Kolorowe buciki do sukni ślubnej - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 17:07   #61
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z mamą i teściową. Zakrzyczały mnie i powiedziały, ze choćbym pękła to w czerwonych butach nie pójdę, bo rodzina będzie i wstyd przyniosę!!! Dodały jeszcze, że jak mój TŻ włoży czerwone skarpetki, to one wcale na ślub nie przyjdą!
Więc chyba nie mam wyboru...
jakaś chora reakcja, co buty mają do tego wszystkiego ? Przecież to tylko część stroju a to nie jets istotne na ceremonii, powinny uszanować Twój wybór i nie wykorzystywać takich głupich argumentów..
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 23:17   #62
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

W pierwszym poście pisałam, że rodzina jest konserwatywna... Pewnie nie myślałyście, że aż tak? Niestety nie mogę się nimi nie przejmować, bo jestem za granicą a One organizują całe wesele (przede wszystkim teściowa, bo ona się w tym spełnia :P) W dodatku nie wiem czy chcę się kłócić. Mam w rodzinie zwolenników pomysłu czerwonych butów (m.in. mój TŻ i siostra teściowej), ale chyba nikt nie przekona wieloletniej ekspedientki sklepu odzieżowego, cieszącej się renomą dobrej stylistki. Ale w głowie jeszcze nie przekreśliłam do końca tych czerwonych
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 00:15   #63
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
W pierwszym poście pisałam, że rodzina jest konserwatywna... Pewnie nie myślałyście, że aż tak? Niestety nie mogę się nimi nie przejmować, bo jestem za granicą a One organizują całe wesele (przede wszystkim teściowa, bo ona się w tym spełnia :P) W dodatku nie wiem czy chcę się kłócić. Mam w rodzinie zwolenników pomysłu czerwonych butów (m.in. mój TŻ i siostra teściowej), ale chyba nikt nie przekona wieloletniej ekspedientki sklepu odzieżowego, cieszącej się renomą dobrej stylistki. Ale w głowie jeszcze nie przekreśliłam do końca tych czerwonych
Zawsze mozesz zamienic buty w drodze do kosciola
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 06:58   #64
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z mamą i teściową. Zakrzyczały mnie i powiedziały, ze choćbym pękła to w czerwonych butach nie pójdę, bo rodzina będzie i wstyd przyniosę!!! Dodały jeszcze, że jak mój TŻ włoży czerwone skarpetki, to one wcale na ślub nie przyjdą!
Więc chyba nie mam wyboru...
U mnie nie bylo problemów... No może siostra tylko wtrąciła swoje "3 grosze", że buty są kolorowe. Powiedziała, że ona sobie kupowała białe buty, to ja też mogę. Więc jej powiedziałam, że miała już swój ślub to sobie kupiła takie, jak jej się podobały. A że teraz ja mam swój ślub to kupuję sobie takie, jakie mi się podobają. I tyle było tematu
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 09:09   #65
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
W pierwszym poście pisałam, że rodzina jest konserwatywna... Pewnie nie myślałyście, że aż tak? Niestety nie mogę się nimi nie przejmować, bo jestem za granicą a One organizują całe wesele (przede wszystkim teściowa, bo ona się w tym spełnia :P) W dodatku nie wiem czy chcę się kłócić. Mam w rodzinie zwolenników pomysłu czerwonych butów (m.in. mój TŻ i siostra teściowej), ale chyba nikt nie przekona wieloletniej ekspedientki sklepu odzieżowego, cieszącej się renomą dobrej stylistki. Ale w głowie jeszcze nie przekreśliłam do końca tych czerwonych
Może udałoby się osiągnąć jakiś kompromis? Do Kościoła białe, a czerwone na salę lub choćby przebrać na oczepiny i na sesję ?
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 10:06   #66
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja bym chciała buty pod kolor szarfy, ponieważ suknia jest ecru, a szarfa taka trochę cappucino, więc myślałam, że nie będzie problemu ze znalezieniem takich butów. Ale jednak jest problem, bo buty są w większości w żywszych kolorach lub na strasznie wysokim obcasie albo z dużą ilością świecidełek, a ja wolałabym prostsze, a nie takie karnawałowe...
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 11:30   #67
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

A co myślicie o tych butkach do sukni Marisa z kolekcji Pronovias? Do tego bukiet z jasnoróżowych goździków i różowe perły I czy Waszym zdaniem będzie pasowało to do klasycznego wyglądu mojego TŻta, czyli biała koszula, czarny garnitur, czarna muszka i pas? Jedynym elementem "pod kolor" w jego stroju byłby goździk w butonierce...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto1.jpg (39,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto2.jpg (45,2 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marisa_1.jpg (11,2 KB, 161 załadowań)
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 20:20   #68
Ilonekk
Raczkowanie
 
Avatar Ilonekk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że spokojnie możesz zamówić szarfę w czerwonym kolorze, butów przez cały czas nie widać a i bukietu też nie będziesz przecież nosiła ze sobą cały czas. Podoba mi się Twoja sukienka, jest taka zwiewna

Dzięki Wahałam się, niby buty nie zawsze wystają spod sukienki, ale jak wychyli się czubek białego buta, to nikt nawet nie zwróci uwagi, co innego, jak to kontrastująca czerwień Długo się nachodziłam, zanim znalazłam sukienkę, która została w pełni zaakceptowana Szukałam takiej delikatnej, zwiewnej, pół Warszawy schodziłam, w końcu trafiłam w Splendorze. Teraz pora na buty. Niby czerwone, to żaden problem. Ten kolor jest teraz modny, więc w sklepach jest troszkę czerwonych bucików, ale póki co nic mi nie podeszło... Widziałyście może czerwone buty w jakimś salonie stricte ślubnym?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Ładna ta Twoja sukienka, moja tez ma falbanki
Bardzo zwiewna i wygląda na delikatną, także wydaje mi się, że zarowno szarfa jak i buty do takiej sukienki mogą być kolorowe

Dzięki Pokaż swoją sukienkę!
Ilonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 09:36   #69
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych butkach do sukni Marisa z kolekcji Pronovias? Do tego bukiet z jasnoróżowych goździków i różowe perły I czy Waszym zdaniem będzie pasowało to do klasycznego wyglądu mojego TŻta, czyli biała koszula, czarny garnitur, czarna muszka i pas? Jedynym elementem "pod kolor" w jego stroju byłby goździk w butonierce...
Mnie się bardzo taka opcja podoba. Śliczną masz sukienkę, też się nad nią na samym początku zastanawiałam. Myślę, że Twoja wizja super się sprawdzi.

Ilonekk: chyba gdzies juz zamieszczałam, ale proszę, moja sukienka z White One w załączniku. (tylko aplikację pod biustem zmienię na wyraźniejszą)
Buty planuję albo białe, albo jeśli nie znajdę odpowiednich - ciemny róż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6209_1.jpg (21,1 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6209.jpg (26,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6209_2.jpg (19,4 KB, 75 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 14:25   #70
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość
Ja bym chciała buty pod kolor szarfy, ponieważ suknia jest ecru, a szarfa taka trochę cappucino, więc myślałam, że nie będzie problemu ze znalezieniem takich butów. Ale jednak jest problem, bo buty są w większości w żywszych kolorach lub na strasznie wysokim obcasie albo z dużą ilością świecidełek, a ja wolałabym prostsze, a nie takie karnawałowe...
Wiesz ja też poszukuję czegoś ciemniejszego- szampan, nude lub pudrowy róż. Wydaje mi się, że teraz to jeszcze nei pora na takie butki. Wiosna idzie, a z nią jasne kolorki. Poczekajmy
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 17:08   #71
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Izunia_1985 Pokaż wiadomość
a co powiecie na takie buty?? tylko nie wiem czy obcas nie za wysoki.
Izunia 1985 śliczne te buciki Tylko nie wiem czy założyłabym je na ślub...do jakiejś sukni na wyjście napewno tak ale do ślubnej, chyba trzeba mieć odwagę na intensywny dość kolor. A gdzie je znalazłaś?
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 20:15   #72
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo taka opcja podoba. Śliczną masz sukienkę, też się nad nią na samym początku zastanawiałam. Myślę, że Twoja wizja super się sprawdzi.

Ilonekk: chyba gdzies juz zamieszczałam, ale proszę, moja sukienka z White One w załączniku. (tylko aplikację pod biustem zmienię na wyraźniejszą)
Buty planuję albo białe, albo jeśli nie znajdę odpowiednich - ciemny róż.
amandi84 miałam Ci już wcześniej powiedzieć, na innym wątku. Bardzo mi się Twoja sukieneczka podoba, kobieca a jednocześnie dziewczęca przez te falbanki..zazdroszczę takiej

Edytowane przez soundaddicted
Czas edycji: 2011-01-30 o 20:17
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 12:43   #73
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

na allegro ale niestety ktoś mnie przelicytował i teraz dalej szukam. ja jestem z tych odmieńców hehe i nie mam problemu z pokazaniem się w takich butach.
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:08   #74
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez soundaddicted Pokaż wiadomość
amandi84 miałam Ci już wcześniej powiedzieć, na innym wątku. Bardzo mi się Twoja sukieneczka podoba, kobieca a jednocześnie dziewczęca przez te falbanki..zazdroszczę takiej
Bardzo dziękuje Właśnie czasem się zastanawiam czy nie jest zbyt taka hmm "zwiewna" czy nie powinnam miec jakies "poważniejszej" ;P
Ale z drugiej strony wszystkim bliskim przyjaciółkom , którym ją pokazywałam twierdziły, że bardzo do mnie pasuje
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:44   #75
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje Właśnie czasem się zastanawiam czy nie jest zbyt taka hmm "zwiewna" czy nie powinnam miec jakies "poważniejszej" ;P
Ale z drugiej strony wszystkim bliskim przyjaciółkom , którym ją pokazywałam twierdziły, że bardzo do mnie pasuje
Mnie też się ta suknia bardzo podoba Dzięki tym falbanom jest właśnie taka delikatna i zwiewna
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:08   #76
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Załącznik 3707839
Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Mnie też się ta suknia bardzo podoba Dzięki tym falbanom jest właśnie taka delikatna i zwiewna


Takie znalazłam dzisiaj ciekawe butki, co prawda mi nie do końca pasują, ale są fajne, może kogoś zachwycą
Z menbura ,mają obniżki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg menbur-2223789.jpg (12,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg menbur-111789.jpg (25,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg menbur-37833339.jpg (12,0 KB, 32 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2011-01-31 o 18:10
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:35   #77
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Załącznik 3707839



Takie znalazłam dzisiaj ciekawe butki, co prawda mi nie do końca pasują, ale są fajne, może kogoś zachwycą
Z menbura ,mają obniżki.
fajne te buciki, ale nie lubię specjalnie takich z paskiem na piętę bo cały czas bym odruchowo poprawiała, już takie kiedyś miałam i tak właśnie było ale jeśli ktoś takie lubi to są na prawdę całkiem fajne pod warunkiem, że założone do delikatnej sukni, bo do takiej bardzo zdobionej byłoby za dużo..
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 23:04   #78
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Czesc dziewczyny
Ja rowniez poszukuje butow kolorowych do swojej sukni. Interesuja mnie buty w kolorze bordo/burgund. Niby jest ich troche ale ja chce buty pelne, bez paska na piecie i zabudowane z przodu a nie open toe i niegdzie nie moge znalezc. Moze Wy takie gdzies widzialyście?
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:32   #79
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Też się chyba zastanowię nad kolorowymi butami do sukni ślubnej Przynajmniej te buciki nie będą na jeden raz jak te białe Nigdy bym nie pomyślała , że można ubrać kolorowe buty na ślub . Super pomysł !
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 22:39   #80
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dziewczyny, ja też szukam kolorowych butów dla siebie i nic jeszcze nie znalazłam. Czy widziałyście gdzieś w ogóle fioletowe/wrzosowe buty ale nie z satyny tylko skórzane? Szukam takich i jak na razie widziałam tylko szare i niebieskie w ryłku, ale fiolet chyba bardziej by mi pasował... Nie chce satynowych, bo chciałabym te buty później nosić, a jakoś satynowe chyba nie będą mi do niczego pasować
__________________
tak!
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:13   #81
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych butkach do sukni Marisa z kolekcji Pronovias? Do tego bukiet z jasnoróżowych goździków i różowe perły I czy Waszym zdaniem będzie pasowało to do klasycznego wyglądu mojego TŻta, czyli biała koszula, czarny garnitur, czarna muszka i pas? Jedynym elementem "pod kolor" w jego stroju byłby goździk w butonierce...
Jak dla mnie bomba, właśnie coś takiego szukam, tylko kolor nie mój
Będą wygodne i na pewno przydadzą się jeszcze kiedyś. Wg mnie pasują do sukni ślubnej.
Cytat:
Napisane przez soundaddicted
Wiesz ja też poszukuję czegoś ciemniejszego- szampan, nude lub pudrowy róż. Wydaje mi się, że teraz to jeszcze nei pora na takie butki. Wiosna idzie, a z nią jasne kolorki. Poczekajmy
heh no właśnie też tak podejrzewam, ale do końca marca muszę kupić, bo do przymiarki panie z salonu prosiły żeby mieć bieliznę i buty...
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:19   #82
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ruda-wiedzma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też szukam kolorowych butów dla siebie i nic jeszcze nie znalazłam. Czy widziałyście gdzieś w ogóle fioletowe/wrzosowe buty ale nie z satyny tylko skórzane? Szukam takich i jak na razie widziałam tylko szare i niebieskie w ryłku, ale fiolet chyba bardziej by mi pasował... Nie chce satynowych, bo chciałabym te buty później nosić, a jakoś satynowe chyba nie będą mi do niczego pasować
Nie chcę być złą wróżką, ale ja takich butów jeszcze nigdy nie widziałam. Poza tym fioletowa skóra, którą oglądałam, nigdy nie miała ładnego odcienia. Ale pozostaje szukać, może z wiosną coś się pojawi.
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 12:15   #83
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dziewczyny, osobiście planuję fioletowe dodatki do sukni - w tym buty.
Znalazłam takie jak w załączniku, których kolor i fason bardzo mi się podoba, tylko mam wątpliwości do tych złotawych pasów. Sukienkę mam w kolorze śmietankowym, złotych dodatków, prócz obrączki i pierścionka zaręczynowego mieć nie będę. Myślicie że to się bardzo będzie rzucać w oczy? Będzie przeszkadzać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_5.jpg (46,7 KB, 179 załadowań)
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 22:53   #84
marakujja85
Przyczajenie
 
Avatar marakujja85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
W pierwszym poście pisałam, że rodzina jest konserwatywna... Pewnie nie myślałyście, że aż tak? Niestety nie mogę się nimi nie przejmować, bo jestem za granicą a One organizują całe wesele (przede wszystkim teściowa, bo ona się w tym spełnia :P) W dodatku nie wiem czy chcę się kłócić. Mam w rodzinie zwolenników pomysłu czerwonych butów (m.in. mój TŻ i siostra teściowej), ale chyba nikt nie przekona wieloletniej ekspedientki sklepu odzieżowego, cieszącej się renomą dobrej stylistki. Ale w głowie jeszcze nie przekreśliłam do końca tych czerwonych
A masz już sukienkę? Jaką? Gdybyś tak dla kontrastu (i załagodzenia nastrojów) założyła bardzo skromną, prostą, klasyczną suknię, może kolorowe buty prędzej zostałyby zaakceptowane przez rodzinę? Natchnęła mnie Ilonekk i obejrzałam inne sukienki z kolekcji Splendor. Większość jest zwiewna i prosta, jak mgiełki. Możesz się zainspirować. Ja bym tak szybko nie rezygnowała ze swoich planów. Jeśli zakrzyczały Cię w sprawie (chciałoby się powiedzieć) durnych butów do ślubu, to szybko wejdą Ci na głowę i w poważniejszych kwestiach
marakujja85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 09:56   #85
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Moja mama podobne sceny mi urządzała ze ślubem w ogrodzie, dla tego będzie w USC w pałacu ślubów. Gdybym miała wybierać jakiś zwykły obleśny urząd po prostu wzięlibyśmy tylko ślub we dwoje +świadkowie.
U mnie na odwrót - mama wolałaby ślub w plenerze, ale ja z narzeczonym prawdopodobnie zdecydujemy się jednak na USC (nie żaden obleśny tylko Pałac Ślubów we Wrocławiu, w dodatku największa sala ).
Buty będę miała kolorowe, marzyła mi się zieleń, ale ponoć nie będzie pasować do mojej sukni, więc chyba postawię na fiolet. Na szczęście nikt nie urządza scen Przeciwnie, wszystkim wtajemniczonym podoba się pomysł z kolorowymi butami
Kolorowe skarpetki Młodego to już za dużo jak dla mnie, podziwiam Twoją odwagę U nas Młody będzie miał tylko krawat w kolorze moich butów, jeśli uda nam się dostać
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2011-02-04 o 09:59
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:12   #86
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez marakujja85 Pokaż wiadomość
A masz już sukienkę? Jaką? Gdybyś tak dla kontrastu (i załagodzenia nastrojów) założyła bardzo skromną, prostą, klasyczną suknię, może kolorowe buty prędzej zostałyby zaakceptowane przez rodzinę? Natchnęła mnie Ilonekk i obejrzałam inne sukienki z kolekcji Splendor. Większość jest zwiewna i prosta, jak mgiełki. Możesz się zainspirować. Ja bym tak szybko nie rezygnowała ze swoich planów. Jeśli zakrzyczały Cię w sprawie (chciałoby się powiedzieć) durnych butów do ślubu, to szybko wejdą Ci na głowę i w poważniejszych kwestiach
W pierwszym poście jest załączone zdjęcie mojej sukni. Jest bardzo strojna i dlatego cały czas się zastanawiam czy po prostu będą mi pasować czerwone buty. Niektóre wizażanki mi odradzały i mam wrażenie, że mają rację. Już praktycznie zrezygnowałam z czerwonych, bo będą odwracały uwagę od sukni, a na niej bardziej mi zależy niż na butach. Razem ze "zwolennikami kolorowych butów" znaleźliśmy inną alternatywę - połączyć kolor sukni (jasne złoto) z czekoladowym brązem garnituru. Czyż nie lepiej?
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 11:46   #87
Anduina
Raczkowanie
 
Avatar Anduina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 287
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ruda-wiedzma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też szukam kolorowych butów dla siebie i nic jeszcze nie znalazłam. Czy widziałyście gdzieś w ogóle fioletowe/wrzosowe buty ale nie z satyny tylko skórzane? Szukam takich i jak na razie widziałam tylko szare i niebieskie w ryłku, ale fiolet chyba bardziej by mi pasował... Nie chce satynowych, bo chciałabym te buty później nosić, a jakoś satynowe chyba nie będą mi do niczego pasować
Może coś z tych?
http://bucikowo.pl/p/pl/931/wd+jojo1...+w+polsce.html
http://bucikowo.pl/p/pl/732/bu+urban...+w+polsce.html
http://bucikowo.pl/p/pl/472/hachi143...+w+polsce.html
http://bucikowo.pl/p/pl/265/dolly+purple+w+polsce.html
http://bucikowo.pl/p/pl/2474/q+system187+purple.html
__________________
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrtyobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką


Wymiana książkowia
Anduina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:48   #88
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Izunia_1985 Pokaż wiadomość
na allegro ale niestety ktoś mnie przelicytował i teraz dalej szukam. ja jestem z tych odmieńców hehe i nie mam problemu z pokazaniem się w takich butach.

Mam nadzieję, że znajdziesz niedługo podobne I tym razem nikt Cię nie przelicytuje. Pokaż je później.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda-wiedzma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też szukam kolorowych butów dla siebie i nic jeszcze nie znalazłam. Czy widziałyście gdzieś w ogóle fioletowe/wrzosowe buty ale nie z satyny tylko skórzane? Szukam takich i jak na razie widziałam tylko szare i niebieskie w ryłku, ale fiolet chyba bardziej by mi pasował... Nie chce satynowych, bo chciałabym te buty później nosić, a jakoś satynowe chyba nie będą mi do niczego pasować
Nie wiem czy skóra fioletowa to dobre rozwiązanie do sukni ślubnej. Podejrzewam, że wiosną coś znajdziesz, juz pomału pojawiają się wiosenne kolekcje w sklepach.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------


Mi najbardziej podobają się 3
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 15:02   #89
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
W pierwszym poście jest załączone zdjęcie mojej sukni. Jest bardzo strojna i dlatego cały czas się zastanawiam czy po prostu będą mi pasować czerwone buty. Niektóre wizażanki mi odradzały i mam wrażenie, że mają rację. Już praktycznie zrezygnowałam z czerwonych, bo będą odwracały uwagę od sukni, a na niej bardziej mi zależy niż na butach. Razem ze "zwolennikami kolorowych butów" znaleźliśmy inną alternatywę - połączyć kolor sukni (jasne złoto) z czekoladowym brązem garnituru. Czyż nie lepiej?
Super połączenie, za pomysł
Cytat:
Napisane przez Anduina Pokaż wiadomość
te są cudowne
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:09   #90
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dzięki Te ostatnie są rewelacyjne, tylko na ślubie i weselu nie wytrzymałabym na takim obcasie. Ale zaczynam się powoli przekonywać do satynowych, w sukience będę miała kolorową szarfę w talii, to w takim samym kolorze zamówię buty i przynajmniej odpadnie mi problem dopasowania
__________________
tak!
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.