chciałam blond, uzyskałam rudy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 18:56   #1
Sanuuus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1

chciałam blond, uzyskałam rudy.


Więc tak. Rok temu farbowałam włosy na czarno, wtedy były one jednak do łopatek. Włosy w lutym ściełam do połowy szyi. Zachciało mi się jasności, jednak odrosty były zbyt duże żeby farbować na jasno. (swoje mam b.ciemny brąz) moje włosy złapały by inaczej, czarne też.
Więc odczekałam jeszcze pare miesięcy, odrosty sie zmniejszyły.
Z przodu zostały jeszcze czarne pasma.

Dziś byłam u fryzjera. Chciałam ciemny blond. - http://static.tvguide.com/MediaBin/C...an_blonde1.jpg - idealne.

wydrukowałam nawet te zdjecie, pokazałam, wszystko było fajnie. Najpierw nałożyła mi jasne blond refleksy, potem troche ciemniejszą farbe na włosy. U fryzjera siedziałam dwie godziny.

i efekt.. hm. rudawe..
Kolor jest znośny, wyglądam dobrze ale przecież nie tego oczekiwałam.. chciałam blond, nie rudawy.
Liczyłam się z tym że owy blond mjoże być nie możliwy na moich włosach, wiec ewentualnie chciałam bardzo jasny brąz. ale jeszcze raz podkreśle - nie rudy.
Teraz pytanie.. czy jest możliwe że od słońca albo po paru myciach kolor troche zblednie, nabierze bardziej jasnego odcienia?
Mimo że prostuje włosy i katuje je stylizacją są zdrowe, lśniące.
Nie oczekuje żadnych platyn, białych czy żóltych włosów. Broń boże!
Dlatego nie chce ich katować rozjaśniaczami itp..
Chciałam naturalny, ciemny kolor ale BLOND.

więc co zrobić.. odczekać, potem spróbować nałozyć inną farbe? czy jest duża szansa że kolor sam troche się rozjaśni?

z przodu zostały czarne pasma, farba nawet ich nie rozjaśniła ale nie wygląda to źle, nawet wygląda jakby specjalnie końcówki były zrobione ciemniej.

pozdrawiam, czekam na odpowiedzi.

Edytowane przez Sanuuus
Czas edycji: 2010-07-28 o 18:58
Sanuuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:02   #2
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: chciałam blond, uzyskałam rudy.

Kolor zawsze się trochę wypłukuje, więc mozliwe, że trochę zjaśnieją ale cudów nie oczekuj. Ja też miałam bardzo długo czarne włosy i gdy zachciało mi się blondu po 1 balejazu też miałam rudo Dopiero po 3 balejażu zaczęły wyglądać lepiej a i tak nie do końca bo przy głowie mam jaśniejsze, a te przy końcach ze względu na to, że tak bardzo były przetrawione czarną farbą są ciemniejsze - rudo słomkowe. Nie jest tak prosto wyjść z ciemnego do blondu.

Możesz spróbować tego:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...flex-Blond.htm

ale nie częściej jak dwa razy w tygodniu bo będziesz miała suche włosy. No i to by było na tyle. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, żeby nie szaleć z rozjaśnianiem bo to strasznie niszczy włoski
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 21:50   #3
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: chciałam blond, uzyskałam rudy.

przecież ta na tym zdjęciu ma takie rudawe włosy... jakbym ja miała komuś farbować z takiego zdjęcia to bym zrobiła specjalnie taki rudawy myśląc, że tak ma być...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:30   #4
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: chciałam blond, uzyskałam rudy.

wg mnie to też taki pod rudawy na tym zdjęciu a poza tym bardzo mi się on podoba
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.