Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 17:23   #1
hippis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Post

Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę


Witam , chciałbym zrobić Sobie fryzurę w tym rodzaju : http://www.freakygaming.com/gallery/...cload_hair.jpg lub http://www.atalude.net/wp-content/im...fa1cc4f39a.jpg
Moim głównym problemem jest to że mam bardzo gęste włosy i nie są łatwo podatne.
Prosiłbym o jakieś porady co i jak , czym to układać i jak wyprowadzić , obciąć włosy by móc je układać "łatwo" w ten sposób. Z góry dziękuję.
hippis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 18:14   #2
santasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Fryzura na Cloud'a? Pomysł super, ale przygotuj się na żmudne sterczenie przed lustrem i masę kosmetyków... Bo bez tego będzie to po prostu oklapnięty straszek na wróble...
santasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 18:23   #3
kakeru
Przyczajenie
 
Avatar kakeru
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Miku z Antique Cafe miał fryzure na Clouda z FF
najlepiej idź z jego zdjęciem(Clouda) i poproś o takie strzyżenie
mimo to,nawet, jeśli udałoby Ci się ją uzyskać, wątpie, żeby stylizacja wychodziła na grubych i gęstych włosach-niestety... ale spróbować można
kakeru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 18:31   #4
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Dlaczego ma nie wyjść? Takie fryzury często robią sobie Japończycy i właśnie ich sztywne i gęste włosy super się do tego nadają. Ale fryzjera będziesz musiał mieć bardzo dobrego. A do takiej stylizacji to chyba Loreal z serii profesjonalnej ma kosmetyki. A pomysł jest super. Koniecznie daj fotkę po

Edytowane przez Avari
Czas edycji: 2008-12-23 o 19:37
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 21:22   #5
hippis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

^^ ok , fotkę wrzucę ale ... to potrwa ... bo miałem długie włosy około 4 miesięcy temu ale jakoś nie miałem odpowiedniej "fryzury" i motywacji do utrzymania ich i ściąłem , jeszcze do tego trochę głowę rozwaliłem i musiałem skrócić , a teraz mam zamiar na nowo zapuścić włosy i chciałem się już dowiedzieć jak zrobić taką fryzurę i jak ją utrzymywać , dziękuję za info ^^ , a co do gęstych włosów to sądzę ze jednak będzie to problemem : P bo często słyszę ze jest to duży problem i jak chciałem zrobić nieco inne fryzury na średnich włosach to cóż... odpadało bo za gęste włosy ; P

Edytowane przez hippis
Czas edycji: 2008-12-22 o 21:39
hippis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 21:44   #6
santasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Nie no, spróbować można, a jakby Ci nie wyszlo to zaszalej i strzel coś a'la visual kei xD



btw, Kakeru - mojego ukochanego muzyka masz na avatarku, peace! xD
santasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 01:29   #7
mrufka8
Raczkowanie
 
Avatar mrufka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Hehe FF się kłania fryz jest boski ale zrobienie czegoś takiego to chyba z cudem graniczy (pod tą nie wliczają się Japończycy - dla nich nie ma rzeczy niemożliwych ) Strzyżenie to jedno, zrobienie tego na glowie i utrzymanie to drugie. Jesli chcesz mieć podobną fryzurę to zanieś zdjęcie do fryzjera powiedz, że efekt po żelu ma być taki jak na zdjęciu...tylko radzę trochę krócej obciąć bo inaczej to ciężko bedzie ze stylizacją. A i kup jakiś dobry żel , nie jakiś biedronkowy tylko profesjonalny.
__________________
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
Albert Einstein
mrufka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 07:43   #8
hippis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

xD visual kei to nie za bardzo , emo to ja nie chce byc ;D , znam jedna opcje gdzie w 100% mógłbym mieć taka fryzure , wyjechać do japonii i znaleść tam fryzjera ^^ , a fryzjera musze znaleść bardzo dobrego , bo obciać byle jak to każdy może a już trafiłem na takich.
__________________
Nie pozwól by coś stanęło Ci na drodze do Twojego celu ^^
hippis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 10:37   #9
santasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

No cóż, ja pare lat temu miałam schizo na punkcie Clouda, i kazałam się tak obciąć - efekt mizerny, fryzjerka najpierw popukała się po łbie a potem ściachała jak jej się pod nożyczki podwinęło...;] Ale Ty jesteś facet, więc - szalej. Pochodź troche po salonach fryzjerskich, może się kto znajdzie)

Aa, i nie porównuj Visual do emoo!! xD;D
santasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 19:16   #10
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Cytat:
Napisane przez hippis Pokaż wiadomość
^^ ok , fotkę wrzucę ale ... to potrwa ... bo miałem długie włosy około 4 miesięcy temu ale jakoś nie miałem odpowiedniej "fryzury" i motywacji do utrzymania ich i ściąłem , jeszcze do tego trochę głowę rozwaliłem i musiałem skrócić , a teraz mam zamiar na nowo zapuścić włosy i chciałem się już dowiedzieć jak zrobić taką fryzurę i jak ją utrzymywać , dziękuję za info ^^ , a co do gęstych włosów to sądzę ze jednak będzie to problemem : P bo często słyszę ze jest to duży problem i jak chciałem zrobić nieco inne fryzury na średnich włosach to cóż... odpadało bo za gęste włosy ; P
w 2006 roku miałam fryzurkę jak Aeon Flux z Charlize Theron. Gęste włosy były tylko zaletą. Faktem jest, że mam fantastyczną fryzjerkę, która lubi wyzwania. Gęste włosy będą wymagały więcej pracy i doświadczenia od fryzjerki, ale powinny ułatwić układanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg af 02.jpg (37,3 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg af 04.jpg (32,7 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg af 08.jpg (88,2 KB, 202 załadowań)

Edytowane przez Avari
Czas edycji: 2008-12-23 o 19:41
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 11:24   #11
hippis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

no pięknie :P ale jak widać wszystko bazuje na dobrej fryzjerce , dzięki wszystkim i Wesołych Świąt póki co ^^
__________________
Nie pozwól by coś stanęło Ci na drodze do Twojego celu ^^
hippis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 19:09   #12
santasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Wesołych,pewnie, i zasuwaj rychło się sciachać :P pax!
santasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 19:32   #13
hippis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Chyba zapuszczać włosy : P jak już wyżej napisałem bo jeszcze troche mi brakuje ^^
__________________
Nie pozwól by coś stanęło Ci na drodze do Twojego celu ^^
hippis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 23:04   #14
santasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Noo,to bierz witaminy Dostałeś pod choinkę?)
santasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 11:16   #15
hippis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Mam w pułce xD pod choinke raczej witamin się nie dostaje , chyba że radość pod witaminy zaliczymy : P
__________________
Nie pozwól by coś stanęło Ci na drodze do Twojego celu ^^
hippis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:11   #16
iSeph1roth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Question Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Eloo, coś tak patrzę topik nie był dawno odnawiany, a przecież fryzura Clouda jest bosska <3... Okej, dobra, oto moja fryzka w załączniku.

Chcę zrobić sobię właśnie fryz Clouda- Dł. obecna to jakieś 7-9 centymetrów, a chyba jeszcze 2,5-3,5 raza tyle muszę (Łykam skrzyp polny, później falvit będę).

Kłopot w tym, że po wysuszeniu tj. włosów mam taki "puch". Nie są to gęste włosy i bardzo podatne, a później się przetłuszczają. Noo i w tym mój problem ... Czy w ogóle udałoby mi się zrobić taką fryzurę?? Jakieś rady i sugestie? I proszę o pomoc, bo chcę sobie zmienić kolor włosów na taki Clouda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01814.jpg (11,1 KB, 209 załadowań)
iSeph1roth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 01:17   #17
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

każde włosy się przetłuszczają - pytanie po jakim czasie? Reguła stanowi, że szampon dobieramy do typu skóry, a odżywkę do rodzaju włosów. Może masz zbyt agresywny szampon, który dodatkowo przesusza skórę głowy i ona zaczyna wydzielać nadmiar sebum?

Jeśli masz suche włosy to łatwiej będzie Ci taką fryzurkę wyczarować, wiem co mówię bo sama mam bardzo śliskie włosy i ich ujarzmienie to wyższa szkoła jazdy.

A kolor to jaki dokładnie chcesz zrobić? Bo Cloud to raz ma włosy białe a raz skandynawski blond.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:50   #18
iSeph1roth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Okej, jedziemy od końca-Skandynawski blond; Chodzi mi dokładnie o to, że teraz jestem kontrolowany przez rodziców- a również nie chcę uszkodzić włosów (Chyba już dobrze znana jest ta śpiewka...)

Próbuję myć włosy codziennie- bo po nocy (tzn. leżeniu boku) mam je o wiele cieńsze... tzn. przetłuszczone(?).

Używam obojętnie jakich szamponów i bez odżywek - teraz wiem jak bardzo źle robię ;| Ale nadal nie wiem jakie szampony i odżywki dobrać do swoich włosów- najlepiej chyba, żebym poszedł do fryzjera i poprosił go o radę?
iSeph1roth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 15:40   #19
santasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

No tak, przy obcinaniu fryzjer/ka zapewne podsunie Ci kosmetyki odpowiednie dla Twoich włosów

Heh, ja też już zarosłam, jestem po studniówkach, tak więc 17-stego umówiona boska fryzjerka, i będzie mangowy fryz, ooł je :P
santasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 17:06   #20
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Cytat:
Napisane przez iSeph1roth Pokaż wiadomość
Próbuję myć włosy codziennie- bo po nocy (tzn. leżeniu boku) mam je o wiele cieńsze... tzn. przetłuszczone(?).
przyklapnięte(?) jeśli tylko z jednej strony? Fryzjerka albo sklep z artykułami dla fryzjerów - też potrafią dobrać kosmetyki do pielęgnacji i układania włosów
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 11:47   #21
iSeph1roth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
przyklapnięte(?) jeśli tylko z jednej strony? Fryzjerka albo sklep z artykułami dla fryzjerów - też potrafią dobrać kosmetyki do pielęgnacji i układania włosów
Fryzjerka podsunęła mi jakiś szampon do skóry przetłuszczającej się. Dodatkowo, jeszcze szampon fioletowy, ale powiedziała mi, że kolor będzie raczej biały. Co mam zrobić, żeby jeszcze na żółto?? A odżywki mi jeszcze nie kazała (objętościowa), bo mam za krótkie włosy... No i powiedziała jeszcze, że ok. 5 miesięcy zapuszczania [z przodu- ucięta grzywka i trochę przy uszach, bo z tyłu mam już taką długość].

Aaa i mam jeszcze jedno pytanko: żel czy pasta do włosów? Mam żel akrylowy (mocny jakiś), ale tak naprawdę nie wiem jak zrobić, żeby włosy stały mi tak do góry...
iSeph1roth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 19:56   #22
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Jakbyś zaczął podawać nazwy produktów to byłoby łatwiej, bo fioletowy to on jest z butelki czy z koloru płynu? Przyswój, że jeśli chcesz zapuścić włosy i poddać je stylizacji to nie da się na łapu capu i trzeba włosom trochę uwagi poświęcić. Co do szamponów to ładnie dodaje objętości Volume Expand Loreal Professionnel (tylko nie wal tego szmponu bez umiaru bo spalisz włosy).

Cloude ma włosy w kolorze albo żółtym albo skandynawskim blondzie (czyli białym, popielatym, chłodnym). Najpierw piszesz, że chcesz skandynawski a teraz o żółtym piszesz. Wydaje mi się, że korzystniej będziesz wyglądał w skandynawskim odcieniu, tym bardziej, że nie będzie trzeba mocno włosów niszczyć rozjaśnianiem.

Dobór produktów do stylizacji zależy od rodzaju włosów, jak masz miękkie i podatne na układanie to inne będziesz wybierał niż w przypadku sztywnych i upartych włosów.

Na teledysku F-f-f-falling The Rasmus Lauri (ten co się miota po scenie w apetyczny sposób ) ma włosy dość ciekawie ułozone, podobna konwencja do Clouda, chociaż u Lauriego miało to imitować promienie słońca.

Edytowane przez Avari
Czas edycji: 2009-04-19 o 20:01
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 21:07   #23
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

buszowałam po youtubie w poszukiwaniu metod robienia tej fryzurki. Generalnie szukałam haseł jak: anime, manga, final fantasy, Cloud, Zack Fair, spike lub Faux Hawk albo Lauri Ylonen. Rezulatay takie sobie ale to co znalazłam (chodzi o stawianie sopelków z włosów) to:
http://www.youtube.com/watch?v=0piwb...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=TogOB...eature=related
inne polecały tapirowanie włosów w trakcie formowania sopli, czyli najpierw żel, potem sprejowanie pukla włosów i tapirowanie i dopiero formowanie z tego szpica. Wygląda na łatwe ale nie wiem jak długo włosy coś takiego zniosą Ja spróbuję coś na Zacka Fair wykombinować na imprezę, bo na Clouda mam już za długie włosy.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:45   #24
iSeph1roth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

aaa, to naajs

A jeszcze- ten gościu z Liberty Spike Mohawk - to on ma sztuczne włosy- a na takich naturalnych, to te zabiegi będą niszczyły mocno włosy?? Chyba, że się będzie czegoś ochronnego używać :PP??
(Psh- w sprawach włosów, to nie mam w ogóle zielonego pojęcia xd)
iSeph1roth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:34   #25
fliegus07
Raczkowanie
 
Avatar fliegus07
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

ja ostatnio koledze miałam zrobić podobną xP ogolnie wcale nie trzeba nad tym siedziec godzinami pół godzinki spokojnie wystarczy x] a potrzebny jest dobry lakier troche zelu bardzo gęste wyprostowane włosy i bardzo mocna suszarka .. i tył robie tak ze wieje suszarką i psykam lakierem jedoczesnie i układam tak cały tył a potem biore kilka pasm z przodu i układam najnormalniej w swiecie jak na zdjeciu (prostownica + lakier) calosc lekko stylizuje zelem (tył) i koniec x]
fliegus07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 22:48   #26
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Cytat:
Napisane przez iSeph1roth Pokaż wiadomość
aaa, to naajs

A jeszcze- ten gościu z Liberty Spike Mohawk - to on ma sztuczne włosy- a na takich naturalnych, to te zabiegi będą niszczyły mocno włosy?? Chyba, że się będzie czegoś ochronnego używać :PP??
(Psh- w sprawach włosów, to nie mam w ogóle zielonego pojęcia xd)
eee wydaje mi się, że to jego własne tylko ufarbowane na kosmiczny kolor Na pewno niszczy, chociaż farbowanie bardziej, bo on wcześniej musiał je dekoloryzować. Jeśli chodzi też spać z tym diabelstwem na głowie to muszą mu się mocno łamać włosy.

Owszem będą się niszczyły, ale dużo zależy od tego jak będziesz dbał o włosy i jakich kosmetyków będziesz używał. Warto poszperać po forum fryzjerskim i poczytać o tym jak zbudowane są włosy, jak je myć, jakie są środki do stylizacji itp. Zresztą na co dzień możesz lżej włosy stylizować, a raz w tygodniu poszaleć. Środków do stylizacji i pielęgnacji jest teraz tyle, że można się zgubić w sklepie, można dobraćcoś optymalnego
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 13:20   #27
iSeph1roth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

coo do gęstych, wyprostowanych włosów- porażka u mnie. Noo, fryzjerka mi mówi, że jakoś tak daje się robić, że wyglądają na gęstsze (podnoszenie na szczotce czy coś + objętościowe kosmetyki).

Noo i w kwestii ochrony też zdam się na nią

Jeszcze jakoś wpadłem na pomysł, żeby sobie kucyk zrobić (tj. Reno xd) Oczywiście- dłuuuuuuuuuuuuuu...ugi okres zapuszczania (Do września Fryzjerka powiedziała mi, że włosy dł. Cloud, a potem jeszcze jak Reno .

Noo to najważniejsze teraz, to czaaas... żeby mieć dłuższe włosy- skończyłem pierwsze opakowanie skrzypu (60 tabl 2xdziennie i zastanawiam się, czy łykać dalej, czy sam cynk :P
iSeph1roth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 13:50   #28
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

A Reno to ja mogę już teraz zrobić, ale wolę Zacka. Chociaż ten Reno jest ciekawą alternatywą

Swoją drogą to jestem zdziwiona brakiem tutoriali, jak ułożyć włosy na bohaterów FF VII no youtubie.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 20:55   #29
iSeph1roth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

Noom, nie ma. Wiem bo kiedyś sprawdzałem :|

A moją drogą, jak popatrzę w lustro na włoosy... muszę jakoś zabić ten czas :p Noo i sam cynk czy skrzyp :d?
iSeph1roth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 21:38   #30
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Fryzura z Mangi/Anime proszę o radę

jeśli zdrowo się odżywiasz i nie masz braków tych minerałów to ich szamanie ma wpływ tylko na psychikę, więc szkoda nerki i wątrobę przeciążać. Lepiej zadbać i o zdrową dietę i robić fryzurki przejściowe, to zawsze pomaga przejść od etapu zero do wymarzonej czupryny

Jeśli już chcesz to możesz zadbać o równowagę skóry głowy, skoro masz tendencję do przetłuszczania (są z Loreal Professionnel szampony skin balance czy coś takiego), prędzej Ci pomoże, bo dotleni i odżywi cebulki włosów, a to oznacza zdrowsze i ładniejsze włosy.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.