Podróże w 2014 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 22:13   #91
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Podróże w 2014

Nam się nie udało planów spełnić.
Chcieliśmy jechać na południe Francji, okolice Marsylii, St. Tropez.
Okazało się jednak, że jestem w ciąży i kiepsko znosiłam wysoką temp., no i bałam się trochę długiej jazdy.
ostatecznie skończyło tylko na urlopie nad Bałtykiem. Pogodę mieliśmy rewelacyjną
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 22:31   #92
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Podróże w 2014

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Na pewno w końcu Czarnogóra i Chorwacja w lato.
Na urodziny chcę lecieć do Izraela.
No i jakieś krótkie wyjazdy typu Budapeszt, może znowu Ukraina (Krym).
Czarnogóra i Chorwacja się udała, byłam w sumie 11 dni w Serbii, Bośni, Czarnogórze i Chorwacji, ale bezapelacyjnie moje serce podbiła Bośnia Trochę samolotem, trochę ciapągiem, trochę autobusem, trochę, rzecz jasna, stopem
Na urodziny wybrałam się stopem do Budapesztu, więc Izrael nie wyszedł, ale udało się liznąć czegoś innego niż nudna Europa Zachodnia i były 4 dni, a w zasadzie jakieś 3 pełne w Stambule. Tam też zostawiłam kawałek serca.
No i była Ukraina, udało się jeszcze dwa razy wybrać, w tym ostatnio byłam na początku grudnia. Szkoda, że na Krym się na pewno długo nie wybiorę i szkoda, że Krym nie jest ukraiński, ale jaki ja mam wpływ na to? Nie można patrzeć na życie z czysto turystycznego punktu i na własne wygodnictwo, jak widać :P Natomiast przyznaję, że Ukrainę pokochałam, tak jak kocham Polskę i na pewno będę tam wracać tak często, jak mnie tylko spotka możliwość wyjazdu do województwa podkarpackiego :P
Ten rok naprawdę był pod gwiazdą wyjazdów, w zasadzie udało się więcej, niż zamierzyłam, można powiedzieć, że 200% normy I wiem, że przyszły rok też taki będzie. Dodam tylko, że część się nie odbyła, czego zupełnie nie żałuję, bo były realne powody do zostania w domu :P Kto otwiera wątek na rok 2015?

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Nam się nie udało planów spełnić.
Chcieliśmy jechać na południe Francji, okolice Marsylii, St. Tropez.
Okazało się jednak, że jestem w ciąży i kiepsko znosiłam wysoką temp., no i bałam się trochę długiej jazdy.
ostatecznie skończyło tylko na urlopie nad Bałtykiem. Pogodę mieliśmy rewelacyjną
Gratuluję
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 23:00   #93
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Podróże w 2014

Cytat:
Nie można patrzeć na życie z czysto turystycznego punktu i na własne wygodnictwo, jak widać :P
A szkoda



Dziękuję niecałe dwa tyg.temu urodziłam
Z dwójką dzieci,w tym jedno takie malutkie, ciężko będzie coś zaplanować. Zwłaszcza patrząc po tym roku jak plany się mnie wgl nie trzymały

Asia to fajnie się udało. Zazdroszczę niektórych miejsc

Asia zakładaj
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 00:00:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.