce na wolny dzieñ) bez obaw ¿e bêdê cierpieæ z powodu wywijaj±cych siê sianowatych k³aków. Bez urazy ale widok tego efektu mnie zmrozi³....
Do¶wiadczone wiza¿anki! Widzicie to i nie grzmicie? Jakie¶ pomys³y dlaczego tak siê kole¿ance sta³o?
MsStrawberry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:23   #1571
sniegusia
Raczkowanie
 
Avatar sniegusia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czyli najlepiej je¿eli czê¶æ moich wlosow pójdzie o sciecia , lepiej krótsze zadbane ni¿ d³ugie siano . Dziêkujê za odpowied¼ , mam nadziejê ¿e efekt zwali mnie z nóg
__________________
"I believe that whatever doesn't
kill you, simply makes you...
stranger"
sniegusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 14:13   #1572
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez MsStrawberry Poka¿ wiadomo¶æ
Ojej! Teraz to mi narobi³a¶ stracha.... Wczoraj by³am u fryzjera i obciê³am na krótko w³osy, posz³am na ca³o¶æ bo i tak mam w najbli¿szych planach zrobienie encanto (ju¿ czeka na pó³eczce na wolny dzieñ) bez obaw ¿e bêdê cierpieæ z powodu wywijaj±cych siê sianowatych k³aków. Bez urazy ale widok tego efektu mnie zmrozi³....
Do¶wiadczone wiza¿anki! Widzicie to i nie grzmicie? Jakie¶ pomys³y dlaczego tak siê kole¿ance sta³o?
Nie u ka¿dego po encanto w³osy staj± siê proste. Mówione by³o o tym wiele razy.
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 15:19   #1573
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
Nie u ka¿dego po encanto w³osy staj± siê proste. Mówione by³o o tym wiele razy.
widzê ¿e zapanowa³ nowy trend na udawanie m±drzejszego i udzielanie takich skomplikowanych i z³o¿onych odpowiedzi
MsStrawberry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 15:31   #1574
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nie rozumiem o co chodzi. boisz siê to nie rób. co mamy Ci innego napisaæ?
tak jak kole¿anka wy¿ej napisa³a... nie u wszystkich encanto daje efekt prostych w³osów. niektóre s± takimi szczê¶ciarami, ale nie wszystkie. co mamy wiêcej napisaæ? czego oczekujesz?

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

ju¿ pomijam fakt, ¿e kole¿anka sama napisa³a, ¿e prostowa³a na 220st, a ma jak widaæ krêcone w³osy. ja swoje krêcone w³osy robiê na 230 i jest wszystko git.
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 15:33   #1575
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
nie rozumiem o co chodzi. boisz siê to nie rób. co mamy Ci innego napisaæ?
tak jak kole¿anka wy¿ej napisa³a... nie u wszystkich encanto daje efekt prostych w³osów. niektóre s± takimi szczê¶ciarami, ale nie wszystkie. co mamy wiêcej napisaæ? czego oczekujesz?
Nie chodzi³o mi nawet o to ¿e "Mimio8" nie uzyska³a efektu efektu prostych w³osów, ale ¿e wygl±daj± na jeszcze bardziej zniszczone ni¿ przed zabiegiem. Zada³a te¿ pytanie czy zabieg siê nie powiód³, bo nie wie jak to zinterpretowaæ. Ja mia³am zamiar siê podpi±æ bo sama jestem ciekawa. tyle
MsStrawberry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 15:36   #1576
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ale sk±d wiesz, ¿e w³osy Mimi s± zniszczone? mi siê wydaje, ¿e to kwestia cieniowania i dlatego zosta³y jej takie ogonki na koñcu.
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 15:45   #1577
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez MsStrawberry Poka¿ wiadomo¶æ
widzê ¿e zapanowa³ nowy trend na udawanie m±drzejszego i udzielanie takich skomplikowanych i z³o¿onych odpowiedzi
Kto udaje m±drzejszego?
Oczekiwa³a¶ perory na ten temat?
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 16:00   #1578
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ale sk±d wiesz, ¿e w³osy Mimi s± zniszczone? mi siê wydaje, ¿e to kwestia cieniowania i dlatego zosta³y jej takie ogonki na koñcu.
Mo¿e masz racjê, w zasadzie sama g³ówna zainteresowana by siê mog³a na ten temat wypowiedzieæ póki co siê nie ukazuje na forum

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
Kto udaje m±drzejszego?
Oczekiwa³a¶ perory na ten temat?
Ja nie zada³am pytania o tre¶ci "dlaczego ona nie ma prostych w³osów?". Odnios³am wra¿enie ¿e zakwalifikowa³a¶ mnie do osób którym nie chce siê przeczytaæ nawet pierwszej strony i zadaj± pytania, na które odpowiedzi s± ju¿ oczywisto¶ci±. Umiem czytaæ, niestety bez tej umiejêtno¶ci raczej by mnie tu nie by³o

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

ok, sorry, mo¿e przesadzi³am z "udaje m±drzejszego", chyba jestem trochê przeczulona :P nie chcia³am nikogo obraziæ
MsStrawberry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 16:06   #1579
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez MsStrawberry Poka¿ wiadomo¶æ

Ja nie zada³am pytania o tre¶ci "dlaczego ona nie ma prostych w³osów?". Odnios³am wra¿enie ¿e zakwalifikowa³a¶ mnie do osób którym nie chce siê przeczytaæ nawet pierwszej strony i zadaj± pytania, na które odpowiedzi s± ju¿ oczywisto¶ci±. Umiem czytaæ, niestety bez tej umiejêtno¶ci raczej by mnie tu nie by³o
To, ¿e odnios³a¶ takie wra¿enie nie znaczy, ¿e musia³a¶ od razu wyskakiwaæ z jakimi¶ ironicznymi tekstami.
Spyta³a¶ sk±d taki efekt, wiêc odpowiedzia³am, ¿e nie u ka¿dego po zabiegu w³osy s± proste i mo¿liwe, ¿e lepszego efektu na krêconych w³osach Mimi siê nie uzyska. Mo¿liwe, jak napisa³a agg, ¿e temperatura by³a za niska.
Nastêpnym razem, gdy odnosisz jakiekolwiek wra¿enie, SPYTAJ, bez urz±dzania wycieczek personalnych
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 17:43   #1580
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Nie udziela³am siê w w±tku, ale podczytywa³am Was troszkê i zachwycona Waszymi efektami po encanto sama spróbowa³am to zrobiæ.
Wczoraj robi³am wszystko tak jak by³o napisane w instrukcji, któr± dosta³am przy zakupie zestawu, ale...co¶ nie wysz³o.
Nie wiem dlaczego. Mo¿e co¶ ¼le zrobi³am, albo podejrzewam te¿ ¿e przyczyn± mo¿e byæ za s³aba prostownica, bo moja nagrzewa siê do 220 C, ale po prostu mam zbyt krêcone w³osy. Jak my¶licie co mog³o byæ przyczyn±?
Za³±czam zdjêcia:
1. Moje w³osy przed encanto- niestety nie mam zdjêcia tu¿ przed zabiegiem, zdjêcie by³o robione jakie¶ 2 miesi±ce temu gdy mia³am jeszcze inny kolor w³osów, ale takie krêcone by³y zawsze
2. Moje w³osy po encanto
ja my¶lê dok³adnie tak jak kole¿anki wy¿ej ¿e to kwestia ¶ciêcia w³osów - podetniesz ty³ i bêdzie dobrze ja moje naturalne mam jeszcze bardziej krêcone i encanto wychodzi - co prawda muszê suszyæ na suszarce bo jak same schn± to istny ba³agan mam na g³owie ale za to jak ju¿ wysuszê to trzyma ca³y dzieñ niezale¿nie od pogody
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 17:45   #1581
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

1 ) same schn±
2 ) po suszarce
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (42,2 KB, 64 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (31,0 KB, 70 za³adowañ)
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 18:38   #1582
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 185
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny, bardzo Was przepraszam, ¿e nie odpisa³am wcze¶niej, ale by³am zajêta. Muszê Wam powiedzieæ, ¿e trochê po¶pieszy³am siê z tym postem...bo teraz jest wszystko ok. Gdy robi³am zdjêcie w³osy by³y zaraz po wysuszeniu, gdy odczeka³am parê godzin koñcówki sta³y siê prostsze. Trochê to dziwne, ale wa¿ne ¿e wszystko jest dobrze. W³osy nie s± mega proste, ale jak na moje krêcone to i tak jestem zadowolona Przepraszam, za to ca³e zamieszanie.

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ale sk±d wiesz, ¿e w³osy Mimi s± zniszczone? mi siê wydaje, ¿e to kwestia cieniowania i dlatego zosta³y jej takie ogonki na koñcu.
Tak, to cieniowanie, dopiero teraz gdy wyprostowa³am to zobaczy³am jakie jest okropne(jak mia³am krêcone to tego nie by³o widaæ), bêde musia³a co¶ z tym zrobiæ Koñcówki te¿ mi siê zniszczy³y trochê, ale z tego co tu czyta³am to jest normalne ¿e po encanto trzeba podci±æ koñcówki, bo czêsto siê niszcz±.

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
ja my¶lê dok³adnie tak jak kole¿anki wy¿ej ¿e to kwestia ¶ciêcia w³osów - podetniesz ty³ i bêdzie dobrze ja moje naturalne mam jeszcze bardziej krêcone i encanto wychodzi - co prawda muszê suszyæ na suszarce bo jak same schn± to istny ba³agan mam na g³owie ale za to jak ju¿ wysuszê to trzyma ca³y dzieñ niezale¿nie od pogody
Dziêkuje za rady Tak w³a¶nie chcê zrobiæ.

I zdjêcie w³osów jak wygl±daj± teraz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P8251878.jpg (23,6 KB, 137 za³adowañ)
__________________


Edytowane przez Mimi08
Czas edycji: 2013-08-25 o 18:39
Mimi08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 18:45   #1583
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Mimi08 - hehehehe ty sobie zajêta by³a¶ a tu ca³a awantura o ciebie
najwa¿niejsze ¿e zadowolona jeste¶ . Przy encanto niestety tak jest ¿e wychodz± niedoskona³o¶ci ciêcia
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 19:00   #1584
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 185
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Mimi08 - hehehehe ty sobie zajêta by³a¶ a tu ca³a awantura o ciebie
najwa¿niejsze ¿e zadowolona jeste¶ . Przy encanto niestety tak jest ¿e wychodz± niedoskona³o¶ci ciêcia
Jak wesz³am na w±tek, to a¿ siê przerazi³am. Mnie nie by³o a tu taka k³ótnia o moje w³osy. Mam nadzieje, ¿e ju¿ nie bêdziecie siê k³óciæ
__________________

Mimi08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 19:06   #1585
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak wesz³am na w±tek, to a¿ siê przerazi³am. Mnie nie by³o a tu taka k³ótnia o moje w³osy. Mam nadzieje, ¿e ju¿ nie bêdziecie siê k³óciæ
eee nie przejmuj siê - przynajmniej nudno nie by³o !!! ot zwyk³a wymiana pogl±dów przez kobiety
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 19:28   #1586
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja tam siê nie k³óci³am z nikim tylko wyja¶nia³am

ale tak jest... przy krêconych trzeba inaczej cieniowaæ w³osy, ¿eby siê uk³ada³y, ni¿ przy krêconych tak¿e nic dziwnego, ¿e tak masz
ja od paru lat prostujê w³osy, mo¿e z parê razy mia³am krêcone, jak mia³am bardzo dlugie przerwy miêdzy encanto, bo i tak prostowa³am prostownic±, wiêc jak zrobi³am encanto, to nei by³o szoku "pocieniowanego"
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 20:02   #1587
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Wy tu wojujecie, a ja zrobi³am dzi¶ Coco po raz trzeci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0043.jpg (131,5 KB, 130 za³adowañ)
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 20:15   #1588
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Wy tu wojujecie, a ja zrobi³am dzi¶ Coco po raz trzeci
no i piêknie ci wysz³o
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 20:29   #1589
alamapsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Jestem po pierwszym takim zabiegu i jestem strasznie zadowolona. W³osy s± g³adkie, miêkkie i pro¶ciutkie (pomijaj±c koñcówki które siê troszkê odwijaj±). Moje w³osy normalnie s± falowane, napuszone i do tego pokatowane farbami do w³osów oraz prostownic±. Ca³y zabieg zaj±³ mi 3,5 godziny, jako¶ przebola³am ³zy w oczach przy suszeniu Ale by³o WARTO
alamapsa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 21:02   #1590
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez alamapsa Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem po pierwszym takim zabiegu i jestem strasznie zadowolona. W³osy s± g³adkie, miêkkie i pro¶ciutkie (pomijaj±c koñcówki które siê troszkê odwijaj±). Moje w³osy normalnie s± falowane, napuszone i do tego pokatowane farbami do w³osów oraz prostownic±. Ca³y zabieg zaj±³ mi 3,5 godziny, jako¶ przebola³am ³zy w oczach przy suszeniu Ale by³o WARTO
a gdzie fotki do podziwiania ??????????????
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.