Usuwanie wąsika laserem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 19:33   #1
MeGustaTu
Przyczajenie
 
Avatar MeGustaTu
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Unhappy

Usuwanie wąsika laserem


Witam wszystkie Wizażanki ;*
Mam bardzo nieprzyjemny problem ;/ Nad moją górną wargą znajdują się niewielkie, ale za to widoczne wąsiki. Przez to moja samoocona strasznie spada, aż odechciewa mi się żyć :smutny: Chciała bym wiedziedzieć czy da się usunąć wąsik raz na zawsze ? Słyszałam o depilacjii wąsika laserem ale nie za dużo o tym wiem. Może któraś z Was wie coś więcej o tym ?
MeGustaTu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 20:31   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Usuwanie wąsika laserem

Cytat:
Napisane przez MeGustaTu Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki ;*
Mam bardzo nieprzyjemny problem ;/ Nad moją górną wargą znajdują się niewielkie, ale za to widoczne wąsiki. Przez to moja samoocona strasznie spada, aż odechciewa mi się żyć :smutny: Chciała bym wiedziedzieć czy da się usunąć wąsik raz na zawsze ? Słyszałam o depilacjii wąsika laserem ale nie za dużo o tym wiem. Może któraś z Was wie coś więcej o tym ?
Im włoski grubsze i ciemniejsze tym łatwiej je usunąć laserem. Jeśli masz delikatne włoski to nawet laser może nie pomóc O depilacji laserowej jest cały wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4280 Jeśli Ci tak bardzo przeszkadza ten wąsik to zawsze można go spróbować usunąć za pomocą wosku
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 17:50   #3
katinka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Usuwanie wąsika laserem

Kochana,nic się nie martw-na to jest "lekarstwo" Miałam ten sam problem i dłuuuuuuugo bałam się cokolwiek zrobić. Depilacja laserem też mi chodziła po głowie,ale znalazłam znacznie prostszy i tańszy(!!!) sposób na tę przykrą dolegliwość Zakup sobie takie cudo(teraz spisuję
z opakowania: Perfecta EpiLady cukrowy wosk do depilacji ciała
w plastrach DAX COMETICS (ok 12 zł 10 plastrów). Po prostu rewelacja-sama sobie z powodzeniem przeprowadzam zabieg-2 pociągnięcia i po krzyku. Włoski odrastają na początku dość szybko(choć nie ma tragedii,bez przesady),ale po czasie(kilka tyg) to się zmienia i coraz rzadziej musisz używać plastrów,a włoski które odrastają są mniej widoczne. Już nie boję się do nikogo zbliżać!!! Żałuję tylko, że tak późno się na to zdecydowałam
katinka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:08   #4
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Usuwanie wąsika laserem

można usunąć ale na pewno nie za 1 zabiegiem.
Podstawowa zasada im włos ciemniejszy i grubszy tym lepszy i im skóra jaśniejsza tym zabieg bezpieczniejszy.

wszystko odbywa się tak samo jak na innych częściach ciała.
Ta okolica jest wrażliwa więc kosmetolog/deramtolog powinien zaproponować ci krem znieczulający EMLA.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 10:01   #5
sandra1406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Usuwanie wąsika laserem

Ja odkąd pamiętam wąsik mam gęsty i ciemny :/ bardzo mi on przeszkadza. Chciałabym go usunąć laserowo tylko nie wiem ile takich zabiegów trzeba zrobić, ile one kosztują i czy później nie będę miała po tym jakichś nieprzyjemności np jakieś blizny czy coś?
sandra1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.