kuracja dotleniajaca...pyatnko! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-02, 20:20   #1
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474

kuracja dotleniajaca...pyatnko!


mam bardzo sucha cere i 15 latek na karku
slyszałam i czytałam bardzo duzo o kuracji dotleniajacej. zastanawiam sie czy mogłabym uzywac maseczek z aktywnym tlenem i dotleniajacych ? czy nie zaszkodziłyby mojej skorze? nie chciałabym jeszcze bardziej sobie jej zniszczyc (dzis nawilzam skore poniewaz miałam kiedys manie kupowania "ostrych" kosmetykow antytradzikowych )
z gory dziekuje za odpowiedz
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 20:55   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: kuracja dotleniajaca...pyatnko!

Ufciu, staruszko droga
a trafiłaś wśród tych lektur na teorię, że zewnętrzne podawanie tlenu do skóry degeneruje naczynka włosowate ? - bo skóra się rozleniwia podawaniem tlenu z zewnątrz, i "zapomina" je odtwarzać .. i potem starzeje się w przyspieszonym tempie; czego Ty nie zauważysz zapewne przez najbliższych 10-15 lat, ale potem - już bardzo mozliwe / a powinnaś się cieszyć młoda skórą przez najbliższe 25 lat, minimum /
No dobra, dość skwerowatych wykładów na szczęście większośc kosmetyków tlenowych po które teraz sięgniesz, ma tego tlenu tyle co kot napłakał i większej krzywdy Ci nie zrobi niz zawrte w nich konserwanty
Tak od serduszka : może zerkniesz do poradnika, gdzie ostatnio Monika zgłaszała fajne naturalne maseczki ? Jest jeszcze taka sronka z naturalnymi maseczkami - jeśli chcesz jutro podam Ci linka / w domu nie mam /
a jeśli szukasz kremu, sięgnij po uniwersalne nawilżacze, jak najłagodniejsz e i zawierające jak najmniej konserwantów ... masz młoda skórę, z regeneruje się błyskawicznie nawet po przesuszeniu kosmetykami przeciwtrądzikowymi, po prostu zrób sobie peeling co 2-gi dzień kilka razy pod rząd - po miesiącu najdalej będziesz się uśmiechać do siebie w lustrze
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 16:23   #3
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: kuracja dotleniajaca...pyatnko!

dziekje za wyczerpujaca odpowiedz hihi... czekam na tego linka
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.