Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 19:16   #2761
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mam pytanie z innej beczki. Mialyscie tak po jakiś mineralach ze wysypalo Wam twarz albo pojawiło się dużo zapchanych porów? Mam po obu stronach twarzy, na policzkach wagry które czuć pod palami jak taka kaszke na twarzy. I to akurat na wysokości nakladanego różu
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 19:19   #2762
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki. Mialyscie tak po jakiś mineralach ze wysypalo Wam twarz albo pojawiło się dużo zapchanych porów? Mam po obu stronach twarzy, na policzkach wagry które czuć pod palami jak taka kaszke na twarzy. I to akurat na wysokości nakladanego różu
Mnie delikatnie zapycha Amazon Gold, jesli uzywam go zbyt długo.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 19:27   #2763
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Mnie delikatnie zapycha Amazon Gold, jesli uzywam go zbyt długo.
Ja właśnie nie potrafię umiejscowić początku w czasie ale najczesniej używam na policzki róż Lily Lolo...
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 19:42   #2764
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie potrafię umiejscowić początku w czasie ale najczesniej używam na policzki róż Lily Lolo...
Odstaw na jakis czas, nie ma innej metody zweryfikowania czy to roz LL jest sprawcą.
Mnie czasami po rozu LL lekko mrowią policzki, ale poza tym nic sie nie dzieje.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 19:40   #2765
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki. Mialyscie tak po jakiś mineralach ze wysypalo Wam twarz albo pojawiło się dużo zapchanych porów? Mam po obu stronach twarzy, na policzkach wagry które czuć pod palami jak taka kaszke na twarzy. I to akurat na wysokości nakladanego różu
Ja miałam tak tylko po podkłądzie Annabelle Minerlas kryjącym. Ciągle małe, upierdliwe krostki. Teraz używam Neauty i nie mam problemu.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 22:17   #2766
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, co mnie mogło zapchać w primerze Amilie? Krzemionka? Od kiedy używam, całe czoło mam w drobnych krostkach (tylko tam aplikuję) i jestem zrozpaczona, bo makijaż się na tym primerze trzymał perfekcyjnie. Czy to znaczy, że powinnam krzemionki unikać? W takim razie co kupić, żeby było mineralne?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Sprawdziłam skład podkładu Pixie, tam też jest krzemionka, a ten podkład nigdy mnie nie zapchał. Co zatem mogło zaszkodzić? Macie jakieś pomysły?
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 18:41   #2767
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co mnie mogło zapchać w primerze Amilie? Krzemionka? Od kiedy używam, całe czoło mam w drobnych krostkach (tylko tam aplikuję) i jestem zrozpaczona, bo makijaż się na tym primerze trzymał perfekcyjnie. Czy to znaczy, że powinnam krzemionki unikać? W takim razie co kupić, żeby było mineralne?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Sprawdziłam skład podkładu Pixie, tam też jest krzemionka, a ten podkład nigdy mnie nie zapchał. Co zatem mogło zaszkodzić? Macie jakieś pomysły?
Być może za duża ilość krzemionki razem, hm.
W primerze Amilie może być sporo tej krzemionki, na pewno więcej niż w podkładzie Pixie. Mogło wszystko razem się skomasować.
Możesz spróbować go jeszcze rozcieńczyć np. dodając mikę.

Ja jak nakładałam za dużo primera z krzemionką czy pudru bambusowego (pod i na i ew między nimi Pixie AG) to mnie mrowiło.
Sam podkład Pixie nie stanowił problemu.

Inne primery to np. dry flo, puder ryżowy, puder jedwabny.
Z Ecolore puder wykończeniowy i matujący. LL flawless matte.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 20:30   #2768
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Być może za duża ilość krzemionki razem, hm.
W primerze Amilie może być sporo tej krzemionki, na pewno więcej niż w podkładzie Pixie. Mogło wszystko razem się skomasować.
Możesz spróbować go jeszcze rozcieńczyć np. dodając mikę.

Ja jak nakładałam za dużo primera z krzemionką czy pudru bambusowego (pod i na i ew między nimi Pixie AG) to mnie mrowiło.
Sam podkład Pixie nie stanowił problemu.

Inne primery to np. dry flo, puder ryżowy, puder jedwabny.
Z Ecolore puder wykończeniowy i matujący. LL flawless matte.
Bardzo dziękuję za odpowiedź Właśnie przyszło mi do głowy, że nakładam chyba tego pudru za dużo, zupełnie niepotrzebnie, za to w imię tak zwanej pewności muszę ograniczyć ilość i sprawdzić, czy będzie poprawa. Jeśli nie będzie, zacznę szukać czegoś dobrego na nowo.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 21:30   #2769
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź Właśnie przyszło mi do głowy, że nakładam chyba tego pudru za dużo, zupełnie niepotrzebnie, za to w imię tak zwanej pewności muszę ograniczyć ilość i sprawdzić, czy będzie poprawa. Jeśli nie będzie, zacznę szukać czegoś dobrego na nowo.
Jeszcze możesz spróbować nie nakładać primera pod tylko na podkład i zobaczyć efekty.
Być może po prostu Twoja skóra reaguje z nim i nie będzie problemu jak nałożysz na podkład.
Może być tak, że wersja z pod i na się nie sprawdzi- wtedy pozostaje tylko kombinować z czymś nowym.

Zastanów się czy może to nie kwestia zjedzenia czegoś- wysypało Cię po tym.
I pielęgnacji- jakieś nowe kremy, toniki, żele itp.

Nie wiem czy nie lepiej by było odstawić na jakiś czas krzemionkę i wyleczyć kaszkę. Potem powrócić i zobaczyć czy pojawiają się na nowo.

Niektóre z dziewczyn pisały o oczyszczaniu cery. Po jakimś czasie efekty specjalne znikały.

Jak widać mineralne też może podrażniać Zresztą czysta natura też
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 06:08   #2770
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Na kaszke mogę polecić olejek herbaciany. Na zwilzony płatek kosmetyczny nakrop 1 lub 2 krople i przejrzyj zmienione miejsca na twarzy. Mi zaczęło pomagac. Najlepiej na noc. Żadnego kremu na to. Dobre jest też serum z bielendy do skóry zanieczyszczonej. Ale oni bardziej do rozswietlenia cery. U mnie nie radzili sobie z kaszka.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 16:16   #2771
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jeszcze możesz spróbować nie nakładać primera pod tylko na podkład i zobaczyć efekty.
Być może po prostu Twoja skóra reaguje z nim i nie będzie problemu jak nałożysz na podkład.
Może być tak, że wersja z pod i na się nie sprawdzi- wtedy pozostaje tylko kombinować z czymś nowym.

Zastanów się czy może to nie kwestia zjedzenia czegoś- wysypało Cię po tym.
I pielęgnacji- jakieś nowe kremy, toniki, żele itp.

Nie wiem czy nie lepiej by było odstawić na jakiś czas krzemionkę i wyleczyć kaszkę. Potem powrócić i zobaczyć czy pojawiają się na nowo.

Niektóre z dziewczyn pisały o oczyszczaniu cery. Po jakimś czasie efekty specjalne znikały.

Jak widać mineralne też może podrażniać Zresztą czysta natura też
Spróbowałam wczoraj i dziś nałożyć na podkład, ale niestety wtedy primer nie spełnia swojej funkcji i podkład osadza się w zmarszczkach
Już to sprawdzałam - tyle że w dalszym ciągu nakładałam dużo. Po odstawieniu pudru było lepiej, później nagle gorzej, gdy znowu zaczęłam używać. Więc to ewidentnie wina Amilie
Oczyszczać staram się wystarczająco, ale zastanowię się nad zmianą w celu sprawdzenia, co będzie dalej


Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Na kaszke mogę polecić olejek herbaciany. Na zwilzony płatek kosmetyczny nakrop 1 lub 2 krople i przejrzyj zmienione miejsca na twarzy. Mi zaczęło pomagac. Najlepiej na noc. Żadnego kremu na to. Dobre jest też serum z bielendy do skóry zanieczyszczonej. Ale oni bardziej do rozswietlenia cery. U mnie nie radzili sobie z kaszka.
Dziękuję, niestety u mnie olejek herbaciany nic nie daje.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 17:32   #2772
pelota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej miałam to samo, odstawilam na tydzień wszystko mineralne (Clare Blanc) plus krzemionkę czystą, którą miałam jako bazę. Zrobiłam niedawno drugie podejście ale bez krzemionki i na razie jest ok.
pelota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 20:04   #2773
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Spróbowałam wczoraj i dziś nałożyć na podkład, ale niestety wtedy primer nie spełnia swojej funkcji i podkład osadza się w zmarszczkach
Już to sprawdzałam - tyle że w dalszym ciągu nakładałam dużo. Po odstawieniu pudru było lepiej, później nagle gorzej, gdy znowu zaczęłam używać. Więc to ewidentnie wina Amilie
Oczyszczać staram się wystarczająco, ale zastanowię się nad zmianą w celu sprawdzenia, co będzie dalej



Dziękuję, niestety u mnie olejek herbaciany nic nie daje.
Z tym oczyszczaniem to mi chodziło, że twarz się oczyszcza przez wysyp, najpierw gorzej, a potem lepiej ( to w teorii)

O dobroczynnym działaniu na krostki to czytałam, że dobry jest olejek pichtowy.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 23:24   #2774
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki. Mialyscie tak po jakiś mineralach ze wysypalo Wam twarz albo pojawiło się dużo zapchanych porów? Mam po obu stronach twarzy, na policzkach wagry które czuć pod palami jak taka kaszke na twarzy. I to akurat na wysokości nakladanego różu
A u mnie taka "kaszka" od kilku lat towarzyszy policzkom (ale u mnie przy żuchwie) i bladego nie mam pojęcia czym jest spowodowana. Na pewno nie minerałami... Kiedys niby mialam wystrzegac sie wiekszych ilosci pomidorow i kurzych jajek, ale to "uczulenie" mi minelo, a teraz nawet po duzych ilosciach ww produktow kaszka sie nie nasila. Wiecie, to taka kaszka jak na rękach ma wiele dziewczyn

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Na kaszke mogę polecić olejek herbaciany. Na zwilzony płatek kosmetyczny nakrop 1 lub 2 krople i przejrzyj zmienione miejsca na twarzy. Mi zaczęło pomagac. Najlepiej na noc. Żadnego kremu na to.
Super... dzieki! Wyprobuje
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:50   #2775
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Króciutkie info dla gadżeciar: obecnie w Biedronce w ramach tygodnia portugalskiego dostepny jest krem katalonski (cos jak creme brulee, pycha!) w rewelacyjnym ceramicznym sloiczku, ktory jest idealny do nabierania minerałów. 3 w 1: smaczne, praktyczne i estetyczne, a to wszysko za 3,49 zł. Tylko niestety krem ma duzo kalorii 😝
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:51   #2776
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A to fotka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20160606_215929.JPG (25,8 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-06-06 o 21:06
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 12:28   #2777
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Króciutkie info dla gadżeciar: obecnie w Biedronce w ramach tygodnia portugalskiego dostepny jest krem katalonski (cos jak creme brulee, pycha!) w rewelacyjnym ceramicznym sloiczku, ktory jest idealny do nabierania minerałów. 3 w 1: smaczne, praktyczne i estetyczne, a to wszysko za 3,49 zł. Tylko niestety krem ma duzo kalorii 😝
nie mogłam znaleźć w mojej biedronce tego kremu ale wzięłam jogurciki w szklanych słoiczkach nie wiem czy przydadzą się do minerałów ale pewnie spróbuję, bo w moim obecnym sporo proszku rozpyla się dookoła przy wcieraniu w pędzel..
miód lawendowy jest
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 12:50   #2778
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A ja znowu odkopalam mineraly. W tym roku na lato nie rezygnuje z kwasow, mam tonik z Norela z 5 % kwasem migdalowym, uzywam kremu ochronnego Pharmacerisa i na to ...podklady z Clair. One wygladaja najpiekniej ze wszystkich mineralow, ktore posiadam
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 14:40   #2779
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
nie mogłam znaleźć w mojej biedronce tego kremu ale wzięłam jogurciki w szklanych słoiczkach nie wiem czy przydadzą się do minerałów ale pewnie spróbuję, bo w moim obecnym sporo proszku rozpyla się dookoła przy wcieraniu w pędzel..
miód lawendowy jest
W gazetce przy tym produkcie jest adnotacja, ze dostepny jest tylko w wybranych sklepach. Ten garnuszek ma idealną wysokość do nabierania podkladu, bo nic sie nie pyli na zewnątrz. I wyglada pieknie.
Widzialam te jogurty i nawet sie nad nimi zastanawiałam, ale wydaly mi sie za wąskie.
Dobre moglyby byc rowniez takie ceramiczne kokilki do zapiekania np. z Ikei.
Takie szklane czy ceramiczne naczynia mają tę zaletę, że są bardziej higieniczne niz plastikowe wieczka.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja znowu odkopalam mineraly. W tym roku na lato nie rezygnuje z kwasow, mam tonik z Norela z 5 % kwasem migdalowym, uzywam kremu ochronnego Pharmacerisa i na to ...podklady z Clair. One wygladaja najpiekniej ze wszystkich mineralow, ktore posiadam
U mnie w lecie sprawdza sie LL i Clair wlasnie.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-06-07 o 14:47
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 14:59   #2780
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
W gazetce przy tym produkcie jest adnotacja, ze dostepny jest tylko w wybranych sklepach. Ten garnuszek ma idealną wysokość do nabierania podkladu, bo nic sie nie pyli na zewnątrz. I wyglada pieknie.
Widzialam te jogurty i nawet sie nad nimi zastanawiałam, ale wydaly mi sie za wąskie.
Dobre moglyby byc rowniez takie ceramiczne kokilki do zapiekania np. z Ikei.
Takie szklane czy ceramiczne naczynia mają tę zaletę, że są bardziej higieniczne niz plastikowe wieczka.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------



U mnie w lecie sprawdza sie LL i Clair wlasnie.
Mam teraz szklany słoiczek po creme brulee z lidla, na początku byłam z niego bardzo zadowolona ale teraz widzę wady - jest niski i niektóre minerały mocno pylą, proszek osadza się też w załamaniach na brzegu w środku. Potrzebowałabym czegoś wyższego i "obłego" ten słoik z biedrony wygląda idealnie, muszę wybrać się do innego sklepu chyba
Słoiczek po jogurcie wypróbuję ale zapowiada się słabo, mało miejsca na porządne zamieszanie pędzlem
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:00   #2781
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jal dojadę do domu, to zrobię zdjęcie porównawcze słoiczków, które mam.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:24   #2782
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja to już od dłuższego czasu szukam miseczki, która byłaby idealnie okrągła na dnie, bez tych załamań, ale na razie bezskutecznie Minerały sypię do głębokiej pokrywki po pudrze, ale też jest kanciasta w środku
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 18:39   #2783
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Na zdjęciach od lewej: ceramiczny sloiczek kupiony ostatnio w Biedronce (idealny), szklany sloiczek po creme brulee z Biedronki (w zestawie byly 4, bardzo dobry do mineralow, lekki i ma zaokraglone polaczenie scianki ze spodem), szklany sloiczek po cremee brulee z Lidla (do minerałów za niski i spod ma za dużą średnicę).
W Biedronce oferty sie powtarzają, więc na pewno bedzie mozna coś takiego jeszcze kupić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465320820629.jpg (49,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465321068249.jpg (56,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465321115461.jpg (60,2 KB, 15 załadowań)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 18:53   #2784
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Na zdjęciach od lewej: ceramiczny sloiczek kupiony ostatnio w Biedronce (idealny), szklany sloiczek po creme brulee z Biedronki (w zestawie byly 4, bardzo dobry do mineralow, lekki i ma zaokraglone polaczenie scianki ze spodem), szklany sloiczek po cremee brulee z Lidla (do minerałów za niski i spod ma za dużą średnicę).
W Biedronce oferty sie powtarzają, więc na pewno bedzie mozna coś takiego jeszcze kupić.
dzięki może uda mi się jeszcze upolować ten biedronkowy
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:38   #2785
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Chce Wam się tak dziewcyzny kombinować z tymi "słoikami"? Ja mieszam podkład na wieczku od danego podkładu, gdy jest za male to nasypuje do wieczka po podkładzie z LL. Mnie się tam nic nie pyli
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:41   #2786
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mnie sie chce, nawet nie ze względu na pylenie, ale ze względów higienicznych i estetycznych.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 06:04   #2787
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mnie też się chce dla mnie to wygodniejsze, łatwiej doczyścić szklany słoiczek niż wieczko w Pixie poza tym sprawdza się przy zużywaniu próbek podkładów czy róży
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 07:17   #2788
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Też wolę pojemniczek, od kilku lat mam ceramiczną, niewielką miseczkę - jest idealna do sypania podkładów, róży, pudrów i wszystkiego co sypkie :P To już nierozłączny element w moim makijażu

Ten słoiczek po kremie z biedronki bardzo fajny i gustowny Jak się natknę, to chyba wezmę
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 08:17   #2789
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;61444591]Ja to już od dłuższego czasu szukam miseczki, która byłaby idealnie okrągła na dnie, bez tych załamań, ale na razie bezskutecznie Minerały sypię do głębokiej pokrywki po pudrze, ale też jest kanciasta w środku [/QUOTE]
Nie jest może idealnie okrągła, ale mocno zaokrąglona w środku na dole , nie ma rowków i wg mnie jest super. Ceramiczna miseczka po... świeczce zapachowej Ikea DRÖMLIK. . Do wszelkich pudrów rewelacja.
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 08:34   #2790
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Nie jest może idealnie okrągła, ale mocno zaokrąglona w środku na dole , nie ma rowków i wg mnie jest super. Ceramiczna miseczka po... świeczce zapachowej Ikea DRÖMLIK. . Do wszelkich pudrów rewelacja.
To taki komplet z rozami? A jaką ma średnicę miseczka?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.