Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-04, 12:11   #721
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Owijanie się foliom

Cytat:
Napisane przez Kiss_Me Pokaż wiadomość
TAK!! F O L O I O M !!!!!!!!!dzieki za rade;/ jak weszlas tutaj tylko po to zeby mi doj**ac do wielkie dzieki. hahaha filozofke udajesz;/ gdyby wszyscy mieli krytykowac bledy ortograficzne na wizazu i pouczac sie na wzajem to by tutaj rzeznia byla i nic po za tym;/ az zal d**e sciska jak sie czyta takie wypowiedzi.... ciekawa jestem czy kazdemu tak pomagasz;/;/

jak nie mialas nic ciekawego do powiedzenia to moglas sobie darowac... chyba ze chciaqlas powiekszyc sobie liczbe postow dotyczy to rowniez tej na gorze....zalosne jestescie
hej !! spokojnie !! akrat sie zgadzam z tym ze az w oczy kole !! i owszem jesli sa bledy to sie poprawiamy, ale wiekszosc mowi ze sie pomylila.. a nie reaguje tak jak Ty, dziewczyno !! musisz od razu obrazac Wizażanke?! troche szacunku...


mialam odpowiedziec na pytanie, ale po Twoim poscie sie rozmyslilam.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 12:12   #722
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Owijanie się foliom

Ale sie czepiacie
ja tez jestem ciekawa co daje takie owijanie sie folia.
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 13:27   #723
annemarii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
GG do annemarii
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Witam wszystkich
Pisze tu pierwszy raz. Jestem szczupla osobka, do tego sporo tancze i ogolnie sie ruszam. Cellulitu jeszcze nie widac - ale jak wzielam raz, skore miedzy paluszki okazalo sie, ze jednak sie czai. Okazało się, że nie był taki zły - na jaki wyglądał i szybko zniknął

Niemniej chęnie podzielę się wskazówkami:

1. Odstawilam LOGEST (wyszlam mi po nim alergia na slonce jak i wiem ze moze byc jedna z przyczyn powstania cellulit-kontaktowalam sie z moim lekarzem telefonicznie i to potwierdzil) Tabletki antykoncepcyjne niestety sprzyjają problemom skórnym
2. Dieta - sporo owocow i warzyw no i mniej slodyczy i solonych przekasek. No i oczywiście woda, woda, woda...
3. Ruch, taniec, sport, masaż....bez tego żaden pseudocudowny krem sobie nie poradzi. Leżenie owiniętym folią przez godzinę pod kocykimem - z nadzieją, że świat sie po tym leniuchowaniu zmieni, to chyba największa hipokryzja o jakiej słyszałam - wystarczy ten czas przeznaczyć na ruch (taniec, skakanka, pływanie, rowerek....cokolwiek) a pomoże nie tylko na cellulit ale i na ogólne samopozucie....przyływ energii...lepsze krążenie...jedym słowem same ++++
4. CAUDALIE! CAUDALIE! CAUDALIE! - świetna marka kosmetykow - niestety niedostepna w Polsce. Caudalie proponuje: Peeling CRUSHED CABERNET+ich herbatka (ma certyfikat ECOCERT) + Concentrat ESSENTIEL MINCEUR (27 euro). Concentrat to buteleczka z pompka podzielona na 30 dni stosowania (dniowe dawki) ale producent zaleca tez dodawanie go do zwyklego balsamu. Najważniejsze - kosmetyk bardzo BIO oparty na naturalnych skłanikach.

Reasumujac uwazam ze zaden kosmetyk nie pomoze jesli sie go nie polaczy z dietka i sportem - ale jak najbardziej moze wspomoc kuracje. Zycze wszystkim pozytywnych rezultatow w walce z pomaranczkiem.

Pozdro
ann

Edytowane przez annemarii
Czas edycji: 2007-12-06 o 01:18
annemarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 13:32   #724
annemarii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
GG do annemarii
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

www.caudalie.com

Jakby ktos byl zainteresowany jakimis kosmetykami po nizszej cenie z Francji - zapraszam (ale tylko do 11 lipca)
http://www.allegro.pl/item212497136_...ja_apteka.html
annemarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 14:02   #725
MilkyQueen
Raczkowanie
 
Avatar MilkyQueen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 56
Dot.: Owijanie się foliom

Czytałam, że dzięki folii szybciej wchłaniają się kosmetyki.
Ciało bardziej się nagrzewa i wchłania więcej kosmetyku niż jak się wciera.
Nie wiem czy to skuteczne, nigdy nie próbowałam.
A w właściwości odchudzające raczej nie wierzę. Folia może pomóc, będzie się miało jędrniejszą skórę, ale o pozbyciu się całego tłuszczyku nie ma mowy(chyba że w połączeniu z ćwiczeniami, wtedy działa jeszcze lepiej niż same brzuszki)
MilkyQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 14:10   #726
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Owijanie się foliom

hmmm, zapowiada się kolejny ciekawy watek przejrzyj troszke forum, zobaczysz że właściwie wszystkie błędy są przez innych poprawiane radziłabym odpowiadać w bardziej hmmm.... kulturalny sposób? wtedy dowiesz się na pewno tego, czego chciałabyś się dowiedzieć,a i inni będą zadowoleni


MIlkyQueen- widzę, że to Twój pierwszy post, witamy na forum
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 14:15   #727
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Owijanie się foliom

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
foliom!?!?!? a może folią?
nie wiem co to daje.
kiedys sie owijałam na udach robiac oklady z jakiegos blota na cellulitis. to tyle co mam do powiedzenia
Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
FOLIOM? wez dziewczyno zmien ten temat bo az w oczy kole :/
Regulamin się kłania

Cytat:
Napisane przez Kiss_Me Pokaż wiadomość
TAK!! F O L O I O M !!!!!!!!!dzieki za rade;/ jak weszlas tutaj tylko po to zeby mi doj**ac do wielkie dzieki. hahaha filozofke udajesz;/ gdyby wszyscy mieli krytykowac bledy ortograficzne na wizazu i pouczac sie na wzajem to by tutaj rzeznia byla i nic po za tym;/ az zal d**e sciska jak sie czyta takie wypowiedzi.... ciekawa jestem czy kazdemu tak pomagasz;/;/

jak nie mialas nic ciekawego do powiedzenia to moglas sobie darowac... chyba ze chciaqlas powiekszyc sobie liczbe postow dotyczy to rowniez tej na gorze....zalosne jestescie
Wyhamuj trochę i również odsyłam do regulaminu
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 14:36   #728
ola803
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

ja od dwoch tygodni jestem na diecie soutch bitch,co drógi dzien cwicze z plytka sindy crawfort i smaruje sie serum z galenik efekty super
ola803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 14:38   #729
ola803
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

a cwicze w spodenkach neopronowych sa w marketach i mozna kupic duzo taniej niz na alegro
ola803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 17:25   #730
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Owijanie się foliom

Cytat:
Napisane przez Kiss_Me Pokaż wiadomość
TAK!! F O L O I O M !!!!!!!!!dzieki za rade;/ jak weszlas tutaj tylko po to zeby mi doj**ac do wielkie dzieki. hahaha filozofke udajesz;/ gdyby wszyscy mieli krytykowac bledy ortograficzne na wizazu i pouczac sie na wzajem to by tutaj rzeznia byla i nic po za tym;/ az zal d**e sciska jak sie czyta takie wypowiedzi.... ciekawa jestem czy kazdemu tak pomagasz;/;/

jak nie mialas nic ciekawego do powiedzenia to moglas sobie darowac... chyba ze chciaqlas powiekszyc sobie liczbe postow dotyczy to rowniez tej na gorze....zalosne jestescie
Ta wypowiedź kosztuje Cię dwa punkty karne.

A pozostałym przypominam:
7. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 18:47   #731
Kiss_Me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 514
Dot.: Owijanie się foliom

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
hej !! spokojnie !! akrat sie zgadzam z tym ze az w oczy kole !! i owszem jesli sa bledy to sie poprawiamy, ale wiekszosc mowi ze sie pomylila.. a nie reaguje tak jak Ty, dziewczyno !! musisz od razu obrazac Wizażanke?! troche szacunku...


mialam odpowiedziec na pytanie, ale po Twoim poscie sie rozmyslilam.
ja bym tak nie zareagowala gdyby tamte Wizazanki poprostu mnie poprawily a nie zaraz tyrały ze mam usunac wątek bo w oczy kole... matko to juz sie pomylic nie mozna? a jak nie mialy nic mądrego do powiedzenia to po co wogole cos pisaly....

trudno- jak nie chcesz odpowiadać to nie, ktoś inny odpowie

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
hmmm, zapowiada się kolejny ciekawy watek przejrzyj troszke forum, zobaczysz że właściwie wszystkie błędy są przez innych poprawiane radziłabym odpowiadać w bardziej hmmm.... kulturalny sposób? wtedy dowiesz się na pewno tego, czego chciałabyś się dowiedzieć,a i inni będą zadowoleni


MIlkyQueen- widzę, że to Twój pierwszy post, witamy na forum
witamy witamy
Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ta wypowiedź kosztuje Cię dwa punkty karne.

A pozostałym przypominam:
7. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym.
no wlasnie... 2 pkt karne. ja dostalam za to ze odpowiedzialm komus w takim samym tonie jak ta osoba do mnie. to dlaczego pozostale osoby ktore zaczely klotnie nie dostaly punktow karnych tylko ja?
Kiss_Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 19:28   #732
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Owijanie się folią

Cytat:
Napisane przez Kiss_Me Pokaż wiadomość

no wlasnie... 2 pkt karne. ja dostalam za to ze odpowiedzialm komus w takim samym tonie jak ta osoba do mnie. to dlaczego pozostale osoby ktore zaczely klotnie nie dostaly punktow karnych tylko ja?
Naprawdę twierdzisz, że twoja wypowiedź jest na takim samym poziomie jak wypowiedzi innych Wizażanek w tym wątku?
Nie widzisz tej subtelnej różnicy w sposobie wyrażania myśli?
Szczerze mówiąc masz szczęście, że w drugim wątku dostałaś tylko ostrzeżenie a nie punkty karne... W przeciwnym razie już byś nie mogła tutaj z nami dyskutować.

Pozostałe dziewczyny też nie zastosowały sie do regulaminu i w przyszłości takie uwagi mogą zaowocowac punktem karnym. Ale teraz ich "przewinienie" jest drobiazgiem przy slownictwie jakiego użyłaś.

Jeżeli podoba Ci się nasze forum, radzę zapoznać się z regulaminem i mocno wziąc sobie do serca to, co jest w nim napisane.

EOT

Pozdrawiam
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 20:02   #733
Kiss_Me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 514
Dot.: Owijanie się folią

a ile mozna miec punktow karnych? i wtedy bym dostala bana stalego?

dobra, bardziej na temat...
nie dosc jasno wyrazilam o co chodzi mi z ta folia. nie o to ze sie owine i schudne itp.
poprostu wczoraj znalazlam przez przypadek wypowiedz jednej z Wizazanek ze smaruje jakiś zel na cellulit i owija sie folia i pozbyla sie cellulitu po tym. nie wiem jaki to byl wątek, zgubilam go gdzies :smutny:chciałam zebyscie mi pomogly go znalezc w wyszukiwarce albo napisac dokladnie o co chodzi z tym owijaniem bo moze ktoras z Was to stosuje. zapamiętalam ze to sie nazywa termo-cośtam, nie pamietam calej nazwy ale na pewno bylo na paczatku 'termo'. sorry ze nie pisze polskich znakow ale nie robia mi sie
Kiss_Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 21:52   #734
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Owijanie się folią

Hm ja niestety nie wiem:/ ale sie chetnie dowiem
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 13:26   #735
Doomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Hey Dziewczyny,
Jestem tu poraz pierwszy... Postanowilam zasiegnac opinii na temat walki z celluitem na tym forum poniewaz moja wiedza jest znikoma.
Oczywiscie wiem ze celluitu nie da sie w pelni zlikwidowac, mozna go jedynie zredukowac, niestety...
Chcialam sie Was zapytac czy macie jakies sprawdzone kosmetyki? Piszecie o peelingu kawowym, slyszalam wiele pochlebnych opinii o nim ale tak na prawde nie wiem jakiej jest on firmy czy moze to jakis "specyfik domowej roboty"? Czytalam rowniez o kremie cynamonowym... daje ponoc rewelacyjne efekty. Znalazlam nawet go na allegro ale jest bardzo drogi... Zastanawiam sie wiec czy macie moze jakies info na ten temat? Nie chcialabym wydawac tyle kasy na cos o czym nikt nic nie wie. A moze macie jakies przepisy na zrobienie takiego kremu???
Mozecie wypowiedziec sie na ten temat???
Doomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:19   #736
indira07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Kosmetyki antycellulitowe- dla mam karmiących

Witam,
Lada dzień zostanę mamą i dlatego frapujący jest dla mnie temat możliwosci używania kosmetyków przez matki karmiące. Szczerze mówiąc to nie jestem zachwycona widząc swoje odbicie w lustrze i czuję, że jeśli tylko czas pozwoli trzeba będzie zabrać sie za cellulit. Czytałam sporo o antylcellulitowych /maska ujędrniajaca, balsam/ kosmetykach Tołpy - wiekszość z nich /zdaniem producenta/ eliminuje tokstyny. Czy nie przenikną one do wytwarzanego mleka?
indira07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:24   #737
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Kosmetyki antycellulitowe- dla mam karmiących

dobre pytanie dołańczam się też lada dzień zostanę mamą i przyda sie cos na cellulit
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:38   #738
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

ostatnio bylam w aptece i to serum Galenic 2x100ml kosztowalo 170zl!!<wow>
odpuścialam sobie..moze jakas promocja będzie..
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:49   #739
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ostatnio bylam w aptece i to serum Galenic 2x100ml kosztowalo 170zl!!<wow>
odpuścialam sobie..moze jakas promocja będzie..


w zyciu nie dałabym tyle za kosmetyk,wole pozostać przy moim peelingu pod prysznic z Erisa,który świetnie spełnia swoją funkcje
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 17:08   #740
MilkyQueen
Raczkowanie
 
Avatar MilkyQueen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 56
Dot.: Owijanie się folią

Kiss_Me pewnie chodziło ci o ten wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ijanie+foli%B1

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ijanie+foli%B1
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ijanie+foli%B1
Tutaj też coś pisze o owijaniu się folią... Nie wiem czy o to chodziło.


Dziękuje za powitanie. Na razie nie mogę sie przyzwyczaić do tego forum, ale idzie mi coraz lepiej . Przynajmniej szukać umiem w miarę dobrze.
MilkyQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 18:19   #741
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Witam!
Ja 6 miesięcy temu urodziłam tego bobaska ze zdjęcia przytyłam w ciąży 17 kilo i cellulit miałam mega, ale koleżanka poleciła mi kosmetyki z firmy abacosun i są rewelacyjne!!!!!!!!!! Oczywiście nie jest jeszcze idealnie ale w odróżnieniu od tego co było jest zdecydowanie lepiej. Jak wiadomo kofeina działa wyszczuplająco i dlatego wybrałam krem antycellulitowy- odmładzający do ciała z algami laminaria, fucus i kofeiną. o nazwie Abacosun -Energia Minerałów - jest rewelacyjny. Polecam! Uśmiechnięta mamuśka 6-miesięcznego Olafka, również uśmiechniętego, nie wspomnę już o tatusiu!. Acha kosmetyki antycellulitowe tej firmy można znaleźć i poczyta o nich na stronie firmy www.abacosun.com.pl. Nie wiem jak reszta kosmetyków z tej serii ale ten sprawdziłam i jestem zadowolona. Na stronie tej można znaleźć miejscowości i salony gdzie można zakupić kosmetyki tej firmy.
Pozdrawiam szczęśliwa mamuśka
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 19:47   #742
Kiss_Me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 514
Dot.: Owijanie się folią


DZIEKUJE BARDZO!!!!!!! to jest ten 3
Kiss_Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 20:13   #743
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

hmm...ja używam l'oreal sculp coś tam w kazdym razie na noc i po miesiącu używania widzę (eureka.!) efekty coś się wygładziło, coś się napięło... napewno będę kontynuowac współpracę z tym cudem a koszt..jakieś 60zł..do przeżycia. ale sam krem cudów nie zdziała. trzeba zmienić dietę, ćwiczyć, peelingować ciało, duuużo wody pić a sam krem wcierać (koniecznie masując.!) CODZIENNIE. inaczej rezultatów nie będzie...
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 21:54   #744
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

A oczywiście można sobie również zafundować u kosmetyczki masaż wykonywany żelazkiem antycellulitowym. Kilka zabiegów i skórka jak pupcia niemowlęcia. Ale na takie zabiegi można sobie pozwolić niezbyt często choć z tego co wiem są bardzo skuteczne i efekty dużej są widoczne!
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 22:06   #745
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Jeżeli natomiast wolisz coś pod prysznic to polecam antycellulitowy żel pod prysznic z kofeiną i wyciągiem z bluszczu, które wspomagają redukcję cellulitu. Również z serii kosmetyków abacosun - Brazil Spa. Poleca moja siostra, która uważa, że warto troszkę wiecej wydać ale żeby były efekty, a nie kupować co jakis czas coś nowego bo nie przynosi zamierzonego efektu. Ale kobietki wybór należy do WAS!
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 10:09   #746
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Owijanie się foliom

Cytat:
Napisane przez Kiss_Me Pokaż wiadomość
ja bym tak nie zareagowala gdyby tamte Wizazanki poprostu mnie poprawily a nie zaraz tyrały ze mam usunac wątek bo w oczy kole...
Po pierwsze - nikt nie prosił o usunięcie wątku, tylko o ZMIANĘ tematu. Więcej pokory, koleżanko.

Cytat:
Napisane przez Kiss_Me Pokaż wiadomość
matko to juz sie pomylic nie mozna? a jak nie mialy nic mądrego do powiedzenia to po co wogole cos pisaly....
Po drugie - można się pomylić. A poprawić nie można? Chyba można, prawda?

I nie mów, że koleżanki nie miały nic mądrego do powiedzenia, więc mogły nie pisać. One właśnie miały coś mądrego do powiedzenia - poprawiły Twój błąd.


Co do folii - nie stosowałam na sobie, bo nie mam do tego cierpliwości, ale słyszałam, że naprawdę daje dużo. Skóra poci się i szybciej traci się zbędny tłuszczyk. Raz tylko zdarzyło mi się ćwiczyć, tak ja normalnie bez folii, z udami szczelnie owiniętymi folią, taką samoprzylepną, spożywczą, cieniutką. Taka folia trzyma się mocno na ciele, tylko bardzo głupio wygląda. Ale trzeba przyznać, że skóra pod folią była mokrusieńka, wszystko spływało. Ale drugi raz już tego nie powtórzyłam.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 11:00   #747
Kiss_Me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 514
Dot.: Owijanie się foliom

Bąbelek- a smarowalas pod to jakiś krem wyszczuplajacy tak jak dziewczyny pisza czy tylko folia sie owinelas??
Kiss_Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 12:39   #748
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cześć wszystkim
Ja z cellulitem walcze już wieki Niestety bez większych efektów no bo ciężko było sie zmobilizować Ale teraz to już sie troszke zdenerwowałam bo uda wyglądają dość paskudnie no jak sie łapką przejedzie to góry i doliny.... Ech...
No ale zabrałam sie do sprawy dość radykalnie - a co! Naprzemienne prysznice zimny - ciepły rano i wieczorem a potem masaż Lorealem Perfect Slim Pro ma specjalną nakładkę masującą którą atakuje uda, pupkę i masuje całe serce w to wkładając a następnie owym żelem Loreala sie smaruje - i jest poprostu boski!! Jestem w ogóle w szoku, że juz po tygodniu stosowania widać było efekty . Skóra sie wygładziła, nierówności rozbite cellulit to nawet przy ściskaniu skórki jest mało widoczny... Teraz smaruje sie nim już dwa tygodnie prawie i zakupiłam już drugie opakowanie - uważam, że krem jest genialny razem z tą nakładką
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 13:29   #749
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

a ktory masażer lepszy? taki drewniany z wypustkami (taki mam wlasnie) czy ten od Loreala z żelem?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 14:59   #750
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

sławka2,
używasz tego zielonego co tak groźnie wygląda? mamo...wygląda jakby chciał zmasakrować biedne ciałko właśnie się nad nim zastanawiałam, bo w połączeniu z tym moim żelem l'oerala na noc chyba efekty były by jeszcze lepsze...a któraś z was stosowała vichy lipometric? bo to podobno jest rewolucja, rewelacyjny pod kazdym względem, nie dość że zwalcza to co zbędne to jeszcze wyszczupla..takie słyszałam opinie, ale chciałabym poznać wasze zdanie, bo to cudo kosztuje ok90zł i jak już się rzucę to chcę mieć pewność, że działa...to co wy byście brały? groźny l'oreal czy vichy?
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.