Płeć Dziecka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 18:23   #1
Mysiakk26
Raczkowanie
 
Avatar Mysiakk26
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 39

Płeć Dziecka


WITAM DROGIE WIZAZANKI,dzisiaj miałam przeprowadzone USG (4d),niesamowite przezycie,,jestem w 23 tyg. ciazy,mozna zobaczyc buzie dzidzi,ale musze się do czegos przyznać,mianowicie bardzo pragnęłam córeczki a właśnie się dowiedziałam że będziemy mieli z mężem synka,,ja za bardzo nastawiłam się na córke,ciągle sobie Ją wyobrażałam,wiem ze najważniejsze aby dzidziuś był zdrowy i wygląda na to ze wszystko jest ok! ale prosze napiszcie jak sie pogodzić z tym faktem i zmienić nastawienie,czuje się troche rozczarowana,moze któras z Was mnie rozumie,piszcie!!!!!!!!!! !POZDRAWIAM
Mysiakk26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:57   #2
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Płeć Dziecka

ja tez wolalam coreczke, ale na usg okazalo sie, ze to chlopiec. teraz bardzo sie ciesze a coreczka jeszcze sie kiedys pojawi to moj kawaler
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Antek.JPG (138,9 KB, 105 załadowań)
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:21   #3
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Płeć Dziecka

Mysiakk26 wczoraj przeżyłam dokładnie to samo. Wygadywałam wszystkim, że będzie dziewczynka itd, aż wszyscy uwierzyli, a już ja najbardziej Wczoraj byłam w wielkim szoku, dopiero dziś powoli mi przechodzi. Szczególnie, że wszędzie widziałam same dziewczynki, małe księżniczki, a żadnego chłopca. Ale dziś udało mi się zobaczyć kilku malutkich chłopczyków i już jakoś powoli się oswajam No i cieszę się, że moja córeczka, którą napewno jeszcze będę miała, będzie miała starszego brata, który będzie się nią opiekował i przeganiał nieproszonych kawalerów
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:44   #4
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Płeć Dziecka

prawie każda z nas marzy o córce, ja nazrazie nie myślę o tym zbyt intensywnie aby się potem nie "rozczarować" choć dziecko to tak naprawdę najpiękniejszy prezent, i chłopca też się będzie strasznie kochać .....w końcu to cząstka nas

Mysiakk Myślę że kiedy się już urodzi to Twoje wątpliwości znikną
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:23   #5
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Płeć Dziecka

oj nie każda. Ja bardzo nie chciałbym mieć dziewczynki. Może dopiero po jakimś czasie, jako trzecie dziecko, kiedy bracia będą już starsi i to porządnie
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:04   #6
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Płeć Dziecka

hmmm ja bylam w takiej samej sytuacji jakis czas temu ale szczerze mowiac nie martwilam sie tym dluzej niz kilka minut bo usg bylo przeprawodzane aby sprawdzic czy maly w ogole zyje (trafilam na ostry dyzur z podejrzeniem poronienia) i wlasnie wtedy dowiedzielismy ze to chlopiec... Skup sie nad pozytywami posiadania chlopca wg mojego tz-ta to(nie wszystkie sa powazne):
-malemu mozna zrobic mini irokezika
-maly slodko wyglada z imitacjami tatuazy
-mozna go ubierac tak samo jak tatusia
-nie bedziesz sie za kilkanascie lat martwic ze zajdzie w ciaze i wszelkie problemy natury seksualnej beda mialy duzo mniejsza skale (moj maz twierdzi ze znioslby tego ze ktos uprawia seks z jego coreczka)
-u chlopcow nie wystepuje min. zespol Turnera (stracilismy przez to nasza coreczke w czwartym miesiacym ciazy)
- chlopcy beda swietnymi opiekunami dla dziewczynek ktore i tak bedziemy mialy pozniej haha (moj maz juz zbiera energie na wyprodukowanie idealnej dziewczynki mimo ze chlopczyk sie wykluje dopiero za dwa miesiace )

takich pozytywow jest na pewno duzo wiecej ... to jest tylko kilka pierwszych ktore nam przyszly do glowy
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:17   #7
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Płeć Dziecka

Ja odkiady tylko dowiedziałam sie ze jestem w ciazy chciałam zeby to był chłopiec i spełniło sie - przeczuwałam że będize chłpak - chyba instynkt
ubranek dla dziewczynki nawet nie ogladałam, ale druggie dziecko chciałbym bardzo dziewczynke - zeby było do pary
leleth podanych przez Twojego TŻ plusów posiadania chłopca chyba ie można brać na serio
wszystkiego dobrego zycze i zdrowego synusia
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 08:12   #8
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Płeć Dziecka

Dlatego my z mezem plci dziecka nie sprawdzamy Nie nastawiamy sie na nic i bedzie niespodzianka, coz tego i tak juz sie nie da zmienic i czy chlopak czy dziewczynka-bedziemy szczesliwi. Oby bylo zdrowe.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 10:48   #9
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Płeć Dziecka

A ja choć od początku mówiłam do brzuszka Ola miałam przeczucie, że będzie chłopczyk, ponieważ u mojego męża w rodzinie sami faceci się rodzą od niepamiętnych czasów, poza tym przytulaliśmy się w samą owulację, co ponoć sprzyja szansom na chłopca, po ostatnim usg wiem na pewno że będę miała jednak córeczkę i Ty się jej doczekasz. Syneczek także będzie wspaniały i szybko się o tym przekonasz jak tylko maleństwo wyjdzie na świat
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 12:28   #10
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Płeć Dziecka

ja mialam podobnie jak kasia...tyle za ja mowilam caly czas "on","jego" itp no i tez mialam przeczucie ze bedzie chlopak...chociaz szczerze marzylam o dziewczynce...za to moj maz marzyl o chlopczyku i jak sieokazalo ze bedziemy mieli babeczke to troche sie ":zawiodl"...ale potzrbowal czasu i mysle ze ty tez potzrebujesz czasu aby przyzwyczais sie do tej mysli
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 17:43   #11
Mysiakk26
Raczkowanie
 
Avatar Mysiakk26
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 39
Dot.: Płeć Dziecka

Dziękuje Wam za te odpowiedzi,poprostu musze się przyzwyczaic do tej mysli ze to jednak chłopczyk,najwazniejsze aby był zdrowy,mam zamiar wybrac się do sklepu po małe zakupki dla Danielka. POZDRAWIAM
Mysiakk26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 13:07   #12
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Płeć Dziecka

Cytat:
Napisane przez Mysiakk26 Pokaż wiadomość
WITAM DROGIE WIZAZANKI,dzisiaj miałam przeprowadzone USG (4d),niesamowite przezycie,,jestem w 23 tyg. ciazy,mozna zobaczyc buzie dzidzi,ale musze się do czegos przyznać,mianowicie bardzo pragnęłam córeczki a właśnie się dowiedziałam że będziemy mieli z mężem synka,,ja za bardzo nastawiłam się na córke,ciągle sobie Ją wyobrażałam,wiem ze najważniejsze aby dzidziuś był zdrowy i wygląda na to ze wszystko jest ok! ale prosze napiszcie jak sie pogodzić z tym faktem i zmienić nastawienie,czuje się troche rozczarowana,moze któras z Was mnie rozumie,piszcie!!!!!!!!!! !POZDRAWIAM
Ja miałam podobnie, nastawiłam sie na dziewczynke bo w końcu w rodzinie prawie same dziewczynki a tu niespodzianka chłopak. Pierwsze dwie minuty to były minuty żalu, smutku nawet tego nie umiem tego nazwać ale jak zobaczyłam jaki dumny był mój mąż, jak zobaczyłam radość dziaków to wszystko minęło. Jest chłopiec i oby był cały i zdrowy tylko to się dla mnie liczy.
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 13:09   #13
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Płeć Dziecka

Jeszcze jedno. Ktoś mi powiedział że syn bardziej ciągnie do mamy i jest jej pupilem a jak jest dziewczynka to jest to córeczka tatusia
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:28   #14
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Płeć Dziecka

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno. Ktoś mi powiedział że syn bardziej ciągnie do mamy i jest jej pupilem a jak jest dziewczynka to jest to córeczka tatusia
Zgadzam sie z tym co napisałas Ja zawsze byłam córeczka tatusia, a mój brat zawsze urzedował z mamusią

Napisze wam jak to było u mnie - jesli chodzi o płec - mój teść od początku podkreślał z eon to by chciał wnuczka miec, maz też (chociaż to było chyba pod wpływem taty swojego), moja teściowa ze wnuczkę, babcia meza też ze wnuczke bo u nich w rodzinie sane chłopaki sie rodzą i chciałby teraz wnuczke mieć, tylko moi rodzice nic nei mówili - ich zasada nie ważen jaka pęłc byle dzieciątko było zdrowe - Jak wróciłam z USG na kórym dowiedziałam sie że jednka chłopczyk to sie rozpłakałam bo mimo tego ze czułam ze beidze chłopczyk to chciałam mieć dziewczynkę - na przekór wszystkim tym którzy cały czas tylko o tym zeby był chłopak - zwłaszcza tesc mnie denerwował - jakby dzieczynka to było jakieś przekleństwo i chyba jemu najbardziej chciałam zagrać na nerwach - jak sie już uspokoiłam to znów w płacz bo pomyślam ze mój synek kóry jest we mnie odczuje to że jestem smutna ze go noszę - i znów załamanie ..........
Ciesze sie z epierwszy będzie u nas chłopczyk - marzyłam o nim i zawsze chciałam pierwszego chłopaka
Marzenie sie spełniło - nie tylko moje bo tescia i mojego meza też
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:14   #15
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Płeć Dziecka

Jestem w 19 tygodniu ciazy i jeszcze nie wiem czy to jest chlopczyk czy dziewczynka. Mysle, ze najwazniejsze jest zeby dziecko bylo zdrowe. Ja ze swojej strony dokladam wszelkich staran zeby tak bylo.

Przyznam szczerze, ze z poczatku marzyla mi sie coreczka. Mysle, ze to dlatego, ze sama jestem dziewczynka Podswiadomie wiem jak z dziewuszka postepowac, o czym moze marzyc, jakie problemy i zagrozenia napotkac w swoim zyciu. Poza tym mam niezwykle mocna wiez z moja Mama i pewnie taka sama mialabym z moja coreczka.

Ale z drugiej strony synek to chyba przygoda wieksza. Same niewiadome . I mysle, ze chlopcy w pewnym sensie maja w zyciu latwiej, na wiecej pozwalaja im normy spoleczne, maja latwiej z punktu widzenia fizjologii

Dlatego juz sama nie wiem co bym wolala i dobrze mi z tym. Czy to bedzie dziewczynka czy chlopczyk zrobie wszystko zeby bylo najszczesliwszym dzieckiem na swiecie. Juz je bardzo kocham calym sercem.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:42   #16
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Płeć Dziecka

ja mam juz córeczke i to wspaniłe uczucie dla matki!teraz jestem w drugiej ciazy i pragne córke!!!nie chce syna i kropka .mam milion powodów dla których chce miec dziewczynke.płci jeszcze nie znam ale o dzidzi w brzuchu mysle jak o dziewczynce tylko i wyłacznie!
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 22:16   #17
Kamilka86
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Carrigaline
Wiadomości: 128
GG do Kamilka86
Dot.: Płeć Dziecka

Witam u nas w pierwszej ciąży miał być chłopak...nawet na ostatnim usg lekarz widział chłopca... A mam śliczną dziewczynę, która rozrabia chyba gorzej niż niejeden chłopiec Tylko moja teściowa mówiła, że będzie dziewczynka- no a ja chciałam chłopca. No ale całe szczęście, że wyprawka była w kolorach żółtych i zielonych W grudniu powiększy nam się rodzinka... mąż chce chłopca ale szczerze mi to już bez różnicy i tak Je kocham najmocniej na świecie. Natalka mówi, że wolałaby "siustrzycke" (siostrzyczkę) ale dla mnie-tak jak dla większości z Was najważniejsze, żeby było zdrowe A poza tym jak będzie dziewczynka to będziemy w domu rządzić trzy baby jeden facet hehe więc szanse będzie miał niewielkie
Kamilka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:44   #18
goshek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Płeć Dziecka

też z mężem nastawialiśmy się na dziewczę a tu co.. 300% chłopaka

Teraz się cieszę okrutnie, ogólnie mi bez róznicy jeśli chodzi o płeć Byleby był zdrowiutki i piękniutki

Do tego 2ms temu straciłam Tatę, i dopatruję się w mojej ciąży powrotu Jego duszy. Nawet imie dostanie po dziadku..

Jeszcze tylko jakieś 8tyg do naszego spotkania..
goshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:17   #19
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Płeć Dziecka

U mnie dopiero 12tc ale i tak juz sie zastanawiam co i jak. Wlasciwie od zawsze chcialam dziewczynke...
Chcemy miec troje dzieci (to bedzie moje 1) wiec nawet jezeli sie tym razem nie uda to szanse jeszcze mam. Kochalismy sie z mezem kilka dni przed owu, byla troszke podziebiona i do tego na diecie, wiec szanse na dziewczynke mam jak najbardziej, choc juz dzis nastawiam sie, ze to chlopak. Chyba tak bedzie mi latwiej.

Maz nie chce wiedziec co sie urodzi az do porpodu, wiec bede czekac na niespodzianke

Pozdrawiam wszystkie mamy
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 15:25   #20
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Płeć Dziecka

No to ja jestem jakis odchyłek od normy, bo w przyszłości i to niedalekiej chce mieć chłopczyka
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:19   #21
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Płeć Dziecka

znam małzenstwo które tak bardzo chceli miec córke ze próbowali 5 razy i wiecie co nie udalo im sie ,maja 5 synów!to jest dopiero wyzwanie.wydaje mi sie ze to przeznaczenie albo cos tam nie tak u kobity lub faceta!ciekawa jestem co miało wpływ na taka sytuacje!
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:53   #22
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Płeć Dziecka

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
znam małzenstwo które tak bardzo chceli miec córke ze próbowali 5 razy i wiecie co nie udalo im sie ,maja 5 synów!to jest dopiero wyzwanie.wydaje mi sie ze to przeznaczenie albo cos tam nie tak u kobity lub faceta!ciekawa jestem co miało wpływ na taka sytuacje!
Plec dziecka zalezy od mezczyzny.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 18:37   #23
goshek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Płeć Dziecka

ciekawe, choć tak prawdopodbne jak zabobon, że noszenie korali w ciąży spowoduje uduszenie dziecka pępowiną :p

badania wykazały, że mężczyźni mający stresującą pracę częściej mają córki
goshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 11:57   #24
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Płeć Dziecka

Cytat:
Napisane przez goshek Pokaż wiadomość
ciekawe, choć tak prawdopodbne jak zabobon, że noszenie korali w ciąży spowoduje uduszenie dziecka pępowiną :p

badania wykazały, że mężczyźni mający stresującą pracę częściej mają córki
Plec dziecka zalezy od mezczyzny, to nie zabobon zaden ale fakt.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 14:46   #25
Kamilka86
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Carrigaline
Wiadomości: 128
GG do Kamilka86
Dot.: Płeć Dziecka

dobra skoro to fakt to jaki powinien być facet, żeby był chłopiec a jaki żeby dziewczynka?albo co powinien robić i jak żeby zrobić chłopca lub dziewczynkę?

Wiesz takie informacje-jeśli będą prawdziwe-mogę się przydać Jeśli np. teraz nam w brzuszku kolejną dziewczynkę to następnym razem, o ile będzie taka możliwość, chciałabym mieć chłopca, więc jeśli już się mój mąż weźmie "do roboty" to chciałabym go jakoś instruować....
Kamilka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 21:59   #26
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Płeć Dziecka

Cytat:
Napisane przez Kamilka86 Pokaż wiadomość
dobra skoro to fakt to jaki powinien być facet, żeby był chłopiec a jaki żeby dziewczynka?albo co powinien robić i jak żeby zrobić chłopca lub dziewczynkę?

Wiesz takie informacje-jeśli będą prawdziwe-mogę się przydać Jeśli np. teraz nam w brzuszku kolejną dziewczynkę to następnym razem, o ile będzie taka możliwość, chciałabym mieć chłopca, więc jeśli już się mój mąż weźmie "do roboty" to chciałabym go jakoś instruować....
Zapewniam, ze jest to fakt ale z tym planowaniem plci to nie jest takie latwe. Gdyby dalo sie wplywac na plec dziecka to juz dawno w Chinach nie rodzilyby sie dziewczynki I bylaby to katastrofa, nie? wiec moze dobrze, ze natura za nas decyduje

A plec dziecka zalezy od mezczyzny jako ze ma on dwa rodzaje plemnikow XX (dziewczynki) i XY (chlopcow). W zaleznosci od tego, ktory pierwszy dotrze do komorki jajowej taka bedzie plec dziecka. Jajeczko to zawsze XX. To tak w uproszczeniu.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 05:38   #27
Kamilka86
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Carrigaline
Wiadomości: 128
GG do Kamilka86
Dot.: Płeć Dziecka

Nie no spoko z biologii byłam dobra... ale nie nazwałabym tak tego...że płeć zależy od mężczyzny. No może w pewnym sensie tak ale skoro nie mamy na to wpływu to po co się tym przejmować?
Kamilka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 06:25   #28
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Płeć Dziecka

Slabo mi sie zrobilo jak to przeczytalam. Tez chcialabym miec dziewczynke, tak mylalam jeszcze jakis czas temu. Teraz chce zajsc w ciaze i urodzic zdrowego dzidziusia, tak po prostu. Nie waznie, chlopak czy dziewczynka byle miec dzidzie. Poronilam dwa razy i boje sie ze moze sie to powtorzyc wiec ciesz sie dziewczyno tym co masz. Wierze ze niedlugo tak go pokochasz ze zapomniesz ze pragnelas dziewczynki, zreszta wszystko przed toba. Mozesz ur. jeszcze nie jedna dziewczynke.
syla39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 08:01   #29
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Płeć Dziecka

prawda jest to że kobieta w ciazy sie zmienia,ze mna tak jest ,jeszcze niedawno nie mogłam wybrac imienia dla chłopca i nagle jak grom z jasnego nieba spodobało mi sie imie ,które było dla mnie takie sobie...to dziwne i własciwie nastawiam sie równiez na chłopca,moze byc grzeczniejszy niz dziewczyna.jakos mi sie pozmieniało ,za tydzien byc moze zobacze juz płec na usg,mam taka nadzieje!pochwale sie jak bede wiedziec!
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 08:52   #30
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Płeć Dziecka

Cytat:
Napisane przez Kamilka86 Pokaż wiadomość
Nie no spoko z biologii byłam dobra... ale nie nazwałabym tak tego...że płeć zależy od mężczyzny. No może w pewnym sensie tak ale skoro nie mamy na to wpływu to po co się tym przejmować?
A jak to inaczej okreslic? I kto mowi zeby sie przejmowac...

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Slabo mi sie zrobilo jak to przeczytalam. Tez chcialabym miec dziewczynke, tak mylalam jeszcze jakis czas temu. Teraz chce zajsc w ciaze i urodzic zdrowego dzidziusia, tak po prostu. Nie waznie, chlopak czy dziewczynka byle miec dzidzie. Poronilam dwa razy i boje sie ze moze sie to powtorzyc wiec ciesz sie dziewczyno tym co masz. Wierze ze niedlugo tak go pokochasz ze zapomniesz ze pragnelas dziewczynki, zreszta wszystko przed toba. Mozesz ur. jeszcze nie jedna dziewczynke.
Popieram w calej rozciaglosci. Byleby dzidzius byl zdrowy. Syla, trzymam kciuki za zdrowa ciaze i slicznego bobasa.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.