Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-14, 14:59   #2131
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
[/COLOR]Robi³am Inoar 10.02, dzi¶ jest 14. My³am w³osy 1 raz. Nadal s± przepiêknie proste ale ten przyklep!!! Kiedy minie????? Jak d³ugo Inoar utrzymuje siê na krêconych blond w³osach?
Zdawaj relacje jak bêdzie siê sprawowa³ INOAR u mnie przyklap utrzymywa³ siê do 2 tyg ale pomagam sobie zawsze suchym szamponem
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-14, 15:03   #2132
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1 573
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Sk³ad od¿ywki Hask Keratin Protein
SK£AD: WATER / EAU (AQUA), cetylowy CETRIMONIUM chlorek, Chlorek behenotrimoniowy, palmitynian izopropylu, gliceryna, Cyklopentasiloksan, ZAPACH / PARFUM, KERATIN AMINOKWASY , COCYL HYDROLYZED KERATIN, keratyna, HYDROLYZED KERATIN, hydrolizat kolagenu, Butyrospermum Parkii (Shea) Mas³o OLEA indicum (SEZAM) olej z nasion, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, hydrolizowane bia³ko sojowe, Dimetikon, PANTEHNOL (witamina B5), fenoksyetanolu, kwas cytrynowy, POLYQUATERNIUM-55, stearylowy.

Nada siê? Mogê jej u¿ywaæ czy lecieæ po Organixa br±zowego?

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------



Zdawaj relacje jak bêdzie siê sprawowa³ INOAR u mnie przyklap utrzymywa³ siê do 2 tyg ale pomagam sobie zawsze suchym szamponem

ale wyczyta³am, ¿e suchy szampon ma w sk³adzie alkohol denat.... mo¿e byæ???

Ile p³aci³a¶ za Inoar? Ja 400 z³ w W-wie?
dziubas3105 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-14, 15:06   #2133
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Poka¿ wiadomo¶æ
Sk³ad od¿ywki Hask Keratin Protein
SK£AD: WATER / EAU (AQUA), cetylowy CETRIMONIUM chlorek, Chlorek behenotrimoniowy, palmitynian izopropylu, gliceryna, Cyklopentasiloksan, ZAPACH / PARFUM, KERATIN AMINOKWASY , COCYL HYDROLYZED KERATIN, keratyna, HYDROLYZED KERATIN, hydrolizat kolagenu, Butyrospermum Parkii (Shea) Mas³o OLEA indicum (SEZAM) olej z nasion, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, hydrolizowane bia³ko sojowe, Dimetikon, PANTEHNOL (witamina B5), fenoksyetanolu, kwas cytrynowy, POLYQUATERNIUM-55, stearylowy.

Nada siê? Mogê jej u¿ywaæ czy lecieæ po Organixa br±zowego?

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------




ale wyczyta³am, ¿e suchy szampon ma w sk³adzie alkohol denat.... mo¿e byæ???

Ile p³aci³a¶ za Inoar? Ja 400 z³ w W-wie?
Na sk³adzie za bardzo nie siê znam wiec nie pomogê . Natomiast szampon suchy Ma w sk³adzie denat ale niestety wszystkie maj± chyba ..a ja bez niego nie umiem funkcjonowaæ juz :p ale nie zauwa¿y³am ¿eby cokolwiek siê dzia³o przez niego tym bardziej ze go u¿ywam tylko u nasady . Ja p³aci³am 410 niby na promocji :p
W Warszawie na Ursusie .
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-14, 15:24   #2134
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1 573
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Na sk³adzie za bardzo nie siê znam wiec nie pomogê . Natomiast szampon suchy Ma w sk³adzie denat ale niestety wszystkie maj± chyba ..a ja bez niego nie umiem funkcjonowaæ juz :p ale nie zauwa¿y³am ¿eby cokolwiek siê dzia³o przez niego tym bardziej ze go u¿ywam tylko u nasady . Ja p³aci³am 410 niby na promocji :p
W Warszawie na Ursusie .
Ja na Kabatach
Robi³a¶ ju¿ wcze¶niej prostowanie czy to 1. raz???

Mo¿e nastêpnym razem zrobimy sobie wzajemnie?
dziubas3105 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-14, 15:30   #2135
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na Kabatach
Robi³a¶ ju¿ wcze¶niej prostowanie czy to 1. raz???

Mo¿e nastêpnym razem zrobimy sobie wzajemnie?
Mój 1 raz i na pewno nie ostatni uwielbiam poranki bez prostownicy wiesz co ja boje siê sama robiæ za ma³o preparatu dam albo co¶ ...z reszt± zobaczê jeszcze ciekawe ile inoar bêdzie siê trzyma³
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-14, 15:32   #2136
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1 573
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Mój 1 raz i na pewno nie ostatni uwielbiam poranki bez prostownicy wiesz co ja boje siê sama robiæ za ma³o preparatu dam albo co¶ ...z reszt± zobaczê jeszcze ciekawe ile inoar bêdzie siê trzyma³
te¿ jestem ciekawa, ja mam naturalnie krêcone zmasakrowane rozja¶nianiem w³osy...
dziubas3105 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-15, 13:08   #2137
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny mam pytanie odno¶nie tej emulsji gloria. Nak³adacie ja razem z odzywka po myciu tak ? Dzi¶ pojecha³am do Auchan i zakupi³am dwie butelki nie mogê siê doczekaæ efektu
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 13:44   #2138
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny ss chetne na rozebranie calej butli keratyny Encanto? z allegro widze, ze juz ciezko o nierozcienczone odlewki NIEALTUALNE
a
moze ktoras z Was stosowala NTBK?

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2015-02-16 o 10:19
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-15, 15:11   #2139
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pytanie odno¶nie tej emulsji gloria. Nak³adacie ja razem z odzywka po myciu tak ? Dzi¶ pojecha³am do Auchan i zakupi³am dwie butelki nie mogê siê doczekaæ efektu
ja kiedy¶ nak³ada³am bardzo du¿± ilo¶æ solo, czyli po umyciu szamponu. Jednak po d³ugim u¿ywaniu zaczê³a mnie swêdzieæ g³owa. Teraz, myjê szamponem, nak³adam maskê/od¿ywkê i na t± od¿ywkê du¿± ³y¿kê sto³ow± glorii (na moje d³ugie w³osy ok 70 cm), czekam tyle ile mam czasu max 5 minut i sp³ukujê.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-15, 21:08   #2140
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dzi¶ by³o pierwsze mycie w³osy b.miêkkie, proste, b³yszcz±ce i- co mnie zaskoczy³o b.uniesione od nasady ci±gle czujê zapach keratyny, wybija taka s³odka nuta, jakby krówek
w³a¶ciwie to wygl±daj± a¿ sztucznie, podobno mam w³osy jak lalka barbie, no ale nie mnie oceniaæ

my³am biovaxem do w³osów blond, potem od¿. organix z keratyn±
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-15, 21:34   #2141
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 841
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pytanie odno¶nie tej emulsji gloria. Nak³adacie ja razem z odzywka po myciu tak ? Dzi¶ pojecha³am do Auchan i zakupi³am dwie butelki nie mogê siê doczekaæ efektu
A co ta Gloria takiego daje, ze sie nie mozesz doczekac efektu?
aleksjaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 08:08   #2142
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej Dziewczyny. U mnie minelo ponad 2mc od kp Kativa. Jestem zadowolona. Wlosy nadal proste. Odrost jedynie wymaga wiecej uwagi i reaguje na wilgoc. Poza tym na dlugosci proste (oczywiscie po wysuszeniu suszarka). Wstawiam zdjecie. Nie ma mi kto zrobic wiec jest nie najlepszej jakosci ale mysle, ze oddaje stan wlosow. Koncowki powinnam podciac od razu po kp, ale wstrzymywalam sie u powiem wam, ze udalo mi sie je uratowac. Co prawda i tak wymagaja podciecia, bo zmagam sie z wypadaniem wlosow i mocno sie przerzedzily, ale to juz niebawem

Golidka, ja bym byla chetna na odlewke encanto. Wzielabym 75/100ml (podpowiedzcie ile potrzeba na moje wlosy). Kolejne kp planuje w okolicach kwietnia, bo pod koniec marca bede miala dekoloryzacje, wiec przyda sie wlosom odzywienie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150216_085928_3-1.jpg (57,4 KB, 76 za³adowañ)
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 08:11   #2143
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny. U mnie minelo ponad 2mc od kp Kativa. Jestem zadowolona. Wlosy nadal proste. Odrost jedynie wymaga wiecej uwagi i reaguje na wilgoc. Poza tym na dlugosci proste (oczywiscie po wysuszeniu suszarka). Wstawiam zdjecie. Nie ma mi kto zrobic wiec jest nie najlepszej jakosci ale mysle, ze oddaje stan wlosow. Koncowki powinnam podciac od razu po kp, ale wstrzymywalam sie u powiem wam, ze udalo mi sie je uratowac. Co prawda i tak wymagaja podciecia, bo zmagam sie z wypadaniem wlosow i mocno sie przerzedzily, ale to juz niebawem

Golidka, ja bym byla chetna na odlewke encanto. Wzielabym 75/100ml (podpowiedzcie ile potrzeba na moje wlosy). Kolejne kp planuje w okolicach kwietnia, bo pod koniec marca bede miala dekoloryzacje, wiec przyda sie wlosom odzywienie
jakie pro¶ciutkie ¶wietnie trzyma siê na nich ta kativa

Co do encanto: ja bym proponowa³a wzi±æ na wszelki wypadek 100 ml Lepiej jak trochê zostanie ni¿ jakby mia³o brakn±æ
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 08:17   #2144
sobek92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 332
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ss chetne na rozebranie calej butli keratyny Encanto? z allegro widze, ze juz ciezko o nierozcienczone odlewki
a
moze ktoras z Was stosowala NTBK?
ja tez jestem chetna na 75 ml
sobek92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 08:37   #2145
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Poka¿ wiadomo¶æ
A co ta Gloria takiego daje, ze sie nie mozesz doczekac efektu?
Nadale wlosom taki ekstremalny po¶lizg.
Ja ja nakladam tak, ze klade odzywke i na ni± Glorie, a nastepnie splukuje.
Co ciekawe, ta emulsja ma lepszy sklad niz maska

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny. U mnie minelo ponad 2mc od kp Kativa. Jestem zadowolona. Wlosy nadal proste. Odrost jedynie wymaga wiecej uwagi i reaguje na wilgoc. Poza tym na dlugosci proste (oczywiscie po wysuszeniu suszarka). Wstawiam zdjecie. Nie ma mi kto zrobic wiec jest nie najlepszej jakosci ale mysle, ze oddaje stan wlosow. Koncowki powinnam podciac od razu po kp, ale wstrzymywalam sie u powiem wam, ze udalo mi sie je uratowac. Co prawda i tak wymagaja podciecia, bo zmagam sie z wypadaniem wlosow i mocno sie przerzedzily, ale to juz niebawem

Golidka, ja bym byla chetna na odlewke encanto. Wzielabym 75/100ml (podpowiedzcie ile potrzeba na moje wlosy). Kolejne kp planuje w okolicach kwietnia, bo pod koniec marca bede miala dekoloryzacje, wiec przyda sie wlosom odzywienie
Piekne wlosy
Tez proponuje 100 ml wziac, na wszelki wypadek.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 08:54   #2146
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziekuje dziewczyny
Golidka, w takim razie ja jestem chetna na 100ml encanto

Powiedzcie mi gdzie ta Glorie mozna dostac? U mnie w miescie nigdzie jej nie moge dorwac:/ moze nie wiem gdzie szukac. Dosteona jest gdzies w necie?

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2015-02-16 o 08:59
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:48   #2147
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 841
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Nadale wlosom taki ekstremalny po¶lizg.
Ja ja nakladam tak, ze klade odzywke i na ni± Glorie, a nastepnie splukuje.
Co ciekawe, ta emulsja ma lepszy sklad niz maska
Dzieki za wyja¶nienie! Kilka miesiêcy temu pierwszy raz j± widzia³am na sklepowej pó³ce ( w Auchanie chyba) i kupi³am, poniewaz cos kojarzylam, ze blogerki o niej pozytywne rzeczy pisaly, ale jeszcze nie uzywalam

W ogole widzialam tam duzo kosmetykow do wlosow niespotykanych w innych popularnych marketach/drogeriach
aleksjaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:18   #2148
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny przepraszam als rozebralam juz z kolezankami caly zestaw i nie zdazylam edytowac posta
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 12:53   #2149
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzcie mi gdzie ta Glorie mozna dostac? U mnie w miescie nigdzie jej nie moge dorwac:/ moze nie wiem gdzie szukac. Dosteona jest gdzies w necie?
w markecie to tylko auchan, ale mo¿e jakie¶ drogerie osiedlowe równie¿ maj±
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 13:33   #2150
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny mam pytanie, macie jaki¶ sposób ma zmierzwione koñcówki ? Bo inoar jest super ale po nocy te koñcówki ....nie podoba mi siê totakie sianowate . Mo¿e jakie¶ serum ¿eby je rano podarowaæ ?? Od razu mówiê ¿e stosuje kerapro dodatkowo po myciu
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 15:03   #2151
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
w markecie to tylko auchan, ale mo¿e jakie¶ drogerie osiedlowe równie¿ maj±
Auchana u mnie nie ma niestety, a wszystkie osiedlowe drogerie juz odwiedzilan i nic Ale udalo mi sie w necie trafic na ta emulsje za 2.99 wzielam od razu 5 buteleczek i kilka innych rzeczy wiec siw oplacalo wrzucam link to sklepu, bo moze cos wam wpadnie w oko, fajne ceny jak dla mnie http://zrodlaurody.pl
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 15:13   #2152
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pytanie, macie jaki¶ sposób ma zmierzwione koñcówki ? Bo inoar jest super ale po nocy te koñcówki ....nie podoba mi siê totakie sianowate . Mo¿e jakie¶ serum ¿eby je rano podarowaæ ?? Od razu mówiê ¿e stosuje kerapro dodatkowo po myciu
rano jak wstaniesz zwil¿ je wod±, przeczesz i poczekaj a¿ wyschn±. Powinno pomóc
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 16:10   #2153
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny. U mnie minelo ponad 2mc od kp Kativa. Jestem zadowolona. Wlosy nadal proste. Odrost jedynie wymaga wiecej uwagi i reaguje na wilgoc. Poza tym na dlugosci proste (oczywiscie po wysuszeniu suszarka). Wstawiam zdjecie. Nie ma mi kto zrobic wiec jest nie najlepszej jakosci ale mysle, ze oddaje stan wlosow. Koncowki powinnam podciac od razu po kp, ale wstrzymywalam sie u powiem wam, ze udalo mi sie je uratowac. Co prawda i tak wymagaja podciecia, bo zmagam sie z wypadaniem wlosow i mocno sie przerzedzily, ale to juz niebawem

Golidka, ja bym byla chetna na odlewke encanto. Wzielabym 75/100ml (podpowiedzcie ile potrzeba na moje wlosy). Kolejne kp planuje w okolicach kwietnia, bo pod koniec marca bede miala dekoloryzacje, wiec przyda sie wlosom odzywienie

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Auchana u mnie nie ma niestety, a wszystkie osiedlowe drogerie juz odwiedzilan i nic Ale udalo mi sie w necie trafic na ta emulsje za 2.99 wzielam od razu 5 buteleczek i kilka innych rzeczy wiec siw oplacalo wrzucam link to sklepu, bo moze cos wam wpadnie w oko, fajne ceny jak dla mnie http://zrodlaurody.pl
O dziêki za link do sklepu
U mnie Gloria kosztuje 8 z³ wiêc trochê drogo w porównaniu do cen o którym pisa³y¶cie niejednokrotnie
Zamówi³am Kative przed chwil± :P zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 17:07   #2154
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pytanie, macie jaki¶ sposób ma zmierzwione koñcówki ? Bo inoar jest super ale po nocy te koñcówki ....nie podoba mi siê totakie sianowate . Mo¿e jakie¶ serum ¿eby je rano podarowaæ ?? Od razu mówiê ¿e stosuje kerapro dodatkowo po myciu
Olejek Dove Pure Care Dry oil
na koncowki idealny , szczegolnie po nocy ;-)
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 18:33   #2155
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1 573
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!!!!
kolejne mycie po Inoarze, w³osy na 3/4 d³ugo¶ci miód malina ale na koñcówkach...
masakra!!! s± tak spalone, ¿e a¿ z rozdwojenia siê skrêcaj±

co mogê zrobiæ???
¶ci±æ? (bardzo bym nie chcia³a bo i tak s± krótkie)
ratowaæ?? (czym???)
a mo¿e pój¶æ do fryzjerki z reklamacj± aby m jeszcze raz koñce Inoarem przelecia³a???
dziubas3105 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 18:48   #2156
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!!!!
kolejne mycie po Inoarze, w³osy na 3/4 d³ugo¶ci miód malina ale na koñcówkach...
masakra!!! s± tak spalone, ¿e a¿ z rozdwojenia siê skrêcaj±

co mogê zrobiæ???
¶ci±æ? (bardzo bym nie chcia³a bo i tak s± krótkie)
ratowaæ?? (czym???)
a mo¿e pój¶æ do fryzjerki z reklamacj± aby m jeszcze raz koñce Inoarem przelecia³a???
poka¿ te koñcówki ze zdjêcia ocenimy co da siê jeszcze z nimi zrobiæ
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 19:19   #2157
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!!!!
kolejne mycie po Inoarze, w³osy na 3/4 d³ugo¶ci miód malina ale na koñcówkach...
masakra!!! s± tak spalone, ¿e a¿ z rozdwojenia siê skrêcaj±

co mogê zrobiæ???
¶ci±æ? (bardzo bym nie chcia³a bo i tak s± krótkie)
ratowaæ?? (czym???)
a mo¿e pój¶æ do fryzjerki z reklamacj± aby m jeszcze raz koñce Inoarem przelecia³a???
Moja kole¿anka mia³a to samo po 3 tygodniach (ale tylko na grzywce), zrobi³a dodatkow± porcje wprasowanej keratyny INOAR i niestety by³o jeszcze gorzej

Nie wiem co to mo¿e byæ....

a co do olejków na koñcówki - dziewczyny dziêkujê za propozycje olejków zanim przeczyta³am Wasze posty zakupi³am ten olejek:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-luxe-oil.html

Nie mog³a wytrzymaæ i ju¿ sobie go u¿y³am na te okropne koñcówki...nie chce zapeszaæ ale chyba bêdzie HIT(jezcze go potestuje)
Niby olejek ale jakby taki suchy jest... w³ósów nie zostawia t³ustych i od razu koñcówki wygl±daj± lepiej zobaczê jak dzia³a na mokre w³osy.
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:01   #2158
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1 573
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Widzicie to siano???

Miluchova jeste¶ z ¯ywca, ja z W-wy. Jestem zachwycona Twoimi pracami!!! I tak sobie my¶lê, ¿e mo¿e przyjecha³abym do Ciebie na prostowanie? Mo¿e by³aby jaka¶ chêtna jeszcze, która zabra³aby siê ze mn±???
Co Ty na to? jaki jest koszt???
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-16 20.56.56.jpg (77,6 KB, 65 za³adowañ)
dziubas3105 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:30   #2159
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Poka¿ wiadomo¶æ
Widzicie to siano???

Miluchova jeste¶ z ¯ywca, ja z W-wy. Jestem zachwycona Twoimi pracami!!! I tak sobie my¶lê, ¿e mo¿e przyjecha³abym do Ciebie na prostowanie? Mo¿e by³aby jaka¶ chêtna jeszcze, która zabra³aby siê ze mn±???
Co Ty na to? jaki jest koszt???
zdjêcie trochê niewyra¼ne wiêc wierzê na s³owo. A przed zabiegiem mia³a¶ bardzo zniszczone w³osy? Je¿eli tak, to normalne ¿e koñcówki najbardziej ucierpia³y i raczej bez no¿yczek siê nie obejdzie.
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:36   #2160
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1 573
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
zdjêcie trochê niewyra¼ne wiêc wierzê na s³owo. A przed zabiegiem mia³a¶ bardzo zniszczone w³osy? Je¿eli tak, to normalne ¿e koñcówki najbardziej ucierpia³y i raczej bez no¿yczek siê nie obejdzie.
codziennie prostowa³am grzywkê na 230...
mo¿e jest sposób aby uratowaæ? bardzo chcia³abym zapu¶ciæ t± grzywkê...
dziubas3105 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.