przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-30, 13:53   #1051
lacoste13
Raczkowanie
 
Avatar lacoste13
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 31
GG do lacoste13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
tak swoja droga wracając do włosów i ich jakości..to powiem wam ze ostatnio przyjechała do mnie dziewczyna która w grudniu sama kupiła sobie włosy na allegro BETAHAIR .wlosy miały być jakosci Remy(cana ok 250 zl)i słuchajcie to co jej sie stało z tymi wlosami to koszmar. siano .poplątane, zdredowaciałe..FUJ!!!musi ałyśmy to swiństwo sciągnać..miesiac wczesniej (poczatek listopada)zakładałam dziewczynie włosy tez zakupione u BETAHAIR nie Remy. i wiecie co? dopiero teraz zaczeła miec z nimi problem.po prawie 3 miesiacach.A niedalej jak przedwczoraj była u mnie dziewczyna której zakładałam włosy zakupione W Anglii(ciutical Remy)(LACOSTE buziakii włoski miała takie jakbyśmy je dopiero wczoraj założyły.Jak nowe.zero poplątania, błyszczące poprostu super.Używa szamponu któru jej sprzedałam i odżywki ale nie pamietam jakiej.Dokładnie włosy rozczesuje i dokładnie wymywa wodą. Jak rozplątałam jej warkoczyk nie miała tam ini jednego opuszka z mydła czy szamponu.Tak czysta skóra i włosy to naprawde rzadkosć..Ale wracajac do tematu..sama jestem ciekawa jak długo wytrzymią te włosy.Jeśli ok 6 miesięcy to dziewczyny bede wam je polecała bez obaw. Może nie są to tanie włosy ale przede wszystkim nie pisze na nich MADE IN CHINA, a jak kupowałam w POlsce to na każdej paczce było napisane ze wyprodukowano w Chinach.Żeby nie było wątpliwości to mowa o włosach oczywiście prostych, gdyż jeśli chodzi o falowane lub kręcone to już inna bajka...
Renatko zawsydzilas mnie
No ale skoro juz zaczelas temat to tez cos napisze.
Wloski mam juz od miesiaca i fakt faktem ze do tej pory nikt ale to kompletnie nikt nie zorientowal sie ze nie sa to wloski naturalne (czyli moje) a sama pokochalam je i traktuje jakby byly moje
Kwestia jest prosta:
1) nie uzywam prostownicy - bo nie musze ( nawet moje przestaly mi sie falowac)
2) Suszarke nastawiam na letnie powietrze
3) Wloski dwa razy dziennie rozczesuje partiami czyli tam gdzie mam tasmy
4) Myje szamponem Creme of nature (czy cos takiego - Renatka mi zalatwila)
5) Uzywam jedwabiu w plynie przed kazdym czesaniem jak rowniez zaraz po myciu i odzywki z Loreala (zólta- do wlosów suchych)
5) Na noc spinam w kucyk i na koniec daje gumke
i to by bylo na tyle co sklada sie na rytual pieleknacyjny

( a wogóle to bylam ostatnio na korekcie, bo moje wloski zaczely rosnąć w tempie mnie zdumiewającym i musze wam powiedziec że TO CO TA RENATKA wymyslila to mnie juz wogóle zaskoczylo, mam tasmy przyszyte do warkoczyka(cieniutkiego) i nie mam zadnych gumek, nie wiem jak Ona to zrobila ale zrobila cudownie)

pozdrawiam serdecznie
lacoste13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 14:20   #1052
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez lacoste13 Pokaż wiadomość
( a wogóle to bylam ostatnio na korekcie, bo moje wloski zaczely rosnąć w tempie mnie zdumiewającym i musze wam powiedziec że TO CO TA RENATKA wymyslila to mnie juz wogóle zaskoczylo, mam tasmy przyszyte do warkoczyka(cieniutkiego) i nie mam zadnych gumek, nie wiem jak Ona to zrobila ale zrobila cudownie)
hmmm a gdzie mialas te gumki??? bo ja tez mam cieniutki warkoczyk i tez nie mam gumek??
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 14:29   #1053
podomka88
Przyczajenie
 
Avatar podomka88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: montpellier(francja)
Wiadomości: 23
GG do podomka88 Wyślij wiadomość przez MSN do podomka88
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny moje wloski juz od 3 lat nie widzialy fryzjera:/ jak uwazacie podciac i pocieniowac sobie je przez przedluzeniem?
podomka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 19:37   #1054
podomka88
Przyczajenie
 
Avatar podomka88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: montpellier(francja)
Wiadomości: 23
GG do podomka88 Wyślij wiadomość przez MSN do podomka88
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziewczyny niedlugo bede przedluzac sobie wlosy. mam bardzo dobra fryzjerke ktora robi to naprawde dobrze i widzialam wiele jej dziel. niestety robi to bardzo drogo. moze jakbym kupila sama wlosy wyszloby mi taniej. mozecie mi polecic jakies wlosy z allegro? naturalne oczywiscie. dodam ze beda robione na luski keratynowe

Svinecka nie jestes czasem z okolic wroclawia???
podomka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 08:35   #1055
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja ci odpowiem ..koncząc warkoczyk zabezpiczałam go maleńka gumeczka.potem bardzo łatwo jest warkoczyk rozplątać ..wystarczy przeciąc i po kłopocie..ale teraz robie ciut inaczej i myślę ze tak jest lepiej..im więcej głow robie tym bardziej udoskonalam swoją technikępraktyka czyni mistrza..czy coś takiego)?
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 08:42   #1056
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dzięki Renihair
Pytam bo ja nie mam gumeczek i nie bardzo wiedziałam gdzie je umiejscowić
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 09:32   #1057
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez podomka88 Pokaż wiadomość
Svinecka nie jestes czasem z okolic wroclawia???
nieeeee, ja jestem ze szczecina
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 15:22   #1058
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czesc dziewczynki

Od jakiegos czasu nosze sie z mysla zeby przedluzyc wloski ( mialam swoje juz do ramion niestety scielam - mam cienkie i takie byle jakie wloski i zeby one jakos wygladaly sensownie to musialam je katowac gofrownica zeby nabraly objetosci i to byla codzienna tortura - poszlam i scielam). teraz mam wloski takie no krotkie ( na gorze jakies 7-8 cm , im nizej tym mniej do4 - 5cm). I teraz moje pytanie : chcialam sobie przedluzyc i zagescic !!!!!! wloski tak za jakies 3-4 miesiace ( zeby te trocheu jeszcze podrosly i zeby na wiosne miec ladne jak wychyle nos z domu ) czy na wloskach ktore maja ok 10 cm na gorze i troche mniej w dół, mozna juz sprobowac przedluzania? Jesli tak to jak to wyglada technicznie, tzn czy wloski beda bardzo widoczne te doczepiane? Bo zauwazylam ze jesli przedluzaly dziewczyny ktore mialay takie do ramion chociaz włoski to nie bylo widac a jesli dziewczyna miala takie poldlugie to te doczepiane byly z tylu a caly przod dalej byl krotki i to troche dziwnie wyglada. Czy da sie zrobic tak zeby tez z przodu wloski byly przedluzane? Bo jakos tak ( moze mylnie !) zauwazylam ze przedluzanie dotyczy tylu glowy a przód jest wlasny. napiszcie prosze ( szczegolnie ty Renatko!) czy da sie przed;lzyc na tej dlugoscii jak to mnie wiecej wyglada Buzka dla wszystkich !!!
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 18:17   #1059
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziękuje za zaufanie...ja przedłużłam pani włoski id 2-4 cm łącznie z grzywka. prawda jest taka ze góre i grzywke najtrudniej przedłużyc żeby nie było widać.można sie pokusić o robienie pasemek na klej bez żadnych mikroringówi takich tam rzeczy ale trzeba zdawac sobie sprawę że z bliska mogą być widoczne łączenia.ale da sie...wklejam fotki pani która miała takie krótkie włosy.niestety tylko tył gdyż nie moge bez jej zgody pokazać twarzy a pani sobie tego nie życzy,wiec musze uszanować jej decyzje. nie wiem czy sie wkleiły bo robie to po raz pierwszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg legnica3_resize.JPG (52,9 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg legnica4_resize.JPG (53,8 KB, 324 załadowań)
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 18:43   #1060
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Chciałam sie wlasnie podowiadywac jak to jest z tymi krótkimi wloskami Zawsze marzyly mi sie proste , dlugi wloski ( gestrze niz te moje trzy strąki na glowie - dopoki mam krotkie wlosy to nie widac ze ich malo i liche ale jak poodrastaja troche to masakra) Bałan sie po prostu zeby wygladaly naturalnie a nie jak : doczepiane Oczywiscie nie podwarzam niczyich kompetencji po prostu zdaje sobnie sprawe ze im krótsze wloski tym trudniej Rozumiem ze im krótsze wloski tym czesciej trzeba wloski podciagac? ( ze wzgledu na mala ilosc miejsca do "odrastania") czy nie ma to znaczenia ? Pozatym mam tez pytanie czy jesli stosuje sie polaczenie roznych technik to nie stanie sie tak ze to co zrobione jedna technika bedzie bardziej trwale a to co inną mniej? tzn czy nie bedzie rozbierznosci pomiedzy czasem :" żywotnosci" takich wloskow np. microringi beda sie trzymac 3 miesiace a tasma 2 ? Co do grzywki to mam juz odchodowana swoja wlasna ( jakos nie wyobrazam sobie grzywki doczepianej :P ) tylko chodzilo mi o ta "górę" która nomen omen jak ma 10 cm na gorze to powinna ladnie zakryć " doczepiane" dlugie , po prostu bedzie wygldalo jakby ta gora specjalnie byla podcieta zeby sie ladnie ukladac ( robiąc ja na szczotce okraglej grubej) a reszta dluga Zauwazylam renatko ze odwiedzasz zcasem Kraków ( widzialam na wojej stronie) tak wiec bardzo powaznie rozpatruje za 2 - 3 miesiace przedluzyc Chcialam sie tylko upewnić jak to jest z tymi krótkimi ( mało bylo na forum wątków nt doczepiania do krótkich). A i jeszcze jedno pyanie: jak dobierany jest kolor wloskow? tzn wczesniej wysyla sie fotke i ty dobierasz je na oko ? Poniewaz rozumiem ze wlosysa drogie i ze nie ma sie calej palety barw w domu, chyba ze sie myle
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 19:17   #1061
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

powiem tak...góra 10 zm i rteszta długa moga wyglądac dziwnie...baa...powiedzia labym ze nienaturalnie..wbrew temu jak to sobie wyobrazasz nalezaoby włosy zcieniować na calej długości..oczywiście zacjowac ich długosć ale zcieniowac po całosci żeby sie zgrało z twoja góra..ja dla odmiany nie wyobrażam sobie prostych lejacych sie włosów z odcięta taka czapką(jakkolwiek by tego nie nazwać) .tak naprawde po doczepieniu włosów dopiero się potem szlifuje fryzurkę.nie wydaję sie aby w twoimn przypadku można by mówić o rozbieżnosci żywotnosci metod gdyż proponowaLabym zrobienie na mikroringi całosci a góre i baczki na pasemka łączone klejem na zimno. z doświadczenia wiem, żę trzyma sie tak samo.jak dobieram kolor??najcześciej na podstawie zdjęcia.mam w domu zapas włosków ale wszystkie na taśmie , więc muszę znać kolor aby odpowiednią taśme przerobić.tak, mam klientki w Krakowie i nawet jakoś tak za niedługo tam się pojawię wiec mozemy sie umówić na konsultację zebyś zobaczyła co i jak.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 19:47   #1062
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hehe szczerze powiedziawszy moje wyobrazenia sa bardzo rozmyte poniewaz tak naprawde nie widzialam nigdy ani jak to sie robi ani jak wyglada pelen efekt takiego zabiegu z bliska tak wiec zawsze ppddaje sie rekom fachowca Jakos tak zasugerowalam sie zdjeciem dziewczyny z forum ktorej wloski doczepialas ostatnio... ze zdjecia wygladalo tak jakby gora byla nietknieta tzn nie przedluzana i jakos taki obraz mi pozostal w glowie, ale zdjecia jak wiadomo czasem przeklamuja szczegolnie jesli oglada je laik Mysle ze sama najlepiej wiesz jak sie to robi i co wyglada naturalnie i dobrze a co zle
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 22:09   #1063
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no hej...zgadza sie ze tak przedlużałam sarence.góra została nietknięta.zrobiłyśmy tył i boczki..tyle że ona ma włosy kręcone i jak to obcięłam to zrobił sie artystyczny nieład ..góra zlała sie z tyłem i nie było widać tego "przejscia".z falowanymi czy kręconymi łatwiej ...proste maja to do siebie że trzeba sie naparacować zeby skorygować przejscie ze swoich do "cudzych"ale kto mówi że sie nie da...
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 10:35   #1064
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair pieknie te włoski wyszły. Ale czy one po myciu tez tak ładnie się będą układały i falowały?? Bo zakładam ze zdjecie jest zrobione zaraz po założeniu włosków.
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 11:40   #1065
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tylko ze w przypadku tak krotkich wlosow widac laczenia, np na tych zdjeciach z daleka widac te ringi
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 19:31   #1066
podomka88
Przyczajenie
 
Avatar podomka88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: montpellier(francja)
Wiadomości: 23
GG do podomka88 Wyślij wiadomość przez MSN do podomka88
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez ewa.2e Pokaż wiadomość
Witam.
Ja Od Kilku Miesiecy Przedluzam Sobie Wlosy Metoda Keratynowa.moje Wlsoy Sa Cienkie.faktem Jest Ze Niszcza Sie W Kjakims Stopniu Ale Po Czym Sie Nie Niszcza.jestem B.zadowolona Bo Wygladaja Jak Moje A Dluzsze Sa Ok 20 Cm I Sa To Prawdziwe Wloski.wczesniej Mialam Pzredluzane Syntetykami I Metoda *pleciona*i Zgrzewana.jest Kolosalna Roznica.syntetykOW Nie Mozna Suszyc Modelowac I Odrozniaja Sie Bardzo Od Naturalnych.a Jesli Chodzi O Metode Mickroringi To Odradzam !!!! Wlosy Przecinaja Sie W Miejscu Zalozenia Blaszek.moje Kumpela Miala Doczepiane Ta Metoda I Jak Mi Pokazala Swoje Wlosy Po Zdjeciu To Bylam W Szoku. I Co Jest Wazne Zeby Uzywac Odpowiedniej Szczotki I Jesli Chodzi O Wlsoy Naturalne To Nie Zalowac Odzywki A Jesli Ktos Uzywa Jedwabiu To Juz Jest Super.....AHA I ZWIAZYWAC DO SPANIA) POZDRAWIAM
a gdzie robilas te wloski?? za niecale dwa tygodnei chce sobie pzredluzyc ale nie wiem czy na microringi czy na keratyne! pomocy! nie jestes zcasem z okolic wroclawia??
podomka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 11:22   #1067
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no tak...pani za mało kupiła ringów i 10 sztuk było jasnych które rzucaly sie w oczy..ale tylko 1 dzien bo na drugi juz wymienilam na ciemne i tylko z bliska bylo można zauważyc ze coś tam jest.zreszta jak ktos nosil 15 lat wlosy na jeża to taka zmiana jest dla niego kolosalna i raczej nie przejmuje sie ze tym ze widac łączenie .Liczy sie efekt.ale co ja bede mówiła ty to wiesz najlepiej Frozia...pozdrawiam serdecznie.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 14:33   #1068
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witaj Renihair! nie było mnie kilka dni ,ale przed wyjazdem wysłałam ci jeszcze jednego PW i niewiem czy doszedł. Reni powiedz- po taśmie jaką metodę byś obrała na gorąco czy na zimno? Pozdrawiam
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 17:03   #1069
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hejka, rzeczywiscie wlosy krecone (pofalowane) swiezo zalozone wygladaja inaczej (sa bardziej "pokrecone"). Jak sie je juz troche "ponosi" to sie lekko prostuja, tak samo jest po ich myciu, ale mozna do nich zastosowac lokowke i rownie ladnie wygladaja Pozdrawiam
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 18:25   #1070
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja chyba takze gdybym cale zycie nosila wlosy sciete 'na jeza' nie miala bym problemow z tym, czy widac czy tez nie widac laczen

wlasnie o te jasne ringi mi chodzilo.. stosuje sie je na praktycznie siwy kolor wlasnych wlosow - wtedy nie rzucaja sie w oczy.. jesli wymienilas na ciemne to dobrze

rowniez pozdrawiam reniu
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 18:36   #1071
podomka88
Przyczajenie
 
Avatar podomka88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: montpellier(francja)
Wiadomości: 23
GG do podomka88 Wyślij wiadomość przez MSN do podomka88
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny prosze o pomoc ktora metoda lepsza? na microringi z sylikonem czy keratyne? nie zna ktoras z was kogos kto robi dobrze na keratyne we wroclawiu? prosze o pomoc...
podomka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 20:36   #1072
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Exclamation Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Podomka ja wlasnie borykam sie z tym samym problemem...juz dawno pytalam dziewczyny co wybrac mikro rongi czy keratyne, ale zadna nie chce podpowiedziec mi....ja raczej sklaniam sie ku keratynie....musze nosic w pracy zwiazane wlosy, a mikro ringi widac....poza tym lepiej sie keratyna trzyma, i nie uczula jak mikro ringi a ja jestem alergiczka i to dla mnie wazne....to dowiedzialam sie od pani ktora zaklada prawie wszystkimi metodami wloski...wysledzilam ja na gg i zapytalam, ale wiesz ja 1 raz chce wlosy przedluzyc i nie mam zadnego doswiadczenia....dlatego fajnie by bylo dziewczynki gdybyscie napisaly cos o mikro rongach i keratynie....
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 20:38   #1073
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Question Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

RENIHAIR POMOZESZ????
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 23:01   #1074
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hejka
chcę zakupić zestaw do przedłużania właśnie na micro -bo wydaje mnie się łatwiejsza ta metoda.
Ile pasemek potzrebuje na całą głowe?
czy lepiej kupić włosy na taśmie?
moze te na klipsy?
REMY są dobre?
Kogo na allegro polecacie od włosów?

Powiedzcie mi ile około pasemek ma ta dziewczyna na fotce??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlossy.jpg (28,5 KB, 219 załadowań)

Edytowane przez Shakira_19
Czas edycji: 2007-02-02 o 23:31
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 01:25   #1075
Saphire Blue
Przyczajenie
 
Avatar Saphire Blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam wszystkie dziewczyny serdecznie! Właśnie znalazłam to forum i już troche poczytałam w necie na temat przedłuzania...Nie chcę tracic własnych włosów ani żegnac się z kolejnym 20pln za każdym razem gdy wypadnie mi pasemko więc doszłam do wniosku że przedłużę włosy warkoczyko lokami,z włosów sztucznych, które nosi się 3 m-ce a po tym okresie najwyżej przeplata się góre, natomiast po 4m-cach jest bye.Zadnych klei,zadnego zgrzewania tylko wplatanie, zero czesania żadnych ringów tulejek specjalne kosmetyki(chodzi przede wszystkim o to ze cały fryc może swedzieć).Koszt to włosy do łokci ok.500.pln.Gusta i guściki -sama fryzura podoba mi się wyjątkowo..Ale pojade po to z poznania do krakowa no i oceńcie proszę czy mam olej w głowie ze sie na to decyduję???
Saphire Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 07:22   #1076
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Podomka ja wlasnie borykam sie z tym samym problemem...juz dawno pytalam dziewczyny co wybrac mikro rongi czy keratyne, ale zadna nie chce podpowiedziec mi....ja raczej sklaniam sie ku keratynie....musze nosic w pracy zwiazane wlosy, a mikro ringi widac....poza tym lepiej sie keratyna trzyma, i nie uczula jak mikro ringi a ja jestem alergiczka i to dla mnie wazne....to dowiedzialam sie od pani ktora zaklada prawie wszystkimi metodami wloski...wysledzilam ja na gg i zapytalam, ale wiesz ja 1 raz chce wlosy przedluzyc i nie mam zadnego doswiadczenia....dlatego fajnie by bylo dziewczynki gdybyscie napisaly cos o mikro rongach i keratynie....


no hej..skoro masz uczulenie na metal to wybór masz prosty. keratyna i nie ma sie nad czym zastanawiać.chyba że wybierzesz plastikowe tulejki zgrzewane na gorąco.piszesz ze masz osobę która dobrze robi więc napewno będziesz zadowolona.czego ci bardzo życze.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 07:27   #1077
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja wybrałabym na zimno.tak naprawde to nie ma cud metody dl wszytskich. kazdy musi wybrać najlepsza dla siebie..a to duga droga czasem nawet przez mękę)
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 07:52   #1078
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Reni! no właśnie ja też mam uczulenie na metal,czy metodą na zimno też można zakładać tulejki pkastikowe?


Reni jeszcze jedno pytanko - czy z doczepianymi pasemkami są czy nie ma problemów z prostowaniem tych włosów?
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 09:05   #1079
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Odpowie mi ktoś na moje pytania?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 20:12   #1080
podomka88
Przyczajenie
 
Avatar podomka88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: montpellier(francja)
Wiadomości: 23
GG do podomka88 Wyślij wiadomość przez MSN do podomka88
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gizela Pokaż wiadomość
Reni! no właśnie ja też mam uczulenie na metal,czy metodą na zimno też można zakładać tulejki pkastikowe?


Reni jeszcze jedno pytanko - czy z doczepianymi pasemkami są czy nie ma problemów z prostowaniem tych włosów?

z tego co wiem co zalezy od rodzaju wlosow.sztucznych nie mozna prostowac natomiast naturalne prostuja sie slicznie(moja kolezanka robi to codziennie) a ja mam jedno pytanie.ktora metoda jest mniej widoczna na ringi czy na keratyne?
podomka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.