niczym ja Trup !!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-26, 17:44   #1
londa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60

niczym ja Trup !!!!!!!


Słuchajcie mam porcelanową cerę !!!!! Tak jasną że każdy mi się pyta czy żyje bo wyglądam jak trup Lubię swój trupi kolor cery ale nie wiem na jki kolor pofarbować włosy,podobają mi się czarne z poblaskiem niebieskiego ale boję że będzie jeszcze orzej i tym razem będa padać wrzaski : Duch na ulicy !! pomocy !!ratuj się kto może !! i co mam zrobić .co doradzacie ?
londa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 17:50   #2
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Może opal trochę buźkę? Albo jakiś podkład, puder brązujący...to naprawdę będzie lepiej wyglądało
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 18:02   #3
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
Może opal trochę buźkę? Albo jakiś podkład, puder brązujący...to naprawdę będzie lepiej wyglądało
najpierw postaraj sie nie wyglądać jak trup.Przy tak jasnej z natury nie eksperymentuj z ciemnymi kolorami włosów.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 18:34   #4
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

myślę że najlepiej z bladą cerą wyglądają szatynki


a tak serio: przy tego typu cerze (zresztą sama mam taką i preferuję określenie alabastrowa ) lepiej unikać skrajności - zbyt jasnych i zbyt ciemnych kolorów

poza tym jeśli tak bardzo przeszkadza Ci kolor cery są kosmetyki by go trochę poprawić
z mojej strony mogę zapewnić Cię, że opalona skóra nie jest już modna, a biała cera potrafi być piękna wystarczy, że jest zadbana
i nie przejmowałabym się tak bardzo tym co ludzie gadają
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 21:28   #5
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
myślę że najlepiej z bladą cerą wyglądają szatynki


a tak serio: przy tego typu cerze (zresztą sama mam taką i preferuję określenie alabastrowa ) lepiej unikać skrajności - zbyt jasnych i zbyt ciemnych kolorów

poza tym jeśli tak bardzo przeszkadza Ci kolor cery są kosmetyki by go trochę poprawić
z mojej strony mogę zapewnić Cię, że opalona skóra nie jest już modna, a biała cera potrafi być piękna wystarczy, że jest zadbana
i nie przejmowałabym się tak bardzo tym co ludzie gadają
Ale troszkę opalenizny nikomu nie zaszkodzi. Nie mówię, żeby się opaliła na murzynkę prawie że tylko, żeby nie wyglądała jak się sama nazwała "trup"
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 22:32   #6
paulina_222
Raczkowanie
 
Avatar paulina_222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

To nie jest kwestia tego, czy twarz jest naprawdę trupia, tylko tego, jak bardzo ludzie są złośliwi i ograniczeni.
__________________
`Dobrze pisać to znaczy czynić myśl widzialną
/Ambrose Bierce/

K.
paulina_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 22:49   #7
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

hmm... ale przecież Koleżanka powiedziała że lubi swój kolor skóry, więc to opalanie raczej jej nie przekona. Ja osobiście ( również posiadaczka porcelanowej cery) polecam Ci magiczny produkt mianowicie RÓŻ do policzków ( odrobina ) naprawdę ożywia koloryt. a jeśli chodzi o kolor włosów to też bym obstawiała ciemny blond - szatynowaty itp, no i oczywiscie KASZTANOWY. Moim zdaniem "białasy" wyglądają w nim wyjątkowo.
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 23:05   #8
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Uwielbiam "trupi" odcień cery wydaje mi się, że do takiej cery pasują na zasadzie kontrastu ciemne kolory włosów, przynajmniej tak mi się wydaje i podoba
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 08:59   #9
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Jak wolicie...a właściwie jak autorka tego wątku woli...Jak dla mnie "biała twarz" i ciemne włosy wyglądają troszkę...hm. No niefajnie... ale to tylko moje zdanie
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 09:36   #10
londa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Wiecieco bo ja tak normalka to jestem szatynką no a jak wy piszecie że do mojeo koloru cery takie pasuja oscienie to ja może zostanę przy takim co mam ? Ale tak szczerze wam powiem ,że z tym moim kolorkiem cery to nikt mnie nie pobije ! ja się normalnie prawie z kartką papieru albo ścianą zlewam ! ale dla mnie to jest fafne bo jestem inna ! i w zimie co cudnie wygląda ,ale najfafniej jest jak ubieram się czasem za czrno o lol !! wtedy to jeszcze kosę mi dołyzyć i śmierć gotowa !! hhaha
londa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 10:20   #11
Frania75
Przyczajenie
 
Avatar Frania75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
GG do Frania75
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Zgadzam się co do różu, na pewno ożywi trochę trupią twarz, a co do włosów to uważam że odpowiednie są właśnie takie delikatne jasne brązy, ciemne blondy. Mi osobiście do bardzo jasnej cery podobają się włosy w kolorze mahoniu i rude
Frania75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 18:51   #12
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez paulina_222 Pokaż wiadomość
To nie jest kwestia tego, czy twarz jest naprawdę trupia, tylko tego, jak bardzo ludzie są złośliwi i ograniczeni.
dokładnie

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
Uwielbiam "trupi" odcień
ja tam też jestem biała i nie narzekam zresztą dzięki mojej wrodzonej niechęci do wielogodzinnego smażenia się wyglądam jak 15latka mając prawie 10 lat więcej i zamierzam utrzymać ten bezzmarszczkowy trend
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:35   #13
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez londa Pokaż wiadomość
Wiecieco bo ja tak normalka to jestem szatynką no a jak wy piszecie że do mojeo koloru cery takie pasuja oscienie to ja może zostanę przy takim co mam ? Ale tak szczerze wam powiem ,że z tym moim kolorkiem cery to nikt mnie nie pobije ! ja się normalnie prawie z kartką papieru albo ścianą zlewam ! ale dla mnie to jest fafne bo jestem inna ! i w zimie co cudnie wygląda ,ale najfafniej jest jak ubieram się czasem za czrno o lol !! wtedy to jeszcze kosę mi dołyzyć i śmierć gotowa !! hhaha
Wierz mi, na wizażu jest sporo bladolicych
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:54   #14
.ciekawa.
Przyczajenie
 
Avatar .ciekawa.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

mnie sie podoba jasna ceraa sama taka posiadaam i nie oddalabym jej za zadnainna ;d
jezeli boisz sie radykalnej zmiany to moze po prostu przyciemnisz wlosyy o kilka tonow ? i nie przejmuj sie tym co mowia ludzie
__________________
I Hate Myself And I Want To Die
.ciekawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 08:21   #15
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

A mi sie podoba cera z lekkimi rumiencami, taka zdrowa, wtedy wyglada sie dziewczeco..
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 08:24   #16
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Mysle ze do bladej cery ladnie wygladaja rude wlosy. Jesli lubisz kontrasty to moze byc i czern, ale to tez nie kazdemu pasuje. Jak masz jasna oprawe oczu to odradzam.
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 08:40   #17
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Sama tez mam bardzo jasna cere, ale ja maskuje poprzez opalenizne i fluidy i jest ok
Czarne wlosy do bladej twarzy?! Tylko nie to.. bedziesz dopiero wtedy wygladac jak smierc:/.
Mi sie wydaje, ze blond wlosy( moga byc nawet jasne) w naturalnym odcieniu pasuja do bladej cery. Zauwazcie, ze naturalne blondynki zawsze maja jasna cere
Ciemny blond, odcienie rudosci takze powinny pasowac
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 08:49   #18
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

mnie osobiście blada cera i ciemne włosy bardzo się podobają, bo blondynka z bladą cerą wygląda nijako tak bez wyrazu
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 09:56   #19
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Mi się bardzo podoba jasna cera. Wspaniała jest! Człowiek się wyróżnia, hehe. JA eszcze samruje się jasnymi mazidłami, żeby bardziej to pordkreślić, trupowatość mi się podoba Raz mnie nawet nauczycielka zapytała czy nie jestem chora, bo taka blada
Fajnie wyglądają i bardzo jasne włosy, i ciemne, ale to już trzeba patrzeć co komu pasuje. Mi ciemne niestety [a może i stety?] nie.
Róż też by fajnie wyglądał, kojarzy mi się to z taką lalą
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 23:08   #20
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Ciemna karnacja tez jest ladna, bardziej rzuca sie w oczy.
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 23:49   #21
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Cool Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

mi sie wydaje ze do jasnej karnacji pasuje taki jasniejszy blond i do tego czerwona szminka i cud miod i orzeszki xD chodzi o coś takiego jak dziwczyna z sąsiedztwa xD
ja jestem praktycznie przeciwienstwem tego wzoru bo mam ciemna karnacje i ciemne brazowe włosy, ale nei narzekam lubie siebie taka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Girl_next_door.jpg (34,1 KB, 26 załadowań)
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 08:54   #22
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Moje zasady są proste (ale jak wiadomo, od każdej reguły są wyjątki)

Jeśli jesteś szatynką typu ciemny blond (czyli jasny, popielaty brąz, często z jaśniejszymi przebłyskami), cerę jasną, ale przezroczystą, widać naczynka, cienie pod oczami itp. - najlepsze będą odcienie od blondu po brąz, ale raczej w stronę tych pierwszych. Zimne... karmel i czekolada pasują do opalonej, złocistej cery.

Jeśli jesteś szatynką typu jasna brunetka (ciemny, popielaty brąz, bez blond reflekstów) i masz ciemną, prawie czarną oprawę oczu, a cerę bez widocznych naczynek, to popróbuj z czernią, ale najpierw jakąś perukę przymierz albo coś takiego, bo z tego cięzko wyjść... i zamiast farby "granatowa czerń" użyj "ciemny brąz" efekt i tak będzie czarny, tylko w drugim przypadku naturalniejszy i łatwiej się go będzie pozbyć... możesz też spróbować czerwieni.

Jeśli jesteś szatynką typu ciemny, rudawy blond/jasny złocisty brąz a cera jest z odcieniem żółtawym, to mozesz pokombinowac z rudymi odcieniami.

Ale jak wiadomo zasady są po to, żeby je łamać na Twoim miejscu pozostałabym szatynką... naprawdę warto pokochać ten kolor, nie jest ble

Pozdr.

PS. A może wkleisz zdjęcie? wszystkim będzie łatwiej...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 10:52   #23
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez jogusia Pokaż wiadomość
mnie osobiście blada cera i ciemne włosy bardzo się podobają, bo blondynka z bladą cerą wygląda nijako tak bez wyrazu
myślę tak samo
też mam bardzo jasną cerę i ciemne włosy.
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 11:04   #24
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: niczym ja Trup !!!!!!!

nie wiem czyw iesz ale ostatnim gitem sa wybiegi we francjii praktycznie bialych lasek, porcelanowa cera strasznie jest super i cool, jestes na topie, chyba o tym anwet nie wiesz... niebaawwem moda przyjmie sie i u nas w polsce (w sumie polki uwielbiaja sie opalac, ale w zimie moze przestana kupowac te badziewne j*j z efekt brazu skory haha)

jesli amsz naturalny kolor wloskow blond? to smialo zostaw je, naturalnosc jest piekna, a moze jestes brunetka/szatynka? tak samo, nie farbuj wloskow, po co marzyc o ciemnym kolorze czerni z blyskiem granatu, bo to naprawde moze dziwnie wygladac... chyba ze jestes punk girl, czy sluchasz metalu, to owszem :P pozdrawiam
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.