domowe sposoby na cellulit - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 21:18   #151
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Witajcie!

Myszo88 czy mogłabyś podać cenę tego specyfiku???Ja też jestem ciekawa ile to kosztuje, ile jest szaszetek, jak smakuje, ile trzeba pić tego dziennie, czy nie masz po tym problemów z toaletą tzn, czy to nie działa czasem przeczyszczająco(bo ja mam tragicznie wrazliwy żołądek)no i ogólnie jak wrażenia?
OOOrany ale pytań mi sie nazbierało, ale z góry dzięki za odpowiedz.

Pozdrawiam
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 06:29   #152
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: domowe sposoby na cellulit

do marty_so i madziusi777! no więc za inneov zapłaciłam 71zł bodajżde za jedno opakowanie ale zamówione oczywiście na allegro bo w aptekach to kolo stówki się zakręci za 1. ja tez na początku byłam nieufna co do wiarygodności ale kilka razy już zamawiałam kosmetyki i jakos sie nie zawiodłam no a jeśli chodzi o inneov to tak: w opakowaniu jest 30 saszetek, pije sie dwa razy dziennie jedną saszetke podszas posiłku, smak ma trochę dziwny ale wszystko da się znieść nie ma zadnego efektu przeczyszczającego(przyna jmniej u mnie). ja pije to 8 dni. do tego używam peeling kawowy i balsam wiec nie wiem co najbardziej dział ale skóre mam bardzo miekka ale sie rozpisałam to chyba wszystko
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:07   #153
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
do marty_so i madziusi777! no więc za inneov zapłaciłam 71zł bodajżde za jedno opakowanie ale zamówione oczywiście na allegro bo w aptekach to kolo stówki się zakręci za 1. ja tez na początku byłam nieufna co do wiarygodności ale kilka razy już zamawiałam kosmetyki i jakos sie nie zawiodłam no a jeśli chodzi o inneov to tak: w opakowaniu jest 30 saszetek, pije sie dwa razy dziennie jedną saszetke podszas posiłku, smak ma trochę dziwny ale wszystko da się znieść nie ma zadnego efektu przeczyszczającego(przyna jmniej u mnie). ja pije to 8 dni. do tego używam peeling kawowy i balsam wiec nie wiem co najbardziej dział ale skóre mam bardzo miekka ale sie rozpisałam to chyba wszystko
ło matko. Ale to drogie 100 zł za 15 dni stosowania? I znając życie trzeba ze 2 miesiące popijać ten specyfik żeby zadział...
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:13   #154
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: domowe sposoby na cellulit

dokładnie mówiąc to 3 miesiące (tak mówią) a 100 zł to chyba w aptece ale zawsze można poszukać może znajdziesz taniej zależy od apteki.
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:12   #155
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Kurde mol ale drogo. No nic poczekam i poobserwuje.
Mysza88 jak zauważysz jakieś efekty to daj znać to ja sie też skuszę na ten produkt.

Ja narazie walcze z celulitem zimną wodą pod prysznicem. Ciężko mi sie przyzwyczaić do tego zimna bo jestem i tak ogromny zmażluch.
Jestem bardzo szczupła i mój celulit to pewnie woda i toksyny, raczej nie jest to tłuszczyk.
Nie wiem jak mam z tym walczyć?
Poradzcie coś mądrego.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 09:14   #156
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja jestem wlasnie szczupla i cellulitu nie mam ale dmucham na zimne
wiec szorstka gąbka,mocne peelingi,ziman woda, masaz rekawica sizalowa i dobry balsam ujedrniajacy.
Do tego duużo ruchu,najlepiej ćwiczenia,zero goracych kapieli i trzymania nogi na noge no i zdrowe odzywiania.
Chipsy fast foody,sól itd.przyczyniaja sie bardzo do powstawania cellulitu.

http://www.stylistka.pl/uroda/pieleg...posladki-i-uda

^^tu jeszcze taki link
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:47   #157
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Polecam zabiegi elektrostymulacji:0 Podłączja cie 24 elektrodami i podłączają prądy. Zabieg mało przyjemny ale daje bardzo dobre rezultaty. W moim mieście zabieg 30 min. kosztuje 30 zł a odpowiada kilku godzinnym cwiczeniom na siłowni. Ja chodziłam na zabiegi 3 razy w tygodniu + ćwiczenia w domu tez około 30 minut i efekty są spektakularne. Polecam!!!
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 16:01   #158
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Polecam zabiegi elektrostymulacji:0 Podłączja cie 24 elektrodami i podłączają prądy. Zabieg mało przyjemny ale daje bardzo dobre rezultaty. W moim mieście zabieg 30 min. kosztuje 30 zł a odpowiada kilku godzinnym cwiczeniom na siłowni. Ja chodziłam na zabiegi 3 razy w tygodniu + ćwiczenia w domu tez około 30 minut i efekty są spektakularne. Polecam!!!

A ile miałaś w sumie zabiegów? No i czy całkowicie pozbyłaś sie dzięki temu cellulitu?
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 06:38   #159
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Kurde mol ale drogo. No nic poczekam i poobserwuje.
Mysza88 jak zauważysz jakieś efekty to daj znać to ja sie też skuszę na ten produkt.

Ja narazie walcze z celulitem zimną wodą pod prysznicem. Ciężko mi sie przyzwyczaić do tego zimna bo jestem i tak ogromny zmażluch.
Jestem bardzo szczupła i mój celulit to pewnie woda i toksyny, raczej nie jest to tłuszczyk.
Nie wiem jak mam z tym walczyć?
Poradzcie coś mądrego.
Ja tez jestem szczupła ale cellulit mam jak jasna cholera nie byle jaki zaczełam juz drugie opakowanie inneov i nie wiem co mam o tym myśleć. skóre mam gładsza ale żeby jakaś konkretna redukcja cell to nie nie wiem czy kupowac następne ale skoro juz to zaczęłam to musze skończyć. na każdego działa inaczej więc może jeszcze coś ruszy ja też biorę zimne prysznice, masuję uda, smaruję się balsamem wyszczuplającym i to jest dziwne ze nic nie ruszyło tyle pracy i nic efektu...
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 15:57   #160
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
A ile miałaś w sumie zabiegów? No i czy całkowicie pozbyłaś sie dzięki temu cellulitu?
Zabiegów miałam 5 to troszkę za mało na całkowite wyleczenie ale po trzecim zabiegu była ogromna różnica.
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 17:41   #161
Violuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Mam pytanie. napisałaś że zabieg elektrostymulacji w Twoim mieście kosztuje 30 zł za 30 minut. Czy możesz mi powiedzieć jakiego miasta to dotyczy, ponieważ Ja sprawdzałam takie zabiegi w Warszawie i minimalna cena za jeden wynosiła 90 zł.
Violuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 21:26   #162
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja patrzyłam w Krakowie i min. 75zł
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 06:18   #163
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Violuś Pokaż wiadomość
Mam pytanie. napisałaś że zabieg elektrostymulacji w Twoim mieście kosztuje 30 zł za 30 minut. Czy możesz mi powiedzieć jakiego miasta to dotyczy, ponieważ Ja sprawdzałam takie zabiegi w Warszawie i minimalna cena za jeden wynosiła 90 zł.
Ja jestem z Bydgoszczy U mojego masażysty za 1 minute płacisz 1 zł. Więc jeżeli jestem 30 min to płace 30 zł. Po zabiegu mam jeszcze szybki masaz manualny Polecam gorąco elektrostymulacje. A ja od 3 dni stosuje bańki chińskie do masażu nogi mam filoetowe od siniaków ale to podobno normalne. Za szybko by mówic o jakiś super efektach odezwe się za parę dni
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 07:10   #164
zlota77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja do smarowania używam Ziaja rebuild - taki w czarnym opakowaniu, nie mam specjalnego zaufania do tej marki ale ten balsam udał się im, po posmarowaniu moja skóra jest bardziej napięta i czuje taki chłodek. Ale na mój cellulit sam balsam nie wystarcza więc łykam też Recellox, poleciła mi go pani w aptece kosztuje ok 70zł ( w internecie nawet taniej) i starcza na miesiąc, dziennie bierze sietylko jedną kapsułkę więc nie ma problemu z pamiętaniem.
zlota77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 23:27   #165
elsik
Przyczajenie
 
Avatar elsik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Ja jestem z Bydgoszczy U mojego masażysty za 1 minute płacisz 1 zł. Więc jeżeli jestem 30 min to płace 30 zł. Po zabiegu mam jeszcze szybki masaz manualny Polecam gorąco elektrostymulacje.
A gdzie konkretnie przyjmuje ten masażysta? Podaj namiary proszę na maila, bo też jestem z Bydzi.
elsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 07:14   #166
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Kurde mol ale drogo. No nic poczekam i poobserwuje.
Mysza88 jak zauważysz jakieś efekty to daj znać to ja sie też skuszę na ten produkt.

Ja narazie walcze z celulitem zimną wodą pod prysznicem. Ciężko mi sie przyzwyczaić do tego zimna bo jestem i tak ogromny zmażluch.
Jestem bardzo szczupła i mój celulit to pewnie woda i toksyny, raczej nie jest to tłuszczyk.
Nie wiem jak mam z tym walczyć?
Poradzcie coś mądrego.
To w takim razie jakieś oczyszczanie może by pomogło. Generalnie wszystko to co pobudza krążenie. Sam zimny prysznic niewiele zdziała, lepiej ciepły- zimny na przemian bo wtedy sie pobudza krążenie. No i wiadomo, masaże, peelingi, szorstkie rękawice. A najlepiej sport (pływanie- skok do wody na lekką dechę ) bo on najbardziej pobudza krążenie

Cytat:
Napisane przez zlota77 Pokaż wiadomość
Ja do smarowania używam Ziaja rebuild - taki w czarnym opakowaniu, nie mam specjalnego zaufania do tej marki ale ten balsam udał się im, po posmarowaniu moja skóra jest bardziej napięta i czuje taki chłodek. Ale na mój cellulit sam balsam nie wystarcza więc łykam też Recellox, poleciła mi go pani w aptece kosztuje ok 70zł ( w internecie nawet taniej) i starcza na miesiąc, dziennie bierze sietylko jedną kapsułkę więc nie ma problemu z pamiętaniem.
Też używam tego z ziaji, lubię go chociaż efekty jak wszystkie inne specyfiki.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:21   #167
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
A ja od 3 dni stosuje bańki chińskie do masażu nogi mam filoetowe od siniaków ale to podobno normalne. Za szybko by mówic o jakiś super efektach odezwe się za parę dni
Czekam z niecierpliwością na Twoją opinię na temat baniek, bo ja właśnie też się do nich przymierzam Gdzieś czytałam, że nawet w niektórych gabinetach kosmetycznych sa stosowane Jak na razie rozpoczęłam kuracje Serum z Eveline.
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:56   #168
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością na Twoją opinię na temat baniek, bo ja właśnie też się do nich przymierzam Gdzieś czytałam, że nawet w niektórych gabinetach kosmetycznych sa stosowane Jak na razie rozpoczęłam kuracje Serum z Eveline.
Moja opinia jest taka że to DZIAŁA!!! Stosuje od soboty i widzę efekty i siniaki niestety też widzę Ja mam cellulit tylko na posladkach i tylnej części nóg, widoczny tylko przy napiętych mięśniach ale zauważyłam że przez jasne opiete spodnie prześwitywał Teraz jest duuuuuuużo lepiej. Bańki sprzedawane są po cztery sztuki i ja sprawdziłam na sobie i do masażu stosuję tą bańkę która jest po tej najmniejszej smaruję ciało oliwką ale tez nie za mocno, zasysam bańkę i okrężnymi ruchami masuję nogi i pośladki. Jednak przy masażu nóg zmniejszam zasysanie bo nie daję rady
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 13:53   #169
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Moja opinia jest taka że to DZIAŁA!!! Stosuje od soboty i widzę efekty i siniaki niestety też widzę Ja mam cellulit tylko na posladkach i tylnej części nóg, widoczny tylko przy napiętych mięśniach ale zauważyłam że przez jasne opiete spodnie prześwitywał Teraz jest duuuuuuużo lepiej. Bańki sprzedawane są po cztery sztuki i ja sprawdziłam na sobie i do masażu stosuję tą bańkę która jest po tej najmniejszej smaruję ciało oliwką ale tez nie za mocno, zasysam bańkę i okrężnymi ruchami masuję nogi i pośladki. Jednak przy masażu nóg zmniejszam zasysanie bo nie daję rady
Oj... chyba się skuszę ciekawe te bańki. Można wiedzieć gdzie je kupiłaś?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 14:06   #170
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Na allegro za 25 zł
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 16:52   #171
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dzisiaj w rozmowy w toku mówili o wszelakich sposobach na schudniecie i na cellulit. M.in mówili o bańkach i bardzo polecano. Teraz to na pewno sie skusze
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:28   #172
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: domowe sposoby na cellulit

To ja w takim razie chyba też się skuszę Olka a jak długo robisz sobie masaż tą bańką (ile czasu poświęcasz każdej nodze)? I ile razy dziennie? Acha i jakiej oliwki używasz? I proszę pisz na bieżąco o rezultatach
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:33   #173
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
To ja w takim razie chyba też się skuszę Olka a jak długo robisz sobie masaż tą bańką (ile czasu poświęcasz każdej nodze)? I ile razy dziennie? Acha i jakiej oliwki używasz? I proszę pisz na bieżąco o rezultatach
Każdej nodze poświęcam ok 10 minut raz dziennie Używam zwykłej, najtańszej oliwki dla dzieci. Początkowo masowałam całe uda i posladki ale po tych koszmarnych sińcach nie da sie juz masować więc masuje narazie tylko pupę Aaaaa i jeszcze umięśniaja sie rączki bo siły trzeba duuuuuużo. Trzymam za was kciuki grunt to systematyczność I pamiętajcie nic od razu...
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 10:38   #174
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Jeszcze cos dodam. W walce z cellulitem stosuję również pilling z kawy tj. kawa pażona po turecku, cynamon i troszkę żelu pod prysznic. Raz w tygodniu robię sobie maseczkę z kawy rozpuszczalnej: 4 łyżeczki kawy rozpuszczalnej, 4 łyżeczki cynamonu, 2 łyżeczki oliwki z oliwek i 4 łyżeczki spirytusu salicylowego. Mieszam to wszystko i dodaje troszkę wody bo maseczka jest za gęsta i obkładam tym nogi i pośladki. Zawijam folią nakładam rajstopy i na 20 minut pod koc. Mocno grzeje. Stosuję również krem Eveline rozgrzewający ale tu już się nie zawijam folią bo za mocno grzeje
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:19   #175
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Jeszcze cos dodam. W walce z cellulitem stosuję również pilling z kawy tj. kawa pażona po turecku, cynamon i troszkę żelu pod prysznic. Raz w tygodniu robię sobie maseczkę z kawy rozpuszczalnej: 4 łyżeczki kawy rozpuszczalnej, 4 łyżeczki cynamonu, 2 łyżeczki oliwki z oliwek i 4 łyżeczki spirytusu salicylowego. Mieszam to wszystko i dodaje troszkę wody bo maseczka jest za gęsta i obkładam tym nogi i pośladki. Zawijam folią nakładam rajstopy i na 20 minut pod koc. Mocno grzeje. Stosuję również krem Eveline rozgrzewający ale tu już się nie zawijam folią bo za mocno grzeje
Wow! chyba się muszę porządnie za siebie wziąć. Mi jakoś nigdy się nie chce Podziwiam!
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:21   #176
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Jeszcze cos dodam. W walce z cellulitem stosuję również pilling z kawy tj. kawa pażona po turecku, cynamon i troszkę żelu pod prysznic. Raz w tygodniu robię sobie maseczkę z kawy rozpuszczalnej: 4 łyżeczki kawy rozpuszczalnej, 4 łyżeczki cynamonu, 2 łyżeczki oliwki z oliwek i 4 łyżeczki spirytusu salicylowego. Mieszam to wszystko i dodaje troszkę wody bo maseczka jest za gęsta i obkładam tym nogi i pośladki. Zawijam folią nakładam rajstopy i na 20 minut pod koc. Mocno grzeje. Stosuję również krem Eveline rozgrzewający ale tu już się nie zawijam folią bo za mocno grzeje
Zrobilam kiedyś tą maseczkę - tragedia! Skora wyglądala jak poparzona! Sucha czerwona w krostki jakby się sparzyła! Jak ktoś ma delikatną skórę radzę uważać z tą maseczką.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 11:39   #177
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja nie mam takich sensacji po tej maseczce ale fakt że każda skóra jest inna. Ja mam wrażliwą skóre i nic mi się takiego nie dzieje, trzeba też pamiętac że trzymamy tę maseczkę 20 minut nie więcej

Edytowane przez olka@@@
Czas edycji: 2008-05-17 o 12:17
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 06:26   #178
jokermanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez marta_so Pokaż wiadomość
A możesz napisać ile zapłaciłaś za ten specyfik i jak to wygląda pod względem ekonomicznym ? (chodzi mi o ilość herbatek w opakowaniu i dzienne dawkowanie). Dzięki


Hej. Inneov to saszetki, które się rozpuszcza w wodzie (taki napój) o smaku truskawkowym lub brzoskwiniowym. Opakowanie zawiera 30 saszetek z czego 2 saszetki pije się w ciągu dnia. Można sobie też wybrać zamiast saszetek tabletki (opakowanie zawiera 60 tabletek z czego też bierze się 2 tabletki na dzień). Koszt saszetek lub tabletek to od 80 do 90 zł. Ja nie używałam ale czytałam o tym dużo. Możesz poczytać o tym specyfiku na www inneov pl to sama ocenisz Ja póki co jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego specyfiku i zastanawiam się nad tym Inneov, Cellasene (od 140 do 180 zł - tabletki) lub Cellu Vita ( od 54 do 60 zł - tabletki). Wiem jedno, że jeśli chodzi o cenę to warto kupić coś droższego i lepszego ale mieć pewność, że efekty będą widoczne i warto wydać tyle pieniędzy. Póki co czytałam wiele pozytywnych opinii o Cellasene więc zastanawiam się nad tym, jak ktoś zna inne środki działające od wewnątrz na cellulit to proszę się wypowiadać - chętnie nam się rady tu przydadzą Pozdrawiam
jokermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 12:31   #179
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Wydaje mi sie, że dobry na cellulit jest masaż ręczny - takie szczypanie i ugniatanie zmienionej skóry. W połączeniu z serum Evelline u mnie daje to dobre efekty - po miesiącu takiej kuracji cellulit jest mniej widoczny, a obwód nóg jest mniejszy o 1cm
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 12:35   #180
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, że dobry na cellulit jest masaż ręczny - takie szczypanie i ugniatanie zmienionej skóry. W połączeniu z serum Evelline u mnie daje to dobre efekty - po miesiącu takiej kuracji cellulit jest mniej widoczny, a obwód nóg jest mniejszy o 1cm
Też nabyłam serum Eveline, i po tygodniu jakoś nie widzę efektów, a smaruję 2x dziennie.
Wczoraj odkurzyłam szczotkę do masażu taką na cellulit, może to coś w końcu da ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.