Nowe kosmetyki Estee Lauder - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 11:08   #61
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Madziarra i Lolik dokladnie te grrrr.....na szczescie kupilam na ebay za pol ceny, no ale i tak mnie to wkurza....
- a ile on kosztuje w sklepie?
majag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 11:27   #62
kreolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 17
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Chyba oszaleje, w poniedzialek jade na wakacje do Szwajcarii i Wloch i na lotnisko chyba musimy przyjechac z co najmniej 2-godzinnym wyprzedzeniem, bo bede szalec na duty free!!! Juz sama nie wiem, lista mi sie wydluza, a kto potem bedzie tak nieszczesna karte kredytowa splacal??? Marzy mi sie ta kostka BB, do tego jeszcze jest nowy puder rozswietlajacy Chanel, wyglada bosko, A Pearl Of A Powder, z nowej serii, mniam! No i jeszcze maskara, moze Dior? I nowe cienie Lancome, srebrno - rozowe.... MASAKRA!!!
__________________
Aleksandra
kreolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 12:38   #63
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Smile Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Wątek dla poszukiwaczy skarbów w perfumeriach . Nie podobają mi się one shoty tej jesieni Po raz pierwszy nie mam ochoty na nie wydawać pieniędzy i czekam na sylwestra i kolekcję Guerlain . Oczywiście na kolejne meteoryty choć mam ich w tej chwili aż 6 sztuk dlatego dopisuję się do fun - clubu i czekam na kolejne edycje kulek . Dior bylejaki - widać , że nie ma pomysłu , Chanel - ten ,, koromandel '' dla chińczyków chyba pomarańcz , żółć , czerń - wyglądam w tych kolorach fatalnie . Różowy puder niczym nie różni się od wielu podobnych kosmetyków rozświetlających . Napaliłam się na mozaikę EL , i wszystko byłoby okej gdyby nie to , że jest nietrwała - wystarczy przejechać dłonią po policzku by zebrać cały puder Szkoda , bo ładnie rozświetla , ale za 180 zł - mam złe doświadczenia z tymi limitowankami pudrami EL . I już się nie przekonam . YSL też fajnie wygląda fajny wzorek , mam taki na firanie Tylko , że bardziej wpada w złoto i też mi na zimę się nie przyda bo już mam jasną mozaikę Clinique , w YSL jest jedynie odrobinka różu . Ciekawa jestem nowej paletki Shiseido . Czy tylko ja jestem taka marudna i uważam kolekcje jesienne za bardzo przeciętne w porównaniu z tym co było ?

Nie mam na co wydać pieniędzy w perfumerii - chyba po raz pierwszy w życiu Znalazałam kolekcję YSL z tym puderkiem mozaiką .

Dziewczyny , czy któraś testowała może te jadalne pudry do ciała Urban Decay ?
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 12:45   #64
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Ja testowałam Teraz są tańsze, bodajże po 86 czy 84 zł .
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:06   #65
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Dziewczyny, napaliwszy się na puder rozświetlający EL i wydawszy 180 zl, wydaję wyrok: nie bardzo warto: na poliki faktycznie niezbyt trwały, polecam mieszać z różem-tak napisali w instrukcji i to chyba najlepsza opcja. Ja głównie używam ich jako cień-może być.... jako Wielka Fanka Rózowawych Cieni jestem rozczarowana, kolorki są nienaturalne... . podsumowując: stosunek ceny do wagi produktu (porównując z bricksami BB) niekorzystny, trwałośc nie za 180 zł. I tyle)))
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 18:54   #66
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Ja dzis tez macalam to cudo EL . KISZKA!!!! Jakies takie sztuczne te koorki i tandetnie zrobione. Podobnie te Diory. Tak sie blyszcza ze jak ktos chce byc sledziem to prosze bardzo.

A YSL to jest ufff....Cudo wizualne, jakosciowe i wogole... Ale tylko na lato bo ma bardzo cieply, brzoskwiniowy odcien.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:09   #67
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Ale ta kredka do oczu w kolorze Opalescence z nowego makijażu jest przepiękna Pasuje chyba do wszystkich możliwych cieni... Bardzo kusząca
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 20:07   #68
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez neuilly.

Dziewczyny , czy któraś testowała może te jadalne pudry do ciała Urban Decay ?
Miałam dwie sztuki Niezwykle apetyczne, słodkie, smakowite. Fajny gadżet do używania jeśli ma się gorszy humor Szczególnie fajny jest dołączony puszek, niezwykle mięciutki i przyjemny. Puder ładnie rozświetla ciało, najładniej oczywiście wygląda na opalonej skórze i w sztucznym świetle (lub mocnym słońcu). Tu kilka recenzji, może się przydadzą - http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8898

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 08:22   #69
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Dzięki wielkie nie - ten -tego jestem ostatnio i nie tylko chaotycznie piszę ale i myślę w rezultacie nie przyszło mi do głowy by sprawdzić KWC .

Anahstasio - z tych recenzji wynika , że te puderki mają różne kolory drobinek ? Svenja pisze , że Marshmallow ma srebrno-różowe . A jakie Ty miałaś smaki ? Szukam czegoś różowawego właśnie . Są wydajne tak samo jak zwykłe pudry sypkie ? Niestety w mojej Sephorze nie ma testerów tych pudrów , a nie chcę kupować ich w ciemno . Dlatego tak pytam .

O, znalazłam link - faktycznie muszą mieć różne drobinki
http://www.sephora.com/browse/sectio...tegoryId=C9002
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2005-09-08 o 09:52 Powód: link
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:09   #70
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Miałam Marshmallow, właśnie ten z różowawo-srebrnymi drobinkami, a także Cocoa, który połyskiwał już cieplej, ni to beżowo, ni to złotawo. Pierwszego używałam wówczas kiedy nie byłam opalona i na mnie, zimie o porcelanowej niemal skórze, wyglądał świetnie. Później kiedy się opaliłam, zastąpiłam go czekoladką Zanim kupiłam Marshmallow zastanawiałam się nad Cherry Lemonade, jednak stwierdziłam że jest nazbyt różowy. Tj. nie miał prawie w ogóle tych srebrnych drobinek, wszystkie w różnych odcieniach różu.
Pudry są wydajne, drobno zmielone. W zasadzie niewiele ich potrzeba, żeby rozświetliły ciało. No chyba, że ktoś lubi photoshopowy połysk to może nakładać więcej Opakowanie wystarczyło mi na ok.5-6 miesięcy, a nakładałam puder dość często: na szyję, dekolt, ramiona i nieraz na nogi, kiedy chciałam zabłysnąć w mini Więc wydajność całkiem przyzwoita. Jego cena teraz faktycznie oscyluje w granicach 80kilku złotych. Ja kupiłam je kiedy były jeszcze po 120 Teraz kusi mnie jeszcze ta czarna porzeczka, bo jak dobrze pamiętam połyskiwała tak na srebrno i jasnofioletowo

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:23   #71
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Smile Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Oj rany , jesteś niesmowita . Bardzo Ci dziękuje , ogromne buziaki przesyłam ----> uwaga ---->

To ja się zastanowię nad Cherry Lemonade - połączyłabym go z pudrem Lancoma Starlette i może trochę będzie dobry na policzki , i nad Marshmallow . Kusi mnie jeszcze mięta - też ma słodki różyk , ale zapach mięty jesienią za bardzo mnie nie pociąga . Najśmiejszniejsze jest to , że te pudry mają różne pojemności a cena ich wszystkich jest taka sama . Dopiero teraz to zauważyłam , myślałam , że wielkość pudełek to bajer a zawartość wszędzie taka sama . Dzisiaj po południu pędzę do Sephory po któryś z tych puderków
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-08, 11:06   #72
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Oj rany , jesteś niesmowita . Bardzo Ci dziękuje , ogromne buziaki przesyłam ----> uwaga ---->

To ja się zastanowię nad Cherry Lemonade - połączyłabym go z pudrem Lancoma Starlette i może trochę będzie dobry na policzki , i nad Marshmallow . Kusi mnie jeszcze mięta - też ma słodki różyk , ale zapach mięty jesienią za bardzo mnie nie pociąga . Najśmiejszniejsze jest to , że te pudry mają różne pojemności a cena ich wszystkich jest taka sama . Dopiero teraz to zauważyłam , myślałam , że wielkość pudełek to bajer a zawartość wszędzie taka sama . Dzisiaj po południu pędzę do Sephory po któryś z tych puderków
Ależ naprawdę nie ma za co Cieszę się, że mogłam pomóc. Oczywiście najlepiej byłoby gdybyś sama miała szansę zerknąć na odcienie, wiadomo, że każdy wie co dla niego najlepsze Z tą gramaturą to faktycznie ciekawostka, z tego co wiem to powód jest następujący: niektóre pudry są bardziej, niektóre mniej zmielone. I tych bardziej dają ciut więcej Czy tak jest, nie wiem. Mi oba moje puderki tak samo szybko się zużywało, a i różnicy w zmieleniu nie widziałam

Udanych zakupów!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 11:08   #73
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Ależ naprawdę nie ma za co Cieszę się, że mogłam pomóc. Oczywiście najlepiej byłoby gdybyś sama miała szansę zerknąć na odcienie, wiadomo, że każdy wie co dla niego najlepsze Z tą gramaturą to faktycznie ciekawostka, z tego co wiem to powód jest następujący: niektóre pudry są bardziej, niektóre mniej zmielone. I tych bardziej dają ciut więcej Czy tak jest, nie wiem. Mi oba moje puderki tak samo szybko się zużywało, a i różnicy w zmieleniu nie widziałam

Udanych zakupów!
Chyba się nie dobudziłam Oczywiście więcej dają tych mniej zmielonych, nie bardziej, ehh
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:12   #74
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Po wielu próbach makijażowych z nową paletką rozświetlającą Estee Lauder pragnę podzielić się z Wami moimi odczuciami
Stosuję ją na powieki i na policzki. Na oczach da się nią uzyskać nawet makijaż dość konstruktywny, ponieważ paletka tak naprawdę składa się z trzech kolorów: jasnego i trochę ciemniejszego opalizującego różu i subtelnej rozróżowionej miedzi, dzielącej po przekątnej te róże I... makijaż zrobiony tym puderkiem trzyma mi się na powiekach cały dzień, bez żadnej bazy Stosuję paletkę również jako typowy rozświetlacz na skronie i na kości policzkowe oraz omiatam dużym pędzlem dekolt... Jak dla mnie ten produkt jest bardzo dobry i polecam go z czystym sumieniem Pozdrawiam gorąco
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.