Problemy po farbowaniu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 11:28   #1
skarpeta007
Przyczajenie
 
Avatar skarpeta007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polkowice
Wiadomości: 6
Unhappy

Problemy po farbowaniu...


Witam Was w ten piękny, jednakże nie dla mnie, poranek. Mam pewien problemik. Wczoraj zafarbowałam włosy na głęboki machoniowy szatyn (Garnier 100%...) ale lipka wyszła. Wyglądam okropnie. Kolor za ciemny,inny niż na palecie, ale podobno się "spiera". Problem w tym, że farba źle się rozłożyła. Na dole mam włoski prawie czarne, u góry jest odcień jak na opakowaniu, i są prześwity... wyglądam jak Wieśka ze sklepu mięsnego. Co mam zrobić? Za tydzień wyjeżdżam na wakacje. Nie mogę w takim stanie się ludziom pokazać Pomóżcie proszę
skarpeta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:32   #2
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Problemy po farbowaniu...

Cytat:
Napisane przez skarpeta007
Witam Was w ten piękny, jednakże nie dla mnie, poranek. Mam pewien problemik. Wczoraj zafarbowałam włosy na głęboki machoniowy szatyn (Garnier 100%...) ale lipka wyszła. Wyglądam okropnie. Kolor za ciemny,inny niż na palecie, ale podobno się "spiera". Problem w tym, że farba źle się rozłożyła. Na dole mam włoski prawie czarne, u góry jest odcień jak na opakowaniu, i są prześwity... wyglądam jak Wieśka ze sklepu mięsnego. Co mam zrobić? Za tydzień wyjeżdżam na wakacje. Nie mogę w takim stanie się ludziom pokazać Pomóżcie proszę
Jedyne wyjście to dekoloryzacja i położenie nowej farby - tym razem wybierz ciut jasniejszy odcień. Moja włosy zniosły taki zabieg bardzo dobrze: też zafarbowałam i wyszedł zbyt ciemny nierównomierny kolor - z opisu wynika, że tak jak u Ciebie. Kupiłam rozjaśniacz Garniera (Ty możesz użyć dekoloryzatora np. z serii Nutrisse) a potem nałożyłam kolor - jasniejszy. Po dekoloryzacji włosy będą marchewkowe, więc jeśli chcesz uzyskac chłodny odcień, to czeka Cię jakiś tydzień później ponowne farbowanie zimnym odcieniem. Jakbyś miała pytania to pisz śmiało
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:34   #3
skarpeta007
Przyczajenie
 
Avatar skarpeta007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polkowice
Wiadomości: 6
Dot.: Problemy po farbowaniu...

Troszkę się boję dekoloryzacji, bo mam cieniutkie włoski. Martwię sę, że wypadnę albo będą strasznie zniszczone...uch... co ja się z nimi mam
skarpeta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:41   #4
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Problemy po farbowaniu...

Ja też mam cienkie. Kupiłam sobie odżywkę WAX i nałożyłam grubo po całym zabiegu - nie wypadły, wytrzymały Też się obawiałam, że będę miała siano na głowie, ale dzięki WAXOWI mam gładkie włosy. Nawet końcówki się nie rozdwoiły!!! Grunt to solidna pielęgnacja - a jak się będziesz czuła na wakacjach z tym co masz na głowie? Jeśli nie chcesz ryzykowac sama, to idź do fryzjera, ale to już wydatek rzędu 150zł.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:36   #5
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Problemy po farbowaniu...

myślę, że bez dekoloryzacji też się obejdzie, musisz tylko wybrać kolor podobny do tego, który wyszedł Ci na dole włosów i nałożyć przy głowie, wtedy kolor się wyrówna. Wprawdzie nie będzie jasny tylko ciemniejszy, ale lepsze to niż "kolorowa" głowa
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:07   #6
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Problemy po farbowaniu...

To też jakieś wyjście Tyle, że dziewczyna chciała chyba żeby całość była jasniejsza
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:11   #7
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: Problemy po farbowaniu...

dekoloryzacja to nic strasznego. mnie tez znajome straszyly, ze bede lysa. jednak oddalam sie w rece fryzjera, 150 zl i cud miod i orzeszki. :P nie zauwazylam zadnych zniszczen, a dbalam o nie i dbam dalej gliss kurem do wlosow braz.
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 16:06   #8
skarpeta007
Przyczajenie
 
Avatar skarpeta007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polkowice
Wiadomości: 6
Dot.: Problemy po farbowaniu...

Dziękuję Wam. Nie wiem co bym zrobiła... Na razie pociapię je farbką tam gdzie nie zlapało, a jak jeszcze nie złapie to się pochlastam.. Miłego dnia życzę!
skarpeta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 22:13   #9
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Dot.: Problemy po farbowaniu...

czytam i nie uwierzycie wlasnie dzisiaj mialam ten sam problem, wlosy nie wygladaly wogole choc nie powinnam ich narazac w jeden dzien na tyle stresu poszlam do fryzjera bo nie szlo na mnie patrzec, fryzjerka rozjasnila mi wlosy o pare tonow nalozyla kolor ktory sobie wybalam i gotowe. Dzieki Bogu wlosy jeszcze mam na glowie a za jaka cene; jedyne 80 zl myslalam ze ja po nogach bede calowac.jednak boje sie isc spac zeby rano nie obudzic sie zakopana we wlasnych wlosach. Nie ma tu czasem akcji sponsorujemy peruki? bo powaznie sie boje :P
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 08:47   #10
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Problemy po farbowaniu...

Spoko - nie będzie tak źle Zainwestuj w DOBRĄ odżywkę i kuruj czuprynę
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 10:53   #11
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Problemy po farbowaniu...

Cytat:
Napisane przez milka69
czytam i nie uwierzycie wlasnie dzisiaj mialam ten sam problem, wlosy nie wygladaly wogole choc nie powinnam ich narazac w jeden dzien na tyle stresu poszlam do fryzjera bo nie szlo na mnie patrzec, fryzjerka rozjasnila mi wlosy o pare tonow nalozyla kolor ktory sobie wybalam i gotowe. Dzieki Bogu wlosy jeszcze mam na glowie a za jaka cene; jedyne 80 zl myslalam ze ja po nogach bede calowac.jednak boje sie isc spac zeby rano nie obudzic sie zakopana we wlasnych wlosach. Nie ma tu czasem akcji sponsorujemy peruki? bo powaznie sie boje :P

Strach przed ekoloryzacją jest na ogół przesadzony , jedynie przy zniszczonych , suchych i wypadających włosach nie odważyłabym sie na taki zabieg, jesli masz zdrowe to inna sprawa.Rzeczywiście jak pisała Kama zaopatrz sie w dobre odżywki ( ja po dekoloryzacji , pasemkach używam profilaktycznie Wax'u- zresztą już od 6 lat-tak raz w tygodniu , ostatnio raz na dwa,a normalnie jedwab Farouka , przed prostowaniem Farouk Infra treatment.Włoski mam nieco suche, ale nie jest to tragednia.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 10:54   #12
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Problemy po farbowaniu...

Cytat:
Napisane przez skarpeta007
Dziękuję Wam. Nie wiem co bym zrobiła... Na razie pociapię je farbką tam gdzie nie zlapało, a jak jeszcze nie złapie to się pochlastam.. Miłego dnia życzę!
Jak poszło???
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:53   #13
skarpeta007
Przyczajenie
 
Avatar skarpeta007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polkowice
Wiadomości: 6
Dot.: Problemy po farbowaniu...

Cytat:
Napisane przez kamaO
Jak poszło???
Kolor się wyrównał. Wyglądam nieco lepiej. Ale nadal za ciemniasto. Poczekam troszkę, może się rozjaśnią...ech.... Ja i te moje pomysły
skarpeta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 12:26   #14
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Problemy po farbowaniu...

Spierze się Myj włosy Nizoralem - on szybko wypłukuje kolorek

Pozdrawiam
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 13:15   #15
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Problemy po farbowaniu...

Kolejny przykład na to,że farby Garnier wychodzą dużo ciemniej niż na opakowaniu Też kiedyś chciałam zrobić Garnierem brąz- efekt kruczoczarne włosy Na szczęscie zmywa się po ok. 8 myciach był jaśniejszy Myłam normalnym szamponem Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 14:26   #16
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: Problemy po farbowaniu...

ja miałam strasznie ciemny brąz po złotym szatynie ;P zafarbowałam 31.05, a kolor już całkiem ładny, taki średni brąz.
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.