mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-15, 20:37   #1
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972

mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)


Hmm... szukałam po wyszukiwarce, ale albo ja źle szukam albo nic nie ma na ów konkretny temat. Otóż mam taki mały problem, ale proszę nie śmiejcie się ze mnie bo nie mam żadnego doświadczenia w tej dziedzinie a milion wątpliwości. Może od początku, w grudniu chcę zacząć współżyć z moim Tż-tem. Jednak jest sprawa, która mnie nieco martwi. Otóż mój Tż jest dość hmm... słabo obdarzony przez naturę (tak licząc około 10-11cm w stanie erekcji). Żeby nie było, że mierze coś centymetrami, mi to nie przeszkadza. Moje wątpliwości biorą się z innej przyczyny. Otóż ja jestem dość postawnie zbudowaną dziewczyną z nadwagą (166cm 74kg) więc to żadna nadwaga urojona i nie wiem czy to nie będzie utrudnieniem:/ Poza tym wiem, że są pewne pozycje, których lepiej unikać jeśli partner dysponuje niewieloma cm, a wolałabym o nich wiedzieć teraz żeby później jemu nie było nie wiem przykro, albo żeby poczuł, że czegoś nie może. Bardzo kocham mojego Tż-ta i to naprawde nie jest dla mnie problem jednak chciałabym wiedzieć czego się wystrzegać, żeby jemu zaoszczędzić nerwów, a niestety oboje nie mamy doświadczenia, i ja wolę się jak najwięcej dowiedzieć zanim zacznę się kochać z moim Tż-tem, żeby wtedy było nam jak najlepiej. Z góry dziękuję wam za wasze niewycenialne w żaden sposób rady


P.s o zabezpieczeniau atykoncepcji itd. już rozmawialiśmy i pamiętamy o tym ważnym aspekcie seksu. Moja wiedza z biologi jest spora, więc z tym problemu nie mam. Potrzeba mi ot tak rad technicznych
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:58   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Hmm... szukałam po wyszukiwarce, ale albo ja źle szukam albo nic nie ma na ów konkretny temat. Otóż mam taki mały problem, ale proszę nie śmiejcie się ze mnie bo nie mam żadnego doświadczenia w tej dziedzinie a milion wątpliwości. Może od początku, w grudniu chcę zacząć współżyć z moim Tż-tem. Jednak jest sprawa, która mnie nieco martwi. Otóż mój Tż jest dość hmm... słabo obdarzony przez naturę (tak licząc około 10-11cm w stanie erekcji). Żeby nie było, że mierze coś centymetrami, mi to nie przeszkadza. Moje wątpliwości biorą się z innej przyczyny. Otóż ja jestem dość postawnie zbudowaną dziewczyną z nadwagą (166cm 74kg) więc to żadna nadwaga urojona i nie wiem czy to nie będzie utrudnieniem:/ Poza tym wiem, że są pewne pozycje, których lepiej unikać jeśli partner dysponuje niewieloma cm, a wolałabym o nich wiedzieć teraz żeby później jemu nie było nie wiem przykro, albo żeby poczuł, że czegoś nie może. Bardzo kocham mojego Tż-ta i to naprawde nie jest dla mnie problem jednak chciałabym wiedzieć czego się wystrzegać, żeby jemu zaoszczędzić nerwów, a niestety oboje nie mamy doświadczenia, i ja wolę się jak najwięcej dowiedzieć zanim zacznę się kochać z moim Tż-tem, żeby wtedy było nam jak najlepiej. Z góry dziękuję wam za wasze niewycenialne w żaden sposób rady


P.s o zabezpieczeniau atykoncepcji itd. już rozmawialiśmy i pamiętamy o tym ważnym aspekcie seksu. Moja wiedza z biologi jest spora, więc z tym problemu nie mam. Potrzeba mi ot tak rad technicznych
http://www.powiekszaniepenisa.pl/mes...ar-penisa.html
http://www.powiekszaniepenisa.pl/mes...ar-pochwy.html
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/arti...LANKA/70405014
http://www.lansik.pl/5636/jak-sie-ko...-penis-jest/1/
http://www.omilosci.pogodzinach.net/...article&sid=36

itd
powodzenia

edit: wynika z tego, ze przy nadwadze i przy "małym" polecana jest pozycja od tyłu. Tylko, że na pierwszy raz, to ona mi trochę mało pasuje

edit 2 - czemu akurat w grudniu?

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2008-11-15 o 21:04
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:14   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
http://www.powiekszaniepenisa.pl/mes...ar-penisa.html
http://www.powiekszaniepenisa.pl/mes...ar-pochwy.html
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/arti...LANKA/70405014
http://www.lansik.pl/5636/jak-sie-ko...-penis-jest/1/
http://www.omilosci.pogodzinach.net/...article&sid=36

itd
powodzenia

edit: wynika z tego, ze przy nadwadze i przy "małym" polecana jest pozycja od tyłu. Tylko, że na pierwszy raz, to ona mi trochę mało pasuje

edit 2 - czemu akurat w grudniu?

No na 1 raz ja raczej myślałam po bożemu... No i właśnie nie jestem pewna czy to dobry pomysł. A dlaczego w grudniu hmm... Bo planujemy to w najbliższym czasie, a w grudniu właśnie będzie okazja by było tak jak oboje chcemy, z kolacją świecami i bez strachu że ktoś wlezie i przeszkodzi Potem możemy się kochać w wielu miejscach, ale wymarzyliśmy sobie, żeby ten 1 raz miał w sobie coś niezapomnianego
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:17   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Akurat taka nadwaga jaką Ty masz nie powinna przeszkodzić w żadnej wybranej pozycji, więc tym się nie przejmuj Bez przesady, po świecie nie chodzą same supermodelki, kobiety tęższe też uprawiają seks i nie dobierają sobie specjalnie pozycji pod kątem wagi

Myślę, że na pierwszy raz pozycja od tyłu nie będzie dobra. Ale możesz nieco zmodyfikować klasyczną, objąć partnera nogami w pasie (wygodnie jest "zahaczyć" wtedy stopę o stopę, łatwiej trzymać ), wtedy facet powinien być bliżej Ciebie, czyli penetracja głęboka. Z wielkim penisem to raczej niezbyt komfortowe, ale z mniejszym, czemu nie

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-11-15 o 21:19
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:24   #5
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Z wielkim penisem to raczej niezbyt komfortowe
a nieprawda

zgadzam się też, że ta od tyłu jest nie bardzo na pierwszy raz... (chociaż proponuję ją przećwiczyć potem ). Po bozemu jak najbardziej. Połóż sobie pod plecy sporą poduchę - będzie bliżej
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:26   #6
Nexca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 115
GG do Nexca
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

myśle ze i tak bedziecie zestesewani na tyle ze kolacja bedzie jedna wielka wtopa

moim zdaniem moze byc po bozemu tylko nozki do gory podnies
mysle ze powinno byc ok!
Nexca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:28   #7
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Uff... przeczytałam wszystko i czuję się uspokojona. Jako, że ja jestem jakby to ująć bardzo ciasna i chyba dość płytka, to chyba się jednak dobraliśmy dość dobrze Mi nie przeszkadza to ile cm ma mój partner bo go kocham za to jaki jest. Po prostu bardzo się martwiłam tym czy nasze pożycie będzie dla niego satysfakcjonujące, i czy będzie się dobrze komfortowo czuł w łóżku. Myślę, że teraz już nie mam aż takich obaw jak wcześniej
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 21:33   #8
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez Nexca Pokaż wiadomość
myśle ze i tak bedziecie zestesewani na tyle ze kolacja bedzie jedna wielka wtopa

moim zdaniem moze byc po bozemu tylko nozki do gory podnies
mysle ze powinno byc ok!


A ja myślę, że nie. Od jakiegoś czasu powoli przechodzimy do kolejnych etapów tak jakby. Staramy się jak najlepiej poznać swoje ciała. Powiedziałam mojemu Tż-towi, że dla mnie nie ma żadnego znaczenia czy za 1 razem będzie bosko, bo zwykle nie jest i to żadna tragedia, genialnym kochankiem czy kochanką nikt się nie urodził. Może nie powinnam tego facetowi mówić, a może dzięki temu poczuje się pewniej. To jest tak, że nie musi wtedy do niczego dojść jeśli któreś z nas nie będzie tego chciało, natomiast bierzemy coraz poważniej tą ewentualność pod uwagę. Z czasem będzie coraz przyjemniej i coraz lepiej, a ten nasz 1 raz ja traktuję raczej emocjonalnie, przyjemność sprawi mi sama bliskość mojego partnera a nie to czy będzie mi "nieziemsko" czy też nie. A co do kolacji, oboje nie chcemy jakiegoś spontanu na tylnim siedzeniu samochodu, albo z rodzicami za ścianą i lękiem, że ktoś wejdzie. Wtedy to może (ale nie musi kto co lubi) być wielka wtopa i złe wspomnienia. Nam wystarczy, że będzie tak jak sobie oboje kiedyś tam wymarzyliśmy.

P.s co do tych nóżek to niezły pomysł i chyba całkiem skuteczny jeśli dobrze myślę A poduszkę też można skombinować będzie wygodniej po prostu
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2008-11-15 o 21:36 Powód: dopisek
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:36   #9
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez Nexca Pokaż wiadomość
myśle ze i tak bedziecie zestesewani na tyle ze kolacja bedzie jedna wielka wtopa
mozliwe
u mnie był szampan i truskawki. I miało być, ach, pięknie ze szczegółami

a potem się okazało, że juz po wszystkim a i tak szampana nie pilam, bo nie lubię


będzie dobrze, zobaczysz. Tylko nie spodziewaj się po tym pierwszym razie nie wiadomo czego, trzęsienia ziemi i tańca zmysłów
wszystkiego trzeba sie nauczyć. Przez praktykę
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:41   #10
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
mozliwe
u mnie był szampan i truskawki. I miało być, ach, pięknie ze szczegółami

a potem się okazało, że juz po wszystkim a i tak szampana nie pilam, bo nie lubię


będzie dobrze, zobaczysz. Tylko nie spodziewaj się po tym pierwszym razie nie wiadomo czego, trzęsienia ziemi i tańca zmysłów
wszystkiego trzeba sie nauczyć. Przez praktykę
No jak ciutke wyżej napisałam nie mam takich oczekiwań, ani w stosunku do 1 razu ani do mojego partnera, który też musi się wszystkiego nauczyć. Będziemy się uczyć wspólnie i nawzajem i to jest dla mnie piękne samo w sobie. Z czasem jak poznamy siebie i to co lubimy będzie coraz lepiej, a myślę, że te pierwsze dla nas obojga pieszczoty i "razy" będziemy kiedyś bardzo przyjemnie wspominać jako coś co miało swój czar
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:51   #11
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
No jak ciutke wyżej napisałam nie mam takich oczekiwań, ani w stosunku do 1 razu ani do mojego partnera, który też musi się wszystkiego nauczyć. Będziemy się uczyć wspólnie i nawzajem i to jest dla mnie piękne samo w sobie. Z czasem jak poznamy siebie i to co lubimy będzie coraz lepiej, a myślę, że te pierwsze dla nas obojga pieszczoty i "razy" będziemy kiedyś bardzo przyjemnie wspominać jako coś co miało swój czar
podoba mi się Twoje podejście
jest takie ożywcze i przemyslane. Przynajmniej nie trafisz na wątek o antykoncepcyjnych skarpetkach

zyczę, żeby wszystko ułozyło się tak jak sobie zaplanowaliście
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 22:04   #12
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
podoba mi się Twoje podejście
jest takie ożywcze i przemyslane. Przynajmniej nie trafisz na wątek o antykoncepcyjnych skarpetkach

zyczę, żeby wszystko ułozyło się tak jak sobie zaplanowaliście

Nie no skarpetki obowiązkowo mieć będziemy ubrane:p Bo jeszcze w ciążę zajdę bo mnie plemniczek w stopę ugryzł:P
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 08:56   #13
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Nie no skarpetki obowiązkowo mieć będziemy ubrane:p Bo jeszcze w ciążę zajdę bo mnie plemniczek w stopę ugryzł:P




Czytając twoje posty tylko jedna rzecz przychodzi mi na myśl: Są jeszcze na świecie normalni ludzie, z normalnym podejściem do seksu i IQ wyższym niż pojemność lakieru do paznokci. Brawo!Życzę niezapomnianych wrażeń.
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 09:21   #14
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez motylek1303 Pokaż wiadomość


Czytając twoje posty tylko jedna rzecz przychodzi mi na myśl: Są jeszcze na świecie normalni ludzie, z normalnym podejściem do seksu i IQ wyższym niż pojemność lakieru do paznokci. Brawo!Życzę niezapomnianych wrażeń.
tak jest
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:24   #15
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez motylek1303 Pokaż wiadomość


Czytając twoje posty tylko jedna rzecz przychodzi mi na myśl: Są jeszcze na świecie normalni ludzie, z normalnym podejściem do seksu i IQ wyższym niż pojemność lakieru do paznokci. Brawo!Życzę niezapomnianych wrażeń.
zgadzam się, cieszę się, że trafiliście na Siebie, widać, że macie oboje dojrzałe podejście i za to masz u mnie wieeeeelkie słowo uznania
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 13:08   #16
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Cytat:
Napisane przez motylek1303 Pokaż wiadomość


Czytając twoje posty tylko jedna rzecz przychodzi mi na myśl: Są jeszcze na świecie normalni ludzie, z normalnym podejściem do seksu i IQ wyższym niż pojemność lakieru do paznokci. Brawo!Życzę niezapomnianych wrażeń.
Zgadzam sie calkowicie jednoczesnie przypominajac sobie nasze poczatki z tz-tem
bylo wesolo
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:55   #17
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: mały penis Tż- sugestie najlepszych pozycji. Niedoświadczona prosi o rade:)

Ło kurcze aż się zarumieniłam:P Dziękuję za miłe słowa
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.