Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-15, 12:55   #1831
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
Wysle ci zdjecia przed zabiegiem , po , i 6 miesiecy po , nie mam zdjec samych wlosow tylko z twarza , nie chce ich upubliczniac
oki my te¿ tu wszystkie siê maskujemy jak mo¿emy
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:16   #1832
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kasza80, ekstra wlosy! Ladnie ten Inoar wyglada. Kolor tez mi sie baaaardzo podoba, ogolnie odkad zaczelam ogladac "Przyjaciol" to popadlam w fanatyzm koloru, jaki ma tam Aniston, a to przeciez zwykly sredni blond czasami rozjasniony pasemkami

Z tego co opisujesz odzywke Tigi Dumb Blonde to mi by siê ona nie podobala, bo ja wole miec jednak miêksze w³osy, wiec w sumie moja malutka zazdrosc zmala³a
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 16:35   #1833
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ja mialam robione kerapro k5 jak chcesz cos sie dowiedziec o niej o napisz do mnie
Robi³am kerapro i to by³a najgorsza rzecz w moim ¿yciu ale dziêki

Kasza ale masz ja¶niutki kolor oczywi¶cie przez aplikacjê nie otworzê zdjêcia, wiêc pocieszam siê miniaturk±
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 21:45   #1834
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Wy macie ten szampon i Ty Kasza od¿ywkê w bia³ych opakowaniach? Od¿ywka ma sól?
Jak mi siê telefon naprawi to zadzwoniê i zapytam o ten zestaw
A tak w ogóle to moja fryzjerka(ta, która robi³a mi Alfaparf) ma teraz urlop a ja chcia³am i¶æ na Kative w nastêpnym tygodniu, no nic trzeba czekaæ i wiem wiem mo¿na samemu zrobiæ, ale mi siê nie chce xd
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 21:49   #1835
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Tak, ja mam w bialym opakowaniu. Z nazwa Dumb Blonde sa dwa z czego ten o ktorym my mowimy ma w nazwie jeszcze Colour Combat - to jest wazne, bo samo Dumb Blonde i ten to nie s± te same produkty.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 07:51   #1836
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza ale masz piêkne w³osy

Dziewczyny, mam prostownicê babyliss pro ceramic pulse tak±: http://luxshop.com.ua/utyuzhki-i-shi...zaro/2518.html
i tam jest regulacja temperatury od 1 do 5. Teraz nie wiem jak mam j± ustawiæ ¿eby by³o te 200 st, :-/ spotka³y¶cie sie mo¿e z taka prostownic±?
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 09:47   #1837
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Da³abym 4, bo 5 to bêdzie 220
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 11:08   #1838
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dzieli Miluchova, Kasza zaleci³a ¿ebym prostowala swoje w³osy na 215 st., wiêc mo¿e ustawiê pokret³o miedzi 4 a 5
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:00   #1839
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am kerapro i to by³a najgorsza rzecz w moim ¿yciu ale dziêki

Kasza ale masz ja¶niutki kolor oczywi¶cie przez aplikacjê nie otworzê zdjêcia, wiêc pocieszam siê miniaturk±
A gdzie robilas w salonie czy kupowalas ?
Bo to zalezy ja mialam 100 % keratyne , nie mialam odlewek , ja mam wlosy lekko falowane , puszace, po rozjasnianiach , rozdwojone i u mnie wyszlo wszystko ok
Gorzej moja siostra ktora zamowila odlewki na allegro i dosc ze spalila wlosy , zaczely jej strasznie wypadac , wlosy ma teraz zasuszone i w zlej kondycji

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie robilas w salonie czy kupowalas ?
Bo to zalezy ja mialam 100 % keratyne , nie mialam odlewek , ja mam wlosy lekko falowane , puszace, po rozjasnianiach , rozdwojone i u mnie wyszlo wszystko ok
Gorzej moja siostra ktora zamowila odlewki na allegro i dosc ze spalila wlosy , zaczely jej strasznie wypadac , wlosy ma teraz zasuszone i w zlej kondycji
Mi keratyna wyprostowala i odzywila a jej efekt po zmyciu byl taki sam jak prze nawet jeszcze gorszy bo wlosy w okrypnej kondycji zostaly
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:29   #1840
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie robilas w salonie czy kupowalas ?
Bo to zalezy ja mialam 100 % keratyne , nie mialam odlewek , ja mam wlosy lekko falowane , puszace, po rozjasnianiach , rozdwojone i u mnie wyszlo wszystko ok
Gorzej moja siostra ktora zamowila odlewki na allegro i dosc ze spalila wlosy , zaczely jej strasznie wypadac , wlosy ma teraz zasuszone i w zlej kondycji

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------


Mi keratyna wyprostowala i odzywila a jej efekt po zmyciu byl taki sam jak prze nawet jeszcze gorszy bo wlosy w okrypnej kondycji zostaly

Jestem fryzjerka, mialam oryginalny produkt pe³nowymiarowy, który na 4 osoby sprawdzi³ siê u jednej i do niej polecia³a reszta preparatu. S³aby wynik. Przy encanto ¶rednio 1 na 10 osób ma jakie¶ zastrze¿enia (mówiê z do¶wiadczenia z osobami, które prostowa³am), jednak u ¿adnej w³osy nie by³y gorsze ni¿ przed.

Mi po³owa w³osów siê wykruszy³a w trzy tygodnie po zabiegu, gdzie keratynowe prostowanie robie ju¿ ze dwa lata i nigdy nic takiego nie mia³o miejsca dlatego ja od siebie nie polecam tego preparatu. Jak komu¶ sprawdzi³a siê kativa, to kerapro bêdzie dla takiej osoby te¿ super, bo to ten sam produkt, tylko stê¿enia bêdzie mia³ wy¿sze, bo to seria profesjonalna.


Wrzucê zdjêcia jak bêdê w domu, bo na telefonie ich nie mam
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:10   #1841
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza, stotek czy po wprasowaniu kativy musze odczekaæ iles czasu zanim umyjê w³osy tym szamponem??
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 15:33   #1842
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 11 793
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mil, sk±d jestes? Moze bym sie umowila na Encanto do Ciebie bo 2 razy robilam odlewkami z Allegro i nie bylam zadowolona
__________________
co jem
czym siê smarujê
moooniek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:27   #1843
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jak nie by³as zadowolona, to watpie, ¿e w ogóle encanto siê u Ciebie sprawdzi. Od kogo bra³a¶? Ja siê nie spotka³am z podróbkami jeszcze je¶li chodzi o encanto. Ono ma termin po otwarciu rok, wiêc te¿ nie by³ to stary produkt, bo du¿o osób to kupuje. Mo¿e spróbuj inny preparat? Ja nie robi³abym wiêcej encanto

A jestem z okolic ¯ywca.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:49   #1844
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 11 793
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Jak nie by³as zadowolona, to watpie, ¿e w ogóle encanto siê u Ciebie sprawdzi. Od kogo bra³a¶? Ja siê nie spotka³am z podróbkami jeszcze je¶li chodzi o encanto. Ono ma termin po otwarciu rok, wiêc te¿ nie by³ to stary produkt, bo du¿o osób to kupuje. Mo¿e spróbuj inny preparat? Ja nie robi³abym wiêcej encanto

A jestem z okolic ¯ywca.
Nie pamietam juz od kogo, ale za pierwszym razem bra³am od kogo¶ poleconego przez Was, wiec nie sadze, ze mialam podrobki.
Ale wykonywalam wszystko sama i moglam zrobic cos zle. Mam w planach jeszcze kupic pelnowymoarowe produkty i zatrudnic przyjaciolke do pomocy i wtedy wydam ostateczny sad dla Encanto :-D ale to raczej nie bedzie w pierwszej polowie roku
__________________
co jem
czym siê smarujê
moooniek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 18:28   #1845
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zrobi³am dzi¶ encanto, co do grzywki ciuut lepsza ale poka¿ê Wam efekt ca³ych w³osków, po pierwszym myciu ocenie nieszczêsn± grzywkê..
Jest ciuut lepsza.
O dziwo koñcówki mi siê a¿ tak nie podjara³y jak w wakacje- wtedy musialam ¶ci±c z 3cm


aaa... i robi³am metod± mieszan±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG2028.jpg (79,7 KB, 87 za³adowañ)
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:20   #1846
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kativa wprasowana nie wiem jaki bêdzie efekt bo prasowa³am na temp. chyba 180-190.
Najpierw nastawi³am prostownice na 200 ale jak zobaczy³am ¿e to mi spali³o ma³e pasemko przy uszach to zmniejszy³am temp...

W³osy suszy³am chyba z 50 minut na ¶redniej temp ale na szybkim nawiewie, nastêpnie nawiew zrobi³am te¿ na ¶redni. W³osy chyba by³y suche, ciê¿ko powiedzieæ bo by³y i szorstkie i lepkie zw³aszcza u nasady. Jak zaczê³am machaæ po nich prostownic±, ka¿de pasemko 6 razy, to zrobi³y siê takie lepkie, jakby wilgotne...
Teraz czekam na mycie ...

aha, sporo w³osów mi wypad³o podczas czesania i prostowania. M naklada³ mi produkt 1 cm od nasady i preparat delikatnie dotyka³ skóry g³owy... mam nadzieje ¿e nie stracê w³osów... ?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Despite Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am dzi¶ encanto, co do grzywki ciuut lepsza ale poka¿ê Wam efekt ca³ych w³osków, po pierwszym myciu ocenie nieszczêsn± grzywkê..
Jest ciuut lepsza.
O dziwo koñcówki mi siê a¿ tak nie podjara³y jak w wakacje- wtedy musialam ¶ci±c z 3cm


aaa... i robi³am metod± mieszan±

masz bardzo ³adne w³osy, zrób koniecznie zdjêcie grzywki
sama robi³a¶ sobie encanto??

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2015-01-16 o 19:18
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:28   #1847
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Despite Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am dzi¶ encanto, co do grzywki ciuut lepsza ale poka¿ê Wam efekt ca³ych w³osków, po pierwszym myciu ocenie nieszczêsn± grzywkê..
Jest ciuut lepsza.
O dziwo koñcówki mi siê a¿ tak nie podjara³y jak w wakacje- wtedy musialam ¶ci±c z 3cm


aaa... i robi³am metod± mieszan±
bardzo ³adnie wysz³o fajnie ¿e na grzywkê te¿ trochê podzia³a³o

serce, jak zrobisz kativê pochwal siê efektami koñcowymi
a i nie przejmuj siê ¿e preparat troche dotkn,±³ ci skóry, nie raz tak mia³am przy kp i w³osy nadal s± jedynie skóra g³owy by³a lekko podra¿niona i przez jaki¶ czas siê ³uszczy³a ale po kilku dniach wszystko wróci³o do normy
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:34   #1848
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kurczaczek profesionalnie napisane , masz racje :-*
Wszystko zalezy od struktury wlosa . Kazda kobieta mainne wlosy , jednej wyjdzie i bedzie ok a u innej wyjdzie nie za fajnie .
Mozesz mi powiedziec czy robilas prostowanie chemiczne z goldwella straight'n shine ? Zakupilam na hurtowni internetowej caly zestaw za 450 zl i spalilo mi wlosy doslownie po nalozeniu wlosy zaczely sie ciagnac jak guma i odpadac , po splukaniu tego musialam sciac 30 cm wlosow . I nie mam zielonego pojecia co sie stalo . Ta substancja pachniala jak zgnite jajka doslownie ten agent prostujacy . Nie wiem dlaczego wlosy zaczely sie ciagnac jak guma , byly tak miekkie w dotyku ze odpadaly
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-16, 21:33   #1849
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moooniek Poka¿ wiadomo¶æ
Nie pamietam juz od kogo, ale za pierwszym razem bra³am od kogo¶ poleconego przez Was, wiec nie sadze, ze mialam podrobki.
Ale wykonywalam wszystko sama i moglam zrobic cos zle. Mam w planach jeszcze kupic pelnowymoarowe produkty i zatrudnic przyjaciolke do pomocy i wtedy wydam ostateczny sad dla Encanto :-D ale to raczej nie bedzie w pierwszej polowie roku
Kochana tego siê nie da zrobiæ ¼le ale trzymam kciuki za kolejne prostowanie, chocia¿ ja bym wybra³a inny preparat. Mo¿e inoar?

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurczaczek profesionalnie napisane , masz racje :-*
Wszystko zalezy od struktury wlosa . Kazda kobieta mainne wlosy , jednej wyjdzie i bedzie ok a u innej wyjdzie nie za fajnie .
Mozesz mi powiedziec czy robilas prostowanie chemiczne z goldwella straight'n shine ? Zakupilam na hurtowni internetowej caly zestaw za 450 zl i spalilo mi wlosy doslownie po nalozeniu wlosy zaczely sie ciagnac jak guma i odpadac , po splukaniu tego musialam sciac 30 cm wlosow . I nie mam zielonego pojecia co sie stalo . Ta substancja pachniala jak zgnite jajka doslownie ten agent prostujacy . Nie wiem dlaczego wlosy zaczely sie ciagnac jak guma , byly tak miekkie w dotyku ze odpadaly

Nie mia³am nigdyy tego preparatu, ale to jest trwa³a st±d ten efekt pokryszonych w³osów.

Ró¿nie mog³o byæ.. Je¶li mia³a¶ w³osy rozja¶niane/wielokrotnie farbowane/cienkie/zniszczone to wtedy tak siê dzieje. To jest ogólnie przeciwwskazanie do trwa³ej.

Mog³a¶ te¿ za d³ugo trzymaæ produkt, albo za wolno go nak³adaæ (przez co by³ d³u¿ej na w³osach). Tak to jest z trwa³± na szczê¶cie keratynowe prostowanie nie niszczy w³osów w przeciwieñstwie do trwa³ej. Tylko ¿e po trwa³ej masz pewno¶æ, ¿e w³osy bêd± proste, a przy keratynie mo¿e siê zdarzyæ, ¿e siê nie rozprostuj±.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 23:11   #1850
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
kativa wprasowana nie wiem jaki bêdzie efekt bo prasowa³am na temp. chyba 180-190.
Najpierw nastawi³am prostownice na 200 ale jak zobaczy³am ¿e to mi spali³o ma³e pasemko przy uszach to zmniejszy³am temp...

W³osy suszy³am chyba z 50 minut na ¶redniej temp ale na szybkim nawiewie, nastêpnie nawiew zrobi³am te¿ na ¶redni. W³osy chyba by³y suche, ciê¿ko powiedzieæ bo by³y i szorstkie i lepkie zw³aszcza u nasady. Jak zaczê³am machaæ po nich prostownic±, ka¿de pasemko 6 razy, to zrobi³y siê takie lepkie, jakby wilgotne...
Teraz czekam na mycie ...

aha, sporo w³osów mi wypad³o podczas czesania i prostowania. M naklada³ mi produkt 1 cm od nasady i preparat delikatnie dotyka³ skóry g³owy... mam nadzieje ¿e nie stracê w³osów... ?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------




masz bardzo ³adne w³osy, zrób koniecznie zdjêcie grzywki
sama robi³a¶ sobie encanto??
Tak Sama robi³an encanto
25min rozczesywania bo umyciu szamponem oczyszczaj±cym
45min nak³adania (jakie¶ 4 cm od skóry, bo nie chcia³am ruszaæ naturalnych odrostów)
30min suszenia
2h prostowania
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-17, 09:28   #1851
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziekuje za odpowiedz :-*
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-17, 18:07   #1852
tysiulqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny mo¿ecie mi doradziæ co dok³adnie najlepiej sprawdzi siê na moich w³osach ?
W³osy mam lekko falowane z tendencj± do puszenia. Moje w³osy za ³opatki ciê³am ostatnio do ramion ! i zaczê³am przygodê z w³osomaniactwem teraz s± ogólnie w super kondycji. Obawiam siê, ¿e je¶li zacznê znów prostowaæ stan± siê takie jak przed ¶ciêciem i chcê je wyprostowaæ keratynowo, bo nie znoszê tych fal.
Nie jest mi straszny zapach itd. Wstêpnie zdecydowa³am siê na encanto, lecz kompletnie nie wiem, które zamówiæ Jestem z Warszawy i najlepiej by³oby odebraæ osobi¶cie ale je¶li dosta³abym linka na allegro i poradê by³abym dozgonnie wdziêczna......

kto¶ pomo¿e ?
tysiulqa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-17, 23:29   #1853
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

tysiulqa ja ostatnio zamawia³am u u¿ytkownika joan-cosmetics

Dodajê moj± nieszczêsn± grzywkê.. ogólnie w sumie te w³osy ju¿ mi siê dawno wykruszy³y i to naprawdê kawa³ w³osów, dlatego nie mogê ich od razu ¶ci±æ bo wygl±da³abym jak grzybek
Jako¶ przemêczê, jeszcze doprostujê prostownic± i nie jest najgorzej, ju¿ mam spory odrost, tak¿e mam nadziejê, ¿e za jakie¶ pó³ roku ju¿ ich siê pozbêdê przez cieniowanie w³osów, bo tak jak wspomnia³am wcze¶niej tylko u nasady s± takie brzydkie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG20381 (7).jpg (59,0 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG20381 (8).jpg (69,8 KB, 53 za³adowañ)

Edytowane przez Despite
Czas edycji: 2015-01-18 o 10:20
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-18, 09:32   #1854
tysiulqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dodajê zdjêcie moich w³osów po ostatniej wizycie u fryzjera , obecnie s± 2 cm d³u¿sze. I pytanie, czy wystarczy mi 75 ml keratyny ?

Mo¿e na zdj nie widaæ, gdy¿ w³osy chowaj± siê z ty³u, ale w³osów jest sporo.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4007~2.jpg (48,8 KB, 68 za³adowañ)
tysiulqa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:17   #1855
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tysiulqa Poka¿ wiadomo¶æ
Dodajê zdjêcie moich w³osów po ostatniej wizycie u fryzjera , obecnie s± 2 cm d³u¿sze. I pytanie, czy wystarczy mi 75 ml keratyny ?

Mo¿e na zdj nie widaæ, gdy¿ w³osy chowaj± siê z ty³u, ale w³osów jest sporo.
Moim zdaniem spokojnie powinno Ci wystarczyæ
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-18, 12:53   #1856
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Despite Poka¿ wiadomo¶æ
tysiulqa ja ostatnio zamawia³am u u¿ytkownika joan-cosmetics

Dodajê moj± nieszczêsn± grzywkê.. ogólnie w sumie te w³osy ju¿ mi siê dawno wykruszy³y i to naprawdê kawa³ w³osów, dlatego nie mogê ich od razu ¶ci±æ bo wygl±da³abym jak grzybek
Jako¶ przemêczê, jeszcze doprostujê prostownic± i nie jest najgorzej, ju¿ mam spory odrost, tak¿e mam nadziejê, ¿e za jakie¶ pó³ roku ju¿ ich siê pozbêdê przez cieniowanie w³osów, bo tak jak wspomnia³am wcze¶niej tylko u nasady s± takie brzydkie.
grzywka ju¿ zdecydowanie lepiej wygl±da

Cytat:
Napisane przez tysiulqa Poka¿ wiadomo¶æ
Dodajê zdjêcie moich w³osów po ostatniej wizycie u fryzjera , obecnie s± 2 cm d³u¿sze. I pytanie, czy wystarczy mi 75 ml keratyny ?

Mo¿e na zdj nie widaæ, gdy¿ w³osy chowaj± siê z ty³u, ale w³osów jest sporo.
Wystarczy
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-18, 13:30   #1857
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, a ja mam do was pytanie. Czy generalnie zabiegu, kiedy umyjecie w³osy to one siê wam pl±cz± gdy s± wilgotne ??? Pewnie o tym ju¿ kiedy¶ pisa³y¶cie, ale poniewaz wcze¶niej nie mia³am tego problemu to nie zwraca³am na to uwagi.
Ja u¿ywam cocochoco, i do tej pory robi³am oryginal, a teraz kupi³am pure, i w³asnie po pure zauwa¿y³am, ¿e mam problem z pl±cz±cymi siê w³osami jak s± wilgotne
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-18, 15:35   #1858
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Pl±cz± sie jak nie ma na nich od¿ywki lub jest kiepska od¿ywka
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:23   #1859
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez yolca Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a ja mam do was pytanie. Czy generalnie zabiegu, kiedy umyjecie w³osy to one siê wam pl±cz± gdy s± wilgotne ??? Pewnie o tym ju¿ kiedy¶ pisa³y¶cie, ale poniewaz wcze¶niej nie mia³am tego problemu to nie zwraca³am na to uwagi.
Ja u¿ywam cocochoco, i do tej pory robi³am oryginal, a teraz kupi³am pure, i w³asnie po pure zauwa¿y³am, ¿e mam problem z pl±cz±cymi siê w³osami jak s± wilgotne
te¿ robi³am 2 tyg. temu wersj± pure cocochoco.
Pl±tanie w³osów zale¿y jakiego szamponu i od¿ywki u¿ywam - ale raczej siê nie pl±cz±

mo¿e czas u Ciebie na zmianê szamponu?
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-18, 17:03   #1860
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Tylko jak wcze¶niej robi³am nanokeratin, a potem kilka razy cocochoco oryginal to czego¶ takiego nie mia³am, dlatego mnie to dziwi, Ale ok, mo¿e rzeczywi¶cie powinnam pomy¶lec nad zmian± szamponu.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

[QUOTE=Haylee;49818191]te¿ robi³am 2 tyg. temu wersj± pure cocochoco.
Pl±tanie w³osów zale¿y jakiego szamponu i od¿ywki u¿ywam - ale raczej siê nie pl±cz±

Haylee.....a jakie s± twoje wra¿enia po pure cocochoco ???

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2015-01-18 o 17:39
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.