Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 18:43   #1
Enya21
Przyczajenie
 
Avatar Enya21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Wink

Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)


Hej. Zapraszam do podzielenia się opiniami o świeczkach przeznaczonych do masażu i pielęgnacji ciała. To ostatnia nowość i myślę, że hit na rynku kosmetycznym. Podgrzana świeczka zamienia się w ciepły i pachnący olejek. Ja osobiście zamówiłam świeczki kokosowo-waniliowe w naturalnym kokosach..
są cudowne, skóra po rozmasowaniu jest niesamowita..
jeszcze gdy macie kogoś, kto Was pomasuje - zdecydowanie polecam!
poniżej zdjęcie moich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a małe.jpg (39,4 KB, 21 załadowań)
Enya21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 17:41   #2
Misiulinka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

Na masaż woskiem ze świecy chodzę od ok 3 lat także nie jest to nowość. Choć muszę przyznać że te z Twojego zdjęcia wyglądają apetycznie Moja Pani masażystka często podróżuje po świecie i zwozi takie cudeńka dla swoich klientek. Ostatnio zamiast wosku świecy wybierałam naturalne masełka z brokatem które były roztapiane w specjalnym kominku. Skóra nawilżona i te delikatne drobinki pięknie rozświetlały takie rarytasy w połączeniu z masażem Tajskim naładowały mnie na cały tydzień pracy. Ah ze mnie już taka „gadżeciara”
Misiulinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 17:25   #3
ballade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 20
Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

Niedawno zainteresowałam się świecami do masażu pod kątem wieczoru z TŻ Po sprawdzeniu w necie jakichś tam informacji postanowiłam spróbować i teraz czekam na przesyłkę.
Nie czuję się jednak pewnie w kwestii używania jej... I chodzi mi bardziej o sposób masowania, a nie obsługi świecy, bo to mam nadzieję jakoś ogarnę.
Macie może jakieś doświadczenia z tym rodzajem masażu?
Czy masować tak jak normalnym olejkiem, czy raczej delikatnie? I czy są jakieś części ciała, które należy omijać?
Nie zależy mi tu na próbie profesjonalnego masażu, bo tego oczywiście nie potrafię, ale chciałabym jak najlepiej wykorzystać tę świecę.
ballade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 11:18   #4
Lolkaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

Cytat:
Napisane przez ballade Pokaż wiadomość
Niedawno zainteresowałam się świecami do masażu pod kątem wieczoru z TŻ Po sprawdzeniu w necie jakichś tam informacji postanowiłam spróbować i teraz czekam na przesyłkę.
Nie czuję się jednak pewnie w kwestii używania jej... I chodzi mi bardziej o sposób masowania, a nie obsługi świecy, bo to mam nadzieję jakoś ogarnę.
Macie może jakieś doświadczenia z tym rodzajem masażu?
Czy masować tak jak normalnym olejkiem, czy raczej delikatnie? I czy są jakieś części ciała, które należy omijać?
Nie zależy mi tu na próbie profesjonalnego masażu, bo tego oczywiście nie potrafię, ale chciałabym jak najlepiej wykorzystać tę świecę.
Cześć, ja masaż świecą poznałam w listopadzie, pojechaliśmy do SPA, dwa łóżka, jedno pomieszczenie i masaż...cieplutkim olejkiem. Wróciliśmy i wciąż rozprawialiśmy, że taki masaż byłby cudowny, ale tylko we dwoje, wpisałam w google świece do masażu warszawa i tak kupiłam swoją osobistą świecę. Pani która mi ją wręczała, dodała, że nie ma miejsca na ciele, którego nie można potraktować ciepłym olejkiem świecy, rozbudziło to zmysły- wieczór należał do nas!!

Odpaliliśmy świecę, niecierpliwie czekaliśmy aż się rozpuści, trwało to ok 15 min, w pokoju unosił się zapach dyniowego ciasteczka (do dziś t mooj ulubiony zapach swiec do masażu) następnie zgasiliśmy płomień, przerażeni, że się poparzymy(nic podobnego!) odczekalismy kilka minut i zaczęliśmy najcudowniejszy wieczór we dwoje w naszej 9 letniej kadencji. dużą 200 ml świecę kupiłam za 50 zł, jest bardzo bardzo wydajna! Oprócz igraszek, używam jej po kąpieli jak balsamu.
POLECAM DZIEWCZYNY, TO BARDZO ROZKOSZNE!
Lolkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 09:19   #5
brzozka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

Cytat:
Napisane przez ballade Pokaż wiadomość
Niedawno zainteresowałam się świecami do masażu pod kątem wieczoru z TŻ Po sprawdzeniu w necie jakichś tam informacji postanowiłam spróbować i teraz czekam na przesyłkę.
Nie czuję się jednak pewnie w kwestii używania jej... I chodzi mi bardziej o sposób masowania, a nie obsługi świecy, bo to mam nadzieję jakoś ogarnę.
Macie może jakieś doświadczenia z tym rodzajem masażu?
Czy masować tak jak normalnym olejkiem, czy raczej delikatnie? I czy są jakieś części ciała, które należy omijać?
Nie zależy mi tu na próbie profesjonalnego masażu, bo tego oczywiście nie potrafię, ale chciałabym jak najlepiej wykorzystać tę świecę.
Tak jak normalnym olejkiem, ale nie lejesz olejku tego ze świeczki na ciało, tylko sobie na ręce. Nie ma części ciała, które trzeba omijać (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo).

Co do samych świeczek moim zdaniem super. Też mieliśmy z TŻ taką świecę, kupiliśmy u znajomego, który się zajmuje masażem (a na jednym z wyjazdów integracyjnych robil nam "szkolenie" z masażu ). Lepsze niż zwykłe olejki, bo oprócz nawilżenia wszystko ładnie wam pachnie w pokoju
brzozka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 10:09   #6
annuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 50
Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

Ja spróbowałam masażu świecą na wczasach w hotelu i zakochałam się od razu! W domu rzadko mam czas na takie rzeczy, ale jakbyście były gdzieś w SPA i nie wiedziały, jaki masaż wybrać, to polecam ten, bo jest rewelacyjny!
annuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 22:51   #7
psychodelala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 12
Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

Dziewczyny,
macie ulubione świece do masażu? Często masuję, aczkolwiek czytam o tym pierwszy raz. Chętnie wypróbuję! Jak macie jakieś sprawdzone produkty, to będę wdzięczna.
Pozdrawiam
psychodelala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-30, 10:12   #8
a_anoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

Uwielbiam masaże ciepłym woskiem Jedną z moich ulubionych świec jest l'amie de provence - drzewo sandałowe z pomarańczami. Ma bardzo ładny, delikatny i zmysłowy zapach. Jest na bazie olejów z kiełków soi, oleju kokosowego i pszczelego wosku, dzięki czemu dobrze nawilża, regeneruje i wygładza skórę. Najlepszy relaks po ciężkim dniu w pracy
a_anoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 11:19   #9
mala_gosia89
Przyczajenie
 
Avatar mala_gosia89
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 13
Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

Hej dziewczyny!

Coś mi się obiło o uszy, że fajne są świece z wosku pszczelego. Mam uczulenie na miód co prawda ale to się chyba różni składem jednak. czy używałyście kiedyś?
mala_gosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 13:09   #10
Marke
Przyczajenie
 
Avatar Marke
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Post Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

te z wosku pszczelego są świetne, ładnie pachnie potem cały dom

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Enya21 Pokaż wiadomość
Hej. Zapraszam do podzielenia się opiniami o świeczkach przeznaczonych do masażu i pielęgnacji ciała. To ostatnia nowość i myślę, że hit na rynku kosmetycznym. Podgrzana świeczka zamienia się w ciepły i pachnący olejek. Ja osobiście zamówiłam świeczki kokosowo-waniliowe w naturalnym kokosach..
są cudowne, skóra po rozmasowaniu jest niesamowita..
jeszcze gdy macie kogoś, kto Was pomasuje - zdecydowanie polecam!
poniżej zdjęcie moich
pszczele są najlepsze, ładnie pachną
Marke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 13:30   #11
Lolkaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

Cytat:
Napisane przez psychodelala Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
macie ulubione świece do masażu? Często masuję, aczkolwiek czytam o tym pierwszy raz. Chętnie wypróbuję! Jak macie jakieś sprawdzone produkty, to będę wdzięczna.
Pozdrawiam
Ja używam świec marki 2senses by Marta Rynkiewicz. Pierwszą świecę kupiłam od nich i tak zaczęłam, cena była konkurencyjna i moje ukochane dyniowe ciasteczko!
Lolkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 17:28   #12
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Świeczki do masażu i pielęgnacji ciała.. Opinie? :)

znacie jeszcze inne marki które oferują takie cuda?
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-18 18:28:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.