Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-05-15, 18:40   #1291
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Anna, ale sama rolka czy + jakie¶ mazid³o najpierw? Ja chcia³abym co¶... Tylko co?.... Ten kwas rozwa¿acie. Mo¿e aloes albo tê piperynê po rolkê?
Gaya, je¼dzi³am rolk± po przedzia³kach, a pó¼niej nak³ada³am aktualnie u¿ywan± wcierkê (a u¿ywa³am ich du¿o, ró¿nych ró¿niastych) a pó¼niej lekki masa¿. Zdarza³o mi siê u¿ywaæ rolki, nawet pod loxon 5%. Przy czym tu by³am ostro¿niejsza i u¿ywa³am rollera nie na ow³osionej skórze g³owy, a na zakolach - uzna³am to za bezpieczny eksperyment. Lewe zakole ca³y czas mi zarasta (pojawiaj± siê nowe ma³e w³oski, coraz ni¿ej) a prawe stoi sobie ³yse.

Co do wcierek samorobnych mam to samo - muszê mieæ dok³adn± rozpiskê - najlepiej w kroplach albo ³y¿kach, bo przy procentach roztworu siê gubiê
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-15, 19:05   #1292
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Mastiff jak czytam Twoj± historiê, to jakbym o sobie czyta³a, wiele, naprawdê bardzo wiele siê pokrywa... Tylko ja nie wiem czy ja mam androgenne hormonozale¿ne, czy dziedziczne, czy nadwra¿liwo¶æ na DHT, bo w Poznaniu us³yszalam - dziedziczne. W Zielonej Górze nadwrazliwo¶æ na DHT, a we Wroclawiu po prostu androgenowe (cokolwiek to znaczy). ¯aden z tych dermatologów nie widzia³ badañ moich hormonów, tylko w Poznaniu zrobiono mi trichoskopie lub trichogram ( zgolono mi ciut w³osów w dwóch miejscach, zafarbowano czym¶ i maszyna policzyla ile w³osów jest w jakiej fazie) no i z tego mi wysz³o genetyczne... Ale ³upie¿ mia³am ZAWSZE!
Jutro po po³udniu bêdê mia³a kilka hormonów, na pewno je tu wrzucê. Na razie mam tylko prolaktynê 13,9 (2,7-26)robione w lutym, jeszcze na pigu³kach.
Gaya dziêkujê za m±dre rady (apropo's kwasów omega) rzeczywi¶cie gdzie¶ to ju¿ czyta³am, ale nie wiedzia³am, ze wiesio³ek ma same kwasy omega 6
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-15, 19:55   #1293
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Poniewa¿ na w±tku oprócz tego co zapocz±tkowa³a dobrarada (czyli palma itp.) zaczêly siê przewijaæ wszelkie inne tematy oko³ow³osowe, np. topiki, peruczki wiêc pomy¶la³em ¿e byæ mo¿e warto wspomnieæ te¿ o takiej mo¿liwo¶ci (gdy ju¿ nic nie pomaga) jak przeszczep (jest to niestety droga impreza). W najnowszym odcinku "Sekretów chirurgii" (odcinek 12, sezon 3) wystêpuje m.in. dziewczyna 24l. z problemem ³ysienia androgenowego. Mo¿emy zobaczyæ jak wygl±da przeszczep w³osów z ty³u g³owy na miejsca dotkniête ³ysieniem. Oprócz tej techniki która tu jest (wyciêcie pasa skóry) widzia³em te¿ kiedy¶ inny film na którym wygl±da³o to tak, ¿e wycinano pojedyncze cebulki i potem "sadzono" pojedynczo w nowe miejsca (dziêki temu praktycznie na g³owie nie widaæ ¿adnego ¶ladu ).

Przez najbli¿sze kilka dni ten odcinek "Sekretów..." mo¿na zobaczyæ tutaj:

http://player.pl/programy-online/sek...9555.html#play

(temat przeczepu pojawia siê od 6 min. 35 sek. i potem pod koniec).

Zosta³ te¿ wymieniony (forma reklamy) pewien ¶rodek na kude³ki. Nazywa siê to Revitalash Hair Advanced. Niestety pieruñsko drogie , na alle 430-450 z³. za buteleczkê któr± siê psika na czerep (a dok³adniej to psikamy na ³apkê w postaci pianki i to wmasowujemy)
Najciekawsze, ¿e w sk³adzie jest m.in. palma

Ingredients in Hair By Revitalash:

Water, Acrylates Copolymer, Ginko Biloba Leaf extract, Panax Ginseng Root Extract, Propylene Glycol, Swertia Japonica Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide, Glycerin Disodium EDTA, Aminomethyl Propanol, Chlorphenesin, Biotin, Panthenol, Sodium Cocoyl Glutamate, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Fragrance

Opinie w necie s± ró¿ne, negatywne g³ównie na cenê+wydajno¶æ, tutaj w±tek wiza¿owy:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=638385

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2014-05-15 o 20:07
neo999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-15, 20:46   #1294
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

neo u mnie przeszczep odpada, bo mi w³osy lec± w ka¿dym miejscu tak samo, ba, z boku i z ty³u chyba nawet bardziej ni¿ na czubku glowy (dlatego jako¶ cie¿ko przyj±æ mi diagnozê, ¿e mam ³ysienie androgenowe). To trzeba mieæ pecha, by mieæ androgenówkê z £ZS i nie mieæ mo¿liwo¶ci przeszczepu.
Ta dziewczyna z kliniki Szczyta mia³a klasyczne androgenowe, czubek biedna mia³a strasznie przerzedzony, ale i nietypowo mocno jej lecia³y .
co do wcierki, to mam ambiwalentny stosunek do reklamowanych rzeczy, wolê opinie dziewczyn z forum (najlepiej sta³ych forumowiczek), ale gdyby dzia³a³a na pewno bym kupi³a. Ja czajê sie na ten grzebieñ laserowy, ale te¿ nie wiem czy naprawdê dzia³a.
Acha, zapomnia³am siê poskar¿yæ. W poniedzia³ek zamówi³am i przelalam kasê na t± wcierkê, któr± Maria zachwala³a i nie ma tej wcierki , wkurze sie chyba jak jutro nie przyjdzie, bo wyda³am z kosztami przesy³ki ponad 160 z³.
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-05-15 o 20:48
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-15, 21:39   #1295
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez neo999 Poka¿ wiadomo¶æ
Poniewa¿ na w±tku oprócz tego co zapocz±tkowa³a dobrarada (czyli palma itp.) zaczêly siê przewijaæ wszelkie inne tematy oko³ow³osowe, np. topiki, peruczki wiêc pomy¶la³em ¿e byæ mo¿e warto wspomnieæ te¿ o takiej mo¿liwo¶ci (gdy ju¿ nic nie pomaga) jak przeszczep (jest to niestety droga impreza). W najnowszym odcinku "Sekretów chirurgii" (odcinek 12, sezon 3) wystêpuje m.in. dziewczyna 24l. z problemem ³ysienia androgenowego. Mo¿emy zobaczyæ jak wygl±da przeszczep w³osów z ty³u g³owy na miejsca dotkniête ³ysieniem. Oprócz tej techniki która tu jest (wyciêcie pasa skóry) widzia³em te¿ kiedy¶ inny film na którym wygl±da³o to tak, ¿e wycinano pojedyncze cebulki i potem "sadzono" pojedynczo w nowe miejsca (dziêki temu praktycznie na g³owie nie widaæ ¿adnego ¶ladu ).

Przez najbli¿sze kilka dni ten odcinek "Sekretów..." mo¿na zobaczyæ tutaj:

http://player.pl/programy-online/sek...9555.html#play

(temat przeczepu pojawia siê od 6 min. 35 sek. i potem pod koniec).

a to akurat jest bardzo ciekawe. Przeszczepienie pojedynczych cebulek nie ma sensu przy nadwra¿liwo¶ci, bo to nie obudzi mieszków i te w³osy kiedy¶ te¿ wypadn±, ale przeszczepienie kawa³ka skóry z miejsca nie uwra¿liwionego tak bardzo na dzia³anie dht, tam gdzie mieszki ¿yj± mo¿e mieæ dobre efekty d³ugoterminowe. Tzn ja to tak rozumiem, ¿e przeszczep robili jej w taki sposób nie dlatego, ¿eby by³o szybciej, a ¿eby ten efekt by³ jak najlepszy w perspektywie czasu

W tym programie gdzie jest pokazywana klinika Ambroziaka te¿ by³y dwa odcinki dotycz±ce ³ysienia. W jednym by³y dwie kobiety, jedna straci³a czê¶æ w³osów, bo kto¶ jej wyrwa³ uszkadzaj±c mieszki, a druga straci³a niemal wszystkie w³osy z powodu STRESU. To co zosta³o jej na g³owie .... Ale odcinek dotyczy³ w³a¶nie takich uzupe³nieñ. Obie Panie wygl±da³y w nich na prawdê dobrze i naturalnie.

Margo, zgodnie z tym co mówi³ mi lekarz, ¿eby byæ pewnym co do genetycznie uwarunkowanej nadwrazliwosci na DHT, robi siê biopsjê, a przede wszystkim na pocz±tku wyklucza inne mo¿liwe przyczyny ³ysienia. Na podstawie 'oglêdzin' z nad biurka, czy nawet kamerki nie da siê zawsze ich rozpoznaæ, bo wbrew temu s± s±dz± niektórzy lekarze sposoby ³ysienia s± czasem ³udz±co do siebie podobne.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:08   #1296
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor moje ³ysienie zza biurka w ogóle nie wygl±da na androgenowe, przede wszystkim, na czubku g³owy nie mam najrzadszych w³osów, najrzadsze s± nad uszami, bieda jest te¿ na zakolach i lec± po ca³o¶ci... Poza tym u mnie w rodzinie ³ysieje tylko mój brat, ale u niego mo¿e dok³adaæ najgorsza cukrzyca, k³uje sie kilka razy dziennie podaj±c insulinê i do tego nie dba o siebie.... A tak to nikt nie ³ysieje, ani z mamy strony, ani z taty... No i w³osy mi odrastaj±, mam króciutkie na ca³ej g³owie. Wiadomo, ¿e rzedn± w oczach, bo leci ich co najmniej 400 dziennie, najpiêkniejszy odrost nie da rady takiemu linieniu. Dlatego tak trudno przyj±æ mi te diagnozê...
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:12   #1297
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Jestem kochane wyleczona, w klinice uznano mnie za zupe³nie zdrow± osobê Wskazuj± na to wszystkie badania w³osowe. Z wypadaniem wygra³am walkê, odstawiam stopniowo clarelux. Po 2 latach bojów, wszystko kochane jest mo¿liwe, nigdy nie traæcie nadziei.

Margo, androgenowe ³ysienie ma³o ma wspólnego z rzadkimi bokami. Ja ci biopsji nie polecam, to nie jest taki banalny zabieg jak siê my¶li, boli cholernie samo znieczulenie azotem, potem jak przestanie dzia³aæ jest jeszcze gorzej. Przez opatrunek na g³owie i konieczne niemycie w³osów masz tydzieñ wyjêty z ¿ycia. Wynik biopsji wcale nie jest taki oczywisty, ¿eby go dobrze zinterpretowaæ potrzeba kilku specjalistów. U mnie wszyscy zgodnie stwierdzili, ¿e wszystko ok, 1 lekarka zobaczy³a nu¿eñca.

Co mi pomog³o??? Nie wiem
Napiszê od czego zaczê³am widzieæ poprawê i znacznie mniej w³osów na grzebieniu.
1) Zabieg ostrzykiwania osoczem
2) antykoncepcja w³a¶ciwie ucelowana, czujê siê bardzo dobrze
3) codzienne mycie w³osów-ile ja siê nagada³am lekarce, ¿e to mi zniszczy resztkê w³osów, nic bardziej mylnego
4) pianka clarelux do sp³ukiwania, 100 razy ³agodniejsza ni¿ sterydy w kroplach
5) pirolam, ¶wietnie likwiduje ³upie¿ spowodowany stosowaniem sterydów, o ich wp³ywie na szybszy rozwój ró¿nych grzybów nie bêdê pisaæ.
6) do rozczesywania stosujê spray schauma z fitokofein±
7) bio selen + cynk teraz co 2 dzieñ. Ja bardzo sceptycznie podchodzê do suplementów, ale ten poleci³o mi kilka osób z rodziny w³a¶nie obserwuj±c po nim wzrost nowych w³osów. Ja zauwa¿y³am, ¿e przesta³y mnie gnêbiæ katary i przeziêbienia jak go stosujê, ma wp³yw na pracê tarczycy-tu nie mam w±tpliwo¶ci. Przy jego stosowaniu wypadanie ograniczy³o siê do kilku sztuk w³osów
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 08:31   #1298
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Antuanettajeszcze raz gratulujê, i naprawdê, naprawdê strasznie sie cieszê. Antuanetta, jak objawia siê nu¿eniec na skórze g³owy??? Ty masz wiêkszy dostêp do wszystkiego, ja mieszkam daleko od cywilizacji, nawet do Wroc³awia i Poznania mam ponad 200 km. Po po³udniu wrzucê pierwsze wyniki moich hormonów.
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:40   #1299
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dla mnie te¿ biopsja to ostateczna ostateczno¶æ i to dla osoby, która zosta³a przebadana wzd³u¿ i w szerz pod ka¿dym mo¿liwym kontem.
Wtedy mo¿na siê zastanowiæ ... Chodzi³o mi raczej o pokazanie jak czêsto w gabinetach dermatologicznych nadinterpretowane s± fakty i nadu¿ywane niektóre terminy. Lepiej powiedzieæ kobiecie, ¿e to AGA wcisn±æ loxon i zasugerowaæ, ¿eby zbiera³a na perukê, ni¿ poszukaæ przyczyny - bo to proces d³ugi i mozolny, w dodatku o zgrozo - pó¼niej trzeba zaproponowaæ jaki¶ sposób leczenia skuteczny.
Jak to siê mówi, od tego siê nie umiera przecie¿ ...
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:45   #1300
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem kochane wyleczona, w klinice uznano mnie za zupe³nie zdrow± osobê Wskazuj± na to wszystkie badania w³osowe. Z wypadaniem wygra³am walkê, odstawiam stopniowo clarelux. Po 2 latach bojów, wszystko kochane jest mo¿liwe, nigdy nie traæcie nadziei.
Gratulujê i dziêkujê za pozytywne przes³anie Takich tu potrzeba, bo czasem ³atwo siê traci nadzieje przy ogl±daniu k³aków, które wypad³y.


Dzi¶ u mnie ponad 200 przy myciu, ale jestem pozytywnie nastawiona póki co
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:04   #1301
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gratulacje, Antuanetta

Napisz co¶ wiêcej o swoim obecnym stanie w³osów. Nie wypadaj±, a jak z odrostem. Kiedy po osoczu nastêpuje poprawa i czy du¿o pocz±tkowo wypada po osoczu.
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 10:41   #1302
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
a to akurat jest bardzo ciekawe. Przeszczepienie pojedynczych cebulek nie ma sensu przy nadwra¿liwo¶ci, bo to nie obudzi mieszków i te w³osy kiedy¶ te¿ wypadn±, ale przeszczepienie kawa³ka skóry z miejsca nie uwra¿liwionego tak bardzo na dzia³anie dht, tam gdzie mieszki ¿yj± mo¿e mieæ dobre efekty d³ugoterminowe. Tzn ja to tak rozumiem, ¿e przeszczep robili jej w taki sposób nie dlatego, ¿eby by³o szybciej, a ¿eby ten efekt by³ jak najlepszy w perspektywie czasu

W tym programie gdzie jest pokazywana klinika Ambroziaka te¿ by³y dwa odcinki dotycz±ce ³ysienia. W jednym by³y dwie kobiety, jedna straci³a czê¶æ w³osów, bo kto¶ jej wyrwa³ uszkadzaj±c mieszki, a druga straci³a niemal wszystkie w³osy z powodu STRESU. To co zosta³o jej na g³owie .... Ale odcinek dotyczy³ w³a¶nie takich uzupe³nieñ. Obie Panie wygl±da³y w nich na prawdê dobrze i naturalnie.
Trochê niedok³adnie napisa³em: w innej metodzie przeszczepiaj± setki lub tysi±ce pojedynczych cebulek wycinanych z kawa³kiem skóry tak jak np.. przesadza siê drzewa razem z ziemi± dooko³a korzenia.
Chodzi o to, ¿e przy takiej metodzie nie bêdzie blizny (tak jak przy wyciêciu pasa skóry) i drugie primo: nie trzeba naci±g±æ skóry g³owy.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
...co do wcierki, to mam ambiwalentny stosunek do reklamowanych rzeczy, wolê opinie dziewczyn z forum (najlepiej sta³ych forumowiczek), ale gdyby dzia³a³a na pewno bym kupi³a. Ja czajê sie na ten grzebieñ laserowy, ale te¿ nie wiem czy naprawdê dzia³a.
Acha, zapomnia³am siê poskar¿yæ. W poniedzia³ek zamówi³am i przelalam kasê na t± wcierkê, któr± Maria zachwala³a i nie ma tej wcierki , wkurze sie chyba jak jutro nie przyjdzie, bo wyda³am z kosztami przesy³ki ponad 160 z³.
O grzebieniu laserowym czyta³em i wygl±da to nawet zachêcaj±co, gdyby nie te ceny.

Wcierka o której pisa³em zainteresowa³a mnie, bo ta firma (Athena Cosmetics) i jej Revitalash jest znana g³ównie z rzês i brwi i na ten temat mo¿na znale¼æ w necie du¿o pozytywnych opinii ze zdjêciami przed i po (np. na blogach)
Wiêc wydedukowa³em, ¿e na w³osy na g³owie byæ mo¿e te¿ stworzyli skuteczny ¶rodek.

Sk³ad najnowszej formu³y RevitaLash® ADVANCED zawiera opracowane przez zespó³ doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne moleku³y pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyci±gi ro¶linne m. in. palma saba³owa, ¿eñ-szeñ, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupe³nione o dzia³anie aktywnych nanopeptydów. Dzia³anie RevitaLash ®ADVANCED jest potwierdzone przez 5 niezale¿nych instytutów badawczych. RevitaLash jest przetestowany dermatologicznie, alergologicznie i okulistycznie. Produkty marki Revitalash nie s± testowane na zwierzêtach. W Polsce RevitaLash zosta³ równie¿ przetestowany z sukcesem przez najlepsze kliniki medycyny estetycznej, reprezentowane przez autorytety medyczne oraz przez osoby po chemioterapii. Marka RevitaLash jest rekomendowana przez certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej oraz Federacjê Stowarzyszeñ „Amazonki”.

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2014-05-16 o 11:12
neo999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:46   #1303
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

mam tylko 3 hormony, pomó¿cie dziewczyny
- FSH 11,83 (faza folikularna 3,03-8,08)
- LH 5,59 (faza folikularna 1,80-11,78)
- Estradiol 144 (faza folikularna 21-251)
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:16   #1304
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Postaram sie wieczorem wrzuciæ ca³±, opracowan± dla Was wcierkê pod rolkê.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:49   #1305
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
mam tylko 3 hormony, pomó¿cie dziewczyny
- FSH 11,83 (faza folikularna 3,03-8,08)
- LH 5,59 (faza folikularna 1,80-11,78)
- Estradiol 144 (faza folikularna 21-251)
stosunek LH/FSH wychodzi 0,5, samo fsh na t± fazê cyklu jest du¿e. Co¶ mog³o zaburzyæ komunikacjê miêdzy przysadk± a jajnikami.
Margo, przepraszam, ale nie potrafiê siê do tego szerzej odnie¶æ. Nie chce paln±æ czego¶ g³upiego i Ciê niepotrzebnie zestresowaæ, bo sama nie jestem przekonana. Ale wydaje mi siê, ¿e to nie jest przedwczesna menopauza - estradiol by³by wtedy raczej ni¿szy.
Bada³a¶ równie¿ prolaktynê? ile pe³nych cykli minê³o od odstawienie antyków?


Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Postaram sie wieczorem wrzuciæ ca³±, opracowan± dla Was wcierkê pod rolkê.
autorska?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-05-16 o 15:50
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 16:24   #1306
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor minê³y trzy pe³ne cykle od odstawienie pigu³ek. Moze ten wysoki poziom estradiolu zawdzeczam temu, ¿e jeszcze po pigu³kach nie "wywietrza³o" bo wysoki poziom FSH moze jednak wskazywæ na przedwczesna menopauzê.... Sailor pisz co Ci przychodzi do g³owy, ja i tak pójdê z tym do lekarza, ale czekam jeszcze na resztê badañ, reszta (6 hormonów) bêdzie w przysz³ym tygodniu.
Prolaktyne mam w porzadku - 13,9 (2,7-26)
Sailor, ja wolê by by³o cos "nie tak" ni¿ by siê okaza³o, ¿e jeste zdrowa jak byk a w³osy lec± bo mam aga
znalaz³am co¶ takiego:
Wysoki poziom FSH mo¿e byæ z kolei powodem nastêpuj±cych zjawisk:
  • pierwotna niewydolno¶æ jajników;
  • przebyta wcze¶niej chemioterapia;
  • guz jajnika;
  • choroba tarczycy;
  • zespó³ policystycznych jajników;
  • menopauza.
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-05-16 o 16:40
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 16:33   #1307
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Postaram sie wieczorem wrzuciæ ca³±, opracowan± dla Was wcierkê pod rolkê.
Bardzo, bardzo dziekujê za wyrozumia³o¶æ i dobre serce
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 16:53   #1308
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Techniczne pytanie. Roluje siê przed na³o¿eniem wcierki czy po?
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 17:32   #1309
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor minê³y trzy pe³ne cykle od odstawienie pigu³ek. Moze ten wysoki poziom estradiolu zawdzeczam temu, ¿e jeszcze po pigu³kach nie "wywietrza³o" bo wysoki poziom FSH moze jednak wskazywæ na przedwczesna menopauzê.... Sailor pisz co Ci przychodzi do g³owy, ja i tak pójdê z tym do lekarza, ale czekam jeszcze na resztê badañ, reszta (6 hormonów) bêdzie w przysz³ym tygodniu.
Prolaktyne mam w porzadku - 13,9 (2,7-26)
Sailor, ja wolê by by³o cos "nie tak" ni¿ by siê okaza³o, ¿e jeste zdrowa jak byk a w³osy lec± bo mam aga
znalaz³am co¶ takiego:
Wysoki poziom FSH mo¿e byæ z kolei powodem nastêpuj±cych zjawisk:
  • pierwotna niewydolno¶æ jajników;
  • przebyta wcze¶niej chemioterapia;
  • guz jajnika;
  • choroba tarczycy;
  • zespó³ policystycznych jajników;
  • menopauza.

A no widzisz, a ja za³o¿y³am zupe³nie co¶ odwrotnego. Po pierwsze ¿e estro po odstawieniu tabletek spada w tempie galopuj±cym. Po drugie patrzy³am nie tylko na samo fsh ale i na stosunek obu gonadotropin. Poni¿ej 1 w teorii ¶wiadczy o niewydolno¶ci przysadki. I wreszcie ... mam na kompie badania (których w tym burdelu nie mogê siê teraz doszukaæ ) w których by³o, ¿e d³ugoletnie przyjmowanie antyków mo¿e doprowadziæ do sytuacji w której zostaje zaburzona pewna komunikacja na osi podwzgórze - przysadka - jajniki i dochodzi w³a¶nie do wzrostu fsh.
A u Ciebie w rodzinie kobiety wcze¶nie przechodzi³y menopauzê?
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 17:46   #1310
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor mama przechodzi³a oko³o 45 roku ¿ycia (te¿ wczesnie) ja mam 40 dopiero. A jak przeliczaæ stosunek tych gonadotropin LH:FSH, czy FSH:LH? bo jak to pierwsze to stosunek bêdzie 0,5 i to mo¿e byæ niewydolno¶æ przysadki (a ja mia³am robiony rezonans magnetyczny przysadki i na pewno nie mia³am na nim gruczolaka) a jak FSH:LH to stosunek to 2,o i to moze oznaczaæ PCOS...
Ciê¿ko to samemu rozebraæ, jak ju¿ bêdê mia³a wszystkie badania jadê do endo, bo co¶ jest na rzeczy, no chyba, ¿e jeszcze pozosta³o¶ci po hormonach mieszaj±. Ginekolog kiedy¶ mi mówi³, ¿e powinno sie 4 miesi±ce odczekaæ....
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-05-16 o 17:53
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 18:03   #1311
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

lh dzielisz przez wynik fsh. Mogê siê myliæ, ale wydaje mi siê, ¿e Twój estradiol nie ¶wiadczy jeszcze o tym, ¿e menopauza czeka tu¿ za rogiem. Zabi³abym za taki wynik Jeszcze tak pomy¶la³am, ¿e mo¿e za wcze¶nie i fsh nie zd±¿y³o 'opa¶æ' po d³ugiej stymulacji hormonami. Mnie endokrynolog trzyma³ 6 miesiêcy, zanim kaza³ zrobiæ badania. Ciekawe jak tam androgeny wysz³y
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 18:10   #1312
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
lh dzielisz przez wynik fsh. Mogê siê myliæ, ale wydaje mi siê, ¿e Twój estradiol nie ¶wiadczy jeszcze o tym, ¿e menopauza czeka tu¿ za rogiem. Zabi³abym za taki wynik Jeszcze tak pomy¶la³am, ¿e mo¿e za wcze¶nie i fsh nie zd±¿y³o 'opa¶æ' po d³ugiej stymulacji hormonami. Mnie endokrynolog trzyma³ 6 miesiêcy, zanim kaza³ zrobiæ badania. Ciekawe jak tam androgeny wysz³y
wszêdzie czytam, ¿e pigu³ki obni¿aj± FSH
ale fakt, estradiol mam piêkny, a¿ sama siê dziwie, ¿e ta w³osy tak siê sypi±
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-05-16 o 18:13
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 18:19   #1313
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
wszêdzie czytam, ¿e pigu³ki obni¿aj± FSH
ale fakt, estradiol mam piêkny, a¿ sama siê dziwie, ¿e ta w³osy tak siê sypi±
Faktycznie, pomyli³am z innym
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 19:01   #1314
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor, co¶ mi siê przypomnia³o, ten stosunek.... o,5, niedoczynno¶æ przysadki.... Ja jak by³am ma³ym dzieckiem spad³am z wysokiego murka na g³owê, to spowodowa³o u mnie epilepsjê.... I zdaje mi siê, ze ja mia³am wtedy uraz w okolicach p³ata czo³owego.
To s± przyczyny niedoczynno¶ci:
Uraz g³owy z krwawieniem w okolicy przysadki mózgowej
Poporodowa martwica przysadki w przypadku krwotoku i wstrz±su podczas porodu (zespó³ Sheehana)
Martwica przysadki (zespó³ Gliñskiego-Simmondsa)
Guz przysadki
Infekcje o¶rodkowego uk³adu nerwowego
Têtniak naczyñ podstawy mózgu

Ju¿ kiedy¶ podejrzewano u mnie guza przysadki (nie mogli opanowaæ rosn±cego TSH) i robiono mi rezonans, ale guza nie znaleziono.
a to s± objawy niedoczynno¶ci przysadki
Objawy
Zaburzenia miesi±czkowania
Impotencja, niep³odno¶æ
Zanik ow³osienia ³onowego i pod pachami
Zmniejszenie gruczo³ów sutkowych
Os³abienie, senno¶æ
Blado¶æ skóry, obrzêki powiek, zapadniêcie oczu
£amliwo¶æ w³osów, ³ysienie
Bóle g³owy
Niskie ci¶nienie krwi
£atwe marzniêcie
Opó¼nienie wzrastania u dzieci
Czêstsza potrzeba oddawania moczu
Zmiany psychiczne, psychoza
Obni¿enie stê¿enia cukru we krwi

te czerwone to moje objawy (kurna chyba jestem hipochondryczk± )
Ale to nie pierwsze wskazówki kieruj±ce uwagê na przysadkê
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 19:43   #1315
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor, co¶ mi siê przypomnia³o, ten stosunek.... o,5, niedoczynno¶æ przysadki.... Ja jak by³am ma³ym dzieckiem spad³am z wysokiego murka na g³owê, to spowodowa³o u mnie epilepsjê.... I zdaje mi siê, ze ja mia³am wtedy uraz w okolicach p³ata czo³owego.
To s± przyczyny niedoczynno¶ci:
Uraz g³owy z krwawieniem w okolicy przysadki mózgowej
Poporodowa martwica przysadki w przypadku krwotoku i wstrz±su podczas porodu (zespó³ Sheehana)
Martwica przysadki (zespó³ Gliñskiego-Simmondsa)
Guz przysadki
Infekcje o¶rodkowego uk³adu nerwowego
Têtniak naczyñ podstawy mózgu

Ju¿ kiedy¶ podejrzewano u mnie guza przysadki (nie mogli opanowaæ rosn±cego TSH) i robiono mi rezonans, ale guza nie znaleziono.
a to s± objawy niedoczynno¶ci przysadki
Objawy
Zaburzenia miesi±czkowania
Impotencja, niep³odno¶æ
Zanik ow³osienia ³onowego i pod pachami
Zmniejszenie gruczo³ów sutkowych
Os³abienie, senno¶æ
Blado¶æ skóry, obrzêki powiek, zapadniêcie oczu
£amliwo¶æ w³osów, ³ysienie
Bóle g³owy
Niskie ci¶nienie krwi
£atwe marzniêcie
Opó¼nienie wzrastania u dzieci
Czêstsza potrzeba oddawania moczu
Zmiany psychiczne, psychoza
Obni¿enie stê¿enia cukru we krwi

te czerwone to moje objawy (kurna chyba jestem hipochondryczk± )
Ale to nie pierwsze wskazówki kieruj±ce uwagê na przysadkê


no powa¿ne podejrzenia, bardzo jestem ciekawa jak lekarz do tego podejdzie. Znalaz³a¶ ju¿ jakiego¶ dobrego?
je¶li trop jest dobry musia³by zleciæ badania innych hormonów przysadkowych i teraz doczyta³am ¿e jeszcze kortyzol. A t± prolaktynê to dawno temu bada³a¶? oko³o 22 dnia cyklu to by³o, czy tak na spontana?
ciê¿ki temat, ale mo¿e wreszcie co¶ ruszy u Ciebie do przodu.

A to obni¿enie cukru we krwi, to co dok³adnie masz na my¶li, hipoglikemia?

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
Zanik ow³osienia ³onowego i pod pachami
szkoda ¿e w pcos nie ma takich objawów
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 20:03   #1316
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
no powa¿ne podejrzenia, bardzo jestem ciekawa jak lekarz do tego podejdzie. Znalaz³a¶ ju¿ jakiego¶ dobrego?
je¶li trop jest dobry musia³by zleciæ badania innych hormonów przysadkowych i teraz doczyta³am ¿e jeszcze kortyzol. A t± prolaktynê to dawno temu bada³a¶? oko³o 22 dnia cyklu to by³o, czy tak na spontana?
ciê¿ki temat, ale mo¿e wreszcie co¶ ruszy u Ciebie do przodu.

A to obni¿enie cukru we krwi, to co dok³adnie masz na my¶li, hipoglikemia?




szkoda ¿e w pcos nie ma takich objawów
No w³a¶nie zleci³ wszystkie badania przysadkowe (kortyzol, ACTH i testosteron)
ja te¿ nie mam zaniku w³osów a tamtych miejscach.... , ale jaka¶ taka zakud³aczona to te¿ nie jestem. Prolaktynê robi³am w lutym, na pa³ê, bo potrzebowa³am to do tego rezonansu przysadki, no i bralam wtedy pigu³ki, to mo¿e jak bêdê robiæ nastepne badania, to powtórze t± prolaktyne
co do cukru, to zwykle jest raczej ok, ale dwa razy sie zdarzy³o, ¿e wysz³o poni¿ej normy
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-05-16 o 20:25
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 21:08   #1317
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Postaram sie wieczorem wrzuciæ ca³±, opracowan± dla Was wcierkê pod rolkê.
Kochaæ

Cytat:
Napisane przez Constanca Poka¿ wiadomo¶æ
Techniczne pytanie. Roluje siê przed na³o¿eniem wcierki czy po?
Czê¶æ robi tak, czê¶æ tak. Eh. Zag³êbiê siê szczegó³owo i od¶wie¿ê wiedzê z tego zakresu przed zamawianiem rolki
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-16, 21:50   #1318
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie zleci³ wszystkie badania przysadkowe (kortyzol, ACTH i testosteron)
ja te¿ nie mam zaniku w³osów a tamtych miejscach.... , ale jaka¶ taka zakud³aczona to te¿ nie jestem. Prolaktynê robi³am w lutym, na pa³ê, bo potrzebowa³am to do tego rezonansu przysadki, no i bralam wtedy pigu³ki, to mo¿e jak bêdê robiæ nastepne badania, to powtórze t± prolaktyne
co do cukru, to zwykle jest raczej ok, ale dwa razy sie zdarzy³o, ¿e wysz³o poni¿ej normy
próbowa³am trochê doczytaæ i mo¿e wpa¶æ na co¶ ciekawego, ale po 2h wiem, ¿e nic nie wiem w dodatku ostatnio mam ogromne problemy z koncentracj±, co tylko utrudnia.
Z t± prolaktyn± jest tak, ¿e bardzo czêsto tabletki j± podwy¿szaj±, wiêc w sumie wypada³oby zobaczyæ, jaki jest faktyczny jej poziom.

Margo, narazie nie nakrêcaj siê jako¶ szczególnie. Potrzeba wiêcej badañ i jakiego¶ zdolnego doktorka, co to ³adnie pó¼niej ogarnie w ca³o¶æ.
Nie zapomnij powiedzieæ lekarzowi o niskim ci¶nieniu i spadkach cukru - mo¿e zdecyduje siê przyjrzeæ bli¿ej nadnerczom.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:05   #1319
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dzisiaj musia³am sama umyæ g³owê (moja fryzjerka mia³a wolne) kurczê, jest gorzej ni¿ my¶la³am, jest strasznie, nie wiem co bêdzie za klika tygodni... . Leki uspakajaj±ce zaczynam przedawkowywaæ (mimo, ze s± zio³owe)... Aby nie wy³ysieæ niemal kompletnie potrzebujê cudu.
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-05-17 o 14:08
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-18, 16:06   #1320
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

s³ysza³y¶cie mo¿e laski, o masowaniu g³owy sol± jodowana na sucho? Ta trycholog z Wroc³awia kaza³a mi tak robiæ, i nie myæ g³owy, tylko sp³ukaæ wod±. Ale jako¶ sobie nie wyobra¿am zmoczyæ w³osy i ich nie umyæ. Jak my¶licie, mo¿na t± sól po prostu wyczesaæ, a umyæ na drugi dzieñ? I czemu ma ten zabieg s³u¿yæ? Z tego przejêcia, nawet trycholozki nie spyta³am. Problem jest najgorszy z tym ³upie¿em, który wróci³ i ju¿ nie mam pomys³ów jak sie go pozbyæ
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.