Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 09:56   #3571
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

mam prostownice firmy Ga.ma ta z turmalinami tyle, ze bez regulacji temperatury. Jak sadzicie czy warto zmienic na ta prostownice:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-446567
?
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:35   #3572
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Pokaż wiadomość
czy prostownica shine therapy remington s9950 zrobie loki? w opisie nie jest to umieszczone a gdzieś czytałam że się da i nie jestem pewna, czy któras z was robi nią loki??
zrobisz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:15   #3573
elcias1949
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny.! Szukam dobrej prostownicy. Mam długie kręcone, gęste, puszące się włosy, które po wyprostowaniu są proste 15 min... Napaliłam się na prostownicę Tondeo Cerion Premium. Poleciłybyście mi ją.? A może macie jakieś inne propozycje prostownic.? Proszę o szybką odpowiedź.
elcias1949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:37   #3574
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny, jestem już w stu procentach pewna zakupu prostownicy, dlatego nasuwa mi się mnóstwo pytań.
1. Waham się między Remigtonem a Babyliss. Co Wy byście wybrały?
2. Mam włosy chyba cienkie, kręcone i mega puszące się. Nie wiem, czy np. prostownica remington pearl s9500 dałaby radę. Jak myślicie?
3. Ile mniej więcej prostowałabym rano włosy i jak długo utrzymałby się efekt?
4. Jeśli mam dużo włosów, to lepsza będzie szersza czy węższa prostownica?
5. Jakie odżywki stosować, aby prostownica tak bardzo nie niszczyła włosów i nie wyglądała jak siano?
6. Czy prostownica bez jonizacji czy z jonizacją będzie lepsza?
7. Przejrzałam stronę remigtona, babyliss i wybrałam niektóre modele. Jak myślicie który by się najlepiej sprawdził?
* Remington S9500 Pearl
* Remington Wet2Straight S8200
* Remington Wet2Straight S8100
* Remington Wet2Straight s7902
* Remington Shine Therapy S9950
* Remington Wet2Straight S8002
* Remigton Protect&Straight S2044
I na czym polegają Sleek&Curl? Czy najlepsza z tego typu jest S6500?
I czy Pearl też zakręca? W ogóle można taką, która zakręca tylko prostować i nie wykorzystywać opcji kręcenia?
Widziałam również w reklamie Rowentę Respect.
I na stronie babyliss: babyliss pro 230 i babyliss ST95E I-Pro 230 Steam.
Pomóżcie mi jakąś wybrać, cena tak do 250 zł.
moje włosy: http://img29.imageshack.us/img29/8003/beztytuuszm.jpg

Cytat:
Napisane przez kasiata19 Pokaż wiadomość
hej no i przyszla juz do mnie prostownica ta perlowa jestem bardzo zadowolona,wlosy sa lsniace,miekkie i takie lekkie prostuja sie dosc szybko,kabel jest dlugi wiec umozliwa swobodne korzystanie z prostownicy jest lekka i bardzo elegancka... na prawde mi dobrze prostuje, i nawet jak wyprostowalam wieczorem to rano wygladaly na prawde przyzwoicie,ale by ocena byla obiektywna ,mysle ze potrzeba czasu i czestego uzywania jej ale poki co nie zaluje decyzji,mozna powiedziec ze to dobra inwestycja acz mimo wszystko cene uwazam za zawyzona;( Pozdrawiam jak jakies pytanka macie dziewczyny, to piszcie smialo postaram sie odpisac jak tylko znajde chwilke
dobra jest? może zakręcać? i warta swej ceny?
niszczy mocno?

Edytowane przez bazzy
Czas edycji: 2010-12-05 o 14:03
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 14:52   #3575
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bazzy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem już w stu procentach pewna zakupu prostownicy, dlatego nasuwa mi się mnóstwo pytań.
1. Waham się między Remigtonem a Babyliss. Co Wy byście wybrały?
2. Mam włosy chyba cienkie, kręcone i mega puszące się. Nie wiem, czy np. prostownica remington pearl s9500 dałaby radę. Jak myślicie?
3. Ile mniej więcej prostowałabym rano włosy i jak długo utrzymałby się efekt?
4. Jeśli mam dużo włosów, to lepsza będzie szersza czy węższa prostownica?
5. Jakie odżywki stosować, aby prostownica tak bardzo nie niszczyła włosów i nie wyglądała jak siano?
6. Czy prostownica bez jonizacji czy z jonizacją będzie lepsza?
7. Przejrzałam stronę remigtona, babyliss i wybrałam niektóre modele. Jak myślicie który by się najlepiej sprawdził?
* Remington S9500 Pearl
* Remington Wet2Straight S8200
* Remington Wet2Straight S8100
* Remington Wet2Straight s7902
* Remington Shine Therapy S9950
* Remington Wet2Straight S8002
* Remigton Protect&Straight S2044
I na czym polegają Sleek&Curl? Czy najlepsza z tego typu jest S6500?
I czy Pearl też zakręca? W ogóle można taką, która zakręca tylko prostować i nie wykorzystywać opcji kręcenia?
Widziałam również w reklamie Rowentę Respect.
I na stronie babyliss: babyliss pro 230 i babyliss ST95E I-Pro 230 Steam.
Pomóżcie mi jakąś wybrać, cena tak do 250 zł.
moje włosy: http://img29.imageshack.us/img29/8003/beztytuuszm.jpg



dobra jest? może zakręcać? i warta swej ceny?
niszczy mocno?
Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania chociaż po części...
1. Miałam Babyliss i byłam z niej bardzo, ale to bardzo zadowolona, teraz używam Remingtona Pearl i jak narazie jest wporządku, mam tę prostownicę dopiero 2 tygodnie i trudno mi narazie ją oceniać.
2. Moim zdaniem da radę, ma regulację temperatury do 235 stopni, więc żadne włosy jej nie straszne.
3. Nie wiem, trudno powiedzieć, to zależy od bardzo wielu czynników.
4. Bez różnicy, szerokość płytek nie ma znaczenia, chyba że masz bardzo sztywne włosy, albo bardzo cieniutkie, ale to ma znaczenie tylko w takim kontekscie, że jak są sztywne to węższą może Ci dłużej schodzić, ale to też niezawsze.
5. Poczytaj o odżywianiu włosów na pewno dobierzesz coś dla siebie a przy prostowaniu nie zapominaj o sprayu termoochronnym.
6. Lepsza jest z jonizacją, chociaż ja mam chyba bez, ale nie odczuwam jej brzku.
7. Kochana zadajesz pytanie na które może Ci odpowiedzieć jedynie taka osoba, która używała tych wszystkich prostownic, a wątpie czy ktoś kolekcjonuje wszystkie najlepsze modele i używa codziennie innej. Każdy może się wpowiedzieć obiektywnie tylko względem prostownicy której używał, a tyle ile włosów tyle znajdziesz opinii na temat każdej z nich.

Nie jestem pewna, ale sleek&curl znaczy, że możesz prostować i kręcić. W zasadzie tak jak pisałam kilka postów wyżej - każdą prostownicą o gładkich powierzchniach zewnętrznych płytek. Pearl kręci fantastyczne loki, które trzymają się nawet 3 dni.

Widać, że chyba nie kręciłaś nigdy loków prostownicą, bo to nie jest żadna specjalna opcja tylko po prostu sprytne wykorzystanie prostownicy, a jest ich więcej.

Tak podsumowując to wydaje mi się, że której byś nie wybrała to będziesz zadowolona o ile nie masz jakiś nadzwyczajnych problemów z włosami. Polecam przejść się do jakiegoś sklepu i pomacać prostownice na żywo Cena mojej babyliss 7 lat temu (tak wytrzymała 7lat) - 139zł, cena mojej Pearl po przeliczeniu na złotówki - 211zł.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 16:49   #3576
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Palina_malina, a gdzie kupiłaś Pearl? I czy się sprawdza?
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 17:00   #3577
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Najlepiej na żywo zobaczyć( o ile to możliwe) konkretne modele prostownic, a zamawiać ze sklepu internetowego bo różnica w cenie to nawet kilkadziesiąt złotych.

Ja dziś porównywałam (tylko z wyglądu) Remingtony:
-shine therapy
-pearl
Ta pierwsza jest krótsza i ma szersze płytki,
druga jest zdecydowanie dłuższa i węższa.
Pierwsza jest trochę tandetna, tzn. nie podoba mi się jej design.
Pearl jest bardziej elegancka.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 17:39   #3578
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bazzy Pokaż wiadomość
Palina_malina, a gdzie kupiłaś Pearl? I czy się sprawdza?
Kupił mi ją TŻ na brytyjskim ebay. Przyszła w orginalnym opakowaniu z zabezpieczeniami, tylko przejściówkę musiałam dokupić.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 17:46   #3579
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

a gdzie mogę zobaczyć pearl, w jakim sklepie?
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 18:04   #3580
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bazzy Pokaż wiadomość
a gdzie mogę zobaczyć pearl, w jakim sklepie?
Na pewno jest w MediaMarkt i powinna być w Saturnie.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 18:10   #3581
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Na pewno jest w MediaMarkt i powinna być w Saturnie.
Na pewno jest w Saturnie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 18:40   #3582
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Na pewno jest w Saturnie

Na pewno jest bo dziś ją widziałam,ale kupować tam odradzam bo drogo lepiej internetowo.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 20:22   #3583
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Na pewno jest bo dziś ją widziałam,ale kupować tam odradzam bo drogo lepiej internetowo.
fakt 299zl, lepiej w sklepie internetowym, ostatnio ktos wklejal link i w promocji byla za ok 220zl chyba
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 21:16   #3584
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
fakt 299zl, lepiej w sklepie internetowym, ostatnio ktos wklejal link i w promocji byla za ok 220zl chyba
No, ja znalazłam jeszcze taniej: 205 zł + 15 zł przesyłka.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Dziewczyny, a o tej prostownicy któraś może coś powiedzieć bo już znowu zaczynam mieć mętlik w głowie, a byłam zdecydowana:

GA.MA CP1 ELECTRONIC z regulacją temperatury i jonizacją.

Znalazłam tą prostownicę i jest tylko o 30 zł tańsza od Remingtona Pearl, a ma jonizację.
Pearl jej nie ma, ma za to bajery w stylu ładny design, eleganckie etui i elektroniczny wyświetlacz.
Co sądzicie?
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 12:05   #3585
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
A może z jonizacją pomyślisz o tej http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s1051.html - ja się nad nią zastanawiam.
Brałam pod uwagę jej następczynię S6500. I mam dylemat miedzy pearl a własnie tą S6500. Ale chyba skuszę się na tą Pearl...
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 12:44   #3586
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

a co myślicie o philipsie hp4687?
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 18:40   #3587
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
fakt 299zl, lepiej w sklepie internetowym, ostatnio ktos wklejal link i w promocji byla za ok 220zl chyba
jak jest w saturnie to luz, kupię tam.
w internecie nie mogę, bo jestem niepełnoletnia, a rodzice nie będą chcieli odebrać. :<
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:57   #3588
zimny_chirurg16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 69
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

dziewczyny, zastanawiam się nad kupnem Babyliss Sleek expert. Może któraś miała z nią do czynienia ?
__________________
To jest coś w rodzaju bliżej nieokreślonej tęsknoty, tylko za czym? Czy nie za tym, czego nigdy nie było, a co jednak minęło?
zimny_chirurg16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 09:07   #3589
Karolcia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja mam prostownicę Ga.Ma, ale nowszy model bo Cp3 Tourmaline Electronic, też posiada jonizację i regulację temperatury, ale ma nie ceramiczne a turmalinowe płytki. Prostownica jest super i jestem bardzo z niej zadowolona, można nią też super kręcić loki. Poleciła mi ją fryzjerka i odradzała mi prostownic, które dostępne są w marketach. W internecie można ją taniej dostać niż w hurtowni fryzjerskiej. Z tego co pamiętam to widziałam ją w hurtowni za ponad 300 zł, a w internecie za około 260 zł.
Karolcia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 11:26   #3590
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Przez dwa lata używałam BRAUN Satin Colour ES3 i byłam z niej średnio zadowolona - nie prostowała włosów po jednym pociągnięciu.

Po przeczytaniu tego topiku jak również for fryzjerskich byłam nastawiona na zakup prostownicy GA.MA za ponad 200 zł, a moja fryzjerka polecała mi Efalocka Flat Fire za 180 zł do nabycia u nich w salonie. Wszystkie te prostownice są świetne, ale ja zdecydowałam się na zakup Remingtona Sleek & Curl za 125 zł na Allegro już łącznie z przesyłką i ..... JEST REWELACYJNA! Niech Was dziewczyny nie zwiedzie niska cena! Moim zdaniem, a mam duże wymagania odnośnie prostych włosów! - Remington sprawdza są o wiele lepiej niż Efalock, a jest IMO równie dobry co GA.MA, a może nawet lepszy bo gładziej prostuje w użytkowaniu i nagrzewa się aż do 230 stopni - istotne przy grubych włosach. Nie wierzyłam Remingtonowi na początku, bo nie wierzę tanim produktom - tym razem się nie zawiodłam.

Także mój głos idzie dla Remingtona.
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:25   #3591
JLopezka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

ja też jestem na etapie poszukiwań nowej prostownicy, przejrzałam już tyle wątków, opini, sklepów z prostownicami że az mnie głowa rozbolała
dowiedziałam się że takie firmy jak braun, philips, zelmer czy nawet remington nie robia profesjonalnych prostownic, najlepiej wybrać z firm, które specjalizują się w akcesoriach fryzjerskich.

cytat z jakiegoś forum:

Co do Remingtona - to nie produkuje prostownic profesjonalnych. I kropka. Jesli używasz prostownicy sporadycznie, to taki Remington Ci wystarczy, ale trzeba się liczyć z tym, że z płytki, z nazwy tylko ceramicznej, będzie schodzić wierzchnia warstwa.
Jesli chcesz czegoś bardziej trwałego, to oto lista
firm

produkujących prostownice używane w salonch fryzjerskich; zacznę od najtańszych:
Wahl Cutek
Ermila
Efalock
Gama
Jaguar
Babyliss Pro
Tondeo
GHD
FHI

Te 2 ostanie firmy robią najlepsze na swiecie prostownice - w tym sensie najbardziej wytrzymałe, o prawie pełnoceramicznych płytkach z warstą turmalinu czy też tytanu. Ja polecam najbardziej Fhi, chociaż czasem też używam GHD - na wyjazdy; ale FHI ma jako jedyna na 3 pierwiastki, których kombinacja chroni też włosy, a nie tylko prostuje. Poza tym, za GHD w Anglii trzeba dać ok 100- 150 funtów, w Polsce 600-800 zł, a Fhi kiupisz za 400-500 zł. I chyba już ktoś ją sprzedaje w Polsce, bo coś mi mignęło na allegro
.
JLopezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 14:14   #3592
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez JLopezka Pokaż wiadomość
ja też jestem na etapie poszukiwań nowej prostownicy, przejrzałam już tyle wątków, opini, sklepów z prostownicami że az mnie głowa rozbolała
dowiedziałam się że takie firmy jak braun, philips, zelmer czy nawet remington nie robia profesjonalnych prostownic, najlepiej wybrać z firm, które specjalizują się w akcesoriach fryzjerskich.

cytat z jakiegoś forum:

Co do Remingtona - to nie produkuje prostownic profesjonalnych. I kropka. Jesli używasz prostownicy sporadycznie, to taki Remington Ci wystarczy, ale trzeba się liczyć z tym, że z płytki, z nazwy tylko ceramicznej, będzie schodzić wierzchnia warstwa.
Jesli chcesz czegoś bardziej trwałego, to oto lista
firm

produkujących prostownice używane w salonch fryzjerskich; zacznę od najtańszych:
Wahl Cutek
Ermila
Efalock
Gama
Jaguar
Babyliss Pro
Tondeo
GHD
FHI

Te 2 ostanie firmy robią najlepsze na swiecie prostownice - w tym sensie najbardziej wytrzymałe, o prawie pełnoceramicznych płytkach z warstą turmalinu czy też tytanu. Ja polecam najbardziej Fhi, chociaż czasem też używam GHD - na wyjazdy; ale FHI ma jako jedyna na 3 pierwiastki, których kombinacja chroni też włosy, a nie tylko prostuje. Poza tym, za GHD w Anglii trzeba dać ok 100- 150 funtów, w Polsce 600-800 zł, a Fhi kiupisz za 400-500 zł. I chyba już ktoś ją sprzedaje w Polsce, bo coś mi mignęło na allegro
.
Ok masz rację wymienione na tym forum prostownice są napewno profesjonalne i bardzo dobrej jakości, tylko one są produkowane dla salonów fryzjerskich obsługujących dziennie dziesiątki klientów stąd takie parcie na wytrzymałość, ale moim zdaniem "statystyczna dziewczyna" prostująca włosy 3-5 razy w tygodniu, a nawet codziennie, nie potrzebuje czegoś aż tak jakościowo dobrego, ponieważ cena jest naprawdę wysoka, owszem jeżeli kogoś stać bez żadnych wyrzeczeń, to może sobie na taka peostownicę pozwolić, natomiast moim zdaniem "nieprofesjonalne" prostownica np. remington, mimo iż nie dorównuje jakością ghd to spokojnie wystarczy do użytku domowego. Sama zastanawiałam się nad ghd, zwłaszcza że ma ona swoje własne stoisko na lotnisku z którego często latam i Midnight Collection po prostu mnie urzekła, ale po przemyśleniu sprawy znalazłam o wiele ciekawsze ulokowanie tych 100 funtów różnicy pomiędzy moim remingtonem a ghd. Wszystko jednak zależy od naszych upodobań i preferencji cenowych.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 16:01   #3593
Majk1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam serdecznie !
Ja zamierzam kupić prostownicę mojej ukochanej na święta - od2 miesięcy obserwuje rynek (allegro) i stwierdziłem iż Babyliss Pro (nie Paris bo to tandeta) albo GA.MA - zasięgnąłem też rady w salonach fryzjerskich i wyszło ze zarówno Babyliss Pro jak i GA.MA to profesjonalne i porządne sprzęty.
Jak już przyszło co do czego to sprzedawca polecił mi podobno mercedesa wśród prostownic CREATE i teraz nie wiem którą kupić?:
1. http://allegro.pl/create-medium-cera...336348914.html
2. http://allegro.pl/ga-ma-cp3-digital-...336348934.html
3. http://allegro.pl/prostownica-babyli...342003171.html

Z góry dziękuję Wam za pomoc w wyborze !
Pozdrawiam
Majk1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 21:07   #3594
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Przez dwa lata używałam BRAUN Satin Colour ES3 i byłam z niej średnio zadowolona - nie prostowała włosów po jednym pociągnięciu.

Po przeczytaniu tego topiku jak również for fryzjerskich byłam nastawiona na zakup prostownicy GA.MA za ponad 200 zł, a moja fryzjerka polecała mi Efalocka Flat Fire za 180 zł do nabycia u nich w salonie. Wszystkie te prostownice są świetne, ale ja zdecydowałam się na zakup Remingtona Sleek & Curl za 125 zł na Allegro już łącznie z przesyłką i ..... JEST REWELACYJNA! Niech Was dziewczyny nie zwiedzie niska cena! Moim zdaniem, a mam duże wymagania odnośnie prostych włosów! - Remington sprawdza są o wiele lepiej niż Efalock, a jest IMO równie dobry co GA.MA, a może nawet lepszy bo gładziej prostuje w użytkowaniu i nagrzewa się aż do 230 stopni - istotne przy grubych włosach. Nie wierzyłam Remingtonowi na początku, bo nie wierzę tanim produktom - tym razem się nie zawiodłam.

Także mój głos idzie dla Remingtona.
a MASZ SLEEK&CURL S6500?
bo ja się zastanawiam nad nią albo remington pearl.

Dziewczyny, ma któraś z Was Rowentę RESPECT?
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 07:20   #3595
JLopezka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Majk1984 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie !
Ja zamierzam kupić prostownicę mojej ukochanej na święta - od2 miesięcy obserwuje rynek (allegro) i stwierdziłem iż Babyliss Pro (nie Paris bo to tandeta) albo GA.MA - zasięgnąłem też rady w salonach fryzjerskich i wyszło ze zarówno Babyliss Pro jak i GA.MA to profesjonalne i porządne sprzęty.
Jak już przyszło co do czego to sprzedawca polecił mi podobno mercedesa wśród prostownic CREATE i teraz nie wiem którą kupić?:
1. http://allegro.pl/create-medium-cera...336348914.html
2. http://allegro.pl/ga-ma-cp3-digital-...336348934.html
3. http://allegro.pl/prostownica-babyli...342003171.html

Z góry dziękuję Wam za pomoc w wyborze !
Pozdrawiam

ja bym wybrała ga.ma cp3 digital, też się dowiadywałam trochę o prostownicach i dużo salonów chwaliło własnie ga.ma digital, prostownice Babyliss są podobno często awaryjne a ta Create nie ma turmaline, dlatego mój wybór to Ga.ma.
Podobno bardzo porządna i trwała jest ERMILA magic Straight prostownica w technologii turmalinowo-tytanowej - i cena teraz ok.200zł bo kosztowała więcej
JLopezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 11:07   #3596
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witajcie - szukalam i nie znalazlam na forum zadnych opinii moze dlatego , ze produkt nowy
i oczywiscie licze na wasza wachowa pomoc w wyborze prostownicy ale z przeznaczeniem do krecenia wlosow oto dwa modele ktore mnie najbardziej zainteresowaly.Jezeli jest cos lepszego to prosze o rade i propozycje



1. http://allegro.pl/prostownica-babyli...342003180.html

2.http://allegro.pl/nowosc-prostownica...344757835.html
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 02:06   #3597
x_stynka
Przyczajenie
 
Avatar x_stynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Question Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Mnie również interesują opinie o tej prostownicy gdyż jestem na skraju jej kupna Waham się jeszcze nad drugą:

1. http://allegro.pl/prostownica-babyli...342003180.html

Faworyt nr 2:

2. http://allegro.pl/create-medium-cera...336348914.html

Jeśli ktoś ma którąś z nich to proszę o poradę.
x_stynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:17   #3598
x_stynka
Przyczajenie
 
Avatar x_stynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

a co znaczy delikatne prostowanie w tym modelu:
ERMILA magic Straight ???

Gdzie nie znajdę to jest napisane że włosy po niej są delikatnie wygładzone...
i czy prostownice z tytanowymi płytkami nie są gorsze niż ceramiczne???
x_stynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:47   #3599
Majk1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

X_stynka - ja wczoraj zakupiłem po 2miesiącach dowiadywania się i porównywania - również miałem dylemat między "Create Medium Ceramagic 25" a "GA.MA CP3 Digital" i zdecydowanie bardziej polecano mi GA.MA - no i masz taniej i dwie bo drugą małą podróżną lub do grzywki - sama mała kosztuje ok 80zł - naprawdę warto bo to górna półka i nie ma się co obawiać
Majk1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:54   #3600
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A ja dzisiaj zakupiłam Remington Pearl za 212 zł(razem z przesyłką).
Jeszcze jej nie otrzymałam więc się nie wypowiem.
Doszłam do wniosku, że pierwszą prostownicę kupię sobie tańszą ,zobaczę jak mi się ją używa, jak często będę z niej korzystać.
A jak gdyby coś to zawsze mogę kupić lepszą i droższą.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.