Guerlain-kolorówka - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-01, 09:23   #4711
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

A ja mam dołek ostatnio i jak tak dalej pójdzie to klikne w końcu te duże mythic kulkowe na pocieszenie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 10:06   #4712
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Guerlain-kolorówka

[QUOTE=p4w;15024441, a jak jest więcej kulek (Pastele, Imperiale) to przesypuję część kulek to czystego opakowania po pudrze sypkim, szczelnie zakręcam i przechowuję na później, a w opakowaniu mam luz i spokojnie zbieram pyłek
dodatkowo mam czyste (niemiziane) kuleczki na dosypywanie [/QUOTE]

Genialne, chyba odgapie od Ciebie, musze tylko znaleźć jakieś opakowanie zatępcze
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
eee
nie wyobrażam sobie, żeby kulki nie były pudrem stacjonarnym
Ale mi się tylko tak wydawało, że Immolation coś takiego pisała, nie jestem pewna
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 11:03   #4713
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15014519]

Ja mam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...fessionnel.htm . Bardzo mi odpowiadaja. Mam dwa; jeden do Mythic drugi do Pasteli. Piore je po jednym, maksymalnie po uzyciach. Jeden z nich mam od maja chyba. Przezyl okolo 50 pran i wypadly do tej pory chyba 4 wloski.[/QUOTE]

Dzięki za odpowiedź, będę się musiała wybrać w takim razie do sephory
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 11:21   #4714
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, będę się musiała wybrać w takim razie do sephory
mhm, jest niezły. też go mam
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 11:37   #4715
Anamoe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szmaragdowo
Wiadomości: 92
Dot.: Guerlain-kolorówka

dzieki za odpowiedz, chyba rzeczywiscie kupie sobie na poczatek TBS, mam poczucie ze jest bardzo zbity i gesty - imho bedzie nabieral bardzo duzo i rozprowadzajac tworzyl maske. Natomiast Dior mimo ze jest bardzo gesty glebiej to wierzchnia warstwa jest super miekka i 'luzna', wiec jesli bede nabierac super delikatnie to lepiej bedzie mieszal - dylematy (tym bardziej ze oba pedzle dzieli 5 euro wiec roznica zadna, a moze bedzie milosc na cale zycie) No nic obejze sobie jeszcze EDMowskie pedzle Do kulek musze jeszcze dorosnac, chociaz przyznam ze kolory maja boskie, pozatym prasowanca moge ciagac ze soba w torbie i poprawic nos na chandre, a jak powiedziala Organzza kulki to jednak puder stacjonarny
Anamoe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 13:01   #4716
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Nacre mi chyba przejdą koło nosa, bo źle przelałam kasę z paypala, a do czasu aż ją odzyskam to promocja na tru się skończy, a w aktualnej cenie na all to póki co podziękuję. Tak więc zazdroszczę szczęśliwym posiadaczkom, bo czuję, że dla mnie też byłyby odpowiednie.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:12   #4717
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Guerlain-kolorówka

Moje skarby Miałam też pozostałe miniaturki z zestawu( mythic i bc) i bazę L'or ale powędrowały w świat . Teraz troszkę żałuję bazy
Marzą mi sie imperiales


czy ktoś ma porownanie motyli z impriales, chodzi o zdjęcie ? przejrzałam wczoraj cały wątek od strony 1 i juz zaczęło mi sie mylić. Jesli było juz takie porownanie to bardzo proszę o naprowadzenie

czy beige chic są jasniejsze czy ciemniejsze od imperiali? bo bc troszke mnie bieliły

Edycja: Juz znalazłam Desti wklejała parę stron temu porownanie Hmmm i juz sama nie wiem, teraz bardziej widzą mi sie motyle bo mniej różu mają ;rolleyes:

Edytowane przez kasiasiar
Czas edycji: 2009-11-01 o 17:09
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 15:18   #4718
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Moje skarby


Coraz bardziej mnie kuszą prasowane Beige Lumineux
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:05   #4719
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
No właśnie, a do meteorytków( Beige Chic, Mythic, Pink Fresh) używacie tego różowego pędzelka specjalnie do meteorytków? Bo ja też mam jakiś zwykły , dość twardy i nie chcę, zdeprawować nim swoich kuleczek ani, żeby zniknęły mi w ekspresowym tempie jak u Immolation
Różne pędzle przerobiłam do meteorytów i musze stwierdzić, że najlepiej sprawdza się LHK z edm. Załącznik 2623145Miękki i delikatny - nie drapie kulek, nie smaga po twarzy. Od kiedy zarzuciłam mieszanie w kulkach pędzlami sephory i klinika mam na dnie zdecydowanie mniej proszku(!). Najgorzej ze teraz juz nie moge używać innych pędzli gdyz są po prostu za ostre, twarz mi się buntuje - zupełnie jakby były zrobione ze słomy. Różnica jest dla mnie kolosalna, ale kto nie spróbuje - nie uwierzy, pamiętam jak ostrożnie podchodziłam do pędzli EDM i zupełnie nie miałam ochoty na ich zakup, a teraz nie potrafię się obejść bez nich

Cytat:
Napisane przez Anamoe Pokaż wiadomość
To moj zupelnie pierwszy wpis na forum, ale watek guerlainowski sledze z zapartym tchem juz od jakiegos czasu.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:03   #4720
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Różne pędzle przerobiłam do meteorytów i musze stwierdzić, że najlepiej sprawdza się LHK z edm. Załącznik 2623145Miękki i delikatny - nie drapie kulek, nie smaga po twarzy. Od kiedy zarzuciłam mieszanie w kulkach pędzlami sephory i klinika mam na dnie zdecydowanie mniej proszku(!). Najgorzej ze teraz juz nie moge używać innych pędzli gdyz są po prostu za ostre, twarz mi się buntuje - zupełnie jakby były zrobione ze słomy. Różnica jest dla mnie kolosalna, ale kto nie spróbuje - nie uwierzy, pamiętam jak ostrożnie podchodziłam do pędzli EDM i zupełnie nie miałam ochoty na ich zakup, a teraz nie potrafię się obejść bez nich


Ale maju, ten pędzel to taki naprawdę puchaty i mięciusi ? Jakie ma kłaki ? Naturalne czy sztuczne ? A jak naturalne, to jakie zwierzę ucierpiało ? Gdzieżeś go dorwała ? Ten pędzel, znaczy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:22   #4721
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale maju, ten pędzel to taki naprawdę puchaty i mięciusi ? Jakie ma kłaki ? Naturalne czy sztuczne ? A jak naturalne, to jakie zwierzę ucierpiało ? Gdzieżeś go dorwała ? Ten pędzel, znaczy
Nie do mnie, co prawda, ale ten pędzel też mam i powiedzieć co nieco mogę Jest zdecydowanie najbardziej miękkim pędzlem, z jakim miałam do czynienia, zakupiony na allegro (z przesyłką w granicach 40zł). Włosie moim zdaniem sztuczne, ale pewności nie mam.
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 18:25   #4722
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dziewczyny, jak to jest z pomadką KissKiss Baby? Jeżeli ona jest półtransparentna, a ja naturalnie mam ciemne usta to cokolwiek na nich będzie widać?
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:32   #4723
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z pomadką KissKiss Baby? Jeżeli ona jest półtransparentna, a ja naturalnie mam ciemne usta to cokolwiek na nich będzie widać?
będzie, jest bardziej kryjąca niż transparentna na pewno kolor będzie widoczny - to niby balsamo-szminka, ale przez to nie utraciła właściwości szminkowych
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:36   #4724
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain-kolorówka

sine.ira - ja sobie też pozwole powychwalać pędzle EDM - są cudowne, m.in też dlatego, że żadnym zwierzem się nie miziasz, bo i zwierz żaden nie ucierpiał.
Są mieciutkie i bardzo delikatne, a przy tym świetnie się sprawdzają (przy różnych rodzajach pudrów czy różów)
Ja swoje kupowałam z dziewczynami z forum mineralnego - za bardzo małe pieniądze
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:37   #4725
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Szukam swatch'y cieni Guerlain, Diora jest sporo, a Guerlain nie mogę znaleźć:
http://www.allegro.pl/item791032716_...na_edycja.html

Z góry dziękuję!
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:37   #4726
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Moje skarby
slicznosci ...

Magrtu nie wiem czy to juz widzialas

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-11-01 o 18:41
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:52   #4727
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
slicznosci ...

Magrtu nie wiem czy to juz widzialas
a to chyba limitowanka?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:58   #4728
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dzięki! One chyba trochę za różowe , przynajmniej tak mi się wydaje. Zastanawiam się, kilka stron wczesniej Ilios wklejała swatche cieni motylowych, są teraz na all, ale sprzedająca ma tez te i tak się zastanawiam, czy którys nie kliknąć, ale kusi mnie jeszcze limitowanka Diora jesienna, dzisiaj się malowałam Incognito, są super kremowe, i jeżeli te limiotwane tez sa takie, to bym je jednak wybrała, sama nie wiem, mam dużo dcieni, ale któreś z tych 3 bym chciała.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:00   #4729
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
sine.ira - ja sobie też pozwole powychwalać pędzle EDM - są cudowne, m.in też dlatego, że żadnym zwierzem się nie miziasz, bo i zwierz żaden nie ucierpiał.
Są mieciutkie i bardzo delikatne, a przy tym świetnie się sprawdzają (przy różnych rodzajach pudrów czy różów)
Podpisuje sie i rowniez polecam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 19:09   #4730
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dzięki! One chyba trochę za różowe , przynajmniej tak mi się wydaje. Zastanawiam się, kilka stron wczesniej Ilios wklejała swatche cieni motylowych, są teraz na all, ale sprzedająca ma tez te i tak się zastanawiam, czy którys nie kliknąć, ale kusi mnie jeszcze limitowanka Diora jesienna, dzisiaj się malowałam Incognito, są super kremowe, i jeżeli te limiotwane tez sa takie, to bym je jednak wybrała, sama nie wiem, mam dużo dcieni, ale któreś z tych 3 bym chciała.
które to limitowanki Diora - midnight buterfly?
ja też mam dwa pędzle EDM i są bardzo milusie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:14   #4731
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Nie do mnie, co prawda, ale ten pędzel też mam i powiedzieć co nieco mogę Jest zdecydowanie najbardziej miękkim pędzlem, z jakim miałam do czynienia, zakupiony na allegro (z przesyłką w granicach 40zł). Włosie moim zdaniem sztuczne, ale pewności nie mam.
Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
sine.ira - ja sobie też pozwole powychwalać pędzle EDM - są cudowne, m.in też dlatego, że żadnym zwierzem się nie miziasz, bo i zwierz żaden nie ucierpiał.
Są mieciutkie i bardzo delikatne, a przy tym świetnie się sprawdzają (przy różnych rodzajach pudrów czy różów)
Ja swoje kupowałam z dziewczynami z forum mineralnego - za bardzo małe pieniądze
Dzięki dziewczęta A powiedzcie mi jeszcze proszę, czy słuszne mam przpuszczenie, że ten pędzel jest taki bardziej jednak zwarty niż puchaty ? Coś jak te z TBS ? Moim ideałem są pędzle z Inglota - też bardzo miękkie i delikatne, ale właśnie puchate - rozłożyste w górnej części, takie hm...bardziej okrągłe...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:19   #4732
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczęta A powiedzcie mi jeszcze proszę, czy słuszne mam przpuszczenie, że ten pędzel jest taki bardziej jednak zwarty niż puchaty ? Coś jak te z TBS ? Moim ideałem są pędzle z Inglota - też bardzo miękkie i delikatne, ale właśnie puchate - rozłożyste w górnej części, takie hm...bardziej okrągłe...
nie mam pędzli z Inglota, ale macałam swego czasu dość intensywnie i racja - EDM jest bardziej zwarty, a mniej puchaty (ale dysputa intelektualna się wywiązała )
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:36   #4733
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
które to limitowanki Diora - midnight buterfly?
ja też mam dwa pędzle EDM i są bardzo milusie

Tak,właśnie ta, ale chyba trudna do dostania, a cinie motylowe też piękne, hm, idalne na dzienny make up...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:43   #4734
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie mam pędzli z Inglota, ale macałam swego czasu dość intensywnie i racja - EDM jest bardziej zwarty, a mniej puchaty (ale dysputa intelektualna się wywiązała )
Oglądam je właśnie na allegro i fakt, są bardziej zwarte niż Ingloty ale jednak ciągle jeszcze puchate (do zwartości pędzli z TBS im chyba jednak daleko) Kliknę jeden na próbę. Ceny dość atrakcyjne są...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:53   #4735
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Oglądam je właśnie na allegro i fakt, są bardziej zwarte niż Ingloty ale jednak ciągle jeszcze puchate (do zwartości pędzli z TBS im chyba jednak daleko) Kliknę jeden na próbę. Ceny dość atrakcyjne są...
kabuki czy flat top?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:06   #4736
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
powinien wystarczyć ponieważ on już nadaje taki fajny koloryt skórze, proponuję na kości policzkowe brązerek. świetnie się komponują razem
Już nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie
Teraz wypatrzylam sobie na tru tweedowy róż chanelki, mimo, ze niezbyt lubie roz na sobie i boje sie efektu ruskiej lalki to jak nie ozywie czyms buzi mówią o mnie że wyglądam choro itp.
A na kosci policzkowe mam fajny puder brązujący estee lauder dwukolorowy, ostatnio sie wystraszyłam bo mazałam po nim bardzo miękkim pędzlem z EDM i zrobiła się na nim taka dziwna jakby skamieniała warstewka, ale wzięłam twardszy pędzel i na szczęście zeszła, EDM mam nadzieje że spiszę się do meteorytów
Idę buszować trochę po truskawie

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kabuki czy flat top?
Polecam long handled kabuki, mam i używałam do kulek takich niefirmowych Bardzo ładnie zbiera ten pyłek i jest mięciutki jak puszek

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Chyba znalazłam kolejne cudeńko na którę bedę sie napalać
podaje linka cobyście też mogły się poślinić http://www.temptalia.com/guerlain-bl...hotos-swatches
Teraz trzeba sprawdzić opinie na KWC
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:11   #4737
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Polecam long handled kabuki, mam i używałam do kulek takich niefirmowych Bardzo ładnie zbiera ten pyłek i jest mięciutki jak puszek

Chyba znalazłam kolejne cudeńko na którę bedę sie napalać
podaje linka cobyście też mogły się poślinić http://www.temptalia.com/guerlain-bl...hotos-swatches
Teraz trzeba sprawdzić opinie na KWC
dzięki za doradzenie

róże Guerlain są przepiękne mi się najbardziej podoba Rose Plein Vent opinie mają znakomite
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:29   #4738
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Już nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie
Teraz wypatrzylam sobie na tru tweedowy róż chanelki, mimo, ze niezbyt lubie roz na sobie i boje sie efektu ruskiej lalki to jak nie ozywie czyms buzi mówią o mnie że wyglądam choro itp.
A na kosci policzkowe mam fajny puder brązujący estee lauder dwukolorowy, ostatnio sie wystraszyłam bo mazałam po nim bardzo miękkim pędzlem z EDM i zrobiła się na nim taka dziwna jakby skamieniała warstewka, ale wzięłam twardszy pędzel i na szczęście zeszła, EDM mam nadzieje że spiszę się do meteorytów
Idę buszować trochę po truskawie

hihi daj znać, jak wrażenia ja właśnie wróciłam do moich prasowańców, bo zdecydowałam nabrać trochę kolorku

ja uwielbiam różowe policzki.. czaiłam się nawet na russian doll.. może jeszcze kiedyś kupię. póki co nakładam pink fresh

ja to już boję się wchodzić na stronę truskawy, zwłaszcza odkąd rozszerzyli asortyment guerlain'a.. ehh i w dodatku fotek nie dodali i nie mam nawet czym oczu cieszyć
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:59   #4739
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale maju, ten pędzel to taki naprawdę puchaty i mięciusi ? Jakie ma kłaki ? Naturalne czy sztuczne ? A jak naturalne, to jakie zwierzę ucierpiało ? Gdzieżeś go dorwała ? Ten pędzel, znaczy
Nikt nie ucierpiał właśnie a komfort używania to kosmos po prostu, jakiś kolejny wymiar.
Czy jest puchaty czy zwarty?Moim zdaniem pośredni - jest tak miękki, ze puchatość wynika jakby z samego faktu niesamowitej miękości - myzia twarz takimi jedwabnymi muśnięciami, nie wiem jak mogłam się katować sephorowymi pędzlami, naprawdę. A zamawiam sobie sama te pędzlaki, pośrednictwo allegro tradycyjnie zawyża koszty (biorąc pod uwagę,ze można mieć ten pędzelek za około 20 zł)

Acha no i można je prać i prać, i prać, i prać, i prać, i dobrze się trzymają - nie deformują, nie rozczapierzają,nie zniekształcają - to moje idealne pędzle no, może żeby jeszcze te rączki były mniej eko a bardziej dla srok
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-11-01 o 21:03
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 21:36   #4740
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczęta A powiedzcie mi jeszcze proszę, czy słuszne mam przpuszczenie, że ten pędzel jest taki bardziej jednak zwarty niż puchaty ? Coś jak te z TBS ? Moim ideałem są pędzle z Inglota - też bardzo miękkie i delikatne, ale właśnie puchate - rozłożyste w górnej części, takie hm...bardziej okrągłe...
Ja mam flat topa i jakos mnie nie zachwyca. Moze LHK bedzie wiekszy i przez to wygodniejszy?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.