Odchudzanie plotkowanie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Czy chcecie aby ten wątek na forum był nadal
Tak 10 100,00%
Nie 0 0%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 13:20   #61
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Hej ja od pewnego czasu mam chyba doła..nic mi sie nie chce, nie mam napędu, może to brak z/mWaga stoi a ja taka do dupy...sory ...jestem

Jolus kochana nie daj się jesieni i nie dołuj się ja narazie nie pisze bo wiecznie cos lub ktoś dupę zawraca mam mało czasu nawet dla siebie samej.Kręgosłup dzis juz mniej boli, ale muszę odpuścić ćwiczenia zalecenie lekarza chyba sama przeholowałam wydaje mi się ze cos może spadło z wagi ale narazie sie nie ważyłam.
A tak po za tym biegam do szkoły robie raban dziwią mnie ci nauczyciele ze w nosie maja jak dzieci sie zachowują!!! Syn wczoraj wrócił pobity,gdyby była jego wina oberwał by i ode mnie ale on dał sie namówić by cos komuś powtórzyć i dostał w twarz przyszedł z cała łapa odbita na buzi godzinę mu okład robiłam bo oko spuchło dzis poszłam do szkoły by to wyjasnic okazało sie ze było tak jak mówił i rodzice beda wezwani,mało tego jeszcze jeden gówniarz wciaz wyzywa mnie od kur...,biedaków,zebraków itp dorwałam go i ostrzegłam ze sobie nie zycze takich uwag a on dalej swoje tez to poruszyłam nie będzie małe gówno mnie obrazac.Okazało sie ze nie ja jedna jest kilkanascie takich osób a oni dopiero dzis maja zamiar sie za ta wziasc
No i Rozalka nie wiem juz co mam dalej robic teraz ma podejzenie wyrostka,bo ja ten brzuszek boli a w sumie moze wszystko bo wyniki i tak sa złe dzis mocz zaniosłam do badania i zobaczymy wiecznie cos Mówie Wam rece mi opadaja z bezradnosc
No jak sie cos zmieni i bede mogła wpadac dam znac,nawet mnie z tad wywala juz 4 raz próbuje dokonczyc pisane nawet byków nie sprawdzam.
Buziaczki kochane
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 15:03   #62
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Hej ja od pewnego czasu mam chyba doła..nic mi sie nie chce, nie mam napędu, może to brak z/mWaga stoi a ja taka do dupy...sory ...jestem
To raczej wplyw jesieni, skoki cisnienia nagle zmiany pogody, przewijajace sie przeziebienia, zimne stopy pod koldra.
Co do zastoju wagi, niestety tak to juz jest , ze im blizej idealnej wagi tym ciezej zgubicte kilogramy, chyba te ostatnie piec kilo to jest naorawde ciezka praca. Jednak nie dajmy sie i przez zime trzymajmy linie aby na wiosne nie bylo tego samego czyli ponownej walki bo kazda nastepnabedzie mniej efektywna.
Buziaczki i douslyszenia.
Pamietaj Jolu, ze jako zalozycielka tego tematu musisz dla nas swiecic przykladem i bic po pupciach upadajace na duch z soba wlacznie
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 15:31   #63
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
To raczej wplyw jesieni, skoki cisnienia nagle zmiany pogody, przewijajace sie przeziebienia, zimne stopy pod koldra.
Co do zastoju wagi, niestety tak to juz jest , ze im blizej idealnej wagi tym ciezej zgubicte kilogramy, chyba te ostatnie piec kilo to jest naorawde ciezka praca. Jednak nie dajmy sie i przez zime trzymajmy linie aby na wiosne nie bylo tego samego czyli ponownej walki bo kazda nastepnabedzie mniej efektywna.
Buziaczki i douslyszenia.
Pamietaj Jolu, ze jako zalozycielka tego tematu musisz dla nas swiecic przykladem i bic po pupciach upadajace na duch z soba wlacznie
Elcia dzieki za te słowa...własciwie dalej mam taki nastrój ale poprawiłam sobie nastrój jedząc gołabki , same oczywiście
Dziewczyny waga stoi ale co Wam powiem nie wiem cud... czy co???Centymetry mi spadają z pasa, bioder i ud
Pamietacie jak wam mówiłam,ze na porawienie humorku kupiłam sobie bluzke i spódniczke z mniejszym rozmiarze. czoraj zakładam spódnice i tu jest mój cud))))spódniczka lata jakby była za duża Zaraz centymetr w ruch i co...spadek 4 cm w biodrach, 5 w pasie a w udach 3))))
I co!!!!!!
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 19:52   #64
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Elcia dzieki za te słowa...własciwie dalej mam taki nastrój ale poprawiłam sobie nastrój jedząc gołabki , same oczywiście
Dziewczyny waga stoi ale co Wam powiem nie wiem cud... czy co???Centymetry mi spadają z pasa, bioder i ud
Pamietacie jak wam mówiłam,ze na porawienie humorku kupiłam sobie bluzke i spódniczke z mniejszym rozmiarze. czoraj zakładam spódnice i tu jest mój cud))))spódniczka lata jakby była za duża Zaraz centymetr w ruch i co...spadek 4 cm w biodrach, 5 w pasie a w udach 3))))
I co!!!!!!
Jezeli w obwodach spada a na wadze nic oznacza, ze spalasz tluszcz a miesnie sa na miejscu, to jest wlasciwy sposob na zgrabna sylwetke.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 20:29   #65
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witam...dzis bylam u maj wspaniałej pani dokor...powiedziała że fajnie wygladam..hihi...bardzo to miłe....troche mi nagadała ale milo.że muszę więcej brzyszków..lub hula hop.a ja nie umie na hula hopie.muszę stracic w pasie 8 cm.......i już zakończymy wszytko.i dostałam na recepte zele 10 sztuk 60.i koniec........ciśnienie w normie..i serce też.......czyli kul................ile wy brzuszków robicie kobiety pisać mi tu ................kurcze ,,mam flaka.no.a musi być jędrny jak wiecie heheheposladeczki i piersiątka....kocham was.jutro napisze duzo z rana.bo tera lece..mąż czeka......
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 22:55   #66
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Elcia dzieki za te słowa...własciwie dalej mam taki nastrój ale poprawiłam sobie nastrój jedząc gołabki , same oczywiście
Dziewczyny waga stoi ale co Wam powiem nie wiem cud... czy co???Centymetry mi spadają z pasa, bioder i ud
Pamietacie jak wam mówiłam,ze na porawienie humorku kupiłam sobie bluzke i spódniczke z mniejszym rozmiarze. czoraj zakładam spódnice i tu jest mój cud))))spódniczka lata jakby była za duża Zaraz centymetr w ruch i co...spadek 4 cm w biodrach, 5 w pasie a w udach 3))))
I co!!!!!!
JOLCIA BRAWOOOOOOOOOOOOO mówiłam ze nie ma co sie dreczyc lepszy centymetr dla tego ja sie tak czesto nie waze by nie wpadac w dołki super naprawde ciesze sie bo wreszcie odejdzie dołek no i uwazaj z tymi gołabkami bo szybko mozesz nawet centymetr pociac
A co do szkolnej afery nadal trwa,ale niestety na matki głupote nie ma rady dzis córce w sklepie dogadała ,,o mama na cipsy Ci dała"" no brak mi słów na babsztyla ale hu.... jej w dup..... nie bede z babskiem dyskutowac tylko załatwie to po swojemu
No a tak po za tym mam randke w sobote pierwsza od ponad 2 lat stresa mam i latam jak głupkowata po szafkach ale tam nic nie ma ale kolezanka obiecała cosik pozyczyc to moze sie odszczele no i oby ta randka nie była jakims nie wypałem bo sie wiecej nie umówie.Kregosłup jeszcze boli i mam nadzieje ze przestanie do soboty
Buziaczki dla Was : cmok:
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 23:07   #67
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
Witam...dzis bylam u maj wspaniałej pani dokor...powiedziała że fajnie wygladam..hihi...bardzo to miłe....troche mi nagadała ale milo.że muszę więcej brzyszków..lub hula hop.a ja nie umie na hula hopie.muszę stracic w pasie 8 cm.......i już zakończymy wszytko.i dostałam na recepte zele 10 sztuk 60.i koniec........ciśnienie w normie..i serce też.......czyli kul................ile wy brzuszków robicie kobiety pisać mi tu ................kurcze ,,mam flaka.no.a musi być jędrny jak wiecie heheheposladeczki i piersiątka....kocham was.jutro napisze duzo z rana.bo tera lece..mąż czeka......
Brzuszkow nie robie bo jestem len straszny i jak cos mi nie podpadnie to juz koniec, moglabym nocowac na basenie a brzuszkow nie zrobie. Ale jak chcesz juz robic to te http://img265.imageshack.us/my.php?i...eidera20tj.jpg i powiesz mi jakie sa efekty bo wszystkie, ktore chca byc fit robia to tylko ja taka zacofana i nie daje sie przekonac.
Widze, ze jestes happy, ze bedziesz na zeli
Trzymaj sie cieplutko. Kolorki dla ciebie juz mam tylko teraz musze je wyslac. po tym chodzeniu po lesnych szlakach zlapalam gume w wozku i nie wychodze na miasto z laseczkami wiec musze namowic milosza aby zreperowal (niestety jako infomatyk jest kiepski w klejeniu detek)
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 06:36   #68
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Jola ...ja też gołąbeczka poproszę...pewnie pysznosci...Buziaki....Te renia..co do afer w szkole to brak jest słow.ludzie jacyś dziwni są...ja to mam czasem nerwice...ale to już zaczynam olewać .choc czasem cieżko jest.....Ela..zaraz wskocze w ten link.zobacze co to..ja robie tak 100 brzuszków..ale i tak mam flaka..ale i zaczyna mnie boleć kręgosłum..no szok..dzis nie łykalam zeli.....ale chyba zaczne pomalutku..zobacz eco sie dzieje..ale cieszę sie ze mnie zbadała i że dobrze jest...te 8 cm muszę zgubic.....Pozdrawiam i miłego dnia......Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień.
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 08:10   #69
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
Jola ...ja też gołąbeczka poproszę...pewnie pysznosci...Buziaki....Te renia..co do afer w szkole to brak jest słow.ludzie jacyś dziwni są...ja to mam czasem nerwice...ale to już zaczynam olewać .choc czasem cieżko jest.....Ela..zaraz wskocze w ten link.zobacze co to..ja robie tak 100 brzuszków..ale i tak mam flaka..ale i zaczyna mnie boleć kręgosłum..no szok..dzis nie łykalam zeli.....ale chyba zaczne pomalutku..zobacz eco sie dzieje..ale cieszę sie ze mnie zbadała i że dobrze jest...te 8 cm muszę zgubic.....Pozdrawiam i miłego dnia......Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień.
Monis, ja przez te brzuszki własnie doprwiłam kręgosłup wiec jak chcesz robic to je rub ale z umiarem ja przesadzałam 100 na jeden raz i wieczorem koło 60-70 co prawda flaczek deczko spadł ale nabawiłam sie bulu wiec lepiej kilka razy dziennie ale np.po 20,30 .
buziaczki kochane dzis musze sie wziasc za pozadki bo przez ten tydzien prawie nic nie robiłam i sie nazbierało
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 11:18   #70
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witajcie

Co do zdjec w zaduzych portkach , ja wymyslilam inna motywacje aby sodowa nie uderzyla mi za szybko, ze mam tak wspaniale efekty wkladam ciut za male ciuchy patrze w lusterko jakie sa ciasnawe i mowie , nie tak nie moze byc musze wygladac normalnie.
Wlasnie dzisiaj wlozylam na siebie spodnice w roz 10, bez wkadania rzadnych body wyszczuplajacych, jest ciasnawa ale motywacje mam aby jeszcze sie pomeczyc.
Gdybym chodzila caly czas w moich ulubionych jeansach, ktore juz wisza czulabym sie zbyt wygodnie i cieszylabym sie ze sa luzne a tak motywacja wraca.
powwodzenia dziewczyny i milego dnia
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 11:35   #71
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Witajcie

Co do zdjec w zaduzych portkach , ja wymyslilam inna motywacje aby sodowa nie uderzyla mi za szybko, ze mam tak wspaniale efekty wkladam ciut za male ciuchy patrze w lusterko jakie sa ciasnawe i mowie , nie tak nie moze byc musze wygladac normalnie.
Wlasnie dzisiaj wlozylam na siebie spodnice w roz 10, bez wkadania rzadnych body wyszczuplajacych, jest ciasnawa ale motywacje mam aby jeszcze sie pomeczyc.
Gdybym chodzila caly czas w moich ulubionych jeansach, ktore juz wisza czulabym sie zbyt wygodnie i cieszylabym sie ze sa luzne a tak motywacja wraca.
powwodzenia dziewczyny i milego dnia
Tez tak robie ale dzis zaszalałam pewnie bym tego nie zrobiła bo szkoda kasy ale przyszła kolezanka i niestety nic nie miała dla mnie do pożyczenia spódnic nie nosi tylko dzinsy bluzki mi nie pasuja bo ona ma duzy biust i jak bluzka jestok to cycki wisza wiec wyciagneła mnie siła na miasto zakazała kupowania spodni rad nie rad pod grozba ze wiecej sie domnie nie odezwie kupiłam sobie 1 kiecke od ponad 4 lat rozmiar 42 oczywiscie nikt mnie nie namówi do przymiarki w sklepie pózniej do obówniczego bo jej zdaniem moje buty nie nadaja sie na randke oczywiscie panie odrazu powyciagały co modne i kozki za 75zł matko ja takich butów na nogach nie miałam za taka cene góra 40zł ale wlazły do sklepu inne znajome i tak 15 minut nakłaniały sugerowały ze dzici owszem tez musza miec ale ja tez musze sie ubrac i nie zawsze musi to byc byle co i kupiłam te kozaczki potem rajstopki na bluzke nie dałam juz sie namówic jakas sie wynajdzie w szafie wróciłam do domu i sama bez swiadków ubrałam sie jak nalezy i co zobzczyłam w lustrze ? szok totalny normalnie to nie ja kiecka lezy jak ulał,kozaczki nadaja zgrabnosci wygladam na 25lat az głupio sie czuje,ale faktycznie sprawdziła sie kolezanki mowa ze w kiecce wygladam ładniej niz w portkach jeszcze ide do niej pózniej podciac włosy jak bede juz fajniuchno wygladac walne fotke i Wam sie pokaze czy tak mozna na randke isc
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 15:28   #72
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Ela 74 kg..............czad..... .......super....kosmos... .wspaniale..ja za ydzień sie zwaze ..i oby juz bylo 79 heheh...bo teraz ani nie lece z ciała..hehe ani na szczęście nie tyje......Pozdrawiam....p a..a Co do brzuszków..to fakt troche mnie dzis hehe kosć ogonowa napierdzielala........coś tam źle się dzieje..w plecach ..i jędrnościach mych........pa
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 21:28   #73
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Dziewczyny jak po brzuszkach Was gnaty bola(zamiast miesni) widocznie cos zle robice, zgooglujcie sobie jakis filmik o brzuszkach i przypatrzcie sie bo inaczej to szkoda zdrowia. Kupcie wioslarz i brzuszki Wam sie splaszcz.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 21:40   #74
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

hej..zrobiałm właśnie ćwiczenia z linku Eli......no trudne. nogi dyczoczą..hehe..ale postanowiłam cwiczyć je.już pooglądałam filmiki...faje tam ćwiczenia..koniecznie muszę miec jędrny brzuszek heheh..zart,chciała bym..ale mało mam wiary gdy spogladam na ten fleczek...............s zukam juz jakiś fajnych dań .placków ,na komuniie........24 maj..Ania moja idzie.w domu mam przyjęcie...na około 25 osob........liczę więcej ..25.ale tak mysle ze w 20 sie zmieszcze...jak macie jakieś porady...objad ,ciasta desery..ozdoba stoły..dou czyli pokoju..fajne zaproszenia..i cos jeszcze o czy ja nie a pojęcia .to czeka na porady.licze na was.......daleko jeszcze ale zleci....czas.nauki dużo..jutro nawet jadą jakis filmik kręcić do kapliczki...poswięcenie różańca będzie...no zobaczyy ..oby doberze wypadła...miłej nocki
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 21:51   #75
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
hej..zrobiałm właśnie ćwiczenia z linku Eli......no trudne. nogi dyczoczą..hehe..ale postanowiłam cwiczyć je.już pooglądałam filmiki...faje tam ćwiczenia..koniecznie muszę miec jędrny brzuszek heheh..zart,chciała bym..ale mało mam wiary gdy spogladam na ten fleczek...............s zukam juz jakiś fajnych dań .placków ,na komuniie........24 maj..Ania moja idzie.w domu mam przyjęcie...na około 25 osob........liczę więcej ..25.ale tak mysle ze w 20 sie zmieszcze...jak macie jakieś porady...objad ,ciasta desery..ozdoba stoły..dou czyli pokoju..fajne zaproszenia..i cos jeszcze o czy ja nie a pojęcia .to czeka na porady.licze na was.......daleko jeszcze ale zleci....czas.nauki dużo..jutro nawet jadą jakis filmik kręcić do kapliczki...poswięcenie różańca będzie...no zobaczyy ..oby doberze wypadła...miłej nocki
Z Twoich zdjec na garnku wunika, ze Ty Monia z nas najlepsza kuchareczka jestes z nas sie pytasz o rade. Ja moge Ci tylko taka dac nie przesadzaj z jedzeniem. My polacy strasznie przesadzamy na przyjeciach i stoly sie uginaja. Ja postanowilam, ze powinno sie to ograniczyc. Gdy planowalamparty dla dzieci znajoma zapytala sie mnie czy moze pomoc mi w salatkach , ja jej odpowiedzialam, ze to dzieciece przyjecie i dzieci raczej nie jedza salatek i nastawiam sie tylko na owoce i slaodkosci, rodzice dzieci przychodza do towarzystwa wiec poradza sobie te trzy godzinki bez salatek i kurczakow. Przykazalam aby dzieci w domu zjadly obiadek aby nie napchaly sie tak slodyczami. Na trzydziestke dla meza zrobie juz maly torcik i takie potrawy ktore sama bym zjadla beda na diecie, czyli salatki, rybka np losow w porze byl super, jakies szaszlyki wegatarianskie(mam duzo znajomych wegetarian). Moja siora na komuni caly czas sie bala o jedzenie czy dobre czy starczy, czy cos jeszce i tak naprawde myslami byla w kuchni a nie na przyjeciu.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 21:54   #76
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Terenia jak tam przygotowania do randki, tylko nie wyfiokuj sie za ostro bo jak kolo przyjdzie na luzie bedzie Ci gluio. Trzymaj cos w zanadrzu jak bedzie randka w jakies ekskluzywne miejsce. I dawaj te zdjecia to ci tu obfilujemy i powiemy rzecze bo moze te twoje psiapsiuly chca Cie wystawic jak malowana lale.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:03   #77
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

OJ kobity OJ kobitypiszta wy wiecej a nie obserwajcie wy wiecej siebie na wzajem
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:09   #78
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez wizia29 Pokaż wiadomość
OJ kobity OJ kobitypiszta wy wiecej a nie obserwajcie wy wiecej siebie na wzajem
A tak po polsku!?
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:29   #79
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

TAk tereniu kochana trzrymam za ciebie jestes tche best kobitka
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 22:33   #80
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

ecia tez the the jest sorki elcia
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:35   #81
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

mam siostrzyczke w lndynie
kamcie moją kochana
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:43   #82
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

elcia moja siostrzyczka mieszka w londynie z 2 cs foich pociech
ty masz blizniaki a moja siostra 1 po 2
to tylkoja
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:49   #83
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

mam sioszyczke w londynie z 2 dzieciaczków rok po roku
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:52   #84
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

elciu wystraszylm cie
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 00:02   #85
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Wink Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez wizia29 Pokaż wiadomość
elciu wystraszylm cie
Jezeli jestes jkim starym lachonkiem z forum pod innym nikiem to witaj, ale jakos nie mam ochoty na zagadki.
Wolalabym troche pogadac, sensownie.
Ja tez myslalm,ze bede miala o ile dwujke dzieci to jedno po drugim ale wyszlya fajna niespodzianka.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 09:58   #86
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Hej a co tu sie dzieje jakas babka atakuje naszą Elunię???? Co to znaczy jakieś zabawy w ciuciubabkę

Teres gdzie te zdjęcia??? Hahaha randka hihi jak ja dawno na niej nie byłam??

Monia widzę,że zelke będziesz brała no to już lachonka będziesz na 102
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:44   #87
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Myslalam, ze ten watek bedzie fajniejszy od naszego starego ale sa dziwne smuty, Terenia zdjec nie wstawia a my tu wszystkie czekamy jak na obraz Matki Boskiej.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:55   #88
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Kurcze tez tak myslałam ale może cos sie rozkręci ja przygotowuje sypialke do remontu i padam od czasu do czasu ale nikogo nie ma .Teraz Ty sie pojawiłas. U Nas fajna pogoda, słoneczko, prawie 20 st
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:23   #89
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

No juz juz nie mogłam wczesniej bo kabel nie działał a teraz mam cos pogrzebane ze nie wiem jak obrucic zdjecia jake wejda takie bedzieci ogladac nie pamietam kiedy ostatnio sie malowałam chyba w maju i cosik zapomniałam jak to sie robi mam nadzieje ze zle nie wyszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg randka 001.jpg (110,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg randka 004.jpg (111,2 KB, 9 załadowań)
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:27   #90
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

no i nie te wlazły:P no zobaczymy teraz czy to te
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.