Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-24, 10:20   #1891
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Oo ciekawi mnie odpowiedź na to pytanie. Mi nie sprawia problemu ich ćwiczenie, zaciskam bez sikania, ale jak mam je napiąć w trakcie seksu to nie umiem po prostu jakby mi się wyłączyły. Mam nadzieję, że to kwestia treningu..

Wczoraj czytałam, że testem na dobrze wytrenowane mięśnie kegla jest test banana - obranego ze skórki banana trzeba włożyć do woreczka, umieścić w pochwie i zacisnąć mięśnie. Jak uda się go zgnieść za pierwszym razem to oznacza, że mięśnie są super wytrenowane
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 10:38   #1892
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Tylko jak się pozbyć tego banana :d
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 12:11   #1893
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Wyciągnąć za woreczek
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 12:12   #1894
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Dobra,nie ogarnelam z tym woreczkiem
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 18:45   #1895
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Jak sobie przypomnę to ćwiczę. Ale żeby napiąć odpowiednie mięśnie i nie napinać tych złych to wymaga dużo skupienia. Sikając robię to jakoś prawie bezwiednie, na sucho trzeba się baaardzo skupić. Ale jak to mówią: trening czyni mistrza

Jeszcze jedno pytanie: ćwiczenie mięśni dna miednicy 'ogólnie' poprawia odczucia podczas seksu czy poprawia je jak zaciśnie się mięśnie? (Ja czasami zaciskam, czuję jak chodzą, partner czuje, ale ja nic poza tym )
Osobiście nie mam pojęcia czy ćwiczenia poprawiają czucie na dłuższą metę bo zaczęłam ćwiczyć w miarę regularnie (w sumie nie wiem czemu) zanim zaczęłam uprawiać seks więć nie mam porównania Ale jeżeli zaciskam mięśnie w trakcie seksu to jest mi przyjemniej. Łatwe to nie jest bo wtedy zaciska się te mięśnie na czymś i jest większy opór niż normalnie ale się da. Marzy mi się takie wytrenowanie mięśni dna miednicy żebym mogła zrobić singapurski pocałunek ale to już wyższa szkoła jazdy.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 23:22   #1896
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

.

Edytowane przez wiremia
Czas edycji: 2018-12-28 o 22:15
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 05:34   #1897
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Leżymy, podkładamy pod pupę ręcznik jeśli boimy się pobrudzenia pościeli.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 06:27   #1898
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Wycierałam papierem co już zaczęło wylatywać, ubierałam się i szłam do łazienki. (Ale u mnie się później lało i lało, a fee )
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 06:49   #1899
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Najlepiej mieć pod ręką chusteczki bo nawet leżąc może coś wyciekać. Ja często po prostu wkładam chusteczkę między nogi i leżę jeszcze trochę.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:18   #1900
Jnunum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Rowniez podkladam np ręcznik lub wycieram majtkami okolice intymne po stosunku jak sex jest niespodziewanie i nie podlozylam nic , ale w sypialni mam koło łóżka ręczniki papierowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jnunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 17:11   #1901
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Dziekuje dziewczyny 😃
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 21:17   #1902
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Hej. Czy miała któraś z Was problem z orgazmem w czasie ciąży?
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 18:36   #1903
rudakatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 45
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

nie pomogę, to było tak dawno, że nie pamiętam
rudakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 08:15   #1904
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Hej. Czy miała któraś z Was problem z orgazmem w czasie ciąży?
Ja nie, u mnie pod koniec z checiami jest większy problem, niż z samym orgazmem.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 20:03   #1905
Italia_
Raczkowanie
 
Avatar Italia_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 363
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Mam pytanko - podniecenie, orgazm sam w sobie nie powoduje niczego złego w zdrowiu, oprócz tego, że serce szybciej bije?
Italia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 20:37   #1906
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Italia_ Pokaż wiadomość
Mam pytanko - podniecenie, orgazm sam w sobie nie powoduje niczego złego w zdrowiu, oprócz tego, że serce szybciej bije?
Wut?!
Są historyjki jak stare pryki podczas ograzmu zawału dostawali. Oczywiście w łóżku kochanki
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 17:00   #1907
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

.

Edytowane przez wiremia
Czas edycji: 2018-12-28 o 22:16
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 14:43   #1908
himymdk95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 46
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez wiremia Pokaż wiadomość
Czy orgazm zawsze oznacza trzęsienie ziemi i bezwładne opadanie na pościel niczym kobiety z erotykow?
Czy część kobiet przeżywa to jako delikatne pulsowanie gdzieś tam w środku?
Pulsowanie jest raczej przed orgazmem, zwiastuje jego nadejście.
Orgazm łechtaczkowy jest bardziej intensywny i dłuższy raczej (przynajmniej w moim przypadku), gdzie orgazm pochwowy mnie bardziej zaspokaja. Mogę mieć orgazm łechtaczkowy, ale wtedy czasem brakuje takiego spełnienia od środa, jeśli wiesz co mam na myśli. Oba są dosyć do siebie podobne, i obydwa uwielbiam.
himymdk95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 15:38   #1909
KAYYRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 16
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

zazdroszcze wielu z Was,uprawiam seks juz od 18 lat,zaczelam jak mialam 16,a teraz mam 34 i jeszcze nigdy nie mialam orgazmu podczas "normalnego" seksu.Lechtaczkowy mam ,sama od 12 roku zycia.U mnie w gre wchodzi tylko oralny,badz reka...a wielu facetom nie chce sie meczyc,badz nie jestem w stanie im tego wytlumaczyc.Moze to przykre,ale chyba sie pogodzilam ze orgazm podczas stosunku to mnie dla mnie.To nie prawda ze przyjdzie z czasem,u mnie nie przyszlo.Zasadniczo zaspokajam sie sama przed,lub po.
KAYYRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 23:25   #1910
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Ja choć uwielbiam seks i jest mi w trakcie baaardzo przyjemnie (mój obecny facet naprawdę się stara i jest pomysłowy ;, to do orgazmu nigdy nie dochodzi na drodze stosunku...Potrafię mieć orgazm sama, z facetem to tylko oralnie lub palcem....I to tylko łechtaczkowy. W dodatku z tym orgazmem podczas seksu oralnego czy palcem też nie jest tak prosto, bo z facetem zajmuje to baaardzo długo i często on już rezygnuje, bo myśli, że nic z tego nie będzie....a ja też zaczynam się stresować, chcę, żeby już było szybciej bo głupio mi tak kazać mu tam "działać" przez pół godziny bez przerwy....i wtedy nic z tego, jest blokada psychiczna. W dodatku nie może tego robić w jakiś zróżnicowany sposób czy zmieniać tempo, bo od razu wszystko opada i m.in. dlatego trwa to tak długo...

Wiadomo, facet nie wie, co czuję, to nie własna ręka, więc zajmuje mu to więcej czasu....ale dlaczego trwa to aż tak długo? ;/ Rozumiem, że to może być zniechęcające, ja też nie potrafiłabym robić komuś loda czy robić dobrze ręką przez 40 minut bo to po prostu fizycznie męczy...a szybciej się po prostu nie da, jeśli robi mi to facet a nie ja sama (samej zajmuje mi to 10-15 minut, jak mam większą ochotę, to wystarczy kilka minut).

Z poprzednim partnerem wypracowaliśmy system, że kochaliśmy się w takich pozycjach, gdzie ja mogłam się sama dotykać, np od tyłu i wtedy jak znaleźliśmy tę odpowiednią, to nie mógł jej zmieniać, aż doszłam...ale to też było po paru latach związku, gdy już przestałam wstydzić się przy nim masturbować i nie miałam problemu z tym, żeby mu powiedzieć - teraz rób tak i nic nie zmieniaj, aż dojdę....z kimś nowym, z kim spotykam się od paru miesięcy tak to nie działa, niestety....a i też wiem, że nie każdy facet się do czegoś takiego dopasuje. Moi inni byli po prostu nudzili się, gdy musieli na mnie czekać czy robić jedno i to samo przez dłuższy czas, aż doszłam....im wszystko opadało, jak musieli tak leżeć i pieścić mnie ręką w trakcie seksu, ja to widziałam i też się zniechęcałam...faceci chcą zmieniać pozycje co 2 minuty i eksperymentować...a u mnie to zabija szanse na orgazm, choć w trakcie jest mi przyjemnie...więc nawet takie powiedzenie co i jak nie pomaga, bo oni próbują i widzę, że ich to męczy...często wolę już więc nie oczekiwać orgazmu w seksie i skupiam się na tym, żeby dobrze się bawić i mieć przyjemność a sama dochodzę dopiero jak facet pójdzie do domu a ja jestem sama....
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 21:23   #1911
FreedomStayFree
Freedom
 
Avatar FreedomStayFree
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Cała Polska
Wiadomości: 15
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Aby poznać czym jest orgazm, poznaj najpierw swoje ciało. Zacznij się masturbować, sprawdź co daje Ci przyjemność. Najłatwiej osiągnać orgazm łechtaczkowy palcami. Potem naucz partnera takich samych ruchów jego dłońmi, a potem naucz go jak chcesz aby robił to językiem. Niech w trakcie lizania, wsadzi Ci palec do środka i stymuluje punkt G. Potem niech drażni go penisem. Powoli będziesz odkrywać co Ci daje największa przyjemność. Gdy nauczysz się orgazmu łechtaczkowego, przejdziesz do orgazmu punktu G , a potem do pochwowego, czyli głębokiego - tu najlepsza jest pozycja na pieska. Sprawdź też czy pobudza Cię stymulacja piersi i na ile - to pomaga przy orgaźmie. I poszukaj doświadczonego kochanka, lub takiego który Cię naprawdę kręci i jesteś na niego napalona jeszcze zanim pójdziecie pierwszy raz do łóżka.



Dodatkowo ćwicz mięśnie Kegla - możesz przez tydzień sikać tak że dzielisz mocz na 10 porcji. Nie jest to wbrew pozorom niezdrowe dla zdrowia. Uprawiam tantrę i takie ćwiczenia są skuteczne. Mięsnie Kegla można zaciskać wszędzie: w autobusie, w kolejce w sklepie, gdziekolwiek gdy tylko o nich pomyślisz. Mając ciaśniejszą pochwę, będziesz bardziej czuła partnera w sobie. Polecam także uprawiać seks w trakcie okresu, pochwa jest lepiej ukrwiona.



Ale najważniejsze to czuć się pożądana przez partnera, czuć się seksualnie i nie wstydzić się swoich fantazji i swojej seksualności. Choćby przez spotykanie się z opowiednim facetem - otwartym seksualnie i wyluzowanym.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
FreedomStayFree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 16:58   #1912
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez wiremia
Czas edycji: 2018-12-28 o 22:17
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 11:30   #1913
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wiremia Pokaż wiadomość
Hej! mam jeszcze jedno pytanie.
Czy stosujecie żele w trakcie stosunku?
Mój partner przynosi naprawdę różne i się zastanawiam czy to ze mną jest coś nie tak czy poprostu tak jest. Ostatnio przyniósł jakiś i miał być rozgrzewający, jak dla mnie to czułam bardziej jako chłodzący. Smaku też tam nie odczuwam więc nie robi mi to różnicy. Jedyna różnica jaką odczuwam to w poślizgu, ewentualnie ten chłód...
Jakie są Wasze odczucia?
Ja nie używam żelu, bo mam aż za dużo własnego nawilżenia. Ale polecam marakuję z durexa, do zjedzenia. Smaczna
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 21:13   #1914
nieprzyzwoitka
Raczkowanie
 
Avatar nieprzyzwoitka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 33
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Bo to nie jest takie hop-sipu żebyśmy doszłu od razu i na zawołanie. Jesteśmy skomplikowanymi istotami i naprawdę wiele okoliczności musi nam sprzyjać, abyśmy mogły szczytować. dlatego też gra wstępna to nie żadna strata czasu! O nie! to jest podstawa! Owszem, czasami zdarza się tak, że jesteśmy gotowe od razu na szybki numerek, ale zazwyczaj wtedy jesteśmy już wcześniej rozpalone, czy to samą myślą o tym, czy pod wpływem impulsu, czy hormonów. Druga sprawa to technikalia Niewiele kobiet jest w stanie doświadczyć orgazmu tylko i wyłącznie pochwowego, poprzez tylko i wyłącznie czystą penetrację Po to mamy łechtaczki i sutki żeby z nich korzystać! Nie mówiąc już o innych strefach erogennych Musisz pogadać otwarcie ze swoim chłopakiem. To jest must-have. Skąd on ma wiedzieć, co lubisz, co sprawia Ci przyjemność? To nie jest tak, że z marszu wiemy jak uprawiać seks. To jest umiejętność, której musismy sie uczyć i to przez całe życie. Bowiem przez całe życie zmieniają się nasze preferencje. Zacznijcie od romatycznej atmosfery, wyciszcie się, może zróbcie sobie relaksujący masaż? Naprawdę, my kobiety musimy mieć czysty umysł kiedy np. idziemy do łóżka ... lub do wanny (co kto lubi ). Relaks, przyjemna atosfera, bezpieczeństwo. Wtedy się otworzysz. Pieśćie się delikatnie, potem przechodźcie do wyższego levelu. Krok po kroku. Zacznijcie os łechtaczki, piersi, może karku jesli lubisz. I powolutku przenośc te uczucia do wewnątrz. I oddychaj! Naprawdę, oddychanie jest bardzo ważne. Głebokie powolne wdechy. dotlenisz orgaznizm, krew zacznie szybciej krążyć i docierać do newralgicznych miejsc. I bądzcie se sobą blisko. Otwarcie mówcie co lubicie, czego nie, co chcecie od siebie. Naprawdę, nasi partnerzy naprawdę chcą dla nas dobrze i cieszą się kiedy tą przyjemność moga nam dać. Buziaki!
__________________
Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności.
nieprzyzwoitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 23:40   #1915
koko50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Dziewczyny! Właśnie przeżyłam swój pierwszy orgazm. Sama. Bez faceta. Orgazm łechtaczkowy. Miałam ogromny problem z tym, myślałam, ze nigdy nie poznam tego uczucia. Czuje się przeszczęśliwa. Miałam kilku facetów ale przy obecnym czuje się wspaniale <3. Wszystkim dziewczynom, które maja taki problem zalecam aby same zaczęły poznawać swoje ciało i się otworzyły przed druga połówka. Dodam jeszcze, ze mam 27 lat. A taki zwykły dzień miałam Nie traćcie wiary, kiedyś to samo przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, w zwykły, niczym sie nie wyróżniący dzień. Wybaczcie jak są jakieś błędy/literówki ale jestem świeżo po najlepszym uczuciu pod słońcem . Pozdrawiam i cierpliwości życzę!!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
koko50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 03:13   #1916
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

A ja z kolei od kiedy zaczęłam współżyć, mam problem by dojść sama. Z tż na nudę nie narzekamy, mamy podobne temperamenty i duuuużo fantazji, ale niestety widujemy się rzadko, a ja swoje potrzeby mam...a od jakiegoś czasu nie mogę. Któraś z Was tak miała?
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 14:57   #1917
on91wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

A ja wyskoczę z męskim problemem. Mam 26 lat, stosunków w życiu za dużo nie miałem, ale... Udało mi się w życiu dojść tylko z dwoma kobietami. Pierwszy raz był to to tylko w jednym z kilku stosunków, przy seksie analnym. Z trzema kolejnymi kobietami, się nie udało, co niestety miało wpływ na rozpad związków, bo dość mocno demotywowało je to, że nie mogę dojść - lekki spadek oceny, bo czuły się mało atrakcyjne... W końcu doszło do tego, że udało mi się dojść z ostatnią z kobiet, z którymi uprawiałem seks - ale... Problem jest taki, że mogę dojść tylko bez prezerwatywy, więc antykoncepcja jest tylko po stronie kobiety, i udaje mi się to tylko po dłuższym czasie w pozycji na pieska... I pytanie - czy miał ktoś do czynienia z takim problemem? Jeśli tak, to jak sobie z tym radziliście/radziłyście? Szczerze mówiąc, wolałbym uniknąć kolejny raz takiej sytuacji, bo kobiety krzywo na mnie patrzą z tego powodu...
on91wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 15:38   #1918
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Raczej nie jest to normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 15:59   #1919
on91wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Ja wiem, że to nie jest normalne, tylko nie mam pojęcia co z tym zrobić... Nie wiem czy nie jest to przypadkiem efekt uboczny długiej masturbacji(jakoś trzeba było sobie radzić z napięciem przy braku kobiety), czy może jakiś inny problem - i nie wiem, czy powinienem z tym iść do urologa, seksuologa, czy może rozwiązać ten problem w jakiś inny sposób.
on91wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 16:13   #1920
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez on91wro Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to nie jest normalne, tylko nie mam pojęcia co z tym zrobić... Nie wiem czy nie jest to przypadkiem efekt uboczny długiej masturbacji(jakoś trzeba było sobie radzić z napięciem przy braku kobiety), czy może jakiś inny problem - i nie wiem, czy powinienem z tym iść do urologa, seksuologa, czy może rozwiązać ten problem w jakiś inny sposób.
To prawdopodobnie jest efekt masturbacji. Mój facet też nie mógł na początku dojść w trakcie seksu ale przeszło po zmniejszeniu ilości masturbacji prawie do zera i częstszym seksie. Tylko jeżeli to się ciągnie miesiącami bez żadnej poprawy to może jednak warto odwiedzić lekarza.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.