Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-08-29, 20:02   #3151
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ! Ja ju¿ po zabiegu, dzisiaj o 22 skoñczy³y¶my

W³osy s± o wiele bardziej miêkkie, straci³y mocno na objêto¶ci, ale tak na prawdê w koñcu pozby³am siê tego "puchu". Instrukcja by³a bardzo czytelna i krok po kroczku wykonywa³y¶my zabieg. Najgorszym momentem zabiegu by³o suszenie w³osów z keratyn± na nich. Na co dzieñ noszê soczewki i du¿ym b³êdem by³o nie zdjêcie ich przed zabiegiem. Gdyby mieszkanie by³o niewentylowane to by by³a katorga.... Prostownica na szczê¶cie wytrzyma³a wszystko

W pa¼dzierniku osiemnastka siostry siê szykuje przez co bêdzie powód aby ewentualnie powtórzyæ zabieg chocia¿ chcia³abym, ¿eby efekt z dzi¶ trzyma³ siê jak najd³u¿ej. Ju¿ zaopatrzy³am siê nawet w szampon Babydream (taniutki)
Wspania³y efekt!

W ogóle to chcia³am siê przywitaæ Planujê wyprostowaæ w³osy keratyn±, jednak mam ju¿ naprawdê spory odrost, który i tak musi poczekaæ tydzieñ na farbowanko, bo czekam na przys³anie jej z neta. Szuka³am informacji, dlaczego w³a¶ciwie nie powinno siê farbowaæ w³osów 2 tyg. przed i po zabiegu, ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalaz³am. Czy wp³ywa to na efekt? Znalaz³am opinie, ¿e dziewczyny farbowa³y 2 dni po zabiegu i nic siê nie sta³o. Je¶li konieczne jest odczekanie, to najpierw bêdê musia³a zafarbowaæ, bo mój odrost jest tragiczny S³ysza³am jednak, ¿e w³osy po prostowaniu ja¶niej±, wiêc czy jest sens farbowaæ przed, a potem musieæ zaraz farbowaæ po, bo zmieni³y kolor?

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2015-08-30 o 09:23
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-30, 15:14   #3152
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
Wspania³y efekt!



W ogóle to chcia³am siê przywitaæ Planujê wyprostowaæ w³osy keratyn±, jednak mam ju¿ naprawdê spory odrost, który i tak musi poczekaæ tydzieñ na farbowanko, bo czekam na przys³anie jej z neta. Szuka³am informacji, dlaczego w³a¶ciwie nie powinno siê farbowaæ w³osów 2 tyg. przed i po zabiegu, ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalaz³am. Czy wp³ywa to na efekt? Znalaz³am opinie, ¿e dziewczyny farbowa³y 2 dni po zabiegu i nic siê nie sta³o. Je¶li konieczne jest odczekanie, to najpierw bêdê musia³a zafarbowaæ, bo mój odrost jest tragiczny S³ysza³am jednak, ¿e w³osy po prostowaniu ja¶niej±, wiêc czy jest sens farbowaæ przed, a potem musieæ zaraz farbowaæ po, bo zmieni³y kolor?

Jesli zalecaj± nie farbowaæ w odstêpie 2oxh tygodni przed i po go tego nie rób. Niw wiem w jaki sposób ale podobno Zbyt wcze¶nie na³o¿ona farba psuje efekt prostowania. Najlepiej zafarbowac w³osy po keratynie bo rozja¶nia w³osy, najwieksza ró¿nice widaæ na kolrze br±zowym, na blondzie tak bardzo nie rozja¶nia.



Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-30, 16:17   #3153
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Jesli zalecaj± nie farbowaæ w odstêpie 2oxh tygodni przed i po go tego nie rób. Niw wiem w jaki sposób ale podobno Zbyt wcze¶nie na³o¿ona farba psuje efekt prostowania. Najlepiej zafarbowac w³osy po keratynie bo rozja¶nia w³osy, najwieksza ró¿nice widaæ na kolrze br±zowym, na blondzie tak bardzo nie rozja¶nia.



Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

Mi chyba ze dwa tony rozja¶ni³o na blondzie w³a¶nie. Farbowa³am tydzieñ po zabiegu i nic sie nie sta³o wiec ja bym tak nie straszy³a ze efekt sie popsuje.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-31, 11:57   #3154
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczynki, ¶pieszê z aktualizacj± po moim zabiegu Nanox Encanto... jestem teraz oko³o miesi±ca po i... w³osy zaczynaj± siê krêciæ Na pocz±tku efekt by³ naprawdê fajny, zupe³nie jak po zwyk³ym Encanto, ale teraz te wszystkie moje loczki, które odros³y tu¿ przy skórze, znowu zaczynaj± siê niesfornie falowaæ

Wydaje mi siê, ¿e zabieg mo¿e mieæ efekt bardziej od¿ywiaj±cy ni¿ prostuj±cy (jednak), poniewa¿ w³osy s± b³yszcz±ce i widocznie zdrowe.
Powodem mo¿e byæ te¿ to, ¿e u¿ywam zwyk³ych szamponów. Jednak zawsze jak robi³am Encanto to u¿ywa³am szamponów z sol± i SLS-ami, a tak szybko siê nie wyp³uka³o

No có¿, zobaczymy co bêdzie dalej. W sumie i tak ostatnio coraz czê¶ciej po latach prostowania na keratynê zastanawiam siê nad powrotem do krêcio³ków jednak my¶la³am, ¿e efekt utrzyma siê d³u¿ej.
__________________
Blogowo - co¶ dla fanów Sylvii Plath
Polonistka, copywriterka, wieczna studentka prawa
Zakrêcona maniaczka prostych w³osów
Uzale¿niona od czipsów pastafarianka
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:08   #3155
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki, ¶pieszê z aktualizacj± po moim zabiegu Nanox Encanto... jestem teraz oko³o miesi±ca po i... w³osy zaczynaj± siê krêciæ Na pocz±tku efekt by³ naprawdê fajny, zupe³nie jak po zwyk³ym Encanto, ale teraz te wszystkie moje loczki, które odros³y tu¿ przy skórze, znowu zaczynaj± siê niesfornie falowaæ

Wydaje mi siê, ¿e zabieg mo¿e mieæ efekt bardziej od¿ywiaj±cy ni¿ prostuj±cy (jednak), poniewa¿ w³osy s± b³yszcz±ce i widocznie zdrowe.
Powodem mo¿e byæ te¿ to, ¿e u¿ywam zwyk³ych szamponów. Jednak zawsze jak robi³am Encanto to u¿ywa³am szamponów z sol± i SLS-ami, a tak szybko siê nie wyp³uka³o

No có¿, zobaczymy co bêdzie dalej. W sumie i tak ostatnio coraz czê¶ciej po latach prostowania na keratynê zastanawiam siê nad powrotem do krêcio³ków jednak my¶la³am, ¿e efekt utrzyma siê d³u¿ej.
To trochê s³abo, skoro efekt tak krótko siê utrzymuje. Ja siê bojê, ¿e jak po Encanto bêdê olejowac i maskowac w³osy to zaczn± siê falowaæ i puszyæ.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-31, 16:50   #3156
popilnuj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomo¶ci: 107
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zrobi³am sobie pierwszy raz keratynowe prostowanie w niedzielê - zamawia³am od polecanej ju¿ bidzis2702 (kontakt i ekspresowa wysy³ka - rewelacja).
Czujê, ¿e w³osy s± mega ciê¿kie i tak jakby têpe. Byæ mo¿e zrobi³am co¶ ¼le - ale mimo to, jestem zadowolona. U¿ywa³am prostownicy dzieñ w dzieñ, a dzi¶ spokojnie wystarczy³o tylko przeczesaæ w³osy. Po przebudzeniu nie by³y idealnie proste, kilka kosmyków odstawa³o od reszty. W³osy poja¶nia³y gdzie¶ o ton - dla mnie na plus
Zamówi³am buteleczki 100ml (encanto), zosta³o mi mniejsze pó³ butelki. W³osy do ³opatek, krótsze przy twarzy - ale bardzo cienkie, st±d pewnie taka oszczêdno¶æ.
Zabieg robi³am na do¶æ zniszczonych w³osach, a dok³adniej na zniszczonych koñcówkach - i niestety przy rozczesywaniu siê niemi³osiernie krusz±, ale nie oczekiwa³am cudów je¶li o nie chodzi.
Zobaczymy jak d³ugo utrzyma siê efekt Ogólnie polecam! Bardzo
popilnuj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:13   #3157
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ufff... 4 godziny z Encanto... Ale bol± rêce

Najgorsze by³o suszenie tej od¿ywki - ten drugi etap., po ponownym myciu w³osów.
A ten zapach - masakra.

Na razie nie widzê ró¿nicy w efekcie pomiêdzy encanto a coco choco. Zobaczymy co bêdzie dalej
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 19:19   #3158
mleczna15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 3
Keratynowe prostowanie w³osów

Witam, mam pusz±ce siê w³osy, które w dodatku siê krêc±. Nawet jak je wyprostuje, to wystarczy ¿e jest wilgotno na zewn±trz i wygl±dam strasznie. Od jakiego¶ czasu je farbuje. I teraz zastanawiam siê nad keratynowym prostowaniem w³osów. Macie z tym jakie¶ do¶wiadczenie? Polecacie to czy raczej nie?
Jak ju¿ zdecydowaæ siê to na jak± metodê? True keratin, global keratin, Sunliss czy CocoChoco?
mleczna15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-04, 20:26   #3159
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów

Cytat:
Napisane przez mleczna15 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam pusz±ce siê w³osy, które w dodatku siê krêc±. Nawet jak je wyprostuje, to wystarczy ¿e jest wilgotno na zewn±trz i wygl±dam strasznie. Od jakiego¶ czasu je farbuje. I teraz zastanawiam siê nad keratynowym prostowaniem w³osów. Macie z tym jakie¶ do¶wiadczenie? Polecacie to czy raczej nie?
Jak ju¿ zdecydowaæ siê to na jak± metodê? True keratin, global keratin, Sunliss czy CocoChoco?
Przejrzyj w±tek. Du¿o takich dziewczyn tu by³o i robi³o keratynowe prostowanie. Wystarczy poszukaæ.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-04, 20:45   #3160
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
To trochê s³abo, skoro efekt tak krótko siê utrzymuje. Ja siê bojê, ¿e jak po Encanto bêdê olejowac i maskowac w³osy to zaczn± siê falowaæ i puszyæ.
No, s³abo... teraz jest jeszcze gorzej, tzn. w³osy pod spodem, tam gdzie odros³y od ostatniego zabiegu, krêc± siê baardzo. Na górze jest spoko - wystarczy suszyæ na szczotce i s± proste bez prostownicy. Poza tym - tam gdzie mia³am wielokrotnie robione encanto - w³osy s± ca³kowicie proste. Jednak my¶lê, ¿e dla osób, które chc± zrobiæ Nanox to wyra¼na wskazówka, ¿e zabieg bardziej od¿ywia ni¿ prostuje. Przynajmniej w moim przypadku.
__________________
Blogowo - co¶ dla fanów Sylvii Plath
Polonistka, copywriterka, wieczna studentka prawa
Zakrêcona maniaczka prostych w³osów
Uzale¿niona od czipsów pastafarianka
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-05, 14:20   #3161
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W³osy do ³opatek - encanto braæ 100ml czy to za du¿o?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 15:11   #3162
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, w³a¶nie robiê zabieg encanto. Sk±d byæ pewna, ¿e w³osy wysch³y mi wystarczaj±co, ¿eby je prostowaæ? S± bardzo dziwne w dotyku, wiêc ciê¿ko mi to stwierdziæ i bojê siê, ¿e spalê sobie w³osy...
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-05, 17:00   #3163
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy do ³opatek - encanto braæ 100ml czy to za du¿o?

Robi³am mojej siostrze dzi¶ i ma w³osy za ramiona i zesz³o równe 80 ml.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-05, 17:03   #3164
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am mojej siostrze dzi¶ i ma w³osy za ramiona i zesz³o równe 80 ml.
Dziêki bardzo. Zamówiê 100ml, a jak zostanie reszta to najwy¿ej po jakim¶ czasie po³o¿ê na same koñce.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-05, 18:03   #3165
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja dzi¶ robi³am swoje w³osy za ramiona encanto, mia³am 80ml. i na styk by³o ale ja mam mega cienkie w³osiska.

ogólnie nowa formu³a przypad³a mi do gustu - keratyna ró¿owa, gêsta, a od¿ywka moja wpada³a w lekki fiolecik?
bra³am do polecanego bidzis<co¶tam>

ciekawa jestem jak bêdzie po pierwszym myciu.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-05, 21:36   #3166
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja dzi¶ robi³am swoje w³osy za ramiona encanto, mia³am 80ml. i na styk by³o ale ja mam mega cienkie w³osiska.

ogólnie nowa formu³a przypad³a mi do gustu - keratyna ró¿owa, gêsta, a od¿ywka moja wpada³a w lekki fiolecik?
bra³am do polecanego bidzis<co¶tam>

ciekawa jestem jak bêdzie po pierwszym myciu.

U mnie zestaw identycznie wygl±da³. Od¿ywkê nak³ada³o mi sie o wiele lepiej bo nie by³a taka gêsta jak keratyna.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-05, 21:46   #3167
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mi te¿ nowa formu³a przypad³a do gustu o wiele ³atwiej by³o nak³adaæ i póki co trzyma nic siê nie puszy
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-05, 22:39   #3168
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi te¿ nowa formu³a przypad³a do gustu o wiele ³atwiej by³o nak³adaæ i póki co trzyma nic siê nie puszy

Robi³am tez star± formu³± i wydaje mi sie ze by³a wydajniejsza?
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-05, 22:45   #3169
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am tez star± formu³± i wydaje mi sie ze by³a wydajniejsza?
stara by³a bardzo rzadka i wg mnie przez to w³a¶nie mniej wydajna i gorzej siê nak³ada³o bo ¶cieka³a
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-06, 07:19   #3170
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am tez star± formu³± i wydaje mi sie ze by³a wydajniejsza?
tez mi sie wydajd, z byla wydajniejsza ale jak pisze Sylwka okropnie splywala.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-06, 08:11   #3171
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Robi³am wczoraj prostowanie i rano obudzi³am siê z powywyjanymi w³osami czy to znaczy, ¿e zabieg siê nie uda³ na moich w³osach?
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-06, 08:34   #3172
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am wczoraj prostowanie i rano obudzi³am siê z powywyjanymi w³osami czy to znaczy, ¿e zabieg siê nie uda³ na moich w³osach?
Dziewczyny mówi³y, ¿e te¿ tak mia³y i rano po prostu wyprostowa³y te w³osy, które siê powygina³y.

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-09-06 o 08:58
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-06, 08:41   #3173
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am wczoraj prostowanie i rano obudzi³am siê z powywyjanymi w³osami czy to znaczy, ¿e zabieg siê nie uda³ na moich w³osach?

Umyj g³owê i zobacz po myciu jak wygl±daj±.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-06, 08:57   #3174
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez mleczna15 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam pusz±ce siê w³osy, które w dodatku siê krêc±. Nawet jak je wyprostuje, to wystarczy ¿e jest wilgotno na zewn±trz i wygl±dam strasznie. Od jakiego¶ czasu je farbuje. I teraz zastanawiam siê nad keratynowym prostowaniem w³osów. Macie z tym jakie¶ do¶wiadczenie? Polecacie to czy raczej nie?
Jak ju¿ zdecydowaæ siê to na jak± metodê? True keratin, global keratin, Sunliss czy CocoChoco?
zale¿y jaki masz skrêt, jak bardzo ciê¿ko jest Ci ogarn±æ je, ¿eby siê nie wykrêca³y. dla mnie coco jest za s³abe i z czystym sercem polecam encanto robione w domu :P
Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
No, s³abo... teraz jest jeszcze gorzej, tzn. w³osy pod spodem, tam gdzie odros³y od ostatniego zabiegu, krêc± siê baardzo. Na górze jest spoko - wystarczy suszyæ na szczotce i s± proste bez prostownicy. Poza tym - tam gdzie mia³am wielokrotnie robione encanto - w³osy s± ca³kowicie proste. Jednak my¶lê, ¿e dla osób, które chc± zrobiæ Nanox to wyra¼na wskazówka, ¿e zabieg bardziej od¿ywia ni¿ prostuje. Przynajmniej w moim przypadku.
ale mnie zmartwi³ ten nanox (( wlasnie wracam z dwoch tygodni wakacji, chcac nie chcac wlosy bardzo czesto mialy kontakt z chlorem i morska woda, do tego turbo dawka slonca, liczylam na to, ze po powrocie spotkam same ochy i achy w stosunku do metody nanox :P

pisalas, ze myslisz nad powrotem do kreciolkow - mysle ze to spoko opcja, teraz loki sa bardziej po¿±dane niz kilka lat temu, kiedy zaczynalam prostowac. (tak uwazam :P) myslisz, ze takim nanoxem udaloby sie zlikwidowac puch, a uzyskac ladne, gladkie fale...? moze istnieje taki kompromis? ja tez chetnie wrocilabym na jakis czas do lokow, ale mam na to zbyt krotkie wlosy. tak jak pamietacie, zapuszczam. przed wyjazdem zafarbowalam na rudo i podcielam, nabraly zycia, aczkolwiek nie wiem co teraz z nimi zrobic :P chyba powinnam powtorzyc zabieg, nie ³±cz±c etapów.
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am wczoraj prostowanie i rano obudzi³am siê z powywyjanymi w³osami czy to znaczy, ¿e zabieg siê nie uda³ na moich w³osach?
hmmmmmmmmmm
wg mnie przy odpowiednio wykonanym zabiegu, przy uzyciu wysokiej temperatury - nie powinno tak byc.
jednak pewnie jest tez mozliwe, ze zabieg wykonalas dobrze, a wlosy powyginaly sie niewiadomo czemu :P daj znac jak bedzie po kolejnych nocach moze byc tez tak, ze co noc bedziesz sie tak budzila, kiedys tez tak mialam i to bardzo irytujace ;/
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-06, 09:09   #3175
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja o dziwo mam tak proste po tej nocy jak zaraz po skonczonym zabiegu. ale prawda wyjdzie na jaw dopiero po myciu

i niestety moja prostownica chyba umiera... bede musiala o nowej pomysldc przed nastepnym encanto. polecacie jakies modele? nie za drogoe bo ona bedzie mi skuzyc tylko do encanto, a tak bedzie tylko lapac kurz szafce.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-06, 09:14   #3176
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja o dziwo mam tak proste po tej nocy jak zaraz po skonczonym zabiegu. ale prawda wyjdzie na jaw dopiero po myciu

i niestety moja prostownica chyba umiera... bede musiala o nowej pomysldc przed nastepnym encanto. polecacie jakies modele? nie za drogoe bo ona bedzie mi skuzyc tylko do encanto, a tak bedzie tylko lapac kurz szafce.
ja mam remington s9500, dostalam ja z 4 lata temu od tza, wtedy byl to drogi super hit, dzis wpisuje w wyszukiwarke, ok 130 zl a baaardzo ja polecam, wg mnie jest nie do zdarcia :P mam cala serie, suszarka tez jest super
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-06, 09:45   #3177
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, w³a¶nie robiê zabieg encanto. Sk±d byæ pewna, ¿e w³osy wysch³y mi wystarczaj±co, ¿eby je prostowaæ? S± bardzo dziwne w dotyku, wiêc ciê¿ko mi to stwierdziæ i bojê siê, ¿e spalê sobie w³osy...
Tez chce wiedziec! w srode bede robic pierwszy zabieg
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-06, 10:00   #3178
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

co do stopnia wysuszenia:

po prostu musz± byæ suche, nie wiem jak to inaczej opisaæ

Ja ¶ci±gnê³am rêkawiczkê i delikatnie dotknê³am w³osów, sprawdzaj±c czy s± suche...

Nie nak³adajcie za du¿o keratyny to bêdzie dobrze


Na w³osy za ³opatki zu¿y³am nieca³e 100 ml
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-06, 10:01   #3179
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
co do stopnia wysuszenia:

po prostu musz± byæ suche, nie wiem jak to inaczej opisaæ

Ja ¶ci±gnê³am rêkawiczkê i delikatnie dotknê³am w³osów, sprawdzaj±c czy s± suche...

Nie nak³adajcie za du¿o keratyny to bêdzie dobrze


Na w³osy za ³opatki zu¿y³am nieca³e 100 ml
Dziêki za informacje. Ja zamówiê 100ml a potem najwy¿ej u¿yje tylko na koñcówki w celu regeneracji
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-06, 10:19   #3180
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
co do stopnia wysuszenia:

po prostu musz± byæ suche, nie wiem jak to inaczej opisaæ

Ja ¶ci±gnê³am rêkawiczkê i delikatnie dotknê³am w³osów, sprawdzaj±c czy s± suche...

Nie nak³adajcie za du¿o keratyny to bêdzie dobrze


Na w³osy za ³opatki zu¿y³am nieca³e 100 ml
dokladnie
racj± jest, ¿e w³osy s± dziwne w dotyku, ale musicie suszyc do momentu jak po prostu wyra¼nie beda suche :P

ja tam keratyny leje ile sie da
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.