Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-06, 13:41   #1681
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sobie zostawilam pudelko, ale po samej keratynie (saszetke po szamponie i odzywce wyrzucilam). Jak chcesz, to moge Ci zrobic pozniej zdjêcie albo przepisac sklad.
Maske Elseve kupowalam w Rossmanie w pazdzierniku za 17 z³ z groszami, wiec kurcze niezle podbili cene
A mo¿e to natura by³a mog³am pomyliæ drogerie, nieczêsto ju¿ je odwiedzam

jak bêdziesz mia³a chwilê czasu to proszê o fotkê
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 14:39   #1682
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
I serio, wstajesz rano, nie czeszesz w³osów i wychodzisz z domu? Jako¶ nie chce mi siê w to wierzyæ przeczesanie w³osów rano dla mnie jest jak mycie zêbów. Nie zabiera mi du¿o czasu nalanie wody na szczotkê. Odkrêcenie kurka i zakrêcenie go trwa... 3 sekundy?

przy tak mocno ¶ci¶niêtym warkoczu jak wy¿ej u¿ywam spryskiwacza, ale to te¿ s± 3-4 psikniêcia na ca³e w³osy i przeczesanie ich. To nie jest czasoch³onne, zabiera tylko kilka sekund wiêcej ni¿ przeczesanie w³osów bez zmoczenia..
Mi by chyba siê w³a¶nie od czesania na mokro bardziej podkrecily ;p
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 15:42   #1683
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi by chyba siê w³a¶nie od czesania na mokro bardziej podkrecily ;p

Ale tu by³a mowa o w³osach wyprostowanych (czyli wyschnê³y bez u¿ycia suszarki i s± proste), odgniecionych po nocy/warkoczu/gumce. Z tego co kojarzê - Ty takich nie masz, wiêc dziwne by by³o, jakby siê cudownie rozprostowa³y
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 16:05   #1684
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e to natura by³a mog³am pomyliæ drogerie, nieczêsto ju¿ je odwiedzam

jak bêdziesz mia³a chwilê czasu to proszê o fotkê
w naturze jest za 22 z³. ja w³asnie tam kupi³am. W superpharmie i tesco widzia³am za 20 zl, w rossmanie nie by³am ale UWAGA MILUCHOVA - dla mnie to rewelacja, wiêc dla Ciebie mo¿e byæ badziew

Ale ¿e¶cie naprodukowa³y tej dyskusji, zostawiæ Was na pó³ dnia ....

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
byæ mo¿e to jest w³a¶nie ta sprawa - mniej od¿ywienia, wtedy w³osy s± sztywniejsze i przez to mniej podatne na odkszta³cenia... bo im bardziej miêkkie w³osy, tym bardziej siê odkszta³caj± (przynajmniej zauwa¿y³am tak± zale¿no¶æ, ale chyba u Ciebie te¿ siê to potwierdzi, bo mówi³a¶, ¿e w³osy s± bardziej miêkkie po inoarze (?)).
Tak, w³osy po inoarze s± miêkkie, ale to te¿ zale¿y od szamponów i masek jakich u¿ywam, ale ogólnie s± inne ni¿ przy kativie. Bardzo mo¿liwe, ¿e je¶li produkt daje du¿o od¿ywienia, to s± bardziej podatne za odgnioty, ma to nawet jaki¶ sens. Bardzo mi szkoda tego inoara, bo efekt po nim jest niesamowity, zrobiê Wam zdjêcie za jakie¶ dwa tygodnie, jak dobijê do 4 miesiêcy, my¶lê, ¿e niewiele siê zmieni ni¿ jest teraz, bo wogóle siê nie wyp³ukuje. Niestety te odgnioty i zmierzwione koñce po nocy ca³kiem go u mnie dyskwalifikuj±.

Spróbujê jutro Miluchova Twojego sposobu na zmoczenie wlosów (wiadomo, ¿e je rano czeszê ale jak moczenie to zaraz mi suszarka w g³owie, a na to czasem nie ma czasu ) wiesz, koñczy siê dla mnie "sielanka" czas wracaæ do pracy i rano trzeba dwóch ma³ych brzd±ców wyprawiæ do przedszkola, dlatego ka¿da minuta jest na wagê z³ota.

A Ty jak zmoczysz to suszysz suszrk±? Czy wilgoæ jest na tyle ma³a, ¿e zaraz s± suche?

Fajnie, ¿e masz sk³ad kerapro, ja mam s³oiczek po ¶rodku prostuj±cym kativy, nie wiem czy tam jest sk³ad, jak stotek nie wklei to zerknê. W tej dyskusji zda³am sobiê sprawê, ¿e chyba nie ma co eksperymentowaæ nad alfaparfem, tylko robiæ to co mi s³u¿y³o, jednak zamiast pomarañczowej kativy zrobiæ kerapro.

A dlaczego Twoja mama by³a niezadowolona?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 16:37   #1685
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

UWAGA LECE ZE SKLADEM SRODKA PROSTUJACEGO Z KATIVY :P
niestety butelka jest zaokr±glona, wiec zdjecia nie bedzie, wiec przepisuje:
Cytat:
water, carbocysteine, cyclopentasiloxane / cyclohexasiloxane, glycerin, cyclopentasiloxane / dimethiconol / dimethicone crosspolymer, parfum, cetyl alcohol, dicaprylyl ether / lauryl alcohol, behentrimonium methosulfate / cetyl alcohol / butylene glycol, stearyl alcohol, ceteareth-20, argania spinosa kernel oil, butyrospermum parkii butter, polyquartenium-55, theobroma cacao seed butter, water / sodium pca / sodium lactate / arginine / aspartic acid / pca / glycine / alanine / serine / valine / proline / threonine / isoleucine / histidine / phenylalanine, hydrolyzed keratin, methylchloroisothiazolino ne / methylisothiazolinone, peg-90m, pentaerythiryl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, fd&c yellow n*5 (c.i. 19140), fd&c red n*40 (c.i. 16035), fd&c blue n*1 (c.i. 42090)
Czyli keratyna daleeeeko za zapachem, a przed ni± nawet zdazyl sie zalapac olej arganowy i maslo kakaowe
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2015-01-06 o 16:39
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 16:51   #1686
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ale tu by³a mowa o w³osach wyprostowanych (czyli wyschnê³y bez u¿ycia suszarki i s± proste), odgniecionych po nocy/warkoczu/gumce. Z tego co kojarzê - Ty takich nie masz, wiêc dziwne by by³o, jakby siê cudownie rozprostowa³y
No tak fakt :P
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:18   #1687
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mnie siê uda³o kupiæ tydzieñ temu maskê Elseve Extreme Repair w Biedronce za 12,99 z³, wiêc rozgl±dajcie siê po swoich Biedronkach, byæ mo¿e siê gdzie¶ uchowa³y po zakoñczonej jaki¶ czas temu promocji.
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 17:28   #1688
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jakie maski polecacie z keratyn±? tylko oprócz kallosa bo nie ma tej maski w drogeriach ktore odwiedzam
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:38   #1689
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja mogê poleciæ maskê keratynow± Ki-power, fajna jest wystarczy jej odrobina na ca³e w³osy.
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:39   #1690
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
ja mogê poleciæ maskê keratynow± Ki-power, fajna jest wystarczy jej odrobina na ca³e w³osy.
W jakiej drogeri kupujesz?
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:40   #1691
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nivea Long Repair ma w skladzie keratyne i olej babassu.
Niektore odzywki Organix tez maja keratyne (np. keratynowa, z olejem makadamia - te na pewno, inne mozliwe ze tez, ale to trzebaby w skladzie sprawdzic)
Generalnie szukaj w odzywkach w skladzie nazwy keratin (najczesciej hydrolized) albo dokup sobie na polproduktach w internecie hydrolizat keratyny i sama dodawaj do masek.
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2015-01-06 o 17:41
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 17:42   #1692
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
W jakiej drogeri kupujesz?
na allegro kupi³am, jest to produkt typowo fryzjerski.
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:36   #1693
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Za³±czam moje zdjêcie w³osów. Teraz w takim s± stanie. Zdjêcie wykona³am po umyciu w³osów lekko podsuszonych suszarka jeszcze nie rozczesanych.
Encanto robi³am na pocz±tku pa¼dziernika.
Mam nadzieje ze kativa dojdzie do pi±tku to w weekend zrobiê zabieg.

Miluchova a jakby tam zrobiæ encanto ale sama od¿ywka ???

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2015-03-22 o 17:20
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:56   #1694
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±czam moje zdjêcie w³osów. Teraz w takim s± stanie. Zdjêcie wykona³am po umyciu w³osów lekko podsuszonych suszarka jeszcze nie rozczesanych.
Encanto robi³am na pocz±tku pa¼dziernika.
Mam nadzieje ze kativa dojdzie do pi±tku to w weekend zrobiê zabieg.

Miluchova a jakby tam zrobiæ encanto ale sama od¿ywka ???
je¶li chodzi o wyprostowanie, to bêdziesz z kativy zadowolona
w³osów nie masz zniszczonych (bynajmniej nie widaæ na zdjêciu), wiêc chyba dobry wybór z t± kativ±

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Nivea Long Repair ma w skladzie keratyne i olej babassu.
ale niestety ma te¿ w sk³adzie sodium chloride.... ciort wie po co!!!
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:58   #1695
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
ale niestety ma te¿ w sk³adzie sodium chloride.... ciort wie po co!!!
Co za dziady!

Podobno w ogole jakies pol roku temu zmienili jej sklad - obcieli ilosc olejow (bylo wiecej niz sam babassu) i dodali jakies syfy. Ciekawe tylko po co...
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:00   #1696
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli keratyna daleeeeko za zapachem, a przed ni± nawet zdazyl sie zalapac olej arganowy i maslo kakaowe
tak, Miluchova jak robi³a kerapro, to pisa³a w³asnie, ¿e tutaj keratyna jest bardzo daleko w sk³adzie, je¶li chodzi o ilo¶æ keratyny to napewno wygrywa encanto, ciekawe jak jest przy tym alfaparfie , Miluchova, nie zastanawiasz siê nad Alfaparfem u mamy?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Co za dziady!

Podobno w ogole jakies pol roku temu zmienili jej sklad - obcieli ilosc olejow (bylo wiecej niz sam babassu) i dodali jakies syfy. Ciekawe tylko po co...
no w³a¶nie!!!! Zepsuæ tak± od¿ywkê !!! NIe wiem wogóle po co w maskach i od¿ywkach wal± sodium, w szamponach i myd³ach to wiadomo, ale w od¿ywkach ????
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:15   #1697
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza najbardziej sie boje ze kativa moze mi bardziej zniszczyæ w³osy albo popaliæ
Moze tego nie widaæ ale mam do¶æ suche w³osy, takie sianko
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:19   #1698
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza najbardziej sie boje ze kativa moze mi bardziej zniszczyæ w³osy albo popaliæ
Moze tego nie widaæ ale mam do¶æ suche w³osy, takie sianko
Nie bój siê ja mialam wlosy potworne i wata w niektórych miejscach. Nie oszczêdzaj produktu, na Twoje wlosy te 100 ml co jest w zestawie spokojnie starczy, przygotuj siê na d³ugie suszenie. Prostuj malutkie pasma na 215 st i 6 razy przejed¼ lub 7. Bêdzie dobrze, ale opar jest dusz±cy, zrób sobie przeci±g i w tym przeci±gu sied¼, to dymek bêdzie ucieka³ do okna
My¶lê, ¿e nawet koñcówki siê zachowaj±

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-06 o 19:21
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:22   #1699
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza najbardziej sie boje ze kativa moze mi bardziej zniszczyæ w³osy albo popaliæ
Moze tego nie widaæ ale mam do¶æ suche w³osy, takie sianko
Nie martw sie, nie zniszczy ani nie popali
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 19:28   #1700
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ

ale niestety ma te¿ w sk³adzie sodium chloride.... ciort wie po co!!!
najpewniej jako wype³niacz chocia¿ w od¿ywkach i tak rzadko kiedy spotyka siê sól- osobi¶cie widzia³am tylko w timotei l¶ni±cy blask. (nad czym trochê rozpaczam, bo odzywka jest ¶wietna )
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:32   #1701
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
najpewniej jako wype³niacz chocia¿ w od¿ywkach i tak rzadko kiedy spotyka siê sól- osobi¶cie widzia³am tylko w timotei l¶ni±cy blask. (nad czym trochê rozpaczam, bo odzywka jest ¶wietna )
niestety sodium jest w prawie ka¿dej od¿ywce dove oil - taka fajna seria, ale odstrasza mnie, ¿eby kupiæ
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:50   #1702
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
niestety sodium jest w prawie ka¿dej od¿ywce dove oil - taka fajna seria, ale odstrasza mnie, ¿eby kupiæ
nie dziwiê Ci siê, sama bojê siê u¿ywaæ resztek mojego timoteia, nawet po tym jak wysz³o ¿e mój qod jest niezbyt udany

nawet dove ma? we wczesiejszych wersjach chyba nie dodawali soli, albo wtedy kiedy namietnie uzywa³am tych odzywek nie zwraca³am na to uwagi ... a tak wogóle wychodzi na to ¿e coraz wiêcej firm dodaje sodium, czy¿by rodzi³ nam siê znowu jaki¶ nowy trend "pielêgnacyjny"
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:03   #1703
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ¿e¶cie naprodukowa³y tej dyskusji, zostawiæ Was na pó³ dnia ....

A Ty jak zmoczysz to suszysz suszrk±? Czy wilgoæ jest na tyle ma³a, ¿e zaraz s± suche?

A dlaczego Twoja mama by³a niezadowolona?
Spoko, ja siê do³±czy³am do w±tku o odchudzaniu od nowego roku, nie ma mnie pó³ dnia a tam 4 strony. I nie, nie po jednym zdaniu, ale po takich wypowiedziach na 15 cm :brzyda l:

Nie suszê suszark±, bo to dos³ownie odrobina wilgoci - w zasadzie s± suche ju¿ przy czwartym poci±gniêciu szczotk±. Jak co¶ tam zostaje to jeszcze tej wody dodaje, ale nie zawsze. Z regu³y ¶piê w koku, wiêc tych odgnieceñ jest bardzo ma³o.

By³a niezadowolona, bo w³osy po umyciu jak wyschnê³y same z siebie by³y falowane, nadal odstawa³y pojedyncze w³oski. Ciê¿ko mi nawet powiedzieæ, czy siê bardziej b³yszcza³y, bo mama ma sama z siebie bardzo b³yszcz±ce w³osy (jak chyba wszystkie farbowane na czarno/ciemny br±z). Ogólnie podsumowa³a, ¿e nie widzi ¿adnej wielkiej ró¿nicy, mo¿e s± odrobinê bardziej miêkkie Nie by³o ani wyg³adzenia, ani rozprostowania

Uprzedzaj±c - mamy skrajnie ró¿ne w³osy, jak co¶ nie sprawdza siê jej, to jest super u mnie i na odwrót.

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
UWAGA LECE ZE SKLADEM SRODKA PROSTUJACEGO Z KATIVY :P
niestety butelka jest zaokr±glona, wiec zdjecia nie bedzie, wiec przepisuje:

Czyli keratyna daleeeeko za zapachem, a przed ni± nawet zdazyl sie zalapac olej arganowy i maslo kakaowe
dziêkujê, zaraz sobie porównam

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie siê uda³o kupiæ tydzieñ temu maskê Elseve Extreme Repair w Biedronce za 12,99 z³, wiêc rozgl±dajcie siê po swoich Biedronkach, byæ mo¿e siê gdzie¶ uchowa³y po zakoñczonej jaki¶ czas temu promocji.
jadê do biedry dopiero w czwartek, oby jeszcze by³a
Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie maski polecacie z keratyn±? tylko oprócz kallosa bo nie ma tej maski w drogeriach ktore odwiedzam
mo¿e biovax? Widzia³am go chyba w naturze Nivea long repair te¿ ma keratynê - chocia¿ ona mi nie do koñca spasowa³a.

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±czam moje zdjêcie w³osów. Teraz w takim s± stanie. Zdjêcie wykona³am po umyciu w³osów lekko podsuszonych suszarka jeszcze nie rozczesanych.
Encanto robi³am na pocz±tku pa¼dziernika.
Mam nadzieje ze kativa dojdzie do pi±tku to w weekend zrobiê zabieg.

Miluchova a jakby tam zrobiæ encanto ale sama od¿ywka ???
z tego, co pamiêtam, dziewczyny robi³y sam± od¿ywkê, ¿eby przywróciæ w³osom blask - ale nie by³o wiêkszego prostowania. Daj znaæ koniecznie jak po kativie bêdzie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
ale niestety ma te¿ w sk³adzie sodium chloride.... ciort wie po co!!!
te¿ siê zastanawia³am, ale odstawi³am, bo i tak puszy³a mi w³osy... tzn na koniec dnia i po spaniu mia³am baaardzo zmierzwione koñcówki.

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
tak, Miluchova jak robi³a kerapro, to pisa³a w³asnie, ¿e tutaj keratyna jest bardzo daleko w sk³adzie, je¶li chodzi o ilo¶æ keratyny to napewno wygrywa encanto, ciekawe jak jest przy tym alfaparfie , Miluchova, nie zastanawiasz siê nad Alfaparfem u mamy?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



no w³a¶nie!!!! Zepsuæ tak± od¿ywkê !!! NIe wiem wogóle po co w maskach i od¿ywkach wal± sodium, w szamponach i myd³ach to wiadomo, ale w od¿ywkach ????
Zastanawiam siê, ale najpierw chyba wypróbujê na sobie chcê jej zrobiæ gdzie¶ w kwietniu, wiêc mam czas na przetestowanie jednego ¶rodka

sól wal± w celu zagêszczenia produktu, no i czêsto robi po prostu za konserwant... chocia¿ moim zdaniem mogli nasypaæ skrobii ziemniaczanej, ona nadaje niesamowit± konsystencjê od¿ywkom a do tego jednak co¶ robi z tymi w³osami po¿ytecznego zakonserwowaæ zawsze mo¿na czym¶ innym
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:16   #1704
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê, ale najpierw chyba wypróbujê na sobie chcê jej zrobiæ gdzie¶ w kwietniu, wiêc mam czas na przetestowanie jednego ¶rodka
chcesz na sobie wypróbowaæ alfaparf?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:17   #1705
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, jaki efekt Wam dala skrobia dodana do maski/odzywki? W sensie... wzmacnia tylko jej dzialanie? Czy np. jest nadzieja, ze jak dodam ja do tej ch... odzywki z Organix to jednak nie bedzie mi wtedy robi³a szczoty?

A w ogole to!!! Wczoraj w koncu wykonczylam szampon z Avonu (700 ml...) i wrocilam do wisniowego Cece, ktorego mam jeszcze ok. po³owy. A potem hulaj dusza kupie cos calkiem zupelnie nowego, yeah Juz nigdy nie kupie tak duzego szamponu, nigdy!
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2015-01-06 o 20:18
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:18   #1706
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
chcesz na sobie wypróbowaæ alfaparf?
tak, w sumie mam w dobrym stanie ju¿ w³osy, wiêc historia z kerapro ju¿ nie powinna siê powtórzyæ

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jaki efekt Wam dala skrobia dodana do maski/odzywki? W sensie... wzmacnia tylko jej dzialanie? Czy np. jest nadzieja, ze jak dodam ja do tej ch... odzywki z Organix to jednak nie bedzie mi wtedy robi³a szczoty?

A w ogole to!!! Wczoraj w koncu wykonczylam szampon z Avonu (700 ml...) i wrocilam do wisniowego Cece, ktorego mam jeszcze ok. po³owy. A potem hulaj dusza kupie cos calkiem zupelnie nowego, yeah Juz nigdy nie kupie tak duzego szamponu, nigdy!
mi nab³yszcza i wyg³adza. Dzi¶ siadam przy stole, a T¯ do mnie, ¿e mi w³osy piêknie l¶ni± tak¿e... dzia³a S± bardziej miêkkie, ale nie u³atwia rozczesywania.

gratulujê wykoñczenia szamponu, ja denkujê babuszkê agafii - maskê jajeczn±... jeszcze mi zosta³o tak du¿o, a ju¿ mam jej do¶æ jutro na³o¿ê j± przed myciem i po myciu.. i powinna siê skoñczyæ. Jak nie, to ogolê ni± nogi, bo ju¿ mam jej do¶æ

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-01-06 o 20:21
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:37   #1707
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jaki efekt Wam dala skrobia dodana do maski/odzywki? W sensie... wzmacnia tylko jej dzialanie? Czy np. jest nadzieja, ze jak dodam ja do tej ch... odzywki z Organix to jednak nie bedzie mi wtedy robi³a szczoty?

A w ogole to!!! Wczoraj w koncu wykonczylam szampon z Avonu (700 ml...) i wrocilam do wisniowego Cece, ktorego mam jeszcze ok. po³owy. A potem hulaj dusza kupie cos calkiem zupelnie nowego, yeah Juz nigdy nie kupie tak duzego szamponu, nigdy!
Jak najbardziej jest nadzieja. Ja w³a¶nie w ten sposób zdenkowa³am koszmarn± maskê good bye damage W³osy po u¿yciu takiej stuningowanej maski (tylko oprócz skrobii doda³am jeszcze kilka kropel oliwy i troszkê kakao) by³y bardzo g³adkie i miêkkie A po masce solo by³y spuszone.
Warto spróbowaæ jak masz jakiego¶ koszmarka w swoich zbiorach
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:37   #1708
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, czy która¶ z Was u¿ywa³a olejku Matrixa Biolage Exquisite po keratynie?

O tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...treatment.html
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 21:22   #1709
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
ja mogê poleciæ maskê keratynow± Ki-power, fajna jest wystarczy jej odrobina na ca³e w³osy.
Kasza j± te¿ chwali nawet mam od niej odlewke i po Kativie j± naloze





Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
najpewniej jako wype³niacz chocia¿ w od¿ywkach i tak rzadko kiedy spotyka siê sól- osobi¶cie widzia³am tylko w timotei l¶ni±cy blask. (nad czym trochê rozpaczam, bo odzywka jest ¶wietna )
I timotei drogocenne olejki tez ma lubiê j± i jeszcze ten zapach przypominaj±cy mojego "by³ego" bo bez zobowi±zañ

Mo¿e kto¶ da na pierwszy post pielêgnacjê po danym kp? Wiadomo ka¿da ma inne w³osy ale mogliby¶my opisaæ mniej wiêcej przy jakim kp trzeba wiêcej/mniej pielêgnacji? Czy to g³upi pomys³?
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-06, 22:54   #1710
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza j± te¿ chwali nawet mam od niej odlewke i po Kativie j± naloze







I timotei drogocenne olejki tez ma lubiê j± i jeszcze ten zapach przypominaj±cy mojego "by³ego" bo bez zobowi±zañ

Mo¿e kto¶ da na pierwszy post pielêgnacjê po danym kp? Wiadomo ka¿da ma inne w³osy ale mogliby¶my opisaæ mniej wiêcej przy jakim kp trzeba wiêcej/mniej pielêgnacji? Czy to g³upi pomys³?
my¶lê ¿e dobry pomys³ mo¿na by zrobiæ jeden punkt porównuj±cy wszystkie przetestowane przez nas zabiegi pod wzglêdem zarówno wyprostowania jak i regeneracji.
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.