Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 11:13   #1
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221

Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?


Ktoś pisze na pewnej stronie tak:

Niemiecki portal KOPP informuje, że chmura radioaktywna będzie nad Niemcami do 7 dni. Przeczytałem też, iż tak jak w przypadku Czernobyla, media maja zakaz informowania o chmurze. W takiej sytuacji mogą podawać tylko "urzędowe" dane. http://info.kopp-verlag.de/hintergru...861B9D4F64B017 Kolega dzwonił ze Szwajcarii tam w mediach twierdzą że to drugi Czarnobyl.

Ktoś inny tak:

Na Niemieckim portalu info.kopp-verlag.de pojawila sie informacja ze radioaktywna chmura w ciagu 7 dni dotrze nad Europe. Podobno mainstromowe media maja zakaz informowania o tym.Tymczasem Japonczycy w panice wykupuja nieskazona jeszcze zywnosc a rybacy maja zakaz polowu ryb.


Zaczynam się bać ((
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 11:18   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Hmmm czasów czarnobyla nie pamiętam... Ale ciekawe jest to co mówisz...
"No cause for alarm"
"Please do not go outside,’ Japanese official warns as nuclear fear spreads"
"Winds blowing Japan radioactivity over ocean--WMO‎"
"The most serious nuclear incident since Chernobyl just got worse. An explosion on Tuesday damaged the vessel housing the nuclear core at one reactor, while a fire broke out at the fourth reactor, tipping radioactivity into the air, reports the New York Times. [...]" nie wiem co o tym myśleć?

Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2011-03-15 o 11:20
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 11:23   #3
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

I jeszcze tu ktos pisze inny:

Niemcy analizują cały przebieg katastrofy,nie wykluczają najgorszego..jeżeli nie uda się ochłodzić reaktora ,jeżeli następuje przegrzanie może nastąpić kolejny wybuch mówi  się o 20xwiększy od Czernobyla!Wtorek i Środa niedobre wiatry które mogą radioaktywność skierować kierunek Tokio..potem kierunek Pacyfik,czyli dotrze do USA!W składzie jest Jod,Stront,Cez,Pluton,Nie mcy nie mają zbyt wesołych min,
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 11:25   #4
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

a skąd masz te informacje?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 11:41   #5
chimera_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 136
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Nie jest to żadna tajemnica - media nie chcą wywowyłać paniki. Tak naprawdę tylko kilka osób w Japonii wie co tam się dzieje i na bieżąco jest informowanych o sytuacji.

Jednak nie miejcie złudzeń - w razie gdyby awaria okazała się poważniejszą niż teraz się wydaje i rzeczywiście radioaktywna chmura docierałaby do Europy (choć bardziej martwiłabym się na miejscu Rosji, Chin i ewentualnie USA) na pewno by o tym poinformowali.
chimera_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 11:51   #6
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Dowiemy się pewnie po fakcje. Jak z Czarnobylem... Ciekawe, czy w związku z Czarnobylem są jakieś efekty uboczne dla nas Polaków. Ja urodziłam się w kwietniu 1987
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:02   #7
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Dowiemy się pewnie po fakcje. Jak z Czarnobylem... Ciekawe, czy w związku z Czarnobylem są jakieś efekty uboczne dla nas Polaków. Ja urodziłam się w kwietniu 1987
no nie porównuj tego do Czarnobyla, po pierwsze nawet inżynierowie pracujący w Czarnobylu byli zindoktrynowani, że to nie może wybuchnąć i że to niemożliwe, a tutaj od początku mówi się o takim ryzyku, poza tym w Czarnobylu nie mieli zielonego pojęcia co robić po wybuchu, jak gasić ten reaktor, bo nie byli przeszkoleni na taki wypadek, a Japończycy chyba wiedzą, co zrobić nawet na wypadek najgorszego. Ja byłam poczęta jakoś w kwietniu 1986 (katastrofa 26. kwietnia)
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 12:02   #8
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

o ja pier...
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:12   #9
chimera_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 136
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Pewnie jakieś konsekwencje Czernobyla były. W końcu to materiał promieniotwórczy jest w tych reaktorach ;p

Na pewno ewentualne konsekwencje zdrowotne wynikające ze skażenia nie będą tak odczuwalne w Polsce jak na przykład w Azji czy Ameryce Płn (poważnie, duże znaczenie ma na przykład kierunek wiatru ;p )
Chmura która mogłaby dotrzeć do Polski nie będzie az tak groźna jak może się wydawać.
chimera_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:24   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

tam jest pewnie taki burdel z tym wszystkim, że poza ludźmi którzy nad tym faktycznie pracują nikt nie wie póki co tego co się faktycznie dzieje a że media lubią szokować i generalnie muszą zdobywać zainteresowanie widzów to mówią cokolwiek co tyko usłyszą
dla mnie to cała tajemnica
prawda jest pewnie taka, że póki świat nie będzie się walił to i tak się niczego nie dowiemy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:11   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Nie siejcie paniki. To już nie te czasy, co Czarnobyl. Serio uważacie, że Japonia zamierza ukrywać takie rzeczy jak ewentualna chmura radioaktywna nad Europą?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 14:30   #12
chimera_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 136
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Oczywiście, panikowanie nic nie da, bo będzie się działo co ma się dziać.
Chmury radioaktywnej i tak sie nie ukryje. Ale trzeba spośród tej medialnej sieczki wybierać tematy istotne, a także mieć świadomość, że to jest temat "gorący", dziennikarzom chyba puszczają wodze fantazji i piszą rzeczy niestworzone: "drugi czernobyl", "wszyscy umrzemy". "koniec świata".
chimera_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:32   #13
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Wg mnie ktos szuka taniej sensacji....
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:07   #14
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

A mi sie wydaje, ze oni sami nie wiedza co sie moze stac... Na poczatku podawano informacje, ze zadnego wybuchu nie bedzie, wszystko w 100% pod kontrola. Nastepny dzien? Bum! Jeden reaktor. Kolejne doniesienia, ze sytuacja stabilna i wszystko cacy i co? Nastepny dzien? Bum. W tej chwili juz 3 wybuchly, a skale podniesiono z 4/7 do 6/7. Czarnobyl byl 7/7.

Oni juz chyba sami w gacie sraja. Im wiecej promieniowania, tym ciezej cokolwiek naprawic, bo jak tam potem wejsc?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:10   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Nikt nie oglosi ,że nastąpi wybuch bo byłaby taka panika i koljne ofiary w drodze do aptek,lekarzy,szpitali.
Będzie lub nie ,jaki mamy na to wpływ ?żaden.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:12   #16
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Przecież dziś od rana cały czas bębnią o "radioaktywnej chmurze" w tvn24. Żadna tajemnica.

Wypowiadali się eksperci, że w tej chwili zagrożenie jest niewielkie, ale na wszelki wypadek lepiej, żeby ludzie pozostali w domach, bo zapowiadane są duże opady deszczu w ciągu następnych 12 godzin.


Chmura przesuwa się w kierunku Tokyo, a potem prawdopodobnie wiatry zawieją ją w okolice Kanady.
W samej okolicy reaktora jest największe skażenie, zagrażające zdrowiu. Żeby zachorować na chorobę popromienna trzeba by tam przebywać non-stop przez 4 dni.


Reaktory są obecnie wyłączone (od czasu pierwszego wstrząsu).


Jeśli będzie miało wybuchnąć, to wybuchnie i nic ani nikt nie będzie mógł temu zapobiec. Na razie wydaje się, że sytuacja jest coraz bardziej opanowana, ale prawdą jest też, że nikt nie wie, co przyniesie kolejny wstrząs wtórny.

I mnie się te informacje wydają sensowne, choć oczywiście specjalistą od energii atomowej nie jestem i mogę się mylić. Ale nie porównywałabym tej sprawy do Czarnobyla. W Japonii sytuacja co chwilę się zmienia - pamiętajmy, że tam wciąż dochodzi do wstrząsów wtórnych.
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:15   #17
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Poczytajcie relacje na biezaco:
http://www.businessinsider.com/fukus...r-plant-2011-3
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:29   #18
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Wypadek nuklearny w elektrowni Fukushima I osiągnął 6 stopień w siedmiostopniowej Międzynarodowej Skali Wydarzeń Nuklearnych i Radiologicznych (INES) - powiedział szef francuskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Jądrowego (ASN) Andre-Claude Lacoste. Oznacza to, że wypadek jest poważniejszy niż incydent w siłowni nuklearnej Three Mile Island w 1979 roku, który oceniono na stopień 5. Katastrofę czarnobylską z 1986 roku oceniano na stopień 7.


no :P i już nie ma sprzeczności :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:37   #19
senioritta19
Rozeznanie
 
Avatar senioritta19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 746
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

http://obnie.pl/index.php?option=com...id=27#josc3169
__________________
~Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.~


— Maria Kalergis
senioritta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 15:38   #20
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

kolejne wiadomości na poziomie "końca świata".... dajcie sobie spokój z takim czymś.

Cytat:
Japonczycy w panice wykupuja nieskazona jeszcze zywnosc a rybacy maja zakaz polowu ryb.
a dziwisz się ? tsunami syf wszędzie to chyba normalne, że skoro w sklepach występują braki to ludzie jak dadzą radę to kupią jak najwięcej.. i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego a u nas jak jest powódz to co ? ludzie też kupują wode bo skażona może być, jedzenie robią zapasy przecież to normalne

nie szukaj sensacji bez powodu
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 15:49   #21
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Jakoś wolę pomieszane wiadomości niż jednoznaczne porównanie tej katastrofy do Czarnobyla. Polecam wpisanie "Chernobyl legacy" w google grafikę. Przerażające.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:00   #22
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Albo radiation sickness... mnie przeraził sposób gaszenia w Czarnobylu... :/
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:13   #23
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Wizaż mnie zawsze zadziwia Przed chwilą z babcią rozmawiałam i mówiła, że wolałaby się mylic, ale jak był ten wybuch w Czarnobylu to była identyczna pogoda jak dzisiaj (w sensie, że ciągle zimno, zimno - a nagle upał taki że u mnie >śląsk< wszyscy w koszulkach lub sweterkach chodzili). I że rząd to ukrywał na początku.

Jednak mało prawdopodobne mi się wydaje, że w dzisiejszych czasach dałoby się coś takiego ukryc.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:16   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

To mam się odchudzać, czy nie? Bo może nie warto?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:23   #25
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Wizaż mnie zawsze zadziwia Przed chwilą z babcią rozmawiałam i mówiła, że wolałaby się mylic, ale jak był ten wybuch w Czarnobylu to była identyczna pogoda jak dzisiaj (w sensie, że ciągle zimno, zimno - a nagle upał taki że u mnie >śląsk< wszyscy w koszulkach lub sweterkach chodzili). I że rząd to ukrywał na początku.
Bzdura. Pozatym upał jest od kilku dni.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:25   #26
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

To zależy w jakim mieście. U mnie było po prostu ciepło, a dzisiaj cały dzień mgła. -.-'
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:25   #27
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

Ej ja upałów nie mam nie wiem jak wy
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:28   #28
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

A co do Czarnobyla to miałam okazję oglądać kiedyś program, ale o tym jak tam jest dzisiaj. To przerażające, że tam nadal wszystko zostało (zabawki, rzeczy) i że nie można być tam więcej niż 5 albo 10 minut (już nie pamiętam dokładnie). No i sam fakt, że to promieniowanie nadal tam jest, a już całkowity szok, że niektórzy ludzie nadal tam mieszkają.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:36   #29
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

ej no ale co, do miasta Prypeć z tego co wiem można mieć przepustkę i limit czasu nie obowiązuje, obowiązuje chyba przy "zonie" ale nie wiem czy w ogóle ktokolwiek może tam wejść. a na wsiach wkoło i przy prypeciu ludzie żyją sobie normalnie, głównie kobiety starsze, raz w tygodniu "obwoźny" sklepik, też oglądałam program na discovery chyba
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:36   #30
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Sprzeczne informacje w mediach w sprawie katastrofy w Japonii. Co o tym sadzic?

no ja niby wiem że wszystko powinno być ok ale z drugiej strony czuje jakiś niepokój w środku

i chodź nie znam się na tym ten zielony kolor na dzisiejszej mapie radiacji działa na mnie uspokajająco

http://www.paa.gov.pl/mapy/moc_dawki.php
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.