Rozstępy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 20:08   #151
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
16 lat - rozstepy

dziewczyny mam problem w postaci rozstepow na posladkach.jeszcze nie bylam w ciazy dzisiaj skonczylam 16 lat nie jestem gruba a jednak one sie zrobily. ostatnio zauwazylam ze juz wyszly poza granicę majtek tzn rozszerzaja sie. kupilam serum ujedrniajace z eveline ale nie pomoglo. poradzcie co mam zrobic i jakie moga byc przyczyny tego ze one wogle sie zrobily. (ps. nie doradzajcie mo drogich preparatow bo nie mam kasy). a tak nawiasem mowiac to zawsze myslalam ze rozstepy robia sie jedynie kobietom w ciazy albo po ciazy
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:23   #152
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: 16 lat - rozstepy

witaj! ja miałam rostepy mając chyba z 14 albo nawet 13 lat!! w tym roku koncze 16 wiec jestesmy w tym samym wieku ja stosowałam jakąs maść.....wiem ze miała coś z cebuli czy czosnku <lol> nie wiem :p mama mi ja kupiła w aptece, ale niestwty nie pamietam jej nazwy. Mysle ze powinnas pojsc do apteki i spytac pania aptekarke o jakas masc na rozstepy, napewno Ci doradzi rozstepy powinny szybko zniknac jesli bedzies systematycznie wcierac masc w posladki. POWODZENIA! i nie martw się
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:02   #153
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: 16 lat - rozstepy

a tobie ta masc pomogla??
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:27   #154
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: 16 lat - rozstepy

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
rozstepy powinny szybko zniknac jesli bedzies systematycznie wcierac masc w posladki. POWODZENIA! i nie martw się

przeciez rozstepy maja to do siebie ze nie znikaja (chyba ze laserowo czy innymi dosyc inwazyjnymi sposobami)
mozna je co najwyzej 'wygladzic' i zapobiec powstawaniu nowych, ale jak juz sa to raczej zostana na zawsze :/
tez pojawily mi sie dosyc wczesnie rozstepy tylko ze wtedy bylam glupia i im nie zapobiegalam (na szczescie duzo ich nie mam, ale te co sa to juz zostana i jestem na to przygotowana )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:22   #155
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: 16 lat - rozstepy

yyyyyyyyyy :| to Ty nigdy nie słyszałaś o KREMACH NA ROSTĘPY??? one likwiduja/wybielaja rostepy i zapobiegaja powstawaniu nowych.
mi znikły wszyściutkie teraz mam gładką pupcie i naprawde nic nie widac, zadnych sladow po rostepach
to moze tez dlatego ze ja zareagowalam b. szybko ,jak sie tylko pojawily to juz smarowalam mascia.
WIEC JAK NAJSZYBCIEJ BIEGNIJ DO APTEKI
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:31   #156
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: 16 lat - rozstepy

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
yyyyyyyyyy :| to Ty nigdy nie słyszałaś o KREMACH NA ROSTĘPY??? one likwiduja/wybielaja rostepy i zapobiegaja powstawaniu nowych.
mi znikły wszyściutkie teraz mam gładką pupcie i naprawde nic nie widac, zadnych sladow po rostepach
to moze tez dlatego ze ja zareagowalam b. szybko ,jak sie tylko pojawily to juz smarowalam mascia.
WIEC JAK NAJSZYBCIEJ BIEGNIJ DO APTEKI
a czy moglabys jakos dowiedziec sie jak nazywala sie tamta masc z cebula i ile kosztowala??
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:39   #157
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: 16 lat - rozstepy

kurcze , no naprawde nie mam pojecia co to była za masc no bo jakby nie parzec to bylo 2 lata temu co do ceny to droga na bank nie była, mysle ze do 20 zł ewntualnie troche ponad. Idz do apteki to Ci doradza coś
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 07:59   #158
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: 16 lat - rozstepy

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
yyyyyyyyyy :| to Ty nigdy nie słyszałaś o KREMACH NA ROSTĘPY??? one likwiduja/wybielaja rostepy i zapobiegaja powstawaniu nowych.
mi znikły wszyściutkie teraz mam gładką pupcie i naprawde nic nie widac, zadnych sladow po rostepach
yyy wybielaja, ale nie likwiduja. chyba ze to jakis cudowny krem...
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 08:47   #159
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: 16 lat - rozstepy

Cytat:
Napisane przez lain
yyy wybielaja, ale nie likwiduja. chyba ze to jakis cudowny krem...
no może to u mnie się w takim razie wybieliły na maksa bo NAPRAWDĘ nic nie widać żadnym sladow, blizn -NIC
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 09:08   #160
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: 16 lat - rozstepy

to ja ide jutro po jakas masc do apteki. Mam nadzieje ze pani w aptece mnie nie wysmieje jak powiem ze z cebuli albo z czosnku;D dzieki sweet mystery
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 10:43   #161
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Dot.: 16 lat - rozstepy

cepan, kochane myślę, że o to Wam chodzi
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 10:58   #162
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: 16 lat - rozstepy

ja mam skonczone niedawno 16 lat i borykam sie z rostepami powyzej bioder miednica to ejst czy co? uzywam kremow ale za duzo nie daja. rowniez bede zainteresowana cudowna mascia
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 11:49   #163
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: 16 lat - rozstepy

Roztepoow nie da sie zlikwidowac całkowicie jest to poprostu nie mozliwe ! <tak jak blizny>mozesz je wygładzic zabiegami laserowymi ale wątpie zeby cie w tym wieku było stac wydac ok 600zł na taki zabieg a masc o ktoorej piszecie to masc na blizny<czesto stosowana po cesarce> moga wygładzic troszke roztepy i je rozjasnic ale nie licz na wielki efekt cena takich masci to od 80zł w goore
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 12:03   #164
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Talking Dot.: 16 lat - rozstepy

ja cepanu używałam na blizne po wypadku...bo nie dałam sobie założyć szwów, i o dziwo blizna, która mnie miała już na zawsze szpecić(bo pod lewym okiem jest) znikła, praktycznie jej nie widać, jak ktoś nie wie, że tam była, to mówi, że tam nic przecież nie ma. więc polecam, może na rozstępy też zadziała cudownie
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 12:14   #165
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: 16 lat - rozstepy

Myśle że chodzi o cepan, jak już pisał ktoś na górze. Tu jest link z opisem.
http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=1110

Jeżeli pomógł dziewczynie w twoim wieku to może i tobie pomoże. Najważniejsze jest regularne stosowanie, a na efekty czeka się długo - ale warto. Nie odsawiaj preparatu po 2 tygodniach!
Mnie nie dziwi że w tak młodym wieku masz z problem z rozstępami. To wcale nie problem nadwagi tylko nierównego rozrastania się tkanek. Może stosowałaś zbyt szybkie odchudzanie albo po prostu szybko rośniesz i twoje tkanki i skóra 'nie nadążają' .
Zyczę ci efektów, myśle że w twoim przypadku szybko się ich pozbędziesz.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 12:15   #166
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: 16 lat - rozstepy

Z doświadczenia wiem że na rozstępy nic nie pomaga, niestety zostaniemy tygryskami do końca życia. Miałam już cepan i nic nie pomógł. Tylko okrutnie śmierdzi
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 13:40   #167
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: 16 lat - rozstepy

sweet mystery i co pamietasz czy tota masc?? a ta masc cepan kosztuje ma-li-no 15 a nie 80 zł jezeli to o ta masc chodzi to na pewno kupuje
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 17:22   #168
LadyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 57
Dot.: 16 lat - rozstepy

no hej
ja mam pytanie skad one sie biora bo nie dawno zauwazyłam ze ja je tez mam!!mam 20 lat. A najlepsze jest to ze ja nigdy sie nie odchudzałam nigdy nie miałm problemów z waga!!zdazało mi sie schudnac od stresu i potem jak juz nerwy zostały opanowane to wracałam do wczesniejszej wagi ale to była różnica do 2kg. Poza tym systematycznie uprawiam sport bo tancze od 13 lat! wiec juz sama nic nie rozumiem
LadyB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 17:29   #169
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: 16 lat - rozstepy

ja tez podpisuej sie pod lady b. mam dokladnie to samo. tez uprawiam sport jestem szcupla nie zmieniam wagi nie odchudzam sie i mam 16 lat z czego to cholerstwo sie bierze?? a wczoraj jak dostalam na urodzinki takie piekne stringi i zalozylam je to stwierdzilam ze moja pupa wyglada jakby mnie podrapal jakis drapieznik bo mam takie trzy gube krechy rownolegle no a poza tym oczywiscie mnostwo drobnych
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 18:50   #170
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: 16 lat - rozstepy

Mnie to wcale nie dziwi - ja "odkrylam" pierwsze rozstepy w wieku 12 lat. Bylam szczupla
(wrecz chuda), nie odchudzalam sie itd. Po prostu skora byla za malo elastyczna, jak to
opisala wyzej ktoras z kolezanek. Rozstepy powstaja nie tylko w wyniku odchudzania lub nadwagi, moja kolezanka w liceum byla chuda jak patyk (od dziecka) i super wysportowana a rozstepy miala doslownie wszedzie - na posladkach, udach, ramionach i pod kolanami. Niestety musze cie zmartwic - rozstepy nigdy nie znikna, ale beda mniej widoczne kiedy za jakis czas zbledna.
Glowa do gory, nie jestes sama
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 19:05   #171
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: 16 lat - rozstepy

Ja juz sie ze swoimi pogodziłam.
Pierwsze rozstępy wyszły mi wieku ok 13-16 lat. Od zawsze miałam sporą niedowagę a problem tkwił np. w mało elastycznej skórze. Na początku to były takie czerwone cęgi, nie wiedziałam co to. Kiedy pani dermatolog mnie uswiadomiła stosowałam najrozniejsze kremy, nawet dla kobiet w ciąży a i tak wyglądałam jak po biczowaniu po pupie

Teraz mam 18 lat, rozstępy zrobiły sie białe ale są dosyć płaskie, kremów specjalnych nie uzywam, jedynie jakis balsamik np masło kakaowe Oceanica.
I oczywiscie raz w tygodniu PEELING KAWOWY łatwy, tani i świetny
to chyba on najwiecej tu pomaga
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 19:07   #172
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: 16 lat - rozstepy

a zapomaniałam dodac, ze kiedys miałam z tego powodu wielkie kompleksy
teraz na szczescie nie sa zbyt widoczne jak sie opale to wszystko jest ok
bardziej staram sie zapobiegac nowym ale teraz prawie nie pojawiaja sie

pozdrawiam
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 19:32   #173
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Wink Dot.: 16 lat - rozstepy

Mi sie zrobily rozstepy na udach jak mialam 11 lat i zaczelam szybciutko rosnac Nic z nimi nie obila i nie robie i nie widac ich ani teraz ani kiedys tam tez nie ja tez koncze w tym roku 16 lat 8i mam te rozstepy gdzies!!! Nie widac ich (no chyba ze ktos sie przyjzy ale nikt mi gal w uda nie wlepia ) wiec sie nie przejmuje nimi!!!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 08:18   #174
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: 16 lat - rozstepy

Cytat:
Napisane przez lorelei
Mnie nie dziwi że w tak młodym wieku masz z problem z rozstępami. To wcale nie problem nadwagi tylko nierównego rozrastania się tkanek. Może stosowałaś zbyt szybkie odchudzanie albo po prostu szybko rośniesz i twoje tkanki i skóra 'nie nadążają' .
tu nie ma sie co dziwic, bo wiekszosc dziewczyn ma rozstepy juz niestety w takim wieku. (co potwierdzaja wypowiedzi wyzej)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 09:22   #175
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: 16 lat - rozstepy

Nigdy mi nie przyszło do głowy, że Cepan który tak normalnie jest na blizny może też zlikwidować rozstępy..
Dobra. Trzeba spróbować Zrodziła się we mnie nowa nadzieja na pozbycie się tego cholerstwa
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 10:08   #176
poliska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: 16 lat - rozstepy

ja mialam operacje nogi i obecnie jestem posiadaczka uroczego ciecia od kolana do kosci biodrowej
po operacji mialam nakaz stosowania masci na blizny
wiedzina patriotyzmem kupilam cepan... nie dzialal... a blizna wygladala co raz gorzej (duza blizna, ciecie przez miesnie i blizna narasta)
az rodzicielka kupila mi contratubex
produkcja nie wiem jaka ale nie polska
nie smierdzi
jest zelem
jest drogi
ale co najwazniejsze dziala!!
oczywiscie blizna nie znikla, w takie cuda to nie wolno wierzyc, ale z czerwonej wypuklej pregi stala sie plaskim bialym czyms...
a co dla was najwazniejsze wszelkie rozstepy na biodrze smarowane niejako przy okazji smarowania blizny, niemalze znikly!

wiec mozna sprobowac contratubexu
choc ostrzegam, ze zdrowa skore masc scienia!!
nie wolno pod zadnym pozorem smarowc skory ktora nie jest zbliznowacona!!! bo ma sie wrazenie ze skora znika!! staje sie ciensza, delikatniejsza a pozniej jakby pergaminowa...

wiec nalezy jej uzywac tylko na te najgorsze, najbardziej widoczne rozstepowe blizny i starac sie nie "wyjezdzac" poza obszar zmian
poliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 14:17   #177
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: 16 lat - rozstepy

Hej, podpinam się pod wątek, mam pytanie. Jestem w wieku 16 lat [w kwietniu kończę, ale podaje rocznikowo] i jeszcze nigdy nie miałam rozstępów i nie mam ich do tej pory [no chyba, że są tak mikroskopijne, że nie moge ich dojżeć gołym okiem;p] Chciałam się zapytać, co robić by zapobiec ich powstawaniu? Czy jeśli codziennie po kąpieli używam balsamu ujędrniającego z serii Under Twenty istnieje możliwość, że pewnego felernego dnia ujże na swoich udach czy pośladkach 'kreski'?
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 15:12   #178
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: 16 lat - rozstepy

gwarancji nikt Ci nie da ale jeśli nie masz do tego skłonności genetycznych (zapytaj np. mamę, czy ma), nie będziesz w szybkim tempie chudła, tyła czy bardzo intensywnie ćwiczyła, to jest szansa, że się nie pojawią. aby uelastycznić skórę, ważne jest nie tylko samo używanie balsamu, ale również masaże przy jego pomocy czy przy pomocy oliwki.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 19:30   #179
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: 16 lat - rozstepy

Cytat:
Napisane przez poliska
ja mialam operacje nogi i obecnie jestem posiadaczka uroczego ciecia od kolana do kosci biodrowej
po operacji mialam nakaz stosowania masci na blizny
wiedzina patriotyzmem kupilam cepan... nie dzialal... a blizna wygladala co raz gorzej (duza blizna, ciecie przez miesnie i blizna narasta)
az rodzicielka kupila mi contratubex
produkcja nie wiem jaka ale nie polska
nie smierdzi
jest zelem
jest drogi
ale co najwazniejsze dziala!!
oczywiscie blizna nie znikla, w takie cuda to nie wolno wierzyc, ale z czerwonej wypuklej pregi stala sie plaskim bialym czyms...
a co dla was najwazniejsze wszelkie rozstepy na biodrze smarowane niejako przy okazji smarowania blizny, niemalze znikly!

wiec mozna sprobowac contratubexu
choc ostrzegam, ze zdrowa skore masc scienia!!
nie wolno pod zadnym pozorem smarowc skory ktora nie jest zbliznowacona!!! bo ma sie wrazenie ze skora znika!! staje sie ciensza, delikatniejsza a pozniej jakby pergaminowa...

wiec nalezy jej uzywac tylko na te najgorsze, najbardziej widoczne rozstepowe blizny i starac sie nie "wyjezdzac" poza obszar zmian
a ile ta masc kosztuje i czy mozna ja kupic w aptece??
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 19:47   #180
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: 16 lat - rozstepy

Cytat:
Napisane przez madziaaakk
sweet mystery i co pamietasz czy tota masc?? a ta masc cepan kosztuje ma-li-no 15 a nie 80 zł jezeli to o ta masc chodzi to na pewno kupuje
nie chodziło mi o masc cepan <przeciez nie napisałam tego>ogoolnie napisałam o masciach na blizny i roztepy bo kosztuja w tych granicach
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-08 12:25:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.