baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-09, 20:05   #1
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka

baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)


dziendobry laseczki otóż pragne przefarbowac wlosy.. albo na bardzo jasny blond albo na ciemny brąz ;-) aktualnie wlasy mam taki średni blond.. czy jest jakas szansa ze wyszedł by mi na głowie taki blond jak w załączniku bez wizyty u fryzjerki ? tzn jaka farba zrobi takie cos najlepiej ? no i jeśli juz jestesmy przy zmianie koloru to moze ktos by mi powiedzial w ktorym bylo by mi lepiej ? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzia czki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura2.jpg (96,8 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja4.jpg (35,5 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sesja1.jpg (17,4 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Yellow_by_soulshyne.jpg (12,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wymarzona fryzurka.jpg (12,7 KB, 53 załadowań)
dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 20:11   #2
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

hej A gdzie twoje zdjęcie? Jeśli chodzi o blond to napewno tylko rozjaśniacz, a co do brązu to uważaj przy wyborze koloru żeby nie wyszedł rudy.
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 20:12   #3
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

a oto ja ;( jeśli juz ten jaśniutki blondzik to powiedzcie mi jaka farbe mam kupic zeby nie wyszedł zółty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SioStrA.jpg (14,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc042856qu.jpg (5,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc044916nl.jpg (7,3 KB, 77 załadowań)
dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 20:47   #4
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

jasniejsze kolory nigdy nie robi sie farba.bo co da farba jak trzeba wlosy pozbawic pigmentu??jedynym sposobem jest rozjasnianie.musisz jednak pamietac ze jest to bardziej niszczace niz farbowanie na ciemniejszy kolor gdzyz chemia musi bardzo gleboko wnikac we wlos by go odbarwic. poza tym bedziesz musiala sie liczyc z ztym ze wlosy po farbowaniu beda sie strasznie rwac i po umyciu beda jak zylki ktore przy najmniejszym rozciagniecu beda pekac.bedziesz musiala zrezygnowac z prostowania jesli prostujesz jesli bedziesz chciala zachowac na glowie jako tako wlosy. gdybys miala grube wlosy takie rozjasnianie bylo by mniej ryzykowne ale z tego co na fotkach widze to szczerze odradzam Ci rozjasnianie.sama to przeszlam i do tej pory zaluje ze je wogole ruszalam a z brazow to polecam baaaaaaaaaaardzo z garniera złoty szatyn ( tylko nie farbe a krem koloryzujacy) kolor cudny nawet gdy za kilka miesiecy splowiejekiedys kolezance robilam tym kolorem jak sobie rozjasnila wlosy na zolto i wyszlo slicznie)gdybym miala sama ciemne wlosy najprawdopodobniej bym farbowala tym kolorem ale znoof z tego co widze nie bedzie ci w brazach dobrze bo massz za jasna oprawe oczu i jakna cere. lepiej moze baleyage lub refleksy?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 21:47   #5
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

wiec.. mialam juz brazowe wloski ale dosc jasne..i bardzo mi sie podobalo ;-) co sadziecie o kształciem fryzurki z pierwszego zdjecia tyle ze w kolorku ciemnego brazu ?

dziekuje ślicznie za rady, popelnila bym blad rozjasniajac wlosy tak bardzo.. zwlaszcza ze wlosy juz mam troszke zniszczone. :
dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 06:24   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

jeśli są trochę zniszczone, nie próbuj sama w innm przypadku polecam farbę Belle Color Garniera-bardzo bardzo jasny blond popielaty super rozjaśniający czy jakoś tak
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 10:44   #7
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Cytat:
Napisane przez olkie
jasniejsze kolory nigdy nie robi sie farba.
To zależy czy masz włosy farbowane czy naturalne. Jeśli naturalne, jak najbardziej farbą.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 11:10   #8
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

malaika ma rację-jeśli włoski aktualnie masz swoje naturalne-farba jak najbardziej je rozjaśni-proponuję "platynowy bląd" Londy- ja mialam po niej włoski jak mleczko jasne
odradzam ci brąz-nie pasuje ci do karnacji i oprawy.najbardziej natomiast podobasz mi się na fryzurce nr 2-pasuje ci długa grzywka nad same oczka
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:49   #9
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

dziekuje dziekuje dziekuje otóż tak włosów jakoś tak baardzo nie katowałam farbowaniem, one słabe są z natury.. miałam robiodyy jeden baleyage i w wakacje szalałam troszke z szamponetkami tymi po paru myciach ;-) i przez nie baleyage (baardzo jasniutki blond,tropikalny brąz i moje naturalne (ciemny blonnd) odbarwił sie;-)
dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 12:14   #10
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Cytat:
Napisane przez agabil1
jeśli są trochę zniszczone, nie próbuj sama w innm przypadku polecam farbę Belle Color Garniera-bardzo bardzo jasny blond popielaty super rozjaśniający czy jakoś tak
ja bardzo dlugo jej uzywalam i bylam super zadowolona - uzywalam wlasnie popielatej, wychodzil sliczny kolor,tak i naturalny, ale dobrze widoczny
Jest tam kilka superrozjasniajacych odcieni, ktore mozna stosowac bez uprzedniej dekoloryzacji - choc nie polecane sa do zupelnie ciemnych wlosow - moje naturalne sa takie bardzo ciemny blond, ale podatne na łapanie kolorow
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 12:27   #11
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Joskelyn dziekuuuje bardzo ;-) powiedz mi tylko czy za pierwszym razem nie wyszedł Ci zółty ? tego sie najbardziej obawiam ;-)
dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 13:10   #12
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

jeśli wyjdzie Ci trochę żółty to zawsze możesz go zniwelowac płukanką do włosów blond, np. flor illum kolor srebrny.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 13:37   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Cytat:
Napisane przez Joskelyn
ja bardzo dlugo jej uzywalam i bylam super zadowolona - uzywalam wlasnie popielatej, wychodzil sliczny kolor,tak i naturalny, ale dobrze widoczny
Jest tam kilka superrozjasniajacych odcieni, ktore mozna stosowac bez uprzedniej dekoloryzacji - choc nie polecane sa do zupelnie ciemnych wlosow - moje naturalne sa takie bardzo ciemny blond, ale podatne na łapanie kolorow
ja stosowałam na swoje ciemne, w dodatku farbowane. Kolor wychodził

fantastyczny- bardzo popielaty i jasny, ale nie sztuczny.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-03-10 o 16:34
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:54   #14
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

hej! ja bym ci radzila isc do fryzjera bo jesli chcesz mniec bardzo jansy blond to fryzjer ma profesjonalne rozjasniacze itp i zorbi ci tak zeby twoje wloski nei zniszczyly sie tak bardzo.( ja sie nieznam na farbowaniu choc czasem byl chciala i robilam sobie an czarno ale to nie ejst rozjasniacz rozjasniacz jest silniejszy i moze bardziej zniszczyc) radze wizyte u fryzjera a jak on stwierdzi ze mozesz sama robic i dojdziesz do wprawy to czmeu nie??
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:55   #15
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

dziekuje Wam ślicznie ;-) obawiam sie tylko jeszcze czy ta farba nie zrobi z mych włosów siana ;>
dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 15:04   #16
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Siano potencjalnie zrobi każda farba. Niestety... Dobra maska konieczna.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 15:49   #17
klaudusia_ost
Raczkowanie
 
Avatar klaudusia_ost
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Cytat:
Napisane przez olkie
jasniejsze kolory nigdy nie robi sie farba.bo co da farba jak trzeba wlosy pozbawic pigmentu??jedynym sposobem jest rozjasnianie.musisz jednak pamietac ze jest to bardziej niszczace niz farbowanie na ciemniejszy kolor gdzyz chemia musi bardzo gleboko wnikac we wlos by go odbarwic. poza tym bedziesz musiala sie liczyc z ztym ze wlosy po farbowaniu beda sie strasznie rwac i po umyciu beda jak zylki ktore przy najmniejszym rozciagniecu beda pekac.bedziesz musiala zrezygnowac z prostowania jesli prostujesz jesli bedziesz chciala zachowac na glowie jako tako wlosy. gdybys miala grube wlosy takie rozjasnianie bylo by mniej ryzykowne ale z tego co na fotkach widze to szczerze odradzam Ci rozjasnianie.sama to przeszlam i do tej pory zaluje ze je wogole ruszalam a z brazow to polecam baaaaaaaaaaardzo z garniera złoty szatyn ( tylko nie farbe a krem koloryzujacy) kolor cudny nawet gdy za kilka miesiecy splowiejekiedys kolezance robilam tym kolorem jak sobie rozjasnila wlosy na zolto i wyszlo slicznie)gdybym miala sama ciemne wlosy najprawdopodobniej bym farbowala tym kolorem ale znoof z tego co widze nie bedzie ci w brazach dobrze bo massz za jasna oprawe oczu i jakna cere. lepiej moze baleyage lub refleksy?
Ojjj ja to popieram sama rozjaśniałam włosy na całej dlugości dwa razy :O mam bardzooo jasny bląd i po myciu faktycznie sa jakzylki i trzeba uważać żeby ich nie powyrywać.. Dlatego już nie chce ich wrr ;] a mam takie pytanko, czy jeśli teraz nałoże na nie farbe to będą jakoś mniej sie rwać po myciu itp?? i co mozna zrobić żeby tak sie z nimi jednak nie działo
klaudusia_ost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 16:38   #18
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

nom jasny kolorek raczej dla Ciebie będzie OK nie ciemny.
Polecam farbki Garniera
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 12:14   #19
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Cytat:
Napisane przez klaudusia_ost
Ojjj ja to popieram sama rozjaśniałam włosy na całej dlugości dwa razy :O mam bardzooo jasny bląd i po myciu faktycznie sa jakzylki i trzeba uważać żeby ich nie powyrywać.. Dlatego już nie chce ich wrr ;] a mam takie pytanko, czy jeśli teraz nałoże na nie farbe to będą jakoś mniej sie rwać po myciu itp?? i co mozna zrobić żeby tak sie z nimi jednak nie działo
klaudusia najlepiej nie farbuj narazie bo farba jeszcze bardziej zniszczy. jak juz to jakas szamponetka czy jakims łagodnym szamponem koloryzujacym takim bez amoniaku. mi tez sie tak rwały po balejazu jasnym. kupiłam w aptece maseczke wax i mi pomogła, teraz juz sie az tak nie rwą. maseczke raz w tygodniu nakładałam, juz po dwóch razach była poprawa.pozdrawiam
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 18:55   #20
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Cytat:
Napisane przez klaudusia_ost
Ojjj ja to popieram sama rozjaśniałam włosy na całej dlugości dwa razy :O mam bardzooo jasny bląd i po myciu faktycznie sa jakzylki i trzeba uważać żeby ich nie powyrywać.. Dlatego już nie chce ich wrr ;] a mam takie pytanko, czy jeśli teraz nałoże na nie farbe to będą jakoś mniej sie rwać po myciu itp?? i co mozna zrobić żeby tak sie z nimi jednak nie działo
nie farbuj ! najlepiej kup wax i go stosuj przy kazdzym myciu. po jego splukaniu naloz najlepiejjakas odzywke ze splukiwaniem bo po wax nie koniecznie ulatwia rozczesywanie. ja preferuje panten pro-v zlota linia. wg mnie nie ma lepszej
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 19:45   #21
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Cytat:
Napisane przez agabil1
ja stosowałam na swoje ciemne, w dodatku farbowane. Kolor wychodził

fantastyczny- bardzo popielaty i jasny, ale nie sztuczny.
Aga, a masz może zdjęcie? Dziś czaiłam się na superrozjaśniający blondzik z L'oreala Excellence, ale skoro wszyscy tak zahcwalają Garniera, chyba na niego prędzej się zdecyduję

Włoski nie wychodzą rudawe? Jak bardzo ta farba rozjaśnia?

Czy to ktoraś z tych farb?
http://www.mojekosmetyki.pl/add2cart.php?product=380
Bardzo bym prosiła również o zdjęcie opakowania
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 11:19   #22
klaudusia_ost
Raczkowanie
 
Avatar klaudusia_ost
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Cytat:
Napisane przez Dea
klaudusia najlepiej nie farbuj narazie bo farba jeszcze bardziej zniszczy. jak juz to jakas szamponetka czy jakims łagodnym szamponem koloryzujacym takim bez amoniaku. mi tez sie tak rwały po balejazu jasnym. kupiłam w aptece maseczke wax i mi pomogła, teraz juz sie az tak nie rwą. maseczke raz w tygodniu nakładałam, juz po dwóch razach była poprawa.pozdrawiam
hmm.. tylko że mi chodzi o to że włosy rosną mi dośc szybko (około 1,5cm na miesiąc) i po prostu mam już dośc robienia odrostów co 3tyg.. A mam już całe na blond od łooo z dwa lata. Możecie mi dorać jakąś fryzurke aby włosy od głowy były ciemne? Mam nadzieje że mnie dobrze zrozumiecie, chcę sobie tak zafarbować włoski aby spokojnie mogly odrastac i zeby nie bylo widac tych wstrętnych odrostów.. i nie chce robić całych na ciemno bo mi ciemne niezbyt pasują. Myslalam o balejażu ale skoro jeszcze bardziej mi sie zniszcza włosy to nie wiem teraz co zrobic.. Będę na prawde bardzo wdzięczna za pomoc, bo mi już brak pomysłow..
klaudusia_ost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 12:35   #23
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

czesc wam!!! nie radze stosowac rozjasniaczy ja kiedys pasemka mialam robione rozjasniaczem i wlosy z tych pasemek regularnir mi wypadaly wiec radze sie zastanowic zanim uzyjecie ROZJASNIACZA!!!!!!!
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 12:52   #24
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Cytat:
Napisane przez klaudusia_ost
hmm.. tylko że mi chodzi o to że włosy rosną mi dośc szybko (około 1,5cm na miesiąc) i po prostu mam już dośc robienia odrostów co 3tyg.. A mam już całe na blond od łooo z dwa lata. Możecie mi dorać jakąś fryzurke aby włosy od głowy były ciemne? Mam nadzieje że mnie dobrze zrozumiecie, chcę sobie tak zafarbować włoski aby spokojnie mogly odrastac i zeby nie bylo widac tych wstrętnych odrostów.. i nie chce robić całych na ciemno bo mi ciemne niezbyt pasują. Myslalam o balejażu ale skoro jeszcze bardziej mi sie zniszcza włosy to nie wiem teraz co zrobic.. Będę na prawde bardzo wdzięczna za pomoc, bo mi już brak pomysłow..
Mysle ,że najlepiej jakbys zafarbowała sobie włosy na kolor taki ,jak masz swój naturalny ,albo taki jak najbardziej do twojego naturalnego zblizony .Wtedy odrosty nie beda widoczne. Albo idz do fryzjera i zrób na tym twoim blondzie pasemka w kolorze twojego naturalnego kolorku wtedy tez odrosy widac duzo mniej. Pozdrawiam
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 14:23   #25
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Ja farbuje zawsze superjasnym popielatym blondem z GARNIER COLOR NATURALS. po nim nigdy nie niszcza mi sie wlosy ! za zdrowe miekkie i lsniace z tym ze farba nie jest silna i czasem odrosty, ktore byly w kolorze bardzo ciemnego blondu wychodza zoltawe.

MAM pytanko : czy GARNIER BELLE COLOR jest tak samo delikatna i nieniszczaca jak color naturals? bo chcialabym wyprobowac ale sie troche obawiam.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:34   #26
MAR_LENA_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: baaardzo jasny blond - pomocy dzieffczynki ;-)

Witam was gorąco =) mam problem z natury jestem ciemna blondynka... w wakacje pomalowałam włosy szamponem koloryzującym na blond jasny. No i do tej pory bylam blondynką... bardzo ładnie mi w takim kolorze ale juz za pozno mialam kompleksy z powodu troszkie rudych wlosow styłu ( bo takie mi sie zrobiły ... nie dużo) za wszelką cenę chciałam wrócić do naturalnego koloru włosów... żeby już nie malować.... tak więc pomalowałam kilka dni temu na bartdzo podobny do mojego naturalnego:/ hmmm... kolorek nie był zły tylko ze kompletnie mi nie do twarzy !!!!! znacznie lepiej mi w blondzie nie mogłam sie
kompletnie przyzwyczaic i wczoraj maznełam jeszcze pasemka blond rozjaśniaczem.Krótko mówiąc jetsem taka załamana tak bym chciała być znowu blondynką !!! teraz dopiero uświadomiłam sobie ze skoro miałam kompleksy z powodu "rudego" tyłu mogłam pomalować farbą o kolorze blond... ale teraz juz zapóźno a ja jestem załamana tak ładniusio wyglądałam w blondzie =(( i co teraz ?? do tego zniszczyłam sobie włosy pasemka rozjaśniaczem zaraz po farbie://
MAR_LENA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.