Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-09, 16:03   #691
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 546
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Lacturia, ja mam t± prostownicê i zamierzam jej u¿yæ do prostowania. Je¶li chodzi o normalne u¿ytkowanie, to jest bardzo OK, mam j± ju¿ ponad rok. Ma zakres temperatur od 150 do 230, wy³±cza siê sama po godzinie w razie gdyby siê zapomnia³o i ma taki fajny zatrzask, ¿e jak le¿y to nie jest otwarta tylko te dwie czê¶ci s± spiête razem (mo¿e to ¿adna nowo¶æ ale moja poprzednia prostownica tego nie mia³a). Czasem trochê ci±gnie w³osy ju¿ przy koñcach, jak ¼le j± u³o¿ê (p³ytki s± ruchome). Zobaczymy jak mi siê sprawdzi, dam znaæ w pi±tek aha, bardzo szybko siê nagrzewa - chyba 15 czy 30 sekund.
olzbig jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:21   #692
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka¿ wiadomo¶æ

http://allegro.pl/prostownica-reming...=1#tabsContent

zastanawiam sie czy ta da rade co myslucie? I kupie encanto i w kolejny weekend zrobie

Ciagle tylko rozkminiam - encanto czy kativa? Bo z jednej strony kativa kusi cena, a rncanyo jest tak bardzo sprwdzone.
ja mam t± i polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...aightener.html

Co do encanto, je¶li wytrzymasz smród to bierz encatno...

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Haaa a bêdê taka i powiem "nie Kasza nic Ci nie kupie" :P hihi....
Nie no jak co¶ potrzebujesz pisz na priv najlepiej

No 100ml styknie ;D
¿artowa³am z tymi zakupami kiedy¶ czego¶ bardzo potrzebowa³am z UK i nawet zaczepia³am ludzi z allegro, ¿eby mi ¶ci±gnêli ale nie pamiêtam... chyba chodzi³o o szampon mietowy na przet³uszczaj±ce siê w³osy.

Z serum, to jak ktos jeszcze bedzie chcia³, to zaszalejê i kupimy 1000 ml i Was porozlewam, a jak nie, to kupiê 450 i wyslê Ci na spóbowanie.

DZIEWCZYNY KTO SIÊ ZAPISUJE NA SERUM KERAPRO!!!
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:55   #693
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

O, to jak taka zbiorowa akcja na to serum - to ja bym byla chetna.
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:06   #694
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
O, to jak taka zbiorowa akcja na to serum - to ja bym byla chetna.
fajnie, to napisz ile ml
Jak zamówimy 1000 ml, ja chcê 500 ml sobie zostawiæ, smerfetka696969 100 ml chce, wiêc 400 ml wolne
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:28   #695
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja nie u¿ywam ju¿ tego serum w ogóle le¿y zapomniane. Mama nie wiem, czy korzysta z tego te¿
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:35   #696
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie u¿ywam ju¿ tego serum w ogóle le¿y zapomniane. Mama nie wiem, czy korzysta z tego te¿
dlaczego?? Ja siê nie umiem bez tego obyæ, ostatnio nie u¿y³am i ju¿ nie moge siê doczekaæ kiedy umyjê w³osy, bo mnie denerwuj±....
Miluchova a jaka jest Twoja pielêgnacja, tak od pocz±tku jak zaczynasz mieæ potrzebê umycia w³osów, a¿ do wysuszenia
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:36   #697
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
fajnie, to napisz ile ml
Jak zamówimy 1000 ml, ja chcê 500 ml sobie zostawiæ, smerfetka696969 100 ml chce, wiêc 400 ml wolne
Tez bym chciala na sprobowanie, wiêc 100 albo 150 ml, zalezy ile chetnych jeszcze bêdzie
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 20:12   #698
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam t± i polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...aightener.html

Co do encanto, je¶li wytrzymasz smród to bierz encatno...

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------



¿artowa³am z tymi zakupami kiedy¶ czego¶ bardzo potrzebowa³am z UK i nawet zaczepia³am ludzi z allegro, ¿eby mi ¶ci±gnêli ale nie pamiêtam... chyba chodzi³o o szampon mietowy na przet³uszczaj±ce siê w³osy.

Z serum, to jak ktos jeszcze bedzie chcia³, to zaszalejê i kupimy 1000 ml i Was porozlewam, a jak nie, to kupiê 450 i wyslê Ci na spóbowanie.

DZIEWCZYNY KTO SIÊ ZAPISUJE NA SERUM KERAPRO!!!
Ja te¿ jestem chêtna ;-)

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Dzieeewczyny pomocy Kupiê t± prostownice co wstawia³am, bo koszty sa ¿adne wlasciwie i którys zestaw do prostowania.

Edit: ju¿ wiem, wezmê encanto, bo mam gdzies pozniej nie moc glowy umyc. Kilka godzin i myje, a nie czekam trzy dni Mam dlugie wlosy do pasa, ale w sumie nie wiem czy bede nakladac od gory, chyba tak od ucha, bo gore mam ladna i prost±. Starczy 75 ml?

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Poka¿ wiadomo¶æ
Lacturia, ja mam t± prostownicê i zamierzam jej u¿yæ do prostowania. Je¶li chodzi o normalne u¿ytkowanie, to jest bardzo OK, mam j± ju¿ ponad rok. Ma zakres temperatur od 150 do 230, wy³±cza siê sama po godzinie w razie gdyby siê zapomnia³o i ma taki fajny zatrzask, ¿e jak le¿y to nie jest otwarta tylko te dwie czê¶ci s± spiête razem (mo¿e to ¿adna nowo¶æ ale moja poprzednia prostownica tego nie mia³a). Czasem trochê ci±gnie w³osy ju¿ przy koñcach, jak ¼le j± u³o¿ê (p³ytki s± ruchome). Zobaczymy jak mi siê sprawdzi, dam znaæ w pi±tek aha, bardzo szybko siê nagrzewa - chyba 15 czy 30 sekund.
Kupilam Teraz jeszcze wybór preparatu. Encanto najbardziej mnie nêci, bo mo¿na od razu w³osy umyæ.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Kupilam encanto 100 ml kazdy element Siostry mi pomoga jakby co. Zrobie u nich w mieszkaniu otworzymy balkon i jakos przezyjemy Bo u mnie nie ma balkonu haha
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&bi¿uteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911

Edytowane przez Lacturia
Czas edycji: 2014-11-09 o 19:11
Lacturia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:43   #699
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ jestem chêtna ;-)
ile ml chcesz? 100, 150, 200 ?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:44   #700
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
dlaczego?? Ja siê nie umiem bez tego obyæ, ostatnio nie u¿y³am i ju¿ nie moge siê doczekaæ kiedy umyjê w³osy, bo mnie denerwuj±....
Miluchova a jaka jest Twoja pielêgnacja, tak od pocz±tku jak zaczynasz mieæ potrzebê umycia w³osów, a¿ do wysuszenia
Bo go nie potrzebujê mam g³adkie w³osy, nie lubiê silikonów, bo potem mi siê str±czkuj± strasznie i w sumie wolê koñcówki zabezpieczaæ jednak olejem.

Co do pielêgnacji, to po kolei. Z regu³y myjê w³osy rano, a ten dzieñ wypada jutro, wiêc opisujê po kolei co robiê na przyk³adzie tego dnia piszê na szaro, bo to trochê offtop

niedziela wieczór:

- nak³adam ¿el lniany od ucha w dó³
- czekam a¿ ¿el wyschnie
- na ¿el nak³adam olej (dzisiaj - kokosowy)
- spinam w³osy na czubku i idê spaæ
poniedzia³ek rano:
- moczê w³osy
- nak³adam od¿ywkê od ucha w dó³ (najczê¶ciej tak±, która mi siê nie sprawdza w codziennej pielêgnacji - denkujê po kolei wszystkie buble - teraz family classics balsam z proteinami pszenicy)
- delikatnie szoruje te w³osy t± od¿ywk± i zostawiam na 5 minut
- wracam, nak³adam szampon na skórê g³owy i szorujê g³owê
- sp³ukujê ca³o¶æ
- nak³adam od¿ywkê/maskê (jutro garnier avocado i karite + 3 krople keratyny hydrolizowanej + ³y¿eczka ¿elu lnianego)
- trzymam tyle, ile mam czasu (jutro pewnie potrzymam z pó³ godziny do godziny)
- sp³ukujê, rozczesuje w³osy, na koñce odrobina oleju kokosowego i czekam a¿ wyschn±
poniedzia³ek wieczór:
- znowu porcja oleju kokosowego w koñcówki, na jakie¶ 1-2 cm w³osów (u mnie przez noc on siê wch³ania)
- spinam w³osy na czubku/zawijam w kok - zale¿y czy chce rano mieæ proste, czy pofalowane
wtorek rano:
- suchy szampon w okolicach twarzy
wtorek wieczór:
wszystko od pocz±tku


Przewa¿nie do ka¿dej maski/od¿ywki daje pó³, lub ca³± ³y¿eczkê ¿elu lnianego i odrobinê keratyny hydrolizowanej.

¯el lniany robiê mniej wiêcej co 2 tygodnie - 2 ³y¿ki siemienia lnianego w ziarenkach, niemielonego zalewam szklank± wody i gotujê a¿ do pojawienia siê piany. Jak pojawi siê piana, to zmniejszam palnik na najmniejsz± moc i mieszam ok. 10 minut, przecedzam przez sitko do garnuszka - taka ilo¶æ ¿elu mi starcza na te 2 tygodnie.

Oleje: mas³o mango, babassu, olej kokosowy, z pestek moreli, z orzechów laskowych, rokitnikowy (ten u¿ywam tylko jako dodatek do od¿ywki/maski i to w ilo¶ci 1-2 kropli, bo jest bardzo tre¶ciwy).
Szampony: Planeta Organica z olejem cedrowym, EcoHysteria ten niebieski z blond laseczk± , w ¶rodê powinien doj¶æ ten z YR
Od¿ywki: Garnier Avocado i Karite, Isana czerwona, matrix biolage fiberstrong (jedyna, do której nic nie dodajê), teraz przyjdzie jeszcze regeneracyjna z YR.
Maski: Kallos bananowy, czekoladowy i arganowy, planeta organica maska do w³osów suchych z mas³em shea "od¿ywianie i regeneracja" taka o KLIK, maska regeneracyjna do w³osów zniszczonych te¿ planeta organica - taka KLIK, maska jajeczna babuszki agafii.

Ogólnie kallosów nie lubiê, zawsze do nich du¿o rzeczy dodajê - w tym kilka kropli olei, kupuje je bo s± tanie, a ¶rednio raz na 2 tygodnie tonujê w³osy i potrzebujê do tego bazê od¿ywkow± - biorê wtedy kallosa do tego wk³adam kolor jaki tam mnie interesuje, przewa¿nie fiolet lub niebieski, zale¿y czy w³osy mam bardziej ¿ó³te czy pomarañczowe no i w sumie tyle..

A, jak mam zawalony robot± dzieñ, to nie bawiê siê w ¿el lniany, olejowanie i tak dalej, tylko wieczorem myjê g³owê, od¿ywka na 2-3 minuty, czekam a¿ w³osy przeschn± (albo podsuszam suszark±), idê spaæ. Z regu³y tylko weekendy mam bardziej wymagaj±ce (szko³a, albo klientki maj± ¶luby), bo tak to przewa¿nie pracujê popo³udniami, wiêc mogê sobie pozwoliæ na pochodzenie rano z mask± na w³osach

Od¿ywki/maski wiem mniej wiêcej jaki efekt daj± na moich w³osach, wiêc po prostu obserwujê, czego im potrzeba - jak potrzebuj± doci±¿enia, to dajê co¶ mocniejszego np. tego matrixa, albo dorzucam oleju rokitnikowego do od¿ywki/maski; jak s± ok, to daje sam± od¿ywkê; jak widzê, ¿e kolejna tre¶ciwa rzecz je obci±¿y, to dajê co¶ s³abego, co krzywdy nie zrobi, np isanê czerwon±. A kallosy - jak ju¿ pisa³am - u¿ywam do tonowania odcienia


Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-11-09 o 20:48
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 21:38   #701
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ojej, ale Ty siê napracujesz z w³osami!!! Ja my¶la³am, ¿e po encanto siê tylko myje w³osy i szybka od¿ywka. Dziêki BARDZO za t± wypowied¼ , napewno zrobie sobie ten ¿el lniany - ciekawe. A i ciekawi mnie ten matrix. A ta od¿ywka mango i karite to jakie¶ cudeñko, du¿o osób to chwali, faktycznie taka dobra? Fajnie, ¿e zamówi³a¶ z YR t± od¿ywkê regeneracyjn±, jestem jej ciekawa
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 22:08   #702
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ


- spinam w³osy na czubku/zawijam w kok - zale¿y czy chce rano mieæ proste, czy pofalowane

Ale jak to -po encanto tez zrobi± Ci sie fale jesli chcesz?

Bardzo fajna pielegnacja
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 22:17   #703
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie wiem, czy to jest napracowanie siê, bo w sumie nak³adanie przed spaniem zajmuje mi chwilê (20 sekund na³o¿enie ¿elu, 3-5 minut a¿ wyschnie, kolejne 20 sekund na olej kokosowy), dobre rzeczy dziej± siê same mycie zajmuje mi te 5-10 minut, robiê to w trakcie prysznica, wiêc te¿ nie odczuwam jakiego¶ wielkiego po¶wiêcenia... no chyba, ¿e nak³adam na w³osy maskê kiedy¶ po¶wiêca³am w³osom du¿o czasu, teraz praktycznie w ogóle przy nich nie siedzê nawet ich nie czeszê w ci±gu tych dwóch dni, tylko po umyciu, jak ju¿ wyschn± to ich nie ruszam

w zasadzie po encanto wystarczy szybka od¿ywka, ale ja nigdy nie mogê znale¼æ takiej, po której by³abym w 100% zadowolona, a ten krok z ¿elem lnianym mi rozwi±zuje problem od¿ywki

ta garnier avocado i karite jest przeciêtna. Na naturalne w³osy bardzo j± lubi³am, ale teraz nie robi nic.. ale ³adnie pachnie, dlatego j± kupujê (regularnie, od prawie 4 lat ). Na szczê¶cie z ¿elem lnianym i keratyn± jest fajnie

matrix jest ok, chocia¿ wolê maskê z tej serii - dobrze j± wspominam, cene ma wysok±, ale dobrze zregenerowa³a mi w³osy. Po od¿ywce w³osy s± fajnie wyg³adzone i doci±¿one. Raczej nie do u¿ywania na codzieñ.

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jak to -po encanto tez zrobi± Ci sie fale jesli chcesz?

Bardzo fajna pielegnacja
a czemu nie jak je zwinê w koczek i spryskam wod± albo glisskurem, to siê trzymaj± dobrze przez kilka godzin - jak nie spryskam, to siê prostuj± po 2h. Mam takie klipsy jak to:
http://www.zenner.pl/userdata/gfx/7e...8548e68686.jpg
i tym spinam w³osy, jak chcê, ¿eby by³y proste :P jak ¶piê w rozpuszczonych to te¿ proste s±, ale staram siê nie spaæ, bo koñcówki mi siê szybko niszcz±, jak nie spinam

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-11-09 o 22:20
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 22:38   #704
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Bo mi fryzjerka powiedzia³a ¿e jak wyprostuje to bêdê miala fajne ale proste jak druty...
Fale no³³ej.
A ja czasem, nawet czêsciej lubie swoje fale

A jak je tym spinasz?

Powiem Ci ze masz pielegnacjê podobna do niektorych kreconow³osych
Ten zel lniany, oleje -tego siê nauczy³am A zel lniany pod olej to dla nawil¿enia, tak?


w ogole to witajcie, ja nie moge siê zdecydowac- czy chce prostowaæ i na razie Was podczytuje.
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 22:39   #705
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam t± i polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...aightener.html

Co do encanto, je¶li wytrzymasz smród to bierz encatno...

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------



¿artowa³am z tymi zakupami kiedy¶ czego¶ bardzo potrzebowa³am z UK i nawet zaczepia³am ludzi z allegro, ¿eby mi ¶ci±gnêli ale nie pamiêtam... chyba chodzi³o o szampon mietowy na przet³uszczaj±ce siê w³osy.

Z serum, to jak ktos jeszcze bedzie chcia³, to zaszalejê i kupimy 1000 ml i Was porozlewam, a jak nie, to kupiê 450 i wyslê Ci na spóbowanie.

DZIEWCZYNY KTO SIÊ ZAPISUJE NA SERUM KERAPRO!!!
Ja ju¿ listê robiê co muszê tam zakupiæ ;P i na bank wpadnie polecamy od Ciebie szampon i od¿ywka organix a w tym tyg(o ile mnie nie wci±gnie promocja w Rossku) to kupiê olejek YR i szampon dla w³osów krêconych ;P
Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
dlaczego?? Ja siê nie umiem bez tego obyæ, ostatnio nie u¿y³am i ju¿ nie moge siê doczekaæ kiedy umyjê w³osy, bo mnie denerwuj±....
Miluchova a jaka jest Twoja pielêgnacja, tak od pocz±tku jak zaczynasz mieæ potrzebê umycia w³osów, a¿ do wysuszenia
Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
ojej, ale Ty siê napracujesz z w³osami!!! Ja my¶la³am, ¿e po encanto siê tylko myje w³osy i szybka od¿ywka. Dziêki BARDZO za t± wypowied¼ , napewno zrobie sobie ten ¿el lniany - ciekawe. A i ciekawi mnie ten matrix. A ta od¿ywka mango i karite to jakie¶ cudeñko, du¿o osób to chwali, faktycznie taka dobra? Fajnie, ¿e zamówi³a¶ z YR t± od¿ywkê regeneracyjn±, jestem jej ciekawa
A nie avocado ;> u mnie nic konkretnego nie robi
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 22:44   #706
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
ile ml chcesz? 100, 150, 200 ?
Moze byc 200
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&bi¿uteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 23:07   #707
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka¿ wiadomo¶æ
Bo mi fryzjerka powiedzia³a ¿e jak wyprostuje to bêdê miala fajne ale proste jak druty...
Fale no³³ej.
A ja czasem, nawet czêsciej lubie swoje fale

A jak je tym spinasz?

Powiem Ci ze masz pielegnacjê podobna do niektorych kreconow³osych
Ten zel lniany, oleje -tego siê nauczy³am A zel lniany pod olej to dla nawil¿enia, tak?


w ogole to witajcie, ja nie moge siê zdecydowac- czy chce prostowaæ i na razie Was podczytuje.
No ja mam proste jak druty, ale spryskanie koka wod± to jest niejako ju¿ stylizacja, jak krêcenie na wa³ki je¶li po wa³kach w³osy Ci siê nie trzymaj±, to nie ma szans na utrzymanie takiej stylizacji, ale jak s± podatne - to wiele siê nie zmienia.
Oczywi¶cie jak takie fale przeczeszê, to momentalnie staj± siê proste jak druty
Tak - ¿el lniany dla nawil¿enia.

A spinam je .. no .. normalnie chwytam tak jak do kucyka, przekrêcam raz delikatnie wokó³ w³asnej osi, ¿eby siê nie rozwala³o, dajê do góry i spinam na czubku - ¶piê ró¿nie, raz na plecach, raz na prawym/lewym boku, wiêc spinam tak, ¿eby mi nie przeszkadza³o po prostu spaæ w ka¿dej pozycji
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:31   #708
annka_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

witam,
ja te¿ d³ugo waha³am siê czy zdecydowaæ siê na keratynowe prostowanie w³osów, mimo tego, ¿e zestaw encanto zamówi³am ju¿ kilka miesiêcy temu. w koñcu jednak nadszed³ ten dzieñ - bad hair day gorszy od innych, id±c za ciosem zadzwoni³am do mamy z zapytaniem czy nie pomog³aby mi w tej kilkugodzinnej "mêce". oczywi¶cie nie odmówi³a, dzisiaj jestem ju¿ po i ¿a³uje.. ale tylko tego, ¿e tak pó¼no siê na to zdecydowa³am, faktycznie zabieg dla cierpliwych, ale to chyba jedyny mankament tej metody, no mo¿e jeszcze poza ³zawi±cymi oczami przy pierwszym suszeniu, ale bez przesady, nie ma tragedii, wszystko do prze¿ycia. mam blond w³osy, lekko krêcone, zniszczone przez rozja¶niacze i prostownicê, ale po zabiegu te wszystkie "usterki" praktycznie nie do wykrycia, w³osy s± b³yszcz±ce, lej±ce i przede wszystkim wygl±daj± zdrowo i s± mi³e w dotyku. jestem ju¿ po pierwszym myciu i pomimo obaw nadal jestem bardzo zadowolona, efekt praktycznie taki sam, jak przed myciem, no mo¿e poza jednym pasemkiem, ¿yj±cym swoim w³asnym ¿yciem ale my¶lê, ¿e to te¿ kwestia wprawy. naprawdê odradzam wydawania bajoñskich sum na ten zabieg u fryzjera, bo do tego nie potrzeba praktycznie ¿adnych umiejêtno¶ci poza cierpliwo¶ci± i dok³adno¶ci± i za 50z³ (tyle p³aci³am za zestaw-w³osy do ramion) mo¿na naprawdê cieszyæ siê prostymi, a przede wszystkim zdrowymi w³osami i co wa¿ne, mo¿na ¶mia³o odstawiæ prostownicê i wszelkie niepotrzebne kosmetyki, a sam ten fakt spowoduje, ¿e w³osy bêdê zdrowsze, nawet jak keratyna ju¿ siê wyp³ucze, a ja planujê powtórzyæ zabieg za jaki¶ miesi±c lub dwa, w zale¿no¶ci od potrzeby, ale ju¿ skupiæ siê g³ownie na koñcówkach w³osów, które potrzebuj± najwiêcej naszej uwagi
annka_k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:40   #709
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez annka_k Poka¿ wiadomo¶æ
witam,
ja te¿ d³ugo waha³am siê czy zdecydowaæ siê na keratynowe prostowanie w³osów, mimo tego, ¿e zestaw encanto zamówi³am ju¿ kilka miesiêcy temu. w koñcu jednak nadszed³ ten dzieñ - bad hair day gorszy od innych, id±c za ciosem zadzwoni³am do mamy z zapytaniem czy nie pomog³aby mi w tej kilkugodzinnej "mêce". oczywi¶cie nie odmówi³a, dzisiaj jestem ju¿ po i ¿a³uje.. ale tylko tego, ¿e tak pó¼no siê na to zdecydowa³am, faktycznie zabieg dla cierpliwych, ale to chyba jedyny mankament tej metody, no mo¿e jeszcze poza ³zawi±cymi oczami przy pierwszym suszeniu, ale bez przesady, nie ma tragedii, wszystko do prze¿ycia. mam blond w³osy, lekko krêcone, zniszczone przez rozja¶niacze i prostownicê, ale po zabiegu te wszystkie "usterki" praktycznie nie do wykrycia, w³osy s± b³yszcz±ce, lej±ce i przede wszystkim wygl±daj± zdrowo i s± mi³e w dotyku. jestem ju¿ po pierwszym myciu i pomimo obaw nadal jestem bardzo zadowolona, efekt praktycznie taki sam, jak przed myciem, no mo¿e poza jednym pasemkiem, ¿yj±cym swoim w³asnym ¿yciem ale my¶lê, ¿e to te¿ kwestia wprawy. naprawdê odradzam wydawania bajoñskich sum na ten zabieg u fryzjera, bo do tego nie potrzeba praktycznie ¿adnych umiejêtno¶ci poza cierpliwo¶ci± i dok³adno¶ci± i za 50z³ (tyle p³aci³am za zestaw-w³osy do ramion) mo¿na naprawdê cieszyæ siê prostymi, a przede wszystkim zdrowymi w³osami i co wa¿ne, mo¿na ¶mia³o odstawiæ prostownicê i wszelkie niepotrzebne kosmetyki, a sam ten fakt spowoduje, ¿e w³osy bêdê zdrowsze, nawet jak keratyna ju¿ siê wyp³ucze, a ja planujê powtórzyæ zabieg za jaki¶ miesi±c lub dwa, w zale¿no¶ci od potrzeby, ale ju¿ skupiæ siê g³ownie na koñcówkach w³osów, które potrzebuj± najwiêcej naszej uwagi
Fajnie ¿e jeste¶ zadowolona Od siebie mogê tylko poradziæ ¿eby¶ zaczê³a stosowaæ jak±¶ bogatsz± pielêgnacjê, olejki maski itd. Wtedy keratyna powinna siê wolniej wyp³ukiwaæ i w³osy z pewno¶ci± d³u¿ej bêd± zdrowo wygl±daæ
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 11:07   #710
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Stotek, ile chcesz serum? Smerfetka696969 100 ml, Lacturia 200 ml., ja 500 ml, czyli jeszcze zostaje wolnego 200 ml
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 14:32   #711
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza, to ja wezmê te 200 ml
najwyzej gdyby sie (tfu tfu) nie sprawdzilo, to wcisne jakiejs kolezance
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 15:31   #712
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza, to ja wezmê te 200 ml
najwyzej gdyby sie (tfu tfu) nie sprawdzilo, to wcisne jakiejs kolezance
oki, czyli mamy teraz siê tylko rozejrzê ile nas to bedzie kosztowaæ i podam Wam cenê za 100 ml, je¶li wyrazicie zgodê to zamawiam.
Macie jaki¶ pomys³ do czego mam to Wam przelaæ? Hmm, nie chcê generowaæ dodatkowych kosztów dla Was i kupowaæ jakie¶ buteleczki, wiêc mo¿e w czym¶ co mam w domu.... hmm Mo¿e jakie¶ pomys³y?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 15:55   #713
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
oki, czyli mamy teraz siê tylko rozejrzê ile nas to bedzie kosztowaæ i podam Wam cenê za 100 ml, je¶li wyrazicie zgodê to zamawiam.
Macie jaki¶ pomys³ do czego mam to Wam przelaæ? Hmm, nie chcê generowaæ dodatkowych kosztów dla Was i kupowaæ jakie¶ buteleczki, wiêc mo¿e w czym¶ co mam w domu.... hmm Mo¿e jakie¶ pomys³y?
Hmm....
No ja bym Ci mog³a wys³aæ dodatkowe 2z³(uu maj±tek ) i by¶ kupi³a to:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Butelk...2167,2303,6442

w sumie na nic innego nie wpad³am
A nie wiem czy masz w domu parê opakowañ, ¿eby to przelaæ.
Tylko gorzej bêdzie z wiêksz± pojemno¶ci±

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza, to ja wezmê te 200 ml
najwyzej gdyby sie (tfu tfu) nie sprawdzilo, to wcisne jakiejs kolezance
Mi siê wydajê, ¿e to serum bêdzie moj± drug± mi³o¶ci±
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 15:57   #714
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm....
No ja bym Ci mog³a wys³aæ dodatkowe 2z³(uu maj±tek ) i by¶ kupi³a to:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Butelk...2167,2303,6442

w sumie na nic innego nie wpad³am
A nie wiem czy masz w domu parê opakowañ, ¿eby to przelaæ.
Tylko gorzej bêdzie z wiêksz± pojemno¶ci±
Ju¿ mam jednak zbieractwo artystyczne siê przydaje !!! Bêdziemy o tym pisaæ na pw oki? Nie bedziemy za¶miecaæ w±tku
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 16:02   #715
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
oki, czyli mamy teraz siê tylko rozejrzê ile nas to bedzie kosztowaæ i podam Wam cenê za 100 ml, je¶li wyrazicie zgodê to zamawiam.
Macie jaki¶ pomys³ do czego mam to Wam przelaæ? Hmm, nie chcê generowaæ dodatkowych kosztów dla Was i kupowaæ jakie¶ buteleczki, wiêc mo¿e w czym¶ co mam w domu.... hmm Mo¿e jakie¶ pomys³y?
Mi jest wszystko jedno. Miozesz przelaæ do czegokolwiek ;-)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&bi¿uteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 16:11   #716
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ mam jednak zbieractwo artystyczne siê przydaje !!! Bêdziemy o tym pisaæ na pw oki? Nie bedziemy za¶miecaæ w±tku
Aa okej jak ju¿ masz to luzik ;p
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 16:36   #717
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, zdecydowalam, ze na poczatek zrobie sobie kative. Zobacze jaki efekt bedzie. Najwyzej na wiosne sprobuje cos mocniejszego, moze nawet encanto. Musze juz cos zrobic z wlosami, bo w ruch poszla prostownica, ktorej nie uzywalam od 4 lat!! Po ciazy moje wlosy sa przesuszone, sianowate, puszace i wypadaja szkoda mi ich katowac nawet suszarka, ale musze wygladac jak czlowiek.
Polecicie mi sprawdzpnego sprzedawce na kative? Zabieg chce wykonac na poczatku grudnia. Zdjecia wstawie oczywiscie;-)
Kativa nie zawiera formaldehydu prawda??
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 16:38   #718
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, zdecydowalam, ze na poczatek zrobie sobie kative. Zobacze jaki efekt bedzie. Najwyzej na wiosne sprobuje cos mocniejszego, moze nawet encanto. Musze juz cos zrobic z wlosami, bo w ruch poszla prostownica, ktorej nie uzywalam od 4 lat!! Po ciazy moje wlosy sa przesuszone, sianowate, puszace i wypadaja szkoda mi ich katowac nawet suszarka, ale musze wygladac jak czlowiek.
Polecicie mi sprawdzpnego sprzedawce na kative? Zabieg chce wykonac na poczatku grudnia. Zdjecia wstawie oczywiscie;-)
Kativa nie zawiera formaldehydu prawda??
nie zawiera, ale przy prostowaniu ulatnia siê równie truj±ce ¶wiñstwo, postaraj siê zrobiæ przeci±g, ¿eby dymek szed³ od razu w jakie¶ okienko
No i po kativie fajnie jakbys mia³a serum kerapro
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 16:43   #719
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mam, juz dawno zakupilam jak tylko mi polecilas dzieki za odpowiedz, zrobie jak mowisz
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 16:47   #720
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Mam, juz dawno zakupilam jak tylko mi polecilas dzieki za odpowiedz, zrobie jak mowisz
jak bedziesz w jakim¶ sklepie budowlanym, to mozesz kupiæ maseczkê z zaworkiem, najlepiej ochrona P3,
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.