NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 13:59   #2371
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Zawsze jak oglądam Wasze zbiory to na prawdę jestem pod wrażeniem, ale nurtuje mnie pewne pytanie. Po co Wam tyle tego? Przecież i tak wszystkiego nie zużyjecie i zwyczajnie Wam się to przeterminuje. Przynajmniej takie jest moje zdanie, maluję sie codziennie, mam o wiele mniej kosmetyków a i tak zdarza mi się że nie zdążę czegoś wykończyć przed upływem terminu ważności.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:06   #2372
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I ja z lipcowa gromadką
Jak oceniasz sypki cien L'oreala i pielegnacje paznkoci z Revlonu?

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Zawsze jak oglądam Wasze zbiory to na prawdę jestem pod wrażeniem, ale nurtuje mnie pewne pytanie. Po co Wam tyle tego? Przecież i tak wszystkiego nie zużyjecie i zwyczajnie Wam się to przeterminuje. Przynajmniej takie jest moje zdanie, maluję sie codziennie, mam o wiele mniej kosmetyków a i tak zdarza mi się że nie zdążę czegoś wykończyć przed upływem terminu ważności.
To chyba nie miejsce na takie posty i pytania.
Dla kogos idiotyzmem moze byc posiadanie 30 torebek, dla kogos innego 30 szminek a jeszcze dla kogos innego 30 gier na PS.
Czesc dziewczyn traktuje makijaz i kosmetyki jako swoje hobby. Czesc kolekcjonuje.

To chyba nie watek na uwagi pt "po co Wam tyle".

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mój zbiór
Szczerze, to nie podoba mi sie sposob przedstawienia zbioru.
Zupelnie nic nie widac. Nie wiadomo, co tak naprawde masz.
Ja bardzo lubie cienie i linery. Chetnie zawsze ogladam zbiory tych kosmetykow. U Ciebie widze same opakowania.

Proponuje zaprezentowac kosmetyki jeszcze raz, ale w inny sposob .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-08-03 o 15:15
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:30   #2373
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mój zbiór
super zbiorek ale poprosimy o wiecej szczegółów
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:32   #2374
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28529494]To chyba nie miejsce na takie posty i pytania.
Dla kogos idiotyzmem moze byc posiadanie 30 torebek, dla kogos innego 30 szminek a jeszcze dla kogos innego 30 gier na PS.
Czesc dziewczyn traktuje makijaz i kosmetyki jako swoje hobby. Czesc kolekcjonuje.

To chyba nie watek na uwagi pt "po co Wam tyle".
[/QUOTE]

Moje pytanie nie było chyba na tyle uszczypliwe aby w ten sposób odpowiadać. Nigdzie nie napisałam że dla mnie to idiotyzm. Zaciekawiła mnie tylko kwestia tego czy udaje Wam się te kosmetyki zużyć przed upływem terminu ważności, czy często zdarza Wam się wyrzucić np. prawie nietknięty produkt bo jego termin przydatności minął. To zwykła ciekawość, nie chciałam być niemiła, wyluzuj trochę.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:34   #2375
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Madziu - ale takie komentarze są nie na miejscu - to nasza sprawa ile tego mamy.

przez te słowa nie chcę wstawiać zbioru I nie proście mnie - mam dosyć uszczypliwych komentarzy dotyczących mojego portfela i na co wydaję.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:37   #2376
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Madziu - ale takie komentarze są nie na miejscu - to nasza sprawa ile tego mamy.

przez te słowa nie chcę wstawiać zbioru I nie proście mnie - mam dosyć uszczypliwych komentarzy dotyczących mojego portfela i na co wydaję.
Olej to. Twoj portfel, Twoje pieniadze, Twoje przeterminowane kosmetyki, bo nie zuzyjesz ich na czas .
Pokazuj .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:38   #2377
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28530204]Olej to. Twoj portfel, Twoje pieniadze, Twoje przeterminowane kosmetyki, bo nie zuzyjesz ich na czas .
Pokazuj .[/QUOTE]
Nie. Nie mam ochoty - jakoś tak.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 14:54   #2378
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Czy Wy nie jesteście przewrażliwione? Przecież ja nikogo nie pytam o to ile wydaje na kosmetyki, wręcz przeciwnie - nikomu nie mam zamiaru zaglądać to portfela! Każdy wydaje tyle na ile go stać. Sama czasami wydaje pieniądze na rzeczy które dla innych wydają się być głupotą ale to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Zadałam na początku proste pytanie, a Wy od razu sprowadziłyście rozmowe na inny temat. W takim razie przepraszam i wynoszę się z tego wątku, ale coś czuję że po prostu trafiłam w czuły punkt, bo gdyby nie było to problemem to normalnie i grzecznie odpowiedziałybyście.
Pozdrawiam i życzę wielu nowych zakupów kosmetycznych
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:00   #2379
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Czy Wy nie jesteście przewrażliwione? Przecież ja nikogo nie pytam o to ile wydaje na kosmetyki, wręcz przeciwnie - nikomu nie mam zamiaru zaglądać to portfela! Każdy wydaje tyle na ile go stać. Sama czasami wydaje pieniądze na rzeczy które dla innych wydają się być głupotą ale to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Zadałam na początku proste pytanie, a Wy od razu sprowadziłyście rozmowe na inny temat. W takim razie przepraszam i wynoszę się z tego wątku, ale coś czuję że po prostu trafiłam w czuły punkt, bo gdyby nie było to problemem to normalnie i grzecznie odpowiedziałybyście.
Pozdrawiam i życzę wielu nowych zakupów kosmetycznych
Ale pytanie nie bylo madre. Jakiej odpowiedzi oczekiwalas?
Oczywiste jest to, ze wizazanki malujace tylko siebie i majace sporo kosmetykow nie zuzyja ich zanim beda po terminie.
Ja sama mam tyle kosmetykow, ze i dla potencjalnych wnukow ich starczy. Mimo tego wciaz kupuje nowe.

Nie wiem jaki byl zatem sens pytania, zwlaszcza na watku dotyczacym zbioru.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:04   #2380
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mój zbiór
Wrzuć te zdjęcia tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=27262
Możesz napisać skąd są te białe pojemniki?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:24   #2381
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wrzuć te zdjęcia tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=27262
Możesz napisać skąd są te białe pojemniki?
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50177223
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 17:45   #2382
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Po co Wam tyle tego?.

mówię Ci - nienormalne są i tyle




gooosienka ja też wnioskuję o szczegółową prezentację, bo zapowiada się bardzo ciekawie
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:51   #2383
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
mówię Ci - nienormalne są i tyle




gooosienka ja też wnioskuję o szczegółową prezentację, bo zapowiada się bardzo ciekawie
Jak znajdę chwilę to obfocę, na raziepracuję po 12h i nie mam kiedy tego dokładnie zrobić
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 20:01   #2384
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
przez te słowa nie chcę wstawiać zbioru I nie proście mnie - mam dosyć uszczypliwych komentarzy dotyczących mojego portfela i na co wydaję.
Oj, myślę że troszkę przesadzasz
a to pogrubione to mnie rozśmieszyło nieźle.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 21:24   #2385
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Zawsze jak oglądam Wasze zbiory to na prawdę jestem pod wrażeniem, ale nurtuje mnie pewne pytanie. Po co Wam tyle tego? Przecież i tak wszystkiego nie zużyjecie i zwyczajnie Wam się to przeterminuje. Przynajmniej takie jest moje zdanie, maluję sie codziennie, mam o wiele mniej kosmetyków a i tak zdarza mi się że nie zdążę czegoś wykończyć przed upływem terminu ważności.
Ja powiem tak: kupuję po to, by cieszyć się używaniem, a nie martwić terminem wazności. Nie moja wina, że kosmetyki kolorowe produkowane są raczej w jednych pojemnościach i nie mają wersji miniaturowych. A z reguły nie mają substancji aktywnych więc się tak nie psują szybko jak pielęgnacja. Jeśli korzystam ze swoich stu dwudziestu kolorów cieni do powiek to logiczne, że każdego z nich używam rzadziej niż gdybym miała ich sztuk dwadzieścia. I jeśli nawet obliczenie ile razy do końca ważności użyję dany cień nie jest problemem, to kupno mniejszego cienia jest po prostu niemożliwe, bo żadna firma nie prowadzi czegoś takiego Dlatego to ile się ma nie ma najmniejszego znaczenia, ważne jest czy się z tego korzysta czy tylko składa na ołtarzyku i podziwia.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28529494]Jak oceniasz sypki cien L'oreala i pielegnacje paznkoci z Revlonu?[/QUOTE]On jest prasowany wg mnie
brązu jeszcze nie uzywałam, ale mam fiolet i zieleń i jestem zadowolona- świetnie się trzymają i są naprawdę intensywne, nie blakną
Co do Revlonu- stoi jeszcze nie użyty bo to zakup z ostatnich dni dosłownie. O wysuszaczy wyczytałam z bloga jakiegoś, że bardzo dobry, a przeglądając w jego poszukiwaniu kwc (niestety nie ma go w bazie) trafiłam na odżywke z dwoma pozytywnymi opiniami i postanowiłam zaryzykować bo mi się pazurki wyzuszyły i trochę się łuszczą
Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
a to pogrubione to mnie rozśmieszyło nieźle.
Mam takie samo zdanie na temat tej wypowiedzi

Na dniach pospamuję troszkę szczegółami całego zbiorku kolorówkowego ;]
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 21:52   #2386
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mój zbiór
Widzę wiele fajnych kosmetyków
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 21:55   #2387
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

goooosienka podziwiam twoj porzadekn w zbiorze..moze na razie powiesz jakie sa twoje ulubione kosmetyki w kazdej kategorii?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 22:05   #2388
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Zawsze jak oglądam Wasze zbiory to na prawdę jestem pod wrażeniem, ale nurtuje mnie pewne pytanie. Po co Wam tyle tego? Przecież i tak wszystkiego nie zużyjecie i zwyczajnie Wam się to przeterminuje. Przynajmniej takie jest moje zdanie, maluję sie codziennie, mam o wiele mniej kosmetyków a i tak zdarza mi się że nie zdążę czegoś wykończyć przed upływem terminu ważności.
Prasowane cienie, pudry itp. to mówiąc szczerze mam po kilka lat i nic się nie dzieje, nawet jak są przeterminowane. Inne staram się zużywać, a jak się nie uda to wyrzucam, albo wcześniej rozdaje koleżanką czy rodzinie.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
przez te słowa nie chcę wstawiać zbioru I nie proście mnie - mam dosyć uszczypliwych komentarzy dotyczących mojego portfela i na co wydaję.


mówiąc szczerze, śledząc Twoje wypowiedzi na tym wątku, ja myślę, że masz inny powód, żeby nie wklejać swojego zbioru niż obawa przed uszczypliwymi komentarzami dotyczącymi Twojego portfela.

Poza tym nie zauważyłam tu jakoś wielu postów z bezczelnym pytaniem o czyjś portfel. Wydaje mi się, że trochę naskoczyłyście na Madzie bo jej wypowiedź wcale nie była jakaś agresywna. Ot się zapytała i tyle, a wyszło na to, że uderzyła w stół i się nożyce odezwały.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 09:30   #2389
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Dziękuję, o takie odpowiedzi mi właśnie chodziło myślałam po prostu że niektóre z Was są zawodowymi makijażystkami i dlatego tyle tego posiadacie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja powiem tak: kupuję po to, by cieszyć się używaniem, a nie martwić terminem wazności. Nie moja wina, że kosmetyki kolorowe produkowane są raczej w jednych pojemnościach i nie mają wersji miniaturowych. A z reguły nie mają substancji aktywnych więc się tak nie psują szybko jak pielęgnacja. Jeśli korzystam ze swoich stu dwudziestu kolorów cieni do powiek to logiczne, że każdego z nich używam rzadziej niż gdybym miała ich sztuk dwadzieścia. I jeśli nawet obliczenie ile razy do końca ważności użyję dany cień nie jest problemem, to kupno mniejszego cienia jest po prostu niemożliwe, bo żadna firma nie prowadzi czegoś takiego Dlatego to ile się ma nie ma najmniejszego znaczenia, ważne jest czy się z tego korzysta czy tylko składa na ołtarzyku i podziwia.
I to właśnie jest błąd, wydaje mi się że mniejsze opakowania byłyby lepszym rozwiązaniem dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Prasowane cienie, pudry itp. to mówiąc szczerze mam po kilka lat i nic się nie dzieje, nawet jak są przeterminowane. Inne staram się zużywać, a jak się nie uda to wyrzucam, albo wcześniej rozdaje koleżanką czy rodzinie.


Poza tym nie zauważyłam tu jakoś wielu postów z bezczelnym pytaniem o czyjś portfel. Wydaje mi się, że trochę naskoczyłyście na Madzie bo jej wypowiedź wcale nie była jakaś agresywna. Ot się zapytała i tyle, a wyszło na to, że uderzyła w stół i się nożyce odezwały.
Sama pudrów używam czasem dłużej niż przewidział to producent, niestety błyszczyki czy tusze do rzęs bo jakimś czasie zazwyczaj zwyczajnie zaczynają wysychać, rozwarstwiać sie.
I dziękuję za zrozumienie
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 10:29   #2390
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość


mówiąc szczerze, śledząc Twoje wypowiedzi na tym wątku, ja myślę, że masz inny powód, żeby nie wklejać swojego zbioru niż obawa przed uszczypliwymi komentarzami dotyczącymi Twojego portfela.
To tak jak ja Można też pośledzić posty z innych kont

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Nie. Nie mam ochoty - jakoś tak.
Nie ma to jak rozpoznać ironię

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mój zbiór
Pięknie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 10:35   #2391
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
mówiąc szczerze, śledząc Twoje wypowiedzi na tym wątku, ja myślę, że masz inny powód, żeby nie wklejać swojego zbioru niż obawa przed uszczypliwymi komentarzami dotyczącymi Twojego portfela.

Olej ją, to troll, który niejeden wątek już rozwalił

Szczerze mówiąc, sama się nieraz zastanawiam, po co mi tyle tego Gdybym miała zużyć wszystko, co mam, zajęłoby mi to parę lat, a przecież ciągle się dokupuje nowe kolory cieni, lakierów, szminek Projekt denko zaczęłam stosować w pielęgnacji i tu się sprawdza, a przy okazji mam spokojne sumienie , wdrażanie go w kolorówce to beznadziejna sprawa
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 16:40   #2392
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Olej ją, to troll, który niejeden wątek już rozwalił
Wiem, miałam okazję już poznać pod kilkoma innymi nickami

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, sama się nieraz zastanawiam, po co mi tyle tego Gdybym miała zużyć wszystko, co mam, zajęłoby mi to parę lat, a przecież ciągle się dokupuje nowe kolory cieni, lakierów, szminek Projekt denko zaczęłam stosować w pielęgnacji i tu się sprawdza, a przy okazji mam spokojne sumienie , wdrażanie go w kolorówce to beznadziejna sprawa
Doskonale Cię rozumiem
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 20:21   #2393
antos88
Raczkowanie
 
Avatar antos88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Wiadomości: 166
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mój zbiór
Widzę u Ciebie paletkę Essence Rock coś tam Miałam na nią ochotę, jak się sprawuje?
__________________
Zawitaj do świata kosmetycznych miłości, rozstań i zauroczeń


Nasz ślub
14.06.14
antos88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 20:53   #2394
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez antos88 Pokaż wiadomość
Widzę u Ciebie paletkę Essence Rock coś tam Miałam na nią ochotę, jak się sprawuje?
Pigment jest słaby, ale według mnie jest to super paletka do dziennych makijaży, cienie też utrzymują się całkiem przyzwoicie, na bazie cały dzien
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 21:07   #2395
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Pamiętasz ile zabuliłaś za całą tą paletę?
hej

wybaczcie ze tak pozno ale bylam na wczasach
nie chce klamac ale wydaje misie ze dalam ok 160 zl. te potrojne sa drozsze niz zwykle ale oile to nie wiem dokladnie..nie panowalam nad soba ehhe:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 21:19   #2396
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Zawsze jak oglądam Wasze zbiory to na prawdę jestem pod wrażeniem, ale nurtuje mnie pewne pytanie. Po co Wam tyle tego? Przecież i tak wszystkiego nie zużyjecie i zwyczajnie Wam się to przeterminuje. Przynajmniej takie jest moje zdanie, maluję sie codziennie, mam o wiele mniej kosmetyków a i tak zdarza mi się że nie zdążę czegoś wykończyć przed upływem terminu ważności.
kupuje bo mi się to podoba , w końcu na coś trzeba wydawać pieniądze a do tego skoro mi to jeszcze radość sprawia to czemu nie ?
Jak na razie mam tego ''mało'' no ale cóż pieniążki z urodzin i kieszonkowego tylko mam Nie przejmuje się terminem ważności w makijażu gdy stwierdzam , że produkt albo śmierdzi zmienił konsynstencje , rozwarstwił się to pewnie dokonał już swojego żywota , a tak to zawsze kosmetyk do końca zużywam ( oj dużo przed datą )
A po zatym ma tylko okazje malować się po szkole w weekendy i wakacje

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja powiem tak: kupuję po to, by cieszyć się używaniem, a nie martwić terminem wazności. Nie moja wina, że kosmetyki kolorowe produkowane są raczej w jednych pojemnościach i nie mają wersji miniaturowych. A z reguły nie mają substancji aktywnych więc się tak nie psują szybko jak pielęgnacja. Jeśli korzystam ze swoich stu dwudziestu kolorów cieni do powiek to logiczne, że każdego z nich używam rzadziej niż gdybym miała ich sztuk dwadzieścia. I jeśli nawet obliczenie ile razy do końca ważności użyję dany cień nie jest problemem, to kupno mniejszego cienia jest po prostu niemożliwe, bo żadna firma nie prowadzi czegoś takiego Dlatego to ile się ma nie ma najmniejszego znaczenia, ważne jest czy się z tego korzysta czy tylko składa na ołtarzyku i podziwia.
On jest prasowany wg mnie
racja
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 20:16   #2397
antos88
Raczkowanie
 
Avatar antos88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Wiadomości: 166
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Pigment jest słaby, ale według mnie jest to super paletka do dziennych makijaży, cienie też utrzymują się całkiem przyzwoicie, na bazie cały dzien

Dzieki za odpowiedź
__________________
Zawitaj do świata kosmetycznych miłości, rozstań i zauroczeń


Nasz ślub
14.06.14
antos88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 08:37   #2398
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Zaciekawiła mnie tylko kwestia tego czy udaje Wam się te kosmetyki zużyć przed upływem terminu ważności, czy często zdarza Wam się wyrzucić np. prawie nietknięty produkt bo jego termin przydatności minął. To zwykła ciekawość, nie chciałam być niemiła, wyluzuj trochę.
Ja przyznam sie, tez zastanawiam sie nad tym. Nie zadawalam tego pytania, bo mogloby ono byc zrozumiane inaczej, niz zgodnie z moimi zamiarami. Wiem, ze co osoba to inne podejscie. Ja nie kontroluje zakupu lakierow do paznokci i mam ich juz 40 (glownie OPI, troche China Glaze, Essie, kilka Rimmeli, Chanel i jakies nieliczne niedobitki). Mysle w ten sposob, ze lakier moge uzywac nawet dluzej niz 3 lata, jak pozwala mi na to jego formula i nie grozi mi podraznienie.

Co do kosmetykow malujacych bardzo uwazam, by nie trzymac pomadek dluzej niz 2-3 lata, blyszczykow ponad poltora roku, tuszu dluzej niz pol roku, cieni dluzej niz 3 lata, fluidow dluzej niz poltora roku. Jedynie puder sypki i meteoryty mam juz 4 lata i ciesza sie one taka sama swiezoscia i wiek im nie przeszkadza.

Ja mam bardzo wrazliwa skore na choc troche nadpsute czy nieco nadgryzione zebem czasu kosmetyki. Nawet zauwazylam, ze po stronie prawej, gdzie przykladam telefon, czesciej mnie dopada jakis wyprysk..... Ciekawe, bakterie. W zwiazku z tym, o wiele wieksze ryzyko czai sie z tubki czy sloiczka, jesli produkt nie jest pierwszej jakosci/swiezosci. Poza tym mam niechec do fluidow, kremow i mazidel do makijazu i pielegnacji w wiekszych pojemnosciach niz 15 ml nakladanych paluchem czy lopatka prosto ze sloiczka. Wole te kosmetyki w opakowaniu z pompka.

To, co mnie niekiedy 'przesladuje' to marne opakowania kosmetykow, ktore z czasem traca swoj wyglad i estetyke. Dlatego tez place wiecej rowniez za estetyke i trwalosc opakowania. To tez gwarancja, ze kosmetyki beda mialy sie zdrowo i dobrze.

Nie zaczynam drugiego tuszu, gdy pierwszy jest jeszcze w uzyciu, staram sie zuzywac wszystko az do denka. Pojedynczy kosmetyk malujacy kosztuje mnie sredni 70 -100 zlotych przy kosmetykach Clinique i grubo ponad 150, czesto 200, przy Chanel, wiec moje kosmetyczka i przy mniejszym wypelnieniu kosztuje tyle, co kilka par dobrych butow.

Po co to pisze??? Bo kazda z nas jest inna i ma inne potrzeby. Jedna jest bardziej wyczulona na jedno, druga na co innego. Ja moge kupic uzywana kiecke w komisie, ale nawet nie tkne uzywanego kosmetyku. Jedna osoba wyda krocie na 1000 drobiazgow lub na 100 podobnych odcieni blyszczykow, kto inny na 4 -5 bardzo podstawowych kosmetykow. Kazdego uszczesliwia co innego. Ja sie ciesze, gdy kupuje nowy kosmetyk, ktory bardzo doceniam. Gdy mam wiecej w kosmetyczce, kazdy nowy zakup daje mi tylko chwilowa radosc, a potem mi zwisa. Lubie te radosc z nowego zakupu, w odroznieniu do poczucia winy, ze mam juz 13 podobnych kredek i kupuje kolejna.


Podsumowujac... co kto lubi i co komu. Ja bardzo lubie ogladac fotki Waszych kosmetykow, dziewczyny, niezalenie od moich preferencji dot. marki, koloru czy innych cech. Fajnie jest polukac w czyjas kosmetyczke i znalezc cos dla siebie. Poza tym, ogladanie cudzych kosmetykow daje mi taka sama radoche, jakbym sama sobie cos nowego sprawila.


Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-08-08 o 08:41
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 21:14   #2399
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mój zbiór

Pięknie poukładane!

Też chyba obfotografuję swoją małą kolekcję, a co (ale to za dnia).
Jeśli dobrze rozumiem, chwalimy się kolorówką/lakierami tylko?
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 13:29   #2400
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cyknęłam kilka zdjęć .

Wiem, że w jednym Sleeku jeden cień jest skruszony, ale to akurat czarny jest, więc nie robiłam sprzedawcy problemu (kupowałam przez ebay).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie_01.jpg (40,2 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie_02.jpg (45,9 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie_03.jpg (40,1 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie_04.jpg (45,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg korektory_i_bazy.jpg (36,2 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kredki_i_eyelinery.jpg (48,7 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palety.jpg (57,0 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady.jpg (45,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probki.jpg (46,6 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg puder_i_tusze.jpg (32,2 KB, 96 załadowań)
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 13:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.