Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 22:39   #3841
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
no cóż zwierze się z ostatnich na strawberry grzechów zamówiłam meteoryty dla siebie i namówiłam koleżankę i teraz ona tez czeka na nie, sprawdziłam chic begie w drogerii są boskie wręcz to co ja chczałam więc to moje marzenie z leciutkim połyskiem czekam aż dotrzą do mnie i zabłysne razem z bambusem ale moje rozeznania nie skączyły się w daglasie uzyskałam wyczerpującej informacji na temat błota wułkanicznego z Borghese i co ja widze że na strawberry teraz jest jako top produkt za 41 zl a w drogerii 260 szok owszem uniboxes bez gąbki znaczy ale gąbke za kilka zł dokupic mozno sprawdziłam kolekcja ta z 2007 roku letnia tz że nie stara czekam na błotko cudowniasie i na moje maluszki, aha otrzymałam NU ale moja druga połowa mnie ich nie daje co za potwór mówi że to imeninowy prezent i musze do 2 kwietnia czekac. Dzięki wam mioe kochane wizażanki brakuje mnie pudru sypkiego i jestem doszczętnie spłukana
w drogerii może i 260 zł ale za 500 ml, a na tru jest tylko 212g...
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 22:43   #3842
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

pisałam o tym juz :

wychodzi ze w drogerii płacimy 0,48 gr za 1 ml, a na tru za 1 ml - 0,19 więc pomimo tego i tak sie opłaca....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 23:31   #3843
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
pisałam o tym juz :

wychodzi ze w drogerii płacimy 0,48 gr za 1 ml, a na tru za 1 ml - 0,19 więc pomimo tego i tak sie opłaca....
odpowiedziałam zanim dotarłam do Twojej wypowiedzi jazmine
nie czytałam prawie cały weekend tego wątku, a tyle stron zapisałyście, że ho ho

co do bambusa - nie jestem zbytnio z niego zadowolona, a kupiłam go za 90 zł chyba się go pozbędę...

na czym polega używanie pigmentów MAC'a? one są jak cienie do oczu, czy trzeba cos z nimi kombinować, by je nałożyć? mnie kusi odcień deep purple - chociaż nie ma obrazka, ale wyobraźnia już pracuje

edit:
ok, już znalazłam przez google już wiem co i jak

Layla, pisałaś, że na Tru są cienie z najnowszej kolekcji Chanel... Muszę zweryfikować tą informację - nie ma tych cieni, są podobne, ale to nie te najnowsze...
Jednak ten granacik, który się pojawił na Truskawie jest równie ładny
__________________
19.09.2009...

Edytowane przez lilivampire
Czas edycji: 2008-03-18 o 00:04 Powód: dopisek
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 03:35   #3844
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, czy możecie mi polecić podkład o właściwościach podobnych do Teint Idole Ultra Lancome? Niestety najjaśniejszy 010 Teint Idole jest dla mnie za ciemny, w dodatku jakiś różowawy. Potrzebowałabym baaardzo jasnego beżu. Cera mieszana, podkład średnio kryjący.
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 06:14   #3845
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Katty i chyba będę musiała Cię poprosić , bo zaczynam tracić cierpliwość



są paskowe rozświetlacze Diora z najnowszej kolekcji

Wczoraj późnym wieczorem go kliknęłam .
Masz mnie Madlaine na sumieniu - wszędzie go zachwalałaś . Dziś mój pasiasty wybraniec już jest dispatched, więc czekam i zaklinam, aby przybył do mnie bez odpoczynku w UC
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 07:08   #3846
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Maggie Nevada87 kiedyś zrecenzowała błyszczyki EL - wklejam - moze się przyda:

"'A więc tak błyszczyk z serii Crystal:
Błyszczyk jest transparentny, migoczący, tworzy gładką przezroczystą ''taflę'' na ustach, ślicznie pachnie, nie klei się, jest bardzo leciutki i przyjemny w ogólnym odczuciu Co do smaku to jest albo kompletnie bezsmakowy albo leciutko słodkawy (wiadomo ,że nasze zmysły węch i smak mogą się spleść i stworzyć złudny posmak).
Zapach błyszczyku trudny do opisania, ale dla mojego nosa bardzo przyjemny
Klasyczny Pure Color:
Kolor półtransparentny (użyłam jasnego różu), winylowy, błyszczyk wygładza usta (stają się nieskazitelne), bardzo się błyszczą, błyszczyk nie ma drobinek (Crystal miał maleńkie odbijające światło drobinki).
Reszta tak jak wyżej w przypadku Crystal."
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Może Diorkiss Snow Cherry? Sama go dziś kliknęłam po tym jak tydzień temu zakochałam się w efekcie jaki daje. Bladoróżowy roziskrzony lukier na ustach Jest trwały, nie ma chamskiego brokatu tylko fajne drobinki, no i stosunkowo niedrogi, jak na taką pojemność - 48,5zł za 18ml
Na Truskawie kolor jest mocno nie ten, na tej fotce z All już bliższy ideałowi, ale w rzeczywistości jest to jaśniejszy róż, taki delikatniejszy i bledszy.
dziekuję jazmine i MagJa za pomoc,
na zdjęciu ten now Cherry wygląda superowo, kolor na pewno taki bym chciała...no to chyba zacznę od Diora tylko Layla o tym kiss wspominała,ze transparentny, popatrze na spokojnie i zdecyduję, przemawia na jego korzyść nazwa snow, bo może lekko bieli a mi na czymś takim zależy....odkąd zobaczyłam efekt po biothermie milky zakochałam się w takich ustach, lekko wybielonego różu pudrowego...
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 07:32   #3847
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Layla, pisałaś, że na Tru są cienie z najnowszej kolekcji Chanel... Muszę zweryfikować tą informację - nie ma tych cieni, są podobne, ale to nie te najnowsze...
Jednak ten granacik, który się pojawił na Truskawie jest równie ładny
dobrze, że piszesz Lili, że to nie najnowszy granat Chanel, prawdę mówiąc, nie patrzyłam na numerację, tylko kolorki i wydawało mi się, że to dokładnie te. Swoją drogą dostałam wczoraj od Gothic przepiękny ciemny, chłodny brąz z pojedynczych cieni Chanel - przepiękny

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
tylko Layla o tym kiss wspominała,ze transparentny, popatrze na spokojnie i zdecyduję, przemawia na jego korzyść nazwa snow, bo może lekko bieli a mi na czymś takim zależy....odkąd zobaczyłam efekt po biothermie milky zakochałam się w takich ustach, lekko wybielonego różu pudrowego...
jeżeli masz ciepły odcień skóry, jak ja to obawiam się, że ten biały mimo, że ładnie wygląda w opak. nie będzie dobry. Skusiłam się kiedyś na taką białą transparentną Isa Dorę, jednak wygląda to dość sztucznie, że tak powiem. Też uwielbiam rozbielony róż pudrowy i niestety, ale dość trudno o taki kolorek. Żeby uzyskać taki efekt trzeba zastosować korektor bądź kapkę jasnego podkładu na usta i na to błyszczyk. Najlepiej jednak zerknąć w perf., każdy odcień błyszczyka inaczej wygląda w zależności od barwy ust.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 07:53   #3848
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Robiłam zamówienie w sobotę, nadal status pending
Nie wiem co robić , nie otrzymałam maila z prosbą o kod , pieniądze zeszły z konta więc wszystko powinno być o'k a jednak nie jest
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 08:39   #3849
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Robiłam zamówienie w sobotę, nadal status pending
Nie wiem co robić , nie otrzymałam maila z prosbą o kod , pieniądze zeszły z konta więc wszystko powinno być o'k a jednak nie jest
jak nie podasz im kodu to niestety nici z zamówienia
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:05   #3850
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Przyszły moje Sunset Cafe!

Zamówiłam je w piątek, a już dzisiaj przyszły. Truskawa wpisała prawdziwą wartość, ale UC ich nie złapał. Uff
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:12   #3851
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Przyszły moje Sunset Cafe!

Zamówiłam je w piątek, a już dzisiaj przyszły. Truskawa wpisała prawdziwą wartość, ale UC ich nie złapał. Uff
ale suuuuuper - z piątku i juz dzisiaj masz???, gratuluje, a ja niestety status przesylki z 10 marca mam, ze wyslano dzis z HK, ale wczoraj mialam ze wyslano 17.03, a od nich maila ze 16.03, no i ta podwojnie sciagnieta kasa i raz zwrot, eh...a czesci tego zamowienia dot.perfum to w ogole nie odnajduje ;-(
zazdroszczę Wam szybkości obsługi...ja chyba poczekam...i z tym błyszczykiem też...hi,hi...może moja karta się przegrzała ....i jak napisała chyba truheart...i mój zapal ciut osłabł do tru po tych przejściach
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 09:19   #3852
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
ale suuuuuper - z piątku i juz dzisiaj masz???, gratuluje, a ja niestety status przesylki z 10 marca mam, ze wyslano dzis z HK, ale wczoraj mialam ze wyslano 17.03, a od nich maila ze 16.03, no i ta podwojnie sciagnieta kasa i raz zwrot, eh...a czesci tego zamowienia dot.perfum to w ogole nie odnajduje ;-(
zazdroszczę Wam szybkości obsługi...ja chyba poczekam...i z tym błyszczykiem też...hi,hi...może moja karta się przegrzała ....i jak napisała chyba truheart...i mój zapal ciut osłabł do tru po tych przejściach



I to zamówione w nocy z piątku na sobotę.

Już je obejrzałam i wstępnie przetestowałam: ciepłe, chyba będą za ciepłe dla mnie
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:28   #3853
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie mi polecić podkład o właściwościach podobnych do Teint Idole Ultra Lancome? Niestety najjaśniejszy 010 Teint Idole jest dla mnie za ciemny, w dodatku jakiś różowawy. Potrzebowałabym baaardzo jasnego beżu. Cera mieszana, podkład średnio kryjący.

dziewczyny wczesniej pisaly o double wear kolor bone, podobno jest jasniejszy i zdecydowanie zolty. Wlasciwosci raczej maja podobne bo oba sa long lasting. ja sie wachalam miedzy tymi dwoma, i wzielam lancoma i mnie tez chyba troche rozowi...dziwne, jak bo wczesniej testowalam to wygladal na bardziej zolty

w ogole sie chyba strasznie blada zrobilam bo nawet ten bambus wydaje mi sie za ciemny i chyba poleci na allegro
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:34   #3854
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A ja się muszę pożalić
Przyszedł do mnie kompletnie rozsypany Illuminator EL
A Pani z ebaya u której kupiłam Amaryllisa wysłała mi Peony
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:38   #3855
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A ja się muszę pożalić
Przyszedł do mnie kompletnie rozsypany Illuminator EL
A Pani z ebaya u której kupiłam Amaryllisa wysłała mi Peony
O kurde, ale dziewczyny już kupowały amaryllisa u tej tenissmom, czy jak jej tam i nie było problemów. Biedaku Reklamuj u niej, nic innego nie pozostaje. Na tru też. Tak mi przykro
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:43   #3856
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A ja się muszę pożalić
Przyszedł do mnie kompletnie rozsypany Illuminator EL
A Pani z ebaya u której kupiłam Amaryllisa wysłała mi Peony
Nosku tak mi przykro
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:47   #3857
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A ja się muszę pożalić
Przyszedł do mnie kompletnie rozsypany Illuminator EL
A Pani z ebaya u której kupiłam Amaryllisa wysłała mi Peony
o rany Podwójny pech. Wiem jak to jest dostać cos pokruszonego Ja zamawiałam maczka od tej babki i było ok. Reklamuj
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:49   #3858
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziękuję dziewczyny
Już napisałam do niej i otrzymałam odpowiedź, że to oczywiście pomyłka i wyśle jeszcze raz, ale to czekanie
Najgorsze jest to, że miałam wczoraj bardzo zły dzień i jak zobaczyłam awizo to myślałam, że chociaż raz się uśmiechnę... A tu dwie wtopy

Nie wiecie jak to jest co się dzieje, jeśli list zwykły nie zmieści się do skrzynki?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:50   #3859
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A ja się muszę pożalić
Przyszedł do mnie kompletnie rozsypany Illuminator EL
A Pani z ebaya u której kupiłam Amaryllisa wysłała mi Peony
Reklamuj koniecznie

Ja ostatnio też dostałam pokruszony puder i na szczęście sprzedawca allegrowy uwzględnił reklamację.

Powodzenia!
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 09:53   #3860
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A tu dwie wtopy

Nie wiecie jak to jest co się dzieje, jeśli list zwykły nie zmieści się do skrzynki?
Ale przygody nic to - reklamuj i bedzie dobrze

Na zwykły list o dużym formacie dostaniesz awizo i będzie do odbioru na poczcie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:54   #3861
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

przed chwila przybył cętkowany HR - mój cudny niemowlaczek został wyprodukowany 03.12.2007 - jeszcze ciepły!
jest ślicznym gadzecikiem - ciekawe jak sie będzie spisywał w używaniu

kilknięty był 12.03 i nie parkował w UC...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:55   #3862
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
Już napisałam do niej i otrzymałam odpowiedź, że to oczywiście pomyłka i wyśle jeszcze raz, ale to czekanie
Najgorsze jest to, że miałam wczoraj bardzo zły dzień i jak zobaczyłam awizo to myślałam, że chociaż raz się uśmiechnę... A tu dwie wtopy

Nie wiecie jak to jest co się dzieje, jeśli list zwykły nie zmieści się do skrzynki?
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ale przygody nic to - reklamuj i bedzie dobrze

Na zwykły list o dużym formacie dostaniesz awizo i będzie do odbioru na poczcie
Potwierdzam. Zostawiają avizo na zwykły list. Biedna Ty
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:55   #3863
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Tym się nie przejmuj - ja nadal mam 'pending' a kasa już wróciła na kartę
Wow, faktycznie nie spodziewałam się, że zrobia to tak szybko No i to potwierdza jaki mają bajzel-data wysłania tych pieniędzy jest 15.03 czyli dzień kiedy dogadałam się z Zennym o anulowaniu zamówienia i oddaniu kasy. Natomiast przepływ informacji w tru zerowy, że panie w poniedziałek nieświadome proszą o kod do zamówienia. Uff, a już byłam o krok od wysłania tego kodu
Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
ale suuuuuper - z piątku i juz dzisiaj masz???, gratuluje, a ja niestety status przesylki z 10 marca mam, ze wyslano dzis z HK, ale wczoraj mialam ze wyslano 17.03, a od nich maila ze 16.03, no i ta podwojnie sciagnieta kasa i raz zwrot, eh...a czesci tego zamowienia dot.perfum to w ogole nie odnajduje ;-(
zazdroszczę Wam szybkości obsługi...ja chyba poczekam...i z tym błyszczykiem też...hi,hi...może moja karta się przegrzała ....i jak napisała chyba truheart...i mój zapal ciut osłabł do tru po tych przejściach
Tak, ten ich bałagan mnie martwi,bo to nie bank wstrzymał moja płatność, tylko truskawa nie mogła się odnaleść z tym wszystkim. Jesli będę cos jeszcze zamawiac, za jakiś czas, to na bank zrobię to przez Pay Pala
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A ja się muszę pożalić
Przyszedł do mnie kompletnie rozsypany Illuminator EL
A Pani z ebaya u której kupiłam Amaryllisa wysłała mi Peony
Ależ pechowo Nosku Trzymaj się cieplutko i nie daj się
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:55   #3864
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
Już napisałam do niej i otrzymałam odpowiedź, że to oczywiście pomyłka i wyśle jeszcze raz, ale to czekanie
Najgorsze jest to, że miałam wczoraj bardzo zły dzień i jak zobaczyłam awizo to myślałam, że chociaż raz się uśmiechnę... A tu dwie wtopy

Nie wiecie jak to jest co się dzieje, jeśli list zwykły nie zmieści się do skrzynki?
No to wtedy listonosz powinien się pofatygować pod wskazany numer lokalu i wręczyć, a jak nikogo nie ma, to zostawić awizo Ja bym tak zrobiła gdybym była listonoszem. Chociaż nie do końca chyba czaję o co chodzi
EDIT:
No, to jednak miałam rację
Uszy do góry Po burzy zawsze wychodzi słońce.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:08   #3865
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
dziekuję jazmine i MagJa za pomoc,
na zdjęciu ten now Cherry wygląda superowo, kolor na pewno taki bym chciała...no to chyba zacznę od Diora tylko Layla o tym kiss wspominała,ze transparentny, popatrze na spokojnie i zdecyduję, przemawia na jego korzyść nazwa snow, bo może lekko bieli a mi na czymś takim zależy....odkąd zobaczyłam efekt po biothermie milky zakochałam się w takich ustach, lekko wybielonego różu pudrowego...
Bo Snow Cherry lekko rozjaśnia Mam naturalnie bardzo czerwone wargi, a on mi je fajnie rozjaśnia. Nie, żeby bielił jakoś nienaturalnie i robił trupie usta ale trochę wybledza. I taki bardzo transparentny nie jest, u mnie był to widoczny bladoróżowy kolorek. Zresztą najlepiej obadaj sama w perfumerii.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A ja się muszę pożalić
Przyszedł do mnie kompletnie rozsypany Illuminator EL
A Pani z ebaya u której kupiłam Amaryllisa wysłała mi Peony
Buuu Współczuję. Reklamuj i to szybko, tylko bądź stanowcza i od razu pisz, czego chcesz Przynajmniej w przypadku Tru u mnie to zdało egzamin

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Nie wiecie jak to jest co się dzieje, jeśli list zwykły nie zmieści się do skrzynki?
U mnie raz tak było i listonosz przyniósł mi przesyłkę osobiście. Ale ja mam bardzo miłego listonosza. Nie zdziwiłabym się, jakby jakiś inny próbował to mimo wszystko upchnąć do skrzynki.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:28   #3866
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

a ja na chwile obecna mam dość Truskawki Robie sobie przerwę bo mnie denerwują. Najpierw prosili o kod, potem bez słowa oddali kase, kliknełam kompakt Chanel w czwartek, znowu chcieli kod, zdenerwowałam się i napisałam żeby anulowali. Dzis jest wtorek a ja nadal mam pending Zapytałam dlaczego? No i dostałam jakiegos pustego maila, napisałam jeszcze raz, nikt nie odpisuje. No i A tak chciałam ten kompakt...juz nawet nie liczę na to że go wyślą
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:39   #3867
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
jak nie podasz im kodu to niestety nici z zamówienia
ale oni nie chcą kodu , nie dostałam żadnej informacji w tej sprawie
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:42   #3868
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A ja wczoraj czytałam o jakichś problemach z włosami po szamponie Tigi. Nie odpisałam, bo po tylu postach wyleciało mi to z głowy

Mam ten szampon od dwóch tygodni (chyba), rzadko używałam do tej pory odżywki po myciu głowy (jednak po zakupie odżywki Tigi - owsianej - używam) i nie miałam problemów z rozczesywaniem włosków. Uznałam nawet, że ten szampon działa na moje włosy jak odżywka, bo tak dobrze się rozczesują...
Łupieżu nie widać, mam nadzieję, że nic takiego się nie pojawi, bo jeszcze nigdy nie miałam takich problemów

lola23:
Może mają jakiś zastój z zamówieniami, wydaje mi się, że miałam kiedyś parę dni payment confirmation is pending, ale ostatecznie wszystko się dobrze skończyło
3mam kciuki!
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:54   #3869
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
ale oni nie chcą kodu , nie dostałam żadnej informacji w tej sprawie
wystarczy że zapytasz co jest grane i poprosza na pewno. Ja kliknełam w czwartek i cały czas jest pending
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:55   #3870
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a ja na chwile obecna mam dość Truskawki Robie sobie przerwę bo mnie denerwują. Najpierw prosili o kod, potem bez słowa oddali kase, kliknełam kompakt Chanel w czwartek, znowu chcieli kod, zdenerwowałam się i napisałam żeby anulowali. Dzis jest wtorek a ja nadal mam pending Zapytałam dlaczego? No i dostałam jakiegos pustego maila, napisałam jeszcze raz, nikt nie odpisuje. No i A tak chciałam ten kompakt...juz nawet nie liczę na to że go wyślą
Reese, ja dzisiaj dostałam maila od pani Fiony:
"fionaleung@strawberrynet .com" może spróbuj do niej, ta przynajmniej się zorientowała mniej więcej w historii mojego zamówienia zanim mi odpisała, może Tobie też okaże się pomocna
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.