Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 14:31   #4951
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Wstawiam zdjęcia błyszczyka Clarins Summer Fever o1.
Niestety nie udało się uchwycić rzeczywistego koloru - w realu jest jeszcze ciemniejszy i intensywniejszy- taka odblaskowa fuksja z niebiesko-fioletowymi drobinkami

EDIT: Błyszczyk ma mniej więcej taki kolor jak opakowanie odżywki Herbal Essences do włosów farbowanych

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-01-19 o 14:35
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 14:45   #4952
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
oświadczam, że rewelacja dwufaza YR dała radę bez problemu..jestem zakochana

warto brac, ale ja Ci nie zależy to lepiej czekac na promocję. Mnie się spieszy to wzięłam, chociaż z drugiej strony to niedroga impreza.

a to: http://pl.strawberrynet.com/makeup/e.../94029/#DETAIL
dziekowac moze sie skusze jak warto

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Dimiti Ty sie tam pilnuj przy rodzince bo faktycznie uznają ze zamiast do uzdrowiska to raczej do psychiatryka (truskawkowego ) Cie trzeba dać


Ech jedna wielka na tru

Marzy mi się żeby wrzucili ten żółty puder Clinique na naczynka, tylko najlepiej tak w granicach 80-90 zł
Już mnie korci aby w perfumerii go kupić ale na MUA ma średnie opinie wiec póki co sie powstrzymuję.

I entuzjazm do tego nowego koronkowca Diora tez mi jakos osłabł
Na Diorowym ktoraś z dziewczyn napisała że póki jest koronka to jeszcze ładnie wyglada a sam produkt to nic specjalnego.
Trzeba się Króliczka podpytać jak jej słuzy
wlasnie sie juz pilnuje
wlasnie tez mnie korci ten zolty puderek

heh oby kroliczek napisal, ze koronkowiec bez rewelacji bo zawsze to kasa w kieszeni wizualnie jest piekny, ale kupic tylko po to, zeby sie na niego gapic i patrzec??

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia błyszczyka Clarins Summer Fever o1.
Niestety nie udało się uchwycić rzeczywistego koloru - w realu jest jeszcze ciemniejszy i intensywniejszy- taka odblaskowa fuksja z niebiesko-fioletowymi drobinkami

EDIT: Błyszczyk ma mniej więcej taki kolor jak opakowanie odżywki Herbal Essences do włosów farbowanych
sliczny!


a ja przezywam traumatyczne chwile.... moja paczki z tru juz siedza w domu!:cyr: a ja ich nie moge rozpakowac!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 14:45   #4953
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia błyszczyka Clarins Summer Fever o1.
Niestety nie udało się uchwycić rzeczywistego koloru - w realu jest jeszcze ciemniejszy i intensywniejszy- taka odblaskowa fuksja z niebiesko-fioletowymi drobinkami

EDIT: Błyszczyk ma mniej więcej taki kolor jak opakowanie odżywki Herbal Essences do włosów farbowanych
Ojjjjj to nieźle musi dawać po oczach Mam podobny z Biothermu, na szczęście bardziej przeźroczysty ciekawe jak wygląda tan drugi kolor
A jak z datą produkcji tego blyszczola?
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 14:57   #4954
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

aaa zapomnialam, ze zamowilam sobie ten puderek Joey New York, podoba mi sie jeszcze pomadka jedna, ale jak puderek bedzie ok to moze wtedy wezme
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 14:59   #4955
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Uzylam warzywniaka i jakos mnie nie zachwycil. Przede wszystkim jest bardzo gesty. Przez to malo wydajny. Nalozylam peeling, ale zadzwonil listonosz. Musialam wiec zmyc. Gdy juz sobie poszedl nalozylam peeling znow.Brakuje przynajmniej 1/3. Wydajnosc naprawde marna.
Buteleczka ma ogromna dziure, co - pomimo jej rozmiarow - wcale nie pomaga wydobyc peelingu. Jest tak gesty, ze nie chce "wyleciec" nawet gdy sie buteleczke przechyli. Powinna byc dolaczona szpatulka.
Instrukcja na opakowaniu jest idiotyczna. Zamiast podac przyblizony czas aplikacji peelingu (i tak wiadomo, ze trzeba to traktowac tylko i wylacznie orientacyjne) napisali, ze trzeba sie peelingowac dopoki martwa skora nie zejdzie. Nie wiem czy robili testy na Frankensteinie czy na Zombie, ktorym zlazi platami skora bo - przynajmniej u mnie - kiedy mam na twarzy jakas packe nie widze ani nie czuje czy pozbylam sie martwego naskora. JEdnym slowem instrukcja mizerna.
Drobinki bardzo male i ledwo wyczuwalne. Ja wole chyba cos bardziej wyraznego. Peeling jest bardzo lagodny.
Ogolnie peeling jakos mnie nie powalil. Poza tym jest bardzo drogi. Buteleczka bez promocji kosztuje okolo 65 zl (nie licze naszych znizek) za okolo 60 ml. Standardowe peeling do twarzy maja od 150 do 200 ml, wiec tzreba byloby kupic 3 butelki co daje 200 zl. Moim zdaniem na peeling to sporo. Za taka kwote oczekiwalabym duzo wiecej zwlaszcza biorac pod uwage niewydajnosc.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-01-19 o 15:01
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:03   #4956
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia błyszczyka Clarins Summer Fever o1.
taka odblaskowa fuksja z niebiesko-fioletowymi drobinkami

EDIT: Błyszczyk ma mniej więcej taki kolor jak opakowanie odżywki Herbal Essences do włosów farbowanych
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Ojjjjj to nieźle musi dawać po oczach Mam podobny z Biothermu, na szczęście bardziej przeźroczysty
Wow, Clarins to prawdziwa różowa masakra Też mam wrażenie, ze jest jeszcze gorszy od tego wariackiego Biotherma (za kazdym razem, kiedy go wyjmuje z torebki siostra patrzy na mnie jak na marsjanina, ale na ustach jest przyzwoity, rozmywa się) A jak Clarins w użyciu ??
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja przezywam traumatyczne chwile.... moja paczki z tru juz siedza w domu! a ja ich nie moge rozpakowac!
Biedaku, ale męczarnia
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-01-19 o 15:04
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:05   #4957
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16566223]Uzylam warzywniaka i jakos mnie nie zachwycil. Przede wszystkim jest bardzo gesty. Przez to malo wydajny. Nalozylam peeling, ale zadzwonil listonosz. Musialam wiec zmyc. Gdy juz sobie poszedl nalozylam peeling znow.Brakuje przynajmniej 1/3. Wydajnosc naprawde marna.
Buteleczka ma ogromna dziure, co - pomimo jej rozmiarow - wcale nie pomaga wydobyc peelingu. Jest tak gesty, ze nie chce "wyleciec" nawet gdy sie buteleczke przechyli. Powinna byc dolaczona szpatulka.
Instrukcja na opakowaniu jest idiotyczna. Zamiast podac przyblizony czas aplikacji peelingu (i tak wiadomo, ze trzeba to traktowac tylko i wylacznie orientacyjne) napisali, ze trzeba sie peelingowac dopoki martwa skora nie zejdzie. Nie wiem czy robili testy na Frankensteinie czy na Zombie, ktorym zlazi platami skora bo - przynajmniej u mnie - kiedy mam na twarzy jakas packe nie widze ani nie czuje czy pozbylam sie martwego naskora. JEdnym slowem instrukcja mizerna.
Drobinki bardzo male i ledwo wyczuwalne. Ja wole chyba cos bardziej wyraznego. Peeling jest bardzo lagodny.
Ogolnie peeling jakos mnie nie powalil. Poza tym jest bardzo drogi. Buteleczka bez promocji kosztuje okolo 65 zl (nie licze naszych znizek) za okolo 60 ml. Standardowe peeling do twarzy maja od 150 do 200 ml, wiec tzreba byloby kupic 3 butelki co daje 200 zl. Moim zdaniem na peeling to sporo. Za taka kwote oczekiwalabym duzo wiecej zwlaszcza biorac pod uwage niewydajnosc.[/QUOTE]heh teraz bym sie zastanowila nad jego kupnem, ale juz zaplacilam i powinnam go miec w tym tyg jak bede miala takie samo zdanie jak ty to sie troche wsciekne

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Biedaku, ale męczarnia
nooooooooooo jak ja wytrzymam do weekendu??
i tam w tych paczkach ma byc moj rozyk clinique i lakier Diora i feverek....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 15:06   #4958
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja przezywam traumatyczne chwile.... moja paczki z tru juz siedza w domu!:cyr: a ja ich nie moge rozpakowac!
Miałam to samo, ja byłam w Toruniu, a paczki z Tru w domu Listonosz przyniósł paczuszki jak ja byłam w drodze do Torunia, poczekałam sobie jakieś dwa tygodnie Ale jaka radocha później, przy otwieraniu
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:08   #4959
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Miałam to samo, ja byłam w Toruniu, a paczki z Tru w domu Listonosz przyniósł paczuszki jak ja byłam w drodze do Torunia, poczekałam sobie jakieś dwa tygodnie Ale jaka radocha później, przy otwieraniu
hehe no bede miala ta radoche, ale chyba sie wsciekne do tego czasu!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:11   #4960
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe no bede miala ta radoche, ale chyba sie wsciekne do tego czasu!
To niech Ci ktoś przyśle z domu te kosmetyki do miejsca, gdzie jesteś teraz, jeśli naprawdę długo ma Cię nie być w domku Mnie miała siostra przesłać, bo myślałam, że nie będę wracać gdzieś z miesiąc, ale wróciłam wcześniej
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:13   #4961
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia błyszczyka Clarins Summer Fever o1.
Niestety nie udało się uchwycić rzeczywistego koloru - w realu jest jeszcze ciemniejszy i intensywniejszy- taka odblaskowa fuksja z niebiesko-fioletowymi drobinkami

EDIT: Błyszczyk ma mniej więcej taki kolor jak opakowanie odżywki Herbal Essences do włosów farbowanych
Jak dobrze, że jednak anulowałam zamówienie z tym błyszczykiem Do mnie ten kolor nie pasowałby w ogóle.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 15:13   #4962
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

kurcze, jakie niskie ceny chyba też stanę się fanką, mój portfel na tym skorzysta
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:13   #4963
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Co oznacza, że w promocji nie ma już absolutnie nic ciekawego dla mnie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:14   #4964
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
To niech Ci ktoś przyśle z domu te kosmetyki do miejsca, gdzie jesteś teraz, jeśli naprawdę długo ma Cię nie być w domku Mnie miała siostra przesłać, bo myślałam, że nie będę wracać gdzieś z miesiąc, ale wróciłam wcześniej
jak sie uda to ojczulek mi je przywiezie w weekend- jak nie to bede przez telefon tylko slyszec, ze kolejna paczuszka przyszla
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:18   #4965
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to co my zrobimy?? na aukcjach go nie ma, na tru tez nie, na feelu tez u mnie w marrionaud raz byl jakis czas temu, ale nie wiem czy nadal jest
a mialas jakis blyszczyk z la laque fever?
Ja tam nadal czekam aż pojawi się na tru Po tym jak pojawił się #328 to dlaczego nie miałby wrócić 330?
La Laque Fever nie miałam...jeszcze...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:22   #4966
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja tam nadal czekam aż pojawi się na tru Po tym jak pojawił się #328 to dlaczego nie miałby wrócić 330?
La Laque Fever nie miałam...jeszcze...
mi sie juz z nudow miesza w glowie kliknelam 320 z tych la laque i dwie odzywki z back to basic- powiekszajaca objetosc i regenerujaca ale mysle nad nawilzajaca
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:23   #4967
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
aaa zapomnialam, ze zamowilam sobie ten puderek Joey New York, podoba mi sie jeszcze pomadka jedna, ale jak puderek bedzie ok to moze wtedy wezme
ten w szklanym opakowaniu?
koniecznie zdaj relację jak dojdzie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16560219]Dostalam dzis warzywniaka Arpel. Ale on maly.[/QUOTE]

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16565268]Okolo 60 ml. Peeling bardzo malutki. POzniej przetestuje i dam znac jak mi sie spodobal .[/QUOTE]

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16566223]Uzylam warzywniaka i jakos mnie nie zachwycil. Przede wszystkim jest bardzo gesty. Przez to malo wydajny. Nalozylam peeling, ale zadzwonil listonosz. Musialam wiec zmyc. Gdy juz sobie poszedl nalozylam peeling znow.Brakuje przynajmniej 1/3. Wydajnosc naprawde marna.
Buteleczka ma ogromna dziure, co - pomimo jej rozmiarow - wcale nie pomaga wydobyc peelingu. Jest tak gesty, ze nie chce "wyleciec" nawet gdy sie buteleczke przechyli. Powinna byc dolaczona szpatulka.
Instrukcja na opakowaniu jest idiotyczna. Zamiast podac przyblizony czas aplikacji peelingu (i tak wiadomo, ze trzeba to traktowac tylko i wylacznie orientacyjne) napisali, ze trzeba sie peelingowac dopoki martwa skora nie zejdzie. Nie wiem czy robili testy na Frankensteinie czy na Zombie, ktorym zlazi platami skora bo - przynajmniej u mnie - kiedy mam na twarzy jakas packe nie widze ani nie czuje czy pozbylam sie martwego naskora. JEdnym slowem instrukcja mizerna.
Drobinki bardzo male i ledwo wyczuwalne. Ja wole chyba cos bardziej wyraznego. Peeling jest bardzo lagodny.
Ogolnie peeling jakos mnie nie powalil. Poza tym jest bardzo drogi. Buteleczka bez promocji kosztuje okolo 65 zl (nie licze naszych znizek) za okolo 60 ml. Standardowe peeling do twarzy maja od 150 do 200 ml, wiec tzreba byloby kupic 3 butelki co daje 200 zl. Moim zdaniem na peeling to sporo. Za taka kwote oczekiwalabym duzo wiecej zwlaszcza biorac pod uwage niewydajnosc.[/QUOTE]

no powiem Ci że skutecznie mnie zniechęciłaś do płacenia.....
może poczekam aż w nowych topach wrzucą jakieś bardziej kuszące mazidła do twarzy...
czekam na opinię kolejnych uzależnonych które za peeling zapłąciły - ale faktycznie jak on taki malutki i mało wydajny to strasznie drogo wychodzi... a mi, o dziwo, ostatnio podpasowała próbka peelingu garniera - aż sie ździwiłam bo z zasady nie lubię tej firmy ;

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Co oznacza, że w promocji nie ma już absolutnie nic ciekawego dla mnie
dla mnie też nie - reperuje porfel i odliczam dni do nowych topów
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:26   #4968
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie juz z nudow miesza w glowie kliknelam 320 z tych la laque i dwie odzywki z back to basic- powiekszajaca objetosc i regenerujaca ale mysle nad nawilzajaca
Wcale Ci się nie miesza Jak potrafisz jeszcze klikać, to wszystko jest w porządku

Ładnie ta #320 wygląda Jak dojdzie, wklej proszę zdjęcia
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:44   #4969
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Hej hej
melduje że dziś w sephorze byłam i feverki są po 55 zł...duzo ysl rzeczy poprzecenianych, cienie EL wychodza taniej niz na tru......
ja poleciałam po pędzle ...platinium jest przecenione wróciłam z dużym do pudru, skośnym do kresek i dziwnym ale jak sie okazuje mega potrzebnym...do cieni

Acha dostałam trójeczki borghese http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../68980/#DETAIL
nie wiem ni to mat ni to satynka...słabo napigmentowane....... chyba sie rozczarowałam.......

i kremik payota na zaczerwienienia...nie zdążyłam przetestowac... ale jak chwalicie to mnie spasi też

A teraz nic a nic nie potrzebuję czekam na ekstra promocje
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 18:04   #4970
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hej hej
melduje że dziś w sephorze byłam i feverki są po 55 zł...duzo ysl rzeczy poprzecenianych, cienie EL wychodza taniej niz na tru......
ja poleciałam po pędzle ...platinium jest przecenione wróciłam z dużym do pudru, skośnym do kresek i dziwnym ale jak sie okazuje mega potrzebnym...do cieni

Acha dostałam trójeczki borghese http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../68980/#DETAIL
nie wiem ni to mat ni to satynka...słabo napigmentowane....... chyba sie rozczarowałam.......

i kremik payota na zaczerwienienia...nie zdążyłam przetestowac... ale jak chwalicie to mnie spasi też

A teraz nic a nic nie potrzebuję czekam na ekstra promocje
a pędzle sephorowe są w przecenie??
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:07   #4971
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dobrze, ze srebny bransoletek, bo jakby zlota pierscionka, to bym sie bala, ze Zenek mnie zdradza



---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Myslicie, ze 25. zaoferuja jakies pychotki ? 24. konczy sie promocja bransolecka
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:21   #4972
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Myslicie, ze 25. zaoferuja jakies pychotki ? 24. konczy sie promocja bransolecka
mogliby wtedy już coś walentynkowo...
aczkolwiek ostatnio taka nędza że już nie wierze że rzucą coś co nasz oszołomi ...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:27   #4973
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hej hej
melduje że dziś w sephorze byłam i feverki są po 55 zł...duzo ysl rzeczy poprzecenianych, cienie EL wychodza taniej niz na tru......
ja poleciałam po pędzle ...platinium jest przecenione wróciłam z dużym do pudru, skośnym do kresek i dziwnym ale jak sie okazuje mega potrzebnym...do cieni

Acha dostałam trójeczki borghese http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../68980/#DETAIL
nie wiem ni to mat ni to satynka...słabo napigmentowane....... chyba sie rozczarowałam.......

i kremik payota na zaczerwienienia...nie zdążyłam przetestowac... ale jak chwalicie to mnie spasi też

A teraz nic a nic nie potrzebuję czekam na ekstra promocje
a nie bedziesz jeszcze tam szla

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Wcale Ci się nie miesza Jak potrafisz jeszcze klikać, to wszystko jest w porządku

Ładnie ta #320 wygląda Jak dojdzie, wklej proszę zdjęcia
ok pierw musze zaplacic

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ten w szklanym opakowaniu?
koniecznie zdaj relację jak dojdzie
ten pochwale sie pochwale
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:47   #4974
pafnucja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 412
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Parę słów o peelingu warzywnym:

Rzeczywiście buteleczka jest nieduża, peeling raczej do nakładania pedzlem. Nie wyobrażam sobie, żeby wkładać tam dłonie. Jednak fakt, że buteleczka ma niewielką pojemność zaliczam na plus, niestety mam już wiele przeterminowanych o większej pojemności.
Jeżeli chodzi o konstystencję: gęsta, drobinki praktycznie niewyczuwalne ( przynajmniej dla mnie). Zapach nie jest natarczywy.
Po zastosowaniu skóra jaśniejsza, równa. Nie powodował pieczenia. Ogólne wrażenia pozytywne. Żałuję, że nie udało mi się kupić kremu.

Edytowane przez pafnucja
Czas edycji: 2010-01-19 o 21:48 Powód: dopisek
pafnucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:53   #4975
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a pędzle sephorowe są w przecenie??
Tylko te platinium professionel białe...
czarne nie...... a potrzebowałabym ten do brązerkajeszcze

Ja od dawna czailam się na te białe ale jakoś 160 zl za pedzel mi duzo było to teraz mam za ten jeden 3

Dimiti jutro moge podjechac jadę na później do pracy co ci trzeba?????? Tylko do innej bo ta dzisiejsza będzie mi nie po drodze

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2010-01-19 o 18:55
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 22:02   #4976
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Ja ponownie w sprawie kodu.Jestem zbulwersowana.
Kod,który podałam wcześniej to prawdopodobnie nie jest ten kod.Natomiast znalazłam na kartoniku miejsce po kodzie,wycięty mały kawałek,na to naklejona naklejka z kodem kreskowym.Próbuję znaleźć go na butelce i nie mogę,czy też jakoś go usunęli?Co ja mam teraz zrobić
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 22:07   #4977
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to ten piling jest bardzo wydajny wysypuje się odrobinę proszku i miesza z wodą, tak kojarzę że oglądałam filmik o nim - no ale potwierdzić muszą te osoby które go dostały

Wklejam zdjęcie mojej bransoletki może się komuś przyda.

I jeszcze pytanie do posiadaczek bazy guerlain-czy wasza też jest taka twarda? Moją strasznie trudno się nakłada, jest taka sucha jak kamień i tym pędzelkiem trudno ją nałożyć, dopiero palcem gdy się ją troszkę rozgrzeje da się nałożyć - też tak macie, czy tylko moja taka wyschnięta???
Mam to samo Ona taka jest

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a pędzle sephorowe są w przecenie??
W grudniu wybrałam się do Sephory jak było -30% i kupiłam ten biały pedzel do pudru przeceniony ze 119 zł, a dzisiaj taniej mogłam kupić ten największy biały Byłam wściekła Na dodatek nie jestem z niego zadowolona Według mnie jest szorstki, a nie miękki Będę ryczeć

Na dodatek tyle się nagapiłąm, na testowałam, że już nie wiem czy coś z tego wiem Nie wiem jakim cudem dałam się naciągnąć na kilka produktów i znów kilka stówek poszło :0 Mam nadzieję, że nie na darmo.
dałam się namówić na podobno najnowszy błyszczyk Lancome L'Absolu8 Creme d'Brillance. Podobno też ma kwas hialuronowy, coś ala pomadki Diora Serum. No więc dałam 100 zł za błyszczyk Chyba upadłam na głowę. Jak jest on na truskawie to sobie strzelę w łeb
Poza tym z koloróki nic więcej nie kupiłam , ale za to wydałam na włosy, tzn. chciałam coś z Rene Furterer, a przyszłam do domu z pianka i maską John Frieda oraz kremem i sprayem Fekkai
Jak moje włosy nie będę po ty piękne to im to zwrócę

Poza tym przekonałąm się, że błyszczyk Dior Rouge (limitowanka) 485, któy jest tak reklamowany w Urodzie jako śliczna malina to w rzeczywistości róż dla Dody W opakowaniu cudo , na ustach Doda
Za to pomadka Diora Serum nr 640 jest sliczna i muszę ją chyba zakupić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 22:39   #4978
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja ponownie w sprawie kodu.Jestem zbulwersowana.
Kod,który podałam wcześniej to prawdopodobnie nie jest ten kod.Natomiast znalazłam na kartoniku miejsce po kodzie,wycięty mały kawałek,na to naklejona naklejka z kodem kreskowym.Próbuję znaleźć go na butelce i nie mogę,czy też jakoś go usunęli?Co ja mam teraz zrobić
Reklamowac, ze brak kodu. Ja mialam taka sytuacje, ze na cieniach Klinika kod zakleili jakims klejem, ze byly 3 male plamki a na pudelku wydrapali. Napisalam, ze kod jest wydrapany i zwrocili kase.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 22:43   #4979
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16579648]Reklamowac, ze brak kodu. Ja mialam taka sytuacje, ze na cieniach Klinika kod zakleili jakims klejem, ze byly 3 male plamki a na pudelku wydrapali. Napisalam, ze kod jest wydrapany i zwrocili kase.[/QUOTE]

Mam dokładnie tak samo,wycięty kod na kartoniku a na buteleczce go nie ma,chyba yło pod spodem,bo widać ,że mały kawałek jest bardziej matowy.No szok normalnie,tak się nie robi.Napisz mi,proszę,jeśli to możliwe,dokładnie co napisałaś,najlepiej po angielsku
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 22:58   #4980
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Ojjjjj to nieźle musi dawać po oczach Mam podobny z Biothermu, na szczęście bardziej przeźroczysty ciekawe jak wygląda tan drugi kolor
A jak z datą produkcji tego blyszczola?
To była limitowanka na lato 2008, kod produkcji pokazuje wrzesień 2007

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Wow, Clarins to prawdziwa różowa masakra Też mam wrażenie, ze jest jeszcze gorszy od tego wariackiego Biotherma (za kazdym razem, kiedy go wyjmuje z torebki siostra patrzy na mnie jak na marsjanina, ale na ustach jest przyzwoity, rozmywa się) A jak Clarins w użyciu ??
Chyba wiem o którym Biothermie mówisz, to ten co był w tym zestawie 5 mini błyszczyków? (ten zestaw to mój pierwszy zakup na Tru )
Tamten faktycznie tylko w opakowaniu tak wygladał a na ustach robił się półtransparentny.
Clarins jest tak zupełnie przeciętny jezeli chodzi o własciwosci.
Nakłada się dobrze, nie klei sie, daje połysk który po jakims czasie mija (nie sprawdzałam jeszcze dokładnie po jakim ale dość krókim ok. godziny chyba) potem zostaje nieco mniej intensywny kolor bez połysku tzn wyglada to tak jabym pomalowała całe usta matową konturówką
Ogólnie błyszczyk nie zachwyca ale jest przyzwoity

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że jednak anulowałam zamówienie z tym błyszczykiem Do mnie ten kolor nie pasowałby w ogóle.
Ja chciałam z rozpędu dokupić jeszcze ten pomarańczowy ale całe szczęście się powstrzymałam
Bo o ile 25 zł to nic wielkiego, o tyle 50 zł to już brzmi trochę gorzej

Cytat:
Napisane przez ANGEL-A8 Pokaż wiadomość
kurcze, jakie niskie ceny chyba też stanę się fanką, mój portfel na tym skorzysta
Na dłuższą metę raczej nie skorzysta
Będziesz kupować taniej ale za to więcej i częściej


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Co oznacza, że w promocji nie ma już absolutnie nic ciekawego dla mnie
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość


dla mnie też nie - reperuje porfel i odliczam dni do nowych topów
Watek nam zamiera przez brak promocji na Tru
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.