Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 10:11   #61
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No dajcie spokój Dziewczyny naprawdę; nie znacie mnie przecież od wczoraj, wiadomo że zawsze piszę co myślę, a tu nagle wszyscy są zbulwersowani. Bez sensu jest sprawdzanie sprężynek, rurek i koreczków i tyle, no taka prawda. Trzeba kupować w sprawdzonych miejscach, sprawdzać przede wszystkim ciecz i tyle, cała reszta to dorabianie ideologii.
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem


Edytowane przez iwona-jk
Czas edycji: 2008-08-07 o 10:59
iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 10:19   #62
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Nie wiedziałam, że tak się teraz na wizażu sprawy załatwia.
To znaczy, że usuwa się kłopotliwe posty. Dlaczego obraźliwy post Szugar został,a inne jej posty zostały złagodzone? Teraz ona jest "cacy".
Tulipanko jest na to jakiś wyciąg w regulaminie? Bo teraz się tyle pozmieniało, że nie nadążam, do tej pory było tak, że nie wolno było usuwać postów, żeby nie wypaczać wątków, BA - dostawało się za to nawet Bany. A tu pół wątku zniknęło ot tak.
Na zakończenie dyskusji stosowało się zamknięcie wątku. Dyskusja się kończyła, ale można było zobaczyć i przeczytać, kto i co napisał.
Czy posty zostałyby usunięte, gdyby to inny użytkownik zachował się w ten sposób?
Szczerze wątpię.

Dyskusja miała się zakończyć, a widzę, że Szugar MUSI mieć ostatnie zdanie.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

No dajcie spokój Dziewczyny naprawdę; nie znacie mnie przecież od wczoraj, wiadomo że zawsze piszę co myślę, a tu nagle wszyscy są zbulwersowani. Bez sensu jest sprawdzanie sprężynek, rurek i koreczków i tyle, no taka prawda. Trzeba kupować w sprawdzonych miejscach, sprawdzać przede wszystkim ciecz i tyle, cała reszta to dorabianie ideologii.
no comment


edit: znalazłam w regulaminie:

" Nie usuwamy postów, które nie łamią regulaminu."

Czy nasze posty łamały regulamin, że zostały usunięte?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 10:34   #63
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Co tu sie stalo wchodze i zamurowalo mnie normalnie ,samo zycie i napisze co mysle.
Nie podoba mi sie to bardzo ,ze zostala usunieta czesc postow ,ze zostala zmieniona tresc postow ,poniewaz pozostale maja sie ni z gruszki ni z pietruszki ,nie wiadomo o co chodzi ,natomiast osoba ,ktora spowodowala cala sytuacje tak naprawde pozostaje biala eh... jak w zyciu zamydlic.wybielic ,przekrecic.
Myslalam ,ze jednak nawet kanciasta dyskusja pozostanie , ale nie , pomylilam sie, zreszta czego moge sie spodziewac skoro i w realu tez tak sie robi .ktos powie ,ze to tylko forum blahy temat ,oczywiscie ale chodzi o sposob w jaki dziala sie potem jak jest cos niewygodne .
I jakosc tak smutno mi sie zrobilo ,ze wszedzie liczy sie to samo ,a nie to, co sie ma do powiedzenia i nie zwykly czlowiek ,szkoda ,wielka szkoda ,ale to jest moje zdanie i pozostane przy nim

A zamkniecie watku gdyby ktos to chcial zrobic nie wiele da niesmak pozostanie.

Edit
Niewygodne bo dotyczyly Moderatora
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW






Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2008-08-07 o 13:34
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 11:56   #64
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

ekstraaaaa !!!!! Cenzura wróciła !!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie są moje posty ? Gdzie prawo do wolnoscie słowa ? Gdzie poszanowanie praw według konstytucji ?

Nieładnie , nie spodziewałam się tego .

Tak było za komunizmu a nie powinno miec miejsca dziś .


P>S W takim razie proszę moderatora o usunięcie całego wątku bo to co teraz zostało niestety kupy się nie trzyma.

Choc jak widze do wczoraj mój wątek przejrzało około 1500 osób więc niesmak po tej sytuacji z czyszczeniem niewygodnych postów pozostanie nie tylko u mnie.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:27   #65
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Tulipanko, też nie złamałam regulaminu.

Przynajmniej nic o tym nie wiem. Nie zostało mi to w żaden sposób zakomunikowane.
Inne posty, także usunięte, też jego nie złamały.
I owszem, pamiętam je- Zuzi, Fawkes, napisane były według wszelkich zasad Wersalu, z zachowaniem uprzedzającej grzeczności.

I zostaliśmy postawieni w dziwacznej sytuacji.

Czyjeś wypowiedzi można ot, tak, do kosza wyrzucić.

Inne wypowiedzi się ceni- bo ta osoba zawsze pisze, co myśli.

E, już nie kończę. Nie napiszę, co myślę w tej chwili. Choć myślę brzydko.

Edit- o, widzę posty wróciły...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:38   #66
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Tak posty wróciły.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:44   #67
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Nie rozumiem dlaczego zostały usunięte te posty? Przecież to jest dyskusja w dodatku na temat. Nawet jeśli uczestniczy w niej moderator i ma odmienne zdanie - to ma do tego prawo!!! Wszystkie posty przywróciłam a modów perfumeryjnego proszę aby ingerencja w dyskusję nie szła zbyt daleko
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 13:47   #68
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego zostały usunięte te posty? Przecież to jest dyskusja w dodatku na temat. Nawet jeśli uczestniczy w niej moderator i ma odmienne zdanie - to ma do tego prawo!!! Wszystkie posty przywróciłam a modów perfumeryjnego proszę aby ingerencja w dyskusję nie szła zbyt daleko
Dziękuję Ago
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:49   #69
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego zostały usunięte te posty? Przecież to jest dyskusja w dodatku na temat. Nawet jeśli uczestniczy w niej moderator i ma odmienne zdanie - to ma do tego prawo!!! Wszystkie posty przywróciłam a modów perfumeryjnego proszę aby ingerencja w dyskusję nie szła zbyt daleko

Dziekuje Ago
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:59   #70
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

I bardzo SZEFOWEJ dziękujemy
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 14:20   #71
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Też się cieszę, że posty wróciły, przynajmniej teraz wiadomo, o co chodzi.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 14:36   #72
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Ok, więc tak - ja tylko poinformowałam, że zostały usunięte. Nie mam w zwyczaju ingerować w decyzje innego moderatora, więc ją tylko wyjaśniłam.

Po drugie - cenzura? Dziewczyny, nie przesadzajcie, proszę. Naprawdę myślicie, że jeszcze mamy zapędy ograniczania Wam wolności słowa? Wiecie ile by nam to czasu zajmowało?
Poza tym porównania do kumunizmu są, mimo zdaniem, bardzo nie na miejscu i szczerze mówiąc czuję się trochę dotknięta, ale trudno. Cóż zrobić.

Po trzecie - tak, zapewne większość z Was uważa, że ponieważ znam Szugar osobiście i bardzo Ją lubię, to na pewno nie wlepię jej kartki i będę traktować ulgowo. A więc nie. Myślę, że nawet gdybym wlepiła Jej stałego bana, to nadal by się do mnie odzywała, a poza tym... chciałam zauważyć, że nie raz i nie dwa wiele z Was było na granicy otrzymania jakiegoś ostrzeżenia i nadal ma czyste konto. Tak od dawna mamy na Perfumach, nie zauważyłyście? Czerwone i żółte kartki to ostateczność.
Pewnie lepiej by było, gdybym wypowiedziała się wcześniej, ale nie zawsze mam tyle czasu, żeby wszystko dokładnie przeczytać i napisać posta. Szczególnie, że na przykład zaraz wyjeżdżam, więc wszelkie przygotowania są dość czasochłonne.

Wiecie, był plus usunięcia tych postów - wątek mógł sobie dalej funkcjonować, każdy mógł sobie poczytać o rurkach i innych grzybkach (ja nie wiem, więc się nie wypowiadam na temat zgodności z prawdą owych informacji). W końcu przecież o to chodziło, żeby inni mogli czegoś się dowiedzieć. A tak trzeba go będzie zamknąć i spadnie sobie w otchłań forum. Ale każdy będzie mógł całość przeczytać. Nie wiem po co, ale będzie mógł.


Wasz niedobry mod, tulip
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 14:47   #73
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Niedobry modzie Tulipie.

Ja jednak jestem przywiązana do swoich pościków, może nie są zbyt odkrywcze, są krótkie i nieszczere ale moje. I cieszę się, że wróciły.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 14:58   #74
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ok, więc tak - ja tylko poinformowałam, że zostały usunięte. Nie mam w zwyczaju ingerować w decyzje innego moderatora, wiec ja tylko wyjasnilam.

Po trzecie - tak, zapewne większość z Was uważa, że ponieważ znam Szugar osobiście i bardzo Ją lubię, to na pewno nie wlepię jej kartki i będę traktować ulgowo. A więc nie. Myślę, że nawet gdybym wlepiła Jej stałego bana, to nadal by się do mnie odzywała, a poza tym... chciałam zauważyć, że nie raz i nie dwa wiele z Was było na granicy otrzymania jakiegoś ostrzeżenia i nadal ma czyste konto. Tak od dawna mamy na Perfumach, nie zauważyłyście? Czerwone i żółte kartki to ostateczność.
Nasz niedobry Modzie Tulip zgadzam sie z Toba ,ze nie sa kartki na perfumach naduzywane
Ale skoro nie Ty usunelas posty ,to ktos wczesniej do konca nie przemyslal swojej decyzji

A czemu watek ma byc zamkniety? nie moze funkcjonowac z przywroconymi postami?

Tulip przyjemnego ,spokojnego wypoczynku baw sie dobrze
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:00   #75
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

Po drugie - cenzura? Dziewczyny, nie przesadzajcie, proszę. Naprawdę myślicie, że jeszcze mamy zapędy ograniczania Wam wolności słowa? Wiecie ile by nam to czasu zajmowało?

Poza tym porównania do kumunizmu są, mimo zdaniem, bardzo nie na miejscu i szczerze mówiąc czuję się trochę dotknięta, ale trudno. Cóż zrobić.
Trzeba przyznac że tak to wyglądało . Usunięcie niewygodnych wypowiedzi - jak to inaczej nazwac bo powiem szczerze tylko to jedno określenie nasuwa mi się na myśl.

A co do porownania do komunizmu - dlaczego czujesz sie urażona zupełnie nie powinnaś - urażony powinien czuc sie ten kto ogranicza prawo do swobodnej wypowiedzi - tym bardziej że wypowiedzi te nikogo nie obrażały a tylko były niewygodne dla szugar . Nawet nie tyle niewygodne co mam wrażenie nie pozwalały jej postawic kropki nad i , tupnąc nogą i zakończyc dyskusję . Nawet w jednej ze swoich wypowiedzi zasugerowała zamknięcie wątku. Tu nawet przestało chodzic o te niesczęsne rurki i cały sens mojego wątku tylko o to ,że w pewnym momencie słowo moderatorki nie zostalo przyjęte jako święte i niektóre z nas miały czelnosc miec swoje własne zdanie a nawet wytknąc w Jej wypowiedziach pewną niekompetencję.

Dziewczyny dyskusję prowadziły kulturalnie i na poziomie. Nie używając słów głupi , durny , bzdurny itp A wystąpienia moderatora przykro mi to stwierdzic poziom rozmowy obniżyły do zera.

Jakoś tak na myśl mi sie nasuwa moja bratanica / 3 latka / która jak nic nie może wskorac to popada w histerię , tupie nogami i drze się w niebogłosy . Ale zupelnie nie wiem czemu mi się tak skojarzyło.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:19   #76
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ok, więc tak - ja tylko poinformowałam, że zostały usunięte. Nie mam w zwyczaju ingerować w decyzje innego moderatora, więc ją tylko wyjaśniłam.
Napisałaś, że zostały usunięte przez moderatorów. Zrozumiałam, że zrobiłyście to w porozumieniu ze sobą. A ponieważ Ty się wypowiedziałaś, to Ciebie zapytałam dlaczego posty nie łamiące regulaminu zostały usunięte.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Po drugie - cenzura? Dziewczyny, nie przesadzajcie, proszę. Naprawdę myślicie, że jeszcze mamy zapędy ograniczania Wam wolności słowa? Wiecie ile by nam to czasu zajmowało?
Tulipanko, wybacz, ale to co zostało zrobione w tym wątku wyglądało ni mniej ni więcej tylko na cenzurę. Zostały usunięte posty niewygodne dla szugarbejb.
Ja się poczułam cenzurowana i to bez powodu, bo moje posty nie łamały regulaminu.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Po trzecie - tak, zapewne większość z Was uważa, że ponieważ znam Szugar osobiście i bardzo Ją lubię, to na pewno nie wlepię jej kartki i będę traktować ulgowo. A więc nie. Myślę, że nawet gdybym wlepiła Jej stałego bana, to nadal by się do mnie odzywała, a poza tym... chciałam zauważyć, że nie raz i nie dwa wiele z Was było na granicy otrzymania jakiegoś ostrzeżenia i nadal ma czyste konto. Tak od dawna mamy na Perfumach, nie zauważyłyście? Czerwone i żółte kartki to ostateczność.
Nie wydaje mi się żeby szugarbejb zasłużyła na kartkę. Nie o to nam chodziło (przynajmniej mi nie o to chodziło, nie wiem jak innym ).
Co nie zmienia faktu, że jej wypowiedzi w tym wątku były niegrzeczne (przynajmniej niektóre), na co zwróciłyśmy uwagę, bo nam się to nie spodobało.
I tyle.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Wiecie, był plus usunięcia tych postów - wątek mógł sobie dalej funkcjonować, każdy mógł sobie poczytać o rurkach i innych grzybkach (ja nie wiem, więc się nie wypowiadam na temat zgodności z prawdą owych informacji). W końcu przecież o to chodziło, żeby inni mogli czegoś się dowiedzieć. A tak trzeba go będzie zamknąć i spadnie sobie w otchłań forum. Ale każdy będzie mógł całość przeczytać. Nie wiem po co, ale będzie mógł.
Ale dlaczego wątek miałby być zamknięty?
Cały czas toczy się w nim dyskusja, było nie było, na temat.
Jedni uważają, że warto sprawdzać mocowania rurek w perfumach, inni uważają, że nie. A to, że Ci inni nie potrafią tego wyrazić w sposób kulturalny, to już nie nasza wina.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:35   #77
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Jakoś tak na myśl mi sie nasuwa moja bratanica / 3 latka / która jak nic nie może wskorac to popada w histerię , tupie nogami i drze się w niebogłosy . Ale zupelnie nie wiem czemu mi się tak skojarzyło.
Ja też zupełnie nie wiem czemu...
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:38   #78
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się żeby szugarbejb zasłużyła na kartkę. Nie o to nam chodziło (przynajmniej mi nie o to chodziło, nie wiem jak innym ).

to chyba moment ,w ktorym ja sie powinnam wypowiedziec, gdyz to ja chcialam aby szugar dostala kartke.
.. "chcialam" glupio troche zabrzmialo, bo jakos specjalnie mi nie zalezy aby ktokolwiek kartki dostawal, jednak biorac pod uwage, ze inne osoby za podobne wypowiedzi kartki dostawaly wydawalo mi sie, ze idac droga sprawiedliwosci szugar rowniez powinna owa kartke dostac.
perfumy to podforum wizazu, i obowiazuje tu taki sam regulamin jak na calym wizazu.
A to oznacza, ze kartka powinna zostac przyznana.

tyle z mojej strony. Szugar kartki nie dostala, coz, bywa

specjalnie emocjonowac sie tym nie bede


i tym zakanczam moj wywod o tej sprawie. absolutnie nie uwazam, zeby zamykac ten watek bo moze sie przydac wielu osobom, ktore chetnie wypowiedza sie na temat watku ( mam nadzieje, ze w sposob kulturalny ;p).
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 16:43   #79
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

fajnie ze jednak wszystko co sie tu powiedzialo, zostalo przywrocone. szkoda tylko jednego, ze w pewien sposob, mozna bylo odczuc ze nie kazdy jest tutaj rowno traktowany. przynajmniej przez moment ja widzialam to dosc wyraznie i przez to ze niewygodne posty bylej juz moderatorki zostaly usuniete i przez to, ze jesli inne uzytkowniczki za podobne wypowiedzi dostawaly kartki to kazda powinna bez wzgledu na to kim jest na forum. nie chodzi mi o to ze wymagam kartki dla szugar, bo to akurat mnie nie obchodzi czy bedzie ja miala czy nie, ja sobie w pewien sposob niestety wyrobilam poglada na temat jej osoby poprzez jej wlasne wypowiedzi i tyle. Nie kazdy na tym forum musi byc przesympatyczny i mily, kazdego jednak obowiazuja zasady dobrego wychowania i SZACUNKU DLA POGLADOW INNYCH.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 18:34   #80
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
ekstraaaaa !!!!! Cenzura wróciła !!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie są moje posty ? Gdzie prawo do wolnoscie słowa ? Gdzie poszanowanie praw według konstytucji ?

Nieładnie , nie spodziewałam się tego .

Tak było za komunizmu a nie powinno miec miejsca dziś .
Aaaaaaa, bo padnę Uwielbiam Ciebie czytać


Bosz, emocjonujecie się tą kartką dla mnie strasznie. Zamiast zgłosić "zły post" i tyle, to najpierw piszecie, że każdy inny dostałby kartkę, ale w sumie wam wszystko jedno czy ja dostanę, a tak w ogóle to nikt żadnych kartek nie chce.

A najlepsza w tym wszystkim jest moja niekompetencja
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 19:39   #81
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

szugar, a skad wiesz,ze nikt ZP nie zglosil?

poza tym, jak mowilam juz wczesniej :

uwazam,ze powinnas dostac kartke, ale nie placze z tego powodu, iz jej nie dostalas;p nie podchodze zbyt emocjonalnie do forum ;p
aczkolwiek uwazam, ze te kartke dostac powinnas, bo powinno byc sprawiedliwie. A czemu tej kartki nie dostalas?
nie mam zieeeelonego pojecia.

i koncze juz, bo kunca nie widac;p
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 20:21   #82
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

To ja wykazałam się głupotą i usunęłam posty - wątek jest na temat rozpoznawania oryginalności perfum - skutecznego czy nie - to inna kwestia - zrobiła się z tego dyskusja i pouczanie użytkowniczek przez użytkowniczki, jeden wielki off top, a myślałam, że wątek może się komuś przydać i próbowałam go nieudolnie "oczyścić" - nie ocenzurować. Chciałam dobrze, wyszło jak zwykle

Wymieniłyśmy z AgąZ kilka pw na ten temat...

Czuję się idiotką wszechczasów, przepraszam, biję się w piersi i przysięgam, że to ostatni raz.

Jeśli uważacie, że nie nadaję się na moda to dajcie znać na pw, czy tu, czy jak kto chce, to się podam do dymisji. Głupio mi przeokrutnie

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko krótki moderatorski staż, ale to kiepskie wytłumaczenie
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 20:31   #83
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Aaaaaaa, bo padnę Uwielbiam Ciebie czytać


Bosz, emocjonujecie się tą kartką dla mnie strasznie. Zamiast zgłosić "zły post" i tyle, to najpierw piszecie, że każdy inny dostałby kartkę, ale w sumie wam wszystko jedno czy ja dostanę, a tak w ogóle to nikt żadnych kartek nie chce.

A najlepsza w tym wszystkim jest moja niekompetencja

Cieszę się że sprawiłam Ci odrobinę przyjemności. Tylko nie padaj zbyt mocno.

A co do kompetencji czy też jej braku - to chyba sama wiesz ze że zabrnęłaś w tak zwany kozi róg i ciężko Ci z niego wyjśc.

Co do kartek lub ich braku to chyba nnie o to w tym wszystkim chodzi i te bardziej kompetentne osoby doskonale wiedzą w czym rzecz.


A co do drwin z Twojej strony na temat moich wypowiedzi to po prostu tak jak napisałam wcześniej - Twoje musi byc na wierzchu bo jak nie to ........ przeczytaj kilka postów wyzej . A jak sie nie domyślisz to trudno ...........
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 20:32   #84
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
To ja wykazałam się głupotą i usunęłam posty - wątek jest na temat rozpoznawania oryginalności perfum - skutecznego czy nie - to inna kwestia - zrobiła się z tego dyskusja i pouczanie użytkowniczek przez użytkowniczki, jeden wielki off top, a myślałam, że wątek może się komuś przydać i próbowałam go nieudolnie "oczyścić" - nie ocenzurować. Chciałam dobrze, wyszło jak zwykle

Wymieniłyśmy z AgąZ kilka pw na ten temat...

Czuję się idiotką wszechczasów, przepraszam, biję się w piersi i przysięgam, że to ostatni raz.

Jeśli uważacie, że nie nadaję się na moda to dajcie znać na pw, czy tu, czy jak kto chce, to się podam do dymisji. Głupio mi przeokrutnie

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko krótki moderatorski staż, ale to kiepskie wytłumaczenie
No to wszystko się wyjaśniło, kto się w wycinanki bawi
Według mnie cięcie postów tak, że nie ma po nich potem śladu do niczego dobrego nie prowadzi. Lepiej chyba interweniować, upomnieć czy coś w ten deseń.
No, ale to moje zdanie
To ja poprosiłam Agę o interwencję i cieszę się, że zareagowała tak, jak zareagowała. Bo dzięki temu mamy jasność, że takie działania wcale nie są dobre i nie powinny mieć miejsca.

Po Twoim poście wiem już, że zamiary miałaś dobre
I nawet głupot nie pisz - oczywiście, że nadajesz się na moda. Każdy się przecież może pomylić, zwłaszcza jeśli dopiero zaczyna
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 20:40   #85
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
To ja wykazałam się głupotą i usunęłam posty - wątek jest na temat rozpoznawania oryginalności perfum - skutecznego czy nie - to inna kwestia - zrobiła się z tego dyskusja i pouczanie użytkowniczek przez użytkowniczki, jeden wielki off top, a myślałam, że wątek może się komuś przydać i próbowałam go nieudolnie "oczyścić" - nie ocenzurować. Chciałam dobrze, wyszło jak zwykle

Wymieniłyśmy z AgąZ kilka pw na ten temat...

Czuję się idiotką wszechczasów, przepraszam, biję się w piersi i przysięgam, że to ostatni raz.

Jeśli uważacie, że nie nadaję się na moda to dajcie znać na pw, czy tu, czy jak kto chce, to się podam do dymisji. Głupio mi przeokrutnie

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko krótki moderatorski staż, ale to kiepskie wytłumaczenie
truskawko , wątki usunęłas i je przywrociłas. To ładnie z Twojej strony. Ale jeszcze ładniej że potrafisz się powstrzymac od komentarzy takich jakie serwowała nam szugar . Do tego nie jest potrzebny długi staż , ani zresztą nijaki. Do tego potrzebne jest po prostu dobre wychowanie i wysoka kultura osobista. Ty takową posiadasz , nie targają Tobą dziecinne emocje. Bo przecież na tym forum są rózne dziewczyny - młodziutkie wchodzące dopiero w życie i te jak ja ze sporym już bagażem życiowych doświadczeń ale daję sobie rękę uciąc żadne nie pozwolą się wodzic za nos i na pewno nie bedą tańczyc tak jak zagra szugar.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:14   #86
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Truskawko nie myli sie ten kto nic nie robi ,ale nie kazdy potrafi sie przyznac do bledu.
Tak jak juz napisaly dziewczyny nie staz jest wazny a kultura osobista ,a Ty ja masz i wiele innych zalet wiec nawet nie mysl o tym zeby zrezygnowac z moderowania
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:21   #87
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Tulip przyjemnego ,spokojnego wypoczynku baw sie dobrze
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
to(...) jednak biorac pod uwage, ze inne osoby za podobne wypowiedzi kartki dostawaly wydawalo mi sie, ze idac droga sprawiedliwosci szugar rowniez powinna owa kartke dostac.
perfumy to podforum wizazu, i obowiazuje tu taki sam regulamin jak na calym wizazu.
A to oznacza, ze kartka powinna zostac przyznana.

tyle z mojej strony. Szugar kartki nie dostala, coz, bywa
powtórzę - masz opcję "Zły Post" i jeśli tak uważałaś, to jest to sposób na wyrażenie takiej opinii

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Czuję się idiotką wszechczasów, przepraszam, biję się w piersi i przysięgam, że to ostatni raz.
Myślę, że nie musisz tak się czuć i uważam, że zdejmowanie Cię z funkcji moderatora wcale nie jest konieczne, pożądane i jest to pomysł nietrafiony
Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Po Twoim poście wiem już, że zamiary miałaś dobre
A wcześniej uważałaś, że jest inaczej, tak...?
Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
truskawko , wątki usunęłas i je przywrociłas. To ładnie z Twojej strony. Ale jeszcze ładniej że potrafisz się powstrzymac od komentarzy takich jakie serwowała nam szugar . Do tego nie jest potrzebny długi staż , ani zresztą nijaki. Do tego potrzebne jest po prostu dobre wychowanie i wysoka kultura osobista. Ty takową posiadasz , nie targają Tobą dziecinne emocje. Bo przecież na tym forum są rózne dziewczyny - młodziutkie wchodzące dopiero w życie i te jak ja ze sporym już bagażem życiowych doświadczeń ale daję sobie rękę uciąc żadne nie pozwolą się wodzic za nos i na pewno nie bedą tańczyc tak jak zagra szugar.
A wiesz, że w tym momecie możnaby uznać, że właśnie zarzuciłaś Szugar brak wychowania i kultury osobistej?
Nie piszę tego, żeby Cię oskarżać ani żeby bronić kogoś, tylko po to, żeby zwrócić uwagę, że słowa można w bardzo łatwy sposób zinterpretować na swoją korzyść.

Mam nadzieję, że to koniec dyskusji.
Dlaczego bym zamknęła ten wątek? Bo ciągnie się bardzo długi OT i zazwyczaj takie wątki były zamykane... Jeśli Wam zależy na jego istnieniu, mogę zostawić, tylko trzymajcieże się tematu!
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:24   #88
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

A wcześniej uważałaś, że jest inaczej, tak...?
A wcześniej nie wiedziałam co mam myśleć, dlatego zapytałam w tym wątku dlaczego posty zostały usunięte. Proste.
Zapytałam - dostałam odpowiedź - sprawa wyjaśniona

I jest jeszcze jeden dobry aspekt tego wątku, wiadomo już, że wycinanie postów nie jest żadnym rozwiązaniem.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:32   #89
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
dziękuję



A wiesz, że w tym momecie możnaby uznać, że właśnie zarzuciłaś Szugar brak wychowania i kultury osobistej?
Nie piszę tego, żeby Cię oskarżać ani żeby bronić kogoś, tylko po to, żeby zwrócić uwagę, że słowa można w bardzo łatwy sposób zinterpretować na swoją korzyść.
Nie bylo to w zadnym razie napisane aby kogokolwiek obrazic .Jestem jak najdalej od wyrażania takich opinii o innych. Ale uważam, ze swoją napastliwością zdrowo przesadziła . I komentarze w typie - durne ,głupie , bzdurne nie bardzo uchodzą komuś kto uważa sie za osobę godną zaufania.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 22:07   #90
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Więc uważam, iż każda teoria rurkowa, materiałowa, sprężynkowa itp. jest po prostu absurdalna i mnie śmieszy. Należy przede wszystkim sprawdzać numery i kupować w sprawdzonych miejscach, a już chyba szczególnie prezenty. Oczywiście moim zdaniem.
ja przepraszam ,że się czepiam ale tak mnie jeszcze nurtuje powyższe zdanie i to jak ono się ma do ponad tysiąca wpisów i ponad trzydziestu ośmiu tysięcy przeglądających w wątku " Oryginal czy podróbka " na tym forum. Tam przeważnie są dywagacje na temat rurek , korków , napisów , butelek , nalepek , opakowań i moim zdaniem nie ma w nich nic aburdalnego i śmiesznego. I dla Wizażanek , które mają wątpliwości co do danego fakonu perfum są tam rady bezcenne.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 23:45:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.