Czerwone kropki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 15:22   #1
Wichura_002
Przyczajenie
 
Avatar Wichura_002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20

Czerwone kropki


Cześć Wszyskim. Słuchajcie mam problem. Dzisiaj rano podeszłam do lustra i zobaczyłam na twarzy jakieś dziwne kropki. Nie wiem skąd się one wzięły. Po prostu wyszłam rano z domu na półtorej godziny, coś tam porobiłam i nagle to zobaczyłam.
Jedyne co mi przychodzi na myśl to to, że może naczynka mi popękały z wysiłku, bo jestem na diecie od ponad tygodnia i dzisiaj rano zjadłam naprawdę dużo, a żołądek mi się już odzwyczaił od takiej ilości jedzenia i źle się poczułam, więc wymusiłam wymioty. Nieźle się namęczyłam zanim się udało, czerwona jak burak wyszłam z tej toalety, a później wyskoczyło mi to coś.
Nie wiem, może coś w jedzeniu nieświeżego było, albo jakieś uczulenie...
Dodaję zdjęcie, tylko że to na żywo jeszcze wygląda troszkę inaczej, dosłownie jakby ktoś mnie dźgał igłą w paru miejscach. I jest czerwieńsze niż na zdjęciu. Co to może być? Dodam, że do tego cała twarz jest różowo-czerwona jakbym się rumieniła tylko, że dosłownie wszędzie. (ale już bez tych kropek)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skora.jpg (9,7 KB, 45 załadowań)
Wichura_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 15:44   #2
anne_mary
Rozeznanie
 
Avatar anne_mary
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 836
Dot.: Czerwone kropki

Od wymiotów popękały Ci naczynka, nic groźnego, zejdzie w ciągu kilku dni... Wiem z własnego doświadczenia (choroba lokomocyjna etc.). Na przyszłość radzę jednak nie wymuszać wymiotów...
anne_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 16:15   #3
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Czerwone kropki

Dokładnie, to popękane naczynka. Ale Twoim poważnym problemem nie są naczynka, tylko wymuszanie wymiotów Wizyta u psychologa by się przydała.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 21:45   #4
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czerwone kropki

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Dokładnie, to popękane naczynka. Ale Twoim poważnym problemem nie są naczynka, tylko wymuszanie wymiotów Wizyta u psychologa by się przydała.
Wizyta u psychologa, bo ktoś się objadł? Naprawdę nie trzeba wszędzie widzieć zaburzeń odżywiania.

A co do kropek, to też wydaje mi się, że to naczynka ;].
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 22:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.