jak dobrać kolor różu do policzków? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-15, 04:34   #31
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
a ostatnio pojawil sie roz maybelinne mousse, odpowiednik podkladumazialam sie testerem, ale chyba za rozowy odcien dla mnie byl, jak sie przejrzalam w lusterku w domu to wygladalam jak clown
oooo jeszcze go nie widzialam,za maybelline nie przepadam(uczulil mnie podklad) ale ich rozy nie probowalam,na razie moj ulubiony roz to Loreal i Milani
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 04:41   #32
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Jeszcze taki kolor znalazlam,ale ten juz drozszy-zrobilam sobie juz specjalny folder a w nim roze hihi

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-07-15 o 05:13
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 04:43   #33
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

ja tez uwielbiam loreal, milani nie uzywalam, ale skoro mowisz, ze dobry... to sie rozejrze w cvs nastepnym razem
a na MUT dzieczyny sie zachwycaja tym NARS w kolorze o wiele mowiacej nazwie "orgasm" tez mam ochote wyprobowac, jest wlasnie taki rozowiutki jak lubimy
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 04:48   #34
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
ja tez uwielbiam loreal, milani nie uzywalam, ale skoro mowisz, ze dobry... to sie rozejrze w cvs nastepnym razem
a na MUT dzieczyny sie zachwycaja tym NARS w kolorze o wiele mowiacej nazwie "orgasm" tez mam ochote wyprobowac, jest wlasnie taki rozowiutki jak lubimy
Milani jest lepszy od Loreala moim zdaniem polecam Luminous roz+brzoskwinka ze zlotymi drobinkami-cudo

Ciekawe jaki ten orgasm-drogi ten roz

Ja sie napalam na te z drozszych(wklejam zdjecie)-ale to dopiero jak dostane karte do Sephora

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-07-15 o 05:12
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 04:56   #35
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Znalazlam ten odcien orgasm opisany jest peachy pink with shimmer-Milani luminous jest bardzo do niego podobny-niewiem nawet czy dziewczyny nie porownywaly tych rozy jako bardzo podobne do siebie i polecaly Milani bo nie widzialy roznicy.Oprocz ceny oczywiscie

Wklejam milani po prawej ,zdjecie nie oddaje koloru jaki jest w rzeczywistosci,jest jasniejszy i bardziej kolorem przypomina ten nars i ma wiecej drobinek(nie widzialam jednam nars z bliska moze zdjecie tez nie oddaje prawdziwego koloru)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 08:49   #36
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

A ja polecam taniutki róż Bell nr 6, jest rewelacyjny a kosztował mnie ok. 8 zł i przypomina mi trochę róże loreal blush delice. Koszt niewielki więc można się pokusić. Róż jest fajniutki, łatwo się aplikuje, dość dobrze trzyma się na buzi i kolorek jest super, taki koralowo - brązowy - połyskujący złotymi drobinkami, nie jakimś brokatem tylko daje taką subtelną złotą poświatę. Zaznaczam ze mówię tylko o kolorze nr 6 bo inne odcienie nie mają tych drobinek no i innych nie próbowałam (bo zwyczajnie mi nie spasowały). Ja mam jasną karnację i mi ten kolor pasuje a malowałam nim koleżankę już lekko opaloną i też ślicznie się prezentował. Zrobiłam kilka zdjęć w różnym oświetleniu żebyście mogły zobaczyć jak mniej wiecej wygląda kolor i roztarłam na mojej bladej ręce, ale na każdej karnacji będzie inaczej wyglądał.
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 09:15   #37
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Agi.TH, powiedz kupowałaś go w Krakowie? Jeśli tak, to powiedz gdzie, bo faktycznie fajny kolorek dorwałaś
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 11:50   #38
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Elfiku. Bardzo spodobały mi się róże te które wkleiłaś. Prawie wszystkie kolory... POmijam już fakt, czy każdy by mi pasował. W poście gdzie jest zdjęcie Rimmela. Rimmel i Neutrogena <z 2 postu> oba fajne. Spodobały mi się.
Ciekawa jestem tego z Maybelinne mousse... Jeśli pojawi się w PL, bo sam podkład Mouse bardzo mi odpowiada!

BOszee jak ja WAm zazdroszcze w Ameryce tych wszystkich promocji, tej masowej produkcji różnych innych firm. NIe tylko gónopółkowych, ale i takich za przysłowiowego $. W PL to kilka PL firm jest i tyle... Na dodatek mają 4 kolory w palecie i wszystko. Wybór słaby jak jasna choinka... A np. Maybelinne dociera do PL w bardzo okrojonej wersji kolorystycznej i przez to ciężko dobrać jakiś porządny, idealnie pasujący do cery kolor. Dobra wyżaliłam się już, ale taka prawda.

Agi.TH - BARDZO dzięki za fotki! Bell wyglada równie imponująco jak Rimmel z Elfika postu. Wybirę się do sklepu jeszcze dziś <po raz 3!> i pooglądam jeszcze raz róże. MOze w końcu coś mi wpadnie w oko?

Wkleijajcie jeszcze jakieś odpowiednie kolory dla bladej buzi, taka jak moja...

Dzięki dziewczęta.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:39   #39
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Pomadko, co do Loreala to spójrz na allegro, są po 20 i 22 złote u batabki, ja sobie kupiłam Rosewood Te z bourjois są zazwyczaj po 26 zł Dodatkowo z Loreala są odcienie u nas niedostepne

Te szachownicze z Neutrogeny boskie, ja chce taki
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:53   #40
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Pomadko, co do Loreala to spójrz na allegro, są po 20 i 22 złote u batabki, ja sobie kupiłam Rosewood Te z bourjois są zazwyczaj po 26 zł Dodatkowo z Loreala są odcienie u nas niedostepne

Te szachownicze z Neutrogeny boskie, ja chce taki
Aniu. Tak, ogladałam na Allegro róże. Ceny są zachęcające, ale... Obecnie mam wyczyszczone konto, jak zacznę ponosic koszty z tytułu wpłaty pieniedzy na poczcie -na konto Sprzedawcy+wysyłka 6zł to wyjdzie podobnie do ceny w sklepie... trochę mniej, wiem. Biorę pod uwagę Allegro, ale najpier musze dobrac kolor, bez tego nie ma mowy o zakupach. Juz pomijając ceny...

Aniu mogłabys wkleic ten kolorem Rosewood? On jest z L'oreala?? Batabki kupowalas??

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:56   #41
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

http://www.allegro.pl/show_user_auct...xt&order=t&p=2

Tutaj ma róze z Nivei (troszkę droższe) i z Loreala
Kupowałam u batabki i wyszło mnie to 26 zł priorytetem, w sklepie kosztuje 42 zł, w Sephorze.
Mam już pink marshamllow i teraz rosewood - przy pink marshamallow nie trzeba się niczego obawiać, bo jest delikatniutki. Rosewood jest ciemniejszy, taki neutralny, nadaje się do modelowania twarzy.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 13:04   #42
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
http://www.allegro.pl/show_user_auct...xt&order=t&p=2

Tutaj ma róze z Nivei (troszkę droższe) i z Loreala
Kupowałam u batabki i wyszło mnie to 26 zł priorytetem, w sklepie kosztuje 42 zł, w Sephorze.
Mam już pink marshamllow i teraz rosewood - przy pink marshamallow nie trzeba się niczego obawiać, bo jest delikatniutki. Rosewood jest ciemniejszy, taki neutralny, nadaje się do modelowania twarzy.
dzięki za linkę, własnie oglądam.
Tak, cena się zgadza. W Rossmanie kosztuje L'oreal 45,o zł

KOlor, kolor muszę dobrać kolor, bo ja jestem blada i nie chcę wygladac sztucznie... Jak ruska sprzedawczyni z bazaru.

Anula dzięki.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:06   #43
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Tutaj odcień Rosewood, poszedł jak ciepłe buleczki w jeden dzień
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:07   #44
kasia82
Raczkowanie
 
Avatar kasia82
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 92
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

A ja używam loreal blush delice 04 drzewo różane,piekny,o satynowej konsystencji,wzbogacony wit.C
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blush delice.JPG (6,7 KB, 108 załadowań)
kasia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:12   #45
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Właśnie szukam po Allegro tego Rosewood <drzewa rózanego> i nie ma go nigdzie. Dlatego na razie nie chcę kupowac po to aby kupic dla samego kupienia...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:51   #46
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Pomadko, rosewood został wczoraj wystawiony, 2 sztuki i niestety już poszły. Może Rosewood z Nivei, wygląda na bardzo delikatny Możesz napisac e-mail do batabki, może cię poinformuje jak bedzie wystawiać taką aukcje.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:57   #47
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Pomadko, rosewood został wczoraj wystawiony, 2 sztuki i niestety już poszły. Może Rosewood z Nivei, wygląda na bardzo delikatny Możesz napisac e-mail do batabki, może cię poinformuje jak bedzie wystawiać taką aukcje.
NO nie! Przegapiłam aukcje... MUszę sie zgłosic do Betabki i zapytac o najbliższą aukcje. POza tym to ja nie zauważyłam różu Nivea.... Ja już chyba ślepa jestem
Aniu dzięki za cierpliwość.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:59   #48
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
NO nie! Przegapiłam aukcje... MUszę sie zgłosic do Betabki i zapytac o najbliższą aukcje. POza tym to ja nie zauważyłam różu Nivea.... Ja już chyba ślepa jestem
Aniu dzięki za cierpliwość.
jest tutaj

nie ma za co

jezu, ale ja głupia jestem
przecież to loreal a nie nivea, przepraszam
batabka też wystawia nivee, więc mi się pomieszało :P
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 14:04   #49
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Ale to zdjęcie, które własnie załączyłaś, to L'Oreal, a nie Nivea.

Ten róż Loreala u Betabki widziałam... Fajny birę go pod uwagę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 16:37   #50
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

MagJa - tak kupowałam ten róż w Krakowie, na ul. Długiej w Firlicie jest cała gablota Bell i tam własnie można go dostać. Pozdrawiam, agi.
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:44   #51
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez Agi.TH
MagJa - tak kupowałam ten róż w Krakowie, na ul. Długiej w Firlicie jest cała gablota Bell i tam własnie można go dostać. Pozdrawiam, agi.
Wielkie dzięki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:51   #52
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Elfiku. Bardzo spodobały mi się róże te które wkleiłaś. Prawie wszystkie kolory... POmijam już fakt, czy każdy by mi pasował. W poście gdzie jest zdjęcie Rimmela. Rimmel i Neutrogena <z 2 postu> oba fajne. Spodobały mi się.
Ciekawa jestem tego z Maybelinne mousse... Jeśli pojawi się w PL, bo sam podkład Mouse bardzo mi odpowiada!

BOszee jak ja WAm zazdroszcze w Ameryce tych wszystkich promocji, tej masowej produkcji różnych innych firm. NIe tylko gónopółkowych, ale i takich za przysłowiowego $. W PL to kilka PL firm jest i tyle... Na dodatek mają 4 kolory w palecie i wszystko. Wybór słaby jak jasna choinka... A np. Maybelinne dociera do PL w bardzo okrojonej wersji kolorystycznej i przez to ciężko dobrać jakiś porządny, idealnie pasujący do cery kolor. Dobra wyżaliłam się już, ale taka prawda.

Agi.TH - BARDZO dzięki za fotki! Bell wyglada równie imponująco jak Rimmel z Elfika postu. Wybirę się do sklepu jeszcze dziś <po raz 3!> i pooglądam jeszcze raz róże. MOze w końcu coś mi wpadnie w oko?

Wkleijajcie jeszcze jakieś odpowiednie kolory dla bladej buzi, taka jak moja...

Dzięki dziewczęta.
Pomadko -na pocieszenie-moze mamy wiekszy wybor w kolorowce ale za to pielegnacja pada Wiekszy wybor widze w Polskich kosmetykach
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 22:33   #53
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Pomadko -na pocieszenie-moze mamy wiekszy wybor w kolorowce ale za to pielegnacja pada Wiekszy wybor widze w Polskich kosmetykach
NO zobacz Elfie. Zawsze są jakieś niedogodności. Jak jedno jest to drugiego nie ma... Ehh rozchorować się można. Ja bardzo mocno boleję nad tym, ze do PL docierają okrojone palety kolorów! Jestem wciekła na Maybelline, że Dream Matte dał pare kolorów i dla takiego bledziucha jak ja z trudem wybrałam trochę ciemniejszy Fawn. A reszta to kolory z odcieniem zółtawym... To samo z różami, dali 4 kolory a jest ich zdecydowanie więcej.

Pielęgnację może i faktycznie mamy niezłą w PL, ale wiesz widze, że kolorówka słaba, bo właśnie szukam blushu, to mam okazję ponarzekać. . Pewnie jakbym szukała kremu nawliżającego to też bym wymyślała, że...

A zapomniałam napisac wcześniej. Fajnego masz Elfie avatara!

ANIU Nic nie szkodzi. Skapłam się o co biega. Zakręciłaś się i nie dziwię się, bo z takim kimś jak ja, to tylko można polątać.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:42   #54
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Dziewczynki ja tez mam problem z dobraniem odpowiedniego odcieniu różu, moj typ kolorystyczny to zima, ale nie mam bladej cery...czy taki kolorek bedzie mi pasowal? szukam brzoskwioniowo-rozowego kolorku, ale nei wiem czy bedzie odpowiedni?? Prosze doradzcie mi podoba mi sie palecka e.l i roz loreal blush delice 04 drzewo różane, czy one beda pasowac dla mnie?
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:50   #55
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Tu też CI odp. w sumie mogłam to zrobić w tamtym watku.

Ja też jestem zimą-kolorystycznie i te róż loreal blush delice 04 drzewo różane pasuję [do mnie] i chyba wszystkim odpowiada kolorystycznie, bo jest dość uniwesralny-moim zdaniem.

Czekamy na dziewczny co one powiedzą jeszcze.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 20:27   #56
Dobra_Wilczyca
Raczkowanie
 
Avatar Dobra_Wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 101
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Hej! Również prosiłabym po poradę jaki kolor różu dla mnie. Jestem latem. Bardzo jasna cera, zielone oczęta. Z tego co wiem powinnam używać chłodnych róży, arbuzowej czerwieni, różwych beży i malwy... ale jakie byłby to odpowiedniki w produktach? Hmm... Interesowałby mnie kosmetyki do 30 zł. (Taki los żaka :P)
Dobra_Wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 20:38   #57
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Ja co prawda nie podpowiem, jaki dokładnie róż komu pasuje, ale radzę zwrócić uwagę na nowe róże Joko. Sama właśnie wczoraj kupiłam jeden za 8,4zł i po dzisiejszym testowaniu jestem zadowolona Róż zwie się Virtual Blusher, jest w dużym (jak puder -12g) okrągłym opakowaniu i co najważniejsze jest podwójny Jedna połowa nadaje zdecydowany kolor, druga koloru nie ma prawie wcale, ale za to świetnie rozświetla Ja już się zakochałam Naprawdę polecam, zwłaszcza, że o ile mnie pamięć nie myli jest 6 zestawów do wyboru i wszystkie tak ładne, że nie wiedziałam co brać W końcu mam nr 4
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 10:08   #58
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

ojoj z nieba mi spadl ten watek.
idas brzydkie dni,opalenizna powoli schodzi trzeba wrocic do rozu
a jakie kolory dla lato-zimy byłyby pasujace?
prosze o pomoc
__________________



didi_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:52   #59
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Ja też jestem zimą i teraz już raczej sięgnę po inne odcienie różu niż latem. Dzisiaj w drogerii znalzałam taki ładny kolorek z Constance Carrol. Numer 37,może się komuś spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg róż.jpg (120,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różyk.jpg (99,8 KB, 89 załadowań)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 17:29   #60
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

kolorek ładny.
podnosze bo nie jestem pewna czy dla takiego miesznaego typu jak ja bedzie ok :0
kuircze taki dobór różu to nie lada wyzwanie
__________________



didi_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.