Wołam o pomoc ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-17, 13:46   #1
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107

Łaskawe wizażanki :)


Mam podwójny problem. Otóż, w czerwcu czekają mnie dwie imprezy: komers i wesele siostry. Zwracam się z prośbą do wszystkich wizażanek, które zechciałaby mi pomóc. Interesują mnie wszystkie makijaże (mile widziane dokładne nazwy kosmetyków), ale i również fryzury, upięcie, szczególnie tzw. "irokez" może ktoś wie, o co mi chodzi
A i jeszcze jedno na przyszłość. Zamierzam wybrać się do fryzjera, więc poszukuję jakiejś ciekawej inspiracji dla mojej szalonej główki
Z góry dziękuję za pomoc.
Załączę zdjęcie (z tamtych wakacji), które może coś ułatwi
Pozdrawiam

Edytowane przez rozrabiara
Czas edycji: 2005-05-17 o 14:34 Powód: Powielam prośbę :)
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 13:50   #2
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wołam o pomoc ;)

Nic na tych zdjęciach nie widać, ale nie mogę dać większych Nie wiem czemu...
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 17:19   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile Dot.: Wołam o pomoc ;)

1.Jak sie opalasz-szybko czy cięzko(najpierw na czerwono bądź rózowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brżoawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejsza obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a moze mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadajacy w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.W jakim kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
to pomoże nam w doborze kolorów dla Ciebie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 06:01   #4
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wołam o pomoc ;)

Cytat:
Napisane przez agabil1
1.Jak sie opalasz-szybko czy cięzko(najpierw na czerwono bądź rózowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brżoawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejsza obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a moze mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadajacy w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.W jakim kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
to pomoże nam w doborze kolorów dla Ciebie
1. Opalam się dość szybko zawsze najpierw ramiona i buźka. Za pierwszym razem na czerwono, później już zawsze na brązowo. Odcień opalenizny raczej ten pierwszy czyli ciepły-złotawo-brązowy
2. Oczy brązowo-zielone, raz takie, raz takie Czyli mają plamki Oprawa oczu ciemna i zdecydowana.
3. Piegi występują wiosną i latem. Nieliczne, acz są. Nie potrafię określić koloru
4. Cerę mam niesamowicie jasnę, z "podkówkami" pod oczami, rumienię się na czerwono. P.S: Ponieważ szybko się opalam, cera też dość szybko nabiera pożądnego koloru
5. Włosy: ciemne, brązowe. Bez żadnych pasemek i innych udziwnień. Za to mają przebłyski, o których pisałaś.
6. Kolory... hm, no sama tego nie wiem, bo z reguły chodzę we wszystkich kolorach. Najwięcej rzeczy mam niebieskich, ale często można mnie zobaczyć w ubraniach zielonych, białych, czarnych. Najlepiej czuję się w kolorach typu khaki, beż, brąz Najgorzej chyba w takich bardzo intensywnych typu mocny róż, pomarańcz itp.
Mam nadzieję, że to coś ułatwi. Z góry dziękuję
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.