Udręczona... Powrót do blondu! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 19:46   #1
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869

Udręczona... Powrót do blondu!


Witam,

Jak wiele Wizażanek chcę powrócić do naturalnego koloru włosów (średni/ciemny blond). Około półtora roku temu, kiedy jeszcze miałam naturalne włosy, zrobiłam refleksy o jeden, dwa tony jaśniejsze od reszty - efekt był świetny. Mogłam je odnawiać co pół roku, bo odrostów nie było widać - włosy wyglądały bardzo ładnie i miałam spokój.
Jednak potem coś mi odstrzeliło () i pofarbowałam włosy na jasny brąz - potem poprawiłam kolor u fryzjera na jeszcze ciemniejszy - ostatecznie był to bardzo ciemny blond (według palety), ale wyglądał jak brąz . Potem robiłam wszystko, by powrócić chociażby do średniego blondu - nie będę tutaj lepiej opisywała wszystkiego, co robiłam z włosami, a efekt był taki, że włosy były żółtawo-rudawe. Ostatnie farbowanie było na początku maja u fryzjera - też ciemny blond wpadający w brąz, ale wypłukał się okropnie, więc ok. tydzień pofarbowałam włosy L'oreal Excellence bardzo jasny blond popielaty. Efekt nawet fajny - taki ciemny złoty blond/a raczej jasny brąz - ale to jeszcze nie to, co chciałam.
Moim celem jest chłodny, popielaty blond, dość jasny - na palecie Marijel coś pomiędzy 9,01 a 901S - koniecznie popielaty odcień, który pokryłby moje ciepłe odcienie.
I nie wiem kompletnie co zrobić, by mieć dość jasny, chłodny, popielaty blond... Pod koniec sierpnia chciałam iść do fryzjera, ale nie wiem, co u niego zrobić właściwie...
Plan początkowy był taki, by rozjaśnić powoli włosy rozjaśniaczem Reflex Blond Joanny, by włosy były jasne, a potem pokryć je jakąś farbą w odcieniu popielatym - z tym, że nie wiem, czy zrobić to farbą drogeryjną - L'oreal Excellence (jasny blond popielaty) czy u fryzjera... Druga opcja to zrobienie teraz jasnych refleksów na całej głowie i powtórzenie tego w sierpniu... Ale nie wiem...

Zaznaczam, że nie musi to być w całości tylko i wyłącznie zimny blond, mogą być złote refleksy, byle nie byłyby rude...

Poradźcie, co mam zrobić, bo strasznie się tym zadręczam... Ulżyło mi teraz . Pozdrawiam .
__________________


Edytowane przez Ombligo
Czas edycji: 2009-07-20 o 19:53
Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:03   #2
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Udręczona... Powrót do blondu!

Jedyne co moge doradzić, to radziłabym nie kombinować już samemu wogóle! Tylko wybierz sie do dobrego fryzjera, popytaj ludzi moze ktos mial podobny problem i niech on Ci doradzi. Nic sama nie rob, nie dosc ze zniszczysz wlosy to pewnie i efekt bedzie marny.
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:51   #3
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Udręczona... Powrót do blondu!

Dziękuję za odpowiedź .

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
popytaj ludzi moze ktos mial podobny problem i niech on Ci doradzi.
Mam nadzieję spotkać takich ludzi na Wizażu .
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 13:06   #4
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Udręczona... Powrót do blondu!

Proponuje rozjasnic a na to nalozyc farbe, ja mialam 1000razy gorszy problem, z czerni zeszlam do bardzi jasnego blondu. Zrob porzadek z wlosami raz a dobrze, kup dobry rozjasniacz, rozjasnij, naloz farbe, potem myj jakims szamponem silverem(ale uwazaj bo na rozjasnianych lubia zostawac fioletowe refleksy) i na pewno sie uda
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.