wersja pin up i walka z rzęsami czyli wygrzebany z dna staroć dla przypomnienia. :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-08, 18:33   #31
volontariuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kalisz | Poznań
Wiadomości: 78
Dot.: wersja pin up i walka z rzęsami czyli wygrzebany z dna staroć dla przypomnienia

oh moj ulubiony makijaż.. czarna kreska i czerwone usta... ach.. zawsze pieknie wyglądają i jakie wrażenie robią!
a odnosnie pomadki to jakie ma opakowanie? czyzby fioletowo-złote? bo własnie podobnie wygada golden nectar na ustach a jestem na etapie kupowanie nowych czerwonych pomadek wiec wszelkie informacje beda przydatne.
__________________
,,Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane."

studentka chemii kosmetycznej
volontariuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 17:33   #32
Asia1990
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 117
Dot.: wersja pin up i walka z rzęsami czyli wygrzebany z dna staroć dla przypomnienia

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Idealny
niezupełnie ale dziękuje

Cytat:
Napisane przez volontariuszka Pokaż wiadomość
oh moj ulubiony makijaż.. czarna kreska i czerwone usta... ach.. zawsze pieknie wyglądają i jakie wrażenie robią!
a odnosnie pomadki to jakie ma opakowanie? czyzby fioletowo-złote? bo własnie podobnie wygada golden nectar na ustach a jestem na etapie kupowanie nowych czerwonych pomadek wiec wszelkie informacje beda przydatne.
hmm niestety ale chyba Ci nie pomogę w tej kwestii naprawdę nie pamiętam pomadki jakiej użyłam a nawet nie wiem jak tego sprawdzić bo nie mam jej przy sobie, jak będę mogła to napiszę. na pewno coś z avonu ale dokładnie nie jestem w stanie odpowiedzieć co także przykro ale nie pomogę niestety. dziękuje za mile słowa
Asia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.