Kocham Lancome!!! - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 17:09   #871
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A taka serie blyszczykow znacie?
To sa tzw. neonowe JT.
Jeszcze nie ma ich w Anglii. Na razie znalazlam tylko w Kanadzie.
ja tez pierwszy raz widze ale juz mi sie podoba ciekawe jakie kolorki maja w ofercie
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ostatnio dużo osób (podobno) kuszę


pierwszy raz widzę
ładniutki nawet ten kolor
no to ja sie doliczam do tych osob
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 17:09   #872
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Z tego co widze w opisie w Vogue, to sa 3 odcienie dostepne.
Na stronie kanadyjskiej maja dwa.
Poczekam, az seria wejdzie do Anglii.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 17:11   #873
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Z tego co widze w opisie w Vogue, to sa 3 odcienie dostepne.
Na stronie kanadyjskiej maja dwa.
Poczekam, az seria wejdzie do Anglii.
zanim wejdzie do PL to minie troche czasu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 20:30   #874
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Najpierw niech pojawi sie w Anglii. To juz blizej Polski niz Kanada;-)
A tak a propos Lancome to dzisiaj doszly moje zakupy. Rano odebralam z poczty 20 saszetek serum Primordiale a popoludniu listonosz przyniosl paczke z kremem pod oczy, tez Primordiale;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 20:38   #875
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A taka serie blyszczykow znacie?
To sa tzw. neonowe JT.
Jeszcze nie ma ich w Anglii. Na razie znalazlam tylko w Kanadzie.
Widzialam te blyszczyki w poniedzialek. Jest rozowy, fiolet i pomarancz. Bardzo kryjace, spodobal mi sie fiolet i tylko jego testowalam na rece. Napigmentowany i bez drobinek. Byly jeszcze w tej serii dwa cienie, zolty i niebieski i ... nie pamietam czy cos jeszcze. Tak wiec w Irlandii juz sa. W Anglii powinny byc na dniach
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:06   #876
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Najpierw niech pojawi sie w Anglii. To juz blizej Polski niz Kanada;-)
A tak a propos Lancome to dzisiaj doszly moje zakupy. Rano odebralam z poczty 20 saszetek serum Primordiale a popoludniu listonosz przyniosl paczke z kremem pod oczy, tez Primordiale;-)
oj tak tak to zdajesz relacje jako posrednik miedzy swiatem z nowikami lancomowymi i swiatem lekko lancomowo zacofanym

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Widzialam te blyszczyki w poniedzialek. Jest rozowy, fiolet i pomarancz. Bardzo kryjace, spodobal mi sie fiolet i tylko jego testowalam na rece. Napigmentowany i bez drobinek. Byly jeszcze w tej serii dwa cienie, zolty i niebieski i ... nie pamietam czy cos jeszcze. Tak wiec w Irlandii juz sa. W Anglii powinny byc na dniach
hym kryjace to fajne moga byc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:20   #877
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Kocham Lancome!!!

Wiem, ze to nie watek wymiankowy ale mysle, ze tu szybciej pojdzie

Mam do wymiany Vanilla Soul - uzyty kila razy, kupiony w drogerii. Chetnie wymienie sie na jakis inny kolor JT - najchetniej pachnacy, poltransparentny, bez drobinek. Jesli ktoras z was bylaby zainteresowana - zapraszam na pw a tu na prosbe moge umiescic fotki.
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 14:51   #878
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

A u mnie w mieście jak nie było w Douglasach JT World Tour, tak nie ma. Na dodatek ekspedientki twierdzą, że nic im o nich nie wiadomo
Na pocieszenie kupiłam sobie nowy tusz Heleny Glorious Ma pogrubiać i podkręcać.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:10   #879
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Wiem, ze to nie watek wymiankowy ale mysle, ze tu szybciej pojdzie

Mam do wymiany Vanilla Soul - uzyty kila razy, kupiony w drogerii. Chetnie wymienie sie na jakis inny kolor JT - najchetniej pachnacy, poltransparentny, bez drobinek. Jesli ktoras z was bylaby zainteresowana - zapraszam na pw a tu na prosbe moge umiescic fotki.
Ja jestem zainteresowana Vanilla Soul, ale niestety w tej chwili nie mam nic na wymiane. Wszystkie blyszczyki jakie mialam , powystawialam juz na Allegro i czesc z nich juz jest sprzedana.
Powodzenia!
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 16:41   #880
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Wiem, ze to nie watek wymiankowy ale mysle, ze tu szybciej pojdzie

Mam do wymiany Vanilla Soul - uzyty kila razy, kupiony w drogerii. Chetnie wymienie sie na jakis inny kolor JT - najchetniej pachnacy, poltransparentny, bez drobinek. Jesli ktoras z was bylaby zainteresowana - zapraszam na pw a tu na prosbe moge umiescic fotki.
ja tez jestem zainteresowana i to bardzo ale niestety nic na wymiane nie mam
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A u mnie w mieście jak nie było w Douglasach JT World Tour, tak nie ma. Na dodatek ekspedientki twierdzą, że nic im o nich nie wiadomo
Na pocieszenie kupiłam sobie nowy tusz Heleny Glorious Ma pogrubiać i podkręcać.
u mnie w marrionaud wogole na mnie dziwnie popatrzyly kobiety jak sie zapytalam o ta serie i sie glupio pytaly czy je wogole widzialam (moze myslaly ze mam taka bujna wyobraznie?) ja moge je podziwiac tylko na fotkach niestety
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:14   #881
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
u mnie w marrionaud wogole na mnie dziwnie popatrzyly kobiety jak sie zapytalam o ta serie i sie glupio pytaly czy je wogole widzialam (moze myslaly ze mam taka bujna wyobraznie?) ja moge je podziwiac tylko na fotkach niestety
Kurde no, o co chodzi
To nie w każdym mieście są ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 17:54   #882
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kocham Lancome!!!

Wiecie co.. u mnie oprócz Sephory, są także w Urodzie (nie wiem czy u Was jest taka sieć) + chyba w Marrionaudzie Ja nie wiem, wyróżnili jakoś Lublin Bóg wie za co..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:42   #883
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Troche wkurzajaca sprawa. Tak byc nie powinno. Czlowiek chce cos kupic a nie moze. Poza tym brakuje mi jakiejs polskiej stronki, nie musi byc koniecznie z kosmetyki Lancome ale chocby z adresami, gdzie mozna te kosmetyki kupic. Wiadomo, ze centra handlowe...ale zawsze namiary by sie przydaly.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:40   #884
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Kurde no, o co chodzi
To nie w każdym mieście są ?
u mnie pow ze pewnie sephora ma na nie wylacznosc ale jak w innych sklepach tez sa? moze po prostu ta kobieta nie wiedziala o co kaman?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Wiecie co.. u mnie oprócz Sephory, są także w Urodzie (nie wiem czy u Was jest taka sieć) + chyba w Marrionaudzie Ja nie wiem, wyróżnili jakoś Lublin Bóg wie za co..
to dobrze masz ja wogole nie moge ich spr no ale moze beda jeszcze jakims cudem?
Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Troche wkurzajaca sprawa. Tak byc nie powinno. Czlowiek chce cos kupic a nie moze. Poza tym brakuje mi jakiejs polskiej stronki, nie musi byc koniecznie z kosmetyki Lancome ale chocby z adresami, gdzie mozna te kosmetyki kupic. Wiadomo, ze centra handlowe...ale zawsze namiary by sie przydaly.
no powinno tak byc ale jednak zanim bedzie to minie baaaaaardzo duzo czasu!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:42   #885
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Byla tutaj kiedys mowa o palecie cieni Darii Werbowy. Czy ona jeszcze jest w Sephorze? Czy to jest limitowanka?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:49   #886
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kocham Lancome!!!

A propo Primordiale - miałam szczęście przed zakupem przetestować krem primordiale na noc - wybłagałam w Douglasie dosyć sporą próbkę, która wystarczyła na nieco ponad tydzień czasu. I na szczęście - ponieważ niestety okazało się, że strasznie uczula. Miałam całą brodę obsypaną jakimiś liszajami, skóra stała się wysuszona i pokryta czerwonymi plamami. Ponieważ nie bardzo chciałam wierzyć, że moży być to wina lancome - odstawiłam krem, wyleczyłam skórę i...spróbowałam ponownie. niesteyty efekt był ten sam.
Chyba nie jest to dobry wybór dla wrażliwych cer.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 10:02   #887
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A propo Primordiale - miałam szczęście przed zakupem przetestować krem primordiale na noc - wybłagałam w Douglasie dosyć sporą próbkę, która wystarczyła na nieco ponad tydzień czasu. I na szczęście - ponieważ niestety okazało się, że strasznie uczula. Miałam całą brodę obsypaną jakimiś liszajami, skóra stała się wysuszona i pokryta czerwonymi plamami. Ponieważ nie bardzo chciałam wierzyć, że moży być to wina lancome - odstawiłam krem, wyleczyłam skórę i...spróbowałam ponownie. niesteyty efekt był ten sam.
Chyba nie jest to dobry wybór dla wrażliwych cer.
Wszystko trzeba przetestować na własnej skórze (niestety) bo każda inaczej reaguje. Ja mam bardzo wrażliwą cerę a Primordiale nie tylko nie uczula mnie ale wręcz łagodzi wszelkie podrażnienia.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 11:09   #888
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

kazda skora inaczej reaguje wlasnie najlepiej jest przetestowac krem majac probke tylko szkoda ze nie zawsze mozna taka zdobyc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 12:16   #889
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kazda skora inaczej reaguje wlasnie najlepiej jest przetestowac krem majac probke tylko szkoda ze nie zawsze mozna taka zdobyc
A propos, chociaż OT
Czy wam w Douglasach robią próbki zapachów z testerów? Tzn. "odpsikują" trochę do fiolek? Bo ja wczoraj będąc na zakupach w Douglasie (zaznaczam, że zrobiłam zakupy za 130 zł) poprosiłam o zrobienie takiej odlewki - próbki z Magnetizmu Escady, a babka mi powiedziała, że oni takich próbek nie robią Zdziwiłam się, bo np. w Sephorach to norma. Chciała mi za to wcisnąć J`adore Diora, którego nie cierpię, więc podziękowałam i...nie dostałam żadnego gratisu w związku z tym. Faktycznie w Douglasach nie robią odlewek zapachów ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 17:53   #890
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A propo Primordiale - miałam szczęście przed zakupem przetestować krem primordiale na noc - wybłagałam w Douglasie dosyć sporą próbkę, która wystarczyła na nieco ponad tydzień czasu. I na szczęście - ponieważ niestety okazało się, że strasznie uczula. Miałam całą brodę obsypaną jakimiś liszajami, skóra stała się wysuszona i pokryta czerwonymi plamami. Ponieważ nie bardzo chciałam wierzyć, że moży być to wina lancome - odstawiłam krem, wyleczyłam skórę i...spróbowałam ponownie. niesteyty efekt był ten sam.
Chyba nie jest to dobry wybór dla wrażliwych cer.
Swietnie, ze mialas okazje dostac probke i ustrzeglas sie przed wywaleniem pieniedzy w bloto.
Ja mialam za to przygody z Hydra Zen pod oczy. Oprocz okropnego rolowania sie , o ktorym juz kiedys pisalam, mialam klopot z oczami. Otoz gdy raz niechcacy odrobinka kremu dostala mi sie do oka, mialam koszmarne lzawienie, cale oko bylo czerwone i szczypalo i bylo podraznione tak mocno, ze az nie moglam go przez okolo 10-15min otworzyc na dluzej niz 2-3 sekundy. Final byl taki, ze nie bylam w stanie siedziec przed kompem, bo ciezko pracowac z jednym okiem zamknietym.
A przeciez tyle razy podczas mycia glowy szampon dostaje sie do oka , tez chwilke poszczypie i od razu przechodzi, ale w przypadku tego kremu po prostu na pewien czas stracilam mozliwosc patrzenia jednym okiem!
Serenite czy uzywasz moze serum primordiale? Jesli tak, to jak je stosujesz? Pod krem na dzien, na noc czy jak?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 19:09   #891
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A propos, chociaż OT
Czy wam w Douglasach robią próbki zapachów z testerów? Tzn. "odpsikują" trochę do fiolek? Bo ja wczoraj będąc na zakupach w Douglasie (zaznaczam, że zrobiłam zakupy za 130 zł) poprosiłam o zrobienie takiej odlewki - próbki z Magnetizmu Escady, a babka mi powiedziała, że oni takich próbek nie robią Zdziwiłam się, bo np. w Sephorach to norma. Chciała mi za to wcisnąć J`adore Diora, którego nie cierpię, więc podziękowałam i...nie dostałam żadnego gratisu w związku z tym. Faktycznie w Douglasach nie robią odlewek zapachów ?
Serio w spehorze można poprosić o takiego psika większego? Trzeba mieć własną mini-butelusie? Kurcze, nie wiedziałam..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 20:31   #892
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Mysle ze zawsze warto sprobowac poprosic o odlewke. Skoro probek nie ma to chociaz nie naleja cos z testera!
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 20:38   #893
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Serio w spehorze można poprosić o takiego psika większego? Trzeba mieć własną mini-butelusie? Kurcze, nie wiedziałam..
Można Oni mają takie specjalne szklane fioleczki z plastikową zatyczką. Myślałam, że we wszystkich sieciówkach tak jest
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 22:02   #894
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Swietnie, ze mialas okazje dostac probke i ustrzeglas sie przed wywaleniem pieniedzy w bloto.
Chciałam tak w ciemno porobić pielęgnacyjne zakupy na truskawie, ale okazało się, że jednak trzeba uważać bardziej niż przy kolorówce, a nie zawsze jest taka możliwość. Szkoda jednak wyrzucić tyle kasy w błoto.
Mam jednak dziwne opory przed proszeniem o zrobienie tego typu próbek - jakoś źle się czuję z tym, że próbki wzięłabym w perfumerii a zakupy dokonała w internecie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 22:12   #895
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A propos, chociaż OT
Czy wam w Douglasach robią próbki zapachów z testerów?
Nie, nie robią. Nie mają w ogóle fiolek, więc nie mają do czego.
Ponoć można spróbować mając swoją fiolkę, ale nie próbowałam nigdy, więc nie wiem.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 23:42   #896
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Chciałam tak w ciemno porobić pielęgnacyjne zakupy na truskawie, ale okazało się, że jednak trzeba uważać bardziej niż przy kolorówce, a nie zawsze jest taka możliwość. Szkoda jednak wyrzucić tyle kasy w błoto.
Mam jednak dziwne opory przed proszeniem o zrobienie tego typu próbek - jakoś źle się czuję z tym, że próbki wzięłabym w perfumerii a zakupy dokonała w internecie.
Probki sa po to aby z nich korzystac. Dlatego nie miej oporow. W razie czego mozesz kupic probki na allegro czy ebay. Ja zawsze uzywam probek przed kupieniem pelnego opakowania kremu. Zbyt duze ryzyko, zbyt duze pieniadze.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 10:06   #897
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Można Oni mają takie specjalne szklane fioleczki z plastikową zatyczką. Myślałam, że we wszystkich sieciówkach tak jest
Ja nie wiem, bo nie próbowałam
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 13:58   #898
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dostalam dzisiaj newslettera z Lancome , zapowiadaja nowe kolory blyszczykow Color Fever Gloss.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 14:00   #899
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dostalam dzisiaj newslettera z Lancome , zapowiadaja nowe kolory blyszczykow Color Fever Gloss.
czyli zapowiada sie ciekawie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 15:26   #900
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Niestety juz ich nie zobacze, gdyz lada dzien lece do Polski na urlop;-)
Po powrocie obejrze;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.