Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-05-31, 15:20   #4171
Camillina
Raczkowanie
 
Avatar Camillina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Oho.. sporo siê wydarzy³o od mojej ostatniej wizyty ja w ka¿dym razie zrobi³am kilka dni temu encanto po raz drugi bo pierwsze siê praktycznie wyp³uka³o (po 2 miesi±cach ) Robi³am metod± mieszan± wprowadzaj±c drobne zmiany jak najwy¿sza temperatura prostowania ok 230 stopni i suszenie wy³±cznie zimnym nawiewem. Preparat rozprowadza³am przeczesuj±c w³osy TT g³ow± w dó³ ( zabieg robi³am sama i zabawa w pêdzelek i nak³adanie na pasmo po pa¶mie wydawa³o mi siê zbyt skomplikowane). Mieszankê otrzyma³am z tego co mi zosta³o po pierwszym zabiegu 20ml keratyny i 50 od¿ywki. Trochê nietypowo ale postanowi³am zaryzykowaæ. No i .... efekt okaza³ lepszy ni¿ wcze¶niej

W³osy s± prostsze i g³adsze ni¿ ostatnio. Lepiej siê te¿ uk³adaj± i nie zaobserwowa³am ¿adnych wywijaj±cych siê koñcówek. Farbowana czê¶æ zja¶nia³a z jasnego blondu do bardzo jasnego. 12 cm odrostu (wracam do naturalnych) bez zmian.
Zastanawiam siê czy te kilka zmian bêdzie mia³o wp³yw na d³ugo¶æ efektów.
Camillina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-31, 15:50   #4172
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A robi³ kto¶ KATIVA Alisado Brasileno ? U mnie w salonie ani nie wykonuj± Encanto ani kerapro a sama nie mam warunków jak zrobiæ to w domu :x i mam s³ab± prostownice...
Mia³am w maju Alfaparf ale efekt s³aby....
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-31, 18:08   #4173
apat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja ju¿ po. Robi³am encanto, pierwszy raz, zesz³o ponad 4 godziny, ale my¶lê, ¿e jak kto¶ pomaga nam to robiæ to mo¿e byæ szybciej, ja robi³am sama, wiêc trochê zabawy by³o. Póki co efekt do¶æ fajny, choæ w³osy przylizane, zobaczymy jak po myciu bêdzie. Choæ gdy umy³am w³osy po pierwszym prostowaniu i je suszy³am to mia³am ju¿ wra¿enie, ¿e prostownica nie jest potrzebna, mimo to wyprostowa³am je drugi raz tak jak by³o w instrukcji
apat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-31, 20:13   #4174
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
czyli robiê tylko t± maskê z ca³± rszt± i wypuszczam pani±, a pani myje w³osy kidy chce, nawet po wej¶ciu do domu. pomy¶lê nad tym, tylko w³a¶nie nie wiem jak to by dzia³a³o na takie d³ugie krêcone w³osy :/
W instrukcji napisane, ¿eby myæ w³osy ju¿ po 15 minutach i faktycznie tak polecam, bo w³osy s± sztywne, szorstkie, jakby posklejane i ciê¿ko ogólnie po wysuszeniu tej maski je podzieliæ na sekcje i wyprostowaæ, nie wspó³pracuj± (ja oczywi¶cie g³upia nie przeczesywa³am moich jak suszy³am i pó¼niej rozczesaæ tak± jedn± wielk± sklejon± kupê by³o tak ciê¿ko, ¿e sporo w³osów zosta³o mi na szczotce ).
Jak robisz na klientce, to jak wypu¶cisz j± z takimi w³osami do domu, to bêdzie za³amana.

A co do serum, to jest dodatkowe, ale fajny gad¿et. Nak³adam na mokre w³osy, fajnie wyg³adza.

Ogólnie ja powiem po kerapro tak: jest du¿o s³absze od encanto, bez serum moje w³osy s± takie sobie. Po encanto przez pierwsze 3 tygodnie jak nie u¿yjê od¿ywki, to rozczeszê je miêdzy palcami bez problemu - tutaj nie ma tego efektu, po od¿ywce i tak siê pl±cz±, i rozczesuje siê je niemal tak samo jak przed zabiegiem. Po wyschniêciu s± du¿o g³adsze, du¿o bardziej od¿ywione. Na drugi dzieñ suche, spl±tane - ¶wie¿o po encanto moje w³osy na 2 dzieñ dalej by³y spoko, tutaj nie s±. Na szczê¶cie i tak myjê w³osy codziennie

Ja osobi¶cie wole encanto, daje lepszy efekt, bardziej przylizuje odstaj±ce, pourywane w³oski, których mam multum i u mnie po encanto s± w³osy proste jak druty. Mimo tego, ¿e z natury mam proste w³osy, to jednak po kerapro siê bardziej wywijaj±.

Maj±c porównanie do encanto... jestem ¶rednio zadowolona, mia³am wiêksze oczekiwania co do tego, ale w sumie to tylko zabieg keratynowy, a nie keratynowe prostowanie, wiêc mo¿e trochê oczekiwania by³y wygórowane. Zobaczymy jak bêdzie po farbowaniu.

Nastêpne próbuje chyba cocochoco, ale jeszcze siê zastanowiê.. mo¿e za 2 miesi±ce pojawi siê ju¿ co¶ nowego

Najlepiej jakby by³o co¶, co od¿ywia w³osy jak kerapro, tyle czasu trzeba temu po¶wiêciæ co kerapro, a resztê roboty robi jak encanto
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-31, 21:52   #4175
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
W instrukcji napisane, ¿eby myæ w³osy ju¿ po 15 minutach i faktycznie tak polecam, bo w³osy s± sztywne, szorstkie, jakby posklejane i ciê¿ko ogólnie po wysuszeniu tej maski je podzieliæ na sekcje i wyprostowaæ, nie wspó³pracuj± (ja oczywi¶cie g³upia nie przeczesywa³am moich jak suszy³am i pó¼niej rozczesaæ tak± jedn± wielk± sklejon± kupê by³o tak ciê¿ko, ¿e sporo w³osów zosta³o mi na szczotce ).
Jak robisz na klientce, to jak wypu¶cisz j± z takimi w³osami do domu, to bêdzie za³amana.

A co do serum, to jest dodatkowe, ale fajny gad¿et. Nak³adam na mokre w³osy, fajnie wyg³adza.

Ogólnie ja powiem po kerapro tak: jest du¿o s³absze od encanto, bez serum moje w³osy s± takie sobie. Po encanto przez pierwsze 3 tygodnie jak nie u¿yjê od¿ywki, to rozczeszê je miêdzy palcami bez problemu - tutaj nie ma tego efektu, po od¿ywce i tak siê pl±cz±, i rozczesuje siê je niemal tak samo jak przed zabiegiem. Po wyschniêciu s± du¿o g³adsze, du¿o bardziej od¿ywione. Na drugi dzieñ suche, spl±tane - ¶wie¿o po encanto moje w³osy na 2 dzieñ dalej by³y spoko, tutaj nie s±. Na szczê¶cie i tak myjê w³osy codziennie

Ja osobi¶cie wole encanto, daje lepszy efekt, bardziej przylizuje odstaj±ce, pourywane w³oski, których mam multum i u mnie po encanto s± w³osy proste jak druty. Mimo tego, ¿e z natury mam proste w³osy, to jednak po kerapro siê bardziej wywijaj±.

Maj±c porównanie do encanto... jestem ¶rednio zadowolona, mia³am wiêksze oczekiwania co do tego, ale w sumie to tylko zabieg keratynowy, a nie keratynowe prostowanie, wiêc mo¿e trochê oczekiwania by³y wygórowane. Zobaczymy jak bêdzie po farbowaniu.

Nastêpne próbuje chyba cocochoco, ale jeszcze siê zastanowiê.. mo¿e za 2 miesi±ce pojawi siê ju¿ co¶ nowego

Najlepiej jakby by³o co¶, co od¿ywia w³osy jak kerapro, tyle czasu trzeba temu po¶wiêciæ co kerapro, a resztê roboty robi jak encanto
Ciekawe od czego to zale¿y, ale ja po encanto mam tak, ze w³a¶nie na drugi dzieñ w³osy nie sa jakie¶ fajne, wiêc nawet jak nie s± t³uste, to i tak je myjê ¿eby siê lepiej uk³ada³y, no chyba ¿e je jako¶ zwi±¿ê to s± ok. I na pewno muszê u¿ywaæ od¿ywki...Sylwka np. pisa³a, ¿e po kerapro ma wiêkszy przyliz ni¿ po encanto, wiêc mo¿e to zalezy trochê od w³osów?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-31, 21:55   #4176
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja tak czy siak codziennie myjê w³osy ale po encanto jak wstawa³am rano to irokeza mia³am a teraz po kerapro nie na upartego nie musia³abym myæ myjê bo siê tak uzale¿ni³am od codziennego mycia ¿e ju¿ nie potrafiê inaczej
Zobaczymy jak bêdzie dalej ...
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-31, 22:13   #4177
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Jak na razie dwie ró¿ne opinie Ale my¶lê, ¿e warto na swoich w³osach spróbowaæ i siê przekonaæ
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 22:14   #4178
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Jak na razie dwie ró¿ne opinie Ale my¶lê, ¿e warto na swoich w³osach spróbowaæ i siê przekonaæ
dok³adnie - trzeba samemu spróbowaæ jeszcze jedna Wiza¿anka z nami robi³a i te¿ jej nie podesz³o - hmm tylko mi jaka¶ dziwna jestem
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-31, 22:50   #4179
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe od czego to zale¿y, ale ja po encanto mam tak, ze w³a¶nie na drugi dzieñ w³osy nie sa jakie¶ fajne, wiêc nawet jak nie s± t³uste, to i tak je myjê ¿eby siê lepiej uk³ada³y, no chyba ¿e je jako¶ zwi±¿ê to s± ok. I na pewno muszê u¿ywaæ od¿ywki...Sylwka np. pisa³a, ¿e po kerapro ma wiêkszy przyliz ni¿ po encanto, wiêc mo¿e to zalezy trochê od w³osów?
My¶lê, ¿e du¿o zale¿y od w³osów. Tak jak nasze w³osy lubi± ró¿ne od¿ywki, tak i ró¿ne zabiegi niestety cudów nie ma

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
dok³adnie - trzeba samemu spróbowaæ jeszcze jedna Wiza¿anka z nami robi³a i te¿ jej nie podesz³o - hmm tylko mi jaka¶ dziwna jestem
W sumie to nie jest tak, ¿e mi nie podesz³o. Jakbym robi³a to po raz pierwszy, to faktycznie by³abym mega zadowolona. Encanto dawa³o mi po prostu wiêcej, byæ mo¿e dlatego, ¿e mia³o w sobie wiêcej keratyny, a moje w³osy keratynê uwielbiaj±
U mojej mamy efekt jest spoko, ale nie robi³am u niej encanto, wiêc nie mam porównania. Tak jak mówi³am, w³oski pourywane dalej odstaj± i to najbardziej mnie zniechêca do kerapro, bo encanto je przylizywa³o na dobre 2 miesi±ce i by³ spokój
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 00:07   #4180
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hm to chyba skucze siê na encanto....

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 16:42   #4181
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
czyli robiê tylko t± maskê z ca³± rszt± i wypuszczam pani±, a pani myje w³osy kidy chce, nawet po wej¶ciu do domu. pomy¶lê nad tym, tylko w³a¶nie nie wiem jak to by dzia³a³o na takie d³ugie krêcone w³osy :/
Myjesz szamponem oczyszczaj±cym, suszysz, nak³adasz maskê carbo kerapro (sylwka nak³ada³a na mokre), suszysz, prostujesz, zmywasz delikatnym szamponem, nak³adasz dobr± maskê z keratyn±, sp³ukujesz, suszysz w³osy i wtedy puszczasz klientkê.... oczywi¶cie pomiêdzy poszczególnymi etapami trzeba zachowaæ odpowiedni czas.

Tak jest wed³ug instrukcji, je¶li kto¶ ma swoje w³asne do¶wiadczenia (np. sylwka, która k³ad³a na mokre), to ju¿ wedle uznania

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
A robi³ kto¶ KATIVA Alisado Brasileno ? U mnie w salonie ani nie wykonuj± Encanto ani kerapro a sama nie mam warunków jak zrobiæ to w domu :x i mam s³ab± prostownice...
Mia³am w maju Alfaparf ale efekt s³aby....
ja mia³am, przecie¿ ca³y czas o tym piszê.....

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie to nie jest tak, ¿e mi nie podesz³o. Jakbym robi³a to po raz pierwszy, to faktycznie by³abym mega zadowolona. Encanto dawa³o mi po prostu wiêcej, byæ mo¿e dlatego, ¿e mia³o w sobie wiêcej keratyny, a moje w³osy keratynê uwielbiaj±
Nie wiêcej keratyny, tylko formaldehyd, który jest substancj± utwardzaj±c± i napewno produkty z tym sk³adnikiem lepiej prostuj±, on po prostu przy wysychaniu wydaje smród i sztywnieje.... daj±c efekt piêknie prostych w³osów
Ja siê zaczynam zastanawiaæ nad tym inoarem.... ma ma³± ilo¶æ formaldehydu, ¶mierdzi tylko przy suszeniu (nak³adaniu niby nie) ... tylko drogi, ale mo¿e resztê odsprzedam na allegro i tak drogo nie wyjdzie... zobaczê, bo w sumie wydaje mi siê, ¿e jednak kerapro musi byæ SUPER - nie ma innej opcji
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 18:24   #4182
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znik±d.
Wiadomo¶ci: 5 205
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Helo³ :P

Mam pytanie w zwi±zku z tym farbowaniem w³osów przed prostowaniem. Chcê za tydzieñ zrobiæ mamie prostowanie, ale ona sobie zaplanowa³a farbowanie jutro/pojutrze. I zastanawiam siê, jak to w praktyce wygl±da - czy tygodniowa przerwa wystarczy na to, by nie zmieni³ jej siê kolor? (przeczyta³am kilkana¶cie stron w±tku, ale nie natrafi³am na odpowied¼ na me pytanie ). W domu dopiero bêdê za miesi±c, a jestem okropnie ciekawa, czy bêdzie mia³a proste w³ochy i nie mogê siê doczekaæ efektu ogólne mama jest uprzedzona do jakichkolwiek "kombinacji" i je¶li zmieni jej siê kolor, to ju¿ chyba nie odezwie siê do mnie przenigdy
tak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:51   #4183
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez tak Poka¿ wiadomo¶æ
Helo³ :P

Mam pytanie w zwi±zku z tym farbowaniem w³osów przed prostowaniem. Chcê za tydzieñ zrobiæ mamie prostowanie, ale ona sobie zaplanowa³a farbowanie jutro/pojutrze. I zastanawiam siê, jak to w praktyce wygl±da - czy tygodniowa przerwa wystarczy na to, by nie zmieni³ jej siê kolor? (przeczyta³am kilkana¶cie stron w±tku, ale nie natrafi³am na odpowied¼ na me pytanie ). W domu dopiero bêdê za miesi±c, a jestem okropnie ciekawa, czy bêdzie mia³a proste w³ochy i nie mogê siê doczekaæ efektu ogólne mama jest uprzedzona do jakichkolwiek "kombinacji" i je¶li zmieni jej siê kolor, to ju¿ chyba nie odezwie siê do mnie przenigdy
wed³ug mnie najbezpieczniej prostowanie - farbowanie bo mama mo¿e siê nie odezwaæ ju¿ do Ciebie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:59   #4184
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znik±d.
Wiadomo¶ci: 5 205
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
wed³ug mnie najbezpieczniej prostowanie - farbowanie bo mama mo¿e siê nie odezwaæ ju¿ do Ciebie
Ale to w takim wypadku, czy ma sobie zrobiæ tê dwutygodniow± przerwê, czy mo¿e po kilku dniach po prostowaniu zafarbowaæ?
Akurat tak siê z³o¿y³o, ¿e z pomys³em prostowania wstrzeli³am siê w jej farbowanie odrostów, które robi co 7 tygodni
tak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 20:02   #4185
joasia1428
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 151
GG do joasia1428
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

hej dziewczyny

jestem tydzieñ po encanto - wcze¶niej robi³am mojej mamie i jest zachwycona.
wklejam Wam zdjecia

1. ostatnie zdjêcie - moje w³osy przed wysuszone i rozczesane - niestety mam krêcone w³osy i rozja¶niane wiêc, ¿eby jako¶ wygl±da³y to zawsze musia³am wysuszyæ je na szczotkê i czasem prostowa³am a czasem krêci³am du¿± lokówk±

potem je obciê³am i bez prostownicy nie dawa³am rady, st±d decyzja o encanto

2. w³osy po zabiegu - wiadomo idealne

3.w³osy jak wyschn± same - idealnie proste tylko koñcówki siê wywijaj±

4.w³osy wysuszone suszark± i tylko przeczesane - prawie idealne

przepraszam za jako¶æ zdjêæ - w³osy wygl±daj± na matowe ale naprawdê l¶ni± i ich kondycja jest rewelacyjna

najlepiej wygl±daj± kiedy je troszeczkê wyci±gnê na szczotkê, ale nie jest to uci±¿liwe. Koñcówki trochê siê wywijaj± z ty³u ale my¶lê, ze to raczej kwestia d³ugo¶ci a nie z³ego wyprostowania

Podsumowuj±c kocham teraz moje w³osy, których naprawdê nie cierpia³am ;/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg pozabiegu.jpg (47,3 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po zabiegu2.jpg (122,2 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wyschniête bez suszarki.jpg (111,0 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po tyg.jpg (39,9 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po tyg2.jpg (115,6 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg przed encanto.jpg (77,2 KB, 35 za³adowañ)
__________________
w³osomaniaczka
kosmetykomaniaczka
joasia1428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 20:54   #4186
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez tak Poka¿ wiadomo¶æ
Ale to w takim wypadku, czy ma sobie zrobiæ tê dwutygodniow± przerwê, czy mo¿e po kilku dniach po prostowaniu zafarbowaæ?
Akurat tak siê z³o¿y³o, ¿e z pomys³em prostowania wstrzeli³am siê w jej farbowanie odrostów, które robi co 7 tygodni
Je¶li siê mamie spieszy, to chyba po tygodniu mo¿e spróbowaæ pofarbowaæ (najwy¿ej efekt prostowania nie bêdzie tak trwa³y), jednak je¶li to jest pierwszy raz i chcesz mamê oczarowaæ keratyn± to nie farbujcie przed zabiegiem... ró¿nie bywa, czasem nic, a czasem wyp³owia³y brzydki kolor, czy nawet u niektórych plamy.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 22:43   #4187
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez tak Poka¿ wiadomo¶æ
Helo³ :P

Mam pytanie w zwi±zku z tym farbowaniem w³osów przed prostowaniem. Chcê za tydzieñ zrobiæ mamie prostowanie, ale ona sobie zaplanowa³a farbowanie jutro/pojutrze. I zastanawiam siê, jak to w praktyce wygl±da - czy tygodniowa przerwa wystarczy na to, by nie zmieni³ jej siê kolor? (przeczyta³am kilkana¶cie stron w±tku, ale nie natrafi³am na odpowied¼ na me pytanie ). W domu dopiero bêdê za miesi±c, a jestem okropnie ciekawa, czy bêdzie mia³a proste w³ochy i nie mogê siê doczekaæ efektu ogólne mama jest uprzedzona do jakichkolwiek "kombinacji" i je¶li zmieni jej siê kolor, to ju¿ chyba nie odezwie siê do mnie przenigdy
ojj farbowanie przed prostowaniem (szczegolnie encanto, nie wiem jak jest z innymi preparatami) to nie jest dobry pomys³. Kolor strasznie z³azi niestety, wiem z do¶wiadczenia.
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 23:09   #4188
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znik±d.
Wiadomo¶ci: 5 205
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziêki dziewczyny! ju¿ wszystko wiem dziêki Wam ! To powiem mamie, by nie spieszy³a siê z farbowaniem, a gdy bêdê mog³a jej zrobiæ prostowanie za kilka tygodni, to zrobiê (i sobie chyba te¿, je¶li zostanie trochê tych cudotwórczych ¶rodków ).
tak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 23:32   #4189
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiêcej keratyny, tylko formaldehyd, który jest substancj± utwardzaj±c± i napewno produkty z tym sk³adnikiem lepiej prostuj±, on po prostu przy wysychaniu wydaje smród i sztywnieje.... daj±c efekt piêknie prostych w³osów
Niestety tutaj muszê Ciê rozczarowaæ, ale sztywno¶æ w³osów jest zas³ug± keratyny, nie formaldehydu (którego zreszt± w encanto jest ma³o, jest dystrybucja na polski rynek, wiêc spe³nia wymogi prawa, skoro jest dopuszczone do obrotu u nas w kraju).
Encanto ma keratynê ju¿ na samym poczatku sk³adu, gdzie kerapro ma go daleeeeko daleeeeko za perfumami, praktycznie na samym koñcu. Niestety substancje zapachowe s± mocno ograniczone w kosmetykach (w tym momencie nie podam z g³owy ile jest % maksymalnie, bo musia³abym szukaæ, ¿eby siê nie pomyliæ, a o tej porze nie mam si³y ), a sk³ady s± uk³adane od sk³adników, których jest najwiêcej, do sk³adników, których jest najmniej - st±d mamy ju¿ pewno¶æ, ¿e jest tej keratyny mniej ni¿ zapachu. Przed perfumami mamy silikony. W zasadzie mam ochotê g³ebiej zainteresowaæ siê tym sk³adem, bo imho to siê nie ró¿ni bardzo od zwyk³ej maski, ale nie wszystkie sk³adniki tutaj znam, wiêc zrobiê to mo¿e we wtorek jak znajdê chwilê czasu.
Nie bojê siê stwierdzenia, ¿e w kerapro praktycznie w ogóle tej keratyny nie ma, bo na tak± ilo¶æ sk³adników co¶ bêd±ce czwarte od koñca, dziesi±te za perfumami, jest ma³o znacz±ce, a w zasadzie ma tylko znaczenie marketingowe, bo jak jest chocia¿ kropla keratyny w produkcie, to mo¿na napisaæ, ¿e z keratyn±

Encanto ma ogólnie du¿o bogatszy sk³ad. Jutro mam zajêty dzieñ, wiêc zanalizujê to kerapro tak jak mówi³am we wtorek.


edit.
co do tego formaldehydu, to ju¿ kontynuuj±c, pe³ni on tutaj funkcjê tylko i wy³±cznie konserwantu.

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-06-01 o 23:39
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 07:19   #4190
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Miluchova myslisz, ze ile po kerapro moge zrobic encanto? bo juz nie wyrabiamztymi klakami przekonalas mnie piszac, ze encanto jest dopuszczone na rynek polski.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 08:19   #4191
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej laski
A global keratin to co to jest ;> robi³ ktos?
To prawda, ze encanto to kwas mrówkowy z domieszk± keratyny?
Znalaz³am Pani± co mi mo¿e zrobiæ ten global keratin albo encanto hm i mysle co ;x
Nawet ma prostownice z global ;o

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 09:12   #4192
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Milu, dziêki za relacjê po kerapro,ne bêdê ryzykowaæ wtakim razie
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 10:07   #4193
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchova myslisz, ze ile po kerapro moge zrobic encanto? bo juz nie wyrabiamztymi klakami przekonalas mnie piszac, ze encanto jest dopuszczone na rynek polski.

Powiem tak, jak spali³am w³osy kiedy¶ przez na³o¿enie niedok³adnie preparatu, to robi³am na drugi dzieñ i nic siê nie sta³o. Jako, ¿e to kerapro ma w sobie malusio keratyny, to nie przeproteinujesz w³osów robi±c nawet dzi¶



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej laski
A global keratin to co to jest ;> robi³ ktos?
To prawda, ze encanto to kwas mrówkowy z domieszk± keratyny?
Znalaz³am Pani± co mi mo¿e zrobiæ ten global keratin albo encanto hm i mysle co ;x
Nawet ma prostownice z global ;o

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak jeszcze chodzi³am do szko³y to uczy³y¶my siê tylko o globalu ale nigdy nie robi³am, wiêc siê nie wypowiem.
Encanto ma formaldehydu bardzo ma³o, wiêc to jest raczej keratyna z domieszk± formaldehydu, nie na odwrót.



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 10:54   #4194
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety tutaj muszê Ciê rozczarowaæ, ale sztywno¶æ w³osów jest zas³ug± keratyny, nie formaldehydu (którego zreszt± w encanto jest ma³o, jest dystrybucja na polski rynek, wiêc spe³nia wymogi prawa, skoro jest dopuszczone do obrotu u nas w kraju).
Encanto ma keratynê ju¿ na samym poczatku sk³adu, gdzie kerapro ma go daleeeeko daleeeeko za perfumami, praktycznie na samym koñcu. Niestety substancje zapachowe s± mocno ograniczone w kosmetykach (w tym momencie nie podam z g³owy ile jest % maksymalnie, bo musia³abym szukaæ, ¿eby siê nie pomyliæ, a o tej porze nie mam si³y ), a sk³ady s± uk³adane od sk³adników, których jest najwiêcej, do sk³adników, których jest najmniej - st±d mamy ju¿ pewno¶æ, ¿e jest tej keratyny mniej ni¿ zapachu. Przed perfumami mamy silikony. W zasadzie mam ochotê g³ebiej zainteresowaæ siê tym sk³adem, bo imho to siê nie ró¿ni bardzo od zwyk³ej maski, ale nie wszystkie sk³adniki tutaj znam, wiêc zrobiê to mo¿e we wtorek jak znajdê chwilê czasu.
Nie bojê siê stwierdzenia, ¿e w kerapro praktycznie w ogóle tej keratyny nie ma, bo na tak± ilo¶æ sk³adników co¶ bêd±ce czwarte od koñca, dziesi±te za perfumami, jest ma³o znacz±ce, a w zasadzie ma tylko znaczenie marketingowe, bo jak jest chocia¿ kropla keratyny w produkcie, to mo¿na napisaæ, ¿e z keratyn±

Encanto ma ogólnie du¿o bogatszy sk³ad. Jutro mam zajêty dzieñ, wiêc zanalizujê to kerapro tak jak mówi³am we wtorek.


edit.
co do tego formaldehydu, to ju¿ kontynuuj±c, pe³ni on tutaj funkcjê tylko i wy³±cznie konserwantu.
Bzdura.... Formaldehyd w preparatach do prostowania w³osów pe³ni funkcjê laminatu - utwardzacza. Keratyna nie prostuje w³osów tylko wype³nia ubytki w³osa, a na to idzie formaldehyd (laminat). Kup sobie czyst± keratyne... ciekawe czy Ci wyprostuje w³osy
W lakierach do paznokci jest tak samo, utwardza i nab³yszcza. Owszem w niektórych preparatach kosmetycznych dzia³a jako konserwant, jego zostosowañ jest mnóstwo. Polecam lekturê w której sekrety zabiegu sa fajnie opisane http://kobieta.onet.pl/uroda/wlosy/b...ratynowy/fdf5t i pisze tutaj co tak naprawdê robi formaldehyd....

Formaldehyd w momencie ulatniania siê, czyli kiedy suszycie i prostujecie jest truj±cy http://pl.wikipedia.org/wiki/Aldehyd_mr%C3%B3wkowy

Acha, mówisz, ¿e w Polsce encanto jest dopuszczone do obrotu... kolejna bzdura, daj przyk³ad chocia¿ jednego sklepu czy hurtowni fryzjerskiej, która to sprzedaje. Wycofany zosta³ nawet nouar maxx.... To, ¿e sprzedaj± na allegro, to nie znaczy, ¿e jest dopuszczony do obrotu...

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-06-02 o 12:55
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 13:56   #4195
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Bzdura.... Formaldehyd w preparatach do prostowania w³osów pe³ni funkcjê laminatu - utwardzacza. Keratyna nie prostuje w³osów tylko wype³nia ubytki w³osa, a na to idzie formaldehyd (laminat). Kup sobie czyst± keratyne... ciekawe czy Ci wyprostuje w³osy
W lakierach do paznokci jest tak samo, utwardza i nab³yszcza. Owszem w niektórych preparatach kosmetycznych dzia³a jako konserwant, jego zostosowañ jest mnóstwo. Polecam lekturê w której sekrety zabiegu sa fajnie opisane http://kobieta.onet.pl/uroda/wlosy/b...ratynowy/fdf5t i pisze tutaj co tak naprawdê robi formaldehyd....

Formaldehyd w momencie ulatniania siê, czyli kiedy suszycie i prostujecie jest truj±cy http://pl.wikipedia.org/wiki/Aldehyd_mr%C3%B3wkowy

Acha, mówisz, ¿e w Polsce encanto jest dopuszczone do obrotu... kolejna bzdura, daj przyk³ad chocia¿ jednego sklepu czy hurtowni fryzjerskiej, która to sprzedaje. Wycofany zosta³ nawet nouar maxx.... To, ¿e sprzedaj± na allegro, to nie znaczy, ¿e jest dopuszczony do obrotu...
Oczywi¶cie, ¿e w³osy siê podprostuj± - keratyna jest substancj± usztywniaj±c±, dlatego czêsto spotkasz siê na blogach z terminem "przeproteinowanie", gdzie np. w³osy krêcone staj± siê brzydkie, sztywne, skrêt jest rozlu¼niony, w³osy s± w dotyku takie.. hm.. nie umeim znale¼æ s³owa têpe? twarde? Co¶ w tym kierunku

Niestety zmy³a mi siê nalepka na produkcie, ale by³ tam wymieniony polski dystrybutor je¶li chodzi o sklep, to:
http://encantokeratin.pl/

Alicja_style z allegro to równie¿ jest sklep, a w³a¶ciwie hurtownia, http://allegro.pl/my_page.php?uid=29078682

Obie firmy widniej± w ceidg.

W lakierach do paznokci formaldehyd nie utwardza, ale pobudza skórê do tworzenia mocniejszych paznokci przez zwyk³e podra¿nienie (analogicznie - je¶li bêdziesz chodzi³a boso po betonie, to skóra na stopie bêdzie twardnieæ, bêdzie robiæ siê po prostu grubsza - to normalna reakcja organizmu).

Je¶li chodzi o dzia³anie konkretniejsze na w³osy, to gdzie¶ mi czmychnê³a ró¿nica miêdzy kosmetykami z formaldehydem, a karbocystein± - oba maj± funkcjê rozlu¼niaj±c± strukturê w³osa (nie powiem, które wi±zanie, bo zamknê³am kartê, a musze ju¿ wychodziæ, potem poszukam xD), ró¿nica by³a w pH - produkty z karbocystein± s± kwa¶ne, z formaldehydem zasadowe (i to by t³umaczy³o, dlaczego po produktach z form. musimy u¿yc od¿ywki, a po np. kerapro nie).

A teraz przepraszam, ale resztê dopiszê pó¼niej, bo muszê wyj¶æ

Ogólnie tak jeszcze szybko napiszê, ¿e dokopa³am siê w karcie charakterystyki, ¿e kerapro (a w zasadzie jeden sk³adnik, do¶æ wysoko po³ozony w sk³adzie) mo¿e wydzielaæ formaldehyd podczas poddawania temperaturze powy¿ej 150*C

Dobra, lecê, potem jeszcze poprê moje wypowiedzi czym¶ konkretnym
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 14:05   #4196
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

znalazlam jeden, jedyny plus Kerapro. To wymycie farby wyszlo mi na plus. W koncu mam jasniejsze wlosy bez uzycia rozjasniacza i jest to mocno widoczne bo wszyscy mi sie pytaja jak udalo mi sie rozjasnic wlosy
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 14:19   #4197
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety zmy³a mi siê nalepka na produkcie, ale by³ tam wymieniony polski dystrybutor je¶li chodzi o sklep, to:
http://encantokeratin.pl/
Wesz³am na ten link i co????? Mo¿na tam kupiæ TYLKO szampon i od¿ywkê PO, a gdzie produkt do prostowania???? Nie wprowadzili bo nie mog±.....
Co do alicja style - allegro to transakcjê "naci±gane". Mo¿na tam kupiæ ró¿ne produkty dozwolone i mniej dozwolone....

Co do paznokci - doczytaj dobrze...

Nie chce mi siê dementowaæ Twoich wypowiedzi. Ka¿dy niech sobie robi co chce - jak sobie po¶cielisz tak siê wy¶pisz i TYLE NA TEN TEMAT Z MOJEJ STRONY

Co do kerapro to masz racjê, ¿e mo¿e byc co¶ na rzeczy, nie s±dzê, ¿eby wydziela³ formaldehyd, ale przy prostowaniu para jest dusz±ca, wiêc jaki¶ sk³adnik nie do konca fajny musi byæ.....

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-06-02 o 14:31
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 17:31   #4198
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Wesz³am na ten link i co????? Mo¿na tam kupiæ TYLKO szampon i od¿ywkê PO, a gdzie produkt do prostowania???? Nie wprowadzili bo nie mog±.....
Co do alicja style - allegro to transakcjê "naci±gane". Mo¿na tam kupiæ ró¿ne produkty dozwolone i mniej dozwolone....

Co do paznokci - doczytaj dobrze...

Nie chce mi siê dementowaæ Twoich wypowiedzi. Ka¿dy niech sobie robi co chce - jak sobie po¶cielisz tak siê wy¶pisz i TYLE NA TEN TEMAT Z MOJEJ STRONY

Co do kerapro to masz racjê, ¿e mo¿e byc co¶ na rzeczy, nie s±dzê, ¿eby wydziela³ formaldehyd, ale przy prostowaniu para jest dusz±ca, wiêc jaki¶ sk³adnik nie do konca fajny musi byæ.....

W tym sklepie akurat je¶li jaki¶ produkt siê koñczy w magazynie to automatycznie znika ze strony (wiem bo stamtad te¿ kupowa³am i czai³am siê na keratynê kilka dni, jak czekali na dostawê).
Na allegro nie mo¿na sprzedawaæ mniej dozwolonych rzeczy, bo prawo (ich regulamin tez o tym mowi) tego zabrania, poza tym tak jak pisa³am firma jest zarejestrowana, a ludzie prowadz±cy w³asn± dg nie s± na tyle g³upi, ¿eby ryzykowaæ takim czym¶

Co do tego sk³adnika, to jak bêdê w domu to wrzucê linka do karty charakterystyki, bo nie pamiêtam dok³adnej nazwy tego czego¶. S± dwa sk³adniki, jeden wydziela opary, drugi pod wp³ywem ciep³a mo¿e wydzielaæ formaldehyd.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:14   #4199
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Na allegro nie mo¿na sprzedawaæ mniej dozwolonych rzeczy, bo prawo (ich regulamin tez o tym mowi) tego zabrania, poza tym tak jak pisa³am firma jest zarejestrowana, a ludzie prowadz±cy w³asn± dg nie s± na tyle g³upi, ¿eby ryzykowaæ takim czym¶
regulamin.... np. na allegro mo¿na kupiæ kwas glikolowy 70%, a wed³ug przepisów nie wolno osobom prywatnym sprzedawaæ kwasu i preparatów z kwasem glikolowym w stê¿eniu pow 20%. A sprzedaj±.... Taki kwas legalnie mo¿e nabyæ tylko kosmetyczka po przeszkoleniu - z certyfikatem, lub lekarz... no i co? Nikt Ci nie sprzeda, bo tak jak powiedzia³a¶, nikt nie bêdzie ryzykowa³, a na allegro sprzedaj±... My¶lê, ¿e je¶li allegro wziê³o by siê za "encanto", to wykosiliby wszystkich ...

jakby encanto by³o takie legalne to mo¿na by je kupiæ na ebayu, a nie mo¿na

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-06-02 o 18:39
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 20:54   #4200
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
regulamin.... np. na allegro mo¿na kupiæ kwas glikolowy 70%, a wed³ug przepisów nie wolno osobom prywatnym sprzedawaæ kwasu i preparatów z kwasem glikolowym w stê¿eniu pow 20%. A sprzedaj±.... Taki kwas legalnie mo¿e nabyæ tylko kosmetyczka po przeszkoleniu - z certyfikatem, lub lekarz... no i co? Nikt Ci nie sprzeda, bo tak jak powiedzia³a¶, nikt nie bêdzie ryzykowa³, a na allegro sprzedaj±... My¶lê, ¿e je¶li allegro wziê³o by siê za "encanto", to wykosiliby wszystkich ...

jakby encanto by³o takie legalne to mo¿na by je kupiæ na ebayu, a nie mo¿na
Proszê o wskazanie przepisu.

Encanto mo¿na kupiæ na ebayu. Poza tym to nie jest firma zarejestrowana w Polsce, wiêc nie ma tutaj odniesienia.

Wracaj±c do kerapro , g³ówny sk³adnik:

http://www.lgcstandards.com/WebRoot/...5950-1-1-1.PDF

"Przy ogrzewaniu lub w przypadku po¿aru mo¿liwe jest tworzenie siê truj±cych gazów"


sk³adnik zaraz po nim:
http://www.brenntag.pl/fileadmin/pdf/kch/512325.pdf
"Produkt stabilny w warunkach normalnych. W temp. powy¿ej 150°C w obecno¶ci powietrza mo¿e wydzielaæ siê formaldehyd."
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.