Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-01, 23:00   #2461
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

...
__________________
Mi³ego dnia

Edytowane przez xDOMINIKAx
Czas edycji: 2015-04-02 o 22:16
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 00:31   #2462
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Likaa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Jestem prawie 3 miesi±ce po pierwszym zabiegu prostowania keratyn±. Chcê wam opisaæ jak zabieg zadzia³a³ na moje w³osy.
Moje naturalne w³osy to szopa, bardzo siê pusz±, wykrêcaj±. Zniszczone by³y od codziennego prostowania i suszenia gor±cym nawiewem
Je¶li chodzi o efekt pocz±tkowy to by³ super. Jedyny minus to przyklapniête w³osy przez pierwsze dwa tygodnie
Pierwszy miesi±c - w³osy wyg³adzone na maksa, piêkne, l¶ni±ce i zdrowe
Drugi miesi±c - w³osy wyg³adzone i zaczynaj± siê lekko puszyæ, ale nadal s± proste. Koñcówki do przyciêcia; widaæ, ¿e s± ju¿ dosyæ suche.
Mimo wszystko jestem zadowolona z efektu. Mia³ siê utrzymaæ na 5 miesiêcy, utrzyma siê my¶lê, ¿e na 3 miesi±ce. Jak dla mnie ok.
Stosujê ci±gle szampon dzieciêcy babydream + od¿ywka z keratyn± firmy Nivea.

Teraz pytanie do Was dziewczyny.
W jakiej kondycji s± Wasze w³osy np. po 3, 4 zabiegach prostowania keratyn±? S± zdrowsze? Czy mo¿e zabieg spowodowa³ wysuszanie siê w³osów?
W±tek ma sporo stron, wiêc pewnie gdzie¶ jest odpowied¼ na moje pytanie. Jednak proszê aby która¶ z Was siê wypowiedzia³a.

Mam ciemne w³osy, jednak bardzo podoba mi siê blond. Chcia³abym zmieniæ kolor, wiem, ¿e uzyskam efekt zniszczonych i suchych w³osów. Chcia³abym wtedy wykonaæ prostowanie keratynowe. Czy która¶ z Was przechodzi³a z ciemnego br±zu na blond a nastêpnie robi³a zabieg prostowania? Jak znosi³y to Wasze w³osy?

Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy s± zdrowsze, schodzi³am z ciemnego br±zu na bia³y blond. Robi³am encanto kilka razy, pó¼niej kerapro (tu pogorszenie stanu w³osów), pó¼niej znowu encanto pare razy (które odratowa³o w³osy) i teraz alfaparf. W³osy super w dalszym ci±gu.



czy która¶ z Was mog³aby proszê jeszcze napisaæ jak te efekty u Was na w³oskach po 3-4 zabiegach?
Bo z tego co mnie nastraszono to ze po keraty. prost. wlosow wlosy sa np 1 - 3 msc po zabiegu suche jak siano i jeszcze bardziej zniszczone niz przed zabiegiem
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 02:13   #2463
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za recenzjê cocochocco
Mnie inoar siê ju¿ wyp³ukuje i w³osy zaczynaj± siê puszyæ, ale te¿ przesta³y siê tak odgniataæ po nocy, czyli ewidentnie inoar na w³osach siê gniecie. W³osy mam ca³y czas proste, to chyba sprawka tej kativy.... mo¿e pomóg³ te¿ inoar. Jakbym Wam fotkê pu¶ci³a, to zastanawia³yby¶cie siê po co chcê zrobiæ zabieg... Takiego puszenia jak mam teraz nie widaæ na zdjêciach.
Tak naprawdê szukam produktu, który nie bêdzie gniót³ w³osów, faktycznie wyprost nie jest taki wa¿ny, bo w³osy mam proste. hmmm mo¿e skuszê siê na cocochocco... czyli pure jest mocniejszy i dra¿ni przy nak³adaniu i ewentualnie suszeniu, ale napewno nie jak encanto? A czy dymek przy prostowaniu dusi, dra¿ni??

Mnie osobi¶cie dra¿ni tylko i wy³±czznie przy naak³adaniu, i tylko gdy nak³adam na pasma w okolicach buzi, a mam teraz w³osy do ramion i nie bardzo mam je jak odsun±æ na plecy. Natomiast przy suszeniu i prostowaniu ju¿ nie dra¿ni
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 12:09   #2464
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
czy która¶ z Was mog³aby proszê jeszcze napisaæ jak te efekty u Was na w³oskach po 3-4 zabiegach?
Bo z tego co mnie nastraszono to ze po keraty. prost. wlosow wlosy sa np 1 - 3 msc po zabiegu suche jak siano i jeszcze bardziej zniszczone niz przed zabiegiem ala:
Pisalam juz, ze robie encanto od grudnia 2012, co 8-15 tygodni. Wlosy sie odbudowaly, wygladaja super, bo nie sa niczym niszczone. Po kolejnych zabiegach widze coraz mniejsza roznice na dlugosci wlosow, jak byly fajne przed kolejnym prostowaniem, tak sa fajne po nim, szczerze to gdyby sie dalo prostowalabym keratyna tylko odrosty - robie od samej nasady wlosow.
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 15:25   #2465
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No to ciekawie. Mój przyjaciel robi³ encanto dwa razy na zniszczonych w³osach - bardzo lekko zniszczonych - i za drugim musia³ po³owê ¶ci±æ, a wszystko by³o zrobione dobrze, jest fryzjerem.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 16:20   #2466
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez yolca Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie osobi¶cie dra¿ni tylko i wy³±czznie przy naak³adaniu, i tylko gdy nak³adam na pasma w okolicach buzi, a mam teraz w³osy do ramion i nie bardzo mam je jak odsun±æ na plecy. Natomiast przy suszeniu i prostowaniu ju¿ nie dra¿ni
dziêki, bêdê my¶leæ, mo¿e cocochocco...

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
No to ciekawie. Mój przyjaciel robi³ encanto dwa razy na zniszczonych w³osach - bardzo lekko zniszczonych - i za drugim musia³ po³owê ¶ci±æ, a wszystko by³o zrobione dobrze, jest fryzjerem.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Gdybym by³a w domu i pisa³a z mojego kompa, to pokaza³abym zdjêcia przed zabiegami, przed kolejnym zabiegiem czyli 5 miesiêcy po pierwszym i teraz, czyli 6 miesiêcy po drugim prostowaniu. W³osy niesamowicie siê zmieni³y na plus, na to zdjêcie sprzed zabiegów nie mogê patrzeæ, jak mog³am tak chodziæ!!!! Faluj±cy, napuszony lew.
Za dwa tygodnie mogê zrobiæ Ci takie porównanie, jak wrócê do domu. Zaraz jak wrócê biorê siê za 3 zabieg, tylko w³a¶nie nie wiem czym, kerapro, cocochocco czy alfaparf
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 18:41   #2467
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mam takie krótkie pytanie: nie wiem ile keratyny bêdzie mi potrzeba tym razem (od ostatniego zabiegu minê³o sporo czasu). Lepiej kupiæ du¿e opakowanie (my¶la³am nad najwiêksza butl±) czy te ma³e, a kilka sztuk ( w razie czego bêdzie na kolejny zabieg)? Ile taka otwarta butelka wytrzymuje?
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 19:11   #2468
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki, bêdê my¶leæ, mo¿e cocochocco...

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



Gdybym by³a w domu i pisa³a z mojego kompa, to pokaza³abym zdjêcia przed zabiegami, przed kolejnym zabiegiem czyli 5 miesiêcy po pierwszym i teraz, czyli 6 miesiêcy po drugim prostowaniu. W³osy niesamowicie siê zmieni³y na plus, na to zdjêcie sprzed zabiegów nie mogê patrzeæ, jak mog³am tak chodziæ!!!! Faluj±cy, napuszony lew.
Za dwa tygodnie mogê zrobiæ Ci takie porównanie, jak wrócê do domu. Zaraz jak wrócê biorê siê za 3 zabieg, tylko w³a¶nie nie wiem czym, kerapro, cocochocco czy alfaparf
Okok, ja wierzê! Tylko mnie dziwi zdanie mojego kolegi, bo tak mnie tym nastraszy³, ¿e wtedy nie zrobi³am, teraz znowu my¶lê.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 22:12   #2469
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No ja mam za soba jakies 7 encanto 1 kerapro i 1 alfe, i wlosy sa super. Btw dzis farbowalam, jutro dam znac jak alfa daje rade z farba
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-03, 09:14   #2470
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja przedwczoraj zrobi³am swoje 3 encanto po ponad rocznej przerwie i ju¿ mam fale :P /keratyny nie ¿a³owa³am i zrobi³am spory odstêp od skóry g³owy tak jak radzi³y¶cie. Na szczê¶cie mi nie zale¿y na efekcie prostych w³osów, jednak nie wiem dlaczego nie wysz³o, chyba wina w³osa. Nie mniej jednak s± g³adkie, l¶ni±ce i sprê¿yste Nastêpnym razem chyba zdecyduje siê na alfapro [?] ale to pomy¶lê za jaki¶ czas
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-03, 09:20   #2471
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
ja przedwczoraj zrobi³am swoje 3 encanto po ponad rocznej przerwie i ju¿ mam fale :P /keratyny nie ¿a³owa³am i zrobi³am spory odstêp od skóry g³owy tak jak radzi³y¶cie. Na szczê¶cie mi nie zale¿y na efekcie prostych w³osów, jednak nie wiem dlaczego nie wysz³o, chyba wina w³osa. Nie mniej jednak s± g³adkie, l¶ni±ce i sprê¿yste Nastêpnym razem chyba zdecyduje siê na alfapro [?] ale to pomy¶lê za jaki¶ czas
mi siê falowa³y je¶li posz³am spaæ z wilgotnymi w³osami ale jak czekam a¿ wyschn± to s± nadal proste, a swoje mam bardzo pokrêcone jedynie ju¿ odrost mam od g³owy do¶æ spory

***
a mia³y¶cie tak, ¿e jak ju¿ siê keratyna powoli zaczyna³a wyp³ukiwaæ zaczê³y Wam strasznie wypadaæ w³osy?
mi w³a¶nie zaczê³y i nie wiem czy to przez "wiosnê" czy ma to mo¿e jaki¶ zwi±zek z prostowaniem.
__________________
Mi³ego dnia

Edytowane przez xDOMINIKAx
Czas edycji: 2015-04-03 o 09:25
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 09:34   #2472
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

czy jest tu kto¶, kto robi³ zabieg sam± keratyn±, bez nak³adania od¿ywki? jest jaka¶ ró¿nica?
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-03, 14:29   #2473
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
mi siê falowa³y je¶li posz³am spaæ z wilgotnymi w³osami ale jak czekam a¿ wyschn± to s± nadal proste, a swoje mam bardzo pokrêcone jedynie ju¿ odrost mam od g³owy do¶æ spory

***
a mia³y¶cie tak, ¿e jak ju¿ siê keratyna powoli zaczyna³a wyp³ukiwaæ zaczê³y Wam strasznie wypadaæ w³osy?
mi w³a¶nie zaczê³y i nie wiem czy to przez "wiosnê" czy ma to mo¿e jaki¶ zwi±zek z prostowaniem.
Raczej przesilenie wiosenne i brak witamin
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 05:09   #2474
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
czy jest tu kto¶, kto robi³ zabieg sam± keratyn±, bez nak³adania od¿ywki? jest jaka¶ ró¿nica?

Ja, ró¿nica taka, ¿e nie musia³am obcinaæ koñcówek. Robi³am tak przynajmniej 10 razy nie tylko na swoich w³osach, na ka¿dych trzyma³o siê tak, jak trzeba ;p
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 07:49   #2475
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ja, ró¿nica taka, ¿e nie musia³am obcinaæ koñcówek. Robi³am tak przynajmniej 10 razy nie tylko na swoich w³osach, na ka¿dych trzyma³o siê tak, jak trzeba ;p
Ooo to pierwszy raz tez moge zrobic sama keratyna? Nie musze z odzywka i wyjdzie tak samo jakbym robila wg ulotki? Odzywka nie ma wplywu na trwalosci itp?
Chyba juz kiedys o to Ciebie pytalam, cos mi swita, sorry jak sie powtarzam, ale skleroza nie boli
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 09:40   #2476
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ja, ró¿nica taka, ¿e nie musia³am obcinaæ koñcówek. Robi³am tak przynajmniej 10 razy nie tylko na swoich w³osach, na ka¿dych trzyma³o siê tak, jak trzeba ;p
Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo to pierwszy raz tez moge zrobic sama keratyna? Nie musze z odzywka i wyjdzie tak samo jakbym robila wg ulotki? Odzywka nie ma wplywu na trwalosci itp?
Chyba juz kiedys o to Ciebie pytalam, cos mi swita, sorry jak sie powtarzam, ale skleroza nie boli
Dziêkujê Miluchova W³osy nie s± pó¼niej sztywne? Bo po zamej keratynie w³osy s± jak druty, ale po od¿ywce robi± siê trochê delikatniejsze. Chcia³am kupiæ najwiêksz± butlê, bo raz zosta³am oszukana na allegro i kupi³am podróbê encanto (efektów w ogóle nie by³o, poza tym, ¿e spali³am sobie w³osy).
Ca³y zestaw jest strasznie drogi. Nie potrzebujê szamponu, bo mam, a niestety nie widzia³am na all samej od¿ywki. Za to mo¿na kupiæ osobno keratynê.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 15:36   #2477
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 10 612
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny polecacie jakiego¶ sprzedawcê Cocochoco ?)
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 16:24   #2478
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Moim zdaniem s± tak samo miêkkie i trwa³o¶æ jest taka sama
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 17:08   #2479
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem s± tak samo miêkkie i trwa³o¶æ jest taka sama
Dziêkujê jeszcze raz W takim razie zamawiam sam± keratynê
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 08:20   #2480
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez justine333 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny polecacie jakiego¶ sprzedawcê Cocochoco ?)
Ja kupowa³am najpierw na allegro od vitastore czy jako¶ tak, i oni sa przedstawicielem na polskê, wiêc s± ok. Pózniej kupowa³am bezpo¶rednio z ich sklepu
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-05, 10:08   #2481
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzêdz
Wiadomo¶ci: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej dziewczyny!

przymierzam siê do trwa³ego prostowania w³osów keratyn±. Generalnie mam krêcone w³osy, jednak od pewnego czasu mnie wkurzaj± na maksa, bo siê pusz± jak nie wiem co

Zabieg bêdê wykonywa³a w salonie fryzjerskim. Stosuj± tam Artego.

Piszê, poniewa¿ chcia³abym zapytaæ czy która¶ z Was u¿ywa³a maski Montibello Lisso, któr± pani fryzjerka poleci³a mi do u¿ywania po zabiegu prostowania.
Widzia³am na forum, ¿e ju¿ kto¶ o ni± pyta³, jednak nie uzyska³ chyba odpowiedzi. Czy macie jakie¶ do¶wiadczenia z tymi produktami?

Mam nadziejê, ¿e zabieg mi wyjdzie i nie bêdê ¿a³owaæ straconych pieniêdzy

W tej chwili moje w³osy wygl±daj± tak jak w za³±czniku, a chce mieæ proste chocia¿ tak, jak na drugim. mam nadziejê, ¿e siê uda!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image-b93a0fcf4dcc0e3a9ddba7c6fbe3bd4f77248085051b600655166c6e6d2338f0-V.jpg (133,0 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Darunia.jpg (19,7 KB, 50 za³adowañ)
__________________
Kobiety s± niewolnicami tylko tych, którzy potrafi± je mocno trzymaæ i dogadzaæ ich kaprysom.
(Boles³aw Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2015-04-05 o 10:10
malaDarunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-05, 17:04   #2482
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Pytanie :

Zrobi³am keratynowe prostowanie z ENCANTO i na opakowaniu jest ze po otwarciu wa¿ny jest 3 miesi±ce.
Czy stosowa³ kto¶ go po tym okresie czy to tylko umowna data?
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-05, 17:20   #2483
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja stosowa³am odlewkê po 7 miesi±cach
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-06, 09:52   #2484
elta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny

Moje pierwsze encanto robi³am ok. 6 mies temu, efekt WOW, by³am i jestem bardzo zadowolona. Efekt wci±¿ jest widoczny ale w³osy jednak siê pusz± po takim czasie. Zosta³a mi spora ilo¶æ od¿ywki i keratyny, teraz chcia³abym zrobiæ metodê mieszan±. Rozumiem, ¿e myje w³osy szamponem, suszê, mieszkam odrzywkê z keratyn±, nak³adam, prostujê 5-6 razy pasmo, czekam 30 minut i sp³ukujê? Potem znów suszê i prostujê?

Popracie mnie proszê je¶li co¶ napisa³am nie tak
z góry dziêki ))
elta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-06, 10:03   #2485
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elta Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny

Moje pierwsze encanto robi³am ok. 6 mies temu, efekt WOW, by³am i jestem bardzo zadowolona. Efekt wci±¿ jest widoczny ale w³osy jednak siê pusz± po takim czasie. Zosta³a mi spora ilo¶æ od¿ywki i keratyny, teraz chcia³abym zrobiæ metodê mieszan±. Rozumiem, ¿e myje w³osy szamponem, suszê, mieszkam odrzywkê z keratyn±, nak³adam, prostujê 5-6 razy pasmo, czekam 30 minut i sp³ukujê? Potem znów suszê i prostujê?

Popracie mnie proszê je¶li co¶ napisa³am nie tak
z góry dziêki ))
Bez sensu myæ w³osy i prostowaæ je po raz kolejny. myjesz, nak³adasz keratynê wymieszan± z od¿ywk±, prostujesz i tyle
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-06, 16:08   #2486
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;50934440]Pytanie :

Zrobi³am keratynowe prostowanie z ENCANTO i na opakowaniu jest ze po otwarciu wa¿ny jest 3 miesi±ce.
Czy stosowa³ kto¶ go po tym okresie czy to tylko umowna data?[/QUOTE]
moja kumpela 2tyg temu zrobila zabieg encanto zestawem, ktory kupila ponad rok temu. i efekt super.


ogolnie mam wrazenie, ze cos zmienilo sie w skladzie encanto bo tylko za pierwszym razem uzyskalam prosta tafle, po kolejnych zabiegach wlosy nie byly juz tak proste.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:52   #2487
Kurciulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam robi³am encanto ok miesi±c temu, efekt wyszed³ super, jestem bardzo zadwolona w³osy wygl±daj± zdrowiej, jednak mam problem, w³osy mi siê mega przet³uszczaj±, zazwyczaj mylam je co 3 dni a teraz musze je myc codziennie bo staj± sie nie do zniesienia. Robilam encanto rok temu i nie mialam takiego problemu. Do mycia uzywam babydream i od¿ywki z garniera z awokado (rok temu ten sam zestaw i nie bylo mowy o przetluszczaniu). Jakie¶ rady?
Kurciulla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:16   #2488
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kup sobie suchy szampon. Odk±d u¿ywam to myje w³osy dwa razy rzadziej
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:25   #2489
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kurciulla Poka¿ wiadomo¶æ
Witam robi³am encanto ok miesi±c temu, efekt wyszed³ super, jestem bardzo zadwolona w³osy wygl±daj± zdrowiej, jednak mam problem, w³osy mi siê mega przet³uszczaj±, zazwyczaj mylam je co 3 dni a teraz musze je myc codziennie bo staj± sie nie do zniesienia. Robilam encanto rok temu i nie mialam takiego problemu. Do mycia uzywam babydream i od¿ywki z garniera z awokado (rok temu ten sam zestaw i nie bylo mowy o przetluszczaniu). Jakie¶ rady?
A nak³ada³a¶ keratynê blisko g³owy?
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-07, 12:31   #2490
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 1 088
GG do latinka
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
No ja mam za soba jakies 7 encanto 1 kerapro i 1 alfe, i wlosy sa super. Btw dzis farbowalam, jutro dam znac jak alfa daje rade z farba

I jak po farbie? Nadal widaæ efekt alfaparfu? Przymierzam siê do prostowania alfaparfem bo nie chcê mieæ w³osów jak druty tylko zmniejszyæ puch
latinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.